Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 172 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 00:12   #5131
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ja zeby ujednolicic kolor skory nog (siatka niebieskich zyl, popekane naczynka, podraznienia po goleniu, siniaki...) smarowalam nogi mieszanka podkladu z balsamem
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 07:09   #5132
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Odp: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Rajstopy w sprayu sally hansen sa ok. Ale mogliby mega jasny odcien tez wyprodukowac... Ja uzywam cale te lato bb misshy i jestem mega zadowokona - twarz bielutka, a missha nie splywa z twarzy jak podklady mimo, ze mi sie twarz disc intensywnie poci w trakcie podrozy godzinnej sauna do pracy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 10:19   #5133
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Odp: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Rajstopy w sprayu sally hansen sa ok. Ale mogliby mega jasny odcien tez wyprodukowac... Ja uzywam cale te lato bb misshy i jestem mega zadowokona - twarz bielutka, a missha nie splywa z twarzy jak podklady mimo, ze mi sie twarz disc intensywnie poci w trakcie podrozy godzinnej sauna do pracy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mialam ktoras misshe i jak na poczatku bylo ok (w miare sie wtapiala w skore) tak teraz na mojej zoltej cerze stasznie wybijaja szaro-rozowe tony.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 10:21   #5134
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie stosuję samoopalacza bo dziwnie to wygląda , nogi pomarańczowe a reszta biała
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 11:04   #5135
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja chciałam w tym roku opalić nogi, ale to ciężka robota Leżałam na kocyku z górną częścią ciała wysmarowaną pięćdziesiątką i w cieniu, a z nogami na słońcu z trzydziestką. Trochę złapało, ale to jeszcze nie to.

Nogi mam zielone, dlatego chcę zmienić kolor. Tak, jak cała jestem jasna, ale w ludzkim kolorze, tak nogi mam... no po prostu zielonkawe Z żyłami i bardzo, ale to bardzo widocznymi mieszkami włosowymi.

Dziewczyny, możecie mi polecić jakiś tani, łatwy w obsłudze bronzer? Chcę trochę wymodelować twarz, ale nie wydawać dużych pieniędzy, bo pewnie i tak będzie się kurzył.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 11:10   #5136
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ja też włączam się do wątku. Mam bardzo jasna karnację. ,,Córka młynarza" = na porządku dziennym. Ja mam na udach trochę rozstępów, które są białe, na jasnej skórze nie wygląda to na prawdę źle, a jak rok temu używałam kilka razy masła brązującego to były ochydnie widoczne. Więc dziękuję bardzo, akceptuję swoją barwę hahah .
Gorzej jest z twarzą , szczególnie w takie gorączki. Krem z filtrem 50+, do tego podkład, puder... a dosłownie duszę się.
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 11:11   #5137
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Nie stosuję samoopalacza bo dziwnie to wygląda , nogi pomarańczowe a reszta biała
właśnie u mnie reszta już nie jest biała, bo się niestety nieco spaliłam Mimo iż nóg nie filtruję, to słońce ich nie tyka.
W ogóle to masz śliczną skórę, taką bielutką i jeszcze taką jednolitą o swojej niestety nie mogę tego powiedzieć, nawet zanim mnie złapie słońce...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 12:31   #5138
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
właśnie u mnie reszta już nie jest biała, bo się niestety nieco spaliłam Mimo iż nóg nie filtruję, to słońce ich nie tyka.
W ogóle to masz śliczną skórę, taką bielutką i jeszcze taką jednolitą o swojej niestety nie mogę tego powiedzieć, nawet zanim mnie złapie słońce...
zgadzam się z Fiasco, masz na całym ciele piękną bielutką skórę więc grzechem byłoby samoopalacz stosować ja mam ręce trochę opalone (choć ramiona kark plecy blade wciąż) i dziwnie wygląda to z sinymi nogami Jakiś samowybielacz w kremie lub sprayu by się przydał do ujednolicenia odnóży. Coś w kolorze kości słoniowej z dyskretnym połyskiem tafli pomarzyć można
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 13:00   #5139
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
zgadzam się z Fiasco, masz na całym ciele piękną bielutką skórę więc grzechem byłoby samoopalacz stosować ja mam ręce trochę opalone (choć ramiona kark plecy blade wciąż) i dziwnie wygląda to z sinymi nogami Jakiś samowybielacz w kremie lub sprayu by się przydał do ujednolicenia odnóży. Coś w kolorze kości słoniowej z dyskretnym połyskiem tafli pomarzyć można
Zazdroszczę ja właśnie kark mam spalony i twarz mi nieco chwyciło://

oooo, dałabym każde pieniądze
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 13:21   #5140
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

to co, jest tu jakaś blada wizażanka studiująca kosmetologię? może trzeba w końcu taki samorozjaśniacz skóry wynaleźć i opatentować
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 16:39   #5141
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
to co, jest tu jakaś blada wizażanka studiująca kosmetologię? może trzeba w końcu taki samorozjaśniacz skóry wynaleźć i opatentować
Kąpiel rozjaśniająca na włosy działa również na skórę, bo kiedyś przy okazji rozjaśniania włosów zauważyłam, że usuwa też opaleniznę.

