MMowe plotki:) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-22, 22:19   #4231
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

nooo moznaby sprobowac hehe
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 23:40   #4232
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Faaaajnie było. Cisza, spokoj, relaks... tylko dostepu do sieci tam nie ma wiec mnie troche trafialo- to jest uzaleznienie niestety.

Jutro Wam pare zdjec pokaze z ogrodka moich rodziców którzy sa swirami na tym punkcie i maja tam poukładane jak w pudełeczku. Co rok musze sesje ich krzaczków robic- bez tego nie mam po co do domu wracac hehehe

Teraz ide nyny. Buziam
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 00:02   #4233
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Witam ciemna noca Mam straszne zaleglosci na MM...mam nadzieje ze jutro uda mi sie poogladac i pozachwycac sie Waszymi malunkami. Weekend uplynal mi intensywnie...przyleciala ciotka w odwiedziny a dzisiaj bralam udzial w sesji plenerowej i mam pierwsze zdjecia na razie tylko dwa, ale dostane wiecej nawet z backstage:P Bardzo fajna atmosfera panowala, fotograf mial swietne pomysly, modelka fotogeniczna i potrafila fajnie zapozowac
Gdybyscie chcialy looknac to zapraszam www.gosadamakeup.maxmodels.pl
Uciekam spac bo jestem wyyyyyykonczona
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 06:02   #4234
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

helooooooooooooooł
uwaga uwaga, rozgrzewam aparat mowy :P :P
jak sie macie?
dzisiaj synek zaczyna "adaptacje" do przedszkola, idziemy tylko na godzine, trzymajcie kciuki
w tym tygodniu mamy gosci, dzisiaj przylatuje szwagierka z bojfrjendem ale jedzie do mamy, wroci dopiero w srode i zostaje do pt - ciesze sie

eweska, wklej jakies zdjecia z urlopu trzymam kciuki za @ a wlasciwie brak @

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Gdybyscie chcialy looknac to zapraszam www.gosadamakeup.maxmodel s.pl
Uciekam spac bo jestem wyyyyyykonczona
widze ze i Ty zaczynasz przygode z MaxM, gratuluje sesji
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2010-08-23 o 06:07
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 07:13   #4235
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Bry!
no i moja historia z MaxModels jak szybko się zaczęła tak szybko się skończy u mnie w pracy dostali donos, że załozyłam tam konto i kazali wybierać, no i nie miałam wyjścia musiałam napisać do MaxModels prośbę o usunięcie profilu
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 08:14   #4236
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Bry!
no i moja historia z MaxModels jak szybko się zaczęła tak szybko się skończy u mnie w pracy dostali donos, że załozyłam tam konto i kazali wybierać, no i nie miałam wyjścia musiałam napisać do MaxModels prośbę o usunięcie profilu

No coś Ty ? A czym sie zajmujesz? Czy posadzili Cie o próbę konkurencji ?
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 08:17   #4237
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Sweety a co ma Twoja praca wspolnego z wizazem? nie mozesz miec hobby? Przykro mi

Gio no w koncu udalo mi sie zalapac na pierwsza sesje przez MaxM i fotograf chce dluzszej wspolpracy jednak zatrzesienia sesji nie bedzie, bo tylko jeden fotograf jest zarejestrowany z moich okolic, ale z profesjonalnym podejsciem i z wielkim zapalem do tego podchodzi, wiec cieszze sie ze jeszcze chce ze mna popracowac Dziekuje Ci

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-08-23 o 08:30
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 08:19   #4238
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

bryyyyyy
chyba bytrza do pracy sie wybrac ale cos mi sie nie chceeee
dzisiajchyba zafarbuje leb na jeden kolor bo nie podoba mnie sie toooo co sie dzieje na mojej glowie teraz grrr...

ponadrabiam was pozniej..jedyne co mi sie rzuycilo to post Sweet....czemu postawili Ci w pracy takie ultimatum ??
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 08:23   #4239
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

witam

Sweety
o co chodzi? Co to ma wspolnego?
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 08:40   #4240
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobry

Ja tylko na chwilkę się pojawiam, mało czasu mam, dzis jedziemy jeszcze na wieś do rodzinki i wracamy jutro.
Zdjęcia postaram się wrzucić, tylko muszę je pozmniejszać.
Jej jak mi dziwnie pisać i nie wiedzieć co u Was.
Pozdrawiam i dziękuję za trzymanie kciuków, @ dalej nie ma


edit: Wrzucam kilka fot

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-08-23 o 08:42
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 08:41   #4241
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

ja nie wiem o co chodzi już nawet usunęłam profil na NK bo komentowali, że wklejam fotki no nic trudno, ja tam zarabiam dużo i żal mi pracy
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 08:52   #4242
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Ewesko witaj Widoki oblednie piekne!

