BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 18:25   #3451
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja używam Elemonga na normalny krem bo kiedy nakładałam go na suchą twarz (bez kremu) to ciężko mi było go dobrze rozsmarować i właził mi w pory. Ale ja zawsze osypuje twarz na końcu sypkim pudrem, nie wyobrażam sobie inaczej, nieważne czy to BB czy zwykły podkład
Ja też osypałam, przez godzinę było super a potem blask ode mnie bił w negatywnym znaczeniu
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 18:26   #3452
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
jak dla mnie missha jest lepsza, ale najlepszy to jest skin79 (oriental gold, albo the prestige diamond collection - ale nie ten rozswietlacz z mega iloscia brokatu). Niestety, każdy ma inny ulubiony bb cream - na każdym krem wygląda inaczej, ma inny odcień, lepiej albo gorzej dopasowuje się do koloru skóry... trzeba próbować...
Tak, trzeba próbować i przede wszystkim przeczytać wątek - dziewczyny zachwycają się różnymi BB i najczęściej jest to chyba właśnie Missha PC
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 18:56   #3453
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Swatch Baviphata tutaj. Dzisiaj znowu testowałam, wróciłam po 8 godzinach do domu i nie mogę się napatrzeć na moją skórę Wczoraj nie byłam do końca przekonana, ale dzisiaj jestem zachwycona. Niech nikogo nie przerazi ta pomarańcz, mam wrażenie że ten cream na prawdę dopasowuje się do koloru skóry, nawet pytałam dzisiaj mamę jak wygląda (w końcu mogło mi się tylko wydawać że wygląda dobrze) i tez stwierdziła że kolor jest idealny, a zazwyczaj nie ma problemu z wytykaniem mi zbyt ciemnego/różowego/bladego/zółtego podkładu :P

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2011-01-20 o 18:59
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:07   #3454
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
jak dla mnie missha jest lepsza, ale najlepszy to jest skin79 (oriental gold, albo the prestige diamond collection - ale nie ten rozswietlacz z mega iloscia brokatu). Niestety, każdy ma inny ulubiony bb cream - na każdym krem wygląda inaczej, ma inny odcień, lepiej albo gorzej dopasowuje się do koloru skóry... trzeba próbować...

Chyba zakupie Skin Food Red Bean... kusi mnie bardzo
Ja zuzyłam jedną próbkę Red Beana i jakoś mnie nie uradował.Podkreślił suche skorki i po 4h się zważył.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:09   #3455
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam miniaturkę Baviphat Magic Girls Plus, jutro rano zrobię swatch bo dzisiejsze zdjęcia nie wyszły :P Poziomem jest podobny do Misshy 21, ale jest zdecydowanie cieplejszy, nie taki żółty jak na swatchach które ostatnio znalazłam, bardziej brzoskwiniowy, zresztą zobaczycie jutro na zdjęciu. Z góry wiedziałam że to nie jest kolor dla mnie, ale chciałam go przetestować z ciekawości :P Nie mam zółtej czy ciepłej skóry, raczej neutralno/chłodną z niebieskimi tonami, ale o dziwo ten bb cream idealnie dopasował się do mojego odcienia skóry Na pierwszy rzut oka kryje dosyć przeciętne, ale skóra wygląda naprawdę ładnie Nie jest taki gęsty i ciężki jak Missha, łatwiej się rozsmarowuje. Kupiłam #2 do skóry suchej, co prawda mam mieszaną i często się świecę w strefie T, ale unikam wszelkim kosmetyków matujących bo tylko pogarszają sytuację :P Właściwie całkiem nieźle się trzymał, pod koniec dnia jedynie czoło zaczęło się trochę świecić, ale z kolei na policzkach czułam lekki dyskomfort, jakby wysuszał Trochę dziwne jak na krem do cery suchej. Zapach ma subtelny, mydlany.
Podsumowując, duży plus za dopasowanie się do odcienia mojej skóry, ten krem to prawdziwy kameleon Trwałość i efekt też bez zarzutów, potestuję jeszcze parę dni, ale czuję że niedługo skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie.

