jak ociachać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 20:18   #1
agrafiena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72

jak ociachać?


witajcie
oto moje zdjątka [niepiękne, rzekłabym szkaradne, włosy wysmarowane olejkiem przed myciem, ale tym lepiej, jeśli wydadzą się ładne po dopasowaniu innej fryzury to znaczy że będzie mi w niej ładnie zawsze ]

teraz uwagi:
włosy gęste, ale cienkie i ciężkie. proste [niestety], wystopniowane - długość od "za łopatki' do "trochę poniżej brody".

gęba jak widać. zbyt wysokie czoło. wyraźna szczęka. uszy też co najmniej 'wyraźne'. nos też.

głowa mała i podłużna, cała postać b. wysoka i raczej chuda [rozmiar s], szyja długa, generalnie nie narzekam na całość.

poszukuję miłego wzoru do obcięcia się.
myślałam już nawet o krótkich. jeżeli dodać baczki i króciutką grzywkę, byłoby chyba ok, tylko włoski musiałabym stroszyć, żeby głowa nie była za mała.

albo np włosy z przodu do linii brody, wycieniowane żeby były puszyste, z tyłu krótsze.

czyli wytyczne:

stopniowanie
grzywka [nie włażąca do oczu!]
krótkie - półdługie
łatwe do codziennego układania.

czy możecie mi pomóc, bo już zgłupiałam od przeglądania tysiąca stron z fryzurami...

rzeczy które rozważam:
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura4327.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura3133.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fr...82.strona5.htm

kurczę, miałam też ze 3 z innej strony i ona teraz nie działa :/ tzn zamiast zdjęć jest błąd... grrr

z góry dziękuję za pomoc w wyborze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz-enface-M.jpg (40,1 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz-profil.jpg (101,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz-34.jpg (103,0 KB, 138 załadowań)
agrafiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 17:15   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: jak ociachać?

Hej

- przedziałek na bok
- nie spinałabym włosów, wręcz pzreciwnie
- brwi do regulacji, jeśli pierwszy raz będziesz regulowała brwi - udaj się do kosmetyczki, nada im kształt
- myślałaś nad zmiana koloru na jeśniejsze tony ? Ten cię obecnie postarza.
- Myślę, ze ta fryzurka będzie pasować KLIK


Pozdrawiam
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 17:22   #3
Pelka3133
Raczkowanie
 
Avatar Pelka3133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: jak ociachać?

Masz drobną twarz i faktycznie ten kolor włosów trochę postarza, zdecydowanie lepiej będzie Ci w jaśniejszym
__________________
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
Pelka3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 19:45   #4
agrafiena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
Dot.: jak ociachać?

kolor ciemny brąz, mój naturalny to myszowaty ciemny blond, w którym wyglądam bezbarwnie. niestety stwierdziłam to wielokrotnie.
grzywki w bok nie mogę mieć. mam wysokie zakola [od urodzenia], grzywka w bok potwornie to uwypukla... bo to co zostaje z drugiej strony niż zaczesane włosy jest po prostu wysoko i jeszcze bardziej podwyższa mi czoło... a twarz mam raczej pociągłą.

a co do spinania włosów, jak miałam niby pokazać wam twarz bez tego??
agrafiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 19:53   #5
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jak ociachać?

może takie coś??

fajnie by było jakbyś napisała czy oczekujesz czegoś bardziej klasycznego czy nowoczesnego, jaki jest typ pracy, którą wykonujesz (inaczej strzygą się bankowcy, inaczej copywriterzy )

tu propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2gmldk.jpg (15,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2h.jpg (38,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2kjkjmkm.jpg (10,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (18,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75-gross.jpg (44,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yanagawa_img01.jpg (75,4 KB, 4 załadowań)
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 19:56   #6
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jak ociachać?

no i tu troszkę dłuższe, jakby tamte były za krótkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2mmmmmk.jpg (42,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2nbkjk.jpg (8,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2s.jpg (54,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (114,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury1199.jpg (47,2 KB, 2 załadowań)
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:03   #7
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: jak ociachać?

