wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 19:18   #4681
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Zamierzam się na zakup m.in. dwóch bb Innisfree i misshy tej takiej 7 free. I teraz kolejne pytanie z mojej strony ;p
Chcę złożyć zamówienie na stronie sklepu cosmetic-love.com bo bardzo mi się podoba a cenowo wypadają bardzo przyzwoicie.
Natomiast będzie to moje pierwsze zamówienie więc:
1). jaką ilość najbezpieczniej zamawiać?
2). Jakieś cło jest?
3). Wszystkim paczki dochodziły bez problemowo?
4). Ile najdłużej czekałyście na paczkę od nich?
5). Jeżeli moje zamówienie będzie odrobinkę ponad 100$ to będzie bezproblemowe? Czy lepiej je rozbić na 2 albo 3?

Nie ukrywam że trochę się boję zamawiać ponieważ miałam już przygodę z "azjatyckimi ciuchami" które nigdy nie doszły ani również zwrot pieniędzy...
Jak wychodzi cenowo MISSHA M SIGNATURE REAL COMPLETE? Bardzo mi się podoba jej skład i się nad nią zastanawiam. Miałam próbkę MISSHA PC i kolor 21 jest idealny, więc też taki bym chciała zamówić SIGNATURE.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:37   #4682
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Jak wychodzi cenowo MISSHA M SIGNATURE REAL COMPLETE? Bardzo mi się podoba jej skład i się nad nią zastanawiam. Miałam próbkę MISSHA PC i kolor 21 jest idealny, więc też taki bym chciała zamówić SIGNATURE.
Właśnie na tą Misshkę choruję poza tymi eco z innisfree..
Na cosmetic-love.com cena to 21.98 za 45 g i 12,38 za 20g.
U rubyruby 35,7 za 45 g i 18,56 za 20 g.
U ideaseller_kr 21,4 za 45g, i 14,99 za 20g

dolarów of course.
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:15   #4683
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Właśnie na tą Misshkę choruję poza tymi eco z innisfree..
Na cosmetic-love.com cena to 21.98 za 45 g i 12,38 za 20g.
U rubyruby 35,7 za 45 g i 18,56 za 20 g.
U ideaseller_kr 21,4 za 45g, i 14,99 za 20g

dolarów of course.
No czy ja wiem czy się opłaca?
Na Alle jest 20ml za 65pln, 45 za 105pln z wysyłką.
Obecny kurs $ 3,30
Jeśli to małe zamówienie to bym się trochę bała ryzyka i czau oczekiwania. Ale jeśli chcesz kupić 3 kremy, to zysk jest już bardziej wymierny.
Na ebay są jeszcze taniej.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM



