Lakiery hybrydowe - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 14:16   #1081
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

no nie wiem czy takie prostsze niż żele, piszecie cały czs o jakims rozwarstwieniu, kurczeniu zabezpieczaniu brzegów, za malo lakieru zle za duzo jeszcze gorzej chba wymaga ta hybryda naprawde duzo precyzjiw zelach czegos takiego nie ma jak sie dobrze przygotuje paznokia i idealnie przyklei tipsa do nalozenie zeli to już pryszcz nie trzeba sie az tak nad tym modlić jeszze mi sie nie zdarzylo zeby cos komus odpadlo odkleiło sie itp. no chyba ze gdzies przypierdzielił mocno paznokciem
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 15:12   #1082
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny zdaje relację po tygodniowym noszeniu hybryd z Bluesky, a więc minął prawie tydz. (bez jednego dnia) od zrobienia sobie mani, lakier nosi się rewelacyjnie, żadnych odprysków, rozwarstwień ani zapowietrzeń.. w przypadku Cosmetics Zone, po tym czasie na dwóch palcach prawej ręki (wskazujący i środkowy) miałam już rozwarstwienia oraz brak lakieru (na wszystkich paznokciach poza dwoma małymi i serdecznymi) w miejscu w którym zabezpieczałam wolny brzeg czyli brak zakładki... myślę, że zasługą tego, że jeszcze nie mam żadnych rozwarstwień jest baza z Bluesky, nie wiem jak będzie się trzymać lakier z C.Z. na tej bazie, mam nadzieję że dobrze ponoszę jeszcze tydz. i dam znać jak się zachowuje w drugim tyg. oraz jak ściąga

fotka - mani z tyg. odrostem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 515.jpg (63,4 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-11-27 o 15:29
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 19:28   #1083
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

odnośnie odpryskiwania lakieru na brzegach paznokia- czytałam gdzies dziś na jakims innym forum jakaś kosmetyczka sie wypowiadała że jak po 1-1,5 tygodnia lakier hybrydowy twardnieje jak żel i dlatego odpryskuje i trzeba wtedy spiłować pilnikiem paznokieć do momentu aż zniknie odpryśnięcie no i wtedy taki mani. powienien jeszcze długo wytrzymac
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 20:07   #1084
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny które pracowały na Gelishu (lub pracują): CZ mi ( i kilku osobom którym robię paznokcie) trzyma się bardzo słabo lub w ogóle. Myślałam o kupieniu zestawu Baza + Top i znalazłam dwie aukcje:
1. http://allegro.pl/gelish-top-it-off-...741154933.html
2. http://allegro.pl/harmony-gelish-zes...736868227.html

ale zauważyłam, że mają inną szatę graficzną. Poza tym chyba zestaw Gelish za 120 zł to trochę mało, prawda? W którą aukcję byście uderzyły? Nie chciałabym się przejechać, to strasznie dużo kasy.

Będę wdzięczna za rady!
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 08:35   #1085
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Nie mogłam się zdecydować, który lakier wybrać z CZ 110 czy 105 i właśnie zamówiła oba , mam nadzieję, że będą ładne,są w podobnej tonacji, więc trzy paznokcie pomaluje jaśniej i dwa ciemniej-albo odwrotnie jak przyślą to pokarzę. Na paznokciach moich i mojej siostry trzymają się ponad dwa tygodnie.
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 08:42   #1086
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

super! moze dzieki Tobie zdecyduje sie na jeden z nich
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 12:58   #1087
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

czy z lakierem hybrydowym coś się dzieje jak dłużej postoi?chodzi mi o to że jeśli używam ich tylko na sobie i mam kilka kolorów po 15ml to w ciągu roku jednym mogę pomalować jakieś 5-6 razy max. Czy później mam je wyrzucić?czy przestaną się utwardzać/wyschną? czy zachowają swoje właściwości długie lata?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 16:33   #1088
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

