ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 23:43   #871
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez bardhisa Pokaż wiadomość
A więc żeby złapał odrost przytrzymać dłużej?


jezeli konce masz rozjasniane zawsze beda lapac inaczej niz zdrowy odrost
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 07:41   #872
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hej mam pytanko mozna mieszac farby??np blond z rudym??
__________________
MÓWIŁAM,ŻE CHCĘ ŻYĆ BEZ CIEBIE..NIECHCIAŁAM.MÓWIŁ AM ŻE CIĘ NIEKOCHAM...KOCHAŁAM..KRZ YCZĘ..NIKT MNIE NIE SŁYSZY..ODCHODZĘ.NIKT SIĘ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNOŚCI..KOCHAM BEZ WZAJOMNOŚCI..JEDYNA RZECZĄ JAKIEJ PRAGNĘ JEST TO ABYŚMY KIEDYŚ MOGLI NA NOWO ROZPOCZĄĆ TO CO TAK SZYBKO SIĘ ZAKOŃCZYŁO..
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:12   #873
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez basia188 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanko mozna mieszac farby??np blond z rudym??
oczywiscie, ze mozna, nawet trzeba jesli chce sie uzyskac fajne kolory
ja zawsze mieszam 2-3 ze soba

blond z rudym tez mieszlalam
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 19:02   #874
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
oczywiscie, ze mozna, nawet trzeba jesli chce sie uzyskac fajne kolory
A jaki proponujecie ze sobą zmieszać, aby uzyskać taki kolor jak ma Joanna Brodzik na poniższym zdjęciu?
Czy to będzie coś z poziomu 7 ?
Dodam, że ostatnie moje farbowania były Matrixem 6N, potem znów 6N, potem 4N który wyszedł mi czarno i w najbliższym czasie będę robiła dekoloryzację - dlatego myślę teraz jaki potem kolor Matrixa nałożyć...
Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j.b.jpg (38,9 KB, 102 załadowań)
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 22:01   #875
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
A jaki proponujecie ze sobą zmieszać, aby uzyskać taki kolor jak ma Joanna Brodzik na poniższym zdjęciu?
Czy to będzie coś z poziomu 7 ?
Dodam, że ostatnie moje farbowania były Matrixem 6N, potem znów 6N, potem 4N który wyszedł mi czarno i w najbliższym czasie będę robiła dekoloryzację - dlatego myślę teraz jaki potem kolor Matrixa nałożyć...
Z góry dziękuję

Ojjj, odradzam 7!! Będzie b.b.b. ciemny. Na pewno nie wyjdzie taki jak na fotce.
Zobacz, jak mi ciemno wyszła 9-tka... tak wygląda Matrix SoColor 9M po ponad miesiącu od nałożenia (myję włosy co 2-3 dni a więc często)!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_0380a.jpg (18,2 KB, 190 załadowań)
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 22:07   #876
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Ojjj, odradzam 7!! Będzie b.b.b. ciemny. Na pewno nie wyjdzie taki jak na fotce.
Zobacz, jak mi ciemno wyszła 9-tka... tak wygląda Matrix SoColor 9M po ponad miesiącu od nałożenia (myję włosy co 2-3 dni a więc często)!!!
taki Ci wyszedł po 9 ???? to ja się nie dziwię już, że mnie po 4 wyszły czarne.....
To dziękuję za radę, chyba w takim razie będę celować w 8 poziom... (chociaż też nie wiem jak moje włosy zareagują na 8mkę po uprzednim zdekoloryzowaniu )
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:23   #877
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
A jaki proponujecie ze sobą zmieszać, aby uzyskać taki kolor jak ma Joanna Brodzik na poniższym zdjęciu?
Czy to będzie coś z poziomu 7 ?
Dodam, że ostatnie moje farbowania były Matrixem 6N, potem znów 6N, potem 4N który wyszedł mi czarno i w najbliższym czasie będę robiła dekoloryzację - dlatego myślę teraz jaki potem kolor Matrixa nałożyć...
Z góry dziękuję
ten kolor ze zdjęcia kojarzy mi się z moim obecnym kolorem,który jest wynikiem polozenia 8N.Po 3miesiacach walki z b.b ciemny kolorem (wyszedł mi bardziej brąz anizeli blond, ale ładny i wlos wyglada zdrowo) wypłukał się i mam coś w tym stylu kolorowym.Wrzucę Ci zdjęcie poniżej postu.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Ojjj, odradzam 7!! Będzie b.b.b. ciemny. Na pewno nie wyjdzie taki jak na fotce.
Zobacz, jak mi ciemno wyszła 9-tka... tak wygląda Matrix SoColor 9M po ponad miesiącu od nałożenia (myję włosy co 2-3 dni a więc często)!!!
tak 7ka wyjdzie Ci ciemno to fakt, ale inna sprawa to fakt, że Chocolate miała odcień mokka, a Ty mówisz o Nkach.One wychodzą bardzo odmiennie (od kilku lat mialam wlosy farbowane matrixem, tyle że w salonie, rekami fryzjerki )
daj znać na co sie zdecydowalaś.Ja też mam dylemat czym odświezyc włosy, ale chyba wybiorę sie tym razem do fryzjera..żal mi 200zł, wolałabym sama coś wykombinować, ale odwagi i wiedzy nieco mi brak.