Sweety ja mysle ze to zawisc...ludzie Ci zazdroszcza ze masz tak ciekawe hobby, ze ci to sprawia radosc bo przeciez jaki to ma wplyw na prace nie rozumiem:/ zwykla zazdrosc
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 09:02   #4243
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Ewesko witaj Widoki oblednie piekne!

Sweety ja mysle ze to zawisc...ludzie Ci zazdroszcza ze masz tak ciekawe hobby, ze ci to sprawia radosc bo przeciez jaki to ma wplyw na prace nie rozumiem:/ zwykla zazdrosc
ja wiem Gosado bo przecież to nie ma nic wspólnego z konkurencją bo przecież ja jestem sekretarką w Urzędzie Miasta.
Wiesz, np potrafili komentować jak wklejałam zdjęcia na NK, że skoro tyle zdjęć robię, to kto zajmuje się moim dzieckiem jakoś nikomu do głowy nie przyszło, że mogę mieć grzeczne dziecko lub, że makijaże przeważnie wykonuję jak on śpi. Przecież cholerka makijaż nie zajmuje parę godzin tylko w moim wykonaniu 30 min
no ale nic...
z sobotę wykonywałam pierwszy raz makijaż na innej osobie niż ja i niestety ja nie potrafiłam umalować nic mi nie wychodziło, jakbym miała dwie lewe rece więc może i dobrze, że się tak stało bo bym się tylko ośmieszyła


edit: Ewesko piękne zdjęcia ile ja bym dała by gdzieś pojechać
__________________





Edytowane przez sweetpinky
Czas edycji: 2010-08-23 o 09:05
sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 09:09   #4244
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ja wiem Gosado bo przecież to nie ma nic wspólnego z konkurencją bo przecież ja jestem sekretarką w Urzędzie Miasta.
Wiesz, np potrafili komentować jak wklejałam zdjęcia na NK, że skoro tyle zdjęć robię, to kto zajmuje się moim dzieckiem jakoś nikomu do głowy nie przyszło, że mogę mieć grzeczne dziecko lub, że makijaże przeważnie wykonuję jak on śpi. Przecież cholerka makijaż nie zajmuje parę godzin tylko w moim wykonaniu 30 min
no ale nic...
z sobotę wykonywałam pierwszy raz makijaż na innej osobie niż ja i niestety ja nie potrafiłam umalować nic mi nie wychodziło, jakbym miała dwie lewe rece więc może i dobrze, że się tak stało bo bym się tylko ośmieszyła


edit: Ewesko piękne zdjęcia ile ja bym dała by gdzieś pojechać
To przykre co piszesz jak ludzie moga tak pisac a nawet myslec wydaje mi sie ze sa to ludzie ktorzy maja jakies kompleksy, nie maja zainteresowan tylko praca praca praca i sa zgorzkniali a na dodatek swiadomosc ze mozesz sobie jeszcze na tym troszke dorobic spedza im sen z powiek....

A co do malowania kogos to mysle ze to kwestia wprawy...mnie sie za kazdym razem rece tak trzesa ze nawet nie siegam po liner zeby zrobic kreske bo bylby klops tylko pedzelkiem maluje i kredka kreski, a w dodatku jeszcze swiadomosc ze musisz sie w miare szybko uwijac dodaje kolejnego stresu, wiec Sweety nie jestes odosobnionym przypadkiem i nie pisz ze nic Ci sie nie udalo bo na pewno wyszlo super i ja chce to zobaczyc

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-08-23 o 09:13
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 09:33   #4245
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Bonjour !

Ewesko
, piękne zdjęcia

Sweet, kurde co to ma do Twojej pracy przecież masz prawo mieć prywatne życie,hobby i w ogóle ! Przecież nie urywasz się z pracy żeby na sesję chodzić, to co im do tego !

aaa Gosadko, powodzenia na Maxmodels
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 09:37   #4246
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
To przykre co piszesz jak ludzie moga tak pisac a nawet myslec wydaje mi sie ze sa to ludzie ktorzy maja jakies kompleksy, nie maja zainteresowan tylko praca praca praca i sa zgorzkniali a na dodatek swiadomosc ze mozesz sobie jeszcze na tym troszke dorobic spedza im sen z powiek....