Edytowane przez ksantypa7
Czas edycji: 2012-05-12 o 21:17
ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:28   #4684
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Witam piszę po raz pierwszy, bo mam wrażenie, że mój BB się niedługo skończy i zastanawiam się nad nowym. Mam skin79 hot pink, pasujemi świetnie, ale chcę też inne wyróbować. Znacie jakieś w podobnej kolorystyce? Byle nie ciemniejsze. Mam chłodny odcień cery i takich kremów poszukuję. Najlepiej do mieszanej cery. Pomożecie?
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 12:39   #4685
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Witam piszę po raz pierwszy, bo mam wrażenie, że mój BB się niedługo skończy i zastanawiam się nad nowym. Mam skin79 hot pink, pasujemi świetnie, ale chcę też inne wyróbować. Znacie jakieś w podobnej kolorystyce? Byle nie ciemniejsze. Mam chłodny odcień cery i takich kremów poszukuję. Najlepiej do mieszanej cery. Pomożecie?
Bio Essence 10 in 1 - jasny odcień, w stronę chłodnego (ja mam cieplejszy odcień cery ale i tak świetnie się dopasowuje) - również mam mieszaną cerę, i zanim go używam, nakładam sunblocker/emulsja nawilżająca/baza pod makijaż w 1 Hada Labo, wtedy nie błyszczy się przez kilka godzin - jeśli nałożysz go bez niczego pod spodem, zacznie się świecić po pół godzinie. Świetnie zakrywa zaczerwienienia!
Pełen opis i zdjęcia tutaj: http://www.azjatyckibazar.com/bio-es...inum-bb-cream/ - a jak chcesz najpierw sprawdzić, to możemy się dogadać i wyślę Ci próbkę z mojego, odpłatnie oczywiście :P Aha, i ja go kupiłam za 85zł (bez przesyłki).
Ktoś tu wspomniał o Missha, właśnie w zeszłym tygodniu odkryłam polski sklep online, w którym można zamówić próbki najpopularniejszych kremów BB, jest to asianstore.pl - przesyłka ok.7zł, próbki za 10zł - dla mnie bomba bo właśnie chciałam wszystkie te kremy wypróbować a nie wywaliłabym na nie kasy w ciemno.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2012-05-13 o 12:40
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:05   #4686
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Bio Essence 10 in 1 - jasny odcień, w stronę chłodnego (ja mam cieplejszy odcień cery ale i tak świetnie się dopasowuje) - również mam mieszaną cerę, i zanim go używam, nakładam sunblocker/emulsja nawilżająca/baza pod makijaż w 1 Hada Labo, wtedy nie błyszczy się przez kilka godzin - jeśli nałożysz go bez niczego pod spodem, zacznie się świecić po pół godzinie. Świetnie zakrywa zaczerwienienia!
Pełen opis i zdjęcia tutaj: http://www.azjatyckibazar.com/bio-es...inum-bb-cream/ - a jak chcesz najpierw sprawdzić, to możemy się dogadać i wyślę Ci próbkę z mojego, odpłatnie oczywiście :P Aha, i ja go kupiłam za 85zł (bez przesyłki).
Ktoś tu wspomniał o Missha, właśnie w zeszłym tygodniu odkryłam polski sklep online, w którym można zamówić próbki najpopularniejszych kremów BB, jest to asianstore.pl - przesyłka ok.7zł, próbki za 10zł - dla mnie bomba bo właśnie chciałam wszystkie te kremy wypróbować a nie wywaliłabym na nie kasy w ciemno.
ja Bio essence bym nie poleciła miałam odlewki 8in1 i 10in1- ten drugi jest minimalnie jaśniejszy ale i tak ciemnidło- jest ciepły, do mojej chłodnej różowawej cery nie dopasował się wcale a na żółtawej karnacji mamy juz było lepiej ale nawet dla niej był za ciemny mimo że jakims bladziochem nie jest Bio essence sa dla mnie jak podkłady(nie wtapiaja się jak skin79)- bardzo mnie rozczarowały(ten opis z azjatyckicukier to jakiś żart). Z tonów beżowo różowych Missha #21 mogłaby być.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:44   #4687
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

2 różne opinie ale dzięki Boję się za ciemnych kolorków..A wiecie jak w porównaniu do skina różowego wypda Tony moly Dear me Petite? Zaciekawił mnie ostatnio, nie jest zbyt żółtawy? Misshy się boję, bo wiele osób zapchała...Ale ten olorek wygląda ok No i nie oczekuję bardzo dużego krycia.
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA

Edytowane przez WarOfWorlds
Czas edycji: 2012-05-13 o 14:04
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 14:09   #4688
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
2 różne opinie ale dzięki Boję się za ciemnych kolorków..A wiecie jak w porównaniu do skina różowego wypda Tony moly Dear me Petite? Zaciekawił mnie ostatnio, nie jest zbyt żółtawy? Misshy się boję, bo wiele osób zapchała... No i nie oczekuję bardzo dużego krycia.
przejrzyj bloga zygmusia- jest na nim dużo swatchy
http://mllou.blogspot.com/p/swatche.html#axzz1ukq9Ah1W
Kilka osób testowało lub ma tony moly więc może cos o nim napiszą Żółte są na pewno bb kremy japońskich firm, skin79 orange, scandal rose np. w sumie sporo bb ma szarawy ton
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:01   #4689
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja Bio essence bym nie poleciła miałam odlewki 8in1 i 10in1- ten drugi jest minimalnie jaśniejszy ale i tak ciemnidło- jest ciepły, do mojej chłodnej różowawej cery nie dopasował się wcale a na żółtawej karnacji mamy juz było lepiej ale nawet dla niej był za ciemny mimo że jakims bladziochem nie jest Bio essence sa dla mnie jak podkłady(nie wtapiaja się jak skin79)- bardzo mnie rozczarowały(ten opis z azjatyckicukier to jakiś żart). Z tonów beżowo różowych Missha #21 mogłaby być.
Lol, zabawne jak każdy inaczej odbiera ten sam kosmetyk Na mnie jest on bardzo jasny, jaśniejszy od mojej bladej cery (nie pytajcie jaki mam odcień cery bo nie jestem w stanie określić, nie znam się na tym : >). No cóż, pozostaje testowanie na sobie.
Ten BioEssence to mój pierwszy krem BB, więc nie mam porównania ale próbki kilku innych już do mnie idą, więc za jakiś miesiąc będę się mogła wypowiedzieć na temat porównania

