Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-15, 18:06   #2971
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Sylwka93, po co tracić kasę na niesprawdzone lasery? Szczególnie, że zazwyczaj kosztują tyle samo, co LSD. Właśnie sprawdziłam, że Diamond Stream kosztuje 30000, a LSD ponoć kilkaset tysięcy (Może ktoś wie dokładnie?), o czymś to świadczy.
Scoobs, dlaczego piszesz o IPL w wątku o depilacji laserowej?
Ooops, napisalam pare tyg temu, bo szczerze mowiac po swoich seriach IPL nie wiedzialam o roznicy a tutaj sie zapytalam o porade na twarz. Przy okazji ktos skomentowal tamta wypowiedz a teraz do niej odpisalam ale juz ie bede Wam tu smiecic
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 07:21   #2972
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylwka93 Pokaż wiadomość
Witajcie, długo zastanawiałam się nad depilacja laserową i w końcu się na nią zdecydowałam. Kosmetyczka wykonuje zabieg laserem diodowym Diamond Stream. Wg kosmetyczek mój przypadek idealnie sie nadaje, jasna skóra - grube i ciemne włosy, nawet na udach wyrastają po 3 włoski z jednego miejsca. Robie zabieg na udach, bikini i pośladkach.

Po pierwszym zabiegu byłam bardzo zadowolona, bo zauważyłam że dużo włosków moge sobie "wyciągnąć", szczególnie w bikini. Jednak teraz jestem juz po 4 zabiegu i szczerze mówiąc nie widze spektakularnych efektów, włosy jak były tak są :c odrastają co prawda wolniej ale i tak są.... przed wakacjami ide na jeszcze jeden zabieg, ale pewnie niewiele to da, a myslalam ze na wakacje bede juz miala wiekszy spokoj z goleniem. Sprzet jest dobry bo kolezanki które robia razem ze mna, nie maja juz prawie w ogole włosów, tylko jakies paski sie zdarzaja, a u mnie nadal z jednego miejsca rosną po 3 włoski....dlaczego? nawet kosmetyczka sie zdziwiła...

Co jest ze mną nie tak? nie lecze sie hormonalnie, z badan wynikło ze mam podwyższony testosteron, ale teoretycznie w normie. Dużo bede musiała zrobić jeszcze powtórzeń? I czy wgl uda mi się pozbyć tych włosów?
hormony mają istotne znaczenie, może te zabiegi były za często?
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 08:52   #2973
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale czekaj - albo Light Sheer Duet albo kiepski laser nie dający efektów. To jaki laser jej zdaniem nie jest kiepski? Nie brałabym pod uwagę jej opinii. A w jakim salonie robiłaś?
Light Sheer Duet, ale przecież nie każdy będzie działał identycznie, tak jak napisał ktoś niżej- może kiepsko serwisowany, może coś innego. Na stronie którejś z klinik warszawskich przeczytałam na przykład, że lasery mogą być 'przesterowane' czy coś w tym stylu, a oni np. dają gwarancję że żadnych zmian nie wprowadzali, i po serii zabiegów dają gwarancję dożywotnią na skuteczność

A gabinet w małym mieście, więc nie mogłam znaleźć żadnych opinii w internecie, natomiast mojej kosmetyczce wierzę, dlatego że jest to znajoma, zaufany gabinet od lat, zna się na fachu, a sama depilacji laserem nie wykonuje więc nie jest tak że chciała oczernić konkurencję :P Nie chodziło jej o to, że ogólnie każdy laser jest kiepski tego modelu, tylko akurat ten egzemplarz używany w danym gabinecie medycyny estetycznej.
__________________
Non omnis moriar...

Edytowane przez poziomka_321
Czas edycji: 2015-06-16 o 08:53 Powód: dopisanie tekstu
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 10:04   #2974
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Na stronie którejś z klinik warszawskich przeczytałam na przykład, że lasery mogą być 'przesterowane' czy coś w tym stylu, a oni np. dają gwarancję że żadnych zmian nie wprowadzali, i po serii zabiegów dają gwarancję dożywotnią na skuteczność
Gdzie?

