Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 14:38   #1591
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Zrobię sobie listę kremów, maseł i innych specyfików, które mi proponujecie i zacznę powoli ją realizować, może trafie na coś, co będzie strzałem w dziesiątkę
Kiedyś używałam peelingu do dłoni i faktycznie było lepiej, teraz może sama sobie jakiś ukręcę
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:41   #1592
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny pragne doniesc iz po serum do wlosów Biotique z helfów mam burze wlosów
super objetosc i swiezosc
tylko ten niepewny" zapach"wciąz mnie niepokoi
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:56   #1593
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jeśli któraś ma na zbyciu podkład lauress soft gold ethereal to chetnie przygarnę
w zamian moge oddać jakieś 4/5 meow abyssinian 3 w najbardziej kryjącej formule

jednym słowem - daję delikatny sygnał, że będzie zamówienie z lauressa....... ktoś był zainteresowany
wobec tego piszę na priv
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:38   #1594
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jeśli któraś ma na zbyciu podkład lauress soft gold ethereal to chetnie przygarnę
w zamian moge oddać jakieś 4/5 meow abyssinian 3 w najbardziej kryjącej formule

jednym słowem - daję delikatny sygnał, że będzie zamówienie z lauressa....... ktoś był zainteresowany
Ja też jestem chętna, już piszę do ciebie
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:22   #1595
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Zrobię sobie listę kremów, maseł i innych specyfików, które mi proponujecie i zacznę powoli ją realizować, może trafie na coś, co będzie strzałem w dziesiątkę
Kiedyś używałam peelingu do dłoni i faktycznie było lepiej, teraz może sama sobie jakiś ukręcę
My z mężem mamy to samo jak temp. spada,dłonie aż pękają ,skóra jest zaczerwieniona i łuszczy się.Z racji wykonywanego zawodu często myjemy ręce,bardzo pomogło jak zaczeliśmy używać bardzo delikatnych detergentów a do zmywania naczyn kupuję TEN płyn.
A co do kremów do rąk nigdy bym się nie spodziewała bo nie jestem wielką fanką Yves Rocher ale TEN krem wyleczył nam dłonie w tą zimę i mamy na stanie 3 tubki-1 w pracy,2 w domu i 3 w zapasie

Na Put&Rub szału nie ma,dla mnie to dobrze bo ja na odwyku

Margo paczuszka doszła
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:31   #1596
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Na Put&Rub szału nie ma,dla mnie to dobrze bo ja na odwyku
też się ucieszyłam
tylko 6 produktów wystawili w promocji
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:50   #1597
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jeśli któraś ma na zbyciu podkład lauress soft gold ethereal to chetnie przygarnę
w zamian moge oddać jakieś 4/5 meow abyssinian 3 w najbardziej kryjącej formule

