Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 11:55   #3001
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez martgo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja się raz olejowałam co prawda oliwą z oliwek ( nic innego w domu nie miałam ) ale przyznam, że czuć było, że wloski jakieś takie inne, fajne.

Ostatnio oglądałam serial 90210 a tam jedna z aktorek o proszę:

załącznik 1

wcale nie uważam, żeby odrosty tak źle wyglądały.
Pare miesięcy temu czytałam, że gwiazdy hollywood robią sobie specjalnie włosy tak jak na zdjęciu. A my to mamy gratis

tak , te celowe odrosty nazywają się ''ombre hair''
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:22   #3002
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez sokosita Pokaż wiadomość
AngelkaMorelka a mieszasz go moze z kokosowym?;> bo sie zastanawiam czy by tak nie zrobic

Własnie jade dzisiaj do Krakowa bo mam jutro egzamin to mysle ze wlasnie kupie kokosowy w sklepie ze zdrowa zywnoscia w galeri i w czwartek pomieszam i zobacze co z tego wyjdzie;P chcialam kupic wczoraj u mnie ale niestety bylam tylko w Almie a tam nie bylo A jak nie bedzie kokosa to dokupie sezamowy bo czytalam sporo pochlebnych opini
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:54   #3003
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Zdałam dzisiaj egzamin na 4 najgorszy jaki był przedemna, jeszcze zostały mi 3 egzaminy i jeden projekt <jupi>
Moje włoski są dłużej świerze chociaż olejuje również skalp, i waxa też na skóre nakładam, za zasługa płukanek zapewne i mgiełki. Nakładam je co któres mycie i włoski jak marzenie. Normalnie miałam tłuste juz po jednym dniu, a teraz przechodze z 2 czasami 2,5 dnia bez potrzeby umycia. Są mięciutkie puszyste i lśniące hihi. Coraz lepiej sie dzieje na mojej głowie ;D
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:07   #3004
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
a jak długo się już olejujesz? ja dopiero zaczynam prawdę mówiąc i już nie mogę się doczekać efektów narazie to sobie ustaliłam co każdego dnia nakładam na włosy tak, by codziennie je móc pielęgnować i żeby w końcu były mega zdrowe i błyszczące
Przygodę z olejami zaczęłam grubo ponad rok / dwa, ale olejowałam się wtedy tak od czasu do czasu, także większych efektów nie widziałam. Teraz się zawzięłam i od około 2 tygodni codziennie coś na włosy nakładam

A dzisiaj kupiłam sobie olej kokosowy daję mu ostatnią szansę!

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
odrost przy moim kolorku włosów , jest prawie niewidoczny oznaczyłam do czarną kreską, na żywo również ciężko go zauważyć... malutki jest jak na razie, włosy takie rozczochrane, bo mokre zdjecia troche przekłamują kolor, bo na żywo mam zimny kolor włosów. a tu jakiś rudawy widzę :P wiem, ze mialam juz nie farbowac, ale tym razem sie opłaciło z tam ''widocznymi '' odrostami mozna spokojnie zapuszczac naturalki:P scielam tez ostatnio wlosy na prosto, jakies 5 cm, za jakis czas znowu, zeby pozbyc sie suchych koncowek :P
w ogóle nie widać różnicy ale jak jesteś zadowolona z farbowania i będzie Ci się teraz lepiej zapuszczało naturalki to dobrze

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
Zdałam dzisiaj egzamin na 4 najgorszy jaki był przedemna, jeszcze zostały mi 3 egzaminy i jeden projekt <jupi>
Moje włoski są dłużej świerze chociaż olejuje również skalp, i waxa też na skóre nakładam, za zasługa płukanek zapewne i mgiełki. Nakładam je co któres mycie i włoski jak marzenie. Normalnie miałam tłuste juz po jednym dniu, a teraz przechodze z 2 czasami 2,5 dnia bez potrzeby umycia. Są mięciutkie puszyste i lśniące hihi. Coraz lepiej sie dzieje na mojej głowie ;D
Gratuluję a ja zawaliłam dzisiejszy egzamin
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:42   #3005
jagnienia
Raczkowanie
 
Avatar jagnienia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hej dziewczynki, rzadko sie tutaj udzielam, ale cały czas Was podczytuje, chudzinkom życze więcej ciałka z chęcia bym oddała troche swojego mającym sesję-- samych piąteczek.