(Zamawiałam u Ruby, otrzymałam z oryginalnym kartonikiem.)
No popatrz, Tobie dała do niego opakowanie, a mi poskąpiła
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:17   #3456
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja używam Elemonga na normalny krem bo kiedy nakładałam go na suchą twarz (bez kremu) to ciężko mi było go dobrze rozsmarować i właził mi w pory. Ale ja zawsze osypuje twarz na końcu sypkim pudrem, nie wyobrażam sobie inaczej, nieważne czy to BB czy zwykły podkład
Ja w sumie większość dni w tygodniu rano na makijaż poświęcam na prawdę chwilę i z reguły ograniczam się tylko do podkładu mineralnego i w ciągu dnia nieczęsto się świece. Rano często zamiast spędzić 15min przed lustrem wole posłuchać przez kwadrans budzika (a później straszę ludzi przez cały dzień ).
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:22   #3457
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Ja w sumie większość dni w tygodniu rano na makijaż poświęcam na prawdę chwilę i z reguły ograniczam się tylko do podkładu mineralnego i w ciągu dnia nieczęsto się świece. Rano często zamiast spędzić 15min przed lustrem wole posłuchać przez kwadrans budzika (a później straszę ludzi przez cały dzień ).
Ja mam w tygodniu dokładnie to samo
Zimą zrezygnowałam z minerałów i używam Misshy albo Elemonga. Przed zimą używałam minerałów tylko w te dni kiedy szłam na późniejszą godzinę do pracy bo trochę mi to zajmuje i szkoda mi było czasu (który mogłam wykorzystać na powylegiwanie się w łóżku ), z BB jest szybciej
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 19:56   #3458
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Ja zuzyłam jedną próbkę Red Beana i jakoś mnie nie uradował.Podkreślił suche skorki i po 4h się zważył.
Wlasnie mialam probke i bylo OK, dlatego chce sprobowac
Mnie dzis Laneige Snow podkreslil suche skorki :-( :-(
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:00   #3459
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam w tygodniu dokładnie to samo
Zimą zrezygnowałam z minerałów i używam Misshy albo Elemonga. Przed zimą używałam minerałów tylko w te dni kiedy szłam na późniejszą godzinę do pracy bo trochę mi to zajmuje i szkoda mi było czasu (który mogłam wykorzystać na powylegiwanie się w łóżku ), z BB jest szybciej
Ja przed minerałami właściwie normalnych podkładów nie używałam i najpierw nauczyłam się nakładać minerały, a dopiero niedawno normalne podkłady. I dlatego nałożenie BB creamu/podkładu drogeryjnego to dla mnie coś strasznego- wszystko mi się miesza z filtrem, robią się smugi, trzeba długo rozcierać krawędzie, żeby nie było różnic koloru... A minerały nakładam w kilka minut (2? kiedyś sprawdzę ze stoperem ).
A z BB zamówię jeszcze Misshe PC. Jeśli też się u mnie nie spiszę to dam sobie spokój.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:16   #3460
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A ja dzisiaj nałożyłam odrobinę pinka (skin79) na powieki i nałożyłam cienie. Gdy wróciłam do domu to byłam w szoku, ponieważ nadal cienie były na swoim miejscu. Nie wyblakły i nie zebrały w załamaniach powieki, co się zdarza nawet po użyciu bazy. Odkrywam nowe możliwości bbcreamów
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:36   #3461
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24509623]No popatrz, Tobie dała do niego opakowanie, a mi poskąpiła [/QUOTE]
A napisałaś w końcu do niej (niego ) ?
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 20:52   #3462
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Muni Muni o proszę


a ja właśnie sobie zamówiłam misshe PC na ebayu, mam nadzieję, że wszystkoe dobrze zrobiłam, bo to mój pierwszy raz

i szybko wyłączyłam, bo mnie zaczęły inne cudowności kusić
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:42   #3463
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
A napisałaś w końcu do niej (niego ) ?
Ee,już mi się nie chce Jestem zadowolona tak czy owak,więc nie będę dociekać gdzie mój karton
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:58   #3464
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24513726]Ee,już mi się nie chce Jestem zadowolona tak czy owak,więc nie będę dociekać gdzie mój karton [/QUOTE]
ciekawe czy do mnie przyjdzie w kartoniku
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 23:27   #3465
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