http://static.flickr.com/41/80850152_32a357a65c_m.jpg

Włosy mam takie jak Ty, również wysokie czoło i zakola. Wszyscy zachwycają się jak mi pięknie, a jestem ostrzyżona jak na zdjęciu. Nie mam czasu i ochoty się z nimi nie wiadomo jak chrzanić, chodzę na strzyżenie 1x w m-cu, poza tym codziennie myję i suszę suszarką ( w sumie jakieś 5 minut). Nie używam nic do pielęgnacji i stylizacji, najwyżej woskiem je nieco przetrę przed imprezą. Im krótsze tym lżejsze i lepiej się układają, pod warunkiem, że dobrze ostrzyżone.

BTW bardzo mi się podoba Twój kolor i uważam, że ewentualne postarzenie to raczej efekt fryzury - właśnie krótsza i pobałaganiona nieco odejmuje lat.
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 20:11   #8
agrafiena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
nika: faktycznie brwi zaniedbałam. ale i tak są takie beznadziejnie wąskie jak na mój gust... nie macie czegoś na porost brwi??

postarzanie hm. ja mam trochę nie teges w głowie i z utęsknieniem czekam na zmarszczki. trochę już mam ale mało. lubię zmarszczki. w żadnym razie nie przeszkadza mi to, że ciemny kolor postarza. i tak zbyt często ludzie dają mi 18 :/ nie lubię.

benito: oczekuję nie wiem czego, gdybym wiedziała, naprawdę nie pytałabym nikogo...
mój zawód malarka i wyglądałam już nieraz b. dziwnie.
ponieważ jednak przekwalifikowuję się ostatnio - równolegle - na poważną właścicielkę dużej firmy, to trochę nie na miejscu jest mój potargany falujący fryz a la elfy z WP.
poza tym chodzi o wygodę, częste mycie długich włosów plus ciągłe maseczki na poniszczone końce to strasznie upierdliwe.

przez ogół populacji jestem uważana za ładną, dałam wam foty bardzo szczere, w okropnym oświetleniu, bez makijażu.......... jak dam wam ładne zdjęcia a mam ich trochę, powiecie tylko - aha tobie będzie ładnie we wszystkim... a teraz widzicie wady i możecie się do nich odnieść.
_________________________ _______________________
podobają mi się proste boby z grzywką. ale czy nie będę w nich wyglądać zbyt surowo? i tak mam wyraźne rysy i wyraz twarzy 'spadaj szmelcu' i nie chcę wyglądać na sztywną biurwę już bardziej na kogoś w rodzaju amelii, jeżeli rozumiecie o co mi chodzi
jeżeli taki bob, to roztrzepany - bo mam gęste, ale cienkie włosy - stąd moje pytania o wycieniowane włosy.
w żadnym razie dłuższe z tyłu, bo wyglądam jak w hełmie, a włosy z tyłu robią się przyklapnięte i wyglądałabym jak sierotka.... jeżeli ciąć do brody, to z tyłu musi być wyżej.

benito: dzięki za propozycje które podałaś w ogóle dzięki wszystkim za chęć pomocy

scarlett: rozważałam taką może na razie palnę sobie boba z grzywką a jak się znudzę, ciachnę jeszcze krócej podniosłas mnie na duchu, możesz mi pokazać jakieś swoje zdjęcia?

tak naprawdę wymarzyłam sobie dredy. ale teraz przez ten kapitalizm raczej nie mogę ich mieć... niestety...

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-01-31 o 06:42
agrafiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:31   #9
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: jak ociachać?

