Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 23:57   #4681
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez @ska Pokaż wiadomość
Moze glupie pytanie, ale to mnie juz naprawde meczy Ci, ktorzy nie wyciskaja nic, bo po prostu nie i juz, to chyba nie beda wiedziec o co mi chodzi. Dla mnie to jest taki nalog, jak dla niektorych obgryzanie paznokci np, i baaardzo trudno przestac. A najgorsze, jak mam jakiegos stresa, jakies problemy, czy wazna decyzje do podjecia, to juz masakra, jak niektorzy nerwowa gryza paznokcie, ja sobie masakruje twarz i wyciskam wszystko co sie da! A potem dochodzi kolejne zmartwienie, ze mam pokaleczona twarz i jak tak wyjsc do ludzi, no i bledne kolo sie robi z tego!! ( Probowalam sobie nieraz powiedziec, ze juz nie dotykam twarzy i nic przy niej nie majstruje, no i w sumie nawet dlugo wytrzymywalam, i faktycznie widzialam poprawe cery,ale pozniej znowu jakis stres przyszedl czy cos, i raczki szly w ruch i zaczynalo sie od nowa ehhh okropnosc!!!!


Miala ktoras z was moze podobny problem ?? Czy jestem jedyna swiruska ktora sie czyms takim przejmuje ? Jesli udalo wam sie cos takiego pokonac, to poprosze baaardzo serdecznie o rade
Z gory dzieki, pozdrawiam

ja też tak mam. ale głównie z ramionami i plecami....
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 20:23   #4682
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ehh znowu zaczyna się u mnie wysyp tym razem differinowy Ale nic nie rusze, tak jak to udaje mi się już sporo czasu Dobra passa trwa nadal i teraz staram się ograniczyć nawet podpieranie twarzy rękami Dzięki temu, że wpadłam na ten wątek i przestałam wyciskać, drapać, skubać na pewno uniknęłam wielu syfów, czy tez blizn lub kolejnych dołków (i tych na skórze i tych psychicznych ) Dziękuje, że mnie wspierałyście przez miesiące wychodzenia z tego okopnego nałogu A jak u was kobietki? Coś ostatnio znowu tu pusto
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 20:37   #4683
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ostatnio nawet udaje mi się nie skubać buźki.
Jakieś tam pojedyńcze incydenty mają miejsce ale ogólnie rzecz biorąc nie ruszam.
Pewnie dlatego, że rzadko w domu bywam i nie mam dostępu ( aż tak dużego) do lusterka
buziaki
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 11:01   #4684
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

chyba wiem, jak uniknac wyciskania.. bylam wczor na imprezie..podklad troche mi zszedl z twarzy,wiadomo..i jak sie zobaczyklam wlustrze lazienkowym... buu czemu nie moge byc ladna..stwierdzilam ze nie zrobie tego wiecej bo po prostu robie obciach samej sobie..przynajmniej na ta czesc wygladu mam wplyw
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 11:47   #4685
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
chyba wiem, jak uniknac wyciskania.. bylam wczor na imprezie..podklad troche mi zszedl z twarzy,wiadomo..i jak sie zobaczyklam wlustrze lazienkowym... buu czemu nie moge byc ladna..stwierdzilam ze nie zrobie tego wiecej bo po prostu robie obciach samej sobie..przynajmniej na ta czesc wygladu mam wplyw
Masz 100% racjija zawsze sobie powtarzam,ze juz same pryszcze nie dodaja mi urody,a pryszcze wycisniete,strupy robia cala sytuacje jeszcze gorsza.Na to mamy wplyw
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 11:56   #4686
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wiecie co?Ja już nie wiem co mam zrobić.
Uzywam ciągle jednego kremu (od 3 miesięcy).A coś mnie zapchało jak cholera
Całe czoło mam w czerwonych podskórnych grudach.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 12:16   #4687
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Myszki jesteśmy takie piękne....mamy ładne ubrania, fryzurki ....czas na buźki ...sama kiedyś pisałam tutaj coś w tym wątku...Myślę, że już czas skończyć dubać i wyciskać....damy radę, Wizażanki cieszmy się wiosną
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 20:07   #4688
Snoopcia
Raczkowanie
 
