Kredka do brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-02, 10:50   #1
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480

Kredka do brwi


Dziewczyny, czy któraś z firm ma w swojej ofercie kredki do brwi w kolorze jasnego brązu, ale takie bardziej rudawe (lub rude poprostu) ? Z tego co do tej pory przeglądałam nie znalazłam nic wykraczającego poza standard (brąz, szary, czarny ). Wiem, że kredkę do brwi można zastąpić cieniem do powiek, a czy można ją zastąpić np. kredką do oczu lub kontórówką do ust???
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-02, 10:59   #2
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: Kredka do brwi

oczywiscie,że można zastąpić ją kredką do oczu lub konturówką do ust-tylko pod jednym warunkiem-muszą być odpowiednio twarde(zbyt miękką bedzie trudno ładnie pomalować brew,a poza tym może się póżnej rozmazywać lub po prostu spłynie)
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 20:46   #3
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
JAKI OŁÓWEK/ KREDKA DO BRWI ??

Wizażanki- doradźcie! Potrzebuję czegoś dla Mamy, w kolorze szarym chyba, dobry, ale ze średniej półki.
Dziękuję i pozdrawiam!! <hello>
m.
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 21:22   #4
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: JAKI OŁÓWEK/ KREDKA DO BRWI ??

Polecam kredki Isa Dory, te do brwi, zakończone są grzebykiem ,do ich rozczesywania. Cena ok 35 zł.
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 09:02   #5
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: JAKI OŁÓWEK/ KREDKA DO BRWI ??

dziękuję , oglądałam je wczoraj, prezentuja się fajnie, tyle ze jest czarna i brązowe, szarej niet. Jedyna szara byla z margaret astor, twarda jak kamień :\\ buu, to miało być na mikołaja, co ja teraz zrobie?
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:12   #6
gerberek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 45
kredka do brwi

mam takie pytanie... ponieważ używam kredek do brwi o kolorze, który jest trudno dostępny (grafitowy), jestem w wielkiej rozpaczy, gdy kredka zaczyna mi się łamać podczas ostrzenia . czy są jakieś metody na zwiększenie jej trwałości/twardości???
a propos - czy do ostrzenia kredek kosmetycznych konieczne są temperówki kupione w drogerii? czy jest jakas różnica pomiędzy zwykłą temperówką a drogernianą?
już jestem wdzięczna za odpowiedź
gerberek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 15:17   #7
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: kredka do brwi

[b] OJEJ OJEJ OJEJ!! No pewnie , ze jest roznica!! Temperowka do kredek "szkolnych" jest zupelnie inna niz do kosmetycznych. Kredki kosmetyczne sa miekkie i dlatego zwykla temperowka ich dobrze nie naostrzysz. Szkolne kredki sa twarde i bardziej wytrzymale dlatego temperowka jest "mocniejsza". Jezeli koniecznie chcesz stosowac olowek do brwi to musisz zaopatrzyc sie w kosmetyczne akcesoria strugalnicze - niestety! ALE szczerze mowiac ja zamiast kredki uzywam cienia czarnego-matowego(mam czarne brwi ),nakladam go specjalnym pedzelkiem,ktory ma krotkie wlosie jest w miare twardy i ukosnie ciety i ................ jak do tej pory jest SUPER. To chyba - jak dla mnie - najlepsza metoda. Nie widac, ze cokolwiek przy brwiach robilam No ale jest jeszcze kwestia jakie TY masz te brwi-moze one wymagaja kredki-tego nie wiem ale szczerze polecam cien. Pozdrawiam i za wszelkie bledy w pisowni sorki
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-09, 15:39   #8
gerberek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 45
Re: kredka do brwi

dzięki Mona za odpowiedź tak własnie podejrzewalam z tymi temperówkami, ale potrzebowałam potwierdzenia, ze nie wyrzucam kasy w błoto. ciągnąc wątek brwi dalej, muszę cię jeszcze zapytać o cienie których uzywasz... jaka to firma? jaka, hm, cena... itd. chodzi o to, jakbym postanowila przerzucic sie na cień, żeby nie tluc sie jak zyd po pustym sklepie, ale od razu powiedzieć pani za ladą o co mi chodzi...
pozdrawiam
gerberek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 15:56   #9
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Otoz jest to cien duo z Oriflame z serii visions (bialo-czarny)-zaden specjalny - zwykly do powiek ale nie wiem czy jest on jeszce dostepny ??? Mam go bardzo dlugo. A z drugiej strony, moze inglot posiada taki cien. Cos poszukam zaraz na necie i dam ci odpowiedz, bo pewna nie jestem co do inglota - to tym czasem

