Ciąża, praca, kredyt.... Pilne! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-11, 09:56   #61
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

No ja tego nie odebrałam jako pocisk w stronę autorki tylko odpowiedz na Twoje głupie pytanie do mnie czy za moje bedą wychowywać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:02   #62
Votre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
Nie wiem, mam wrażenie że macie problem ze zrozumieniem tego co piszę. Nie mam pojęcia skąd w ogóle do mnie pytanie było czy za moje bedą wychowywać, skoro od razu pisałam ze ja mam do tych wszystkich zasiłków stosunek neutralny, niech biorą jak chcą mnie to nie rusza. Cały problem miałam z tym, ze autorka zaczęła się martwić ze mogą im negatywnie rozpatrzyć ten wniosek i wylądują na kupie z dwójka dzieci w kawalerce. To wyraziłam swoje zdanie - może za ostro, ze jak się nie ma pewnej sytuacji mieszkaniowej to wypadałoby uważać, a nie potem dramat bo jak my się pomieścimy. Tym bardziej ze poprzednia ciąża tez się 'nagle okazała'. Naprawdę - niektóre z was to juz poniosło, '"wlozylyscie mi w usta" słowa, których ani nie napisałam ani w ogole nie przyszły mi do głowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chwilą moment.... A skąd wiesz że poprzednia ciąża nie była planowana...? Zanim coś napiszesz to się zastanów....

Druga ciążę też planowaliśmy ale po uzyskaniu kredytu ale okazało się że dziecko będzie wcześniej. I o antykoncepcji mam pojęcie bo stosuje (bo stwierdziłas że jej nie mam) ale ona nie ma 100%pewnosci i lekarz powiedział że tak się zdarza.. Więc nie Tobie oceniać to wszystko...
Votre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:09   #63
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Votre Pokaż wiadomość
Chwilą moment.... A skąd wiesz że poprzednia ciąża nie była planowana...? Zanim coś napiszesz to się zastanów....



Druga ciążę też planowaliśmy ale po uzyskaniu kredytu ale okazało się że dziecko będzie wcześniej. I o antykoncepcji mam pojęcie bo stosuje (bo stwierdziłas że jej nie mam) ale ona nie ma 100%pewnosci i lekarz powiedział że tak się zdarza.. Więc nie Tobie oceniać to wszystko...


W tamtym wątku pisałaś, że zaczęłaś prace, a okazało się, że jesteś w ciąży wiec dlatego napisałam, że też się nagle okazało. Nie wyciągnęłam sobie nic z kosmosu, sugerowałam się tylko tym co pisałaś. Jak była planowana to wybacz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:14   #64
Votre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Nie napisałam nic ze zaczęłam dopiero pracę tylko pracuje tutaj już długo. Fakt teraz w tym momencie okazało się że już jestem w ciąży czyli to jest druga ciąża. Pisalam że druga ciąża okazała się nagle....

ale w planach ogólnie była...
Votre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:15   #65
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Buzzerka, to co w takim razie daje ci prawo do komentowania tego, że ktoś się zdecydował na dziecko?
Bo to, że komentujesz, to wiemy. Więc, na jakiej podstawie rościsz sobie do tego prawo?

No chyba, że to po prostu ot takie widzimisie, wtedy będziemy wiedzieć, że to nie na poważnie i nikt tego traktować poważnie nie będzie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2017-08-11 o 10:17
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:46   #66
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Buzzerka, to co w takim razie daje ci prawo do komentowania tego, że ktoś się zdecydował na dziecko?
Bo to, że komentujesz, to wiemy. Więc, na jakiej podstawie rościsz sobie do tego prawo?

No chyba, że to po prostu ot takie widzimisie, wtedy będziemy wiedzieć, że to nie na poważnie i nikt tego traktować poważnie nie będzie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Przeczytałaś moją dłuższą wypowiedź wyżej? Naprawde nie ogarniasz o co mi chodziło? Przestań ciagle się rzucać, a spróbuj ogarnąć co napisałam. Ostatni raz Ci odpowiadam bo naprawde nie na moje nerwy jest Twój tok rozumowania mam wrażenie ze chodzi Ci tylko o to żeby się czepiać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Votre Pokaż wiadomość
Nie napisałam nic ze zaczęłam dopiero pracę tylko pracuje tutaj już długo. Fakt teraz w tym momencie okazało się że już jestem w ciąży czyli to jest druga ciąża. Pisalam że druga ciąża okazała się nagle....

ale w planach ogólnie była...


