Bardzo grzeczna dziewczyna - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-12, 12:13   #61
kirarin
Przyczajenie
 
Avatar kirarin
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Może trochę za późno włączam się do rozmowy, ale mam nadzieje, że to przeczytasz.
Ja na początku mimo wielkich chęci miałam problem z okazaniem czułości mojemu chłopakowi. Jednak on mnie poprowadził. Jak się całowaliśmy to sam kładł moje ręce na swoich plecach, potem mówił żebym je włożyła pod koszulkę i jeździła mu paznokciami po skórze. Od razu mówił, że sprawia mu to wielką przyjemność i dzięki temu byłam pewna swoich ruchów w stosunku co do niego.
Może twoja dziewczyna potrzebuje tego samego? Musisz ją na początku poprowadzić. Może wystarczy pokazać jej kilka prostych gestów, a w krótkim czasie sama zacznie eksperymentować i odkrywać Ciebie na własną rękę.
kirarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 15:05   #62
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez kirarin Pokaż wiadomość
Może trochę za późno włączam się do rozmowy, ale mam nadzieje, że to przeczytasz.
Ja na początku mimo wielkich chęci miałam problem z okazaniem czułości mojemu chłopakowi. Jednak on mnie poprowadził. Jak się całowaliśmy to sam kładł moje ręce na swoich plecach, potem mówił żebym je włożyła pod koszulkę i jeździła mu paznokciami po skórze. Od razu mówił, że sprawia mu to wielką przyjemność i dzięki temu byłam pewna swoich ruchów w stosunku co do niego.
Może twoja dziewczyna potrzebuje tego samego? Musisz ją na początku poprowadzić. Może wystarczy pokazać jej kilka prostych gestów, a w krótkim czasie sama zacznie eksperymentować i odkrywać Ciebie na własną rękę.

Wydaje się być ciekawe, w piątek postaram się to zastosować
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 21:23   #63
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Piszcie co chcecie ale ja nie ogarniam jak można nie chcieć bliskości fizycznej z chłopakiem po paru miesiącach związku.
Też tak pomyślałem.

Autor nie wygląda na napaleńca, a ona wygląda na totalnie niezainteresowaną seksem.

Radzę Ci autorze poszukać szczęścia gdzie indziej, bo ta pani nawet progresu nie ma w celu zbliżenia....

Powodzenia!

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Jestem z tych chłopaków co to myślą, że to ta jedyna i ona również planuje ze mną przyszłość. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby nie być ,,NAS''.
Chłopie takie teksty to sobie funduj po seksie, jakimś stażu związku chociaż minimum te 2-3 lata.. a nie teraz.

Teraz to dopiero początki, nie zarzekaj się tak, bo jak widać już są problemy.

I dam Ci radę na przyszłość.. aż tak bardzo nie rezygnuj ze swoich pragnień i marzeń aby druga osoba to wykorzystała, a potem jeszcze ewentualnie olała. Za dużo poświęcasz za mało dostajesz (właściwie nic).
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 21:52   #64
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Radzę Ci autorze poszukać szczęścia gdzie indziej, bo ta pani nawet progresu nie ma w celu zbliżenia....

