Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 16:34   #421
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Ufff, wczoraj zaczęłam czytać wątek od początku i własnie skończyłam Już sobie spisałam korektor EDM Sunlight, ponoć dobry na sińce . Trzeba będzie się zastanowić nad zakupem . Czy on ładnie rozświetli oko? Tzn ja używam pod oczy Biothermu, ale potem przypruszam jeszcze korektor, aby się lepiej trzymal i aby się nie odznaczał minimalnie. Czy ten Sunlight nadałby się w takim celu?


Cytat:
Napisane przez bika7 Pokaż wiadomość
Boże, efekt niesamowity, ale mi jest niektórych z Was aż żal, macie taką zniszczoną cerę, nic z tym nie robicie tylko pudrem i podkładem zakrywacie...To nie jest sposób. Szorować do naprawdę dobrego dermatologa i stosować się do jego zaleceń, a nie syfy pudrem przykrywać.
Sama używam podkładu i pudru mineralnego, ale maluję się dobrą godzinę przed wyjściem z domu, by zdążył się już "utlenić" bo taką sztuczną maską to nikt się nie zachwyci.
Wypadałoby przeczytać trochę wątku, a nie tylko pooglądać zdjęcia i się glupio wypowiadać . Osoby z problemami trądzikowymi pisały, że leczą się u dermatologa, przepisanymi lekami na trądzik...
Nie mam tego typu problemów z cerą, ale nieraz czytałam, iż niektorzy lecza się po 10 lat i nic to nie daje... Sądzisz, że takie osoby przez 10 lat nie wybiora się do dermatologa, tylko przykrywają to z lenistwa pudrami? Domyślam się, że osoby moga być załamane takim stanem rzeczy (mi jak wyjdą 2 pryszcze to jestem zła), więc nie rozumiem, po co sprawiasz im przykrość? Dziewczyny leczą się, a dodatkowo aby być pewne siebie przykrywają to bezpiecznymi kosmetykami... Niektorym tak trudno cokolwiek zrozumieć...aż zal

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Jednym słowem proszki wciągają
Jak to brzmi

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2009-03-20 o 16:35
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:23   #422
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez bika7 Pokaż wiadomość
Boże, efekt niesamowity, ale mi jest niektórych z Was aż żal, macie taką zniszczoną cerę, nic z tym nie robicie tylko pudrem i podkładem zakrywacie...To nie jest sposób. Szorować do naprawdę dobrego dermatologa i stosować się do jego zaleceń, a nie syfy pudrem przykrywać.
Sama używam podkładu i pudru mineralnego, ale maluję się dobrą godzinę przed wyjściem z domu, by zdążył się już "utlenić" bo taką sztuczną maską to nikt się nie zachwyci.
A mi jest żal Ciebie. Pooglądałaś zdjęcia, nie przeczytałaś wątku, przekazujesz swoje mądrości a tak w ogóle jesteś ignorantką.

A co Ci się ma "utlenić" w minerałach? Oświeć mnie proszę, bo moje minerały jakoś maski nie robią, nawet jak nakładam 5 minut przed wyjściem.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:50   #423
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

a mi wlasnie cera sie poprawila nie wiem jak to mozliwe bo atybiotyk odstawilam - przepisany przez lekarza bo bardzo zle sie juz czulam z nim przez ponad pol roku stosowania, poza tym powoli przestawal dzialac.
zmienilam kosmetyki pielegnayjne i jest cora lepiej
na razie nie potrzebuje lekarza konowala, takich niestety nie brak...
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:33   #424
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez bika7 Pokaż wiadomość
Boże, efekt niesamowity, ale mi jest niektórych z Was aż żal, macie taką zniszczoną cerę, nic z tym nie robicie tylko pudrem i podkładem zakrywacie...To nie jest sposób. Szorować do naprawdę dobrego dermatologa i stosować się do jego zaleceń, a nie syfy pudrem przykrywać.
Sama używam podkładu i pudru mineralnego, ale maluję się dobrą godzinę przed wyjściem z domu, by zdążył się już "utlenić" bo taką sztuczną maską to nikt się nie zachwyci.
sugeruję zastanowić się nad alternatywami:
1. zmień ton i kulturę wypowiedzi
2. zmień forum
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:54   #425
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

