Sklep Dobrarada - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 23:23   #2311
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
fashionistkaaa ja bym Ci jednak odradziła kupować tyle na raz nie sprawdzonych przez siebie produktów, ponieważ jak wiadomo co dla jednych złotem to dla drugich błotem i u dobrej rady też są takie produkty, co do żeli do naturalków to nie próbowałam niestety, ale jedno mogę powiedzieć co mi bardzo nie odpowiada w żelach u dobrej rady to, że strasznie wyciekają z pojemniczków, a na kolorówkach to najbardziej odczuwam, bo nie dość że strasznie brudzą to jeszcze w żelach których w ogóle nie używałam widać braki, a przy 5ml jest różnica.

no tak. ale ja potrzebuje tych zeli na juz z modeny nie ma do naturalków nie chce kupowac 1 zelu na probe bo to mi nic nie da nie mozna ich laczyc z innymi zwyklymi zelami. beda ok to beda a jak nie to ewentualnie odsprzedam komus caly zestawik tych zelow.
a cena tych zelków jest naprawdę super.
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:49   #2312
Annca
Przyczajenie
 
Avatar Annca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Sklep Dobrarada

fashionistkaaa ja na twoim miejscu zamówiłabym mniejsze pojemności na sprawdzenie dodam jeszcze że odkąd spróbowałam żelków od DR to już innych nie chcę. Wcześniej pracowałam na IBD oraz EzFlow. Ale musisz sama spróbować i przetestować. W każdym bądź razie ja szczerze polecam te żele
Annca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 13:19   #2313
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Sklep Dobrarada

Widzę, że chyba się nie doczekam odpowiedzi na moje pytania...może zadałam je w niewłaściwym wątku... także dodam tylko, że też zamówiłam kolorowy u DR - mam jednak nadzieję, że nie będzie wyciekał i brudził... ...chociaż dobrze, że ktoś mnie uprzedził - będzie trzeba trzymać z dala od innych produktów...
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 14:54   #2314
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Sklep Dobrarada

zele kolorowe od DR sa ok nie wiem jak easy off bo nie pracuje na nich.
Zeby zel nie wyciekal usun z wieczka ten styropianik i po kazdym uzyciu zelu wytrzyj dokladnie brzegi sloiczka.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:51   #2315
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja mam kolorowe od DR z serii normalnej i fioletowy soak-off i trzymają się rewelacyjnie, kryją też dobrze - tylko trzeba pamiętać o wymieszaniu
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:13   #2316
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem nowa na forum. Czytam, czytam, czytam go może od tygodnia (nie pamiętam dokładnie)... ale jest tu tyle wpisów, że nie wiem już za jakie wątki się zabierać... czas leci, a szukam odpowiedzi na kilka pytań... Mam nadzieję, że w dobrym miejscu je zadam. Otóż kurs ukończyłam już jakiś czaaaas temu, lecz dopiero teraz coraz bardziej zamierzam się porządnie zabrać za stylizację. Zawsze miałam dużo wątpliwości typu dobre żele (?) itp. Przejdę do rzeczy... PRIMER - na kursie mi o nim nic nie wspomniano... używam żelu podkładowego, następnie budującego oraz nabłyszczającego... czy w takim wypadku jest KONIECZNE położenie PRIMERA na samym początku? Podobno nie...chociaż opinie słyszy się RÓŻNE. Żel kolorowy...również mi o nim nic nie wspomniano. Po której warstwie lub zamiast której powinnam go nałożyć? Ozdoby nauczono mnie kłaść głównie przed nabłyszczającym tutaj czytam, że wszyscy nakładają po podkładówce. Pomijając CYRKONIE oczywiście. Brakat również kładę zaraz po podkładówce. Wiem, że powinnam na kursie pytać o te rzeczy, ale wtedy byłam chyba bardzo speszona itp. Pytania mogą się Wam wydawać dosyć GŁUPIE, ale ja mam wątpliwości co do tych rzeczy. Wczoraj złożyłam zamówienie u DR - jak dojdzie to wypowiem się na forum Pozdrawiam.
Ja zawsze daje primer, później żel podkładowy, bo jednym klientkom będzie super sie trzymać bez primera a innym nie, więc nic nie zaszkodzi też go dać a przynajmniej jest pewność żę płytka jest dobrze odtłuszczona żel kolorowy kładę po tej warstwie tak jak frencz czyli primer, podkładowy, cienka warstwa żelu budującego lub jednofazowego (dla pewności żeby wszystko dobrze sie trzymało) no i kolor, później buduje i nabłyszczam. A ozdoby to zależy jakie, grube odstające można na podkładówce a takie drobniejsze nie odstające na koniec to zależy jak kto woli Wcale Twoje pytania nie są głupie bo wiem jak to jest, byłam też na kursie i też dużo rzeczy właśnie takich nie wytłumaczyli... a wiadomo że jak sie dopiero zaczyna to nie wie sie o co pytać.. dopiero później jest duuużżo pytań jak już sie troche w tym siedzi czytaj dużo na tym forum, naprawde jest tu mnóstwo informacji i chyba na każdy temat pozdrawiam
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 22:59   #2317
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Sklep Dobrarada