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2012-03-01 o 18:06
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 10:01   #878
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Nugattowa a dużo ciemniejszy miałaś przez te 3mce ? farbowałaś go na blond włosy czy ciemne?
Bo ja teraz mam czarne, po dekoloryzacji kompletnie nie wiem jaki będę miała więc cholernie ciężko mi zdecydować się na kolor teraz... bezpieczny kolor... żeby znów nie wyszedł czarny, ale żebym też nie była nagle blondynką

A w jaki odcień wpada Mokka ? Bardzo mnie intryguje, ale nazwa dla mnie tajemniczo brzmi

No i myślałam teraz nad NW albo zmieszaniu N z W...

A Ty zawsze Nkami robiłaś czy masz doświadczenie też w innych tonacjach ?
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka

Edytowane przez Kakusia
Czas edycji: 2012-03-01 o 10:24
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 11:49   #879
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Nugattowa a dużo ciemniejszy miałaś przez te 3mce ? farbowałaś go na blond włosy czy ciemne?
Bo ja teraz mam czarne, po dekoloryzacji kompletnie nie wiem jaki będę miała więc cholernie ciężko mi zdecydować się na kolor teraz... bezpieczny kolor... żeby znów nie wyszedł czarny, ale żebym też nie była nagle blondynką

A w jaki odcień wpada Mokka ? Bardzo mnie intryguje, ale nazwa dla mnie tajemniczo brzmi

No i myślałam teraz nad NW albo zmieszaniu N z W...

A Ty zawsze Nkami robiłaś czy masz doświadczenie też w innych tonacjach ?
około andrzejek postanowiłam sama pofarbować włosy.Wybrałam 8 N z wodą 6%.Połozyłam na spory odrost w kolrze ciemny, mysi blond,jakis poziom 7 +reszta włosów wyplowiały,pożółkniety jasny blond.Wyszedł- mega ciemny brąz!tak,tak! byłam w szoku, bo owszem chciałam przyciemnic wlosy, ale nie do takiego poziomu.Szorowałam dziesiątki razy, zanim raczył sie choć trochę wyplukać.W grudniu, na święta miałam ładny kolor, ciemnego blondu, ze złotymi refleksami.Róznica miedzy tym co mam, a tym co miałam przez te trzy miesiace jest kolosalna-bo byłam szatynką jak nic.Powiem Ci, że kolor byl ładny, naprawdę,i wlosy w fajnej kondycji.Ale to nie mój kolor.