Avatar Snoopcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 60
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witajcie Dziewczynki,
ja właśnie wróciłam po bitwie w łazience i trafiłam na ten wątek. I przyznaje się, że też mam problem bo powstrzymać się nie mogę. Mam raczej tylko czarne zaskórniki ale tak mnie denerwują. Ale od dzisiaj mówię NIE i postaram się - mam nadzieję że jakoś wytrzymam.
Pozdrawiam
Snoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 20:39   #4689
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Myszki jesteśmy takie piękne....mamy ładne ubrania, fryzurki ....czas na buźki ...sama kiedyś pisałam tutaj coś w tym wątku...Myślę, że już czas skończyć dubać i wyciskać....damy radę, Wizażanki cieszmy się wiosną
otóż to! tylko ja zawsze w takie piękne dni jak dzisiaj np. musze kuć na poprawy ehh

snoopciu, nie warto dla głupich zaskórników niszczyc sobie skórę poczytaj o kwasach itp, a jak już nie możesz wytrzymać, to lepiej żebyś udała się do kosmetyczki przynajmniej nie zrobi takiej masakary jaka my potrafimy zrobić sobie

Little_Angel skąd u Ciebie tyle motywacji? ja cwiczę przez tydzień i rzucam wszystko a musze coś z tym brzuchem zrobic buuu no i fajnie, że masz zdrową buźkę. Czy coś w Twojej pielęgnacji się zmieniło?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 08:03   #4690
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czekoladko jaki optymistyczny post napisalas .

Little Angel co do diffeirnu to i owszem nie sluzyl mi kiedys, ale izotrex juz nie daje rady, wiec czas na nowy preparat. po swietach zaczne sie nim maziac jak mi lekarz przepisze. z czolem u mnie odrobine lepiej, ale za to teraz broda jest w masakrycznym stanie . ponadto koncze prace. nie chce przedluzac umowy, gdyz mam porabana szefowa, ktora trzyma mnie w pracy od rana do 2:00 w nocy. szkoda slow (to tak poza tematem, gdyz meczy mnie to niemilosiernie). jestem z siebie dumna, ze podjelam taka decyzja zwiazana z praca. nie bede tkwic w jakims bagnie . szkoda zycia i nie jest to warte takich poswiecen. wszyscy znajomi jak to slysza to mowia, ze moja szefowa powinna sie leczyc. ja tez tak uwazam. ciesze sie, ze w tym przypadku podjelam sluszna decyzje. jeszcze zebym nie dlubala przy buzi .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 16:25   #4691
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
otóż to! tylko ja zawsze w takie piękne dni jak dzisiaj np. musze kuć na poprawy ehh

snoopciu, nie warto dla głupich zaskórników niszczyc sobie skórę poczytaj o kwasach itp, a jak już nie możesz wytrzymać, to lepiej żebyś udała się do kosmetyczki przynajmniej nie zrobi takiej masakary jaka my potrafimy zrobić sobie

Little_Angel skąd u Ciebie tyle motywacji? ja cwiczę przez tydzień i rzucam wszystko a musze coś z tym brzuchem zrobic buuu no i fajnie, że masz zdrową buźkę. Czy coś w Twojej pielęgnacji się zmieniło?
Hej.Ja mam ogromne zaoby motywacji,bo mam tez duzo wolnego czasu po pracy.Ja pracuje do 15tej,niecodzien sprzatam przeciez i gotuje,a dzieci nie mamy,maz pracuje na zmiany(wiec czasem nie widzimy sie prawie 2 tygodnie,mijamy sie w korytarzu).Cos musialam zrobic z soba,dodac sobie jakos energii,sily...no i cwicze.A skoro widze efekty-cwicze z radoscia i przyjemnoscia.Nie robie zadnych nudnych zestawow,tylko wybralam moim zdaniem najskuteczniejsze te poszukane na wizazu i te kiedys obmyslane dla mnie przez brata

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Czekoladko jaki optymistyczny post napisalas .