Napisałaś ze 1 sierpnia zaczęłaś prace i dostałaś umowę na 3 miesiące, A we wrześniu dałaś zaświadczenie, że jestes w ciąży. Chodzi mi o tamten wątek, nie o ten. Mnie tez przykro tak wypominać Ci to co pisałaś, ale nie lubię jak ktoś ściemnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:05   #67
Votre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
Przeczytałaś moją dłuższą wypowiedź wyżej? Naprawde nie ogarniasz o co mi chodziło? Przestań ciagle się rzucać, a spróbuj ogarnąć co napisałam. Ostatni raz Ci odpowiadam bo naprawde nie na moje nerwy jest Twój tok rozumowania mam wrażenie ze chodzi Ci tylko o to żeby się czepiać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------





Napisałaś ze 1 sierpnia zaczęłaś prace i dostałaś umowę na 3 miesiące, A we wrześniu dałaś zaświadczenie, że jestes w ciąży. Chodzi mi o tamten wątek, nie o ten. Mnie tez przykro tak wypominać Ci to co pisałaś, ale nie lubię jak ktoś ściemnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A możesz wskazać mi gdzie napisałam że 1 sierpnia zaczęłam pracę....? Napisałam że 8 sierpnia złożyliśmy wniosek o kredyt... O pracy nic nie pisałam...
Jaka umowa na 3 miesiące?
Votre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 11:08   #68
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Votre Pokaż wiadomość
A możesz wskazać mi gdzie napisałam że 1 sierpnia zaczęłam pracę....? Napisałam że 8 sierpnia złożyliśmy wniosek o kredyt... O pracy nic nie pisałam...

Jaka umowa na 3 miesiące?


Chodzi mi o Twój inny wątek. NIE TEN.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:11   #69
Votre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
Chodzi mi o Twój inny wątek. NIE TEN.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To mi go pokaż gdzie niby coś takiego napisałam.....
Bo od dawien dawna nie pisałam tu żadnych wątków oprócz tego
Votre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:14   #70
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
No to ci jeszcze raz napiszę, bo chyba nie dociera. Nie, nie za twoje. Żeby było za twoje, to najpierw musiałabyś płacić podatki.

Za to ja płacę podatki od dawna, więc w takim razie poszły one między innymi na twoją edukację, Tinker. Więc teraz, skoro każdy, kto płaci podatki może sobie oceniać czy to dobrze czy nie że ktoś inny ma dziecko, to rozumiem, że na takiej samej zasadzie ja mogę sobie pooceniać czy ktoś wybrał dobry kierunek studiów. Więc powiedz mi, Tinker, skoro kształcisz się za moje, dlaczego wybrałaś kierunek, po którym nie ma pracy?

I żeby nie było, to nie jest moja złośliwość. Po prostu coś mi się robi, jak widzę w "Uwadze" i innych programach tych biednych, bezrobotnych absolwentów resocjalizacji, którzy tłoczą się w urzędach pracy (analogia do tego, co napisała wcześniej Buzzerka).

No to jak? Można tak? Bo jeśli komentowanie tego, że ktoś, kto nie wziął na dziecko złotówki od państwa, będzie miał kolejne, jest w porządku, to rozumiem, że pozostałych wyborów życiowych również. Skoro na to idą moje podatki...
Proszę, zacytuj gdzie napisałam, że to niewłaściwe? Przecież piszę, że tak, ja byłam wychowywana za czyjeś, i teraz ktoś jest wychowywany za moje. Nie mam pretensji (?)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:56   #71
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Votre Pokaż wiadomość
To mi go pokaż gdzie niby coś takiego napisałam.....

Bo od dawien dawna nie pisałam tu żadnych wątków oprócz tego


A czy ja mowie ze to było niedawno? W listopadzie 2014. Serio nie wiesz co pisałaś? Mniejsza z tym. Tyle mam Ci do powiedzenia w tym temacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 13:05   #72
Votre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
A czy ja mowie ze to było niedawno? W listopadzie 2014. Serio nie wiesz co pisałaś? Mniejsza z tym. Tyle mam Ci do powiedzenia w tym temacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziewczyno Ty wiążesz wątek z roku 2014 z wątkiem z 2017 roku? Haha 😂
Być może i pisałam i ocos się pytałam ale CO MA TAMTO DO TEGO WĄTKU BO NIE ROZUMIEM....

