Manicure hybrydowy ? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 16:25   #931
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja się zastanawiam nad tym zdzierstwem w miastach jeśli chodzi o hybrydkę
jestem ze wsi a tutaj jak jakaś kosmetyczka potrafi robić hybrydowe to bierze za to magiczne 30zł. chociaż i moja koleżanka studentka po kursie wizażu i paznokci zakupiła swoją własną lampę i weźmie 15 zł a jest sprawdzona i robi identycznie jak w salonie za 80zł. Gdzie tu logika ja nie wiem...
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 16:36   #932
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam nad tym zdzierstwem w miastach jeśli chodzi o hybrydkę
jestem ze wsi a tutaj jak jakaś kosmetyczka potrafi robić hybrydowe to bierze za to magiczne 30zł. chociaż i moja koleżanka studentka po kursie wizażu i paznokci zakupiła swoją własną lampę i weźmie 15 zł a jest sprawdzona i robi identycznie jak w salonie za 80zł. Gdzie tu logika ja nie wiem...
....
logiczne jest chyba,że koszty utrzymania gabinetu w dużym mieście sa wieksze,a juz nawet nie ma co porównywac z tym,ze ktos robi w domu na lewo i nie ponosi żadnych kosztów oprócz kosztu lakieru,15zł to nawet koszt materiałów na klientke sie nie zwróci a gdzie zarobek i podatek od usługi.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 16:40   #933
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Manicure hybrydowy ?

noo wszystko się zgadza. tylko dla porównania w mojej miejscowości jest kosmetyczka posiadająca własny salon który utrzymuje. działalność legalna i 30z i jest hybrydka jak się patrzy. a za 80zł to wybaczcie ale koszt usługi- podatek-utrzymanie zakładu = nadal jest równe całkiem spory zysk.
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 16:49   #934
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
noo wszystko się zgadza. tylko dla porównania w mojej miejscowości jest kosmetyczka posiadająca własny salon który utrzymuje. działalność legalna i 30z i jest hybrydka jak się patrzy. a za 80zł to wybaczcie ale koszt usługi- podatek-utrzymanie zakładu = nadal jest równe całkiem spory zysk.
....
jasne,tylko jak sie płaci spory czynsz a do tego zatrudnia pracownika/pracowników....no nie ma co porównywać,fajnie dla Ciebie ,ze możesz sobie robic za taka tanioszkę...a napisz jeszcze na jakiej firmie pracuje?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 18:37   #935
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Manicure hybrydowy ?

a nie mam pojęcia. u tej pani kosmetyczki robiłam tylko zwykły manicure ale z cennika wynika, że hybrydowy kosztuje 30zł
następnym razem będę na makijażu to zerknę a co do koleżanki zwrócę uwagę i dam odpowiedz w piątek jak zdążę.
grunt, że to co robi daje efekty
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 10:34   #936
czojsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Manicure hybrydowy ?

U mnie w Poznaniu w salonie, w którym pracuje koleżanka kosztuje 80 zł. Na szczęście zrobiła mi wczoraj za darmo i jestem bardzo zadowolona

Koszt może i jest duży, ale trzeba wziąć pod uwagę ceny wszystkich preparatów, których się tam używa (za baze, kolor i utwardzacz koleżanka zapłaciła 80 zł a w każdej buteleczce jest 6 gram, więc naprawdę niewiele). No i też porównując trwałość tego manicure ze zwykłym to chyba bardziej się opłaca Zobaczymy ile mój wytrzyma.
czojsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 21:21   #937
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
sorry to nie test na znajomosc branzy...
wolisz wierzyc w to co jakas pani napisala twoje sw prawo ale nie zmuszaj innych do tego i nie szerz nieprawdziwych tez
Ale ja nie robię testów na znajomość branży tylko zwyczajnie pytam czy jesteś w stanie wziąć odpowiedzialność za swoje słowa.
W co ja wierzę- moja sprawa. Nie zmuszam nikogo, nie szerzę tez itp za to Ty się burzysz. W czym problem?