kasiulka690 - Dziękuję Ci bardzo, że się mną "zaopiekowałaś" Dokładnie... jednym się trzyma dłużej, drugim krócej. Słyszałaś o żelach do "nadpotliwości" ? W sensie nie pamiętam czy są przeznaczone dla tych konkretnych osób czy po prostu dlatego, że są bardziej gęste stosuje się je w takich przypadkach. Robisz każdej klientce tymi samymi żelami czy wyczuwasz jakich powinnaś użyć? Nie wyobrażam sobie kłaść ozdób po podkładówce, klientki wtedy jeszcze same do końca nie mogą się zdecydować czego chcą, hehe... ale pewnie kwestia przyzwyczajenia Chciałam jeszcze zapytać czy spotkałaś się z przypadkiem, żeby ozdoby pod żelem traciły kolor? Przykładowo "piegi" kładłam tuż przed nabłyszczającym...czyli praktycznie pod sam koniec... po kilku dniach traciły swój kolor... myślisz, że to dlatego, że były TYLKO pod nabłyszczaczem? Może jakbym kładła je wcześniej (zaraz po podkładówce) czyli byłyby pokryte jeszcze żelem budującym to byłyby bardziej "zabezpieczone" i wtedy nie działoby się tak? Nie mam pojęcia... ;|
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 23:34   #2318
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Annca Pokaż wiadomość
fashionistkaaa ja na twoim miejscu zamówiłabym mniejsze pojemności na sprawdzenie dodam jeszcze że odkąd spróbowałam żelków od DR to już innych nie chcę. Wcześniej pracowałam na IBD oraz EzFlow. Ale musisz sama spróbować i przetestować. W każdym bądź razie ja szczerze polecam te żele