Powodzenia!
Bez przesady. Gdyby każdy się rozstawał, bo dziewczyna-dziewica ma opory przed bliskością, to ludzkość by wyginęła
U mnie w domu swobodnie rozmawia się o seksie (chyba nawet zbyt swobodnie) + ja od zawsze byłam napalona, więc miałam inne początki. Ale skoro w jej domu seks to tabu, żaden chłopak wcześniej jej nie dotykał i ona nikogo nie dotykała, to się jednak nie dziwię.
Czekam do weekendu, żeby się dowiedzieć, czy coś się ruszyło
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 02:35   #65
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Bez przesady. Gdyby każdy się rozstawał, bo dziewczyna-dziewica ma opory przed bliskością, to ludzkość by wyginęła
U mnie w domu swobodnie rozmawia się o seksie (chyba nawet zbyt swobodnie) + ja od zawsze byłam napalona, więc miałam inne początki. Ale skoro w jej domu seks to tabu, żaden chłopak wcześniej jej nie dotykał i ona nikogo nie dotykała, to się jednak nie dziwię.
Czekam do weekendu, żeby się dowiedzieć, czy coś się ruszyło
Cały dom wolny dla nas od 16 do 23:30. Tyle czułości co nigdy! Leżeliśmy i jak to czasami bywało zaczęła mi jeździć ręką po brzuchu coraz niżej, coraz niżej aż w końcu włożyła ją w bokserki i jak to zawsze do pewnych granic i stop. Potem chciałem, żeby drapała mnie po tych wystających kościach poniżej brzucha i po obu jego stronach jednak ona chyba to źle zrozumiała i wsadziła mi rękę praktycznie na członka. Strasznie się zdziwiłem, ale nie przerywałem jej. Potem w między czasie odpiąłem jej stanik, ale jeszcze nie zdejmowałem. Masowałem i całowałem jej piersi i też wkładałem rękę w majtki jednak jakoś nie wyczułem, żeby ona chciała, żebym włożył tak daleko więc się hamowałem. Ona kilka razy specjalnie przejechała mi ręką po członku i jądrach. Dużo się całowaliśmy, praktycznie cały czas w łóżku. Serio zdziwiło mnie to. Może to ten spokój i samotność tak zadziałała? Sam nie wiem. Potem jej powiedziałem, że te tematy i tak są nieuniknione i, że z czasem będziemy poznawać swoje ciało, a w ogóle o tym nie rozmawiamy, że chciałbym to zmienić. Powiedziała, że coraz bardziej się przed sobą otwieramy i damy rade.


Ale szczerze mówiąc jak włożyła rękę tak daleko to serce zabiło jak nigdy. Pierwszy raz miałem rękę dziewczyny w majtkach także pewnie zrozumiecie.

Pozdrawiam
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 15:55   #66
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

No to gratuluję

Mam nadzieję, że faktycznie chodzi o klimat (pusty dom) i będzie coraz lepiej. Widać, że się się otworzyła i też jej zależy na tym, żeby Wasz związek się rozwijał.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 19:23   #67
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
No to gratuluję

Mam nadzieję, że faktycznie chodzi o klimat (pusty dom) i będzie coraz lepiej. Widać, że się się otworzyła i też jej zależy na tym, żeby Wasz związek się rozwijał.
Myślę, że największą rolę odegrał spokój i to, że byliśmy sami bo szczerze mówiąc przez te 5 miesięcy razem nie było ani razy sytuacji kiedy mogliśmy zostać sam na sam.

Powoli zaczynało mnie to irytować...
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 19:35   #68
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Myślę, że największą rolę odegrał spokój i to, że byliśmy sami bo szczerze mówiąc przez te 5 miesięcy razem nie było ani razy sytuacji kiedy mogliśmy zostać sam na sam.

Powoli zaczynało mnie to irytować...
Czemu nie próbowałeś delikatnie ściągnąć ubrania? Najwyżej by Cię zastopowała... Ty byś uszanował, byś wiedział na czym stoisz. A tak jakieś środki pośrednie podjąłeś i nadal jest źle...
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 19:40   #69
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Czemu nie próbowałeś delikatnie ściągnąć ubrania? Najwyżej by Cię zastopowała... Ty byś uszanował, byś wiedział na czym stoisz. A tak jakieś środki pośrednie podjąłeś i nadal jest źle...
Nie jest źle bo po prostu sobie uświadomiłem i dotarło do mnie, że to ja za dużo wymagałem... nie mieliśmy okazji zostać sami. Co mam robić przy jej siostrach? Trzeba znać umiar w niektórych sytuacjach. Jak pojechała to pisaliśmy o jakimś masażu. Powiedziałem, że tylko i wyłącznie bez bluzki i się na to zgodziła więc czekamy do następnej okazji sam na sam.

Włożyłem jej rękę w majtki, ale ewidentnie widziałem, że ona jednak nie chciała, żebym włożył ją dalej więc pozostałem w wyższych strefach. Wkładałem jej jeszcze ręce w majtki ale z tyłu i tam zjeżdżałem niżej także małymi kroczkami do celu. Niedługo będzie miała już meble w nowym pokoju i w ogóle to myślę, że nadrobimy


Aaa co do ubrania to bluzkę miała podwinięta pod sam stanik który wcześniej odpiąłem.