A co do malowania kogos to mysle ze to kwestia wprawy...mnie sie za kazdym razem rece tak trzesa ze nawet nie siegam po liner zeby zrobic kreske bo bylby klops tylko pedzelkiem maluje i kredka kreski, a w dodatku jeszcze swiadomosc ze musisz sie w miare szybko uwijac dodaje kolejnego stresu, wiec Sweety nie jestes odosobnionym przypadkiem i nie pisz ze nic Ci sie nie udalo bo na pewno wyszlo super i ja chce to zobaczyc
tez tak uważam, pewnie zazdroszczą, że ktoś oprócz zycia tylko pracą ma chęci na jakieś hobby.

A co do tego makijażu, nic mi nie wyszło ani nałożenie podkładu bo wybrałam zły odcień, róż za blady, cienie źle nałożone tzn kształt, zły dobrany kolor do tęczówki, kreska wyszła tak pijana, że szok i właśnie po tej kresce powiedziałam dość i kazałam jej się umyć
ona wyglądała jak Drag Queen
normalnie makijaż zamiast upiększyć to ...
a zrobiłam taki makijaż jak kiedyś sobie i na mnie wyglądał ok.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 10:39   #4247
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

A ja się witam już z Irlandii.
Te 2 tyg. w PL strasznie szybko mi zleciały.

Agabil mam nadzieję że twój TZ bezpiecznie dotarł do domu. Ja po tych przygodach w Czechach dokładnie wiem jak to jest jak samochód nawali (w naszym z wypożyczalni był zrąbany hamulec ręczny, słabe normalne hamulce - przez co mieliśmy wypadek - oraz zrąbana instalacja gazowa bo samochód przy wrzucaniu na luz gasł.) Jeszcze facet przy oddawaniu auta strasznie zdarł z nas za tą naprawę (krzyknął ponad 2 razy więcej niż nam powiedziano gdy sami byliśmy u blacharza i lakiernika) a że nie mieliśmy już czasu naprawiać na własną rękę musieliśmy zapłacić. Lekko pociesza mnie to że ten z wypożyczalni będzie bardziej stratny bo mu pójdą zniżki bo wypadek był zgłoszony na policję.

Sweetpinky współczuję tej sytuacji z maxem i pracą. Przecież to twoja sprawa jak spędzasz wolny czas. Przecież nic złego nie robisz. To chyba tylko ludzka zawiść i tyle. U mnie w pracy też się wydało moje malowanie ale spotkały mnie tylko miłe słowa - chwalenie makijaży i moich zdjęć a także zapytania ile wezmę za makijaż itp.

Moniś gratuluję pierwszej kasy z makijaży. Ja też zarobiłam swoje pierwsze makijażowe pieniążki. Co prawda 150 zł (miało być 200 ale nie chciałam tyle brać) za makijaż Panny Młodej i jej siostry.

Poza tym obcięłam w PL włosy. Jak zwykle źle mnie obcięła. Wyglądam jak chochoł. Grzywkę mam bardzo krótką i włosy lekko za ramiona (a miałam do piersi) mimo że prosiłam o podcięcie max 2 cm.
Miałam mieć sesję po powrocie do Ie ale związana jest ona ze stylizacją włosów (potrzebne długie włosy) więc już jej nie będę mieć bo włosy mam mocno wycieniowane i za krótkie
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 11:16   #4248
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
A ja się witam już z Irlandii.
Te 2 tyg. w PL strasznie szybko mi zleciały.

Agabil mam nadzieję że twój TZ bezpiecznie dotarł do domu. Ja po tych przygodach w Czechach dokładnie wiem jak to jest jak samochód nawali (w naszym z wypożyczalni był zrąbany hamulec ręczny, słabe normalne hamulce - przez co mieliśmy wypadek - oraz zrąbana instalacja gazowa bo samochód przy wrzucaniu na luz gasł.) Jeszcze facet przy oddawaniu auta strasznie zdarł z nas za tą naprawę (krzyknął ponad 2 razy więcej niż nam powiedziano gdy sami byliśmy u blacharza i lakiernika) a że nie mieliśmy już czasu naprawiać na własną rękę musieliśmy zapłacić. Lekko pociesza mnie to że ten z wypożyczalni będzie bardziej stratny bo mu pójdą zniżki bo wypadek był zgłoszony na policję.