zamawiam najmniejsze pojemnosci jakie są ale odrazu cale zestawy. kolorowych i podstawowych.
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 09:19   #2319
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ja mam kolorowe od DR z serii normalnej i fioletowy soak-off i trzymają się rewelacyjnie, kryją też dobrze - tylko trzeba pamiętać o wymieszaniu
miałam troche żeli kolorowych soak-off - trzeba je wymieszac godz. przed nakładaniem bo pigment ucieka na dno słoiczka i wydaje mi sie ze 2 warstwy dawać bo kryją gorzej niż tradycyjne żele i-nails , za to z kolorowych tradycyjnych jestem zadowolona , dobrze sie utwardzają i nie uciekają ze słoiczków
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 13:00   #2320
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja narazie wszystkie kolorowe mam z reni nail chyba z 20szt. ale jak te soak off sie sprawdza to zamowie tez zwykle kolorowe od dr
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 20:37   #2321
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
miałam troche żeli kolorowych soak-off - trzeba je wymieszac godz. przed nakładaniem bo pigment ucieka na dno słoiczka i wydaje mi sie ze 2 warstwy dawać bo kryją gorzej niż tradycyjne żele i-nails , za to z kolorowych tradycyjnych jestem zadowolona , dobrze sie utwardzają i nie uciekają ze słoiczków
Wiesz co ten mój fioletowy kryje fantastycznie właśnie po 2 warstwach ale trzeba go NAPRAWDĘ dobrze wymieszać...
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 09:31   #2322
jewellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to jewellina
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja wlasnie zaczynam moja przygode z zelami soak-off. Zamowilam od DR na probe zel Clear, Snow White zeby frencha zrobic. Powiem wam ze srednio mi sie podobaja. Trzymaja sie super, zero powietrza czy tez odlazenia od naturalka. To jest duzy plus natomiast nakladanie bialego to bylo wyzwanie, zel tak rzadki ze splywal niemilosiernie i nie moglam prostego usmiechu zrobic. zel clear natomiast po przyciu jest zupelnie matowy wiec jak chce aby sie blyszczal to musze lakier bezbarwny nalozyc a tego nie lubie bo szybko traci polysk. Konieczne jest uzycie zelu nalbyszczajacego easyoff. planuje zakup ale juz od NSI chyba ze ktos mi poleci od DR bo widzialam ze taki sie pojawil w ofercie. Kolorowka od DR easy off jak dla mnie maly wybor.

Mam pytanie: Czy zel masked i-nails moge uzyc z zelami easy-off DR? w opisie jest napisane, ze zawiera silikon wiec chce sie upewnic Dzieki )
jewellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 18:07   #2323
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
kasiulka690 - Dziękuję Ci bardzo, że się mną "zaopiekowałaś" Dokładnie... jednym się trzyma dłużej, drugim krócej. Słyszałaś o żelach do "nadpotliwości" ? W sensie nie pamiętam czy są przeznaczone dla tych konkretnych osób czy po prostu dlatego, że są bardziej gęste stosuje się je w takich przypadkach. Robisz każdej klientce tymi samymi żelami czy wyczuwasz jakich powinnaś użyć? Nie wyobrażam sobie kłaść ozdób po podkładówce, klientki wtedy jeszcze same do końca nie mogą się zdecydować czego chcą, hehe... ale pewnie kwestia przyzwyczajenia Chciałam jeszcze zapytać czy spotkałaś się z przypadkiem, żeby ozdoby pod żelem traciły kolor? Przykładowo "piegi" kładłam tuż przed nabłyszczającym...czyli praktycznie pod sam koniec... po kilku dniach traciły swój kolor... myślisz, że to dlatego, że były TYLKO pod nabłyszczaczem? Może jakbym kładła je wcześniej (zaraz po podkładówce) czyli byłyby pokryte jeszcze żelem budującym to byłyby bardziej "zabezpieczone" i wtedy nie działoby się tak? Nie mam pojęcia... ;|
nie ma za co Ja pracuje na jednych żelach do wszystkich ten sam a z tym że ozdoby tracą kolor to też tak miałam ale tylko jak były położone przed nabłyszczaniem, myśle że to dlatego traca kolor... bo sie troche ścieraja... bo nigdy mi sie nie zdarzyło żeby straciły kolor pod budującym pozdrowionka
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 19:43   #2324
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zaczynam moja przygode z zelami soak-off. Zamowilam od DR na probe zel Clear, Snow White zeby frencha zrobic. Powiem wam ze srednio mi sie podobaja. Trzymaja sie super, zero powietrza czy tez odlazenia od naturalka. To jest duzy plus natomiast nakladanie bialego to bylo wyzwanie, zel tak rzadki ze splywal niemilosiernie i nie moglam prostego usmiechu zrobic. zel clear natomiast po przyciu jest zupelnie matowy wiec jak chce aby sie blyszczal to musze lakier bezbarwny nalozyc a tego nie lubie bo szybko traci polysk. Konieczne jest uzycie zelu nalbyszczajacego easyoff. planuje zakup ale juz od NSI chyba ze ktos mi poleci od DR bo widzialam ze taki sie pojawil w ofercie. Kolorowka od DR easy off jak dla mnie maly wybor.

