Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-21, 18:09   #1411
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mariola, tyle podkładów pełnowymiarowych? kiedy Ty to zużyjesz?

a kolorki masz przetestowane? hm, nie lepiej zamówić ten jedyny lub te dwa do mieszania?
co do formuły to ja najbardziej lubię semi-matte
też do mnie leci start to finish-fair!
Pewnie lepiej zamówić ten jedyny, ale zbyt długo by to trwało zanim bym go znalazła Więc obliczyłam, że tak bedzie szybciej, za jednym zamachem, wyjdzie więc taniej, bo 1 przesyłka (na jedną wprawdzie czekam, ale w niej są pędzle mam nadzieję, że dojdzie, bo nie rejestrowana).

Możesz powiedzieć mi jaką masz cerę ? suchą czy mieszaną czy tłustą i czy wiele do ukrycia podkładem ? Bo ja mam cerę mieszaną w kiedunku suchej i praktycznie nic do ukrycia, poza niewielkimi cieniami pod oczami i ładnym wyrównaniem kolorytu twarzy. Marzy mi się efekt photoshopa:ehem :

Coś mi się pomieszało z formułami w poście wyżej- już poprawiłam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-21 o 18:11
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:09   #1412
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja myślałam że to składkowe zamówienie. Obstawiam 5 lat na zuzycie EEE chyba składkowe?
Mariola ja mam oprocz warm wszystkie te co wymienilas i jest straszna roznica miedzy nimi, jak Cie cos interesuje to moze Ci pomogę....

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-21 o 18:12
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:14   #1413
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja myślałam że to składkowe zamówienie. Obstawiam 5 lat na zuzycie EEE chyba składkowe?
Mariola ja mam oprocz warm wszystkie te co wymienilas i jest straszna roznica miedzy nimi, jak Cie cos interesuje to moze Ci pomogę....
Straszna różnica między nimi mówisz Chodzi o kolorystykę czy formułę ?

Jaka w ogóle formuła odpowiada większości ? Bo mi zwykle pasuje to co większości, chociaż są też i wyjątki

Ostatnio dostałam próbkę w Douglasie minerałów i dla mnie to kompletna porażka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-21 o 18:16
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:19   #1414
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja lubię krycie więc intensive mam wszystko, mat mniej kryje-tez mam. Róznica jest między kolorami -jasnoscia i odcieniem (zolc, roz itp)
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:30   #1415
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja lubię krycie więc intensive mam wszystko, mat mniej kryje-tez mam. Róznica jest między kolorami -jasnoscia i odcieniem (zolc, roz itp)
Czyli te poniżej intensiv raczej kiepsko kryją ?
Czy original glo w ogóle kryje czy raczej jak puder sypki jest "prześwitujący" (że tak powiem )
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:35   #1416
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja o tych dwoch sie tylko wypowiadam. mat słabo kryje jak dla mnie. najciemniejszy z bezy to light tan, dla mnie za ciemny, a najjasniejszy ivory.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:42   #1417
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja o tych dwoch sie tylko wypowiadam. mat słabo kryje jak dla mnie. najciemniejszy z bezy to light tan, dla mnie za ciemny, a najjasniejszy ivory.
O to mi już dużo powiedziałaś Czyli semi-mat i original glo będą kryły jeszcze słabiej niż matte prawda
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 18:45   #1418
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czyli te poniżej intensiv raczej kiepsko kryją ?
Czy original glo w ogóle kryje czy raczej jak puder sypki jest "prześwitujący" (że tak powiem )
Dla mnie semi-matte ma wystarczające krycie a spotkałam się z opiniami, że w ogóle nie kryje.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy powinnam zmienić wybrane formuły ?
To jak jest rejestrowana to chyba zamówię sobie zestaw za 50 USD + gifty

Beige-Light Medium (Semi-Matte)
Beige-Medium Beige Neutral (original glo)
Beige-Sunkissed Fair (Semi-Matte)
Beige-Fairly Light (original glo)
Beige-Light Tan (Matte)

Buff-Beige Neutral (Semi-Matte)
Buff-Light Neutral(Semi-Matte)
Buff-Perfect (original glo)
Buff-Ivory (Matte)
Buff-Fairly Light Neutral (Intensiv)

Warm-Medium Beige (Matte)

