urządzenia UMIĘŚNIAJĄCE brzuch - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-10, 19:13   #1
karolka930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3

urządzenia UMIĘŚNIAJĄCE brzuch


Cześć : )*
Mam nadzieję, że takiego wątku nie było (w innym razie sorry :d). Chodzi o to czy takie urządzenie... (chodzi mi zwłaszcza o takie, które... hm. nie wiem jak je opisać :p heeh, może tak: kładziesz się na podłodze pod takimi 'belkami' metalowymi i naciskając górną podnosisz się. tak jak samodzielne brzuszki, lecz jedynie przy pomocy tego czegoś)... więc czy to działa lepiej niż te 'samodzielne' ? I ile to może kosztować? O ile zrozumieliście to co próbowałam wytłumaczyć
Ps. Jakie inne, LEPSZE, maszynki pomagają osiągnąć superefekt?
karolka930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:33   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: urządzenia UMIĘŚNIAJĄCE brzuch

Zależy od obciążenia. Jeśli założysz jakieś, tzn. spięcia będziesz robić z obciążeniem, to oddziaływanie na mięśnie oczywiście będzie silniejsze.
Na pytanie z post scriptum nie bardzo umiem odpowiedzieć, nie wiedząc, co uważasz za "superefekt". Mięśnie widoczne jak u kulturysty płci męskiej?... Mięśnie bardzo widoczne w stanie spoczynku? Mięśnie średnio widoczne? Mięśnie widoczne przy napięciu?
Generalnie roli "maszynek" bym nie przeceniała.
Jak wiadomo, trening brzucha odbywa się głównie w kuchni
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.