Sweetpinky współczuję tej sytuacji z maxem i pracą. Przecież to twoja sprawa jak spędzasz wolny czas. Przecież nic złego nie robisz. To chyba tylko ludzka zawiść i tyle. U mnie w pracy też się wydało moje malowanie ale spotkały mnie tylko miłe słowa - chwalenie makijaży i moich zdjęć a także zapytania ile wezmę za makijaż itp.

Moniś gratuluję pierwszej kasy z makijaży. Ja też zarobiłam swoje pierwsze makijażowe pieniążki. Co prawda 150 zł (miało być 200 ale nie chciałam tyle brać) za makijaż Panny Młodej i jej siostry.

Poza tym obcięłam w PL włosy. Jak zwykle źle mnie obcięła. Wyglądam jak chochoł. Grzywkę mam bardzo krótką i włosy lekko za ramiona (a miałam do piersi) mimo że prosiłam o podcięcie max 2 cm.
Miałam mieć sesję po powrocie do Ie ale związana jest ona ze stylizacją włosów (potrzebne długie włosy) więc już jej nie będę mieć bo włosy mam mocno wycieniowane i za krótkie
Kasiu, Ty we wszystkim wyglądasz pięknie Pokaż zdjęcia
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 11:25   #4249
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Kasiu, Ty we wszystkim wyglądasz pięknie Pokaż zdjęcia
Nie wyglądam za dobrze, serio. Ale pocieszam się że grzywka mi szybko odrośnie a włosy jak podrosną to podrównam to cieniowanie na prosto.
Fotek nie mam bo ostatnie fotki jakie miałam robione to fotki z Pragi (i miałam wtedy normalne włosy).
Dziś na głowie mam mega bałagan i nie chce mi się ich myć. Jutro planuję jakiś makijaż więc wrzucę być może fotkę buzi to zobaczysz okropny fryz
I w ogóle to chyba kupiłaś sobie taką samą sukienkę jaką ja mam - tą falbankowatą
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 11:47   #4250
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Widzę, że się działo
Witaj Młodziaczku, zastanawiałam się właśnie gdzie się podziewasz dobrze, że wypoczęłaś

Ewe, zachwycające widoki zdjęcie z synkiem na leżaku świetne

Kasiu, włosy/paznokcie nie ręka, odrosną swoją drogą to ja nie rozumiem tych fryzjerek co na siłę ścinają, jakby im płacono od milimetra! jak mówię centymetr to ma być centymetr! a nie równają i zaraz nie masz włosów

Przestańcie z tymi minerałami :x jak nakładać podkład? może mi ktoś opisać, bo nie mogę filmiku obejrzeć

Gosiu, fajna ruda wiewióra z tej modelki makijaż graficzny był? mnie się podoba

Martynko, po postu brak słów
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 12:17   #4251
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Malina rozumiem ze nie ma dalej Twojej paczki, mialam wprawdzie pytac koło srody bo tak mi na poczcie powiedzieli ale mnie szlag trafia jasny....

A nakladanie podkładu mineralnego jest proste jak budowa cepa. Nabierasz na pedzel np kabuki podkład który wyglada jak puder sypki i okreznymi ruchami wcierasz w skóre. Gotowe.
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 12:45   #4252
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Malina rozumiem ze nie ma dalej Twojej paczki, mialam wprawdzie pytac koło srody bo tak mi na poczcie powiedzieli ale mnie szlag trafia jasny....

A nakladanie podkładu mineralnego jest proste jak budowa cepa. Nabierasz na pedzel np kabuki podkład który wyglada jak puder sypki i okreznymi ruchami wcierasz w skóre. Gotowe.
ale co na buzię nałożyć najpierw? na mokro nie można tego podkładu? bo jak puder to nic nie kryje :x

paczki nie ma
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 12:58   #4253
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Gosiu, fajna ruda wiewióra z tej modelki makijaż graficzny był? mnie się podoba
Malinko nie byl graficzny, mysle ze dostane jeszcze inne zdjecia na ktorych lepiej bedzie widac makijaz mam jeszcze jedno zdjecie, zaraz wrzuce na MaxM.
A co do mineralow to sie skus bo sa serio swietne i czynia cuda...mialam przyklad wlasnie wczoraj, bo modelka przyszla z nalozonym podkladem Clinique na buzi, ktory sie strasznie odznaczal i wygladal niekorzystnie...wszystko zmylam i nalozylam podklad EDM...niedoskonalosci ukrylam zielonym korektorem EDM i wygladala o niebo lepiej