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
patka szkoda nerwów...jak ktos nie chce zrozumieć to tłumaczenia i tak nie mają sensu....wesołego jajka
właśnie chce zrozumieć dlatego proszę ją o poparcie swoich tez. Nie wiem w czym problem

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
w 1000% zgadzam się, na własnym doświadczeniu mogę stwierdzić, że ten artykuł to brednie, noszę pół roku, żadnych białych plam nie ma, płytka nie jest przesuszona, czy bardziej krucha, wręcz przeciwnie podziwiam fantazję Pani, która stworzyła ten artykuł
widać masz zdrową płytkę- zazdroszczę.

Ogółem, żeby była jasność to nawet nie wiem kto pisał ten artykuł. Zwyczajnie zebrane zostały informacje ogólnie dostępne czy to w internecie czy książkach.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 13:10   #938
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny a co zrobic jesli lakier bardzo sie "kurczy", "ucieka" ? Mam nadzieje, ze wiecie o co chodzi uzywam Estetiq i wszystko bylo ok, ale teraz po 4 m-cach nie moge zrobic ladnego manicure, bo lakier nie rozprowadza sie tak jak powinien... Nie pomaga nawet jak baze podotykam lekko wacikiem macie jakies pomysly co zrobic
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:11   #939
stylowi21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 46
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Moim zdaniem jest super ale także niszczy paznokcie jak żel moim zdaniem.
stylowi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:31   #940
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co zrobic jesli lakier bardzo sie "kurczy", "ucieka" ? Mam nadzieje, ze wiecie o co chodzi uzywam Estetiq i wszystko bylo ok, ale teraz po 4 m-cach nie moge zrobic ladnego manicure, bo lakier nie rozprowadza sie tak jak powinien... Nie pomaga nawet jak baze podotykam lekko wacikiem macie jakies pomysly co zrobic
....
może juz masz zleżały lakier,hybryda tak samo odparowuje jak zwykły lakier po jakims czasie i zaczyna sie ciągnąc...można dodac odrobinę alkoholu izopropanolowego i porządnie wymieszac,ale to jak juz bedziesz miała pewnosc,ze inne metody nie pomagają....możesz spróbowac każdego palca oddzielnie przymrażac od razu w lampie conajmniej 20 sekund... mozliwe tez ,że żarówki juz masz słabe w lampie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 16:08   #941
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
może juz masz zleżały lakier,hybryda tak samo odparowuje jak zwykły lakier po jakims czasie i zaczyna sie ciągnąc...można dodac odrobinę alkoholu izopropanolowego i porządnie wymieszac,ale to jak juz bedziesz miała pewnosc,ze inne metody nie pomagają....możesz spróbowac każdego palca oddzielnie przymrażac od razu w lampie conajmniej 20 sekund... mozliwe tez ,że żarówki juz masz słabe w lampie.
Ale ja caly zestaw kupilam 4m-ce temu, nówki. Lakiery sie nie ciągną
Robie manikure tylko sobie ok. 2 razy w miesiacu, wiec po 8-max 10uzyciach chyba by sie nie zepsuly
Przemylam baze cleanerem i troche lepiej. Ogolnie najciemniejszy kolor najbardziej ucieka, moze to zalezy od pigmentow
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 18:06   #942
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Manicure hybrydowy ?

mi ucieka tak schellac romantique a użyłam 3 raz...z tym, ze pierwszy raz do frencza lampa ma miesiąc lakiery tez...
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:25   #943
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Manicure hybrydowy ?

mi tak się działo u jednej klientki, ale u niej wiem, że niepotrzebnie wcześniej robiłyśmy peeling dloni, który miał składniki mocno natłuszczające i nie wiem, może nie do końca dobrze odtłuściłam płytkę. Ale sekundę przed włożeniem dłoni do lampy poprawiałam każdą końcówkę i nie zdążały uciec
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 05:11   #944
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

sprobojcie przemyć baze cleanerem
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 10:11   #945
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Manicure hybrydowy ?

zamówiłam już sobie kolorek cleary pink...do frencza
jak za pierwszym razem nakładałam romantique samodzielnie to nic się z nim nie zadziało
jak będe miała odwagę ejszcze raz zaryzywkować to spróbuje z przemyciem :P
w ogóle to sciagam hybryde co tydzień...za szybko mi paznokcie rosną i choć maluję przy samych skórkach po tygodniu nie wyglada już to ładnie
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 13:18   #946
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Manicure hybrydowy ?

