Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 15:15   #181
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

a mnie w międzyczasie podpadły LaurEss w cieplejsze dni - czyli wczoraj i dzis mi sie nie sprawdziły Minimalist jeszcze jako tako, ale ethereal mi się zwarzył - chyba im ciepło nie służy
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:54   #182
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a mnie w międzyczasie podpadły LaurEss w cieplejsze dni - czyli wczoraj i dzis mi sie nie sprawdziły Minimalist jeszcze jako tako, ale ethereal mi się zwarzył - chyba im ciepło nie służy
A ja tak mam zawsze tuż przed okresem, że wtedy to nic mi się nie trzyma na 100 %. Ja akurat najmniej lubię minimalista, bo po nim to od razu się świecę. Ethereal całkiem dobrze, ale z nim trzeba delikatnie postępować tzn. najwyżej dwie cieniutkie warstewki. Inaczej rzeczywiście potrafi mi się lekko zwarzyć. Ale jak go ostrożnie kładę to wygląda super. Najlepszy w te dni jest Elemental oraz podkłady Lily Lolo (no ale tu kolor jest wielkim problemem). Za to np jeden z moich ulubionych podkładów Joppa SR to kompletnie się na tych kilka dni nie nadaje i warzy się bardzo.
A ten ethereal to ma tak, że dopiero po kilku minutach na skórze nabiera właściwego koloru więc może rzeczywiście ciepło zmienia jego właściwości
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:09   #183
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja tak mam zawsze tuż przed okresem, że wtedy to nic mi się nie trzyma na 100 %. Ja akurat najmniej lubię minimalista, bo po nim to od razu się świecę. Ethereal całkiem dobrze, ale z nim trzeba delikatnie postępować tzn. najwyżej dwie cieniutkie warstewki. Inaczej rzeczywiście potrafi mi się lekko zwarzyć. Ale jak go ostrożnie kładę to wygląda super. Najlepszy w te dni jest Elemental oraz podkłady Lily Lolo (no ale tu kolor jest wielkim problemem). Za to np jeden z moich ulubionych podkładów Joppa SR to kompletnie się na tych kilka dni nie nadaje i warzy się bardzo.
A ten ethereal to ma tak, że dopiero po kilku minutach na skórze nabiera właściwego koloru więc może rzeczywiście ciepło zmienia jego właściwości
ja kłade jedną i to cieniutką (krakowskie skąpstwo) Jutro przetestuje Joppę w tym ciepełku, jak się zwarzy to zetrę i ostatecznie zaaplikuję wersję upalną czyli STF solo
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:23   #184
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja kłade jedną i to cieniutką (krakowskie skąpstwo) Jutro przetestuje Joppę w tym ciepełku, jak się zwarzy to zetrę i ostatecznie zaaplikuję wersję upalną czyli STF solo
Ale wiesz co, to mnie trochę przeraża, bo skoro już teraz są problemy z podkładami, to co to będzie w lecie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:46   #185
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Czekam na moje probki i czekam.. pozamawialam formule Ethereal, Elemental jeszcze w yellowach dla pewnosci (bo gold jak dla mnie zero zolci) i zamowiam pelen wymiar. Wykonczeniowy Finishing Touch tez bardzo fajnie sie zapowiada, kolor Light jest przepiekny.
Dzisiaj nalozylam Elemental na krem bez primera kabukim i dal bardzo fajny naturalny efekt, taka dziecieca buzia mi wyszla bez makijazu jakby, a w jednym kolorze, bez porow. Sprobujcie sobie tak
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 12:59   #186
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Czekam na moje probki i czekam.. pozamawialam formule Ethereal, Elemental jeszcze w yellowach dla pewnosci (bo gold jak dla mnie zero zolci) i zamowiam pelen wymiar. Wykonczeniowy Finishing Touch tez bardzo fajnie sie zapowiada, kolor Light jest przepiekny.
Dzisiaj nalozylam Elemental na krem bez primera kabukim i dal bardzo fajny naturalny efekt, taka dziecieca buzia mi wyszla bez makijazu jakby, a w jednym kolorze, bez porow. Sprobujcie sobie tak
Ale Ty byłaś zdecydowana na EGM To jednak Lauress też Ja już mam swoje pełnowymiarowe lauressy. Wzięłam dwa podkłady, puder finishing Touch, trochę cieni i czekam jeszcze na przesyłkę różaną czyli róż True Love i dwa bronzery : sun kiss i sun sheen. Poszłam po całości i pewnie jeszcze nie skończyłam, ale najpierw tego EGM'a wypróbuję
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 14:33   #187
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dominko, moja Roselyn jest bardzo kryjaca i bardzo zolta, wiec chce zamowic jeszcze jeden podklad lzejszy (wiec pewnie raczej Elemental ale tak chwalilas Ethereal, ze musze go wyprobowac) i bardziej bezowy. Stwierdzilam jednak dzis, ze Gold jest w zasadzie w ogole pozbawiony zolci i bede raczej celowac w Yellow. A jak Ci sie Finishing Touch sprawuje? te pozostale wykonczeniowe tez testowalas?

