Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-08, 12:00   #3391
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Właśnie oglądnęłam swoje pachy i bikini.

I mam takie placki bez włosków. Nie goliłam bikini, a kurde zauważyłam, że bardzo wolno rosną tam włoski.
Zobczymy, co to będzie dalej.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 12:13   #3392
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Właśnie oglądnęłam swoje pachy i bikini.

I mam takie placki bez włosków. Nie goliłam bikini, a kurde zauważyłam, że bardzo wolno rosną tam włoski.
Zobczymy, co to będzie dalej.
Ja jestem 3,5 tygodnia po laserze i na udach jeszcze mi włosie nie odrosło.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 13:03   #3393
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja jestem 3,5 tygodnia po laserze i na udach jeszcze mi włosie nie odrosło.
Uda też bym chciała kiedyś zrobić, ae na tym obszarze mam miększe włoski (nie takie grube jak np na łydkach miałam) i jest ich sporo, chociaż, chyba dzięki depilowaniu depilatorem trochę się przerzedziły. Obawiam się, że nie będzie jakichś dobrych rezultatów na udach.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:26   #3394
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
No właśnie szukam informacji ale niewiele tego jest. Znalazłam kilka konkretnie o tym gabinecie i babeczki polecały .
Umówiłam się już na czwartek Zrobię same pachy i zobaczymy. Na bikini muszę iść około 10 marca więc do końca lutego zobaczę czy laser pod pachami dobrze złapał i czy wszystko wypadnie i wtedy zdecyduję.
U mnie tez ten desire jest duzo tanszy i prawie sie na niego zdecydowalam.
Daj znac jak bylo. Czy widac jaka moc uzywa kosmetolog i czy rzeczywiscie jest to chlodzenie Tam sa niby 3 koncowki ciekawe czy wszystkie tak samo skuteczne.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:22   #3395
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No w sumie miałam zrobione 6 zabiegów na łydki, ale muszę zrobić jednak 7. Kuźwa mam chyba problemy z tarczycą i obawiam się, że muszę coś z tym zrobić.
Na bikini i pachy byłam 3 tygodnie temu na pierwszym zabiegu więc ja wiem... ? No widzę, że wolno odrastają.

A Ty jak tam?
Oby 7 był ostatnim
Ja byłam dwa razy na pachach i bikini. Pachy jakoś lepiej reagują, ale jest już troszkę mniej włosów i tu i tu i dużo wolniej rosną. No i nie wrastają! To już coś No ale działamy dalej, jeszcze trochę zabiegów na pewno przede mną
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 20:16   #3396
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
Oby 7 był ostatnim
Ja byłam dwa razy na pachach i bikini. Pachy jakoś lepiej reagują, ale jest już troszkę mniej włosów i tu i tu i dużo wolniej rosną. No i nie wrastają! To już coś No ale działamy dalej, jeszcze trochę zabiegów na pewno przede mną
Kurde, mam nadzieję, że to będzie ostatni. ;/ Modlę się to to.
No ja zauważyłam i na pachach i bikini takie placki bez włosków, co prawda male obszary, ale zawsze to coś.
Ja na nastepne zabiegi bikini +pachy + łydki - idę w marcu, chyba 10.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 20:23   #3397
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A nie macie przypadkiem niedokładnie robionych zabiegów, jak macie ich aż tyle i macie placki?
Placki wskazują raczej na dokładne (łyse placki) lub niedokładne (włochate placki ) wykonanie.
Po dokładnym zabiegu wypada 100 % włosów. Potem po paru tygodniach wszędzie odrastają, tylko o wiele rzadsze/słabsze włoski, ale wciąż równomiernie. Jak mi placki po 2-3 tyg od zabiegu zostawały, to zawsze szłam z tymi plackami na poprawkę.
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 21:06   #3398
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
A nie macie przypadkiem niedokładnie robionych zabiegów, jak macie ich aż tyle i macie placki?
Placki wskazują raczej na dokładne (łyse placki) lub niedokładne (włochate placki ) wykonanie.
Po dokładnym zabiegu wypada 100 % włosów. Potem po paru tygodniach wszędzie odrastają, tylko o wiele rzadsze/słabsze włoski, ale wciąż równomiernie. Jak mi placki po 2-3 tyg od zabiegu zostawały, to zawsze szłam z tymi plackami na poprawkę.
Ja obserwowałam zabiegi wszystkie i widziałam, że było mi robione to bardzo dokładnie.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 06:27   #3399
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No, ale skoro są jakieś placki tzn. że coś jest nie tak, może laser mają już zużyty i nie działa tak jak trzeba:/ mi też wloski wypadały w 100%, a dopiero po 2 miesiącach pojawiało sie coś nowego. W ogóle dziwi mnie, że piszecie o minimum 5 zabiegach, ja miałam zrobione tylko 4 i mam super efekty utrzymujące się kilka lat. Słyszalam, ze jedynie hormonalne okolice (twarz, piersi, brzuch, ręce) trzeba zrobić więcej razy.
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 07:49   #3400
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ale to nie tak, że placki są jakieś nie wiadomo jakie, że bez włosków. One mi wolno rosną i gdzieniegdzie widzę, że już wypadły włoski calkowicie, to chyba normalne, że one tak wypdają. To są takie malutkie miejsca, gdzie już powypadały włoski.