bika7 została ukarana stosownie do swojego przewinienia. W takich sytuacjach prosiłabym o używanie opcji zły post, moderator na pewno zareaguje. Wdawanie się w kłótnie czy reagowanie na taki ataki w sposób obraźliwy daje podstawę do ukarania także broniących się wizażanek. Sprawca zamieszania może mieć słuszne pretensje, że on został ukarany, a inne obrażające go osoby nie.

Cytat:
Napisane przez JoannaLN Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie przejmujcie się tym co napisała pożałowania godna istota o nicku bika7. Widać musiała się dowartościować. Jej problem. A ja jeszcze raz wyrażam swój podziw dla Was, Waszych umiejętności i odwagi pokazania się tak saute. Brawo, tak trzymać, jesteście WIELKIE.
Joanno, żeby zapobiec sytuacjom opisanym wyżej proszę następnym razem użyj opcji zły post. Troll nie jest wart tego, że dostaniesz punkty za obrażanie go.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:33   #426
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Joanno, żeby zapobiec sytuacjom opisanym wyżej proszę następnym razem użyj opcji zły post. Troll nie jest wart tego, że dostaniesz punkty za obrażanie go.

Masz rację. Edytowałam, wykasowałam. Zareagowałam emocjonalnie - po prostu mnie poniosło i to nie tak trochę. I było mi przykro (nie tylko przecież mnie), że coś takiego przeczytałam. Rozwielitko, podpowiedz, tylko tak na przyszłość (choć mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby by z niej skorzystać), gdzie jest ta opcja. Szukałam i nie znalazłam, ślepa czy co? Znalazłam "zgłoś" jedynie.
I żeby nie było, że to off, być może się powtórzę, dziewczyny, ale śledzę ten wątek uważnie i czekam na każdy Wasz post (szczególnie ze zdjęciami before/after), by móc podziwiać Wasze umiejętności w posługiwaniu się minerałkami. Super.

Edytowane przez JoannaLN
Czas edycji: 2009-03-20 o 21:36
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:57   #427
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez JoannaLN Pokaż wiadomość
Masz rację. Edytowałam, wykasowałam. Zareagowałam emocjonalnie - po prostu mnie poniosło i to nie tak trochę. I było mi przykro (nie tylko przecież mnie), że coś takiego przeczytałam. Rozwielitko, podpowiedz, tylko tak na przyszłość (choć mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby by z niej skorzystać), gdzie jest ta opcja. Szukałam i nie znalazłam, ślepa czy co? Znalazłam "zgłoś" jedynie.
I żeby nie było, że to off, być może się powtórzę, dziewczyny, ale śledzę ten wątek uważnie i czekam na każdy Wasz post (szczególnie ze zdjęciami before/after), by móc podziwiać Wasze umiejętności w posługiwaniu się minerałkami. Super.
chyba na poprzednim wizażu nazywało się to zły post, teraz rzeczywiście jest zgłoś
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 10:06   #428
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez JoannaLN Pokaż wiadomość
Masz rację. Edytowałam, wykasowałam. Zareagowałam emocjonalnie - po prostu mnie poniosło i to nie tak trochę. I było mi przykro (nie tylko przecież mnie), że coś takiego przeczytałam. Rozwielitko, podpowiedz, tylko tak na przyszłość (choć mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby by z niej skorzystać), gdzie jest ta opcja. Szukałam i nie znalazłam, ślepa czy co? Znalazłam "zgłoś" jedynie.
I żeby nie było, że to off, być może się powtórzę, dziewczyny, ale śledzę ten wątek uważnie i czekam na każdy Wasz post (szczególnie ze zdjęciami before/after), by móc podziwiać Wasze umiejętności w posługiwaniu się minerałkami. Super.
Joanno przeczytaj proszę regulamin forum. Nie wolno Ci edytować postów poprzez zmianę ich treści, zwłaszcza kiedy ktoś po Tobie odniósł się do tego co napisałaś! Za takie głupoty potem dostaje się punkty karne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 10:30   #429
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez bika7 Pokaż wiadomość
Boże, efekt niesamowity, ale mi jest niektórych z Was aż żal, macie taką zniszczoną cerę, nic z tym nie robicie tylko pudrem i podkładem zakrywacie...To nie jest sposób. Szorować do naprawdę dobrego dermatologa i stosować się do jego zaleceń, a nie syfy pudrem przykrywać.
Sama używam podkładu i pudru mineralnego, ale maluję się dobrą godzinę przed wyjściem z domu, by zdążył się już "utlenić" bo taką sztuczną maską to nikt się nie zachwyci.
Szkoda slow. Skad mozesz wiedziec, ze np. ja sie nie lecze? Myslisz ze efekty sa tak o? Lecze sie Izotekiem, wydaje kupe forsy ale to nie jest tak hop siup! Trzeba cierpliwosci. Nie kazdego Bozia obdarzyla ladna skorą.
Zal mi Ciebie. Lepiej pokaz swoje zdjecia.