Jakie kolory z EGM Cie interesuja? bo mi sporo probek zostalo
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 15:47   #188
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dominko, moja Roselyn jest bardzo kryjaca i bardzo zolta, wiec chce zamowic jeszcze jeden podklad lzejszy (wiec pewnie raczej Elemental ale tak chwalilas Ethereal, ze musze go wyprobowac) i bardziej bezowy. Stwierdzilam jednak dzis, ze Gold jest w zasadzie w ogole pozbawiony zolci i bede raczej celowac w Yellow. A jak Ci sie Finishing Touch sprawuje? te pozostale wykonczeniowe tez testowalas?

Jakie kolory z EGM Cie interesuja? bo mi sporo probek zostalo
Egm sobie pozamawiałam (wzięłam aż 10 próbek ) więc dziękuję za ofertę
Ethereal jest bardzo fajny, ale trzeba z nim być trochę ostrożniejszym niż z elementalem, który jest chyba najprostszym w użyciu mineralnym podkładem
Co do wykańczających to ja nie lubię żadnych wysuszających pudrów, bo zawsze się po nich bardziej świecę, a tylko Finishing Touch był do suchej i normalnej reszta do mieszanych lub tłustych więc nawet nie chciało mi się próbować, mimo że moja skóra jest mieszana. I bardzo go polubiłam. Jest rewelacyjny i fajnie wygładza. Ja nie oczekuję po pudrach matu na cały dzień. Uważam, że od tego są bibułki więc nie jestem zawiedziona
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:01   #189
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ktos mi wyrządził niedźwiedzia przysługę i nie będę paluchem wskazywać na Dominkę
Zostałam obdarowana odsypką najpiekniejszego linera/cienia kącikowego na świecie Impression on jest 100 razy ładniejszy niż ta fotka, to cudowny nasycony kolor taki granatowozielony oceanicznoburzowy i nie kupiłam go 5 minut po wypróbowaniu tylko dlatego że chcę jeszcze inne dary przetestować
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:05   #190
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Jmw jak bedziesz robic zakupy to moze razem. Dla mnie lauraess to 2 miejsce po afterglow a 3ma egminerals
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:19   #191
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ktos mi wyrządził niedźwiedzia przysługę i nie będę paluchem wskazywać na Dominkę
Zostałam obdarowana odsypką najpiekniejszego linera/cienia kącikowego na świecie Impression on jest 100 razy ładniejszy niż ta fotka, to cudowny nasycony kolor taki granatowozielony oceanicznoburzowy i nie kupiłam go 5 minut po wypróbowaniu tylko dlatego że chcę jeszcze inne dary przetestować
No to się ucieszyłam, że Ci się spodobał, bo ja też go uwielbiam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 10:23   #192
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Jmw jak bedziesz robic zakupy to moze razem. Dla mnie lauraess to 2 miejsce po afterglow a 3ma egminerals
Oczywiście, nie ma problemu, acz ja chyba tylko ten 1 cien będę brać (bo staram sie nie kupować cieni ). Tzn mam nadzieje, że mi te zakupy sie nie rozrosną - podkłady mi nie podeszły, ale znając siebie pewnie coś tam wyszperam innego.
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:04   #193
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