Widzę też że spora grupa z Was olejuje i we mnie powoli dojrzewa we myśl żeby rozpocząć kurację. Póki co wstawiam zdjęcie 4 miesięcznego odrostu wybaczcie że z błyskiem lampy, ale dziś miałam akcję z moimi dzieciaczkami pt"idziemy do lekarza" i troche nam zeszło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz1.jpg (93,7 KB, 75 załadowań)
jagnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:49   #3006
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jagnienia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, rzadko sie tutaj udzielam, ale cały czas Was podczytuje, chudzinkom życze więcej ciałka z chęcia bym oddała troche swojego mającym sesję-- samych piąteczek.

Widzę też że spora grupa z Was olejuje i we mnie powoli dojrzewa we myśl żeby rozpocząć kurację. Póki co wstawiam zdjęcie 4 miesięcznego odrostu wybaczcie że z błyskiem lampy, ale dziś miałam akcję z moimi dzieciaczkami pt"idziemy do lekarza" i troche nam zeszło.
piekny kolor naturalnych a tamte to jakaś masakra, takie zolte
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:51   #3007
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jagnienia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, rzadko sie tutaj udzielam, ale cały czas Was podczytuje, chudzinkom życze więcej ciałka z chęcia bym oddała troche swojego mającym sesję-- samych piąteczek.

Widzę też że spora grupa z Was olejuje i we mnie powoli dojrzewa we myśl żeby rozpocząć kurację. Póki co wstawiam zdjęcie 4 miesięcznego odrostu wybaczcie że z błyskiem lampy, ale dziś miałam akcję z moimi dzieciaczkami pt"idziemy do lekarza" i troche nam zeszło.
ładnie odrościk rośnie, ładnie

a moja siostra właśnie farbuje koleżankę w domu i jak ta koleżanka mnie zobaczyła to powiedziała, że chce taki kolor jak ja a włosy miałam związane tak, że widać było tylko naturalki
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 15:56   #3008
jagnienia
Raczkowanie
 
Avatar jagnienia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
piekny kolor naturalnych a tamte to jakaś masakra, takie zolte

To efekt flesza, w świetle dziennym są jasne,
ale fakt faktem ,że nie odświeżany farbowany kolor z czasem robi się straszny, marzę już o długości do spęcia, żeby te farbowańce ukryć
jagnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:57   #3009
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

jej ciężko wytrzymać z niefarbowaniem ;(
ale musze dać radę....
marzą mi się jaśniejsze włosy...a niestety ponad miesiąc temu odbiło mi i pofarbowałam na ciemny
głupota..brak słów
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:24   #3010
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

jagnienia, piękny masz kolor tych naturalnych

rude refleksy się zabija niebieskim, żółte fioletowym...
moje naturalne mają fioletowo-czerwony refleks (ale bardziej fioletowy), da się z tym coś zrobić? nie podoba mi się tak, wolę zwykły, mysi, zimny kolor

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-02-01 o 16:27
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:59   #3011
xagniesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
pomocy!