PUDRY WYKAŃCZAJĄCE:
Finishing Dust
Start to Finish - Fair

DARMOWE PRÓBKI:
Buff-Linen (Semi-Matte)
Beige-Sandy Fair (Intensive)
Buff-Fairly Summer (Semi-Matte)
Walkee Talkee - RÓŻ
Pearl Beige - KOREKTOR
Ja bym osobiście nie zamawiała tyle podkładów, wolałabym próbki. No chyba, że sprzedasz te, które nie będą Ci pasować. Ale jeśli nie znasz formuł to co jesli trafisz w kolor, a nie trafisz w formułę?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pewnie lepiej zamówić ten jedyny, ale zbyt długo by to trwało zanim bym go znalazła Więc obliczyłam, że tak bedzie szybciej, za jednym zamachem, wyjdzie więc taniej, bo 1 przesyłka (na jedną wprawdzie czekam, ale w niej są pędzle mam nadzieję, że dojdzie, bo nie rejestrowana).

Możesz powiedzieć mi jaką masz cerę ? suchą czy mieszaną czy tłustą i czy wiele do ukrycia podkładem ? Bo ja mam cerę mieszaną w kiedunku suchej i praktycznie nic do ukrycia, poza niewielkimi cieniami pod oczami i ładnym wyrównaniem kolorytu twarzy. Marzy mi się efekt photoshopa:ehem :

Coś mi się pomieszało z formułami w poście wyżej- już poprawiłam
Też używam semi-matte: cera mieszana, dużo do krycia w pewnych miejscach. Formuła jest lekka, ładnie wygląda.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:45   #1419
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaka to jest przesyłka USPS Priority Mail International ? Czym się różni od tej najtańszej ? Jest rejestrowana czy nie ?

Swoją drogą to te koszty przesyłki jakieś wielkie są Za zestaw za 50 USD + darmowe próbki jest taka kalkulacja kosztów przesyłki:

USPS Global Express Guaranteed ($112.00)
USPS Express Mail International (EMS) ($31.75)
USPS Priority Mail International ($26.15)
USPS First Class Mail International Package ($19.30)
USPS First Class Mail International Package - przesyłka nierejestrowana
USPS Priority Mail International - przesyłka rejestrowana
USPS Express Mail International - przesyłka rejestrowana ekspresowa

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Bo ja mam cerę mieszaną w kiedunku suchej i praktycznie nic do ukrycia, poza niewielkimi cieniami pod oczami i ładnym wyrównaniem kolorytu twarzy. Marzy mi się efekt photoshopa:ehem :

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czyli te poniżej intensiv raczej kiepsko kryją ?
Czy original glo w ogóle kryje czy raczej jak puder sypki jest "prześwitujący" (że tak powiem )
Original glo w ogóle nie kryje i według mnie nawet koloryt cery słabo wyrównuje. Był czas, że nakładałam najpierw formułę intensive dla krycia, a potem na to original glo dla efektu glow.
Mariolu jeżeli nie masz nic do ukrycia, to może formuła semi-matte byłaby dla Ciebie najlepsza.
Ale w ogóle, to powinnaś przetestować próbki wszystkich formuł a potem wybrać tą jedną, dwie najlepsze dla Ciebie. Zbyt niecierpliwa jesteś Potem tylko zostaniesz z masą podkładów, które Ci nie odpowiadają.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-21 o 18:48
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:48   #1420
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O to mi już dużo powiedziałaś Czyli semi-mat i original glo będą kryły jeszcze słabiej niż matte prawda
A moze zestawy 2xpo 6 plus probki, lub zestawy mini ??? naprawdę bardzo wydajne są te podklady, pomysl o innych kombinacjach. I jesli moge jeszcze Ci doradzic to jakbym zobaczyla odrazu na C.Zeta-J cerę i kolory dla niej to nie mialabym takiej kolekcji, wszystkie ivory są dla bardzo jasnych skór, bardzo. Odnajdź zdjęcia tych ggwiazd z 1 postu i porównaj odcien buzi swój- to dośc trafne. Albo dawaj zdjęcie :P
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:50   #1421
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ja na razie chce zamowic probki
podkłady:
soft butter peach-intensive
golden fawn-semi matt
beige light-medium original glo

U mnie ciezko jest dobrac cos bo skore szyi i rece mam jasne cieple a twarz jasna i rozowa..
Musze kombinowac aby podklady miec zawsze zolte bo odrobina rozu robi ze mnie sinego prosiaka kombinacje aby szyja wygladala jak z "tej samej gliny" sa nieziemskie ale jakos sie udaje...