Oczywiscie nie stosujcie na uszkodzoną skórę albo jeśli źle reagujecie na rozjaśniacz albo farby.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 17:38   #5142
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Kąpiel rozjaśniająca na włosy działa również na skórę, bo kiedyś przy okazji rozjaśniania włosów zauważyłam, że usuwa też opaleniznę.

Oczywiscie nie stosujcie na uszkodzoną skórę albo jeśli źle reagujecie na rozjaśniacz albo farby.
a to nie działa na zasadzie wody utlenionej, czyli wybiela skórę, ale efekt znika po chwili?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 21:40   #5143
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a to nie działa na zasadzie wody utlenionej, czyli wybiela skórę, ale efekt znika po chwili?
Właśnie nie! Aż się sama zdziwiłam. Usunęło mi punktową opaleniznę z ramion i boków szyi. W zeszłym roku jak tak się niechcący opaliłam w maju, a to moje newralgiczne miejsce.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 22:02   #5144
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

hmm kilka razy robiłam sobie kąpiel rozjaśniającą ale nie zrobiły mi się białe placki na karku, mimo iż tam mam własnie zawsze ciemniejszą skórę, nawet w zimę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 22:03   #5145
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja zeby ujednolicic kolor skory nog (siatka niebieskich zyl, popekane naczynka, podraznienia po goleniu, siniaki...) smarowalam nogi mieszanka podkladu z balsamem
Wiem, że w zeszłym roku Atqa w ten sposób spożytkowała nietrafiony krem BB
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja chciałam w tym roku opalić nogi, ale to ciężka robota Leżałam na kocyku z górną częścią ciała wysmarowaną pięćdziesiątką i w cieniu, a z nogami na słońcu z trzydziestką. Trochę złapało, ale to jeszcze nie to.

Nogi mam zielone, dlatego chcę zmienić kolor. Tak, jak cała jestem jasna, ale w ludzkim kolorze, tak nogi mam... no po prostu zielonkawe Z żyłami i bardzo, ale to bardzo widocznymi mieszkami włosowymi.

Dziewczyny, możecie mi polecić jakiś tani, łatwy w obsłudze bronzer? Chcę trochę wymodelować twarz, ale nie wydawać dużych pieniędzy, bo pewnie i tak będzie się kurzył.
Ja mam białoróżowe nogi i choć wiele osób może to niesmaczyć, chętnie je pokazuję światu Bardzo lubię swoją jasną karnację i nie zamierzam tego zmieniać Wprawdzie moje żyły są widoczne, ale nie odczuwam z ich powodu żadnego dyskomfortu

Z tanich bronzerów polecam ten z Alverde. Jaśniejsza część sprawdzi się u bladziochów. Nie zawiera pomarańczowych tonów Problem może być z dostępnością. Jeśli nie masz nikogo, kto może zrobić dla Ciebie zakupy w DMie, to z 3 euro zrobi się 30 zł+koszty przesyłki.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 22:13   #5146
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny, czy przypadkiem nie trzeba założyć nowego wątku. 5 już stuknęła
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 08:51   #5147
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja chciałam w tym roku opalić nogi, ale to ciężka robota Leżałam na kocyku z górną częścią ciała wysmarowaną pięćdziesiątką i w cieniu, a z nogami na słońcu z trzydziestką. Trochę złapało, ale to jeszcze nie to.

Nogi mam zielone, dlatego chcę zmienić kolor. Tak, jak cała jestem jasna, ale w ludzkim kolorze, tak nogi mam... no po prostu zielonkawe Z żyłami i bardzo, ale to bardzo widocznymi mieszkami włosowymi.

Dziewczyny, możecie mi polecić jakiś tani, łatwy w obsłudze bronzer? Chcę trochę wymodelować twarz, ale nie wydawać dużych pieniędzy, bo pewnie i tak będzie się kurzył.

Mam identiko do tego masę siniaków bo gdzie się dotknę to siniak, ale i tak nie powstrzymuje mnie to przed noszeniem krótkich spodenek .Taki nogi mam i już

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
właśnie u mnie reszta już nie jest biała, bo się niestety nieco spaliłam Mimo iż nóg nie filtruję, to słońce ich nie tyka.
W ogóle to masz śliczną skórę, taką bielutką i jeszcze taką jednolitą o swojej niestety nie mogę tego powiedzieć, nawet zanim mnie złapie słońce...
teraz już nie jest tak jednolicie