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Anecka jestem pełna podziwu jak ładnie wszystko maskujesz i jak minerały o całkiem innych odcieniach wtapiają się w Twoją skórę...wolę nie myśleć jak wyglądałabym w odcieniu cool z Lumiere Jak pasują Ci minerałki z Lumiere ?


Powiem Ci, że Lumiere teraz to u mnie numer 1 W kwietniu cos zamowie, nie bede narazie testowac nowych. No i dziekuje za komentarze
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 10:43   #430
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Szkoda slow. Skad mozesz wiedziec, ze np. ja sie nie lecze? Myslisz ze efekty sa tak o? Lecze sie Izotekiem, wydaje kupe forsy ale to nie jest tak hop siup! Trzeba cierpliwosci. Nie kazdego Bozia obdarzyla ladna skorą.
Zal mi Ciebie. Lepiej pokaz swoje zdjecia.
Anecko ten temat jest już zakończony. Autorka postu dostała ostrzeżenie i wszelkie kolejne komentarze są niepotrzebne.

Proszę również ewentualne inne osoby, by komentarze w tej sprawie już sobie darowały.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 10:55   #431
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Nais, Anecka, reziol - wspaniałe metamorfozy dziewczyny, ach juz nie mogę się doczekac mojego samplowego kiciku póki co ćwicze się z moim pseudo minerałem Revlonu, chcę się już przyzwyczaić do nakładania minerałków
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 11:10   #432
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Nais, Anecka, reziol - wspaniałe metamorfozy dziewczyny, ach juz nie mogę się doczekac mojego samplowego kiciku póki co ćwicze się z moim pseudo minerałem Revlonu, chcę się już przyzwyczaić do nakładania minerałków
Oj tak dziewczyny ładnie sobie radzą

Ja dziś w końcu wrzucę fotki swoich sampelków EDM, które przyszły jakiś czas temu
Wiecie co? Tak sobie pomyślałam, że oprócz wątku "jak minerały zmieniają nasz LOOK" mogłabym co nieco napisać w temacie "jak minerały zmieniają nasze samopoczucie"
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 13:17   #433
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Oj tak dziewczyny ładnie sobie radzą

Ja dziś w końcu wrzucę fotki swoich sampelków EDM, które przyszły jakiś czas temu
Wiecie co? Tak sobie pomyślałam, że oprócz wątku "jak minerały zmieniają nasz LOOK" mogłabym co nieco napisać w temacie "jak minerały zmieniają nasze samopoczucie"
i nasze podejście do życia
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 14:27   #434
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

To ja też się ujawnię
Największym moim problemem są cienie pod oczami (zdjęcie ich prawie wcale nie pokazuje), poza tym rzadko zdarzaja mi sie jakies niespodziewajki (akurat dzis sie zdarzyła ), mam cienką i jasną skórę, na której jest pełno kropeczek, piegów, pieprzyków itp.
najbardziej zalezy mi na wyrównaniu kolorytu (właśnie z wyżej wymienionego powodu).
Starałam się wykorzystać dzienne światło