PS Mam kilkanascie nowych probek cieni RHEA w watku wymiankowym. ( teraz czytam ze dziewczyny mieszaja je z kropla gliceryny...)
Gdyby ktoras chciala sie wymienic na probki EDM to zapraszam...Nie chce zasmiecac tego watku wiec prosze o PW albo o informacje na wymiankowych..Z Warszawianka moge sie spotkac chocby jutro
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 18:53   #1422
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
ja na razie chce zamowic probki
podkłady:
soft butter peach-intensive
golden fawn-semi matt
beige light-medium original glo

U mnie ciezko jest dobrac cos bo skore szyi i rece mam jasne cieple a twarz jasna i rozowa..
Musze kombinowac aby podklady miec zawsze zolte bo odrobina rozu robi ze mnie sinego prosiaka kombinacje aby szyja wygladala jak z "tej samej gliny" sa nieziemskie ale jakos sie udaje...

PS Mam kilkanascie nowych probek cieni RHEA w watku wymiankowym. ( teraz czytam ze dziewczyny mieszaja je z kropla gliceryny...)
Gdyby ktoras chciala sie wymienic na probki EDM to zapraszam...Nie chce zasmiecac tego watku wiec prosze o PW albo o informacje na wymiankowych..Z Warszawianka moge sie spotkac chocby jutro
beige light medium to jasny beż, troszkę zółty bez różu kompletnie
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:06   #1423
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pewnie lepiej zamówić ten jedyny, ale zbyt długo by to trwało zanim bym go znalazła Więc obliczyłam, że tak bedzie szybciej, za jednym zamachem, wyjdzie więc taniej, bo 1 przesyłka (na jedną wprawdzie czekam, ale w niej są pędzle mam nadzieję, że dojdzie, bo nie rejestrowana).

Możesz powiedzieć mi jaką masz cerę ? suchą czy mieszaną czy tłustą i czy wiele do ukrycia podkładem ? Bo ja mam cerę mieszaną w kiedunku suchej i praktycznie nic do ukrycia, poza niewielkimi cieniami pod oczami i ładnym wyrównaniem kolorytu twarzy. Marzy mi się efekt photoshopa:ehem :

Coś mi się pomieszało z formułami w poście wyżej- już poprawiłam
najbardziej lubię semi-matte, mam cerę raczej bezproblemową, cienką z kilkoma naczynkami i skłonnością do rumieńców, taką...ani suchą ani tłustą. Potrzebującą nawilżenia, ale czasem świecącą. Na pewno nie mieszaną, bo cała raczej równo się zachowuje.
Uważam, że b. dobrze kryje (chociaż original-glo też wg. mnie kryje jak trzeba).

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czyli te poniżej intensiv raczej kiepsko kryją ?
Czy original glo w ogóle kryje czy raczej jak puder sypki jest "prześwitujący" (że tak powiem )
stopień krycia wzrasta wraz z "intensywnością" formuły: Original-glo, Semi-matte, matte, intensive.
Nie ma sensu żebyś zamawiała tyle podkładów pełnowymiarowych, zacznij od próbek- możesz kupić więcej samples jednorazowo, na pewno wyjdzie taniej.
Dziewczyny na pewno pomoga z doborem kolorów
co do formuł- testuj wszytskie, na pewno jakaś Ci się spodoba, obstawiałabym semi-matte właśnie, ale kto wie może spodoba Ci się efekt o-glo lub matte?
a w zestawie za $50 można poszaleć z innymi ślicznościami za jakiś czas, jak znajdziesz ulubiony podkład.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:16   #1424
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziękuję dziewczyny za cenne rady Dziękuję, że mnie ostudziłyście

To doradźcie mi jakieś kolorki

Wklejam swoje zdjęcie - mam nadzieję, że nie przestaszę
Podkłady używam między 20 a 30 z Diora, Chanel, Pod oczka H. Rubinstein nr 2 jest idealny. Na całą buzię ciut za jasny by był. ostatnio namiętnie używam kompaktu Chanel Teint Innocence nr 40 - niby kolor opalony, ale na buzi ślicznie wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 39a765c53a.jpg (42,6 KB, 117 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:26   #1425
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za cenne rady Dziękuję, że mnie ostudziłyście