Kurde nie znam nikogo, kto by np. po 4 sesjach pozbył się wł0sów całkowicie z bikini, czy nóg.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 09:17   #3401
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Kurde nie znam nikogo, kto by np. po 4 sesjach pozbył się wł0sów całkowicie z bikini, czy nóg.
Ja też nie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 12:06   #3402
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
ja na pachy idę już 11 raz na upartych dobicie włosów, które ciągle zostały - mam nadzieję, że to ten ostatni.

być może to wynika z moich chorób (choć kosmetolog i lekarz mówi, że to nie ma nic do rzeczy) no i mam testosteron w górnej granicy normy. Bikini głębokie nie wypowiem się, bo dopiero 4 zabieg będzie..

jakby nie było nie żałuję, bo włosy nie wrastają i wolniej odrastają między zabiegami no i po każdym zabiegu odrasta ich mniej
O kurcze to sporo. Ja byłam 2 (i pół raza, bo raz poprawka po miesiącu) i jest ich dużo mniej, o połowę przynajmniej. Mam cichą nadzieję, że jeszcze 2 max 3 i po krzyku. Na LS chodzisz? Może to rzeczywiście hormony? A włoski masz ciemne?

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Właśnie oglądnęłam swoje pachy i bikini.

I mam takie placki bez włosków. Nie goliłam bikini, a kurde zauważyłam, że bardzo wolno rosną tam włoski.
Zobczymy, co to będzie dalej.
Ja też taka w placki jestem, najbardziej to widać na łydkach, bo robiłam je 2 lata temu

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Uda też bym chciała kiedyś zrobić, ae na tym obszarze mam miększe włoski (nie takie grube jak np na łydkach miałam) i jest ich sporo, chociaż, chyba dzięki depilowaniu depilatorem trochę się przerzedziły. Obawiam się, że nie będzie jakichś dobrych rezultatów na udach.
Mi taki meszek na przedniej części ud dobrze chwyciło. Łatwiej dostrzec zniknięcie włosów ciemnych i grubych ale te słabsze też łapią.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 12:06   #3403
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
O kurcze to sporo. Ja byłam 2 (i pół raza, bo raz poprawka po miesiącu) i jest ich dużo mniej, o połowę przynajmniej. Mam cichą nadzieję, że jeszcze 2 max 3 i po krzyku. Na LS chodzisz? Może to rzeczywiście hormony? A włoski masz ciemne?[COLOR="Silver"]
Mam ciemne włosy, jasną skórę - jasny typ cery raczej - więc niby idealny typ, miejsce sprawdzone, laser też serwisowany- robione mam małą koncówką Dueta, robione praktycznie na pełnej mocy, więc nie wiem o co chodzi...

ja też widziałam efekty po każdym zabiegu.. wszystko wypadało zawsze, skóra była gładka i wolno odrastało, ale odrastały w końcu zawsze uparte włosy i to do 9 zabiegu wcale nie było mało..
ale szkoda mi było rezygnować z już uzyskanych efektów i chodzę dalej - a kasa leci
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 12:26   #3404
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
U mnie tez ten desire jest duzo tanszy i prawie sie na niego zdecydowalam.
Daj znac jak bylo. Czy widac jaka moc uzywa kosmetolog i czy rzeczywiscie jest to chlodzenie Tam sa niby 3 koncowki ciekawe czy wszystkie tak samo skuteczne.
Właśnie mocno mnie to zastanawia. To samo miasto ale z tego co wiem to już sam gabinet podbija cenę za usługę. Chodzę do takiego "z prawdziwego zdarzenia" Kilku lekarzy, robią różne inne cuda, jest sporo personelu a i gabinet całkowicie nowy, sprzęt itp a w gabinecie z Desire, ponoć właścicielka wykonuje zabiegi. Tak czytałam, no w każdym razie utrzymanie biznesu kosztuje dużo mniej to może dlatego ceny niższe
Przynajmniej mam taką nadzieję. Jutro się przekonam. Powiem, że chcę małą końcówkę i zdam relacje jak było