Pilarku
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:14   #4254
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Malinko nie byl graficzny, mysle ze dostane jeszcze inne zdjecia na ktorych lepiej bedzie widac makijaz mam jeszcze jedno zdjecie, zaraz wrzuce na MaxM.
A co do mineralow to sie skus bo sa serio swietne i czynia cuda...mialam przyklad wlasnie wczoraj, bo modelka przyszla z nalozonym podkladem Clinique na buzi, ktory sie strasznie odznaczal i wygladal niekorzystnie...wszystko zmylam i nalozylam podklad EDM...niedoskonalosci ukrylam zielonym korektorem EDM i wygladala o niebo lepiej

Pilarku
na pewno popróbuje, ale wydaje mi się, że ja coś źle robię, już kilka próbek zużyłam i potem zmywałam wszystko :x
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:37   #4255
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale co na buzię nałożyć najpierw? na mokro nie można tego podkładu? bo jak puder to nic nie kryje :x

paczki nie ma
Po kolei:
- nakładasz sobie na buzie krem jak przed makijazem normalnym, czekasz az Ci dobrze wchłonie.
- nakładasz na buzie podkład mineralny pedzlem okreznymi ruchami
- ewentualne niedoskonalosci zakrywasz korektorem wprasowujac go w te miejsca które chcesz zakryc
- modelujesz twarz rózem, bronzerem czy czym tam chcesz
- gotowe
Juz dokładniej nie umiem

Krycie zalezy od formuły, no i nie kazda formuła kazdemu odpowiada.
Ja miałam np Bare Mineral i kicha totalna to była- stracona kasa. Nawet pedzle maja szorstkie....
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:51   #4256
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Po kolei:
- nakładasz sobie na buzie krem jak przed makijazem normalnym, czekasz az Ci dobrze wchłonie.
- nakładasz na buzie podkład mineralny pedzlem okreznymi ruchami
- ewentualne niedoskonalosci zakrywasz korektorem wprasowujac go w te miejsca które chcesz zakryc
- modelujesz twarz rózem, bronzerem czy czym tam chcesz
- gotowe
Juz dokładniej nie umiem

Krycie zalezy od formuły, no i nie kazda formuła kazdemu odpowiada.
Ja miałam np Bare Mineral i kicha totalna to była- stracona kasa. Nawet pedzle maja szorstkie....
Dokładnie robi się tak jak Młoda opisała
Ja dodam że u mnie nie sprawdza się zbyt miękki pędzel kabuki.
Lepiej mi się nakłada twardym drapakiem z essence
I w sumie jak był dostępny mój ukochany minerałek z essence to używałam go solo bez żadnego podkładu.
Teraz mam edm ale jakoś nie leżą mi solo na buzi i używam ich na normalny podkład. I świetnie mi się sprawdzają w roli pudru
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 14:57   #4257
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

dziękuję dziewczyny zaczytałam się znowu w wątku min.

normalnie szok jak to potrafi ukryć buby


jeszcze mi została jedna próbka to będę próbować i na pewno się pokażę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 19:00   #4258
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie wyglądam za dobrze, serio. Ale pocieszam się że grzywka mi szybko odrośnie a włosy jak podrosną to podrównam to cieniowanie na prosto.
Fotek nie mam bo ostatnie fotki jakie miałam robione to fotki z Pragi (i miałam wtedy normalne włosy).
Dziś na głowie mam mega bałagan i nie chce mi się ich myć. Jutro planuję jakiś makijaż więc wrzucę być może fotkę buzi to zobaczysz okropny fryz
I w ogóle to chyba kupiłaś sobie taką samą sukienkę jaką ja mam - tą falbankowatą
Hehe,no wiem podobna bardzo :d mam nadzieję że się nie obrazisz ale tak ślicznie w niej wyglądałaś,że sobie kupiłam taką No czekam na te fotki i ocenię jak wyglądasz

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Widzę, że się działo
Witaj Młodziaczku, zastanawiałam się właśnie gdzie się podziewasz dobrze, że wypoczęłaś

Ewe, zachwycające widoki zdjęcie z synkiem na leżaku świetne

Kasiu, włosy/paznokcie nie ręka, odrosną swoją drogą to ja nie rozumiem tych fryzjerek co na siłę ścinają, jakby im płacono od milimetra! jak mówię centymetr to ma być centymetr! a nie równają i zaraz nie masz włosów

Przestańcie z tymi minerałami :x jak nakładać podkład? może mi ktoś opisać, bo nie mogę filmiku obejrzeć