Na twarzy mam (wszystko mineralne EDM):
Primer STF fair ryżowy,
pod oczami korektor Sunlight i Aussie PMU,
podkład Fair Neutral w formule O-glo,
róż Best Friends,
Puder wykończeniowy Natural Reflections Cool Pink,
na powiekach i pod łukiem nałożyłam odrobinkę Wet Sand,
Na brwiach troszeczkę mieszanki Silver Gray i Blonde,
i tusz niemineralny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przedipo.jpg (96,5 KB, 2355 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-03-21 o 18:12 Powód: poprawka
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 14:30   #435
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
To ja też się ujawnię
Największym moim problemem są cienie pod oczami, poza tym rzadko zdarzaja mi sie jakies niespodziewajki (akurat dzis sie zdarzyła )
najbardziej zalezy mi na wyrównaniu kolorytu.
Starałam się wykorzystać dzienne światło

Na twarzy mam:
Primer STF fair ryżowy,
pod oczami korektor Sunlight i Aussie PMU,
podkład Fair Neutral w formule O-glo,
róż Best Friends,
Puder wykończeniowy Natural Reflections Cool Pink,
na powiekach i pod łukiem nałożyłam odrobinkę Wet Sand,
Na brwiach troszeczkę mieszanki Silver Gray i Blonde,
i tusz niemineralny
Ale fajnie Masz bardzo ładną, taką porcelanową cerę.Chciałabym mieć już swoje próbki i się mazać
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 16:14   #436
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

adusiadu, cerę masz śliczną! A ten delikatny make-up nie dość że niewidoczny to jeszcze pięknie podkreśla jej odcień.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 16:32   #437
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
adusiadu, cerę masz śliczną! A ten delikatny make-up nie dość że niewidoczny to jeszcze pięknie podkreśla jej odcień.
Zgadzam sie! Slicznie wygladasz!
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 17:08   #438
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Adusiadu- czym różni się korektor Sunlight od Aussie perk me up? Który fajniej rozświetla cienie?

1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 17:20   #439
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

mysha25xx, dziękuję
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
adusiadu, cerę masz śliczną! A ten delikatny make-up nie dość że niewidoczny to jeszcze pięknie podkreśla jej odcień.
Rozwielitko, masz chyba podobny kolor buzi? Tak samo jak Ty jestem fanką formuły O-glo
Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Zgadzam sie! Slicznie wygladasz!
Dziękuję

Generalnie nie maluję się na codzień mocniej. Z chęcią używałabym korektora Intensive Fair (m. in. na to coś na brodzie) gdyby nie robił mi ciemnych placków na tle podkładu , ale będę kombinowała z podkładem Porcelain (z Buff'd).
Buzie i tak mam ciemną w stosunku do szyi i się trochę odcina (widać troszkę na drugiej fotce), ale w jasniejszych podkładach wyglądam źle.

capuccino, napisałam Ci PW

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-03-21 o 17:33 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 17:58   #440
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

adusiadu, chyba podobny kolorem rzeczywiście i kocham o-glo, ale Ty wygladasz jakoś...szlachetniej. Nie umiem tego oddać
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 18:24   #441
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Adusiadu masz piękną, porcelanową, delikatną cerę Minerały tylko u Ciebie ją podkreślają. CUDO
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 18:38   #442
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
adusiadu, chyba podobny kolorem rzeczywiście i kocham o-glo, ale Ty wygladasz jakoś...szlachetniej. Nie umiem tego oddać
Dziękuję
Może to za sprawą tego, że robiłam zdjęcie przy zielonych żaluzjach i dają taki odcień trochę (szlachetny?).

