Wlasne stanowisko ? Dziewczyny pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-13, 19:53   #1
claaaudia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2

Wlasne stanowisko ? Dziewczyny pomocy !


Witam Wszystkich !

Jestem tu nowa , dlatego jeśli coś gdzieś źle umieściłam to proszę o 'wybaczenie' ;P .

A Zwracam się z taką oto sprawą , kończę teraz Lo o profilu kosmetycznym , mam skonczone 3 kursy ( 2 allesandro - zel , akryl , + makijaz )

Zawsze marzyłam wrecz o własnym kąciku, w tamte wakacje pracowałam u Jednej dziewczyny która miała swoje solarium i udostępniła mi kącik , lecz byłyśmy umówione na 50 % na 50 % ( z tym ze moje materiały)
to jeszcze wychodziło , ponieważ na czysto w wakacje na jeden miesiac wychodziłam ok 1000 zł , ale zdaję sobie sprawe , że bardzooooooo mi pomogły moje stałe klientki . Niestety ona zamkneła solarium i otworzyła biuro podrózy no i tak troche nie bardzo wyszło.

Niedawno dałam ogłoszenie do neta , że szukam pomieszczenia na stylizacje paznocki. Podkkreślam pokoiku lub pomieszczenia.
odezwała się do mnie kobieta z propozycją wynajmu , od razu mnie to zainteresowało , gdyż salon ' kosmetyczno-fryzjerski' znajduję się na GARBARACH(poznań) a w okolicy nie ma zadnego innego saloniku .
Przez rozmowe tel . powiedziala , że 'nie chcę dużo pieniązków za to'

Pojechałam , obejrzałam ( co prawda to male pomieszczenie oddzielone scianką działową od reszty salonu znajdująće się ''na końcu ) ma ok 5 -6 m2. i jak dla mnie bardzo fajnie , podoba mi sie , jasny gustowny zadbany lokal . w skłąd wchodzi stolik i 2 krzesełka . No i kobietka powiedziała na wstępie tak " myślę , że na poczatek 500 zł bedzie ok ':mad :' oczywiscie spytalam co to znaczyć ma ''na początek'' lecz odpowiedziala ze 500 zl starczy .

DZIEWCZYNY CO MYŚLISCIE ??? CZY 500 ZŁ ZA TAKIE ' STANOWISKO ' BO POKOIKIEM NIE NAZWE TEGO , NIE MA NAWET DRZWI , LECZ + BO NIE MA KONKURENCJI W POBLIZU NO I BLISKO STAREGO RYNKU .

Proszę wypowiedźcie sie ! we wtorek mam iść negocjować co do rozpoczęcia itd lecz nie wiem czy to w ogole się mi opłaci !
claaaudia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.