Mokki mialam i te pojedyncze i podwójne i u mnie raczej wychodziły generalnie podbite czerwienią,ale były też i z poswiatą fioletowo-kakaową a nawet szarawo-burawą.Stosowałam mokki z blondów.Farbowalam sie wtedy w salonie.Ale co wlos to inaczej wychodzą-zobaczysz, jak przesledzisz ten wątek ja-blondynka,raz ciemna,raz jasna-ich nie polecam, mnie sie nie podobają.
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:04   #880
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

9N też robiłam, i wyszedł mi tak jak na załączonej fotce.
Czyli - też mega- ciemno, jak Mocca... przynajmniej na początku. Potem powoli się zmywa. Ale baaaardzo powoli!! Dlatego, teraz będę celować w 10 i nie N ani M, a G - złocisty :P Ciekawe, co z tego wyjdzie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Matrix9N.jpg (47,8 KB, 155 załadowań)

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2012-03-01 o 20:07
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 12:22   #881
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Ojj to dobrze wiedzieć jak mokka łapie... po czekoladzie z Syossa mam dość czerwonej i fioletowej poświaty...

Nuggatowa to czy z Twoich obserwacji - czy Matrix nie wychodzi czasem wyjątkowo ciemno jak na swoją numerację ?
Strasznie spodobało mi się w ich farbach to, że włosy w ogóle nie są poniszczone (wręcz w lepszym stanie!-pomijając teraz te czarne...) i kolor jest bardzo głęboki błyszczący, długo się trzyma, nie wypłukuję zbyt szybko.
Ale kolory dla mnie to za każdym razem mam wrażenie, że niespodzianka. Już boję się efektu końcowego po jakimkolwiek kolorze Matrixa.
Nie wiem czy nie spróbuję z Chantal farb...
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 09:49   #882
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

a farbowal ktos włosy moze odcieniem 6 N??? myslalam jeszcze o 6V ?? ale nie mam pojecia jak wyjda te kolory a chcialabym uzyskac mniej wiecej taki kolor jak na zalaczonym zdjeciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sam..jpg (18,4 KB, 104 załadowań)
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 19:30   #883
Asikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 489
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kasiennka86 Pokaż wiadomość
a farbowal ktos włosy moze odcieniem 6 N??? myslalam jeszcze o 6V ?? ale nie mam pojecia jak wyjda te kolory a chcialabym uzyskac mniej wiecej taki kolor jak na zalaczonym zdjeciu.
Hohoho, zapomnij o 6N. Absolutnie nie wyjdzie taki, a znacznie ciemniejszy! Ja ponad miesiąc temu farbowałam 5N i spodziewałam się ładnego brązu, a wyszedł czarny. Dopiero teraz mam włosy w podobnym odcieniu, aczkowiek chłodniejszym. Lepiej spróbuj wyższym numerem i ciepłą tonacją.
Asikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 22:05   #884
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

została mi połowa kolor 10G. Może ktoś chce się wymienić za 8G?

***

10G prawie w ogóle nie zmieniło mi odcienia włosów... jedynie troszkę zneutralizowało te rozjaśnione, tak że wydawały się bardziej naturalne, ale niestety szybko się zmywa
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 22:40   #885
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Asikka Pokaż wiadomość
Hohoho, zapomnij o 6N. Absolutnie nie wyjdzie taki, a znacznie ciemniejszy! Ja ponad miesiąc temu farbowałam 5N i spodziewałam się ładnego brązu, a wyszedł czarny. Dopiero teraz mam włosy w podobnym odcieniu, aczkowiek chłodniejszym. Lepiej spróbuj wyższym numerem i ciepłą tonacją.
To jaki proponujesz??? myslalam ze wyzsza tonacja to juz blondy beda
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 09:34   #886
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kasiennka86 Pokaż wiadomość
To jaki proponujesz??? myslalam ze wyzsza tonacja to juz blondy beda
8n dał mi bardzo ciemny brąz -ładny, ale...brąz a nie ciemny blond!Nie bój się.Oczywiscie wszystko zalezy od koloru wyjściowego Twoich włosów.Przesledź ten wątek-dziewczyny wiele piszą nt temat.
Nki sa bardzo bardzo "naturalno-podstawowymi" kolorami.Kolor wychodzi ładny, głeboki, ale bez szału

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Ojj to dobrze wiedzieć jak mokka łapie... po czekoladzie z Syossa mam dość czerwonej i fioletowej poświaty...