Co ma to wszystko do obecnego wątku? Wytłumacz skoro zaczęłaś teraz ten temat i wygrzebalas jakiś stary wątek
Votre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 13:09   #73
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
A czy ja mowie ze to było niedawno? W listopadzie 2014. Serio nie wiesz co pisałaś? Mniejsza z tym. Tyle mam Ci do powiedzenia w tym temacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skoro córkę urodziła w styczniu 2015 to raczej była ugadana z pracodawcą na to zatrudnienie żeby dostać świadczenia i widział w listopadzie że jest w ciąży, już nie wmawiaj dziewczynie że ciągle nagle zachodzi w ciążę
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 13:15   #74
Votre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Dziewczyna chyba nie ma naprawdę co robić w domu szukając wątków z 2014 roku ))
Votre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 16:39   #75
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Skoro córkę urodziła w styczniu 2015 to raczej była ugadana z pracodawcą na to zatrudnienie żeby dostać świadczenia i widział w listopadzie że jest w ciąży, już nie wmawiaj dziewczynie że ciągle nagle zachodzi w ciążę


A co Ty mi wmawiasz? Gdzie ja cos takiego napisałam? otrząśnij sie. Ona pytała skąd moj pomysł ze poprzednia ciąża sie nagle okazała to jej napisałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 12:28   #76
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez Votre Pokaż wiadomość
To mi go pokaż gdzie niby coś takiego napisałam.....
Bo od dawien dawna nie pisałam tu żadnych wątków oprócz tego
Proszę uprzejmie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=789178

1 sierpnia zaczęłaś pracę, "okazało się", że jesteś w ciąży, na początku września poinformowałaś pracodawcę i byłaś już wtedy ponad 3 miesiące w ciąży. Jeszcze jakieś pytania?

Edytowane przez c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Czas edycji: 2017-08-12 o 12:30
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 17:34   #77
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;76250751]Proszę uprzejmie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=789178

1 sierpnia zaczęłaś pracę, "okazało się", że jesteś w ciąży, na początku września poinformowałaś pracodawcę i byłaś już wtedy ponad 3 miesiące w ciąży. Jeszcze jakieś pytania?[/QUOTE]

a co ma "okazywanie się", że jest w ciąży do jej planowania lub nie jak się jest w ciąży planowanej to też w którymś momencie "okazuje się", że się w niej jest

może dla niektórych się to okazać niewiarygodne ale są na tym świecie ludzie, którzy w swojej sytuacji życiowej ani ciąży nie planują (w sensie nie jedzą przez pół roku kwasu foliowego i nie robią sobie dzień w dzień randek na sedesem z testem owulacyjnym) ale też ewentualnej ciąży wpadką nie nazywają bo zwyczajnie są na takim etapie życia kiedy po prostu ciążą jak się pojawi to będzie ok, tyle filozofii w tym całym "okazywaniu się", że jest się w ciąży
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 20:08   #78
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a co ma "okazywanie się", że jest w ciąży do jej planowania lub nie jak się jest w ciąży planowanej to też w którymś momencie "okazuje się", że się w niej jest
Ok, więc planowała, że okaże się, że jest w ciąży zaraz po rozpoczęciu nowej pracy. W ciąży od 3 miesięcy... Nie no, spoko.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 20:26   #79
Votre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Zaczynając tam prace wiedziałam że jestem w ciąży. Bo zanim dostałam umowę pracowałam tam... I czekałam na umowę żeby mieć macierzyńskie..
Bo wtedy niepracujace matki nie pobierały macierzyńskiego z urzędu pracy jak to jest teraz.