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
A nie macie przypadkiem niedokładnie robionych zabiegów, jak macie ich aż tyle i macie placki?
Placki wskazują raczej na dokładne (łyse placki) lub niedokładne (włochate placki ) wykonanie.
Po dokładnym zabiegu wypada 100 % włosów. Potem po paru tygodniach wszędzie odrastają, tylko o wiele rzadsze/słabsze włoski, ale wciąż równomiernie. Jak mi placki po 2-3 tyg od zabiegu zostawały, to zawsze szłam z tymi plackami na poprawkę.
Właśnie nie. Dobry temat. Ja miałam raz niedokładnie zrobione pachy i bikini (inna babka wykonywała) ale za to po miesiącu zrobili mi je jeszcze raz za darmo.
Nie zrozumiałyśmy się, ja to postrzegam za duży plus (te placki).
W każdym razie mówiąc o łydkach, bo tam mam najwięcej placków, to za każdym razem wypadło mi 100 % włosów. Wiem, że zabiegi były tam zrobione dokładnie. Minęły te 2 lata i w każdym ich obszarze włosków jest znacznie mniej, nie ma takich włochatych kępek ale są za to całkiem łyse placki. Ja bym powiedziała, że to jest bardzo korzystny efekt, jakby laser złapał bardzo skutecznie a może akurat były w odpowiedniej fazie wzrostu? Nie mam pojęcia, zapytam jutro fachowca jak nie zapomnę.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
No, ale skoro są jakieś placki tzn. że coś jest nie tak, może laser mają już zużyty i nie działa tak jak trzeba:/ mi też wloski wypadały w 100%, a dopiero po 2 miesiącach pojawiało sie coś nowego. W ogóle dziwi mnie, że piszecie o minimum 5 zabiegach, ja miałam zrobione tylko 4 i mam super efekty utrzymujące się kilka lat. Słyszalam, ze jedynie hormonalne okolice (twarz, piersi, brzuch, ręce) trzeba zrobić więcej razy.
Nie wiem czy mój aparat to złapie ale spróbuję cyknąć fotkę łydek i zobaczycie o co mi chodzi

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
Mam ciemne włosy, jasną skórę - jasny typ cery raczej - więc niby idealny typ, miejsce sprawdzone, laser też serwisowany- robione mam małą koncówką Dueta, robione praktycznie na pełnej mocy, więc nie wiem o co chodzi...

ja też widziałam efekty po każdym zabiegu.. wszystko wypadało zawsze, skóra była gładka i wolno odrastało, ale odrastały w końcu zawsze uparte włosy i to do 9 zabiegu wcale nie było mało..
ale szkoda mi było rezygnować z już uzyskanych efektów i chodzę dalej - a kasa leci
O kurcze, wcale się nie dziwię, że chcesz to mieć z głowy. Może pechowo jesteś wyjątkiem od reguły (tych niby 5 zabiegów) A przy okazji to w tych wszystkich reklamach nie powinno pisać 3-5 zabiegów do oczekiwanego efektu tylko 5-7 Człowiek sobie przeliczy, że dobra, średnio 4 a tu klops.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-02-10 o 12:20
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 13:39   #3405
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No kurde, ja myślałam, że po tym 6 zabiegu już zniknie wszystko na łydkach, ale widzę, że jednak pojawiło się trochę. Najgorzej na kolanach. Byłam już łysa i nagle zaczęły się cholera pojawiać. Kurde, może na ten następny raz po prostu poproszę żeby mi zrobiła te łydki - małą końcówką. Może to już mi wyeliminuje.
Ja się nie nastawiłam nigdy na 5 zabiegów na łydki, myślałam,że na 6 skończę, a tu jednak kiepsko.