Hej. Swoje włosy mam naturalne blond. Ale je rozjaśniałam ,bo chciałam mieć jeszcze jaśniejsze. Już mi trochę odrosły i teraz mam już odrosty i jakoś bardzo bym chciała mieć swoje naturalne włosy i nie wiem co zrobić. nie chce odczekiwać aż odrosną ,bo to brzydko wygląda z odrostami a włosy mam do ramion. Prosze was pomóżcie mi. doradzcie, bo jestem w kłopocie. co mam z nimi zrobić???? ;/
xagniesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 18:23   #3012
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
jej ciężko wytrzymać z niefarbowaniem ;(
ale musze dać radę....
marzą mi się jaśniejsze włosy...a niestety ponad miesiąc temu odbiło mi i pofarbowałam na ciemny
głupota..brak słów
Tez pamietam jak moje jasne wlosy zafarbowalam na baaardzo ciemny blond...Byly piekne ale doslownie po miesiacu mi sie znudzily a powrót do jasnych wymagal duzo czasu i nie bylo latwo...

xyolax a skad wiesz,ze nie zdalas?? Juz znasz wyniki Moze sie okaze,ze zaliczylas nie martw sie na zapas
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:45   #3013
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Tez pamietam jak moje jasne wlosy zafarbowalam na baaardzo ciemny blond...Byly piekne ale doslownie po miesiacu mi sie znudzily a powrót do jasnych wymagal duzo czasu i nie bylo latwo...

xyolax a skad wiesz,ze nie zdalas?? Juz znasz wyniki Moze sie okaze,ze zaliczylas nie martw sie na zapas
Wyniki będą jutro, ale miał być egzamin z zadań a była tylko teoria i to bardzo szczegółowa. Test, gdzie po oddaniu pracy dowiedziałam się, że był wielokrotnego wyboru Pasowało mi do kilku zadań kilka odpowiedzi, ale mówię jedna odpowiedź to jedna i zaznaczałam tylko jedną, a żeby dostać punkt to trzeba było wszystkie zaznaczyć No i tak mam przeczucie, że nie zaliczę

Za to na pocieszenie kupiłam sobie dzisiaj 2 pary spodni, sweterek, maseczkę do włosów, olej kokosowy aaa i piwo z sokiem imbirowym

Jeszcze trochę i zbankrutuję... Tym bardziej, że w SP też promocje i ostatnio wydałam 100 zł Chyba zbyt łatwo ulegam promocjom
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:54   #3014
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Wyniki będą jutro, ale miał być egzamin z zadań a była tylko teoria i to bardzo szczegółowa. Test, gdzie po oddaniu pracy dowiedziałam się, że był wielokrotnego wyboru Pasowało mi do kilku zadań kilka odpowiedzi, ale mówię jedna odpowiedź to jedna i zaznaczałam tylko jedną, a żeby dostać punkt to trzeba było wszystkie zaznaczyć No i tak mam przeczucie, że nie zaliczę

Za to na pocieszenie kupiłam sobie dzisiaj 2 pary spodni, sweterek, maseczkę do włosów, olej kokosowy aaa i piwo z sokiem imbirowym

Jeszcze trochę i zbankrutuję... Tym bardziej, że w SP też promocje i ostatnio wydałam 100 zł Chyba zbyt łatwo ulegam promocjom
Mam nadzieje,ze udalo Ci sie zaliczyc No a jesli nawet nie,to sa przeciez poprawki Co do zakupów to mi nawet nie mów-dzis wydalam 120 euro Robilam zakupy dla przyjaciól,bo 25 lutego przyjezdzam do Polski...Mnie sie w ogóle pieniadze nie trzymaja
Ponizej fotka moich kudelków z dzis...Te odrosty juz widac z tylu nawet a co dopiero w pracy jak sie np. schylam Fotka taka niewyrazna,bo trudno mi bylo samej sobie tak z tylu zrobic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kudelki.jpg (35,1 KB, 75 załadowań)
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:55   #3015
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: pomocy!