[b] Znalazlam wlasnie na necie pare propozycji firmy <font color=red>Bell<font color=black> ale nie wiem czy sa to matowe cienie? Tak wiec z serii 4visions Cienie Pawie Oczko nr 14, seria Bell duo nr 220 i pojedyncze Bell nr125-chyba bedziesz mogla dostac gdzies testery? Jak to nie to - bedziemy szukaly dalej - powodzenia

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-09-15 o 15:19 Powód: Post pod postem, proszę używać Edycji lub Multicytowania
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 20:15   #10
gerberek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 45
Re: kredka do brwi

Mona, wielkie wielkie dzięki za tak wyczerpujące wyjaśnienia wiesz, ja malowanie brwi zaczęłam właśnie od cieni, ale zauważyłam, że brwi za szybko mi znikają i zaniechałam tej metody. a malować muszę, ponieważ brwi mam bardzo jasne a w dodatku niezbyt gęste...
w takim razie czy sekret tkwi w odpowiednim pędzelku?
bo ja już sama nie wiem
gerberek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 20:33   #11
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: kredka do brwi

hej! pozwolę się podłączyc pod wątek bo wiedze, że są tu specjalistki
zamierzam właśnie kupić sobie ołówek do brwi (mój pierwszy w życiu) ogólnie rzecz biorąc to brwi mam gęste i ciemne ale chaiałm sprawdzić jak będą wyglądały "poprawione" ołówkiem i tu moje pytanie: Jak powinno się dobierać kolor olówka(jaki kupić jaśniejszy czy ciemniejszy od koloru brwi)?
Obecnie mam włosy brązowe (farbowane) w odcieniu czekolady a brwi mam koloru naturalnego (też brąz ale taki matowy, szary, mysi )
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-10, 16:33   #12
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: kredka do brwi

[b] Ja to radzilabym-jezeli juz ma to byc olowek-kolor jak najbardziej zblizony do koloru brwi. Nie moze byc ani za jasny ani za ciemny. No a teraz krotka lakcja Zaczesz brwi grzebyczkiem do dolu, w kierunku oka i miejsca "puste" uzupelnij delikatnymi kreseczkami, i uczesz je zgodnie z kierunkiem z jakim rosna. Zeby nadac charakterek brwiom i oczkom jednoczesnie mozesz zaczesac je lekko do gory pozdrawiam
Aaa jeszcze jedno czy ja dobrze zrozumialam, ze chcesz je uwidocznic specjalnie? Pokazac , ze sa poprawione olowkiem?
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 17:12   #13
Wysokie_obcasy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6
Re: kredka do brwi

A ktore kredki do brwi polecicie?
Co sadzicie o Bourjois-Eyebrow Pencil-Sourcil Precision?
Wysokie_obcasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 17:20   #14
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: kredka do brwi

[b]Ja osobiscie nie uzywam kredek ale czasami stosuje Estee Lauder jest o.k-klientki chwala . Firma Bourjois jest jedna z dobrych na rynku wiec kredki tez powinny byc o.k. Pozdrawiam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 17:25   #15
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: kredka do brwi

nie nie Chcę żeby wyglądały naturalnie dlatego się pytałam o kolor kredki. Moim marzeniem są fajnie wyregulowane i "ułożone" brwi( takie jak mają modelki )Niestey ciągle mam z tym kłopot bo włoski mam strasznie długie i opadające w dół. Dlatego pomyślałam, że może oprócz regulacji pensetą pomogę sobie jakoś ołówkiem. Po prostu nie znam się " na brwiach" i kombinuję ale dzieki za podpowiedź w zwiazku z kolor ołówka
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 23:26   #16
gerberek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 45
hejhej moim zdaniem lepiej nabyć ołówek o kolorze jaśniejszym niż ciemniejszym, ponieważ brewki zawsze mozna domalować/przyciemnić, a gdy od razu pomaluje się za ciemno... uuu, to i strata czasu, i, gdy ktoś ma cerę wrażliwą, narażanie jej na niepotrzebne ścieranie itd... a co do koloru, to juz musisz poeksperymentowac na sobie

