Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 17:40   #1171
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Witam
dawno mnie tu nie było, ostatnio naszła mnie chęć, żeby przetestować krem brązujący (to była jakaś próbka Ziaji), tak z ciekawości....i wiecie co?
Wyglądałam okropnie, trzy dni unikałam ludzi, wyglądałam 10 lat starzej, byłam taka brzydka, mdła, że aż nie mogłam na siebie patrzeć. Nigdy więcej!!!! Opalenizna szpeci!!!!! I to strasznie!!!! Nie wiem, co ludzie w tym widzą.

ja się źle czuję w pół tonu za ciemnym podkładzie. Dzisiaj nie miałam czasu ma minerały, w pośpiechu nałożyłam Elemonga (który jest i tak baaardzo jasny) i jakos tak źle się czułam... tak za mało biało

dziękujemy za inspirujący zestaw zdjęć
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:07   #1172
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a do mnie przyszedł dzisiaj revlon PR 001 ivory nie jest aż tak jasny, jak się spodziewałam, ale z tego co widzę jest jaśniejszy od max factora xperience 40. Podejrzewam, że krycie będzie zerowe, ale podobno jak zmieszać go z colorstayem to wychodzi podkład idealny,zobaczymy . Swatch oczywiście będzie jutro w świetle dziennym
a jedyne co mnie teraz zastanawia to ten oriflame... co tam nauka, lepiej pomyśleć o podkładach

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-02-10 o 18:15
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:09   #1173
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Chyba mam już paranoję na punkcie zbyt ciemnego podkładu. MAC-a zmyłam po paru minutach (bo za ciemny i silnie wpada w pomarańcz). Revlon Photoready 001 też jest za ciemny ale wymieszałam go z białym Lucy i jakoś to wygląda...
Minerały ostatnio silnie się buntują - smużą się, zostają plamy albo warzą się Już nie wiem jak do nich podchodzić. Nakładam na mokro, na sucho, flat topem, kabuki a i tak wyczyniają co chcą.
Nikita, dzięki za ostrzeżenie w sprawie biodetoxa, bo już niemal kliknęłam na allegro kolor 51...
loss lauri witamy! A już myślałam, że padłaś nieżywa na skutek zatrucia tymi "rakotwórczymi filtrami"
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 19:00   #1174
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A do mnie dzis przyszedl tester W1 True Match (europejski, bo niestety wersji amerykanskiej ostatnio nigdzie nie da sie dostac). Jest za ciemny i pomaranczowy A tak ladnie wygladal na swatchach, tak zolto i jasno

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 12:46
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 19:25   #1175
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Właśnie tego się obawiałam w wersji europejskiej. Już oglądając butlę doszłam do wniosku, że kolor nie zachwyca... No i sama miałam c1 i w2 więc wychodzę z założenia że jeśli już kupować to tylko i wyłącznie wersję amerykańską.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-02-10 o 19:31
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:13   #1176
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Chyba mam już paranoję na punkcie zbyt ciemnego podkładu. MAC-a zmyłam po paru minutach (bo za ciemny i silnie wpada w pomarańcz). Revlon Photoready 001 też jest za ciemny ale wymieszałam go z białym Lucy i jakoś to wygląda...
Minerały ostatnio silnie się buntują - smużą się, zostają plamy albo warzą się Już nie wiem jak do nich podchodzić. Nakładam na mokro, na sucho, flat topem, kabuki a i tak wyczyniają co chcą.
Nikita, dzięki za ostrzeżenie w sprawie biodetoxa, bo już niemal kliknęłam na allegro kolor 51...
loss lauri witamy! A już myślałam, że padłaś nieżywa na skutek zatrucia tymi "rakotwórczymi filtrami"

nie padłam - dalej namiętnie się filtruję i nie zamierzam przestać
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:38   #1177
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kurcze, a ja mam ochotę kliknąć ten Detox 51 - na all są teraz jakieś testerki 12 ml za osiem zeta, może by tak wypróbować...?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 20:50   #1178
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Witam
dawno mnie tu nie było, ostatnio naszła mnie chęć, żeby przetestować krem brązujący (to była jakaś próbka Ziaji), tak z ciekawości....i wiecie co?
Wyglądałam okropnie, trzy dni unikałam ludzi, wyglądałam 10 lat starzej, byłam taka brzydka, mdła, że aż nie mogłam na siebie patrzeć. Nigdy więcej!!!! Opalenizna szpeci!!!!! I to strasznie!!!! Nie wiem, co ludzie w tym widzą.
nie mogę się z Tobą nie zgodzić przez Was się kompletnie nakręciłam i jak widzę swoje starsze zdjęcia to aż mi się krew ścina co prawda do Waszego stopnia bladości mi jeszcze daleko ale jak porównam swoją twarz teraz i sprzed powiedzmy pół roku to czuję różnicę najlepsze jest to, że kilka lat temu byłam strasznym bledziochem a potem coś mi odwaliło i jakoś tak zciemniałam grunt, że podążam w dobrą stroną dzięki Wam piękne bladolice

