Pomocy! inny kolor na czubku glowy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 15:58   #1
Lilith2221222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3

Pomocy! inny kolor na czubku glowy.


Jestem zrozpaczona. Wlasnie wrocilam od fryzjera. miala byc wymarzona miedz, wyszlo cos co zupelnie jej nie przypomina a w dodatku wlosy na czubku sa... CZERWONE!! co mam z tym zrobic? czy da sie to jakos zmyc? albo chociaz ujednolicic? zaraz sie chyba zalamie.


Prosze o porady. W dodatku za kilka dni mam rozmowe kwalifikacyjna... nie moge sie tak pokazac

Edytowane przez Lilith2221222
Czas edycji: 2010-06-25 o 16:01
Lilith2221222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 17:37   #2
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Pomocy! inny kolor na czubku glowy.

Cytat:
Napisane przez Lilith2221222 Pokaż wiadomość
Jestem zrozpaczona. Wlasnie wrocilam od fryzjera. miala byc wymarzona miedz, wyszlo cos co zupelnie jej nie przypomina a w dodatku wlosy na czubku sa... CZERWONE!! co mam z tym zrobic? czy da sie to jakos zmyc? albo chociaz ujednolicic? zaraz sie chyba zalamie.


Prosze o porady. W dodatku za kilka dni mam rozmowe kwalifikacyjna... nie moge sie tak pokazac
wrzuc zdjecie wlosów
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:28   #3
Lilith2221222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy! inny kolor na czubku glowy.

Wlasnie mylam, juz kilka razy. mam mokre i nie moge wyslac. w dodatku stasznie piecze mnie skora.
czy da sie jakos wymyc, po jakims czasie ta farbe i wrocic do czegos zblizonego do naturalnego?
Lilith2221222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 10:16   #4
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Pomocy! inny kolor na czubku glowy.

Cytat:
Napisane przez Lilith2221222 Pokaż wiadomość
Wlasnie mylam, juz kilka razy. mam mokre i nie moge wyslac. w dodatku stasznie piecze mnie skora.
czy da sie jakos wymyc, po jakims czasie ta farbe i wrocic do czegos zblizonego do naturalnego?
farba już po kilku myciach nie będzie tak intensywna... skoro cie piecze to musiała być mocna farba ... i może za długo trzymana...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 10:30   #5
Lilith2221222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy! inny kolor na czubku glowy.

Teraz juz nie jest tak mocno czerwony, ale jednak. Bylam u kilku innych fryzjerek mowily ze czerwienie szybko sie wymywaja pod wplywem slonca, ciepla itp. Wiec mam nadziejej ze nie bede dlugo sie z tym meczyc. Proponowaly mi tez zebym czubek glowy (tam gdzie jest czerwien) umyla szamponetka w kolorze jasnego brazu, wtedy wlosy nabiora normalnego odcienia- jednak boje sie takiego eksperymentu.

Co ciekawe fryzjerka u ktorej bylam uwaza ze wszystko jest w pozadku, ze wlosy mam takie jak powinny byc, ze moj czerwony kolor jest dokladnie taki sam jak na probniku w katalogu (tamten byl miedziano brazowy;/) i mowi ze 2 cm czerwone odrosty to norma i po kazdym farbowaniu na rudo tak jest. Zaznaczam ze nizej kolor jest normalny a ja nigdy wczesniej nie farbowalam.

Wyglada to koszmarnie i wstyd mi gdziekolwiek wyjsc.

Zastanawiem sie czy nie pojsc do tej fryzjerki jeszcze raz i zadac czegos, nie wiem naprawy...? bo tak byc nie moze. A ona jeszcze kluci sie ze mna ze po kazdym farbowaniu wlosy maja na czubku glowy inny kolor... nie mam sily do tej kobiety
Lilith2221222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.