Little Angel co do diffeirnu to i owszem nie sluzyl mi kiedys, ale izotrex juz nie daje rady, wiec czas na nowy preparat. po swietach zaczne sie nim maziac jak mi lekarz przepisze. z czolem u mnie odrobine lepiej, ale za to teraz broda jest w masakrycznym stanie . ponadto koncze prace. nie chce przedluzac umowy, gdyz mam porabana szefowa, ktora trzyma mnie w pracy od rana do 2:00 w nocy. szkoda slow (to tak poza tematem, gdyz meczy mnie to niemilosiernie). jestem z siebie dumna, ze podjelam taka decyzja zwiazana z praca. nie bede tkwic w jakims bagnie . szkoda zycia i nie jest to warte takich poswiecen. wszyscy znajomi jak to slysza to mowia, ze moja szefowa powinna sie leczyc. ja tez tak uwazam. ciesze sie, ze w tym przypadku podjelam sluszna decyzje. jeszcze zebym nie dlubala przy buzi .
Boze,to jakas fanatyczka chybaNiech sobie sama zapierdziela-nawet 24 na dobe.Nie daj sie wykorzystywac,rynek pracy sie troche oproznil-moze znajdziesz cos dobrego dla siebie
Ciekawe jak u ciebie differin...u mnie rok temu tez dzien po wielkanocy byl differinowy...cud(taa-zriobil cud).Bierzesz piguly anty?Mysle,ze za 4 miesiace twoja skora zupelnie bedzie juz spokojnaI wyleczona.
A jak twoje wyniki i zdrowie?
Shadi teraz maziam sie differinem,zorakiem pod oczy raz w tygodniu(bo juz zmary mam-w koncu prawie 3 dychy na karku),na lato trzymam effaklar i tonik zluszczajacy effaklar(dostalam kilka probek).To tyle.Poza tym standardowo-rozne maseczki nawilzajace,na dzien iwiostin solecrin 50,calma i szarak
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 17:30   #4692
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel, oj tak pracoholiczka z tej mojej szefowej, ktora nie ma w ogole prywatnego zycia i pewnie stad sie bierze takie nieludzkie jej zachowanie. jej dom to praca. to juz choroba. szkoda slow! nie chce i nie bede tam pracowac .

co do differinu to mam nadzieje, ze oczysci mi troche ta moja, zaskornikowa skore . pigulki biore ponad 2 tygodnie. na razie jakichs wiekszych efektow nie ma. co do zdrowia - to jak ja mam byc zdrowa skoro zapieprzam w robocie jak dziki osiol . ale to juz koniec. wzielam sobie L4, potem wykorzystam wolne i koniec tej chorej sytuacji. jestem dobrej mysli. idzie wiosna. szkoda zycia na jakas pieprzona prace, z ktorej nic nie mialam. mam dla kogo zyc. mam synia, meza, ktorych kocham i to jest najwazniejsze.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 18:19   #4693
Snoopcia
Raczkowanie
 
Avatar Snoopcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 60
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AaniaA
Gratuluję tak przemyślanej i mądrej decyzji!!!! Niewiele osób jest tak odważnych - tym bardziej godne podziwu!!!
Nigdy nie próbowałam differinu - faktycznie pomaga?

In_ThE_ShAdOwS
Masz rację całkowitą ale czasem mnie tak korci, a w czerwcu wychodzę za mąż i tak się boję jakiś dziwnych niespodzianek ;(

Ja punktowo uzywam Tormentiol (chyba taką ma nazwę) i całkiem szybko mi znikają te paskudy.
Snoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 18:23   #4694
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Snoopcia .

Cytat:
Napisane przez Snoopcia Pokaż wiadomość
Nigdy nie próbowałam differinu - faktycznie pomaga?

Little Angel
bardzo go sobie chwali . ciekawe jakie beda relacje Czekoladki, gdyz ona zaczela go uzywac.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 19:16   #4695
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Little Angel, oj tak pracoholiczka z tej mojej szefowej, ktora nie ma w ogole prywatnego zycia i pewnie stad sie bierze takie nieludzkie jej zachowanie. jej dom to praca. to juz choroba. szkoda slow! nie chce i nie bede tam pracowac .