Mona właśnie przyjrzałam się cieniom Bell które mi poleciłaś. pewnie się na nie skuszę
aaa.. czy mogłabyś mi jeszcze powiedzieć jak się maluje brwi cieniem tak, żeby nie musieć ich non stop kontrolować i poprawiać? i czy są do tego przeznaczone specjalne pędzelki?
hm, zdaję sobie sprawę że pytam o rzeczy oczywiste....

jest juz późno i pewnie dlatego dopiero teraz przyszło mi do głowy poszukać czegoś na temat brwi w dziale publikacji...
i już wiem, jaki powinien być odpowiedni pędzelek

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-09-15 o 15:18 Powód: Post pod postem, proszę używać Edycji lub Multicytowania
gerberek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-11, 13:30   #17
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: kredka do brwi

w ofercie wielu firm znajdziesz specjalnie cienie do brwi Sa także kredki, które mają specjalny ścięty pędzelek który ułatwia aplikacje.
Jeżeli bedzie to zwykły cień - nie powinien się obsypywać bo sporo się namęczyszzanim go nałożysz;-)
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 11:31   #18
myszka217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 66
kredki do brwi

Jakie kredki polecacie do brwi i jak malować takimi kredkami?Rozcierać czy miejsce przy miejscu malować i tak zostawić?Czy wyjeżdzacie poza włoski czy malujecie równo tak jak rosną?Pozdrawiam
myszka217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 11:55   #19
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kredki do brwi

Ja używam kredki do brwi Max Factora. Moim zdaniem jest bardzo dobra. Na zakrętce ma taki grzebyczek do czesania brwi, więc najpierw je czeszę i układam, a potem maluję kreseczki tam gdzie ich brakuje. Delikatnie je rozcieram żeby efekt był naturalny. I taki też jest

Polecam
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 12:10   #20
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: kredki do brwi

Ja używam ołówka do brwi Rimmela, nazywa się Professional Eyebrow Pencil. Mam odcień jaśniejszy - Hazel, który pasuje do moich b. jasnych brwi. Rysuję małe kreseczki i rozcieram je trochę. Nie wyjeżdżam poza linię brwi. Następnie rozczesuję brwi szczoteczką, która jest na końcu zakrętki do kredki. Brwi są potem ładnie i naturalnie przyciemnione. Polecam tą kredkę, bo daje b. naturalny efekt, jest niedroga i starcza na długo (u mnie na rok ). Innych nie używałam, bo ta jest dla mnie b. dobra. Obecnie zużywam 3. sztukę.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:15   #21
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: kredki do brwi

powiedzcie mi dziewczynki ile kosztuja takie kredki do brwi, ja kiedys uzywalam czeskich kredek i bylam b.zadowolona teraz farbuje henna, ale zainteresowaly mnie te kredki z grzebykiem o ktorych piszecie.
Czy ktoras z Was uzywala moze zestawu do brwi Chanel?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:42   #22
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: kredki do brwi

Dior ma swietne kredki do Brwi. Pudrowe, ktore sie swietnie rownomiernie rozprowadzają między włoskami. No i najlepsze w calym to szczoteczka któr przypomina te od tuszu do rzęs - zdecydowanie lepsza od szczotek typu grzebyk.
Kredka taka kosztuje ok 75 zł w sephorze ( o ile się nie myle) ale warto..jako ze taki kosmetyk bardzo dluzo się zuzywa

Do kredki dior dodaje temperowke Czyli temperowka i kredka za ok 75 zl.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:50   #23
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: kredki do brwi

Cytat:
Napisane przez marsi11
powiedzcie mi dziewczynki ile kosztuja takie kredki do brwi, ja kiedys uzywalam czeskich kredek i bylam b.zadowolona teraz farbuje henna, ale zainteresowaly mnie te kredki z grzebykiem o ktorych piszecie.
Czy ktoras z Was uzywala moze zestawu do brwi Chanel?



