2 pytania chłopaka ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-10, 13:32   #1
przem9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8

2 pytania chłopaka ;)


Witam Was serdecznie, jako nowy użytkownik forum!
Trafiłem przypadkiem - jednak skoro już tu jestem, poproszę o poradę. Od razu powiem, że nie jestem typem chłopakiem który wystaje przed lustrem - jednak lubię wyglądać dobrze. Przechodzę do sedna ;]

-Jak najprostszymi sposobami pozbyć się bladości cery, która bardzo mi dokucza zwłaszcza podczas okresu jesienno-zimowego. Proszę o nie pisanie o drogich kosmetykach, czy jakichś maseczkach - to na pewno nie dla mnie. Jeśli ktoś zna jakiś zwykły domowy sposób, będę bardzo wdzięczny.

-Druga sprawa odnosi się do cechy moich rysów twarzy, która czasem mnie wkurza. Chodzi o mocno wyeksponowany podbródek, taki charakterystyczny, zwłaszcza przy pełnym uśmiechu. Mimo braku zdjęć mam nadzieję Koleżanki, że domyślacie się o jaki chodzi. Może są jakieś sposoby żeby go trochę mniej uwydatniać, tzn jakaś fryzura (mam krótkie włosy), czy sposób ubierania się, który nie będzie go podkreślał. Jeśli chodzi o włosy - dopuszczam możliwość zapuszczenia się, ale max to średniej długości włosy.

Dodam, że jako młody chłopak nie mam do dyspozycji jeszcze zarostu na podbródku


Mam nadzieję, że podzielicie się ze mną swoją wiedzą i pomysłami. Pozdrawiam i z góry dziękuję!
przem9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 13:47   #2
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: 2 pytania chłopaka ;)

Ale dlaczego chcesz przyciemnić sobie cerę? Facet z jasną cerą też może świetnie wyglądać. Ja ostatnio oglądam taki jeden serial i nie mogę oderwać wzroku od cery jednego z aktorów, normalnie cud i miód! Po co zmieniać naturę, może powinieneś inaczej te cerę pielęgnować? Może jest zszarzała? Wtedy proponuję dobry peeling.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 14:00   #3
Lil_Kate
Raczkowanie
 
Avatar Lil_Kate
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 297
Dot.: 2 pytania chłopaka ;)

A jaki masz kolor włosów i oczu?

Z cerą to nie wiem...możesz spróbować jeść marchewkę, ale w rozsądnych ilościach bo inaczej będziesz pomarańczowy, możesz spróbować z jakimś niedrogim kremem...nie samoopalaczem a tym lekko brązującym.
Sądzę jednak, że blada cera u chłopaka jest ok, o ile jest zadbana. Zacznij może od zrobienia pillingu... ( cukier z oliwą, sól z oliwą, kawa z żelem do mycia) ewentualnie możesz kupić mnóstwo niedrogich pillingów. I proponowałabym maseczkę wyrównującą koloryt cery. Jeśli uważasz, że to nie męskie, to zrób to jak nikogo nie będzie w domu Firma Under 20 ma taką maseczkę. Jej koszt to w granicach 4-5 zł o ile dobrze pamiętam. Ma marchewkę na obrazku

A podbródek.... hmmm ile ważysz? I ile masz wzrostu? Może dobrym rozwiązaniem jeśli jesteś szczupły jest przytyć odrobinę? Wtedy rysy twarzy złagodnieją. Fryzura...na pewno nie noś włosów postawionych do góry, bo one wydłużą Ci twarz i przez to z profilu będziesz wyglądać jak półksiężyc.
Lil_Kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 14:34   #4
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: 2 pytania chłopaka ;)

Kup po prostu kapsułki firmy Olimp Beta-Solar (nazwa trochę odstrasza ).
Nie będziesz pomarańczowy ale po pewnym czasie cera nabierze zdrowego kolorytu. Oczywiście musisz brać jedną kapsułkę codziennie, na efekt trzeba trochę poczekać ale warto

Domowe sposoby nie istnieją - przynajmniej ja takich nie znam albo są krótkotrwałe. By dobrze wyglądać trzeba choć trochę czasu i wysiłku na to poświęcić - cudów nie ma.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 15:37   #5
przem9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: 2 pytania chłopaka ;)

182 cm, 71 kg, szare/jasnoniebieskie oczy/, ciemny blond włosy (chociaż krótkie, więc ciężko naprawdę określić jaki to kolor)
Za odpowiedzi dziękuję, czekam na więcej Podzielcie się swoją wiedzą!
przem9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 16:25   #6
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: 2 pytania chłopaka ;)

jeśli chodzi o pytanie 1: Pij dużo soków marchwiowych, zakup sobie tabletki z beta karotenem i wybierz się na solarium..to powinno zmienić odcień Twojej skóry..innego sposobu nie slyszalam a ten daje efekty po pewnym czasie..
jeśli chodzi o pytanie 2: musialabym zobaczyć foto aby ocenić jaki jest rzeczywisty problem..ale jeśli masz za duży podbrudek możesz spróbować go zatuszować brązerem..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 23:49   #7
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: 2 pytania chłopaka ;)

E tam, opalenizna jest już oklepana i niemodna, teraz się wszyscy wybielają

Jak koleżanka wyżej wymieniła, soki marchwiowe, tabletki z beta-karotenem albo jakiś samoopalacz
Ostatecznie pozostaje solarium, ale dla mnie to najgorsze zło świata
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 17:42   #8
Lil_Kate
Raczkowanie
 
Avatar Lil_Kate
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 297
Dot.: 2 pytania chłopaka ;)

Ogólnie tak jak jedna z dziewczyn tu powiedziała, ja popieram. Opalanie jest już niemodne.
Ja sama jestem biała jak ściana. W zeszłym roku moja "znajoma" śmiała się ze mnie, że jestem taka blada. A teraz robi wszystko, żeby się wybielić i mieć taką karnację jak ja.

A skoro Ty masz blond włosy i jasne oczy no to jasna cera Ci naprawdę pasuje. Jak się opalisz za bardzo to będziesz wyglądać źle...
Lil_Kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 18:04   #9
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: 2 pytania chłopaka ;)

Popieram niektóre przedmówczynie

Mi osobiście - podobają się mężczyźni z jasną karnacją. O wiele bardziej, niż Ci z ciemniejszą. Zwłaszcza, jeśli jest zadbana
A co do podbródka - to nie potrafię sobie wyobrazić TYLKO ostro zarysowanego podbródka. Jeśli jednak po prostu masz ostrzejsze rysy twarzy (z powodu urody lub wagi) - tzn. kości policzkowe, podbródek, również nieraz brwi) - to pogratulować nie ma to jak facet z MĘSKIMI, a nie chłopięcymi rysami

To zapewne kwestia gustu, ale mi osobiście bardzo podobają się mężczyźni o takim typie urody - bladzi, z ostrymi rysami, szczupli.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 07:51   #10
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: 2 pytania chłopaka ;)

Cytat:
Napisane przez przem9 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o włosy - dopuszczam możliwość zapuszczenia się, ale max to średniej długości włosy.
Tak na marginesie: zapuść troszkę.Każdy chłopak od razu lepiej wygląda jak ma trochę dłuższe włosy, naprawdę Przynajmniej takie są moje obserwacje.
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.