Edytowane przez Tajpan
Czas edycji: 2014-11-15 o 19:41
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 19:41   #70
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

To super, ze wszystko sie uklada. Czas, cierpliwosc i odpowiednie warunki dzialaja cuda tylko nie spiesz sie, bo to co robicie teraz tez jest fajne i przechodzcie na dalsze etapy malymi kroczkami, a nie od razu prowadzac wszystko do stosunku.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 19:53   #71
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Nie jest źle bo po prostu sobie uświadomiłem i dotarło do mnie, że to ja za dużo wymagałem... nie mieliśmy okazji zostać sami. Co mam robić przy jej siostrach? Trzeba znać umiar w niektórych sytuacjach. Jak pojechała to pisaliśmy o jakimś masażu. Powiedziałem, że tylko i wyłącznie bez bluzki i się na to zgodziła więc czekamy do następnej okazji sam na sam.

Włożyłem jej rękę w majtki, ale ewidentnie widziałem, że ona jednak nie chciała, żebym włożył ją dalej więc pozostałem w wyższych strefach. Wkładałem jej jeszcze ręce w majtki ale z tyłu i tam zjeżdżałem niżej także małymi kroczkami do celu. Niedługo będzie miała już meble w nowym pokoju i w ogóle to myślę, że nadrobimy


Aaa co do ubrania to bluzkę miała podwinięta pod sam stanik który wcześniej odpiąłem.
No to dobrze małe kroczki rozumiem wszystko... Tylko Ty się irytujesz, bo nie gadacie o fantazjach, nie rozmawiacie o tym co byście chcieli i jak chcieli, nawet olewa flirtowanie i pikanterię przez smsy, kiedy większość dziewczyn po takich akcjach chodziłoby po ścianach z myślą, aby się to spełniło....

Nikt nie każe jej od razu majtek ściągać i wskakiwać na Ciebie, nie nie nie... tylko niech też swojej inicjatywy trochę wykaże. Seks to ostatni stopień fizyczności, ale całą otoczka poprzedzająca ten seks też jest bardzo ważna, a to u was kuleje, bo sam to przyznałeś.

Zastanów się czy jej opory to tylko brak komfortu w sensie warunków do tego, czy jakiś inny strach? Musicie szczerze pogadać, żeby nie doszło do sytuacji, że jesteście nadzy już masz gumkę na sobie, a ona, że nie da rady....
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 20:29   #72
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;4894514 2]To super, ze wszystko sie uklada. Czas, cierpliwosc i odpowiednie warunki dzialaja cuda tylko nie spiesz sie, bo to co robicie teraz tez jest fajne i przechodzcie na dalsze etapy malymi kroczkami, a nie od razu prowadzac wszystko do stosunku.[/QUOTE]

Jak na razie nie zapowiada się, żebyśmy przeszli dalej bo to nam odpowiada.

A co do rozmowy i fantazjowania to pisałem wcześniej, że jej to powiedziałem i coś ruszyło więc idziemy do przodu. Sam nie chce się z tym wszystkim tak spieszyć bo po co... to co teraz robimy też jest miłe i w jakimś stopniu do czegoś zobowiązuje.
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 18:35   #73
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Tak dlatego się zdziwiłem, że pytasz się zakochanego po uszy w niej chłopaka :P

Nie wiem jaki rozmiar nosi, ale mogę Cię zapewnić, że chciałaby być chudsza. W piątek jadę po nią i wracamy do mnie. Będziemy mogli spokojnie pogadać na temat tego, że nie chcąc się kłócić ustępuje jej, to już mamy opanowane bo nie będę tego robił, ale porozmawiac mozna.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------