Zafarbować na podobny odcień do naturalnego, obciąć włosy na zapałkę lub farbować dalej. Innego sposobu nie widzę. Na forum jest wątek wsparcia dziewczyn, które chcą powrócić do naturalnego koloru.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:01   #3016
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Mam nadzieje,ze udalo Ci sie zaliczyc No a jesli nawet nie,to sa przeciez poprawki Co do zakupów to mi nawet nie mów-dzis wydalam 120 euro Robilam zakupy dla przyjaciól,bo 25 lutego przyjezdzam do Polski...Mnie sie w ogóle pieniadze nie trzymaja
Ponizej fotka moich kudelków z dzis...Te odrosty juz widac z tylu nawet a co dopiero w pracy jak sie np. schylam Fotka taka niewyrazna,bo trudno mi bylo samej sobie tak z tylu zrobic

Mam nadzieję, że zaliczę to chociaż na poprawce


120 euro, wow ! Pewnie tam u Ciebie to niewiele za to kupiłaś, ale w przeliczeniu na polskie!
A włoski cudowne - dłuuuuugie


I humor mi się poprawił jak cyknęłam zdjęcie swoim włosom i zobaczyłam, że UROSŁY !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:06   #3017
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że zaliczę to chociaż na poprawce


120 euro, wow ! Pewnie tam u Ciebie to niewiele za to kupiłaś, ale w przeliczeniu na polskie!
A włoski cudowne - dłuuuuugie


I humor mi się poprawił jak cyknęłam zdjęcie swoim włosom i zobaczyłam, że UROSŁY !
No niestety za duzo nie kupilam Perfumy,troche bielizny,2opakowania kokosa (zarazam kolezanki )
Dzieki za komentarz co do moich wlosów
Pokaz swoje wloski pokaz
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:11   #3018
xagniesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: pomocy!

mogłabyś mi wysłać link? tylko że ja nie chce obcinać bo i tak mam krótkie i teraz chce je zapuscic.
xagniesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:47   #3019
xagniesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Jak wrócić do naturalnego koloru włosów?

Mam rozjaśnione włosy blond rozjaśniaczem a mój własny kolor to naturalny ciemny blond. Chce powrócić do naturalnego koloru . Tylko jak???? :/
xagniesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 20:18   #3020
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No niestety za duzo nie kupilam Perfumy,troche bielizny,2opakowania kokosa (zarazam kolezanki )
Dzieki za komentarz co do moich wlosów
Pokaz swoje wloski pokaz
Koleżanki napewno będą Ci za to wdzięczne


Nie mam się za bardzo JESZCZE (mam nadzieję, że kiedyś będę miała ) czym chwalić ale pokażę, bo jestem dumna z siebie, że z wiecznie kruszących się i megazniszczonych włosów doprowadziłam je do takiego stanu, że powoli widać jak rosną i powoli znika sianko Małymi kroczkami dążę do celu!

zdjęcie 1 - naturalki w świetle dziennym bez lampy, już mam cały czub swój (im dłuższe tym są ciemniejsze, troszkę nabierają blasku, ale nie olejuję ich, a są świeżo po umyciu, więc to chyba działanie ziółek, suplementów itp Denerwuje mnie tylko to, że są ciągle ulizane )

zdjęcie 2 - końce moich włosów i długość na dzień 22.05.2010 (włosy były naprawdę w opłakanym stanie, końcówki ciągle się kruszyły, zresztą widać na zdjęciu, jakie końce są postrzępione, włosy wyprostowane a jakie króciutkie, były to początki regeneracji, bo już skończyłam z platyną )

zdjęcie 3
- moje włosy 01.02.2011 (zdjęcie rozjaśniłam, żeby widać było długość ) Dawno nie miałam takich długich włosów (tak wiem, długie to pojęcie względne, ale i tak jestem zadowolona z tej długości włosy wysuszone, bez prostownicy tak w ogóle jak mi włosy same naturalnie wyschną to mi się kręcą / falują ) Trochę sterczą, bo ich nie uczesałam przed zrobieniem zdjęcia

zdjęcie 4 - włosy po ok. 2 tygodniach intensywnego olejowania z bliska bez lampy może nie są super, ale mnie zadowala taki efekt i dążę do jeszcze lepszego