pastereczko, zdradź proszę jakich kolorów używasz z LaurEss i innych firm, co podpasowało Ci z EGM?, bo czuję się obco wśród tylu bladych twarzy Dogadałam się z golabkiem, że wybieramy te same kolory, ale obie jesteśmy w fazie testów, Ty bardziej doświadczona.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:17   #194
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

ja juz Ci pisalam ze mamy ten sam odcien
z lauraess mam probki od Pranie i obie dobre: subtele tan i radiance neutral
z egm whitney i glo dean i jescze jeden(nie pamietam)
z edm buff beige neutral, czasem pink tan i cos dodaje brazera, i multitasking +brazer
z afterglow bisquit
z joppa light medium#1, goldenroad praline wheat i jeszcze dwa (sprawdze w domu)
z meow frisky siamese
z buffd apricot
z lumiere beige2,3
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:33   #195
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dzięki, ale pogubiłam się już w tych wszystkich wątkach i firmach, ciągle szukam ideału, przeglądam coraz to nowsze firmy, zgłupiałam już kompletnie
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:49   #196
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Z okazji swiat kliknelam sobie duzy Finishing Touch do tego przecenione probki cieni za 1$, Surf i Dream. Dziala nadal kod na 10% EDSFORUM

No co mam zrobic, jak nikt nie pisze w tym watku? wale posta pod postem
Przyszly moje probki. Formula Ethereal raczej nie dla mnie - zbyt kremowa. Jeszcze jutro potestuje, mam nowy odcien do sprawdzenia, Subtle Yellow. Okazalo sie, ze zamawialam tez cien Bluegrass, co za cudo! idealny do kacikow, delikatnych kresek. Malenko go, no ale nie spodziewalam sie w tej kwestii fajerwerkow...

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-04-17 o 18:23 Powód: post pod postem
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:51   #197
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Zglaszam sie do pisania

Nie patrze na ten watek bo mnie kusi pelen wymiar subtele tan
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:56   #198
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Bierz, ja tez wezme pelen wymiar Elementala, tylko jeszcze sprawdze Yellow.
Ale oni maja piekne kolory cieni, szok. Ciekawe jak moje kolejne beda wygladaly. I znow przesylka od nich przyszla mi rowno tydzien od wysylki, rewelacja.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 17:41   #199
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Jaką przesyłkę brałaś Judyto ? Tę najtańszą?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 18:13   #200
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Bierz, ja tez wezme pelen wymiar Elementala, tylko jeszcze sprawdze Yellow.
Ale oni maja piekne kolory cieni, szok. Ciekawe jak moje kolejne beda wygladaly. I znow przesylka od nich przyszla mi rowno tydzien od wysylki, rewelacja.
ja ich cienie UBÓSTWIAM. Oprócz tego, że super kolory to się zajeiście mienią i super trzymają i mają jakąś taką konsystencję mięciutką, że normalnie och i ach

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Jaką przesyłkę brałaś Judyto ? Tę najtańszą?
Ja zawsze biorę najtańszą i od dnia wysyłki idzie od 4 do 7 dni
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 18:18   #201
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Zawsze biore najtansza
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 22:56   #202
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Tak się pytalam, bo mnie szło 3 tygodnie... ta moja poczta to jakaś mało obrotna jest chyba
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:46   #203
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
A ja dzisiaj położyłam Elementala na Kick Start a na to Putty z Buff'd i wszystko w pięknym stanie do wieczora wytrzymało. Świeciłam się po kilku godzinach identycznie jak bez primera i bibułka jak zawsze w ruch poszła, ale nawet wieczorem makijaż wyglądał po prostu świetnie
Jutro jeszcze wypróbuję Fresh Starta na imprezce czyli będzie mega test
Coś czuję w kościach, że zamówienie się szykuje