Nie gadamy w ogóle na te tematy bo albo nie mamy spokoju i chwili dla siebie, albo po prostu się wstydzimy, boimy tych tematów. U mnie w domu seks to był temat tabu. Mama tylko jak się dowiedziała, że jedziemy pod domki w wakacje ze znajomymi (Nie wiedziała, że będziemy razem spać) to pomamrotała chwilę o antykoncepcji itp, ale kto w tych czasach w moim wieku tego nie zna? Tak czy siak nie zamierzaliśmy nic robić więc wiecie. Sam boję się poruszyć tych tematów bo nie wiem czy ona tego chce, czy porozmawia ze mną szczerze.. ja bym umiał się przed nią otworzyć i powiedzieć jej praktycznie wszystko tylko tu chodzi o nią i jej podejście do tych rozmów. Jesli zlewa takie podteksty itp. to ja nabieram takiej swiadomosci, ze ona nie chce o tym gadac itp


Może to też być powód tego, że przez tradzik straciłem całkowitą pewność i wiare w siebie, ale to nie temat dotyczacy tej rozmowy takze nie poruszajmy tego.
Chcesz to robić ale boisz się o tym rozmiwac? nei czaje...
Na forum nie znajdziesz odpwoiedzi co tej dziewcyznei siedzi w glowie
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 22:07   #74
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
Chcesz to robić ale boisz się o tym rozmiwac? nei czaje...
Na forum nie znajdziesz odpwoiedzi co tej dziewcyznei siedzi w glowie
Zaczęliśmy rozmawiać. Wszystko idzie do przodu więc można zamknąć temat.
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 19:14   #75
pinulaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Tajpan Pokaż wiadomość
Dzisiaj całowaliśmy i, że tak to ujmę lizaliśmy się z 25 minut non stop, wkładałem jej ręce pod stanik i wszystko okej. .

Ja rozumiem Twoj problem, fajnie ze chcesz cos z tym zrobic, wszystko ok. Ale prosze Cie bez takich szczegolow jak powyzej. To nie jest ok wobec Twojej dziewczyny , tak mysle przynajmniej
pinulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 20:10   #76
agata278
Przyczajenie
 
Avatar agata278
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez pinulaaa Pokaż wiadomość
Ja rozumiem Twoj problem, fajnie ze chcesz cos z tym zrobic, wszystko ok. Ale prosze Cie bez takich szczegolow jak powyzej. To nie jest ok wobec Twojej dziewczyny , tak mysle przynajmniej
Tez mi się wydaje, że Twoja dziewczyna nie byłaby zadowolona gdyby gdzieś przypadkiem znalazła się na tym forum i przeczytała ten wątek.

Co do samej dziewczyny... nie widzę żadnego problemu w tym, że nie chce "bardzo bliskiej bliskości". Może będąc w poprzednim związku została bardzo zraniona i teraz zwyczajnie boi się angażować? Wiesz właściwie dlaczego się rozstała ze swoim ex? Może warto i o tym porozmawiać? Bliskość w związku jest bardzo ważnym elementem, ale trzeba to robić bardzo umiejętnie. Każdy z nas jest inny, każdy dojrzewa w swoim indywidualnym tempie do tych spraw. Możesz małymi kroczkami posuwać się do przodu, np. następnym razem próbować zdjąć jej bluzkę, jeżeli będzie to dla niej za dużo, to zwyczajnie się wycofasz. Postaraj się też poprowadzić ją w tym, co ma robić, tak jak pisała kiranin.

No i dużo szczęścia dla Waszej dwójki

Edytowane przez agata278
Czas edycji: 2014-11-21 o 20:12
agata278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 09:26   #77
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

a jaką ona ma sytuację domową? może jest bardzo wierząca, rodzice wychowali ją "w czystości" i na każdym kroku straszą niechcianą ciążą ? w wielu rodzinach pocałunek przed ślubem jest uważany za ciężki grzech iwywołuje ogromne wyrzuty sumienia.... może tylko udaje obojętność bo się wstydzi, ma kompleksy, złe wspomnienia dotyczące tej sfery, myśli że będziesz się z niej śmiał? w tym wieku przypada burza hormonalna, więc jest mało prawdopodobne, że jest aseksualną zimną rybą chwal, komplementuj, rozładowuj krępujące sytuacje żartem i uśmiechem i z czasem ci zaufa. to długotrwały proces. to co powiedziały dziewczyny - nie ma związku bez rozmowy!!!! jeśli wstydzisz się opisać co czujesz to wyślij romantyczny list.
__________________
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
.
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 15:32   #78
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;48871973]Dziewczyna ma dopiero 18 lat ! a 5 miesięczny związek to nie jest jakiś długo okres oczekiwania -dla mnie to nic dziwnego że nie chce. Ja mam 22 lata i za sobą takich krótkich związków z kilka ale w żadnym nie doszło do bliskość fizycznej . Bo nie byłam na to gotowa..[/QUOTE]

Zgadzam się w 100% .