No to na tyle...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201102011283.jpg (11,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2010.05.22.jpg (23,8 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201102011314.jpg (16,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,7 KB, 81 załadowań)
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-02-01 o 20:20
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:30   #3021
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Koleżanki napewno będą Ci za to wdzięczne


Nie mam się za bardzo JESZCZE (mam nadzieję, że kiedyś będę miała ) czym chwalić ale pokażę, bo jestem dumna z siebie, że z wiecznie kruszących się i megazniszczonych włosów doprowadziłam je do takiego stanu, że powoli widać jak rosną i powoli znika sianko Małymi kroczkami dążę do celu!

zdjęcie 1 - naturalki w świetle dziennym bez lampy, już mam cały czub swój (im dłuższe tym są ciemniejsze, troszkę nabierają blasku, ale nie olejuję ich, a są świeżo po umyciu, więc to chyba działanie ziółek, suplementów itp Denerwuje mnie tylko to, że są ciągle ulizane )

zdjęcie 2 - końce moich włosów i długość na dzień 22.05.2010 (włosy były naprawdę w opłakanym stanie, końcówki ciągle się kruszyły, zresztą widać na zdjęciu, jakie końce są postrzępione, włosy wyprostowane a jakie króciutkie, były to początki regeneracji, bo już skończyłam z platyną )

zdjęcie 3 - moje włosy 01.02.2011 (zdjęcie rozjaśniłam, żeby widać było długość ) Dawno nie miałam takich długich włosów (tak wiem, długie to pojęcie względne, ale i tak jestem zadowolona z tej długości włosy wysuszone, bez prostownicy tak w ogóle jak mi włosy same naturalnie wyschną to mi się kręcą / falują ) Trochę sterczą, bo ich nie uczesałam przed zrobieniem zdjęcia

zdjęcie 4 - włosy po ok. 2 tygodniach intensywnego olejowania z bliska bez lampy może nie są super, ale mnie zadowala taki efekt i dążę do jeszcze lepszego

No to na tyle...
No no na ostatniej fotce widac wyraznie poprawe Sa blyszczace-widac,ze takie gladziudkie no i zazdroszcze,ze odrost nie rzuca sie tak barzdo w oczy Naprawede widac róznice po tym olejowaniu
Dzieki za fotki Moze inne dziewczyny tez pokaza swoje odrosty
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:33   #3022
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Piękne dziewczyny macie włoski.
Ale najładniejsze w nich są oczywiście odrosty.
Ja muszę się trzymać dzielnie, przede mną ostatni miesiąc zakładu o niefarbowanie o którym wspominałam.
A potem nie wiem co dalej
Wszystkiego mi się jakoś tak odechciało przez tą cholerną Polskę ( w sumie nie wiem czemu piszę z dużej litery skoro to wioska jakich pełno w Afryce)

Miałam jutro z TŻ'etem malować mój pokoik i zmienić wystrój ale okazało się że jutro święto kościele jest i musimy to przełożyć...
Wiedziałyście o tym? Czy tylko ja się taki ateista robię?

ps. najchętniej obcięłabym się tak jak Marysia z Pierwej Love, jak ktoś ogląda to wie.
W sumie ściełabym te farbowańce (3/4) no i wyrównałabym tą długość, zeszła z cieniowania. W końcu jakaś zmiana...
Ma niestety 2 wielkie przeciw - paskudnie mi w krótkich, mój ukochany by się do mnie nie odzywał chyba ze 2 tygodnie i wypominałby mi że gdybym teraz nie ścięła to za 4-5 miesięcy już jakie długie bym miała, a tak wracam do punktu wyjścia.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-02-01 o 20:37
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:56   #3023
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Piękne dziewczyny macie włoski.
Ale najładniejsze w nich są oczywiście odrosty.
Ja muszę się trzymać dzielnie, przede mną ostatni miesiąc zakładu o niefarbowanie o którym wspominałam.
A potem nie wiem co dalej
Wszystkiego mi się jakoś tak odechciało przez tą cholerną Polskę ( w sumie nie wiem czemu piszę z dużej litery skoro to wioska jakich pełno w Afryce)