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Adusiadu masz piękną, porcelanową, delikatną cerę Minerały tylko u Ciebie ją podkreślają. CUDO
Dziękuję
Jestem naprawdę zadowolona z minerałów, bo po pierwsze, że nie ma dla mnie koloru w tradycyjnej kolorówce, a po drugie, że dają taki naturalny efekt
(już nawet nie wspominam o ich dobroczynnym działaniu).
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 22:42   #443
reziolki
Raczkowanie
 
Avatar reziolki
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Lubina
Wiadomości: 487
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

adusiadu pięknie naturalnie wyglądający makijaż! Ja też mam dużo pieprzyków na twarzy, tylko cerę trochę ciemniejszą, też widzę że minerały mają dobre działanie na moją cerę.
__________________
Walczę z kilogramami
reziolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:41   #444
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

No wiec odwazylam sie ..mam nadzieje, ze chociaz na waszych monitorach dobrze widac moja buraczana buzie, z ktora sie na codzien borykam. W fazie pieczenia i ostrego rumienia jest jeszcze duuuuzo gorzej. Ten stan co na zdjeciu jest staly, choc na zdjeciu i tak to lepiej wyglada niz w rzeczywistosci..wszedzie czerwone naczynka popekane i staly czerwony rumien na calych policzkach plus poczatki tradzika rozowatego i zaskorniki na nosie.
Skora raczej "sucha", odwodniona, tak tak, pomimo zaskornikow na nosie nie mam problemu z mega swieceniem sie, choc to jakos dziwne..

Kosmetyki:
filtr
podklad Lumiere FF medium neutral (nie myslalam, ze w ogole wchodzi w gre, ale calkiem dobrze pasuje mi do szyji)
sunlight EDM
silk powder Lumiere
sundew Lumiere
evening out EDM
cienie Lumiere od wew. kacika na mokro: Jade, Twilight Green, Peppermint Patti
w zalamaniu na sucho Cappucinno, pod lukiem i w wewn. kaciku dito 05
na brwiach special dark
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSL17109.jpg (20,9 KB, 1979 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL17036 Kopie.jpg (25,8 KB, 1851 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL17048 Kopie.jpg (30,8 KB, 1513 załadowań)
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-03-22 o 21:17
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:47   #445
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Asiadu, Fruity brawa za odwagę
chcociaż jak dla mnie cery macie ładne!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:59   #446
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Frutko ty chyba blotem bys sie tez umiala pomalowac... Ja na cerę nie narzekam, ale chyba zaczne sie szkolic w takim malowaniu oczu bo mam wiadro kolorow róznych a umiejetnosci ten tego... Frutko chętnie Twoje filmy na YT bym poogladala - jakies instruktaze- robisz? zrobisz?
Mysle, ze tymi zdjeciami reklame robicie ze hej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 13:07   #447
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Frutko (ładnie ) jak zwykle- ślicznie!
popieram prośbę o instruktarze na YT!

pastereczko, fajnie że jesteś
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 13:31   #448
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

fruity widać że potrafisz z minerałami zdziałać cuda. Oglądając Ciebie tylko w makijażach ma się naprawdę wrażenie, że masz nieskazitelną cerę.

Pastereczko dobrze że już jesteś. Nawet nie wiesz co to się dzieje jak Ciebie nie ma.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 13:33   #449
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
No wiec odwazylam sie ..mam nadzieje, ze chociaz na waszych monitorach dobrze widac moja buraczana buzie, z ktora sie na codzien borykam. W fazie pieczenia i ostrego rumienia jest jeszcze duuuuzo gorzej. Ten stan co na zdjeciu jest staly, choc na zdjeciu i tak to lepiej wyglada niz w rzeczywistosci..wszedzie czerwone naczynka popekane i staly czerwony rumien na calych policzkach plus poczatki tradzika rozowatego i zaskorniki na nosie.

Makijaz BTW wstawilam w makijazach mineralnych, edytowalam tylko post.
ślicznie wyglądasz
mogłabyś dopisać listę kosmetyków mineralnych których użyłaś do makijażu?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 13:41   #450
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz
mogłabyś dopisać listę kosmetyków mineralnych których użyłaś do makijażu?
Naprawdę wystarczy czasem odrobinę poszukać. Wszystko masz przez fruity powiedziane.

Dla leniwych: TUTAJ lista
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.