Nie widać mi zębów! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 19:45   #1
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Talking

Nie widać mi zębów!


Mam problem w widocznością moich zębów w górnej partii. Chodzi mi tu o średnią widoczność jedynek kiedy się śmieje...z powodu przysłaniającej ich górnej wargi -moje usta wyglądają jakoś tak https://polki.pl/work/privateimages/...IFE/130876.jpg - przysłania je ten taki jakby dzióbek pośrodku górnej wargi.... jedynki widać więcej niż połowa a chciałabym żeby było widać je całe...ta jak np tu http://www.dr-osadowska.pl/doku/0750pp1-2d.jpg ale u mnie widać raczej taką strzałkę która przysłania te jedynki żeby było widać wszystkie zęby to muszę się na maxa wyszczerzyć
Możecie mi coś poradzić? Jaka to może być przyczyna?
Czy podcięcie wędzidełka coś tu da? (wędzidełko mam chyba nisko osadzone - tak mi się wydaje)
__________________
malinowe życie zaplątane w różową gumę do żucia

Edytowane przez patka666
Czas edycji: 2013-07-19 o 19:46
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 20:00   #2
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Nie widać mi zębów!

wg mnie nie ma potrzeby nic zmieniać, ma to swój urok i wcale nie jest brzydkie!
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 20:08   #3
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Nie widać mi zębów!

Pytanie czy podcięcie wędzidełka wargi górnej zmieni kształt czy też układanie się górnej wargi powinnaś jednak skierować do stomatologa. Nie spotkałam się z podcinaniem wędzidełka z takiego powodu, zazwyczaj wiąże się ono z problemami z zębami.
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 20:12   #4
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Dot.: Nie widać mi zębów!

Cytat:
Napisane przez classic_chic Pokaż wiadomość
wg mnie nie ma potrzeby nic zmieniać, ma to swój urok i wcale nie jest brzydkie!
dzięki, pocieszyłaś mnie trochę

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez enchant Pokaż wiadomość
Pytanie czy podcięcie wędzidełka wargi górnej zmieni kształt czy też układanie się górnej wargi powinnaś jednak skierować do stomatologa. Nie spotkałam się z podcinaniem wędzidełka z takiego powodu, zazwyczaj wiąże się ono z problemami z zębami.
ok, właśnie niedługo idę do dentysty ogólnie na sprawdzenie więc zapytam ;> ale myślałam że może jeszcze ktoś może ma/miał z tym problem i wie co z tym zrobić
__________________
malinowe życie zaplątane w różową gumę do żucia
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:06   #5
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Nie widać mi zębów!

Cytat:
Napisane przez classic_chic Pokaż wiadomość
wg mnie nie ma potrzeby nic zmieniać, ma to swój urok i wcale nie jest brzydkie!
Dokładnie. Teraz jest nawet moda na takie charakterystyczne cechy
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 08:55   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie widać mi zębów!

Ale jesli twoje usta wygladaj jak na pierwszym zdjeciu to masz bardzo piekne usta( zebym ja takie pelne i ladnie wykrojone miala) i kazdemu beda one przyslaniac zeby. na drugim zdjeciu osoba sie mocno usmiecha czyli to jest to co powinnas robic zeby ci zeby bylo widac. Jak ja mam tak przymniete usta jak na pierwszym zdjeciu to tez mi zebow nie widac, dopiero jak sie smieje. I nie powiem zeby to bylo jakies dziwne, wiekszosc ludzi tak ma, wrecz uwazam za nie ladny uklad ust/zebow jak ktos z tak przymknietymi zebami ma je mimo to na wierzchu jak sztachety od plota.
Sorry, ale ja problemu nie kumam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 11:04   #7
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Nie widać mi zębów!

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ale jesli twoje usta wygladaj jak na pierwszym zdjeciu to masz bardzo piekne usta( zebym ja takie pelne i ladnie wykrojone miala) i kazdemu beda one przyslaniac zeby. na drugim zdjeciu osoba sie mocno usmiecha czyli to jest to co powinnas robic zeby ci zeby bylo widac. Jak ja mam tak przymniete usta jak na pierwszym zdjeciu to tez mi zebow nie widac, dopiero jak sie smieje. I nie powiem zeby to bylo jakies dziwne, wiekszosc ludzi tak ma, wrecz uwazam za nie ladny uklad ust/zebow jak ktos z tak przymknietymi zebami ma je mimo to na wierzchu jak sztachety od plota.
Sorry, ale ja problemu nie kumam.
zgadzam się z tą wypowiedzią i rówież nie rozumiem w czym tkwi cały problem

autorko na pewno masz piękne usta oraz uśmiech, więc nie zaprzątaj sobie głowy czymś takim
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 11:04   #8
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Nie widać mi zębów!