jako dowód na moja poprawę zdjęcia: pierwsze dwa-aktualne, kolejne 2 z czasów opalenizny-które lepsze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0047.jpg (27,0 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0004.jpg (36,6 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0092.jpg (51,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0103.jpg (31,3 KB, 113 załadowań)
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:10   #1179
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Kółko wzajemnej adoracji POWRACA
asiaasia58, wyglądasz cuuudownie w bladości!
Chociaż muszę przyznać, że wersja opalona też Ci pasuje. Masz po prostu śliczną buzię i na tych opalonych zdjęciach wyglądasz tak lekko egzotycznie, wcale nie jak 'skwarek' Ale ja oczywiście wybieram blade zdjęcia
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:26   #1180
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja tez wybieram jasną wersję ale jestes sliczna, oglądam twojego bloga własnie i mamy bardzo zblizony gust makijażowy, jesteś niesamowicie utalentowana i w ogóle sliczna.

kółko wzajemnej adoracji, och. och

szukam korektora! jakie propozycje?
a ja dostałam wczoraj na wątku Nasze Małe Irytacje ostrzeżenie za rażące słownictwo i mi smutno... anuluje mi się to kiedyś? juz nigdy nie powiem d*pa.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 00:35   #1181
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

o mamo za takie słowo? to ja się już boję co mi zrobią i liczę pipi -upy w myślach...
nikadomi piękne zdjęcia, brakowało mi fot ostatnio tutaj, te czerwone włosy ochh jak mnie nachodzi czasem... ale miałam kurcze i ani mi nie było tak ładnie ani się jakoś dobrze nie czułam. Moja nauka wiecznie idzie w las i znowu się ślinię do pięknych rudości. Kurza twarz, chyba skończę kupując oriflame, jak na te zdjęcia patrzę... zresztą pewnie skończę też z nowymi minerałami
milk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 08:16   #1182
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

natrix, little witch-dziękuję bardzo co do opalonej wersji-może nie wygląda to boleśnie, ale jednak słońce robi swoje i niestety cera dużo gorsza, między tymi piegami miałam skórę suchą jak papirus :P teraz jest odrobinę lepiej, pielęgnuję się intensywnie i mam wrażenie, że jakoś zdrowiej wyglądam

little witch-pamiętam jak niedawno Twoje zdjęcia tu widziałam-normalnie zbierałam szczękę z podłogi zgadzam się ze wszystkimi komentarzami, które tu wtedy padły-masz bardzo szlachetną, taką królewską urodę

milk-czyżbyś się sesjowała teraz? od nauki się trzeba czasem oderwać (koniecznie!) bo to złe dla zdrowia tak się uczyć cały czas, a czym sobie człowiek może poprawić humor jak nie kosmetykami?
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:33   #1183
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Chyba mam już paranoję na punkcie zbyt ciemnego podkładu. MAC-a zmyłam po paru minutach (bo za ciemny i silnie wpada w pomarańcz). Revlon Photoready 001 też jest za ciemny ale wymieszałam go z białym Lucy i jakoś to wygląda...
ja też wyczuwam u siebie obsesję. Może te najjaśniejsze drogeryjne podkłady wcale nie są takie ciemne? widzę na ulicy mnóstwo kobiet z bardzo jasnymi cerami i ewidentnie mającymi na twarzach podkłady. I jak juz mi sie zdarza dowiedzieć się, jaki to podkład (tzn np od koleżanek, nie podchodzę do ludzi na ulicy i nie pytam o kosmetyki, jakich używają), to jak najszybciej pędzę do drogerii po to, aby stwierdzić, że to masakryczna pomarańcza albo, o zgrozo! brzoskwinia. Ja nie rozumiem, dlaczego podkłady, które są za jasne dla innych bladolicych są za ciemne dla nas? Jesteśmy wyjątkowo wymagające czy po prostu całkiem białe?
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Kółko wzajemnej adoracji POWRACA
asiaasia58, wyglądasz cuuudownie w bladości!
Chociaż muszę przyznać, że wersja opalona też Ci pasuje. Masz po prostu śliczną buzię i na tych opalonych zdjęciach wyglądasz tak lekko egzotycznie, wcale nie jak 'skwarek' Ale ja oczywiście wybieram blade zdjęcia
to było nieuniknione
Asia, wg mnie nie wyglądasz źle z opalenizną, ale w bladości duuużo lepiej
Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
milk-czyżbyś się sesjowała teraz? od nauki się trzeba czasem oderwać (koniecznie!) bo to złe dla zdrowia tak się uczyć cały czas, a czym sobie człowiek może poprawić humor jak nie kosmetykami?
tak! ja zawsze dostaję migreny jak się za dużo uczę czy ogólnie mam za dużo pracy.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:49   #1184
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
milk-czyżbyś się sesjowała teraz? od nauki się trzeba czasem oderwać (koniecznie!) bo to złe dla zdrowia tak się uczyć cały czas, a czym sobie człowiek może poprawić humor jak nie kosmetykami?
właściwie to już po...ale wszystko poszło tak ładnie i w terminie, że...ojej! chyba nie mam wyboru, należy mi się nagroda
też wyjątkowo uważam, że w obu wersjach nawet opalonej wyglądasz ładnie(piegi) ale bladość masz imponującą, prześliczną.
szkoda, że piszecie o utlenianiu sie urban shield bo widzę, że ma filtr. a very me też się utleniał? może ktoś może stwierdzić, kwota nie jest duża ale zawsze wolę spytać zanim wpadnę w szał kupowania.

