Suche skórki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 22:19   #1
Marties7
Przyczajenie
 
Avatar Marties7
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Pabianice, Łódź
Wiadomości: 17

Suche skórki


Witam
Mam problem już od kilku lat ze skórkami wokół paznokci. Są bardzo suche i przez to ciągle jakby schodzi mi tam skóra a ja odruchowo to obgryzam :/ w efekcie sa bardzo czewone i mimo, iż mam ładne i zadbane panokcie to wstydzę się je pokazywać... Co zrobić, aby nie były takie suche? Jest może jakiś preparat?
Marties7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 12:28   #2
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Suche skórki

Również mam ten problem. Kiedyś wycinałam skórki i to był duży błąd. Teraz nie mogę się ich pozbyć. Są białe, twarde i jest ich bardzo dużo dookoła paznokcia. Nawet jak ślicznie pomaluję paznokcie, to efekt końcowy przez te skórki jest niezbyt atrakcyjny. W malowaniu paznokci też przeszkadzają, ponieważ gdy najadę lakierem delikatnie na nie to z powodu ich twardości nie da się ich dokładnie wyczyścić. Stosuję oliwkę do skórek i od razu po pomalowaniu widać, że je zmiękcza. Ale chciałabym się ich pozbyć na zawsze. Czy któraś z Was stosowała lub zna jakiś preparat który je usunie czy zregeneruje tak, aby wyglądały ładnie i estetycznie i nie były twarde...? Te twarde skórki to martwy naskórek i próbowałam i delikatnie wyciąć i odpocząć ale nic nie pomaga. Proszę o pomoc! 😊

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 14:50   #3
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Suche skórki

Od siebie szerze polecam preparat do usuwania skórek Sally Hansen. Ma postać żelu i świetnie zmiękcza skórki, mam wrażenie że te twarde wręcz rozpuszcza, skóra wokół paznokcia jest bardzo dobrze wygładzona, nie zadziera się tak. Może cenowo nie należy do najtańszych, ale jest bardzo wydajny i z preparatów tego typu jak dla mnie nr 1.
Do nawilżania- balsam do paznokci herba studio- kolejny mój hicior, zaraz po serum do paznokci regenerum. Z tym że regenerum lepiej działało na paznokcie a z kolei herba studio bardzo ładnie zmiękcza skórki. U mnie jeszcze zapobiega ich narastaniu, już ich nawet nie muszę odsuwać. A pomyśleć że kiedyś je musiałam wycinać fuj.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.