Mam pytanie: Czy zel masked i-nails moge uzyc z zelami easy-off DR? w opisie jest napisane, ze zawiera silikon wiec chce sie upewnic Dzieki )
Możesz jak najbardziej. ja tak robiłam i wszystko pięknie trzyma.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 20:22   #2325
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

niestety musze napisac złą wiadomość!!! ...a więc zamawiałam juz 3 rrazy masked od DR i za trzecim razem dostalam calkiem innego koloru niz ten drugi w sensie takim ze ten drugi byl brzoskwiniowy taki kolor jak dla mnie nie bardzo...ale nie mialam jak porownac ..gdy dostalam trzeci to widac kolosalna roznice w sensie ze ten trzeci jest typowo wpadajacy w roz ...hmm niewiem czy ktoś tak miał ?? ja od razu zauwazylam roznice ...niestety zdjecia nie zrobilam .. czy tylko ja taka felerna jestem ...
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:23   #2326
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez kasiulka690 Pokaż wiadomość
nie ma za co Ja pracuje na jednych żelach do wszystkich ten sam a z tym że ozdoby tracą kolor to też tak miałam ale tylko jak były położone przed nabłyszczaniem, myśle że to dlatego traca kolor... bo sie troche ścieraja... bo nigdy mi sie nie zdarzyło żeby straciły kolor pod budującym pozdrowionka
A orientujesz się czy w miarę wszystkim ten żel trzyma jednakowo długo? ...czy faktycznie jest możliwe, że przez nadpotliwość dłoni może się żel krócej trzymać...? Pewnie jest to prawdą... A, więc z tymi ozdobami to jednak tak jak podejrzewałam. Będę musiała spróbować kłaść pod budujący
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 23:11   #2327
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
niestety musze napisac złą wiadomość!!! ...a więc zamawiałam juz 3 rrazy masked od DR i za trzecim razem dostalam calkiem innego koloru niz ten drugi w sensie takim ze ten drugi byl brzoskwiniowy taki kolor jak dla mnie nie bardzo...ale nie mialam jak porownac ..gdy dostalam trzeci to widac kolosalna roznice w sensie ze ten trzeci jest typowo wpadajacy w roz ...hmm niewiem czy ktoś tak miał ?? ja od razu zauwazylam roznice ...niestety zdjecia nie zrobilam .. czy tylko ja taka felerna jestem ...
Może przemieszaj ten żel? Mój masked też ostatnio jakby zmienił odcień i stał się mniej kryjący, zamieszałam i znów jest taki jaki powinien być.
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:35   #2328
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
A orientujesz się czy w miarę wszystkim ten żel trzyma jednakowo długo? ...czy faktycznie jest możliwe, że przez nadpotliwość dłoni może się żel krócej trzymać...? Pewnie jest to prawdą... A, więc z tymi ozdobami to jednak tak jak podejrzewałam. Będę musiała spróbować kłaść pod budujący
hmm, miałam klientki którym strasznie sie pociły dłonie i trzymało sie tak samo długo... więc nie wiem czy to ma sens kupować specjalnego żelu, kupiłam kiedyś taki żel do trudnych paznokci i sobie go nałożyłam bo też mam taka cienka jak papierek płytkę i chciałam spróbować czy bedzie ok ale nie, podszedł powietrzem na 3 dzien ;/ poprostu jak masz jeden dobry żel to bedzie trzymać wszystkim jednakowo, chyba że na prawdę jest trudna płytka a zdarzają sie takie przypadki to wtedy można bardziej zwrócić uwagę na kilku krotne odtłuszczenie itd, primer kwasowy, bonder lub baze i napewno bedzie ok