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
zgadzam się z Fiasco, masz na całym ciele piękną bielutką skórę więc grzechem byłoby samoopalacz stosować ja mam ręce trochę opalone (choć ramiona kark plecy blade wciąż) i dziwnie wygląda to z sinymi nogami Jakiś samowybielacz w kremie lub sprayu by się przydał do ujednolicenia odnóży. Coś w kolorze kości słoniowej z dyskretnym połyskiem tafli pomarzyć można
Dziękuję za miłe słowa
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 11:38   #5148
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy przypadkiem nie trzeba założyć nowego wątku. 5 już stuknęła
No fakt... kto się za to weźmie?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 12:04   #5149
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
No fakt... kto się za to weźmie?
Nie trzeba być modem? Jeśli nie to mogę utworzyć
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 12:08   #5150
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

nie trzeba, każdy może stworzyć wątek przecież :P
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 12:18   #5151
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Okej. to już tworzę

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

voila! Ten wątek można już zamykać
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:38   #5152
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

edytowano - przenoszę post do nowego wątku
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 19:12   #5153
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

http://www.google.pl/imgres?um=1&noj...w=1366&bih=664 - próbowała któraś?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 14:58   #5154
Nekori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 15
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Też się dołączę.
Jestem bardzo blada, w zimnym tonie, mam włosy farbowane henną na mahoń/czerwień, która na moich (z natury raczej brązowych) włosach jest aktualnie brązowo-ciemno ruda. Zastanawiam się, czy taki kolor, ciepły raczej jak by nie było, nie gryzie się za bardzo z moją bladą skórą ( i moimi różowymi plamami na twarzy, które zawdzięczam naczyniowej cerze). Jak myślicie?
Czy mogę zachować te rude włosy, a jeśli tak, to jakich kolorów mogę używać w makijażu? (Jeśli chodzi o ciuchy to ubieram się głównie na czarno).
Nekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 03:00   #5155
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Witam!
kiedyś pojawiłam się na wątku, ale bardzo epizodycznie, postawiłam sobie za cel przeczytanie wszystkich części wątku i dopiero wtedy dołączenie do bieżącej dyskusji. Zamiaru jeszcze nie spełniłam, ale już niedługo, bo właśnie zaczęłam czytać aktualną część wątku. Po dwóch latach czytania dołączę do głównego nurtu
Mam pytanie, pewnie idiotyczne, ale gdzie się zapytam jak nie tutaj? Mam ochotę kupić sobie jakiś korektor z serii freedom system i mam problem z tym, jak go nakładać. Pewnie ma jakiś barwnik, więc będzie destabilizował filtr. Czy mogę nałożyć korektor, na to krem nawilżający i na to filtr i bambus+jedwab? Nie chcę ryzykować destabilizacji, UV nie śpi Nie używam podkładu, czy w takim razie mogę sobie sprawić różowy korektor? Będzie go widać? Bo z tego co zrozumiałam na żółty i zielony trzeba dać podkład żeby dopiero wtedy kolory się zgrały. Chcę zatuszować zaczerwienienia od krostek i cienie pod oczami, myślę o korektorze różowym lub baaaaardzo jasnym beżyku neutralnym. A i czy ktoś się orientuje czy w Polsce jest też tak dużo odcieni korektorów do wyboru jak za granicą?
Czekam na rady
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 09:07   #5156
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mam różowy kolektor. Używam go pod oczy i nic nie widać. Na krosty raczej lepiej bezowy, bo zarówno zielony jak i różowy będą się odcinać. Żółty kolektor pod oczy też może być i nie będzie się odcinal. To czy korektor zdestabilizuje filtr zależy od jego składu. Osobiście jednak nie nakladalabym kolektora a na to filtr, bo tym samym zetrzesz korektor ... na filtry można nakładać makijaż (ostrożnie) tylko trzeba zwrócić uwagę na skład filtru

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 22:40   #5157
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

No właśnie tyle, że mój filtr z tego, co pamiętam ma parsol a wiadomo parsol + kolorówka się gryzie... zainteresowałaś mnie tym różowym korektorem. Będę musiała zgłębić jakoś ten temat. Na razie dzisiaj kupiłam sobie piękny fioletowy cień Sprint SuperStar 99 z inglota i jestem mega zadowolona ^^
A tak w ogóle to co się dzieje, że nikt naszego wątku nei kończy i nie zakłada nowej części, coś podejrzanie już dużo postów... nie żeby mi to przeszkadzało
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 13:02   #5158
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

..

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2014-04-17 o 13:09
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 15:07   #5159
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
No właśnie tyle, że mój filtr z tego, co pamiętam ma parsol a wiadomo parsol + kolorówka się gryzie... zainteresowałaś mnie tym różowym korektorem. Będę musiała zgłębić jakoś ten temat. Na razie dzisiaj kupiłam sobie piękny fioletowy cień Sprint SuperStar 99 z inglota i jestem mega zadowolona ^^
A tak w ogóle to co się dzieje, że nikt naszego wątku nei kończy i nie zakłada nowej części, coś podejrzanie już dużo postów... nie żeby mi to przeszkadzało
przecież nowy wątek już od miesięcy jest i hula

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post46075675
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 17:50   #5160
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziękuję
zabrakło mi linka do nowej części
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.