Uda, no mam takie cieńsze te włoski, mówiła mi babka, że może tak nie złapać aż za bardzo, więc na razie się powstrzymuje.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 13:20   #3406
Ewe123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam. Robie depilację nóg laserem od ok pół roku w salonie kosmetycznym. Moje włosy są ciemne i dosyc twarde ale nie bardzo ciemne. Juz wydałam na depilacje 900 zł a efektów nie ma praktycznie żadnych. Po pierwszym zabiegu wypadło mi może ok 5 % włosów a po drugim prawie nic. Nie wiem czy jest sens kontynowac bo tanie to nie jest a moja kosmetyczka mowi ze decyzja nalezy do mnie.
Ewe123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 14:12   #3407
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewe123456 Pokaż wiadomość
Witam. Robie depilację nóg laserem od ok pół roku w salonie kosmetycznym. Moje włosy są ciemne i dosyc twarde ale nie bardzo ciemne. Juz wydałam na depilacje 900 zł a efektów nie ma praktycznie żadnych. Po pierwszym zabiegu wypadło mi może ok 5 % włosów a po drugim prawie nic. Nie wiem czy jest sens kontynowac bo tanie to nie jest a moja kosmetyczka mowi ze decyzja nalezy do mnie.
Jaki to laser?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 15:02   #3408
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Baas Ja też mam na kolanach więcej niż na łydkach czy udach. Chyba trudny obszar. A nie masz możliwości zrobienia samych kolan? W tym nowym gabinecie, do którego idę jest fajna oferta, bo 200 zł łydki a w tym wliczone są stopy i kolana. Tak to ja rozumiem

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewe123456 Pokaż wiadomość
Witam. Robie depilację nóg laserem od ok pół roku w salonie kosmetycznym. Moje włosy są ciemne i dosyc twarde ale nie bardzo ciemne. Juz wydałam na depilacje 900 zł a efektów nie ma praktycznie żadnych. Po pierwszym zabiegu wypadło mi może ok 5 % włosów a po drugim prawie nic. Nie wiem czy jest sens kontynowac bo tanie to nie jest a moja kosmetyczka mowi ze decyzja nalezy do mnie.
Ilość odrastających włosków to jedno ale fakt, że po zabiegu nie wypadły sugeruje, że to nie laser dla Ciebie. Ja bym od razu zrezygnowała i poszukała innego. Jakim robiłaś to nie IPL?


Wróciłam z zabiegu. Poszalałam i zrobiłam wąsik, pierwszy raz. Nie wiem czy coś złapie, niby czułam leciutkie "igiełki" ale mam tam tylko meszek. No zobaczymy.
Desire ma końcówkę chłodzącą. Na pachach wydawało mi się, że tego nie czuć ale na twarzy od razu.
Pachy zrobiłam na nocy 34 (nie pamiętam na jakiej robiłam poprzednie zabiegi), wargę 30.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-02-11 o 15:06
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 15:33   #3409
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Baas Ja też mam na kolanach więcej niż na łydkach czy udach. Chyba trudny obszar. A nie masz możliwości zrobienia samych kolan? W tym nowym gabinecie, do którego idę jest fajna oferta, bo 200 zł łydki a w tym wliczone są stopy i kolana. Tak to ja rozumiem

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------


Ilość odrastających włosków to jedno ale fakt, że po zabiegu nie wypadły sugeruje, że to nie laser dla Ciebie. Ja bym od razu zrezygnowała i poszukała innego. Jakim robiłaś to nie IPL?


Wróciłam z zabiegu. Poszalałam i zrobiłam wąsik, pierwszy raz. Nie wiem czy coś złapie, niby czułam leciutkie "igiełki" ale mam tam tylko meszek. No zobaczymy.
Desire ma końcówkę chłodzącą. Na pachach wydawało mi się, że tego nie czuć ale na twarzy od razu.
Pachy zrobiłam na nocy 34 (nie pamiętam na jakiej robiłam poprzednie zabiegi), wargę 30.
A widzialas jakas roznice w trakcie zabiegu w porownaniu do zwyklego light sheer? Nie chce wywalic kasy jakby mialo sie okazac, ze jednak ta klasyczna wersja jest lepsza. A opinii w necie brak
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 17:19   #3410
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Baas Ja też mam na kolanach więcej niż na łydkach czy udach. Chyba trudny obszar. A nie masz możliwości zrobienia samych kolan? W tym nowym gabinecie, do którego idę jest fajna oferta, bo 200 zł łydki a w tym wliczone są stopy i kolana. Tak to ja rozumiem
scrabble1 Nie no ja ŁYDKI robię powyżej kolan, aż po stopy całe. Także cały ten obszar jest robiony przy każdym zabiegu. No i tak trochę jeszcze jest tych wlosków na kolanch. ;/
Kurde, poproszę chyba jednak o małą końcówkę na ten ostatni zabieg.

