Testowanie Dove - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-19, 07:41   #1
niewymiarowa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5

Testowanie Dove


Udało mi się dostać do testów Dove z czego bardzo się ciesze bo to jedna z moich ulubionych firm. Nie używałam jeszcze linii do włosów Nourishing Oil Care ale liczę,że tak samo jak inne serie rewelacyjnie spisze się na moich włosach, niebawem recenzję szamponu, maski o sprayu pojawią się

Banerek
niewymiarowa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 15:40   #2
4c393b3ff91c02a42ae44c096104937ead5677df
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 44
Dot.: Testowanie Dove

Jestem bardzo zadowolona , że udało mi się dostać do grona dziewczyn testując Dove Hair Therapy. Mój zestaw przeznaczony jest do pielęgnacji włosów farbowanych. Parę dni temu rozpoczęłam testowanie. Już po pierwszym użyciu byłam pozytywnie zaskoczona , ponieważ podczas mycia włosów nie schodziła z nich farba a woda przy spłukiwaniu była praktycznie czysta. Dzięki temu już teraz wiem , że kolor pozostanie na dłużej Kolejnym plusem jest to , że szampon Dove nie powoduje łupieżu (przynajmniej w moim przypadku) . Jeśli chodzi o odżywkę , to muszę powiedzieć , że po jej zastosowaniu włosy świetnie się rozczesują i nie są takie napuszone nawet po suszeniu suszarką. Ogólnie jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z efektów , pozostała mi jeszcze do przetestowania odżywka do włosów 60-cio sekundowa
4c393b3ff91c02a42ae44c096104937ead5677df jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-21 16:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.