co do świecenia się to nie wina elemonga tylko masz przesuszoną skórę i musisz ją nawilżać, bo jak nie będziesz tego robic to nic Ci jej nie zmatuje
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:16   #3466
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
co do świecenia się to nie wina elemonga tylko masz przesuszoną skórę i musisz ją nawilżać, bo jak nie będziesz tego robic to nic Ci jej nie zmatuje
Wiem, nawilżam swoją skórę tylko
połączenie krem podklad puder- swiecę się powiedzmy po trzech godzinach, pieciu
polaczenie krem elemong puder- po godzinie bylo tragicznie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:22   #3467
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O to ciekawe, ale w jakim sensie sobie przypominasz- byłaś tam czy gdzieś czytałaś, chętnie bym podrążyła temat tylko gdzie znaleźć info w necie?
Czytałam na blogu Kimoko [kimoko.livejournal.com]
Cytat:
Napisane przez mela250 Pokaż wiadomość
uwazacie elemonga i mishe perfect cover za dobre kremy BB?
Tak.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:18   #3468
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

to może twój krem nie współgra z BBC, poszukaj jakiegos innego...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:25   #3469
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Tak, znalazlam pudelko. A na pudelku same krzaki Bylam nawet w sklepie, zeby zapytac, czy dysponuja skladem tego kosmetyku w jezyku angielskim, to pani mi powiedziala, ze mam szukac na stronie FaceShopu. Szkoda tylko, ze tam ten kosmetyk W OGOLE nie figuruje Wiec sklad jest kwestia otwarta, sama coraz bardziej zaczynam dumac, czy to porzadna ochrona, czy cos ala BB krem
OMG co za głupia sytuacja.
Cóż, wygląda na to, że jednak kupię coś bardziej standardowego

Cytat:
Co do korektorow (i ogolnie produktow kolorowych) MAC, to nie literka, a numerek okresla poziom jasnosci/ciemnosci koloru. Literka oznacza tonacje Nie wiem jak ciemna jest Missha 23, ale podejrzewam (zgaduje!!!), ze bedzie to cos w okolicach NW20-25 ?
I co masz na mysli ze "spelnieniem zadania"? Korektory maja rozne zadania Ten MACa moim zdaniem jest idealny na wypryski, pod oczami wysusza

Dziękuję nawet przy mojej pokrętności i niejasności wypowiedzi powiedziałaś mi wszystko co chciałam wiedzieć
Co do odcienia...mam Misshe PC23 i odrobinę Lioele...czy jeśli zrobię swatche z porównaniem ich, będziesz w stanie zweryfikować swoją propozycję odcienia? Oczywiście bez żadnych żali z mojej strony ani odpowiedzialności z Twojej!!
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 16:11   #3470
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
to może twój krem nie współgra z BBC, poszukaj jakiegos innego...
A propos niezgrania doszłam dziś do wniosku, że mój nowy krem (Perfecta aloesowa) chyba nie współgra dobrze z Elemongiem bo mam wrażenie, że ciemnieje mi na twarzy a wcześniej tak nie było Zobaczymy jak będzie z Misshą.


---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Urban Warrior, widziałam na Twoim blogu swatche Misshy SR i PC #13 i Missha SR wydaje się być jaśniejsza niż PC i trochę wpada w róż - jest tak w rzeczywistości czy tylko na zdjęciu tak to wygląda?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:20   #3471
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez venealin Pokaż wiadomość

Dziękuję nawet przy mojej pokrętności i niejasności wypowiedzi powiedziałaś mi wszystko co chciałam wiedzieć
Co do odcienia...mam Misshe PC23 i odrobinę Lioele...czy jeśli zrobię swatche z porównaniem ich, będziesz w stanie zweryfikować swoją propozycję odcienia? Oczywiście bez żadnych żali z mojej strony ani odpowiedzialności z Twojej!!
Hmmm moge sprobowac, ale mysle, ze najlepiej bedzie jesli zwrocisz sie z tym pytaniem do dziewczyn na watku MAC (one wiedza o tej marce znacznie wiecej ode mnie), albo znajdziesz swatche odcieni tego korektora w internecie - w ten sposob prawdopodobienstwo nietrafienia i zakupu bubla sie zmniejszy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość


