Trwała na rzęsy.. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-02, 09:33   #241
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: trwała na rzęsy- olsztyn

Cytat:
Napisane przez dariaawaria Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie- czy zna ktoś salon w Olsztynie, w którym robią trwałą na rzęsy, takie podkręcanie? Zależy mi na sprawdzonym salonie, w końcu to zabieg wokół oczu i nie chcę przykrych niespodzianek. A może miał ktoś robioną taką trwałą, jak wrażenia?
Może ktoś w tym wątku Ci pomoże
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:27   #242
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 189
Dot.: Trwała na rzęsy..

Dzieki za przeniesienie ponawiam pytanie- poleca ktos salon w Olsztynie, w którym robi się trwałą na rzęsy?
dariaawaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 08:51   #243
00agata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ostatnio na rynku pojawił się zabieg do trwałej do kupienia na allegro i sklepach internetowych. Firma znana bo RefectoCil, sama jeszcze nie robiłam ale jestem ciekawa efektów, bo prawdopodobnie są zaskakujące. Jak na razie w domu robiłam tylko hennę brwi i rzęs, ale chyba wypróbuję to podkręcanie :P

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

oo a widzę, że ta trwała bierze udział w konkursie na Międzynarodowych Targach w Poznaniu
http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_ko...losowanie/106/
00agata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 19:26   #244
11c0f4276ac45c49486237ba4bc126ae1d667ebd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Trwała na rzęsy..

Witajcie,
ja również skusiłam się na zabieg trwałej, żeby wreszcie przestać przycinać sobie powiekę zalotką.

Efekt oszałamiający! Miałam naklejony wałeczek nr. 4, rzęsy są pięknie podkręcone. Brakuje mi jeszcze złotych pukli i różowego czepca, abym mogła pasać stadko owieczek, taka jestem teraz romantyczna ;-)
A tak poważnie, to faktycznie efekt podkręcenia robi wrażenie. Utrzymał się ok. 6 tygodni, przy czym nawet w tych ostatnich dniach rzęsy pięknie sie podkręcały podczas malowania, były ogólnie bardziej podatne na moje wygibasy z tuszem.

Efektów w postaci zwiększonego wypadania nie zauważyłam.

To, co jest dosyć nieoczywiste to to...że nie daje się domalować rzęs do końca. Znaczy się, u mnie tak wyszło: szczoteczka pięknie łapie rzęsy od dolu i prawie do końca przechodzi po rzęsach. Niestety ostatnie 2-3mm są niedomalowane, albo umalowane minimalnie. Nie widać tego, więc straty nie ma, ale jest to dosyć nieoczywiste.

Generalnie zabieg polecam. Ja dwa razy była już w salonie 15-115 w Warszawie i jestem bardzo zadowolona.
11c0f4276ac45c49486237ba4bc126ae1d667ebd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 12:59   #245
00agata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Trwała na rzęsy..

Hmm, to dziwne, może powinnaś od razu przy podkręcaniu sobie je pofarbować? Zabieg trwałego podkręcania z pogłębianiem koloru? Ja na swoje nie narzekam, nie są co prawda oszałamiająco grube, ale po podkręceniu i koloryzacji widać fajny efekt (chociaż tuszem i tak robię :P)
00agata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 07:30   #246
osoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Trwała na rzęsy..

U mnie też była taka sytuacja jak w komentarzu wcześniej, że kosmetyczka w Kielcach stwierdziła, że mi nie zrobi, bo rzęsy nie chcą się trzymać kleju... I efektu nie będzie, więc nie ma sensu robić...
Może nie powinna mi ich była czymś przecierać, skoro i tak nie miałam na nich żadnego tuszu, przez co mi je też po wcześniejszej zalotce rozprostowała. Bo normalnie jak kręcę zalotką to są podatne, tylko ciężkie, więc po wpływem tuszu często opadają. Nawet jej zaproponowałam, że sobie je znowu pozalotkuje, to łatwiej się przykleją takie podwinięte, ale stwierdziła, że nie ma sensu...
Tak czy siak, na pewno spróbuję zrobić u innej.

Jaki salon polecacie we Wrocławiu?
osoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 10:09   #247
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Trwała na rzęsy..