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-02-11 o 11:34
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:37   #1185
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

czy ktoś miał do czynienia z podkładami firmy Delia? tu wygląda jaśniutko: http://img04.allegroimg.pl/photos/or.../10/1438631022 (to jest akurat jakiś matujący, tester)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:51   #1186
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

w bladosci!
wygladasz niezwykle hm elegancko !
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:43   #1187
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

asiaasia58

Mi się podoba w wersji 1 jak i 2.
Od razu mi się skojarzyło: 1 - zimowa kobietka, 2- letnia kobietka
Piegi w "letniej" wersji dodają ci uroku. Masz piękny kolor oczu. Czy nosisz takie soczewki czy jest to twój naturalny kolor?
Pozdrawiam
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:45   #1188
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
asiaasia58

Mi się podoba w wersji 1 jak i 2.
Od razu mi się skojarzyło: 1 - zimowa kobietka, 2- letnia kobietka
Piegi w "letniej" wersji dodają ci uroku. Masz piękny kolor oczu. Czy nosisz takie soczewki czy jest to twój naturalny kolor?
Pozdrawiam
Dziękuję kolor naturalny, w życiu nie miałam soczewek założonych, przeraża mnie fakt, że miałabym sobie wsadzić coś do oka
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:52   #1189
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

obiecany swatch revlona photoready 001 ivory myślałam, że będzie jaśniejszy...
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 14:58   #1190
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

asiaasia58

Super
Ze zdjęć które wstawiłaś można powiedzieć, że jesteś kobietą o wielu twarzach [w pozytywnym znaczeniu oczywiście]. Śmiało możesz eksperymentować z make-upem, z resztą widać, że nieźle sobie z tym radzisz
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:09   #1191
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Dziękuję kolor naturalny, w życiu nie miałam soczewek założonych, przeraża mnie fakt, że miałabym sobie wsadzić coś do oka
A ja właśnie planuję kupić sobie fioletowe soczewki zerówki (oczywiście najpierw konsultacja z okulistą) , mogą fajnie wyglądać w połączeniu z jasną cerą, na początku myślałam o zielonych, ale mam typowo chłodny typ urody i nie pasują.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:25   #1192
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

dostałam już (nareszcie!) podkład i różo-brązer Flormar. Niestety, róż i brązer maja drobinki i to widoczne, przynajmniej w sztucznym świetle a tak się napaliłam... Fakt, ładny, zimny kolor brązera, ale drobinki!
A podkład matujący... Kurcze, czemu oni nie podają składu nigdzie w internecie! Jest na silikonach. Pozostaje mi mieć nadzieję, że nie zapcha, bo kolor, przynajmniej w sztucznym świetle, jest ładny, jasny, neutralny raczej Większe testy jutro. Plusem jest to, że od razu daje uczucie nawilżenia - wiele podkładów matujących na początku "ściągało" skórę, ten jest bardzo przyjemny Wygląda na to, że nie ciemnieje. Pachnie strasznie! z reguły nie zwracam na to uwagi, ale ten cuchnie jak takie stare, babciowe kosmetyki Jutro w nim pochodzę dłużej i oswatchuję
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-02-11 o 16:26
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:26   #1193
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

chochliku jak z kryciem photoready?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:30   #1194
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

baaardzo średnie, do colostaya mu naprawdę dużo brakuje, ale od czego mamy korektor ( z tym, że ja mam w ogóle nieciekawą cerę) ostrzegam też od razu, że ma drobinki, ale na to z kolei pomoże odrobina pudru