To doradźcie mi jakieś kolorki

Wklejam swoje zdjęcie - mam nadzieję, że nie przestaszę
Podkłady używam między 20 a 30 z Diora, Chanel, Pod oczka H. Rubinstein nr 2 jest idealny. Na całą buzię ciut za jasny by był. ostatnio namiętnie używam kompaktu Chanel Teint Innocence nr 40 - niby kolor opalony, ale na buzi ślicznie wygląda
Sliczna jesteś, ale mniejsza jeszcze ładniejsza.
Multitasking, perfect buff, Buff-Fairly Summer ja te kolory obstawiam, linien mozesz na 100% skreslic - jest szarawy, buff ivory i sandy far beige beda za jasne, medium beige moze byc za zolty i za ciemny ale nie wiem tego na bank, light tan bedzie za ciemny. Zauważyłam, że pominęłaś korektory,a są b.dobre.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:33   #1426
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Sliczna jesteś, ale mniejsza jeszcze ładniejsza.
Multitasking, perfect buff, Buff-Fairly Summer ja te kolory obstawiam, linien mozesz na 100% skreslic - jest szarawy, buff ivory i sandy far beige beda za jasne, medium beige moze byc za zolty i za ciemny ale nie wiem tego na bank, light tan bedzie za ciemny. Zauważyłam, że pominęłaś korektory,a są b.dobre.
potwierdzam, skoro nie używasz podkładów z dolnych numerków kolorystyki (czyli nie te najjasniejsze) ivory i sandy fair będą zdecydowanie za jasne.

btw. wyglądacie przeuroczo!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:54   #1427
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Straszna różnica między nimi mówisz Chodzi o kolorystykę czy formułę ?

Jaka w ogóle formuła odpowiada większości ? Bo mi zwykle pasuje to co większości, chociaż są też i wyjątki

Ostatnio dostałam próbkę w Douglasie minerałów i dla mnie to kompletna porażka

Intensive odpowiada większości osób, więc nie będę się o niej rozpisywać, ale chciałam wspomnieć o original glo - mam cere suchą i najbardziej mi ona odpowiada. Po pierwsze chodzi mi o efekt - rozświetlenie i zdrowy wygląd, a jeśli nie potrzebujesz dużego krycia to powinna być ok. Moim zdaniem delikatnie wyrownuje koloryt, ale w taki sposób, że jestem zadowolona, zreszta zawsze mozna nalozyc drugą warstwę. Poza tym nie wysusza mi skóry, czego bym nie zniosła, a po intensive czuje delikatne napiecie buzi (ale jeszcze jestem na etapie produkowania dobrego dla mnie nawilzacza). Matte i semi-matte jeszcze nie próbowałam (wziełam zestaw za 50$ + próbki i wypróbuje semi-matte, ale obawiam sie, ze dla cery suchej nie bedzie to strzal w 10)
Uff...
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:03   #1428
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za cenne rady Dziękuję, że mnie ostudziłyście

To doradźcie mi jakieś kolorki

Wklejam swoje zdjęcie - mam nadzieję, że nie przestaszę
Podkłady używam między 20 a 30 z Diora, Chanel, Pod oczka H. Rubinstein nr 2 jest idealny. Na całą buzię ciut za jasny by był. ostatnio namiętnie używam kompaktu Chanel Teint Innocence nr 40 - niby kolor opalony, ale na buzi ślicznie wygląda
Ja niestety nie doradzę w kolorach, ale ślicznie wyglądacie. Masz piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Intensive odpowiada większości osób, więc nie będę się o niej rozpisywać, ale chciałam wspomnieć o original glo - mam cere suchą i najbardziej mi ona odpowiada. Po pierwsze chodzi mi o efekt - rozświetlenie i zdrowy wygląd, a jeśli nie potrzebujesz dużego krycia to powinna być ok. Moim zdaniem delikatnie wyrownuje koloryt, ale w taki sposób, że jestem zadowolona, zreszta zawsze mozna nalozyc drugą warstwę. Poza tym nie wysusza mi skóry, czego bym nie zniosła, a po intensive czuje delikatne napiecie buzi (ale jeszcze jestem na etapie produkowania dobrego dla mnie nawilzacza). Matte i semi-matte jeszcze nie próbowałam (wziełam zestaw za 50$ + próbki i wypróbuje semi-matte, ale obawiam sie, ze dla cery suchej nie bedzie to strzal w 10)
Uff...
Mnie zarówno matte i intensive "sciągało" a nie mam suchej skóry.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-21 o 21:05
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:04   #1429
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja niestety nie doradzę w kolorach, ale ślicznie wyglądacie. Masz piękną cerę.
zgadzam się
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 21:38   #1430
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

1 g starcza na długo tzn ile aplikacji w przypadku różu?
Dzięki, pozdr. E.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:43   #1431
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kilkadziesiat
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:54   #1432
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
1 g starcza na długo tzn ile aplikacji w przypadku różu?
Dzięki, pozdr. E.

baaardzo długo
wystrczy odrobinka pyłku na 1 raz
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 22:05   #1433
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny
nie weicie moze co sie stalo z pedzlem do rozu?nie ma na stronie !!!
nie moge nic znalezc na ten temat czy wroci?