Edytowane przez Baas
Czas edycji: 2016-02-11 o 17:20
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 18:31   #3411
Ewe123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Lightsheer duet

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
jaki to laser?
lightsheer duet

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
baas ja też mam na kolanach więcej niż na łydkach czy udach. Chyba trudny obszar. A nie masz możliwości zrobienia samych kolan? W tym nowym gabinecie, do którego idę jest fajna oferta, bo 200 zł łydki a w tym wliczone są stopy i kolana. Tak to ja rozumiem

---------- dopisano o 16:02 ---------- poprzedni post napisano o 15:59 ----------


ilość odrastających włosków to jedno ale fakt, że po zabiegu nie wypadły sugeruje, że to nie laser dla ciebie. Ja bym od razu zrezygnowała i poszukała innego. Jakim robiłaś to nie ipl?


Wróciłam z zabiegu. Poszalałam i zrobiłam wąsik, pierwszy raz. Nie wiem czy coś złapie, niby czułam leciutkie "igiełki" ale mam tam tylko meszek. No zobaczymy.
Desire ma końcówkę chłodzącą. Na pachach wydawało mi się, że tego nie czuć ale na twarzy od razu.
Pachy zrobiłam na nocy 34 (nie pamiętam na jakiej robiłam poprzednie zabiegi), wargę 30.
lightsheer duet
Ewe123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 18:48   #3412
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewe123456 Pokaż wiadomość
Lightsheer duet

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------


lightsheer duet

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------


lightsheer duet
Ile mialas zabiegow?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 18:52   #3413
Ewe123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Ile mialas zabiegow?
dwa zabiegi i nie wiem co robic dalej
Ewe123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:03   #3414
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewe123456 Pokaż wiadomość
dwa zabiegi i nie wiem co robic dalej
Eeee, no daj laserowi czas. To dopiero 2 zabiegi. Nie zostałaś poinforomowana, że po 2 - 3 zabiegu, następuje wysyp? Im wczesniej - tym lepiej. Ja też na łydkach po 2 zabiegu miałam taki wysyp włosów, że szok, ale wiedziałąm, że to norma. Potem z każdym następnym zabiegiem było coraz lepiej.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:32   #3415
Ewe123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Eeee, no daj laserowi czas. To dopiero 2 zabiegi. Nie zostałaś poinforomowana, że po 2 - 3 zabiegu, następuje wysyp? Im wczesniej - tym lepiej. Ja też na łydkach po 2 zabiegu miałam taki wysyp włosów, że szok, ale wiedziałąm, że to norma. Potem z każdym następnym zabiegiem było coraz lepiej.
nie nic mi ta kosmetolog nie mówiła, mówiła tylko że efekt prawdopodobnie nie będzie taki jak powinien byc
Ewe123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:42   #3416
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewe123456 Pokaż wiadomość
nie nic mi ta kosmetolog nie mówiła, mówiła tylko że efekt prawdopodobnie nie będzie taki jak powinien byc
Ja słyszałam, czytałam, że to jest normalne zjawisko. Wygląda, to jakby jednak nie działalo, bo nagle, wlosów odrasta duuuużo... Ale to normalne.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:51   #3417
Ewe123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, czytałam, że to jest normalne zjawisko. Wygląda, to jakby jednak nie działalo, bo nagle, wlosów odrasta duuuużo... Ale to normalne.
aha ok dzięki za te informacje mam nadzieje że na koniec okaze sie ze było warto ...
Ewe123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 21:11   #3418
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
A widzialas jakas roznice w trakcie zabiegu w porownaniu do zwyklego light sheer? Nie chce wywalic kasy jakby mialo sie okazac, ze jednak ta klasyczna wersja jest lepsza. A opinii w necie brak
Nie widziałam żadnej różnicy, trzeba poczekać na efekty. Mała końcówka, uczucie podczas zabiegu identyczne, zresztą efekt "po" też taki sam. Skóra była podrażniona, mam tych stopionych włosków sporo ale pod pachami na każdym laserze tak to wyglądało. Wargę miałam zaczerwienioną ale w tej chwili nie ma żadnego śladu, że coś robiłam. Poczekaj ze 2 tygodnie to dam znać czy wszystkie włoski wypadły.
Co konkretnie chcesz depilować?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
scrabble1 Nie no ja ŁYDKI robię powyżej kolan, aż po stopy całe. Także cały ten obszar jest robiony przy każdym zabiegu. No i tak trochę jeszcze jest tych wlosków na kolanch. ;/
Kurde, poproszę chyba jednak o małą końcówkę na ten ostatni zabieg.
Jasne, że tak, chociaż na kolanach niech nią zrobią. Ale jak pisałam, ja miałam całe nogi robione 2 razy i kolana jak u Ciebie, zostały bardziej owłosione. Nie wiem czy to jakaś norma?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Eeee, no daj laserowi czas. To dopiero 2 zabiegi. Nie zostałaś poinforomowana, że po 2 - 3 zabiegu, następuje wysyp? Im wczesniej - tym lepiej. Ja też na łydkach po 2 zabiegu miałam taki wysyp włosów, że szok, ale wiedziałąm, że to norma. Potem z każdym następnym zabiegiem było coraz lepiej.
Szczerze mówiąc nie wiem co to za wysyp? Nikt mi nigdy o tym nie mówił i nie zaobserwowałam tego na żadnej depilowanej partii ciała .
Pytanie główne, bo już nie wiem czy dobrze zrozumiałam: Ewe12345, włosy po zabiegu nie wypadły czy mówisz o tym, że jak już odrosły to oceniasz, że może 5% jest ich mniej?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 08:15   #3419
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie widziałam żadnej różnicy, trzeba poczekać na efekty. Mała końcówka, uczucie podczas zabiegu identyczne, zresztą efekt "po" też taki sam. Skóra była podrażniona, mam tych stopionych włosków sporo ale pod pachami na każdym laserze tak to wyglądało. Wargę miałam zaczerwienioną ale w tej chwili nie ma żadnego śladu, że coś robiłam. Poczekaj ze 2 tygodnie to dam znać czy wszystkie włoski wypadły.
Co konkretnie chcesz depilować?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