Właśnie skonczyłam robić swoją pierwszą hybryde bratowej różem do frenczu , bardzo ładny delikatny kolor w sam raz na co dzień czy do pracy. Zobaczymy jak długo wytrzymają ale wydaje mi sie ze chyba zle rozumiem to zabezpieczanie wolnego brzegu bo zamiast brzegu lakierem pomalowany jest opuszek palca .... o co kaman w tym??
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 20:58   #1089
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez gotka26 Pokaż wiadomość
Właśnie skonczyłam robić swoją pierwszą hybryde bratowej różem do frenczu , bardzo ładny delikatny kolor w sam raz na co dzień czy do pracy. Zobaczymy jak długo wytrzymają ale wydaje mi sie ze chyba zle rozumiem to zabezpieczanie wolnego brzegu bo zamiast brzegu lakierem pomalowany jest opuszek palca .... o co kaman w tym??
trzeba brzeg bardzo delikatnie pomalować żeby nie pomazać palca, a jak już to zebrać rozlany na skórę lakier, nie może nic wisieć :P

Wrzucam moje ostatnie dwa dzieła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16 Charbonne, różyczki 11 CZ (1).jpg (52,1 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16 Charbonne, różyczki 11 CZ (3).jpg (39,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 40 Silcare Color It.jpg (105,5 KB, 89 załadowań)
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:01   #1090
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

ładne pazurki
fail ta trzecia fotka co to za kolor?

zapytałam cosmetisc zone o podkurczanie lakieru i to, że po przemyciu schodzi z wolnego brzegu napisali tak:

Witam, nie potrafię Pani odpowiedzieć dlaczego lakier nie utwardza się na wolnym brzegu? Lakier po nałożeniu utwardza się równomiernie wraz z wolnym brzegiem. Podejrzewam, że nakłada Pani zbyt grubą warstwę lakieru, jest to jedyny powód obkurczania się lakierów hybrydowych ( wszystkich )
Proponuję również zapoznać się z świetnie opisanym blogiem kosmetyczki, która pracuje na naszych lakierach http://okiemkosmetyczki.blogspot.com...abel/PAZNOKCIE , na samym dole przesłanego linku opisany jest manicure hybrydowy " krok po kroku " Mam nadzieję, że po zapoznaniu się z artykułem uda się Pani wykonać doskonały manicure hybrydowy.
Najważniejsze przy hybrydach to cienkie warstwy lakierów.
Informuję również,że lakier po utwardzeniu w lampie nigdy nie będzie " suchy " jak tradycyjny lakier, dopiero utwardzona i przetarta warstwa lakieru TOP nadaje paznokciom suchość i połysk.


W zasadzie tak właśnie robię, a ten artykuł czytałam przed kupnem lakierów...
Wczoraj minął 9 dzień mani i oczywiście odprysk... zaczynam się zastanawiać czy ta zabawa ma w ogóle sens, dziś będę robiła ponownie spórbuję z przetarciem bazy suchym pędzlem i zobaczymy jaki będzie efekt bo zaczyna mnie to wkurzać

czy wy też tak macie, że normalny lakier bardziej ściąga Wam tunel w pazurkach a hybrydowy mniej i mi się robię lekkie łopatki? nie lubię migdałków nigdy nie nosiłam ale zastanawiam się czy nie spróbować takiego kształtu.

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2013-11-29 o 08:03
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:57   #1091
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mój pierwszy hybrydowy frencz na sobie robiłam , uwagi do C.Z- ogólnie sa ok ale mogłyby byc rzadsze mieć bardziej zbiżoną konsystencje do zwykłego lakieru, szczególnie baza i top bo jeżeli ma tego być naprwade cienko to takim gęstym żelem trzeba sie nagimnastykowac żeby cienko nałożyć, teraz zobaczymy jak długo sie będą trzymać. Opracowałam patent na niezalewanie opuszków palców przy malowaniu wolnego brzegu- przykleiłam forme do przedłużania paznokci oddzielając tym samym paznokcia od opuszka- przynajmniej nie trzeba uważac i dokładnie sie maluje brzeg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZdjÄ™cie0248[1].jpg (89,1 KB, 92 załadowań)
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 13:59   #1092
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