Bo to taka amerykańska moda. Tyle, ze oni mają często inny układ kości twarzy, a bardzo często te 'piękne białe ząbki' to licówki naklejone na prawdziwe zęby i wystające poza naturalne uzębienie, więc daje efekt takiego właśnie uśmiechu.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 14:38   #9
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Dot.: Nie widać mi zębów!

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ale jesli twoje usta wygladaj jak na pierwszym zdjeciu to masz bardzo piekne usta( zebym ja takie pelne i ladnie wykrojone miala) i kazdemu beda one przyslaniac zeby. na drugim zdjeciu osoba sie mocno usmiecha czyli to jest to co powinnas robic zeby ci zeby bylo widac. Jak ja mam tak przymniete usta jak na pierwszym zdjeciu to tez mi zebow nie widac, dopiero jak sie smieje. I nie powiem zeby to bylo jakies dziwne, wiekszosc ludzi tak ma, wrecz uwazam za nie ladny uklad ust/zebow jak ktos z tak przymknietymi zebami ma je mimo to na wierzchu jak sztachety od plota.
Sorry, ale ja problemu nie kumam.
problemem jest to że właśnie jak się uśmiecham (wyszczerzam ząbki ;d) to cała warga powinna iść do góry i robić taką jakby linie prostą a u mnie jest - ja to nazywam "strzałka" która tak jak wspominałam jedynki ;p

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
zgadzam się z tą wypowiedzią i rówież nie rozumiem w czym tkwi cały problem

autorko na pewno masz piękne usta oraz uśmiech, więc nie zaprzątaj sobie głowy czymś takim
dziękuje za podtrzymanie na duchu jeszcze dodam że oprócz tej tzw "strzałki" mam furteczkę między jedynkami - ale to mi tak bardzo nie przeszkadza...zamierzam założyć aparat bo mam takie szczelinki pomiędzy zębami i chciałabym je wszystkie wyprostować więc i przy okazji zniknie furteczka (a taka jedna pani powiedziała żebym tego nie korygowała bo to wygląda sexy...i tak sobie myślałam czy usunąć tą furtkę czy nie... stwierdziłam że lepiej usunąć bo wydam tyle kasy na aparat a potem mi się odwidzi że jednak nie chce tego mieć i co? ponownie mam aparat zakładać i znowu tyle kasy w to włożyć? więc lepiej już usunę, poza tym jak się uśmiecham to jakoś tak czuję się nieswojo - nie wiem czemu...zawsze śmiałam się z zamkniętymi ustami żeby nie pokazywać zębów , wychodził taki banan normalnie - teraz i tak jest lepiej bo więcej się uśmiecham - tzn "szczerze" )

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Bo to taka amerykańska moda. Tyle, ze oni mają często inny układ kości twarzy, a bardzo często te 'piękne białe ząbki' to licówki naklejone na prawdziwe zęby i wystające poza naturalne uzębienie, więc daje efekt takiego właśnie uśmiechu.
faktycznie, jest teraz moda na amerykański uśmiech i dużo gwiazd/modelek ma taki piękny uśmiech więc może dlatego mam z tego powodu kompleksy?
__________________
malinowe życie zaplątane w różową gumę do żucia
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 16:16   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie widać mi zębów!