Widzę, że są postępy i oboje "chcecie dobrze" dla Waszego związku.

Życzę jak najlepiej
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...

Edytowane przez kinga15p
Czas edycji: 2014-11-22 o 15:37
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 17:44   #79
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Tajpan myślę, że ona po prostu nie jest gotowa. Też tak kiedyś miałam, spotykałam się z wieloma facetami, którzy chcieli przejśc do tych spraw, jak dla mnie zbyt szybko (po miesiącu znajomości), ja byłam jeszcze wtedy dziewicą, mnie nie rajcowało pójść do łóżka z facetem, którego w zasadzie jeszcze nie znałam na poziomie intelektualnym, nie było dla mnie mowy też o pieszczotach, bo nie odłączam tego od miłości, a tam mowy o miłości nie było.
Wszystko zmieniło się gdy poznałam mojego obecnego chłopaka, na początku wszytsko szło powoli (on też był prawiczkiem i w naszych rozmowach to wyszło), na początku były niewinne masaże bez bluzki, potem bez stanika, niewinne pieszczoty, nie przekraczaliśmy że tak powiem granic spodni. Zaczęlo sie do zmieniać z czasem po ok 4- 5 miesiącach zaczynaliśmy się dotykać przez ubrania, aż w końcu przyszedł dzień kiedy wróciliśmy z kina, napiliśmy się wina, śmialiśmy się, on mnie łaskotal i jakoś tak samo wyszlo, że wtedy pierwszy raz mnie rozebrał i zrobił mi dobrze. Ja musiałam się do zrobienia jemu troche poprzekonywać, zajęlo mi to więcej czasu. klasyczny seks zaczęliśmy uprawiać po kolejnym pół roku.
Myślę, że ona tez potrzebuje trochę więcej czasu, żeby się otworzyć, pamiętam jak pierwszy raz kiedy mój chłopak mnie rozebrał się wstydziłam, choć wiedziałam, że kocha mnie najbardziej na świecie i nie zależy mu tylko na kolokwialnie rzecz mówiąc- bzyknięciu mnie.
Zaproponuj jej masaż, zacznij od rzeczy które teoretycznie z wielką bliskością seksualną się nie wiąża jak te laskotki, napijcie się wina, może się rozluźni
A tym, że szybko się podniecasz się nie przejmuj, mojemu facetowi na początku też ciągle stawal, wiedziałam o tym i mi to nie przeszkadzało, choć nie dawałam po sobie tego znać. Zresztą teraz też wiele sie nie zmieniło, tylko teraz to dla mnie komplement, że po 3 latach potrafię go podniecić pocalunkiem czy niepozornym dotykiem.
Co do smsów, to tez w końcu się wyklaruje, ja z początku lubiłam tylko czytać, nie bardzo umiałam odpowiadać tym samym. może zamiast tego powiedz jej to na ucho, zaobserwujesz reakcję/ przez telefon tego nie zobaczysz
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 17:43   #80
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Tajpan myślę, że ona po prostu nie jest gotowa. Też tak kiedyś miałam, spotykałam się z wieloma facetami, którzy chcieli przejśc do tych spraw, jak dla mnie zbyt szybko (po miesiącu znajomości), ja byłam jeszcze wtedy dziewicą, mnie nie rajcowało pójść do łóżka z facetem, którego w zasadzie jeszcze nie znałam na poziomie intelektualnym, nie było dla mnie mowy też o pieszczotach, bo nie odłączam tego od miłości, a tam mowy o miłości nie było.
Wszystko zmieniło się gdy poznałam mojego obecnego chłopaka, na początku wszytsko szło powoli (on też był prawiczkiem i w naszych rozmowach to wyszło), na początku były niewinne masaże bez bluzki, potem bez stanika, niewinne pieszczoty, nie przekraczaliśmy że tak powiem granic spodni. Zaczęlo sie do zmieniać z czasem po ok 4- 5 miesiącach zaczynaliśmy się dotykać przez ubrania, aż w końcu przyszedł dzień kiedy wróciliśmy z kina, napiliśmy się wina, śmialiśmy się, on mnie łaskotal i jakoś tak samo wyszlo, że wtedy pierwszy raz mnie rozebrał i zrobił mi dobrze. Ja musiałam się do zrobienia jemu troche poprzekonywać, zajęlo mi to więcej czasu. klasyczny seks zaczęliśmy uprawiać po kolejnym pół roku.
Myślę, że ona tez potrzebuje trochę więcej czasu, żeby się otworzyć, pamiętam jak pierwszy raz kiedy mój chłopak mnie rozebrał się wstydziłam, choć wiedziałam, że kocha mnie najbardziej na świecie i nie zależy mu tylko na kolokwialnie rzecz mówiąc- bzyknięciu mnie.
Zaproponuj jej masaż, zacznij od rzeczy które teoretycznie z wielką bliskością seksualną się nie wiąża jak te laskotki, napijcie się wina, może się rozluźni
A tym, że szybko się podniecasz się nie przejmuj, mojemu facetowi na początku też ciągle stawal, wiedziałam o tym i mi to nie przeszkadzało, choć nie dawałam po sobie tego znać. Zresztą teraz też wiele sie nie zmieniło, tylko teraz to dla mnie komplement, że po 3 latach potrafię go podniecić pocalunkiem czy niepozornym dotykiem.
Co do smsów, to tez w końcu się wyklaruje, ja z początku lubiłam tylko czytać, nie bardzo umiałam odpowiadać tym samym. może zamiast tego powiedz jej to na ucho, zaobserwujesz reakcję/ przez telefon tego nie zobaczysz