co do differinu to mam nadzieje, ze oczysci mi troche ta moja, zaskornikowa skore . pigulki biore ponad 2 tygodnie. na razie jakichs wiekszych efektow nie ma. co do zdrowia - to jak ja mam byc zdrowa skoro zapieprzam w robocie jak dziki osiol . ale to juz koniec. wzielam sobie L4, potem wykorzystam wolne i koniec tej chorej sytuacji. jestem dobrej mysli. idzie wiosna. szkoda zycia na jakas pieprzona prace, z ktorej nic nie mialam. mam dla kogo zyc. mam synia, meza, ktorych kocham i to jest najwazniejsze.
Jakis wstretny,niewyzyty babszylmasz racje-twoje zdrowie nie poprwi sie gdy jestes pelna nerwow i stresui zoladek cierpi-a to sie czesto wrzodami konczyDobrze robiszrzeczywiscie, szkoda zycia na zlych ludzi,zla prace,zle samopoczucie.bedzie lepiej.
Co do pigulek-buzie masz monco zanieczyszczona.Ja mialam czysta(bo pieciu pryszczy na krzyz nie nazywam zanieczyszczeniem),a poprwe widze od poczatku lutego-czyli po ponad 4 mies.Tzn.poprwaialo sie caly czas,wolno,ale sie poprawialo,ale tak w lutym naprawde to zobaczylam.

Cytat:
Napisane przez Snoopcia Pokaż wiadomość
AaniaA
Gratuluję tak przemyślanej i mądrej decyzji!!!! Niewiele osób jest tak odważnych - tym bardziej godne podziwu!!!
Nigdy nie próbowałam differinu - faktycznie pomaga?

In_ThE_ShAdOwS
Masz rację całkowitą ale czasem mnie tak korci, a w czerwcu wychodzę za mąż i tak się boję jakiś dziwnych niespodzianek ;(

Ja punktowo uzywam Tormentiol (chyba taką ma nazwę) i całkiem szybko mi znikają te paskudy.
Hej.Gratuluje slubuJa sie na moim czulam jak krolewna
Nie rob nieprzemyslanych rzeczy,nowych terapiii jesli stara daje w miare dobry rezultat.Z lagodnych rzeczy do oczyszczania polecam effaklar,z moniejszych wlasnie dfferin.I wysokie filtry tez polecamja sobie pozwolilam na puder rozswietlajacy na moja tlusta gebe-i nawet ladnie to wyglada.
Zmykam machac konczynami na basenie.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 19:28   #4696
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

oj ja się chyba nie oduczę - buźka wygląda całkiem ładnie (tzn zaskórników pełno, jakies strupki małe, ale ropnych wielkoludów brak), a ja muszę zawsze coś skubnąć, trzy zaskórniki usunęłam (2 bezśladowo, natomiast po trzecim będzie strupek)- wierzę, że jakaś paskuda boląca przez to skubanie niepotrzebne mi się nie zrobi!!! Na szczęście trochę usprawiedliwiona jest ta moja nerwowość - jutro krwawe dni mi się zaczynają, więc dziś po prostu szaleje Póki co muszę się chyba do kosmetyczki umówić, bo zaskórniki mi przez skórę wyłażą z żóltozielonymi czubkami małymi (na szczęście zwykłych czarnych kropek nie tykam)
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 19:29   #4697
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Co do pigulek-buzie masz monco zanieczyszczona.Ja mialam czysta(bo pieciu pryszczy na krzyz nie nazywam zanieczyszczeniem),a poprwe widze od poczatku lutego-czyli po ponad 4 mies.Tzn.poprwaialo sie caly czas,wolno,ale sie poprawialo,ale tak w lutym naprawde to zobaczylam.
no wlasnie nie wiem dlaczego ta moja cera sie tak zanieczyszcza . i dlatego tak mi wszystko wylazi. zewnetrzne leki nie pomagaja. cos mi organizm produkuje te gów** i nie wiem dlaczego . dlatego mam nadzieje, ze pigulki + differin pomoga.