jednym słowem - daję delikatny sygnał, że będzie zamówienie z lauressa....... ktoś był zainteresowany
Ja mam radiant gold, moze chcesz?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 22:02   #1598
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Tak, tak Korah spirulinkę. Można chyba, nie zaszkodzi - prawda?
A czy w ogóle któraś z was widziała nowy żel do higieny intymnej chyba z AA od 1 roku życia, tak się nazywa. Looknęłam na skład, jest krótki, parabenów nie widziałam, SLS też nie, no ale wolałabym aby ktoś z bardziej fachowym okiem na niego zerknął, tym bardziej, że ja już z wprawy wyszłam.
Nie znalazłam jeszcze tego w necie, ale znalazłam inny, od 3 roku życia. Co sądzicie o tym składzie, nadaje się na nasz wątek?: Aqua, Lauryl Glucoside, Lauramidopropyl Betaine, Glycerin, Betaine, Panthenol, Cholesterol, Glyceryl Oleate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Lactic Acid, Coco-Glucoside, Allantoin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
Wyczytałam, że DLS jest średnio drażniący, więc jest nawet okay.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2013-03-20 o 22:11
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 07:51   #1599
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
wobec tego piszę na priv
pisz, pisz, bo nic nie dostałam
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja mam radiant gold, moze chcesz?
dziękuję Ci bardzo, ale radiant za jasny.
ja jestem tak na poziomie soft gold z lekkim dodatkiem pure gold nakładam przewaznie dwie warstwy i do pierwszej dodaję odrobinę golda, bo sam soft troszkę za jasny.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 08:24   #1600
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Anulka, a próbki też można brać?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:07   #1601
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Anulka, a próbki też można brać?
można tylko teraz chyba po 1 próbce danego produktu na osobę.
więc w razie większej ilości chetnych na tą samą próbkę jest kłopot
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 09:46   #1602
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
My z mężem mamy to samo jak temp. spada,dłonie aż pękają ,skóra jest zaczerwieniona i łuszczy się.Z racji wykonywanego zawodu często myjemy ręce,bardzo pomogło jak zaczeliśmy używać bardzo delikatnych detergentów a do zmywania naczyn kupuję TEN płyn.
A co do kremów do rąk nigdy bym się nie spodziewała bo nie jestem wielką fanką Yves Rocher ale TEN krem wyleczył nam dłonie w tą zimę i mamy na stanie 3 tubki-1 w pracy,2 w domu i 3 w zapasie
To mi niestety przytrafiło się coś takiego po raz pierwszy. W ogóle nigdy nie miałam skóry skłonnej do podrażnień, a teraz dość często się buntuje - nie tylko na twarzy. Może to wina hormonów, bo mam problemy z tarczycą..?
Z oferty YR miałam okazję zapoznać sie z kremem arnikowym; był nawet ok, ale wtedy, kiedy nie zaczęły się te problemy. W takim razie rozejrzę się za Twoją propozycja
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:15   #1603
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
można tylko teraz chyba po 1 próbce danego produktu na osobę.
więc w razie większej ilości chetnych na tą samą próbkę jest kłopot
To ja Ci napiszę za jakąś godzinę, jakie żółciaki bym chciała i jak będą samotne, to mi weźmiesz, a jak w towarzystwie, to nie
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:33   #1604
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
To ja Ci napiszę za jakąś godzinę, jakie żółciaki bym chciała i jak będą samotne, to mi weźmiesz, a jak w towarzystwie, to nie
ok
tylko ja będę zamawiac w przyszłym tygodniu - tak myslę, że może poczekam do swiąt? myslicie, że jest szansa na jakąś świateczną promocyjkę?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:26   #1605
top2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Wielkie dzięki za opinię o podkładzie. Pewnie sie zdecyduję na niego tylko przemyślę kolor.

Edytowane przez top2
Czas edycji: 2013-03-21 o 12:29
top2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:43   #1606
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ok
tylko ja będę zamawiac w przyszłym tygodniu - tak myslę, że może poczekam do swiąt? myslicie, że jest szansa na jakąś świateczną promocyjkę?
Osobiście mogę poczekać, nie spieszy mi się, leci do mnie Lumiere i Pixie tak czy tak
A co do promocji - może będzie, myślę że warto sprawdzić.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:06   #1607
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny –pamietacie mnie jeszcze


Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
To może nabędę czysty olej z wiesiołka w jakimś naturalnym sklepie z półproduktami Jak się nie sprawdzi, zawsze będę mogła wzbogacić krem na noc
Na razie typuję głównie masła mango, babassu, shea lub kakaowe. Myślę, że zakupię małe pojemności w celu testów.
Jeżeli chodzi o wiesiołka to polecam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...twist-off.html Są we wszystkich aptekach, tylko w większości trzeba zamówić, żeby sprowadzili.