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 08:49   #2329
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Może przemieszaj ten żel? Mój masked też ostatnio jakby zmienił odcień i stał się mniej kryjący, zamieszałam i znów jest taki jaki powinien być.
mieszałam i bez zmian ...wpada w róż ...ale ten kolor więcej mi odpowiada niz poprzedni pazurki wygladaja na świeższe i czyściejsze ..tamten kolor typowo brzoskwinia brudna ...blee ale jakos wymazialam go nie majac swiadomosci ze co nie tak z kolorem glupia ja ...no ciekawe czemu tak ...moze w rozlewni pomylili sie i nie tan wlali poprzednio no niewiem hmm
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 10:26   #2330
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Motylek,a czy to aby na pewno masked? Bo ja mam maskeda i mam tez cover peach, który jest brzoskwiniowy, tak jak piszesz. Może Ci wysłali nie ten żelik? Najlepiej zrób zdjęcia i wrzuc tutaj. A jeżeli Ci kolor nie odpowiada, to wyślij reklamację do Doberka. To fajny sklepik z miłą obsługą, więc jeżeli coś nie tak z żelem, to Ci wymienią. Byc może producent zawiódł.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 14:47   #2331
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Motylek,a czy to aby na pewno masked? Bo ja mam maskeda i mam tez cover peach, który jest brzoskwiniowy, tak jak piszesz. Może Ci wysłali nie ten żelik? Najlepiej zrób zdjęcia i wrzuc tutaj. A jeżeli Ci kolor nie odpowiada, to wyślij reklamację do Doberka. To fajny sklepik z miłą obsługą, więc jeżeli coś nie tak z żelem, to Ci wymienią. Byc może producent zawiódł.
Napewno Sztynko to byl masked ...ja przelewam do mojego ulubionego pojemnika ..wiec nie mam juz pojemnika.. a poza tym ten jest ok ...tamten poprzedni wydaje mi sie ze cos nie teges ...ale napewno tez masked zamawialam poprzednio poniewaz ja tylko ten uzywam i napisane masked zawsze jest.. ..a wiec dopiero skaplam sie jak mialam koncowke tamtego maskeda brzosk a nowego maskeda rozowego ....wiec ten niby brzoskwiniowy mailam zuzyty hihi ale gapa jestem ... juz jest ok wazne ze mam ten odpowiedni ...zobaczymy jak nastepny raz bedzie ...teraz nappewno zwroce uwage
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:56   #2332
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Pilniczki i-nails są pakowane pojedynczo w folię, czy można gdzieś kupić samą tą folię?
Wkurza mnie pakowanie pilników w folię aluminiową,u mnie każda klientka ma swój pilniczek. Chciałam dawać klientkom pilniki, żeby miały pewność, że ich nie używam, ale stwierdziły, że wolą, żeby były u mnie. Trochę ich jest, jak wy przechowujecie pilniki?
Super by dla mnie były woreczki strunowe odpowiednie do wielkości pilnika:p mogłabym dorzucić kapturek na mandrel i nic by nie wypadało xD