Little Angel udanego plywania .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 20:51   #4698
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu co do pracy to zgadzam się z pozostałymi wizażankami Jak można kazać komuś pracować do 2:00 Gratuluje podjęcia odważnej decyzji A buzia pewnie i od tego tyrania jeszcze się pogorarszała, ale teraz odpocznie razem z Tobą
Jak narazie Differinem smarowałam się dwa razy, ale już go polubiłam I nie obrażę się na niego jak mnie po nim mocno wywali. Duac jest gorszy, bo strasznie się klei, ale to chyba dlatego, że może za dużo go nałożyłam No ale to dopiero poczatki z tymi mazidłami więc narazie się z nimi oswajam i zapoznaję Mam zamiar też udoskonalić pielęgnację dodatkową, tzn. w najbliższym czasie musze kupić: micela, delikatny żel do mycia twarzy, krem vitella ictamo i humektan oraz znaleźć próbki tych nieszczęsnych filtrów :/ Nigdzie nie mogę żadnych dostać, a te vichy co mam są zupełnie do kitu Lepiszcze okropne. Ma może któraś z was jakąs próbencje biodermy kremu 50+, bo jak narazie to ten był najlepszy z wypróbowanych przeze mnie

PS Właśnie odzwyczajam się od podpierania brody ręką Przyznam, że ciężko idzie.
Pozdrawiam
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 08:32   #4699
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny, a czy differin jest tylko jeden - jedno stezenie, jeden rodzaj, np. zel czy tez nie?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 15:38   #4700
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Sweet White Chocolate widziałam,że też jestes w wąteczku "Zapychające składniki w kosmetykach"- masz już jakiegos fajnego micela na oku? jak sprawdzałam składy paru miceli pod kątem teoretycznego zapychania to są niezafajne Co do Humektanu, jest ok, ale przy nakładaniu też tłuścioch, ale szybko sie wchłania (ja kupiłam na próbę opakowanie 30ml, ale już wiem,że kupie to większe).
AniuA odpoczniesz od stresu w pracy, wyśpisz sie wreszcie i buźka zaraz sie poprawi,jeszcze ją na słoneczko delikatnie czasem wystaw(jesli nie bierzesz nic fotouczulającego) i będzie co raz lepiej. Trzymam za to kciuki.
A ja sobie wczoraj dokończyłam dzieła i strupka na czole zrobiłam następnego - czasem to tracę cierpliwośc do siebie no ale cóż dziś jest nowy dzień i wszystko MUSI mi się szybko goić. Może ktoś ciekawy pojawia się na horyzoncie więc muszę wyglądać i czuc się pięknie
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 16:59   #4701
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy differin jest tylko jeden - jedno stezenie, jeden rodzaj, np. zel czy tez nie?
Z tego co wiem jest zel-chyba tylko jedno stezenie i krem-krem jest do kitu i podobno nie dziala na takie zanieczyszczone buzie jak nasze(za lagodny).
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 17:08   #4702
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

z moja buzia nienajlepiej a to przez to ze ciagle w niej grzebie a juz bylo nawet ok, ale wszystko zepsulam oprocz strupkow i czerwonych plamek mam 3 wielkie gule i przed chwila jedna rozgrzebalam! nic z niej nie wyszlo tylko krew sie polala jestem zla na siebie.
zastanawiam sie nad pojsciem do dermatologa, bo juz rady nie daje. tylko nie wiem skad kase na lekarstwa wezme?! tylko czy dermatolog mi na glupote pomoze
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 20:18   #4703
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ziutko niestety musisz sama się z tym nałogiem uporać A teraz Myslę, że dermatolog jak najbardziej może Ci pomóc, ale problem jest w tym, że trudno znaleźć naprawde dobrego Jeśli znasz jakiegoś, o którym słyszałaś dobre opinie możesz spróbować. Moja obecna dermatolog jest miła i nawet lubie do niej chodzić Ostatnia wizyta trwała 30 minut bo się trochę rozgadałyśmy. Była to już trzecia wizyta więc troche juz mnie zna.
Jeżeli się zdecydujesz na wizytę to życze Ci żebys trafiła na jakiegoś porządnego i znającego się na rzeczy lekarza
Aniu differin występuje w postaci kremu i żelu. I tak jak napisała Little Angel nie różnią się stężeniem. Ja mam własnie krem i troche mnie zmartwiła wypowiedź Little Ale może mam własnie w tej formie łagodniejszej, bo jeszcze stosuje duac, więc derma może stwierdziła, że żel bedzie za mocny W sumie to już moge powiedzieć, że ta kuracja nieźle mnie podrażnia. Dzisiaj znowu mnie Calma piekła i miałam jakieś dziwne czerwone plamiska Jutro ide kupić ten humektan, bo jak szybko nie zadziałam to się jeszcze jakich gorszych podraznień dorobie, nie wspominając, że zaczynam się bać o moje naczynka.
Gwendolyn skłaniałabym się do Sensibo H2O Biodermy, ale jest okropnie drogi i nie wiem czy uda mi się zaoszczędzić na niego :/ Narazie jestem w fazie poszukiwań i mam nadzieje, że natrafie na jakiś tańszy, ale jeśli żaden inny mi się nie spodoba i nie będę mieć kasy na Sensibo to zaczne rozglądać się za jakimś tonikiem chociaż. Bo jak zaczyna mnie Calma drażnić to sądzę, że szybko i wodę z kranu moja buzia przestanie tolerować, a mineralka to dla mnie za dużo zachodu
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 21:05   #4704
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Mi też należy się klaps, albo biczyk - same wiecie dlaczego ale najwiekszą karą jest okropny wygląd buzi - normalnie "tragizm"
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:05   #4705
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