Jasne, że tak, chociaż na kolanach niech nią zrobią. Ale jak pisałam, ja miałam całe nogi robione 2 razy i kolana jak u Ciebie, zostały bardziej owłosione. Nie wiem czy to jakaś norma?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------


Szczerze mówiąc nie wiem co to za wysyp? Nikt mi nigdy o tym nie mówił i nie zaobserwowałam tego na żadnej depilowanej partii ciała .
Pytanie główne, bo już nie wiem czy dobrze zrozumiałam: Ewe12345, włosy po zabiegu nie wypadły czy mówisz o tym, że jak już odrosły to oceniasz, że może 5% jest ich mniej?

Z tymi kolanami nie wiem, bo od zawsze miałam robione własnie od: powyżej kolan, aż po stopy włącznie. No i na kolanach zauważyłam, że są te włoski cholera.

No ja już kilka razy od rożnych ludzi słyszałam o tym WYSYPIE. I właśnie może on wystąpić albo po 2, albo 3 zabiegu. Im wcześniej - tym niby mniej będzie trzeba zabiegów.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 08:31   #3420
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No ja już kilka razy od rożnych ludzi słyszałam o tym WYSYPIE. I właśnie może on wystąpić albo po 2, albo 3 zabiegu. Im wcześniej - tym niby mniej będzie trzeba zabiegów.
nie wiem co o tym myśleć. Przecież chodzi o fazy wzrostu włosków a one nie mają rozumu, ani się nie bronią przed depilacją Tak nad tym dumam i dla mnie nie jest to logiczne, załóżmy, że po 2-3 zabiegu, unieszkodliwiłyśmy np. 50 % mieszków więc tych włosów nie może wyrosnąć więcej. Mieszki się nie reprodukują.
Nie wiem, może gdyby ktoś mi to racjonalnie wytłumaczył, bo nie ogarniam. A może jest tak że po depilacji człowiek patrzy i przyzwyczają się przez miesiąc, że skóra jest całkiem łysa a potem jak odrastają, tylko się wydaje, że jest ich więcej?
Przy pierwszych depilacjach (dwóch czyli miałam po 3 foty poglądowe) robiłam sobie fotki wybranych okolic i za każdym razem, gołym okiem było widać postępy. Kurcze, już nawet bym to wrzuciła ale w 2014 poprzedni laptop mi padł i straciłam wszystkie dane.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-02-12 o 08:37
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.