Urban Warrior, widziałam na Twoim blogu swatche Misshy SR i PC #13 i Missha SR wydaje się być jaśniejsza niż PC i trochę wpada w róż - jest tak w rzeczywistości czy tylko na zdjęciu tak to wygląda?
Tak rzeczywiscie na zdjeciu wyszlo, i tak wyglada na zywo na reku, jednak na twarzy (mojej) zupelnie tej roznicy nie widac Obydwa wygladaja mniej wiecej tak samo (pomijajac cechy typu wykonczenie, etc.)
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:25   #3472
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Tak rzeczywiscie na zdjeciu wyszlo, i tak wyglada na zywo na reku, jednak na twarzy (mojej) zupelnie tej roznicy nie widac Obydwa wygladaja mniej wiecej tak samo (pomijajac cechy typu wykonczenie, etc.)
Dzięki Zastanawiam się czy nie będzie za różowa trochę bo ja żółtek jestem Widziałam gdzieś, że Missha SR #21 jest żółta ale nie wiem z kolei czy nie będzie za ciemna - i bądź tu mądra
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:28   #3473
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki Zastanawiam się czy nie będzie za różowa trochę bo ja żółtek jestem Widziałam gdzieś, że Missha SR #21 jest żółta ale nie wiem z kolei czy nie będzie za ciemna - i bądź tu mądra
Ryzyk fizyk

Ja mam ostatnio smaka na jakis BB od BRTC ... czy ktos posiada ten reperujacy? Jak z odcieniem?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:41   #3474
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

jestem nowa w temacie BB kremow i dopiero zamowilam 3 sztuki na pierwszy ogien....

ogolnie rzecz biorac jest duzy wybor do cery problematycznej.....

ale czy sa jakies specjalne do np. skory suchej?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 17:47   #3475
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Viki sa ... Missha ma i BRTC...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 19:25   #3476
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki Zastanawiam się czy nie będzie za różowa trochę bo ja żółtek jestem Widziałam gdzieś, że Missha SR #21 jest żółta ale nie wiem z kolei czy nie będzie za ciemna - i bądź tu mądra
Najprawdopodobniej jutro ją przetestuję (też jestem żółtek), podzielę się wrażeniami
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 20:18   #3477
LeeLena
Raczkowanie
 
Avatar LeeLena
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 124
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Im dłużej przeglądam tym bardziej chce przetestować?
Ale chyba najpierw lepiej wezmę próbki, bo jak czytam to każdy krem BB działa inaczej na daną cerę...
Nigdy nie zamawiałam przez ebay, więc nie było by problemu dołączyć się do tego zakupów? próbki też zamawiają panie stamtąd?
Jak do tej pory to kojarzę tylko tą Misshę PC i Elemonga, więc te napewno chce wypróbować... a ta Missha nadaje się do cery młodej?
I jakie jeszcze mógłby mi ktoś doradzić...
LeeLena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 20:39   #3478
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej jutro ją przetestuję (też jestem żółtek), podzielę się wrażeniami
Masz na myśli Misshę SR #13? Dzięki, jak przetestujesz czekam na wrażenia
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 21:57   #3479
mela250
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 29
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
Im dłużej przeglądam tym bardziej chce przetestować?
Ale chyba najpierw lepiej wezmę próbki, bo jak czytam to każdy krem BB działa inaczej na daną cerę...
Nigdy nie zamawiałam przez ebay, więc nie było by problemu dołączyć się do tego zakupów? próbki też zamawiają panie stamtąd?
Jak do tej pory to kojarzę tylko tą Misshę PC i Elemonga, więc te napewno chce wypróbować... a ta Missha nadaje się do cery młodej?
I jakie jeszcze mógłby mi ktoś doradzić...
dołaczam sie bo mam tak samo
mela250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 23:03   #3480
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

missha SR 21 jest żółtawa ale dla mnie za jasna a 23 jest za ciemna i brak w niej żółci
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.