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:02
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:24   #4690
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Oj to rzeczywiście nie jest łatwe w końcu kupię znowu Hot pink i na tym się skończy przejrzałam pół tego wątku, swatchowy i dalej nie wiem
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:38   #4691
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
2 różne opinie ale dzięki Boję się za ciemnych kolorków..A wiecie jak w porównaniu do skina różowego wypda Tony moly Dear me Petite? Zaciekawił mnie ostatnio, nie jest zbyt żółtawy? Misshy się boję, bo wiele osób zapchała...Ale ten olorek wygląda ok No i nie oczekuję bardzo dużego krycia.
Tony Moly jest stopniem jasności podobny do Skina różowego. Mocniej kryje w porównaniu do hot pink, który u mnie wtapiał się idealnie, ale mało co krył. Tony Moly nie jest zbyt żółtawy, raczej neutralny, na pewno mniej szarawy niż Skin79. Jak dla mnie jest całkiem fajny

Postaram się wrzucić jeszcze dziś porównanie ich obu na zdjęciu.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 18:17   #4692
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Noodle Soup
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:28   #4693
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Myśle że będziesz zadowolona z Tony moly dmpc , ładny odcień , nie jest za bardzo żółty. Miałam też hot pink, fajny choć na pewno bardziej szary od tony moly i mniej kryjący. Bio essence u mnie też ok ale bez rewelacji. Missha na mnie wygląda koszmarnie. Lubie jeszcze bbe z Hera i Hannavi Mizon.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:03   #4694
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Do swatchy dorzuciłam też dwa inne kremy Skin79. Zdjęcia robione przy świetle sztucznym, ale przy użyciu świetlówki dające chłodne, białe światło dzienne.
Tony Moly wyszedł tu dość żółto, w porównaniu ze Skin79, jednak on bardzo żółty nie jest. To neutralny beż, wyglądający 'zdrowiej', niż szaro różowe kremy Skina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2701.jpg (41,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2702.jpg (41,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2703 kopia.jpg (38,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2705.jpg (52,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2709.jpg (48,8 KB, 32 załadowań)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:14   #4695
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Super, dziękuję Ci bardzo Ten kremik śliczny podoba mi się, taki beżowy i jaśniutki jutro go kliknęA długo się trzyma na buźce?
I jeszcze zastanawiam się nad kremami Holika Holika petit mają przesłodkie opakowania
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:24   #4696
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Super, dziękuję Ci bardzo Ten kremik śliczny podoba mi się, taki beżowy i jaśniutki jutro go kliknęA długo się trzyma na buźce?
I jeszcze zastanawiam się nad kremami Holika Holika petit mają przesłodkie opakowania
Pisałam chyba stronę wcześniej o trwałości tego kremu, w skrócie malowałam się o 7, po południu usnęłam na 2-3 godziny, wieczorem miałam wyjść - wystarczyło, że lekko się przypudrowałam i makijaż jak z rana
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:57   #4697
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ale ze mnie gapa faktycznie, czytałam to wcześniej dzięki za wyrozumiałość, ale w tych wszystkich kremach można się pogubić
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:37   #4698
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
M Missha na mnie wygląda koszmarnie. Lubie jeszcze bbe z Hera i Hannavi Mizon.
DLACZEGO ?





DZIEWCZYNY-a czy przy codziennym uzywaniu kremow bb nie beda bardziej rozszerzone pory? (za duzo skladnikow w skladzie?)-skora pozniej nie zrobi sie jak skora pomaranczki????????



I KTORY KREM BB -polecicie do skory plytkoUnaczynionej - naczynkowej ZACZERWIENIONEJ prawie caly czas ???