Nuggatowa to czy z Twoich obserwacji - czy Matrix nie wychodzi czasem wyjątkowo ciemno jak na swoją numerację ?
Strasznie spodobało mi się w ich farbach to, że włosy w ogóle nie są poniszczone (wręcz w lepszym stanie!-pomijając teraz te czarne...) i kolor jest bardzo głęboki błyszczący, długo się trzyma, nie wypłukuję zbyt szybko.
Ale kolory dla mnie to za każdym razem mam wrażenie, że niespodzianka. Już boję się efektu końcowego po jakimkolwiek kolorze Matrixa.
Nie wiem czy nie spróbuję z Chantal farb...
Nie czasem, ale bardzo często wychodzi dużo ciemniejszy.Wiesz, ja nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, bo sama farbowałam się od zawsze u fryzjera ( z pojedynczymi skokami w bok).Gdzies na tym wątku forumowiczka Olkie zamieściła swoje zdjęcie, na którym widać efekt farbowania 8n i 10n-zobacz wcale nie sa to typowe jasne blondy jakby wydawać się mogło patrząc na numerację.
pozdr

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez cold one Pokaż wiadomość
została mi połowa kolor 10G. Może ktoś chce się wymienić za 8G?

***

10G prawie w ogóle nie zmieniło mi odcienia włosów... jedynie troszkę zneutralizowało te rozjaśnione, tak że wydawały się bardziej naturalne, ale niestety szybko się zmywa
Hej a na jakie włosy kładałaś 10g, mocno rozjaśnione
Może wstawisz fotki?
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:14   #887
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Hej a na jakie włosy kładałaś 10g, mocno rozjaśnione
Może wstawisz fotki?
Tak kładłam na rozjaśnione(bez farby) z naturalnymi ciemnoblond odrostami, tak na ok.15-20min. Odrosty też odcień trochę złapał, ale nie rozjaśnił. Natomiast rozjaśnione po prostu trochę 'znaturalalniały' - nie były takie pożółkłe.. Niestety szybko się zmywa, tak jak wcześniej pisałam.

A zdjęcie wklejałam w innym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1294
(to drugie oczywiście)

i jeszcze też wczoraj wkleiłam jedno na wątku o Majirel
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:29   #888
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Kasiennka86 - ja dwa razy farbowałam 6N poziomem koloru wyszło mi podobnie jak ze zdjęcia które wkleiłaś, ale dużo chłodniejsze. Włosy z tego zdjęcia są ciepłe! napewno N tak nie zrobi....
Ale. Pierwszą farbę 6N kładłam na rude jasny brąz włosy i po 2mcach jak mi się 6N zaczął wypłukiwać, to wyszły ciepłe rude refleksy spod spodu więc chyba dużo zależy od tego na jaki kolor włosów kładziesz.
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:57   #889
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Kasiennka86 - ja dwa razy farbowałam 6N poziomem koloru wyszło mi podobnie jak ze zdjęcia które wkleiłaś, ale dużo chłodniejsze. Włosy z tego zdjęcia są ciepłe! napewno N tak nie zrobi....
Ale. Pierwszą farbę 6N kładłam na rude jasny brąz włosy i po 2mcach jak mi się 6N zaczął wypłukiwać, to wyszły ciepłe rude refleksy spod spodu więc chyba dużo zależy od tego na jaki kolor włosów kładziesz.
dzieki za opdowiedz , jesli chodzi o to jakie teraz mam włosy to takie nijakie wsumie jestem szatynka. Kiedyś farbowałam je odcieniem wm i wyszly takie trcohe rudawe wiec wole teraz pofarbować N może będą lepsze. Zastanawiałam się jeszcze nad kolorem 7 V ale nie wiem co by z tego mogło wyjść... Jak ktoś farbował tym odcieniem włosy to bee wdzięczna za zdjecia.
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 17:22   #890
ola922
Przyczajenie
 