Masło kakaowe jest bardzo twarde, dość kłopotliwe w użyciu, dobre raczej do mieszanek.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Zrobię sobie listę kremów, maseł i innych specyfików, które mi proponujecie i zacznę powoli ją realizować, może trafie na coś, co będzie strzałem w dziesiątkę
Kiedyś używałam peelingu do dłoni i faktycznie było lepiej, teraz może sama sobie jakiś ukręcę
Polecony tu krem dr schellera u mnie osobiście kompletnie się nie sprawdził, podrażniał, także też trzeba uważać, bo nie ma pewniaka.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, tak Korah spirulinkę. Można chyba, nie zaszkodzi - prawda?
A czy w ogóle któraś z was widziała nowy żel do higieny intymnej chyba z AA od 1 roku życia, tak się nazywa. Looknęłam na skład, jest krótki, parabenów nie widziałam, SLS też nie, no ale wolałabym aby ktoś z bardziej fachowym okiem na niego zerknął, tym bardziej, że ja już z wprawy wyszłam.
Nie znalazłam jeszcze tego w necie, ale znalazłam inny, od 3 roku życia. Co sądzicie o tym składzie, nadaje się na nasz wątek?: Aqua, Lauryl Glucoside, Lauramidopropyl Betaine, Glycerin, Betaine, Panthenol, Cholesterol, Glyceryl Oleate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Lactic Acid, Coco-Glucoside, Allantoin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
Wyczytałam, że DLS jest średnio drażniący, więc jest nawet okay.
Spirulinka na wszystko dobra A skład niezły, tylko ten DLS wątpliwy, niektorzy uważają, że gorszy nawet od SLS.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:48   #1608
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Korah, dam znać jak spirulinka się sprawia, zamierzam stosować regularnie. Myślisz, że raz w tygodniu wystarczy czy więcej razy nakładać? W ogóle moje włosy już tak urosły, że masakra, a nawet jeszcze 3 miesiąc nie minęły. A ten płyn myślisz aby kupić czy sobie odpuścić?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:20   #1609
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah, dam znać jak spirulinka się sprawia, zamierzam stosować regularnie. Myślisz, że raz w tygodniu wystarczy czy więcej razy nakładać? W ogóle moje włosy już tak urosły, że masakra, a nawet jeszcze 3 miesiąc nie minęły. A ten płyn myślisz aby kupić czy sobie odpuścić?
Raz w tygodniu to tak optymalnie.
Wygląda dość dobrze, łagodnie, może i warto
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 10:33   #1610
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Biolander zmienił wygląd.
Gdyby ktoś tęsknił za poprzednią wersją glinki Montmorillonite Comptoir Argile provence, co była tylko na wodzie bez tego aloesu, to zobaczcie sobie to: http://biolander.com/produkty/produc...rylonit-2-5kg/ i to: http://biolander.com/produkty/produc...rylonit-300gr/

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-03-22 o 10:35
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 12:19   #1611
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Biolander zmienił wygląd.
Gdyby ktoś tęsknił za poprzednią wersją glinki Montmorillonite Comptoir Argile provence, co była tylko na wodzie bez tego aloesu, to zobaczcie sobie to: http://biolander.com/produkty/produc...rylonit-2-5kg/ i to: http://biolander.com/produkty/produc...rylonit-300gr/

Aaaa super!!! Niestety nowa glinka mi nie podeszła zbytnio i leży sobie nieużywana. Mam jeszcze w zapasie starą wersję, która nie jest otwarta. To mi w ogóle przypomniało, że czas wrócić do glinki.

Edit: http://www.benecos-sklep.pl/o-benecos/ nie wiedziałam, że teraz Benecos ma też balsamy do ciała i np. pędzle do makijażu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2013-03-22 o 12:26
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:23   #1612
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jadzia
Ja wciąż zakochana w tuszu so'bio jestem i przy okazji mam zamiar kupić sobie ich micel - albo różany albo aloesowy żele pod prysznic tez się do mnie uśmiechają z ekranu.....
Yhym...ten micel też mnie interesuje. Duża pojemność do mnie przemawia..Jak wykończę to co mam, to może się skuszę. Testowałam już olejek Ideal od nich i jestem też bardzo zadowolona. Zostawia skórę mega gładką (nakładany na wilgotne ciało) i nie jest tłusty. Jedyny minus to "uchylny" korek..jakoś za dużo mi się wylewa....