niewyrazne zdjęcie
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 14:45   #1093
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Doriskaaa gdzieś musisz popełniać mały błąd, albo masz taką płytkę paznokcia , u mnie lakier CZ wytrzymuje dwa tygodnie, zdejmuję bo odrost mam duży i paznokcie wtedy wyglądają brzydko, robiłam kilku osobą i też nie miałay większych problemów, jedna miała odprysk po jedenastu dniach, ale wydaje mi si,że jak na moje umiejętności to i tak dobrze
Widziałam u nich na Facebooku zdjęcie paznokci z odrostem trzytygodniowym, wygląda " nieciekawie " ale wytrzymały
W poniedziałek powinni mi przysłać 105 i 110 , mam nadzieję,że dotrą

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez gotka26 Pokaż wiadomość
niewyrazne zdjęcie
Na ikonce widać całkiem wyraźnie , wygląda na ładny i równy
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 14:45   #1094
mona1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
czy z lakierem hybrydowym coś się dzieje jak dłużej postoi?chodzi mi o to że jeśli używam ich tylko na sobie i mam kilka kolorów po 15ml to w ciągu roku jednym mogę pomalować jakieś 5-6 razy max. Czy później mam je wyrzucić?czy przestaną się utwardzać/wyschną? czy zachowają swoje właściwości długie lata?
ja mam już lakiery hybrydowe od pól roku i jak do tej pory nic sie z nimi nie dzieje
mona1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 15:56   #1095
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć

Dziewczyny mam dylemat... Zastanawiam się nad kupnem lakierów z MM lub z CZ. Słyszałam same dobre opinie o MM, ale o CZ też są dobre MM wiadomo są droższe, ale po co mam przepłacać skoro CZ też ma dobre (tak piszecie). Zdurniałam do reszty i nie mogę podjąć decyzji. Raz już kupiłam zestaw z allepaznokcie i kasę wtopiłam

Powiedzcie za którą firmą jesteście.
Bardzo dziękuję za podpowiedzi... Gorąco pozdrawiam!!

p.s. Zapomniałam!!! Czy na bazie z MM będzie się trzymał lakier z CZ?? i na odwrót.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez gotka26 Pokaż wiadomość
Mój pierwszy hybrydowy frencz na sobie robiłam , uwagi do C.Z- ogólnie sa ok ale mogłyby byc rzadsze mieć bardziej zbiżoną konsystencje do zwykłego lakieru, szczególnie baza i top bo jeżeli ma tego być naprwade cienko to takim gęstym żelem trzeba sie nagimnastykowac żeby cienko nałożyć, teraz zobaczymy jak długo sie będą trzymać. Opracowałam patent na niezalewanie opuszków palców przy malowaniu wolnego brzegu- przykleiłam forme do przedłużania paznokci oddzielając tym samym paznokcia od opuszka- przynajmniej nie trzeba uważac i dokładnie sie maluje brzeg
Jakich kolorów z CZ użyłaś? Pazurki bardzo mi się podobają!

Edytowane przez 8kh3
Czas edycji: 2013-11-29 o 15:53
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 16:36   #1096
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe



---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------



Jakich kolorów z CZ użyłaś? Pazurki bardzo mi się podobają![/QUOTE]
001 i 003 na baze najpierw raz białą koncówke potem raz różowym i top
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 17:02   #1097
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez gotka26 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------



Jakich kolorów z CZ użyłaś? Pazurki bardzo mi się podobają!
001 i 003 na baze najpierw raz białą koncówke potem raz różowym i top[/QUOTE]


Dzięki
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 17:03   #1098
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

a że równy - pisałam kiedyś ze mam wprawe w żelach tam też są frencze więc nie mam z tym problemu
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 17:14   #1099
ujagny_blog
Raczkowanie
 