No kochana jak masz luke miedzy zebami to ja sie nie dziwie ze ktos ci powiedzial ze to sexi ;o) Ostatnie lata stala sie "moda na luke miedzy zebami". Jesli tobie ona dodaje uroku to czemu to usuwac. jesli poza tym zabki sa spoko( ja mam krzywe, aparatu nosic za dziecka nie chcialam, a teraz mnie nie stac , no i w moim wieku jak paradontoza pomalu idzie do przodu... teraz skupiam sie zeby ja zatrzymac, wlasnie jestem po profilaktyce przeciwparadontozowej, moje dziecko tez ma malo placu w ustach i tez zeby rosna krzywo, a poki tutaj aparat jest darmowy to wykorzystam to, zeby nie mial pozniej takich problemow jak ja, jednak ja sama... nie stac mnie i trzeba by bylo stabilizatory zalozyc bo kosc sie juz nie przebuduje i zeby wrocily by na stare miejsce). Naprawde, jesli twoje usta wygladaja jak na pierwszym zdjeciu,a jak sie usmiechniesz to wygladaja jak na drugim( moga byc nawet lekko wyrzezbione i nie tworzyc w usmiechu idealnie prostej lini) to bardzo dobrze. Lekka luka miedzy zebami, tez jest urocza i moze tworzyc ideal piekna.

I przestan ogladac te ciulne magazyny, ktore tylko propaguja anoreksje , bulimie i inne choroby u mlodych dziewczyn. te zdjecia sa i tak wyszopowane, nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2013-07-20 o 16:18
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 16:46   #11
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Dot.: Nie widać mi zębów!

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No kochana jak masz luke miedzy zebami to ja sie nie dziwie ze ktos ci powiedzial ze to sexi ;o) Ostatnie lata stala sie "moda na luke miedzy zebami". Jesli tobie ona dodaje uroku to czemu to usuwac. jesli poza tym zabki sa spoko( ja mam krzywe, aparatu nosic za dziecka nie chcialam, a teraz mnie nie stac , no i w moim wieku jak paradontoza pomalu idzie do przodu... teraz skupiam sie zeby ja zatrzymac, wlasnie jestem po profilaktyce przeciwparadontozowej, moje dziecko tez ma malo placu w ustach i tez zeby rosna krzywo, a poki tutaj aparat jest darmowy to wykorzystam to, zeby nie mial pozniej takich problemow jak ja, jednak ja sama... nie stac mnie i trzeba by bylo stabilizatory zalozyc bo kosc sie juz nie przebuduje i zeby wrocily by na stare miejsce). Naprawde, jesli twoje usta wygladaja jak na pierwszym zdjeciu,a jak sie usmiechniesz to wygladaja jak na drugim( moga byc nawet lekko wyrzezbione i nie tworzyc w usmiechu idealnie prostej lini) to bardzo dobrze. Lekka luka miedzy zebami, tez jest urocza i moze tworzyc ideal piekna.

I przestan ogladac te ciulne magazyny, ktore tylko propaguja anoreksje , bulimie i inne choroby u mlodych dziewczyn. te zdjecia sa i tak wyszopowane, nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia.
hehe dziękuje za Twoją opinie ;* a jeżeli chodzi o lukę między jedynkami to już po prostu sama nie wiem czy usunąć ją czy nie bo ogólnie będę miała aparat żeby wyprostować trochę zęby (nie mam jakiś krzywych ale będę się lepiej czuła jeśli aparat je trochę zbierze...będą prościejsze i nie będę miała krzywego zgryzu - a jeżeli chodzi o koszta to na ten moment mnie także nie stać ale powolutku zbieram, na jeden łuk już prawie mam teraz czas na drugi ) mam wątpliwości co do usunięcia tej luki... ;/ bo może będę później tego żałować że wszystkie zęby mam mam prościutkie,jeden przy drugim a tylko przy jedynkach taka szczelina ;> moja koleżanka od samej podstawówki miała takie duże "królicze zęby"z luką - każdy się z niej śmiał - potem jakoś w gimnazjum tak jakby jej się już trochę ustabilizowało...ale pewnego dnia założyła sobie aparat stały i chodziła w nim ok. 2 lat - teraz w porównaniu do podstawówki ma świetne zęby, prościuteńkie i bez żadnych luk Nawet widziałam ostatnio fotki i muszę powiedzieć że bardzo fajnie to wygląda Ja teraz idę do 2liceum i chciałabym mieć ten aparat jak najszybciej żeby mieć już proste ząbki na studniówkę ale chyba nie da rady bo zanim uzbieram kasę to pewnie będzie tak że na studniówce będę z aparatem ale nie fotograficznym + muszę wyleczyć zęby bo na niektórych coś tam się pojawia ;>
__________________
malinowe życie zaplątane w różową gumę do żucia
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.