Avatar ola922
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Słuchajcie dziewczynki, czy wybierając któryś z odcieni Matrixa, uda mi sie uzyskać taki kolor? http://www.we-dwoje.pl/p/a_i/22/22/6.../b_3_22358.jpg (pierwsze zdjęcie) Dodam, że mój obecny kolor zbliżony jest do tego: http://www.opinie.senior.pl/Syoss-Co...ond,53224.html
ola922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 06:22   #891
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

.

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez cold one Pokaż wiadomość
Tak kładłam na rozjaśnione(bez farby) z naturalnymi ciemnoblond odrostami, tak na ok.15-20min. Odrosty też odcień trochę złapał, ale nie rozjaśnił. Natomiast rozjaśnione po prostu trochę 'znaturalalniały' - nie były takie pożółkłe.. Niestety szybko się zmywa, tak jak wcześniej pisałam.

A zdjęcie wklejałam w innym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1294
(to drugie oczywiście)

i jeszcze też wczoraj wkleiłam jedno na wątku o Majirel
Bardzo ładne!!!!naprawdę.Ja osobiście nie mam zamiaru wrócić już do b.b.jasnych blondów i wszystko co wyglada jak naturalne wlosy ostatnio podbija moje serce.Super, myslalam tez nad tymi goldami, ale myslałam że wychodzą mega żółto, a tu taki fajny efekt
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:34   #892
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Bardzo ładne!!!!naprawdę.Ja osobiście nie mam zamiaru wrócić już do b.b.jasnych blondów i wszystko co wyglada jak naturalne wlosy ostatnio podbija moje serce.Super, myslalam tez nad tymi goldami, ale myslałam że wychodzą mega żółto, a tu taki fajny efekt
właśnie miałam(teraz znowu też) takie pożółkłe od rozjaśniania, i ten gold tak ładnie je stonował, ale szybko się wymył... dlatego teraz zatanawiam sie czy nie użyć trwałej farby socolor.beauty? Może miałaś z nimi styczność? Myślałam nad 8WN, 8G... ale nie wiem co z tego może wyjść...

*w załączniku: taki blond mniej więcej chciałabym uzyskać, no może ciut jaśniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg re_lisboa2.jpg (47,4 KB, 113 załadowań)
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 16:04   #893
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez cold one Pokaż wiadomość
właśnie miałam(teraz znowu też) takie pożółkłe od rozjaśniania, i ten gold tak ładnie je stonował, ale szybko się wymył... dlatego teraz zatanawiam sie czy nie użyć trwałej farby socolor.beauty? Może miałaś z nimi styczność? Myślałam nad 8WN, 8G... ale nie wiem co z tego może wyjść...

*w załączniku: taki blond mniej więcej chciałabym uzyskać, no może ciut jaśniejszy
tak, ja dobrych kilka lat uzywałam socolor i synca-farbowałam włosy w salonie .Tylko kilka razy miałam "skok w bok" i sama nalozyłam w domu farbę z opłakanym rezultatem.
Według mnie blondy matrixa sa fajne bo włos wygląda bardzo naturalnie i kompletnie nie jest zniszczony, ale moim zdaniem dość szybko żółkną.Miesiąc i brzydki, żółtawy kolor wyłaził mi na włosach.Mnie fryzjerka ostrzegała-chce pani kolor na całości, proszę, ale co miesiąc odświezenie koloru.Czesto miałam jakiś socolor i potem do zneutralizowania, czy podkreslenia koloru toner.Kolory można fajnie mieszać-jak się umie i ma odwagę.
W okolicach andrzejek sama w chacie polozyłam na blond pozostałosci na moich włosach odcien 8N-wyszedł mega brązowo.Duzo za dużo ciemny.Teraz się wypłukała i marzę o kolorze jak na tym Twoim 3 zdjęciu, albo coś kolo tego.Jakoś mam awersje do super jasnych blondów w stylu dody, wole juz coś bardziej wpadajacego w naturalny.
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 17:09   #894
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