Avatar ujagny_blog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 164
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja nie jestem zadowolona z hybrydy. Kosmetyczka robiła mi kilka tygodni temu i trzymały się bez żadnych uszkodzeń tylko kilka dni. Na białym lakierze było wyraźnie widać pęknięcia już po czterech dniach, różowy odpryskał po tygodniu. Po zdjęciu miałam bardzo osłabione paznokcie, trochę mi się połamały.
I tak się zastanawiam, czy to wina kosmetyczki, bo pracuje na jakimś gównie, albo nie umie porządnie położyć lakieru, czy też ta cała hybryda to trochę ściema jest...
__________________
<ciach_reklama>
ujagny_blog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 17:24   #1100
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ujagny_blog Pokaż wiadomość
A ja nie jestem zadowolona z hybrydy. Kosmetyczka robiła mi kilka tygodni temu i trzymały się bez żadnych uszkodzeń tylko kilka dni. Na białym lakierze było wyraźnie widać pęknięcia już po czterech dniach, różowy odpryskał po tygodniu. Po zdjęciu miałam bardzo osłabione paznokcie, trochę mi się połamały.
I tak się zastanawiam, czy to wina kosmetyczki, bo pracuje na jakimś gównie, albo nie umie porządnie położyć lakieru, czy też ta cała hybryda to trochę ściema jest...
spróbuj u innej kosmetyczki i zobaczysz czyja to wina
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 18:24   #1101
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ujagny_blog Pokaż wiadomość
A ja nie jestem zadowolona z hybrydy. Kosmetyczka robiła mi kilka tygodni temu i trzymały się bez żadnych uszkodzeń tylko kilka dni. Na białym lakierze było wyraźnie widać pęknięcia już po czterech dniach, różowy odpryskał po tygodniu. Po zdjęciu miałam bardzo osłabione paznokcie, trochę mi się połamały.
I tak się zastanawiam, czy to wina kosmetyczki, bo pracuje na jakimś gównie, albo nie umie porządnie położyć lakieru, czy też ta cała hybryda to trochę ściema jest...
moja mam niechecila sie do hybryd bo robila jej kosmetyczka, i zdejmowala jej pilujac przez co mocno jej zniszczyla paznokcie.

ja hybryd nie bronie bo na pewno niszcza troche paznocie, dlatego warto co jakis czas zdjac i zrobic kuracje dobra odzywka i dopiero znow nalozyc hybryde
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:22   #1102
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
ładne pazurki
fail ta trzecia fotka co to za kolor?
To jest 40 Silcare Color It
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 08:13   #1103
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

robiłam wczoraj pazurki z metodą przemywania suchym wacikiem bazy i jest poprawa ale nadal się podkurcza... ja już nie mam pomysłów poniżej fotka, żebyście wiedziały o co mi chodzi...
cieniej już się nie da nakładać lakieru... a z bazą też przesadzałam tak cienko, że szok i zauważyłam, że to ona się podkurcza dlatego pewnie potem kolor nie łapie...
zdjęcia robione telefonem więc jakość nieciekawa ale widać w czym problem...
ma żywo tak tego nie widać ale jednak... kolor PST05
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20131130_002.jpg (57,4 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20131130_004.jpg (40,0 KB, 123 załadowań)

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2013-11-30 o 08:15
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:27   #1104
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

Posprzatalam cały dom, wyczyściłam okna podłogi i hybrydziak jak narazie nie naruszony , zobaczymy jak długo

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
robiłam wczoraj pazurki z metodą przemywania suchym wacikiem bazy i jest poprawa ale nadal się podkurcza... ja już nie mam pomysłów poniżej fotka, żebyście wiedziały o co mi chodzi...
cieniej już się nie da nakładać lakieru... a z bazą też przesadzałam tak cienko, że szok i zauważyłam, że to ona się podkurcza dlatego pewnie potem kolor nie łapie...
zdjęcia robione telefonem więc jakość nieciekawa ale widać w czym problem...
ma żywo tak tego nie widać ale jednak... kolor PST05
a o co ci chodzi z tym obkurczaniem?? ja tu nic nie widze, chodzi o to ze nie ma go na wolnym brzegu ??
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 12:18   #1105
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