a ja mam takie pytanko. jak już pisałam wcześniej mam w piątek paznokcie. a tu ups odchodzi mi kawałek płytki, zerwał się tak z wierzchu na jednym paznokciu. tjb się rozwarstwił... i moje pytanie co teraz... da radę zrobić na czymś takim?
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:37   #947
anetawd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez allgoodthings Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was ma problem ze ściąganiem hybryd? Najpierw mi odpadały po 2 dniach, ale zmieniłam lakiery i teraz trzymają się że hoho Tylko teraz nie mogę ich zdejmować, nie uszkadzając paznokcia ;/ Moczę waciki bezpyłowe w acetonie i każdy palec zawijam folią, trzymam ok 10 minut. I odchodzą tylko brzegi, resztę muszę zdrapywać patyczkiem. Nawet jak ponownie je zawijam w waciki i folię, to i tak całości nie mogę zdjąć. Macie jakieś inne sposoby?
Spróbuj może użyć zwykłych wacików do demakijażu - dłużej pozostają nawilżone acetonem, przynajmniej tak mi się wydaje. Ja na początku również stosowałam waciki bezpyłowe, ale faktycznie nie odchodził lakier tak jak powinien. Oczywiście owijam te waciki folią aluminiową i kilka minutek (2-3) czekam. Czasami dobrze jest włożyć dłonie w jakiś ręcznik, ciepło sprzyja procesowi usuwania lakiero-żelu. Jest to wskazane szczególnie kobietom, które z natury mają "zimne łapki" Powodzenia następnym razem!

Edytowane przez anetawd
Czas edycji: 2013-04-05 o 12:39 Powód: dodanie słowa "nie"
anetawd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 17:11   #948
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej dziewczeta mam pytanie czy ktoras z was uzywa lakierow estetiq bo chcialam prosic o porade jakimi numerami ladnie wychodzi french tej firmy pozdrawiama
Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 13:47   #949
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Manicure hybrydowy ?

A ja zapytam jeszcze raz, może ma ktoś na pozbyciu jakieś hybrydki? Chętnie się wymienię za rzeczy z wątków, lub poszukam poza
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 13:05   #950
Aleksandra 90
Raczkowanie
 
Avatar Aleksandra 90
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 243
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cześć! czy przy usunięciu "lakieru" hybrydowego zostaje na paznokciu warstwa bazowa? czy cale 3 warstwy są usunięte i mamy "goły" paznokieć?
Przepraszam, że tak kręcę, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi
__________________
Aleksandra 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 04:55   #951
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

zalezy od lakierów, bazy od czasu odmaczania. u mnie częściej zostaje baza, jak dłużej odmaczam to nie. Mam baze z Shellaca
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:09   #952
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja używam topu i bazy z shellaca, lakiery takie byle co za 5zł/ 6ml i wszystko ładnie odchodzi do gołego paznokcia
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 14:47   #953
gann
Raczkowanie
 
Avatar gann
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
a nie mam pojęcia. u tej pani kosmetyczki robiłam tylko zwykły manicure ale z cennika wynika, że hybrydowy kosztuje 30zł
następnym razem będę na makijażu to zerknę a co do koleżanki zwrócę uwagę i dam odpowiedz w piątek jak zdążę.
grunt, że to co robi daje efekty
a nie myślałam o tym, by kupić sobie zestaw i robić sama w domu? wychodzi najtaniej
gann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 15:27   #954
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Manicure hybrydowy ?

mi zawsze wszystko odchodzi, używam lakierów i baz z Shellaca
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:26   #955
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gann Pokaż wiadomość
a nie myślałam o tym, by kupić sobie zestaw i robić sama w domu? wychodzi najtaniej
zrobiła mi jestem zadowolona :P
ale niestety mój podły charakter nie wytrzymał i musiałam a to coś skubnąć a to coś. w końcu znudził mi się kolor i zmyłam po tygodniu ;/ durna pała....
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:18   #956
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Manicure hybrydowy ?