gwendolyn i ziuta. baty dla Was .


Czekoladko i Little Angel
dziekuje za informacje o differinie. na pewno poprosze lekarza o recepte na to nastepne "cudenko".

ja nie cisne. postanowilam, ze nie rusze tej mojej buzi. ciekawe jak dlugo wytrzymam? chce sie przekonac na wlasnej skorze czy niewyciskanie naprawde pomaga.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 20:28   #4706
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziekuje za baciki, przyda sie zejsc na ziemie oczywiscie dorwalam takiego gleboko siedzacego zaskornika i do krwi wycisnelam ale nic wiecej nie ruszylam. teraz mam duzo pracy i moja cera nie wyglada najlepiej.
Aaniu dobrze zrobilas z praca. nie warto marnowc sobie zycia. pewnie juz niedlugo super robotka sie dla ciebie znajdzie a na razie lecz buziaka
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 20:37   #4707
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czekoladko nie stresuj sie,ze ty masz krem-ty masz dwie rzeczy do smarowania,ja mialam tylko differin-wtedy on mnie zupelnie nie podraznil,nawet nie przesuszyl.A ty jak sama widzisz podrazniona...czyli,ze krem dla ciebie jest dobry-efekty tez widzisz.
Po prostu jak zaczynalam przygode z differine,czytalam opinie i niejeden raz taka wlasnie rzucila mi sie w oczy.
AaniaA nie cisnij.Ciekawe czy zauwazysz u siebie szybsze gojenie sie pryszczy fajnie by bylo.
gwendolyn,kare juz masz wiecej tobie nie trzeba.Wiecej nie wycisniesz
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 09:09   #4708
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ziuto. .

Little Angel rzeczywiscie ta Twoja skora to odporna jak nie wiem co na te wszystkie podraznienia zwiazane z kwasami, retinoidami .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 09:26   #4709
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny!
Jestem z Wami całym sercem Też jestem maniaczką likwidowania wszystkiego co mi sie nie podoba rękami - wiem że to złe ale wiem także że niełatwo wyjść z tego.Sama w pewnym momencie myślałam zapisać się na jakąś terapię.Potem zaczęłam chodzić do dermatologa, byłam na kwasach, potem antybiotyki, Differin itd. bo miałam swój ślub i musiałam szybko jakoś wyglądać. Może nie miałam tragicznej sytuacji ale same wiecie zawsze coś człowiek tam zobaczy...Teraz już jest lepiej bo pracuje, mam zajęcia inne i tak nie siedzę w łazience przed lustrem i nie nęci mnie ale i tak walczę z tym.
Moje plecy niestety nadal są problematyczne i zdarza mi sie je skubnąć bo czasem takie paskudztwa wyskakują
Może nie będę za bardzo aktywna w tym wątku - ale wiem co przezywacie i trzymam za Was kciuki Damy radę!!!
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 12:43   #4710
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wygladam tak cudownie, ze od 3 dni nie wychodzilam z domu i pomimo tego, ze pogoda jest przesliczna nie mam najmniejszego zamiaru wychodzic przez kolejne... A bardzo bym chciala Bardzo boli mnie buzia, jestem cala w ogromnych, czerwonych, bolacych ropniakach i strupach Rycze caly czas i mam dosc...I chyba cisne na zlosc samej sobie...
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.