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
A gabinet w małym mieście, więc nie mogłam znaleźć żadnych opinii w internecie, natomiast mojej kosmetyczce wierzę, dlatego że jest to znajoma, zaufany gabinet od lat, zna się na fachu, a sama depilacji laserem nie wykonuje więc nie jest tak że chciała oczernić konkurencję :P Nie chodziło jej o to, że ogólnie każdy laser jest kiepski tego modelu, tylko akurat ten egzemplarz używany w danym gabinecie medycyny estetycznej.
To ten gabinet w Starachowicach? Też nie mogłam znaleźć opinii na jego temat i nie ma go wśród rekomendowanych gabinetów na stronie dystrybutora, więc może rzeczywiście urządzenie jest przesterowaneA bolała w ogóle ta depilacja? O tutaj znajdziesz jakiś polecany gabinet i przynajmniej masz gwarancję, że mają prawidłowo serwisowany laser i personel jest właściwie przeszkolony : http://coherent.com.pl/lightsheer_an...owa,s-133.html

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2015-06-16 o 10:07
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 11:22   #2975
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tak, w Starachowicach, a laser jest 'jeżdżący' tzn. tej sieci Re-Vitae sprzęt jeździ po gabinetach.
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 17:19   #2976
sylwka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chyba nie za często, drugi po 4tyg, pozniej juz po 6tyg
sylwka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 20:02   #2977
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny ile czasu po skończonej kuracji doustnymi retinoidami można wrócić do depilacji laserowej? Pamiętam, że pytałam w gabinecie, ale było to dawno i nie mam pewności.

Dzięki za odp
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 08:23   #2978
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie wiem czy nie 2 tygodnie, ale zadzwoń do tego salonu gdzie chodzisz
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 08:28   #2979
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja po drugim zabiegu na pachy nie widze efektow. Zastanawiam sie teraz, czy nie zrezygnowac z trzeciego zabiegu.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 09:17   #2980
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja po drugim zabiegu na pachy nie widze efektow. Zastanawiam sie teraz, czy nie zrezygnowac z trzeciego zabiegu.
nie rezygnuj, ja dopiero po 4 widziałam różnicę!, teraz jestem po 5 i już naprawdę myślę około 80% włosów mniej. Przez 1-3 włosy mi wypadały po 2 tygodniach wszystkie, ale miałam wrażenie, że wszystkie odrastają, jednak się nie poddałam i teraz już tylko 2-3 zabiegi mnie dzielą od osiągniecia (dla mnie) idealnego efektu
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 11:21   #2981
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nie 2 tygodnie, ale zadzwoń do tego salonu gdzie chodzisz
Dzwoniłam i niestety aż 3 miesiące
Chociaż znalazłam w innych salonach na ich stronach inf że aż 6 miesięcy trzeba czekać : O
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 09:33   #2982
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dzwoniłam i niestety aż 3 miesiące
Chociaż znalazłam w innych salonach na ich stronach inf że aż 6 miesięcy trzeba czekać : O
Możliwe, różne kremy/ maści z wit. A trzeba odstawić na miesiąc przed, to tym bardziej kiedy chodzi o podawanie retinoidów doustnie ten czas musi się wydłużyć. W końcu chodzi o nasze bezpieczeństwo ale z drugiej strony akurat po lecie będziesz mogła się za to zabrać .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 12:57   #2983
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny jestem tu nowa Obecnie czytam i planuję depilację. Planuję rozpocząć dopiero za rok gdyż obecnie jestem w ciaży.
Proszę powiedzcie ile płacicie za 1 zabieg na bikini całościowe (brazylijskie) w waszych salonach.

Czy ktoś moze jest z Tarnowa i mógłby polecić jakiś sprawdzony salon ?
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 21:50   #2984
Megacristobal95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jak jest z pozostałymi lekami, przyjmowanymi codziennie, jak hormony na tarczycę czy pigułki antykoncepcyjne, czy one również mogą kolidować z zabiegiem? I na ile jest on bezpieczny u osoby ze skłonnością do powstawania żylaków.
Megacristobal95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 23:14   #2985
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Megacristobal95 Pokaż wiadomość
Jak jest z pozostałymi lekami, przyjmowanymi codziennie, jak hormony na tarczycę czy pigułki antykoncepcyjne, czy one również mogą kolidować z zabiegiem? I na ile jest on bezpieczny u osoby ze skłonnością do powstawania żylaków.
Co do tarczycy to nie wiem, ale pytalam dokladnie o tabletki antykoncepcyjne i nie ma zadnych przeciwwskazan. W ankiecie przed pierwszym zabiegiem mialam pytanie o zylaki, ale o co dokladniej chodzi to nie wiem.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 12:02   #2986
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czym były robione zabiegi i gdzie?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 12:51   #2987
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie, no co Ty. Tutaj właśnie wymieniamy się opiniami na temat gabinetów i laserów. To nic dziwnego, że nie ma efektów, niestety IPL to nie laser i nie usuwa trwale owłosienia
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 15:53   #2988
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Megacristobal95 Pokaż wiadomość
Jak jest z pozostałymi lekami, przyjmowanymi codziennie, jak hormony na tarczycę czy pigułki antykoncepcyjne, czy one również mogą kolidować z zabiegiem? I na ile jest on bezpieczny u osoby ze skłonnością do powstawania żylaków.