To może coś z 9 spróbować? (z 6%) Właśnie czytałam, że z rozjaśnianych szybko się wypłukuje kolor, więc te farby bez amoniaku trochę bez sensu nakładać.. Dlatego myślę, żeby pierwszy raz trwałej użyć.. Może i poszłabym do fryzjera, ale kasy brak
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 17:33   #895
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez cold one Pokaż wiadomość
To może coś z 9 spróbować? (z 6%) Właśnie czytałam, że z rozjaśnianych szybko się wypłukuje kolor, więc te farby bez amoniaku trochę bez sensu nakładać.. Dlatego myślę, żeby pierwszy raz trwałej użyć.. Może i poszłabym do fryzjera, ale kasy brak
ja kładałam 8n z wodą 6% na odrost w kolorze ciemny blond i reszte wypłukanego b.b.jasnego blondu-wyszedł mi brąz.Nie wiem czemu, ale farba tak weszła mi w włos, że szok ( a mam zdrowe, dość nawilzone).
Sęk w tym, że co włos to farba inaczej wychodzi, trochę niemądre jest się sugerowac zdjęciem kogoś z forum i nałozyc na włosy to samo, bo jej wyszedl tak i tak.Potem wychodzą tragedie
Masz fajne włosy, nałoż trwałą farbę socolor z wodą 6% z poziomu 9 czy 10tego.Jak zastanawiasz się nad dwoma odcieniami-zawsze wybierz te jasniejszą.
Mnie fryzjeraka kasuje sporo i tez wolałabym sama się wprawic w farbowanie domowe profesjonalnymi farbami.Fryzjer to spory wydatek, zwłaszcza przy dlugich włosach
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:56   #896
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Wszystkie piszecie o tym jak wychodzi wam ciemny kolor, a tak naprawde podstawowy błąd to % utleniacza. Przykro mi, ale jak chce sie uzyskac bardzo jasne blondy i nie używac rozjasniaczy to trzeba użyć utleniacza tak ok 9 (a dla bardzo jasnych blondów to niestety nawet 9-12%.
Kolor farby jaki widzicie na palecie to jedno, a dobrany do tego utleniacz to drugie. Do tego dochodzi czas, jaki mieszankę trzyma się na głowie, więc albo nastawcie się na eksperymenty ( i wtedy trzeba liczyć się z różnymi efektami), albo trzeba liczyć się z tym, że idąc do fryzjera oprócz ceny farby trzeba zapłacić za jego wiedzę i doświadczenie w koloryzacji.
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 22:18   #897
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Wszystkie piszecie o tym jak wychodzi wam ciemny kolor, a tak naprawde podstawowy błąd to % utleniacza. Przykro mi, ale jak chce sie uzyskac bardzo jasne blondy i nie używac rozjasniaczy to trzeba użyć utleniacza tak ok 9 (a dla bardzo jasnych blondów to niestety nawet 9-12%.
Kolor farby jaki widzicie na palecie to jedno, a dobrany do tego utleniacz to drugie. Do tego dochodzi czas, jaki mieszankę trzyma się na głowie, więc albo nastawcie się na eksperymenty ( i wtedy trzeba liczyć się z różnymi efektami), albo trzeba liczyć się z tym, że idąc do fryzjera oprócz ceny farby trzeba zapłacić za jego wiedzę i doświadczenie w koloryzacji.
To jest prawda, ja używałam oxydantu 3% i w sumie spodziewałam się ciemnego rezultatu. No i trzymałam długo Ale, za to mam lśniące i zdrowe włosy, a po wyższych oxydantach już tak pięknie by nie było... z kolei Sync ma wodę 2,7% więc tu nie mamy zbytnio wyboru.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:17   #898
kasica74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Jestem stałą podczytywaczką tego wątku, mam już za sobą jedno farbowanie ColorSync-iem w kolorze 6N z oksydantem 2,7. Moje naturalne włosy to taki szatyn, właśnie na poziomie 6 lub 7 jakoś. Kolorek wyszedł dość ciemny, ale nie czarny, najbardziej mi się podobał po kilku myciach, taki naturalny chłodnawy brąz. Teraz chcę zmieszać 6N z 6V, w przyszłym tygodniu będę farbować, postaram się zamieścić zdjęcia przed i po bo widzę, że ktoś tu był zainteresowany jak te kolory wychodzą.
kasica74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:43   #899
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
trzeba liczyć się z tym, że idąc do fryzjera oprócz ceny farby trzeba zapłacić za jego wiedzę i doświadczenie w koloryzacji.
to dobre i zgadzam się z Tobą w 100%.