tak schodzi z wolnego brzegu i widać białą końcówkę paznokcia jak się przyjrzysz i myślę, że to ma wpływ na trwałość mani
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 12:25   #1106
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

moze niedokładnie matowisz albo niedokładnie kładziesz baze ??
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 13:05   #1107
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Indigo ma promocję 2+1-kupujemy dwa a trzeci lakierek dostajemy gratis ja już się skusiłam :P
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 13:23   #1108
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
tak schodzi z wolnego brzegu i widać białą końcówkę paznokcia jak się przyjrzysz i myślę, że to ma wpływ na trwałość mani
Witaj.
Ja mam to samo. Maluję normalnie, staram się dokładnie domalować wolny brzeg a i tak na samym koncu jak przemyje cleanerem wychodzi efekt taki jakbym zapomniała o wolnym brzegu. Widać to na kazdym ciemnym kolorze jaki posiadam. na jasnych nie widac za bardzo bo są zbliżone do koloru paznokcia ale dzieje się tak samo. To jest ich duża wada, mi nawet top przez to farbuje, bo zaczyna się to dziać kiedy zaznaczam wolny brzeg własnie tym topem. tak jakby to top mi zmywał poprzednie warstwy koloru na wolnym brzegu . Nie podoba mi się to mocno. Ja generalnie jestem coraz mniej zadowolona z tej firmy. Korci mnie MM, ale na razie nie mogę sobie na nie pozwolić..

Pozdrawiam
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 13:25   #1109
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez gotka26 Pokaż wiadomość
moze niedokładnie matowisz albo niedokładnie kładziesz baze ??
bardzo dokładnie matowię, odtłuszczam i w ogóle, bazę cieniutko nałożyłam i przed włożeniem do lampy jeszcze raz "ściągam" bazę pędzlem w dół bo ja już przed utwardzeniem widzę, że lekko się cofa.

mam doświadczenie w pazurkach, kilka dobrych lat robiłam akryle, potem żele więc nie wiem o co chodzi z tymi hybrydami... kiedyś nosiłam długie, od czasu ciąży spasowałam i nie robiłam nic bo lakier mi odpryskiwał czułam się zapuszczona i zdecydowałam się na hybrydy (mały ma rok) a tutaj takie niespodzianki... czasami jak patrzę na fotki moich frenchyków to kusi powrót choć nie cierpiałam piłowania... i jestem w szoku jakie długie nosiłam, teraz podobają mi się krótkie ale nie sądziłam, że będzie pod górkę :P

nie w temacie ale pochwalę się swoimi żelkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia IMG_7315.jpg (12,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (67,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (61,1 KB, 62 załadowań)
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 13:28   #1110
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
Witaj.
Ja mam to samo. Maluję normalnie, staram się dokładnie domalować wolny brzeg a i tak na samym koncu jak przemyje cleanerem wychodzi efekt taki jakbym zapomniała o wolnym brzegu. Widać to na kazdym ciemnym kolorze jaki posiadam. na jasnych nie widac za bardzo bo są zbliżone do koloru paznokcia ale dzieje się tak samo. To jest ich duża wada, mi nawet top przez to farbuje, bo zaczyna się to dziać kiedy zaznaczam wolny brzeg własnie tym topem. tak jakby to top mi zmywał poprzednie warstwy koloru na wolnym brzegu . Nie podoba mi się to mocno. Ja generalnie jestem coraz mniej zadowolona z tej firmy. Korci mnie MM, ale na razie nie mogę sobie na nie pozwolić..

Pozdrawiam
czyli jak Ci się top zabarwia to pewnie baza już się podkurcza i kolor się zmyje tak czy inaczej bo bez bazy się nie przyczepi nie wiem czy to kwestia firmy czy płytki... może w dłuższych łatwiej o tę zakładkę

a może warto zakupić inną bazę?

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2013-11-30 o 13:30
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.