Ja choruję na tarczycę, biorę codziennie hormony (euthyrox), nie ma przeciwskazań. Jednak warto wspomnieć przed zabiegiem
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 09:59   #2989
Malwinaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Laser diodowy jest najlepszym laserem które usuwa tylko i wyłącznie ciemne owłosienie, więc jest skuteczny
Malwinaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 11:03   #2990
karnowak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

bardzo gorąco polecam Laser Delux, mają salony w wielu miastach w Polsce, ja korzystam z salonu w Poznaniu. Jestem po drugim zabiegu na bikini , po pierwszym efekty były zadowalające, duzo włosków wypadło, zobaczymy jak będzie po drugim, bo byłam wczoraj Cena za bikini to 199 zł, ja na pierwszy zabieg dostałam zniżkę 20 %, ponieważ poszłam z polecenia koleżanki, która dostała zniżkę 50% (teraz mają taka promocję, super sprawa). Teraz to ja mogę zaproponować zniżkę 20 % wystarczy podać moje imię i nazwisko oraz w jakim mieście chodziłam na zabiegi !
karnowak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 16:27   #2991
oleksandra373
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny
Mam takie pytanie czy laser diodowy milesman jest równie dobry jak vectus?
Dzięki za odp jestem z Wrocławia i chętnie przeczytam jakie salony polecacie.
P.S. czy można zrobic teraz zabieg na bikini i pojechać nad morze za 3 tyg?
oleksandra373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 16:29   #2992
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez oleksandra373 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam takie pytanie czy laser diodowy milesman jest równie dobry jak vectus?
Dzięki za odp jestem z Wrocławia i chętnie przeczytam jakie salony polecacie.
P.S. czy można zrobic teraz zabieg na bikini i pojechać nad morze za 3 tyg?
Pojechać można. Opalać nie
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 16:47   #2993
oleksandra373
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

no to raczej nie ma sensu
więc innymi słowami radzisz zrobić te zabiegi na zimę?
oleksandra373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 10:51   #2994
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez oleksandra373 Pokaż wiadomość
no to raczej nie ma sensu
więc innymi słowami radzisz zrobić te zabiegi na zimę?
Raczej tak. Bo przecież kolejne trzeba robić po jakimś czasie. Więc co z tego że "już" po pierwszym byś mogła opalać, skoro wtedy trzeba myśleć o następnym żeby przed nim się nie opalać...
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 10:48   #2995
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Są tu dziewczny ,które usuwały owłosienie z brzucha?jak efekty?warto?
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 18:24   #2996
editha90
Raczkowanie
 
Avatar editha90
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 45
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też bym tak wpadła, planowałam już wizyty na IPL, ale właśnie tutaj na wizażu się doczytałam, że nie warto

Znalazłam w swoim mieście jedyny salon, gdzie wykonują depilacje laserową. Jest to laser Mediostar Next, i ciekawa jestem czy któraś z Was miała wykonywany zabieg tym laserem? Jest skuteczny?
editha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 19:53   #2997
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez editha90 Pokaż wiadomość
Też bym tak wpadła, planowałam już wizyty na IPL, ale właśnie tutaj na wizażu się doczytałam, że nie warto

Znalazłam w swoim mieście jedyny salon, gdzie wykonują depilacje laserową. Jest to laser Mediostar Next, i ciekawa jestem czy któraś z Was miała wykonywany zabieg tym laserem? Jest skuteczny?
Przeczytałam cały wątek i nie widziałam, aby jakakolwiek wizażanka miała efekty po innym laserze niż Light Sheer, Light Sheer Duet lub Vectus.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 10:37   #2998
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny.. Czy wy też po drugim zabiegu miałyście małe efekty? Minęło trochę czasu i wydaje mi się, że mam tylko 20% włosów mniej... Boje się, że kolejne zabiegi będą tylko strata pieniędzy...
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 15:56   #2999
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. Czy wy też po drugim zabiegu miałyście małe efekty? Minęło trochę czasu i wydaje mi się, że mam tylko 20% włosów mniej... Boje się, że kolejne zabiegi będą tylko strata pieniędzy...
bo traci się właśnie 20 - 30% włosów przy każdym zabiegu
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 16:14   #3000
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
bo traci się właśnie 20 - 30% włosów przy każdym zabiegu
Ale ja miałam dwa
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.