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Tony Moly jest stopniem jasności podobny do Skina różowego. Mocniej kryje w porównaniu do hot pink, który u mnie wtapiał się idealnie, ale mało co krył. Tony Moly nie jest zbyt żółtawy, raczej neutralny, na pewno mniej szarawy niż Skin79. .
A ktory krem bb kryje najbardziej z dostepnych na rynku -Tony Moly Dear me petiteu? czy -Missha lepiej a moze " HERA "? i dla cery naczynkowej-zaczerwienionej jaki odcien z misshy lub tony MOLY-polecisz ?

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-05-13 o 21:39
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:10   #4699
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
A ktory krem bb kryje najbardziej z dostepnych na rynku -Tony Moly Dear me petiteu? czy -Missha lepiej a moze " HERA "? i dla cery naczynkowej-zaczerwienionej jaki odcien z misshy lub tony MOLY-polecisz ?
Misshy nie miałam, ale również mam widoczne naczynka na twarzy, zaczerwienienie w obrębie policzków, popękane naczynka i Tony Moly przykrywa to w zadowalającym stopniu. Jeżeli chce całkowitego pokrycia, przypudrowuje się podkładem mineralnym. Co do odcienia, ten BB krem ma tylko jeden kolor.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 22:17   #4700
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Misshy nie miałam, ale również mam widoczne naczynka na twarzy, zaczerwienienie w obrębie policzków, popękane naczynka i Tony Moly przykrywa to w zadowalającym stopniu. Jeżeli chce całkowitego pokrycia, przypudrowuje się podkładem mineralnym. Co do odcienia, ten BB krem ma tylko jeden kolor.
Dziekuje za odpowiedz A GDZIE mozna ten TONY MOLY bb krem kupic i ile on kosztuje ?mam nadzieje ze on nie zapycha powoduje powstawania wagrow nie wysucha-bez alkoholu jest -TRWALY dosc i nadaje sie dla cery tlustej bo moja cera jest TLUSTA NACZYNKOWA -problemowa..

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-05-13 o 22:19
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:23   #4701
Mjucaczek
Zadomowienie
 
Avatar Mjucaczek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Ostrołęka
Wiadomości: 1 877
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, wyjaśnicie mi jakie działanie mają węże a jakie ślimaki?;>

Plus - czym się różni innisfree eco natural cover 1 od innisfree eco natural green te 1 ?Duża różnica w kolorze?
w ogóle myślałam,że moja cera jest bardziej różowa, a koleżanka mówi, że żółta! Mam cerę, która szybko brązowieje od słońca, to pewnie dlatego choć blada jestem w związku z tym już w ogóle nie wiem jaki pierwszy bb kupić
__________________
They say I'm different cause I'm a piece of sugar cane
And when I kick my legs, I got rythm
My great grandpa was a blues lover
He'd be rockin' his moonshine to B.B.King and Jimmy Reed...

Mjucaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:30   #4702
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz A GDZIE mozna ten TONY MOLY bb krem kupic i ile on kosztuje ?mam nadzieje ze on nie zapycha powoduje powstawania wagrow nie wysucha-bez alkoholu jest -TRWALY dosc i nadaje sie dla cery tlustej bo moja cera jest TLUSTA NACZYNKOWA -problemowa..
Mnie nie wysusza, nie zapycha. Obywa się bez pudrowania, ale mam cerę suchą. Można go kupić na eBay, kosztuje tam 30 zł za 30 gramową tubkę.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:33   #4703
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mjucaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wyjaśnicie mi jakie działanie mają węże a jakie ślimaki?;>

Plus - czym się różni innisfree eco natural cover 1 od innisfree eco natural green te 1 ?Duża różnica w kolorze?
w ogóle myślałam,że moja cera jest bardziej różowa, a koleżanka mówi, że żółta! Mam cerę, która szybko brązowieje od słońca, to pewnie dlatego choć blada jestem w związku z tym już w ogóle nie wiem jaki pierwszy bb kupić
Ślimak jest do cery problemowej, tłustej, trądzikowej. Ja kremów ze śluzem ślimaka używam od kilku miesięcy i zauważyłam wyrównanie kolorytu, wygładzenie skóry, drobne blizny wyglądają lepiej.