lza_slonca jakich używasz lakierów? Tych z allegro takich najtańszych? Jak ci się trzymają? Też sie nad nimi zastanawiałam, ale naczytałam sie tyle negatywnych opinii, że sie nie utwardzaja tak jak powinny, że odchodzą. Nie mam żadnych problemów z paznokciami, mam twardą płytkę, to może warto spróbować
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:45   #957
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co zrobic jesli lakier bardzo sie "kurczy", "ucieka" ? Mam nadzieje, ze wiecie o co chodzi uzywam Estetiq i wszystko bylo ok, ale teraz po 4 m-cach nie moge zrobic ladnego manicure, bo lakier nie rozprowadza sie tak jak powinien... Nie pomaga nawet jak baze podotykam lekko wacikiem macie jakies pomysly co zrobic
Tez mam estetiq i mam ten sam problem...dzis 4raz robilam nim maniciure i lakier mi uciekal od koncowek....wkurzylam sie strasznie bo caly zestaw jest nowy...nie wiem czy dalej zamawiac lakiery z tej firmy a bylam taka zadowolona...
Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:47   #958
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Tez mam estetiq i mam ten sam problem...dzis 4raz robilam nim maniciure i lakier mi uciekal od koncowek....wkurzylam sie strasznie bo caly zestaw jest nowy...nie wiem czy dalej zamawiac lakiery z tej firmy a bylam taka zadowolona...
Mi się tak dzije szczególnie z kolorem 17. Nie mam do niego siły Natomiast mam też kolory 63 i 14, to są w miarę ok, trochę pomaga przetarcie bazy cleanerem. Zaczęłam się zastanawiać czy to nie wina bazy z estetiq
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:11   #959
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Manicure hybrydowy ?

serdecznie odradzam hybrydy Cosmetic Zone (dostępne na Allegro) - bardzo miła i sprawa obsługa niestety jakość produktu DRAMATYCZNA! już następnego dnia po nałożeniu poodchodził - dla porównania shellac przez 2 tygodnie utrzymał się bez jednego nawet odprysku, mimo iż w tym czasie trzy razy byłam na ściance wspinaczkowej.. z góry powiem dla pani, która tu robi marketing szeptany marce CZ, że o stylizacji paznokci pojęcie mam, łącznie z papierkiem na potwierdzenie tego

teraz kupiłam dwa Estetiq bo miały niezłe opinie ale teraz widzę, że niekoniecznie :/ bazę i top mam z shellaca..
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP

Edytowane przez Marudna Krolewna
Czas edycji: 2013-04-12 o 17:12
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 10:56   #960
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez _Koniczynka_ Pokaż wiadomość
lza_slonca jakich używasz lakierów? Tych z allegro takich najtańszych? Jak ci się trzymają? Też sie nad nimi zastanawiałam, ale naczytałam sie tyle negatywnych opinii, że sie nie utwardzaja tak jak powinny, że odchodzą. Nie mam żadnych problemów z paznokciami, mam twardą płytkę, to może warto spróbować
mam 2 rodzaje:
http://allegro.pl/rosaris-4x-lakier-...110527098.html

z tych wszystkie 4 są ok, nie podchodzą, nie odpryskują i ładnie zasychają przez 2 min w lampie

http://allegro.pl/kf-zestaw-10x-laki...111578566.html

tu mam problem z niebieskim: 2 warstwy cienkie to za mało aby ładnie pokryć, 3 za dużo- za gruba płytka wychodzi

zielony: nie wiem czy to nie moja wina ale na 2 paznokciach po 4 dniach popuchł po bokach

i mam problem z malinowym: nie zasycha i odprysł na 3 dzień przy zmywaniu ( bez rękawiczek w Fairy) i zwyczajnie poodpadał na 3 paznokciach i był mokry od strony bazy

mam jeszcze z isabelle nails lakier :
KOLORY DO FRENCH MANICURE
2. Soft beige

do d*&& totalnie nie dość, że jest lepki nawet po 3 minutach w lampie to na dodatek na 2-3 dzień przybiera brzydki żółtawy kolor

reklamacji nie uznali- 20zł w plecy

podsumowując:
- do dziś nie wiem czy mam oryginalną bazę i top shellaca
- mimo tłustej płytki i tanich lakierów lakier utrzymuje się kilka dni mimo nie oszczędzania ich ( prace w domu, na podwórku, przy samochodzie)
- nawet zapach mi nie przeszkadza a jestem megaaaa wrażliwa
- ładnie odchodzi po 2 minutach z wacikiem i folią aluminiową namoczoną w acetonie:
http://allegro.pl/aceton-extra-mocny...104456459.html


cleaner :
http://allegro.pl/cleaner-odtluszcza...108576696.html

choć zdarza mi się podebrać i brata jakiś inny jak potrzebuje a robię u niego przy biurku
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.