Trochę już minęło od czasu kiedy założyłem temat i jak dla mnie bardzo dużo się zmieniło w naszym związku. Tak jak wcześniej mówiłem małymi kroczkami do przodu. Sam zrozumiałem, że nie ma co się spieszyc. Chce z nią być tak długo jak tylko to możliwe. Wszystko przyjdzie z czasem. Nie wiem czy gdzieś to wspominałem, ale teraz już gdy jesteśmy blisko, całujemy się czy coś to bez zahamowań wkłada mi rękę w bokserki. Wiadomo, że wszystko z umiarem. Wstydzę się trochę tego, że podczas bliskości wytwarzam sporo płynu ejakulacyjnego i nie chciałbym, żeby się tym speszyła.. Nawet nie wiem jak jej to powiedzieć. Rozmawiamy już praktycznie o wszystkim. Naprawdę się układa i wszystko idzie do przodu. Rozmawialiśmy nawet o swoim pierwszym razie i doszliśmy do wniosku, że ani ona ani ja nie jesteśmy na to jeszcze gotowi. Poza tym mam koleżanką w moim wieku ( 18 lat ) która jest w ciąży i kolege z klasy który jest rok młodszy i też ma już dziecko... trochę to odstrasza. Może zajrzę tutaj jeszcze od czasu do czasu

Pozdrawiam
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 18:07   #81
Zandrut
Przyczajenie
 
Avatar Zandrut
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Każdy ma swoje racje każdy ma swoje spojrzenie ale ja ci powiem jedno młody: jak suka nie da to pies nie weźmie ale jak pies nie weźmie to suka też nie da

Mów otwarcie jakie masz pomysły, nakierowuj ją, dominuj, a nie się bawisz nie mówię o naciskaniu, uległe kobiety takie są że to ty masz się za nie zabrać jak pokaże ci wyraźnie że nie chce to możesz przystopować ale jak zobaczysz byle jaki znak to nie zatrzymuj się bo ci się wydaje. Rozpal ją i pokaż że jesteś facet bierz co twoje wtedy sama zechce.