Wąż działa silnie na zmarszczki.

Różnica miedzy nimi jest wg mnie niewielka w odcieniu, ale Eco Natural Cover wygląda lepiej na skórze, naturalniej.

Poczekaj na moją paczkę, jutro wyślę
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:39   #4704
Mjucaczek
Zadomowienie
 
Avatar Mjucaczek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Ostrołęka
Wiadomości: 1 877
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

O super, że już jutro!

Kurczę to i ślimaczkiem będę zainteresowana, bo po ostatnim olejku z ZSK pojawiły mi się paskudy na granicy twarzy i szyi, których nigdy do tej pory nie miałam, tym bardziej po olejku. Dobrze,że za 2 tygodnie koniec miesiąca, nowe pieniążki na koncie...
__________________
They say I'm different cause I'm a piece of sugar cane
And when I kick my legs, I got rythm
My great grandpa was a blues lover
He'd be rockin' his moonshine to B.B.King and Jimmy Reed...

Mjucaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:46   #4705
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ze te kremy bb oryginalne sa tak trudno dostepne w europie....


Zastanawia mnie czy jest jakis krem bb -Z BARDZO KROTKIM SKLADEM ?? albo z naturalnych skladnikow CZY TAKI ISTNIEJE WOGOLE bo czesto wlasnie z nadmiaru skladnikow -w skladzie kremu bb i nie tylko -takie cos DUSI POCI SKORE ZADUSZA...



Ostatnio kupilam krem bb LOREAL maqique nude(raczej jako baza sie nadaje ) + mineralki -fajny efekt
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:09   #4706
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Tony Moly jest stopniem jasności podobny do Skina różowego. Mocniej kryje w porównaniu do hot pink, który u mnie wtapiał się idealnie, ale mało co krył. Tony Moly nie jest zbyt żółtawy, raczej neutralny, na pewno mniej szarawy niż Skin79. Jak dla mnie jest całkiem fajny
dla mnie Tony np jest za mało żółty, muszę go przykryć żółtawszym pudrem i jest ok. (moje naczynka chyba wybijają i jest leciutko różowawy - jak wszystko co neutralne w kolorze na mnie )
Tylko ja zauwazyłam, że podkreśla mi zmarszczki - albo on albo mój puder - musze jeszcze to zaobserwować dokładniej.

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
I jeszcze zastanawiam się nad kremami Holika Holika petit mają przesłodkie opakowania
a Holikę Clearing miałam w odlewce i zdecydowanie doszłam do wniosku, ze zamiast Tony'ego trzeba było ją wziąć (a wahałam sie między tymi dwoma, a że koleżanka brała Holike to wzięłam ten inny )
Dzisiaj się spotykamy i zabieram jej Holike na wyjazd jaki planuję

Kolorystycznie Holika tez jest dla mnie za mało żółta, ale odpowiednio dobrany puder i wyglądała super! Zaskoczyła mnie niemiłosciernie jak wróciłam z koncertu IRY na którym szalałam jak głupia, cała spocona oczywiście po skakaniu itp a twarz miałam w stanie nienaruszonym! (nawet przy skrzydełkach nosa gdzie wszystko mi się zbiera, każdy bb - nic nie było)- chłodno było fakt, ale ja się rozbierałam bo gorąco od ruszania się.
Także to bedzie hit dla mnie na pewno, ale fazy testów jeszcze nie zakończone
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-05-14 o 09:11
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:38   #4707
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A czy jest wątek o azjatyckich kosmetykach do pielęgnacji?
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:12   #4708
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

MgielkaM dzięki to już wiem, że to dobra decyzja bo ja nie potrzebuję bardzo żółtego, ale bardziej beż. A kupowałyście może u trendplaza? Czy kupujecie u tych polecanych tu, czy poprostu wystarczy taki z dobrymi opiniami?
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:25   #4709
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Co polecacie na przebarwienia z koreanskich kosmetykow ???
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:14   #4710
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
MgielkaM dzięki to już wiem, że to dobra decyzja bo ja nie potrzebuję bardzo żółtego, ale bardziej beż. A kupowałyście może u trendplaza? Czy kupujecie u tych polecanych tu, czy poprostu wystarczy taki z dobrymi opiniami?
Ja kupowałam u trendplaza. Wszystko było ok.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.