kupiłam na all dwa odcienie socolor 10n i 11n, wodę 9 i 12%.Nałożyłam na pasmo włosów-efekt zerowy, zero najmniejszego rozjaśnienia ani na odroście w kolorze mysiego blondu ani na włosach z wypłukaną farbą.Gdybym tak policzyła, to suma kwot jaka wydałam na farby i przesyłkę niewiele tylko jest mniejsza od ceny za wizytę w calkiem dobrym salonie.

Myslę, że każda z nas chcialabym posiąść doświadczenie w farbowaniu w warunkach domowych i zaoszczędzić co nieco.Ale tylko niektórym (tym wytrwałym i odwaznym) sie to udaje.

Jak zamawiałam farbę, to myślalam o rany przecież ja wykształcona, naumiana że hoho nie przeczytam ulotki, nie wymieszam składników w odpowiednich proporcjach? no i klapa.Jesli ktos ma mozliwość siedzieć w domu i eksperymentować to ok, gorzej jak trzeba z kurczakiem czy zielonymi włosami do pracy pójść-to jest hardcore : ))

Życzę Wam wymarzonych kolorów włosów,pozdrawiam wiosennie
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:17   #900
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Wszystkie piszecie o tym jak wychodzi wam ciemny kolor, a tak naprawde podstawowy błąd to % utleniacza. Przykro mi, ale jak chce sie uzyskac bardzo jasne blondy i nie używac rozjasniaczy to trzeba użyć utleniacza tak ok 9 (a dla bardzo jasnych blondów to niestety nawet 9-12%.
Kolor farby jaki widzicie na palecie to jedno, a dobrany do tego utleniacz to drugie. Do tego dochodzi czas, jaki mieszankę trzyma się na głowie, więc albo nastawcie się na eksperymenty ( i wtedy trzeba liczyć się z różnymi efektami), albo trzeba liczyć się z tym, że idąc do fryzjera oprócz ceny farby trzeba zapłacić za jego wiedzę i doświadczenie w koloryzacji.
ameryki nie odkryłaś
Tylko nie każdy chce osiągnąć jasny blond albo ciemne brązowe włosy. Jest też coś pomiędzy. I jeśli ktoś chce uzyskać jasny brąz to nie użyje przecież utleniacza 9% prawda?
Mnie fryzjerka powiedziała jedno - do brązów 3 max 6% utleniacz. No to jeśli używając 6% oxydantu wychodzą czarne, to już nie zawsze tylko od utleniacza i czasu trzymania zależy efekt.
Druga sprawa - mało to dziewczyn wyszło od fryzjera (z wiedzą i doświadczeniem w koloryzacji) z płaczem i niezadowoleniem ?
Ja tam nie mam zaufania do fryzjerów jeśli chodzi o farbowanie - jeszcze nigdy nie byłam zadowolona. Za to farbując sama w domu - bardzo często osiągnęłam to co chciałam

No w każdym razie ja chwilowo zdradzę Matrixa dla innej profesjonalnej farby ale jeśli mi nie podpasuje lub włosy będą dużo bardziej zniszczone - wrócę do SoColor
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.