Pozdrawiam i polecam.
Zandrut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:04   #82
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Zandrut Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje racje każdy ma swoje spojrzenie ale ja ci powiem jedno młody: jak suka nie da to pies nie weźmie ale jak pies nie weźmie to suka też nie da

Mów otwarcie jakie masz pomysły, nakierowuj ją, dominuj, a nie się bawisz nie mówię o naciskaniu, uległe kobiety takie są że to ty masz się za nie zabrać jak pokaże ci wyraźnie że nie chce to możesz przystopować ale jak zobaczysz byle jaki znak to nie zatrzymuj się bo ci się wydaje. Rozpal ją i pokaż że jesteś facet bierz co twoje wtedy sama zechce.

Pozdrawiam i polecam.

Coś w tym jest, ale jesteśmy na takim etapie, że raczej na razie nie ma co iść w to dalej bo 7 będzie pół roku.
Ostatanio zaczynam tak robić i powiem Ci, że chyba skutkuje
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:46   #83
Jane Wood
Przyczajenie
 
Avatar Jane Wood
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 18
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Przeczytałam wątek i cieszę się, że wszystko rozwija się po Twojej myśli Z drugiej strony muszę przyznać, że pierwszy raz spotkałam się z sytuacją kiedy chłopak w Twoim wieku nie czuje się gotowy na seks. Na pewno bardzo dojrzale podchodzisz do sprawy, Twoja dziewczyna ma szczęście i odwrotnie, nie mniej jednak jest to zadziwiające. Pozdrawiam
Jane Wood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:49   #84
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Jane Wood Pokaż wiadomość
Przeczytałam wątek i cieszę się, że wszystko rozwija się po Twojej myśli Z drugiej strony muszę przyznać, że pierwszy raz spotkałam się z sytuacją kiedy chłopak w Twoim wieku nie czuje się gotowy na seks. Na pewno bardzo dojrzale podchodzisz do sprawy, Twoja dziewczyna ma szczęście i odwrotnie, nie mniej jednak jest to zadziwiające. Pozdrawiam
Mam dokładnie takie same spostrzeżenia
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 10:40   #85
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie same spostrzeżenia
Cieszy mnie, że ktoś tak o mnie myśli
Miałem kilka okazji jednak jestem z tego gatunku mężczyzn którzy myślą głową i kierują sie sercem, a nie tym na dole. Nie, żebym sobie schlebiał, ale dużo osób mi mówi, że jestem wyjątkowy <zawstydzony>


Dziewczyna też mi mówiła, że jestem inny niż dzisiejsi chłopacy, nie zależy mi tylko na jednym, jednak jakieś potrzeby bliskości mam ( jak każdy )
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 13:51   #86
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Ale już nie róbmy z 19'letnich facetów, którzy po pół roku związku chcą seksu, jakiś maniaków seksualnych Jak patrzę po sobie i swoich znajomych, to w tym wieku-o ile miało się partnera- każdy już był w łóżku aktywny. Ale nie naciskam
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 14:33   #87
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Ale już nie róbmy z 19'letnich facetów, którzy po pół roku związku chcą seksu, jakiś maniaków seksualnych Jak patrzę po sobie i swoich znajomych, to w tym wieku-o ile miało się partnera- każdy już był w łóżku aktywny. Ale nie naciskam


Czuje, że nie jestem gotowy to raz. Nawet jakbym był to nic z tego bo ona nie jest gotowa to dwa ;p
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 13:00   #88
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Fajny wątek, widać, że Wam na sobie zależy. Cieszcie się tym czasem wspólnego odkrywania siebie, to jeden z najpiękniejszych okresów Powodzenia i napisz czasem jak tam się sytuacja rozwija.
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 19:23   #89
Tajpan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 174
Dot.: Bardzo grzeczna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez ondatrazibethicus Pokaż wiadomość
Fajny wątek, widać, że Wam na sobie zależy. Cieszcie się tym czasem wspólnego odkrywania siebie, to jeden z najpiękniejszych okresów Powodzenia i napisz czasem jak tam się sytuacja rozwija.

Wszystko okej, ostatnio stwierdziliśmy, że to co robimy całkowicie nam wystarcza. Zrozumiałem, że to ja chciałem na siłę się z tym spieszyć. Aktualnie mam większy problem mianowicie odczuwam jej brak... widzimy się raz w tygodniu. Strasznie za nią tęsknie i zaczyna mnie to przytłaczać. W piątek mamy o tym rozmawiać.
Tajpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-07 20:23:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.