Co do maskeda mi się ostatnio trafił ciemniejszy odcień,ale rozjaśniłam go pink blushem.

Edytowane przez adzia'90
Czas edycji: 2011-02-03 o 18:57
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:10   #2333
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam!

Jestem nowa na tym wątku i zaczynam zakładać żel. Kupiłam wszystko co potrzebne ale żel pink kryjący z sunny nails nie kryje za bardzo. mam ogromną prośbę jaki cover (kamuflaż) polecacie?
Pozdrawiam
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:25   #2334
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Witam!

Jestem nowa na tym wątku i zaczynam zakładać żel. Kupiłam wszystko co potrzebne ale żel pink kryjący z sunny nails nie kryje za bardzo. mam ogromną prośbę jaki cover (kamuflaż) polecacie?
Pozdrawiam
....
masked.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:43   #2335
karolliinnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolliinnaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 42
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Pilniczki i-nails są pakowane pojedynczo w folię, czy można gdzieś kupić samą tą folię?
Wkurza mnie pakowanie pilników w folię aluminiową,u mnie każda klientka ma swój pilniczek. Chciałam dawać klientkom pilniki, żeby miały pewność, że ich nie używam, ale stwierdziły, że wolą, żeby były u mnie. Trochę ich jest, jak wy przechowujecie pilniki?
Super by dla mnie były woreczki strunowe odpowiednie do wielkości pilnika:p mogłabym dorzucić kapturek na mandrel i nic by nie wypadało xD

Co do maskeda mi się ostatnio trafił ciemniejszy odcień,ale rozjaśniłam go pink blushem.
Ja kupiłam karton w Ikei i przechowuję pilniki w kopertach wąskich (A4 złożone na 3 razy) Sanepid to uznał, bez żadnych uwag. Mogę tam przechowywać też karty stałych klientów, jeśli jakaś Pani nie chce nosić w portfelu.
karolliinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 07:04   #2336
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

Kochane pomóżcie.
Używała któraś z was tych farbek: http://dobrarada.com.pl/p19205,polyc...k-pastele.html ?
Ale chodzi mi dokładnie o te w pudełeczkach.
W piątek przyszła mi paczka z nimi i jestem załamana. Nie wiem czy mi się trafił jakiś bubel czy wszystkie takie są. Farby są rzadkie, w ogóle nie kryją. Swoją drogą mam dwie farbki POLYCOLOR w tubkach - kupowane wcześniej u DR i są wspaniałe..
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:45   #2337
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Sklep Dobrarada

Oooo kurcze to faktycznie nie miłe rozczarowanie, ponieważ z polykolorami nie powinno tak się dziać, w tubkach mam 3 szt a w pojemniczkach 2 sztuki ten duecik black & white i właściwie kryją tak samo dobrze jak te w tubkach, a pisałaś może do sklepu może to jakaś pomyłka? Może jest podobny zestaw z pastelami z tymi zwykłymi farbkami, bo tamte są naprawdę fatalne
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:49   #2338
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
Kochane pomóżcie.
Używała któraś z was tych farbek: http://dobrarada.com.pl/p19205,polyc...k-pastele.html ?
Ale chodzi mi dokładnie o te w pudełeczkach.
W piątek przyszła mi paczka z nimi i jestem załamana. Nie wiem czy mi się trafił jakiś bubel czy wszystkie takie są. Farby są rzadkie, w ogóle nie kryją. Swoją drogą mam dwie farbki POLYCOLOR w tubkach - kupowane wcześniej u DR i są wspaniałe..
ja niestety musze sie podpisac- mam farbki w tubkach polycolor i jest ok, ale zamowilam ten zestaw 24 kolorow w tych plastykowych pojemniczkach i tez niektore sa tak zadkie, ze moge nimi malowac tylko jakies zawijaski, a niby tez polycolor
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:56   #2339
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

Nie, jeszcze do sklepu nie pisałam, najpierw chciałam sprawdzić, czy ktoś rownież mial ten problem.
Bardzo niemiłe rozczarowanie, pierwsze u tego sprzedawcy, w dodatku nie dostałam gratisowego pudełeczka ozdób, mimo że jak za kazdym razem w uwagach wpisywałam moj nick z tego forum ;/
No nic, zabieram się do pisania do sklepu.
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 14:56   #2340
ona182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
GG do ona182
Dot.: Sklep Dobrarada

Czesc Właśnie kupiłam sobie Żel UV i-nails COVER Kamuflaż Brzoskwiniowy
oraz Black Line Żel UV I-nails jednofazowy w sklepie dobrarada. Chciałam bym sie od Was dowiedzieć czy moge żelu kamuflaz uzyc na 2 pierwsze warstwy a potem tego przezroczystego??
A po drugie czy tez żel kamuflaż można kłaść na ozdoby lub biała końcówke? nie zmieni on koloru ozdób??

To moja pierwsza stycznosc z zelem kamuflaz dlatego takie pytania :P
ona182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.