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-02-11 o 16:45
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:46   #1195
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja też wyczuwam u siebie obsesję. Może te najjaśniejsze drogeryjne podkłady wcale nie są takie ciemne? widzę na ulicy mnóstwo kobiet z bardzo jasnymi cerami i ewidentnie mającymi na twarzach podkłady. I jak juz mi sie zdarza dowiedzieć się, jaki to podkład (tzn np od koleżanek, nie podchodzę do ludzi na ulicy i nie pytam o kosmetyki, jakich używają), to jak najszybciej pędzę do drogerii po to, aby stwierdzić, że to masakryczna pomarańcza albo, o zgrozo! brzoskwinia. Ja nie rozumiem, dlaczego podkłady, które są za jasne dla innych bladolicych są za ciemne dla nas? Jesteśmy wyjątkowo wymagające czy po prostu całkiem białe?
Moja koleżanka jest o wiele bledsza ode mnie (przynajmniej tak mi się wydaje). Dosłownie świeci w ciemnościach. Byłam z nią raz na zakupach i akurat szukała podkładu. O boże, ona chciała kupić jakiś Maybelline mineralny, gdzie najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny nawet latem. Trochę ją uświadomiłam, pokazałam HM, ale ostatecznie wybrała jakiś Yves Rocher. Bałam się, że przyjdzie do szkoływ pomarańczowych plamach, ale ona dalej dzielnie świeciła po zmroku. Ja nie wiem, może one nakładają jakąś minimalną ilość?
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 17:01   #1196
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

chochliku, ale zaczerwienienia zakryje? nie chodzi mi o totalna szpachle, ale zeby jednak ogarnal co musi. Mojej cerze brakuje sporo do idealu, ba... przebarwienia po tradziku!
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 17:04   #1197
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

no zaczerwienienia raczej zakryje, ale na syfki raczej potrzebny korektor (przynajmniej u mnie). Może zrobię jakieś zdj na twarzy (albo jej części ) i wyślę Ci gdzieś na pocztę

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-02-11 o 17:05
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 17:09   #1198
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Moja koleżanka jest o wiele bledsza ode mnie (przynajmniej tak mi się wydaje). Dosłownie świeci w ciemnościach. Byłam z nią raz na zakupach i akurat szukała podkładu. O boże, ona chciała kupić jakiś Maybelline mineralny, gdzie najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny nawet latem. Trochę ją uświadomiłam, pokazałam HM, ale ostatecznie wybrała jakiś Yves Rocher. Bałam się, że przyjdzie do szkoływ pomarańczowych plamach, ale ona dalej dzielnie świeciła po zmroku. Ja nie wiem, może one nakładają jakąś minimalną ilość?
właśnie też o tym pomyślałam. dla mnie normalne jest, że na problemowe, bardziej zaczerwienione miejsca trza nałożyć więcej... Nakładajac cieniutką warstwę to nawet w sporo za ciemnych podkładach jestem jaśniejsza od tej jaśniejszej części społeczeństwa Ale to dla mnie mija się z celem nakładaniu podkładu, który ma dobrze wyrównać koloryt cery.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:12   #1199
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Asiu - mi sie podobasz i blada i opalona - ale zdjęcie z czerwonymi ustami do tych Twoich niebieskich oczu - no miodzio
śledzę Twoje poczynania od początku Twojej kariery na mm.

I zamówiłam sobie ten Twój podkład z ori

Mała wiedźmo - punkty karne znikną z Twojego podpisu w Avku - potem zostaną tylko na Twoim koncie do Twojego wglądu. Ja kiedyś dostałam za "atak na inną użytkowniczkę" chociaż uważam, że niesłusznie.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:36   #1200
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
właśnie też o tym pomyślałam. dla mnie normalne jest, że na problemowe, bardziej zaczerwienione miejsca trza nałożyć więcej... Nakładajac cieniutką warstwę to nawet w sporo za ciemnych podkładach jestem jaśniejsza od tej jaśniejszej części społeczeństwa Ale to dla mnie mija się z celem nakładaniu podkładu, który ma dobrze wyrównać koloryt cery.
Niektórzy ludzie mają coś takiego, że te podkłady wtapiają się w skórę Sama takie cóś posiadam- kiedyś w czasach solarianizmu nikt nie zwracał mi uwagi na to, że podkład się odcina, czy coś, bo nawet najciemniejszy kolor po jakimś czasie wtapiał się do koloru cery. Zaraz po nałożeniu wyglądają paskudnie, a po góra 10 min efekt nie jest zły. Dlatego jak narzekam na kolor to znaczy, że zrobiłam test, po czym zaraz go zmyłam :P Co nie znaczy, że kupuję obecnie za ciemne podkłady
Ahh no i oczywiście nakładałam bardzo małą ilość. Do dzisiaj opakowanie 20 ml starczy mi spokojnie na 3/4 roku Dlatego po jakimś czasie wywalam.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.