Ale mniejsza juz z tym co się chciałam dowiedzieć dowiedziałam się dziękuję za informacje
Wątek miał na celu co innego a oczywiście fala krytyki i jadu musiała byc
Pozdrawiam
Votre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 11:41   #80
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;76260796]Ok, więc planowała, że okaże się, że jest w ciąży zaraz po rozpoczęciu nowej pracy. W ciąży od 3 miesięcy... Nie no, spoko.[/QUOTE]

no i co w związku z tym? nie zrobiła nic nielegalnego, o ile wiem ciężarne w tym kraju nie mają zakazu podejmowania pracy ani też nie mają obowiązku obwieszczania tej informacji czarnym markerem na czole

pomijam to, że u wielu ginekologów to nawet zaświadczenia o ciąży nie dostaniesz do mniej więcej 10-12 tygodnia bo nie wystawiają do póki nie ma potwierdzonej na usg akcji serca
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-08-13 o 11:44
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 13:13   #81
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Proszę, zacytuj gdzie napisałam, że to niewłaściwe? Przecież piszę, że tak, ja byłam wychowywana za czyjeś, i teraz ktoś jest wychowywany za moje. Nie mam pretensji (?)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Rozumiem, że od wielu lat jesteś zatrudniona na umowie o pracę, dzięki czemu naprawdę mnóstwo kasy z Twoich podatków poszło na czyjąkolwiek edukację?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 13:18   #82
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że od wielu lat jesteś zatrudniona na umowie o pracę, dzięki czemu naprawdę mnóstwo kasy z Twoich podatków poszło na czyjąkolwiek edukację?
Ja pierdziele, wy naprawdę nie rozumiecie? Przecież ja nie pisze, że to, że podatki idą na edukację dzieci, ich rozwój, wychowanie JEST ZŁE. Piszę, że tak jest OD ZAWSZE, i to NORMALNE, że ktoś pracował na mnie, a teraz ja pracuję na kogoś. Ja pierdziele, wy chyba naprawdę nie umiecie czytać, od kilku postów tluke to samo - tak, dzieci teraz są wychowywane "za moje", tak samo jak ja byłam wychowywana "za czyjeś", i spoko, przecież k*rwa nie pisze, że hurr durr ciagniesz ze mnie, tylko ciągle cytujecie moje posty i "ty też byłaś za czyjeś!1!! 111!"
NO TO PRZECIEŻ PRZYZNAJĘ WAM RACJĘ, TAK, JA BYŁAM ZA CZYJEŚ I TERAZ KTOŚ JEST ZA MOJE
No kurde jak macie problemy z czytaniem to sio do szkoły

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 13:31   #83
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja pierdziele, wy naprawdę nie rozumiecie? Przecież ja nie pisze, że to, że podatki idą na edukację dzieci, ich rozwój, wychowanie JEST ZŁE. Piszę, że tak jest OD ZAWSZE, i to NORMALNE, że ktoś pracował na mnie, a teraz ja pracuję na kogoś. Ja pierdziele, wy chyba naprawdę nie umiecie czytać, od kilku postów tluke to samo - tak, dzieci teraz są wychowywane "za moje", tak samo jak ja byłam wychowywana "za czyjeś", i spoko, przecież k*rwa nie pisze, że hurr durr ciagniesz ze mnie, tylko ciągle cytujecie moje posty i "ty też byłaś za czyjeś!1!! 111!"
NO TO PRZECIEŻ PRZYZNAJĘ WAM RACJĘ, TAK, JA BYŁAM ZA CZYJEŚ I TERAZ KTOŚ JEST ZA MOJE
No kurde jak macie problemy z czytaniem to sio do szkoły

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Sio do szkoły? I kto to mówi? Ktoś, kto nie wie, jak funkcjonuje gospodarka i stwierdza oczywiste fakty? Szczerze powiedziawszy, to wolę ze swoich podatków opłacać 500+ (mimo że sama nie mam dzieci) niż finansować komuś 5 lat bimbania (bo studia to za dużo powiedziane) na kierunku, po którym pewne jest bezrobocie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 15:25   #84
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Nadal nie wiem o wuj ci chodzi. Zgadzam się z Tobą, a ty mnie ciśniesz, że "to nie studia, tylko bimbanie". No serio, O CO CHODZI?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 17:41   #85
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Ciąża, praca, kredyt.... Pilne!

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nadal nie wiem o wuj ci chodzi. Zgadzam się z Tobą, a ty mnie ciśniesz, że "to nie studia, tylko bimbanie". No serio, O CO CHODZI?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Tez uważam, że niektórym tutaj przydałby się jakiś kurs czytania ze zrozumieniem. Nawet niechby to było opłacane z moich podatków. Nie przegadasz, wiedzą lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-13 18:41:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.