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
1 g starcza na długo tzn ile aplikacji w przypadku różu?
Dzięki, pozdr. E.
ja mam 2 probeczki juz chyba 3 miesiace uzywam czesto i nie ubylo nawet 10% ( co ja pisze...nawet 5 chyba nie...)
masakra chyba lata mina zanim sie skonczy ten roz, naprawde...

oj sorry za post pod postem, nie wiem jak zedytowac cos jednoczesnie cytujac

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:21 Powód: post pod postem
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 22:26   #1434
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziękuję Wam kochane za wszystkie bardzo cenne opinie

Jutro będę na nowo tworzyć uszczuploną listę zamówienia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 22:29   #1435
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewczyny
nie weicie moze co sie stalo z pedzlem do rozu?nie ma na stronie !!!
nie moge nic znalezc na ten temat czy wroci?
Przy nim bylo ze ileś tam sztuk. Ale ja celuję w styczen -luty, że będzie coś- w końcu róze mają przed końcem roku nikt nie uzupełnia asortymentu. Dziewczyny pisały też o jakimś nowym, który ma być. Zobaczymy
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 23:00   #1436
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chciałam się tylko upewnić - wersja mini ma jakieś 4 g. ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 23:06   #1437
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Chciałam się tylko upewnić - wersja mini ma jakieś 4 g. ?
Sample Size is the full contents (minus air pocket) of a 5 ml jar.
Mini Size is the full contents (minus air pocket) of a 10 ml jar.
Big Size is the full contents (minus air pocket) of a 25 ml jar.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 23:21   #1438
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Sample Size is the full contents (minus air pocket) of a 5 ml jar.
Mini Size is the full contents (minus air pocket) of a 10 ml jar.
Big Size is the full contents (minus air pocket) of a 25 ml jar.
Wielkie dzięki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 07:49   #1439
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Sample Size is the full contents (minus air pocket) of a 5 ml jar.
Mini Size is the full contents (minus air pocket) of a 10 ml jar.
Big Size is the full contents (minus air pocket) of a 25 ml jar.
Na dużych opakowaniach (big size) jest napisane 8 g, na opakowaniach mini 4 g. A na próbkach nic, ale wydaj mi się że jest tam ok 1-1,5 g.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 09:18   #1440
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pierwsze koty za płoty... Dzięki pastereczce wypróbowałam formułę Intensive (Linen). Odcień trudno mi ocenić, bo malowałam się przy sztucznym świetle, podzielę się więc tylko uwagami na temat właściwości podkładu.

Byłam bardzo przyjemnie zaskoczona świetnym poziomem krycia. Dodatkowo ten sam podkład, nakładany punktowo cienkim pędzelkiem, bez problemu zastąpił korektor. Nie spodziewałam się matu, więc wykończyłam makijaż pudrem Hauschki. Mimo że aplikowalam podkład na sucho zwykłym pędzlem do pudru, efekt był bardzo naturalny.

Niestety po pierwszych zachwytach było już tylko gorzej. Po jakichś dwóch godzinach twarz zaczęła niemiłosiernie błyszczeć, ale nie z powodu przetłuszczenia (twarz była "sucha"), tylko "dzięki" formule podkładu, a dokładniej (jak się domyślam) dzięki dominacji miki w składzie. Oczywiście pudrowanie w takiej sytuacji nie przynosiło żadnego efektu. Jakby tego było mało, podkład okropnie podkreślił mi pory. Apogeum nastąpiło po zmyciu makijażu. Wszystko, co się dało zapchać, podkład pozapychał. Na czole, na którym praktycznie nigdy nic mi się nie robi, pojawiła się masa drobnych krostek, na policzkach większe. Dotknęło mnie to boleśnie, bo w ostatnim czasie cerę miałam wyjątkowo udaną dzięki pielęgnacji samoróbkami.

Czekam jeszcze na próbki od innej wizażystki i przetestuję formułę matte, ale jeśli równiez będzie dawać taki glow i zapychać, to z podkładami EDM dam sobie spokój. Mam już zresztą na oku kanadyjskie Buff'd, które podobno kryją jeszcze lepiej, a mike mają w składzie dużo niżej. Natomiast cały czas mam wielką chrapkę na pędzle EDM i prawdopodobnie zamówiłabym je razem z pudrami sypkimi w wersji ryżowej.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.