Przetestowałam Fresh Start i niestety mnie zapchał, a to mi się niezwykle rzadko zdarza. Tzn miewam jekieś wypryski, ale tu ewidentnie zawinił FS, bo używałam przez dwa dni, powyskakiwało mi kilka drobnych czerwonych, a jak tylko odstawiłam ten primer i zastosowałam Kick Start do wieczora wszystko zeszło Za to Kick start na bank wezmę duży, bo makijaż na nim pięknie do późnego wieczora wygląda
No i trafiłam jeszcze na piękny cień Uptown. To taki ciepły popiel bardzo iskrzący - uwielbiam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-05-06 o 10:23 Powód: post pod postem
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 14:46   #204
Gunia_
Raczkowanie
 
Avatar Gunia_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 88
GG do Gunia_
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dotarły dziś moje próbeczki Ale faktycznie malutkie.
Więcej fotek wkleje do albumu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dsc03511.jpg (157,9 KB, 162 załadowań)
Gunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:32   #205
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Hematite mam i lubię, ale spodobały mi się Money i Windswept na Twoich fotkach. Będziesz zadowolona z ich cieni
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:49   #206
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Hematite mam i lubię, ale spodobały mi się Money i Windswept na Twoich fotkach. Będziesz zadowolona z ich cieni
Cienie LaurEss są fajne, potwierdzam, mi też bardzo przypadły do gustu, czaję się na więcej Póki co mam Windswept (śliczny szarofioletowy kolor), Bombshell (mocny fiolet, rewelacja) i Attitude (delikatny, błyszczący fiolet) i Envious, który dodali mi gratis, ale kolor nie bardzo dla mnie. Na powiekach trzymają się dobrze, kolory mają bardzo fajne (podoba mi się ten podział na kategorie, każda daje inny efekt).
Z podkładów testowałam jak na razie tylko Elemental - ale mi nie podszedł Wygląda w miarę, wykończenie ma fajne, kolor ładnie się wtapia, ale po jakimś czasie zaczynam czuć, że mam coś na twarzy, a bardzo nie lubię tego uczucia. Często miewałam tak z tradycyjnymi podkładami - potrzeba natychmiastowego zmycia wszystkiego z buzi
Testy Ethereala i Minimalista dopiero będą. Na razie nie mogę się odkleić od mojego ukochanego VV Lumiere
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 22:12   #207
Gunia_
Raczkowanie
 
Avatar Gunia_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 88
GG do Gunia_
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Hematite mam i lubię, ale spodobały mi się Money i Windswept na Twoich fotkach. Będziesz zadowolona z ich cieni
Windswept jest troche bardziej fioletowy niż na zdjęciu. Ale za to Money To taki zielono-złoty kolorek, strasznie mieniący się na skórze, nie odważyłabym się pomalować się nim 'tak na codzień'. Ale na imprezy będzie idealny
Gunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:49   #208
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

mam problem z zapłaceniem PayPalem. Jak mam wpisać ten kod ( bo on nadal działa), skoro tam gdzie można go wpisać i jest wybór metody płacenia, trzeba kliknąć w ikonke pay pala, ale jak wpisuje ten kod to nie uwzględnia mi go i przechodzi na stronkę pay pala, ale bez uwzględnienia promocji...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:38   #209
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
mam problem z zapłaceniem PayPalem. Jak mam wpisać ten kod ( bo on nadal działa), skoro tam gdzie można go wpisać i jest wybór metody płacenia, trzeba kliknąć w ikonke pay pala, ale jak wpisuje ten kod to nie uwzględnia mi go i przechodzi na stronkę pay pala, ale bez uwzględnienia promocji...
Ktoś już kiedyś wybadał, że ten kod to niestety tylko przy płaceniu kartą działa
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:48   #210
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

jestem w szoku! zamowilam probki 2 czerwca a dziś doszły... strasznie szybko!!
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.