Gosiu, fajna ruda wiewióra z tej modelki makijaż graficzny był? mnie się podoba

Martynko, po postu brak słów
Malina, ja powiem jak nakłada podkład osoba z nieidealną cerą,bo Aga pewnie robi to inaczej-właściwiej ale ja po tym się do minerałów zraziłam i opracowałam własny sposób No więc wsypuję do miseczki takiej wielkości do creme brulee proszek, dość dużo ( resztę można odsypać z powrotem a łatwiej) maczasz pędzel -koniecznie flat top bo kabuki się nadaje do primera,pudru,różu,korekt ora,bronzera ale nie podkładu bo nie kryje- i jak masz ten pędzel przykryty proszkiem to nakładasz na twarz ale nie jak puder,omiatając tylko przyciskasz miejsce po miejscu twarz. Jedna gruba warstwa utrzymuje się długo w nienaruszonym stanie i kryje wszelkie niedoskonałości. Na minerałach radzą kilka cienkich warstw ale to się u mnie nie sprawdza. A i rzecz bardzo ważna,która decyduje o tym jak ten makijaż będzie wyglądał-musi być tłusty krem ! To brzmi dziwnie,wiem ale pod lekkim kremem ten proszek opada z twarzy i po godzinie go prawie nie ma Natomiast ten tłusty krem daje taką bazę do której przylepia się proszek. To są moje patenty i dzięki temu otrzymuję b.dobry makijaż,utrzymujący się 12h bez poprawek,kryjący moje wiecznie czerwone policzki. Ale się rozpisałam
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 19:31   #4259
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

u nas troche kiepski dzien
z przedszkolem - falstart
coprawda dojechalismy do przedszkola ale tylko po to, zeby sie przebrac bo synek w drodze zwymiotowal i nie chcialam go tam zostawiac... podejrzewam, ze t jakis wirus bo maz w sobote mial podobnie, jakies zatrucie zoladkowe, non stop na kibelku, zle samopoczucie i lezal caly dzien w lozku i spal
tak wiec jesli nic sie nie rozwinie to startujemy jeszcze raz w sr/czw


Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Bry!
no i moja historia z MaxModels jak szybko się zaczęła tak szybko się skończy u mnie w pracy dostali donos, że załozyłam tam konto i kazali wybierać, no i nie miałam wyjścia musiałam napisać do MaxModels prośbę o usunięcie profilu
sweet, wspolczuje sytuacji
zawsze dziwi mnie ludzka zawisc..i to do tego stopnia, zeby uniemozliwiac Ci zarabianie na swoim hobby...
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
No więc wsypuję do miseczki takiej wielkości do creme brulee proszek, dość dużo

prosze mi tu nie robic ochoty na creme brule

eweska, fajnie, ze wrocilas mam nadzieje na nowe makijaze
Aga, maz dotarl?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 19:40   #4260
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Malina, ja powiem jak nakłada podkład osoba z nieidealną cerą,bo Aga pewnie robi to inaczej-właściwiej ale ja po tym się do minerałów zraziłam i opracowałam własny sposób No więc wsypuję do miseczki takiej wielkości do creme brulee proszek, dość dużo ( resztę można odsypać z powrotem a łatwiej) maczasz pędzel -koniecznie flat top bo kabuki się nadaje do primera,pudru,różu,korekt ora,bronzera ale nie podkładu bo nie kryje- i jak masz ten pędzel przykryty proszkiem to nakładasz na twarz ale nie jak puder,omiatając tylko przyciskasz miejsce po miejscu twarz. Jedna gruba warstwa utrzymuje się długo w nienaruszonym stanie i kryje wszelkie niedoskonałości. Na minerałach radzą kilka cienkich warstw ale to się u mnie nie sprawdza. A i rzecz bardzo ważna,która decyduje o tym jak ten makijaż będzie wyglądał-musi być tłusty krem ! To brzmi dziwnie,wiem ale pod lekkim kremem ten proszek opada z twarzy i po godzinie go prawie nie ma Natomiast ten tłusty krem daje taką bazę do której przylepia się proszek. To są moje patenty i dzięki temu otrzymuję b.dobry makijaż,utrzymujący się 12h bez poprawek,kryjący moje wiecznie czerwone policzki. Ale się rozpisałam
no ciekawy sposób, ja dzisiaj jeszcze inny wyczytałam(też tam było stemplowanie twarzy pędzlem---ja tak nakładam zawsze puder , nie omiatam raczej) ale to z tłustym kremem u nie niestety odpada, bo po nim bym miała jeszcze więcej niespodzianek niż po czym innym.
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.