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Znalazłam próbke kremu nawilżającego z mandarynka jmo i ............ kurcze! Fajny!
Pierwszy krem jmo, który mi pasuje
Użyłam wczoraj na noc i dzisiaj na dzień - zobaczymy jak sie bedzie sprawował.
Yhym..też miałam próbkę i też mi się spodobał. Swego czasu szukałam nawet ładnego słoiczka, żeby te próbki poprzekładać...ale tyle mam kremów, że nie wolno kusić losu. Ale fajna buźka po tym kremie. Taka solidnie nawilżona.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:27   #1613
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Siedze już 2.5 godziny z henną na głowie. Niestety malowałam sama i obawiam się, że będzie dużo plam... Nigdy więcej nie porwę się na samodzielne malowanie włosów henną
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:34   #1614
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Siedze już 2.5 godziny z henną na głowie. Niestety malowałam sama i obawiam się, że będzie dużo plam... Nigdy więcej nie porwę się na samodzielne malowanie włosów henną
ja zawsze sama hennowałam i to często na mocne czerwienie. niezdarna jestem okropnie, ale plam nigdy nie miałam no ale dobra, może na moich rzadkich cieniznach łatwiej to błoto rozpaćkać...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 14:21   #1615
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja zawsze sama hennowałam i to często na mocne czerwienie. niezdarna jestem okropnie, ale plam nigdy nie miałam no ale dobra, może na moich rzadkich cieniznach łatwiej to błoto rozpaćkać...
Chyba się uda bez plam była na tyle rzadka, że dotarła we wszystkie zakamarki. Końcowy efekt będzie widoczny dopiero jutro wieczorem
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 16:43   #1616
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Kobitki wiecie może jak rozszyfrować datę ważności na produktach neobio? Kupiłam sobie w tk maxie mleczko i piankę do twarzy i niestety nie wiem jaka jest ważność
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 21:03   #1617
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

nie widziałyście jakiejś promocji na filtr JMO
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 21:09   #1618
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
nie widziałyście jakiejś promocji na filtr JMO
w niektórych sklepach internetowych jest trochę taniej,
a niedawno w Mario była weekendowa promocja -20% na wszystko,
warto sprawdzać co jakiś czas
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 21:35   #1619
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
nie widziałyście jakiejś promocji na filtr JMO
w tym tygodniu będzie rabat -30% na wsjo w Marionaaud w Wawie (w Reducie). Ale tylko dla posiadaczy smsa.
Jest filtr JMO, w tej chwili w regularnej cenie 142. to wyjdzie tak koło stówki, więc pewnie w cenie netowej, co?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 22:40   #1620
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
też nie pamiętam
za połowę ceny to może bym się skusiła
sluze probka jakbys byla chetna ja zestaw kupilam z rabatami za ponad 50 zl wiec cena do zaakceptowania

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
jak w rodzinie
To dzieki Tobie odkrylam ta serie jeszcze raz dziekuje

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Slicznosci
a cóz to za odżywka i szampon -nie przypadkim do wlosów rudych?
nie to seria objetosc i wzmocnienie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ok
tylko ja będę zamawiac w przyszłym tygodniu - tak myslę, że może poczekam do swiąt? myslicie, że jest szansa na jakąś świateczną promocyjkę?
wlasnie jest promocja podklady za 17$
prosilyscie o sklad wody micelarnej born to bio wybaczcie moje lenistwo nie chcialo mi sie przepisywac wiec wklejam zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg born to bio.jpg (45,5 KB, 18 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.