Nie dawno robilam zabieg trwalej ale inna metoda niz na waleczki . Metoda nazywa sie YUMI LASHES ( w Belgii ). Rzesy sa przyklejane do protez ktore maja inny ksztalt niz waleczek , czyli nie sa okragle lecz u nasady plaskie a dalej sie zaokraglaja , dzieki temu rzesy od razu podnosza sie w gore od samej nasady a pozniej podwijaja . Przy tym zabiegu przyciemnia sie rowniez rzesy , tak wiec sa podwiniete i czarne .
Jestem oszolomiona moimi rzesami , ktore od wielu lat rosly kazda w inna strone , w roznych miejscach i byly niepodatne na zalotke i nawet najlepsze tusze , nie dawaly sie podkrecac i rozczesywac a do tego byly jasne . Teraz mam wreszcie normalne rzesy i nie moge az uwierzyc w to .
Zauwazylam ze tusz nie trzyma sie rzes tak samo jak przed zabiegiem , moze to wina tez odzywki ktora mam z tej samej firmy , nie wiem .
Na ostatnim zdjeciu widac ze produkt mimo zabezpieczenia przedostal sie na dolne rzesy i je wykrecil , ale to drobiazg i mi az tak nie przeszkadza .
Bede powtarzala podkrecanie co 3 miesiace .
W moim przypadku przy tak marnych rzesach jakie mialam bylo warto , jestem bardzo zadowolona . Same zobaczcie roznice .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1311rzesyprzed.jpg (28,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1317rzesyprzed.jpg (27,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1326rzesypo.jpg (33,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1327rzesypo.jpg (20,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1343rzesypozmakijazem.jpg (31,6 KB, 96 załadowań)

Edytowane przez beatamalgorzata
Czas edycji: 2014-06-28 o 10:12
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 16:08   #248
danoxe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Trwała na rzęsy..

Hej,

Robiłam jakiś czas temu trwałą w Sectret Day SPA w Krakowie i nie podkręciła mi się ani jedna rzęsa W tamtym roku była tam jakaś inna kosmetyczka i wyszło super, a teraz wyrzuciłam kasę w błoto, także odradzam.

Może któraś z was ma jakiś sprawdzony salon? Bo do tego już na pewno nie wrócę...
danoxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 22:01   #249
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: Trwała na rzęsy..

Jestem bardzo zainteresowana tym zabiegiem Yumi Lashes. Czy któraś z was jeszcze to próbowała?
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 11:16   #250
gwiazdaJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 59
Dot.: Trwała na rzęsy..

JA jedyne na co się porwałam to zagęszczanie 1:1 ale to dlatego że moja koleżanka robi to tak subtelnie, że ciężko jest się zorientować ze ktoś majstrował przy rzęsach na trwałą bym się chyba nie pokusiła bo już sam klej do rzęs trochę mnie szczypał w oczy, tzn pewnie same opary trochę mnie drażniły, więc nie wyobrażam sobie co by były z tym płynem....
gwiazdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 15:55   #251
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez dariaawaria Pokaż wiadomość
Dzieki za przeniesienie ponawiam pytanie- poleca ktos salon w Olsztynie, w którym robi się trwałą na rzęsy?
Ja gorąco polecam Ci Monikę z salonu YOLO, na ul. Leśnej. Co prawda nie robiłam tam trwałej na rzęsy, ale regularnie chodzę na regulację brwi i hennę brwi i rzęs. Dziewczyna zna się na rzeczy, jest przemiła, więc myślę, że trwałą też zrobi dobrze
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 16:20   #252
kolorowaxxxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cześć

Szukam salonu we Wrocławiu, w którym profesjonalnie i na dobrych produktach zrobię trwałą rzęs. Wrocławianki , co możecie polecić? :P
kolorowaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 10:24   #253
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Trwała na rzęsy..

Czy ktoś był? W Warszawie ten zabieg już jest. Koszt to 200 zł.
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 11:22   #254
kolorowaxxxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ja byłam w salonie LaMonique na Krawieckiej. I jestem zadowolona z efektu, miła obsługa, zapłaciłam 60 zł. Jest to młody salon, więc może stąd te ceny, ale jakość jest okey

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowaxxxxx Pokaż wiadomość
Cześć

Szukam salonu we Wrocławiu, w którym profesjonalnie i na dobrych produktach zrobię trwałą rzęs. Wrocławianki , co możecie polecić? :P
Ja byłam w salonie LaMonique na Krawieckiej i jestem zadowolona, dobra jakośc usług, bardzo fajna obsługa i zapłaciłam 60 zł
kolorowaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 05:50   #255
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Trwała na rzęsy..

Ja gdzieś w tyg może się wybiorę jak kasę będę miała.
Liczę na fajny efekt, ponieważ rzęsy trochę wyrosły po odżywce 4LL, jeszcze kupiłam bazę pod tusz, jakiś fajny tusz i po trwałej może być szał :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 17:05   #256
dominikajarosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cześć dziewczyny!
Od jakiegoś czasu interesuje się liftingiem rzęs i chcę się tym zajmować na co dzień w salonie kosmetycznym.Wiecie może coś więcej na temat historii, jak to się zaczęło, kto to wynalazł,kto jest w tym najlepszy? A może znacie jakieś sprawdzone produkty do wykonywania takich zabiegów? Bardzo chętnie zaczerpną takiej wiedzy,ponieważ nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat a chcę wiedzieć wszystko
dominikajarosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 18:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.