Jestes przesliczna dziewczyna Nie dalabym Ci wiecej niz 20 lat. Masz bardzo oryginalna twarz, troche jak dobre modelki - te charakterystyczne. Podobaja mi sie dwie pierwsze fryzury, ktore wkleilas. Sadze, ze wygladalabys w nich swietnie. A co do koloru wlosow - chrzaniac postarzanie - jakis zimny, popielaty braz BARDZO BARDZO BARDZO podkreslilby Twoja urode Przemyslalabym to na Twoim miejscu Pozdrawiam
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:51   #10
agrafiena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
Dot.: jak ociachać?

tulipanna: w lutym skończę 26 lat. [mówiłam!] dzięki za komplement, dość naciągany zważywszy że sama patrzę z odrazą na te fotki wstawię wam takie normalne, jak się ociacham :P będzie mocny efekt "przed - po".

obiecuję że przemyślę chłodny popiel a czy możesz mi podpowiedzieć jakąś farbę?

ale ja to skrajności lubię, albo czekolada jak teraz, albo już całkiem zimny blond - ale tylko na krótkich, bo szybko odrastają.... długich było mi szkoda. na krótkich pewnie więcej będę się bawić...
agrafiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 21:12   #11
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Cytat:
Napisane przez agrafiena Pokaż wiadomość
tulipanna: w lutym skończę 26 lat. [mówiłam!] dzięki za komplement, dość naciągany zważywszy że sama patrzę z odrazą na te fotki wstawię wam takie normalne, jak się ociacham :P będzie mocny efekt "przed - po".

obiecuję że przemyślę chłodny popiel a czy możesz mi podpowiedzieć jakąś farbę?

ale ja to skrajności lubię, albo czekolada jak teraz, albo już całkiem zimny blond - ale tylko na krótkich, bo szybko odrastają.... długich było mi szkoda. na krótkich pewnie więcej będę się bawić...
Nie bylabym w stosunku do siebie tak krytyczna na Twoim miejscu Przeciez widze, co to za swiatlo. Twoje rysy twarzy same sie bronia. Bardzo szlachetne Wiedzialam, ze zajmujesz sie czyms niebanalnym

Ja bardzo lubie Garnier, jedyna farba jaka nie niszczyla moich wlosow. No - najmniej je niszczyla

http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/products_haircolor.aspx?t pcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HA IRCOLOR^100_COLOR^100_COL OR_DISCOVER&prdcode=P5100 1&varcode=3600540507044



tu szatyn opalizujacy, tylko ze zapewne wyjdzie troche ciemniejszy. kolezanka go robila - lodowaty

http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/products_haircolor.aspx?t pcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HA IRCOLOR^COLOR_NATURALS^CO LOR_NATURALS_DISCOVER&prd code=P52001&varcode=36005 40179630



a moze stad numer 5 lub 6? z tym, jasny braz rowniez wyjdzie ciemniejszy, a ciemny blond...najlepiej, zebys przyjrzala sie opakowaniu w jakims normalnym swietle. bo tutaj sama nie wiem, czy przypadkiem nie jest on cieply - jeszcze ten bursztynowy kolor oczu modelki wskazywalby na cieplejsze podtony...

oooo nie, linki sie pourywaly potraktuj przerwy "backspace'm" i bedzie grac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3600540507044_pack.jpg (28,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3600540179630_pack.jpg (25,6 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-01-31 o 06:44
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 11:11   #12
agrafiena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
tulipanna: dzięki wielkie za linki
obaczę sobie w sklepie

no. ścięłam na boba. dłuższe z przodu, tak poniżej brody parę cm, z tyłu krótkie i trochę podgolony kark, prosta grzywka. wyglądam fajnie pokażę fotki jak mi ktoś zrobi pozdrawiam i dzięki!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-02-03 o 09:15 Powód: post pod postem
agrafiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 20:03   #13
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: jak ociachać?

czekamy.
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:51   #14
agrafiena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
Dot.: jak ociachać?

mam fotki już
obecnie włosy mam ciemniejsze, ale w sumie mam takie jak na zdjęciu - bo na zdjęciu wyszły ciemniejsze. hebanowa czerń to się nazywa, co mam obecnie na łbie. odróżnia się tym od dotychczasowego czekoladowego brązu i ciemnego brązu, że nie ma w sobie ani kropli ciepła.
zrobiłam się z lata na zimę teraz mogę nosić wszystko

poproszę was o jakieś sugestie makijażowe... dzięki z góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cos.jpg (117,9 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cos2.jpg (100,1 KB, 80 załadowań)
agrafiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:22   #15
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: jak ociachać?

co za przemiana!! bosko!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.