Ja też używam czeskich kredek i bardzo mi odpowiadają . Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Mi głównie chodzi o delikatne przyciemnienie bo kształt brwi mam nawet niezły, więc nie wyjeżdzam poza linię brwi. Wystarczy parę naprawdę delikatnych ruchów i brwi wyglądaja zupełnie inaczej .
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:53   #24
basia_poznań
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: kredki do brwi

Ja polecam Ci kredki do brwi Oriflame. Są niedrogie (w promocji zaledwie kilka złotych) a są na prawdę dobre. Do wyboru masz dwa odcienie: jaśniejszy i ciemniejszy. Ja zawsze modeluję brwi pęsetą a później "zamalowuję" brwi kredką (mam bardzo jasne brwi) i delikatnie ją rozcieram A na koniec przeczesuję grzebyszkiem
__________________
o5.o6.2oo6


Pokonać wroga!!
Wykrzesać z siebie siły i uwolnić pokłady energii!



basia_poznań jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 16:00   #25
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: kredki do brwi

Cytat:
Napisane przez marsi11
powiedzcie mi dziewczynki ile kosztuja takie kredki do brwi, ja kiedys uzywalam czeskich kredek i bylam b.zadowolona teraz farbuje henna, ale zainteresowaly mnie te kredki z grzebykiem o ktorych piszecie.
Czy ktoras z Was uzywala moze zestawu do brwi Chanel?
Kredka, o której pisałam, kosztuje ok. 14 zł.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 16:06   #26
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: kredki do brwi

Ja używam kredki do brwi Yves Saint Laurent, z jednej strony jest ołówek, z drugiej szczoteczka tak jak w mascarze.
Jest świetna
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 18:04   #27
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kredki do brwi

Ja mam Shiseido ash Blonde, jest bardzo trwała aż do zmycia sie trzyma ora zpaletke Sephora dla blondynek- bardzo fajna posiada 2 cienie i wosk do utrwalenia niesfornych włosków podczas malowania wyjeżdzam troche poza linię brwi bo od połowy do zewnątrz mam tylko 2 rzędy włosków(bez wyrywania) szukam teraz jakiejs kredki w kolorze szaro-brudnawo-khaki, widziałyście może takie cudo? Moje brwi maj ą taki kolor
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 17:32   #28
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kredki do brwi

Pozwolę sobie podnieść wątek

Kiedyś przeglądając różne filmiki jak wykonać makiijaż, trafiłam na dość ciekawy zabieg - makijażysta malował modelkom pojedyncze włoski na brwiach eyelinerem z kałamaża (to nie był pędzelek tylko taki sztywny cienki rysik jak w pisaku) w kolorze brązu i wyglądało to naprawdę ładnie i elegancko (oczywiście nie każdy włosek, tylko kilkanaście zarówno tyhc brzegowych żeby trzymały kształt jak i środkowcyh).

Spotkałyście się z czymś takim? Niestety nie moge znaleźc tego filmiku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 10:43   #29
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
prosze o pomoc w doborze kredki do brwi

witam
mam dosc jasne,brzydkie brwi.wydaje mi sie ze przez to moja twarz nie ma zadnego wyrazu...wlosy mam troche ciemniejsze od brwi,kolor taki brazowo-orzechowy.chcialabym wiec podkreslac brwi kredka ale zupelnie sie na tym nie znam.chcialabym zeby efekt byl naturalny.prosze Was zatem o propozycje kredek ale zeby tez nie byly zbyt drogie...zalaczam zdjecie moich brwi.na jakims watku wyczytalam jak dziewczyna pisala o kredce Rimmela,odcien jasniejszy.myslicie ze bylaby dobra dla mnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (9,5 KB, 50 załadowań)
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 10:49   #30
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: prosze o pomoc w doborze kredki do brwi

Witaj

Proponuje zerknac tu:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=51


Ja do brwi nie uzywam brazowego cienia nakladanego waskim i krotkim pedzelkiem i wg mnie efekt jest bardziej naturalny niz po kredce
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-30 19:21:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.