Miałam jutro z TŻ'etem malować mój pokoik i zmienić wystrój ale okazało się że jutro święto kościele jest i musimy to przełożyć...
Wiedziałyście o tym? Czy tylko ja się taki ateista robię?

ps. najchętniej obcięłabym się tak jak Marysia z Pierwej Love, jak ktoś ogląda to wie.
W sumie ściełabym te farbowańce (3/4) no i wyrównałabym tą długość, zeszła z cieniowania. W końcu jakaś zmiana...
Ma niestety 2 wielkie przeciw - paskudnie mi w krótkich, mój ukochany by się do mnie nie odzywał chyba ze 2 tygodnie i wypominałby mi że gdybym teraz nie ścięła to za 4-5 miesięcy już jakie długie bym miała, a tak wracam do punktu wyjścia.
TŻ to TŻ tamto.A samodzielnie umiesz o czymś zadecydować ?
Ja nic nie chcę mówić ,ale to Twoje włosy.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:59   #3024
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru włosów?

Moja rada - niestety czekać aż odrosną a tymczasem smarować się ciemniejszymi (o odcieniu podobnym do Twoich wlosach) szamponetkami/kremami koloryzujacymi.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:15   #3025
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru włosów?

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Moja rada - niestety czekać aż odrosną a tymczasem smarować się ciemniejszymi (o odcieniu podobnym do Twoich wlosach) szamponetkami/kremami koloryzujacymi.
Co to za wątek nam się podpiął?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:23   #3026
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
TŻ to TŻ tamto.A samodzielnie umiesz o czymś zadecydować ?
Ja nic nie chcę mówić ,ale to Twoje włosy.
Użyłam tego skrutu tylko 2 razy i to do odrębnych rzeczy.
Liczę się ze zdaniem osób mi bliskich bo mam pewność że one nie są zawistne i nie chcą dla mnie źle.
Może jesteś jakąś zagorzałą feministką albo Cię chłopak kopnął w tyłek i się zraziłaś, ale to nie znaczy że każdy tak ma.
Miałaś chyba gdzieś opisaną historię uzależnienia od chłopaka z którym Ci się nie udało, a teraz nie umiesz postawić się w mojej sytuacji? Tyle że mój chłopak w przeciwieństwie do tego z owej historii nie jest jakimś dupkiem. Jak masz uraz to zachowaj go dla siebie. W dziewczynach na wizażu też mam wsparcie, bo razem mamy wspólny cel. A ich rady czy do fryzury czy czegoś innego bywają pomocne. Zdanie typu to moje włosy - no ameryki nie odkryłaś...
Sorry.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:36   #3027
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Piękne dziewczyny macie włoski.
Ale najładniejsze w nich są oczywiście odrosty.
Ja muszę się trzymać dzielnie, przede mną ostatni miesiąc zakładu o niefarbowanie o którym wspominałam.
A potem nie wiem co dalej
No wlasnie co dalej... Ja jak weszlam na watek ''wlosy rozjasniamy........ " to musialam szybko z niego uciekac bo jak zobaczylam te blondy,to normalnie myslalam,ze zaras swoje odrosty farbne Musze a raczej musimy dac rade...Najwazniejsze jest jednak,bysmy dobrze sie czuly z naturalnymi wlosami a ja sie boje,ze jak mi w koncu odrosna,to kolor mi sie znudzi i znowu je zafarbuje
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Co to za wątek nam się podpiął?
No wlasnie tez to zauwazylam


Dziewczyny tak w ogóle chce Wam powiedziec,ze bardzo ale to baaardzo podobaja mi sie wlosy Sissi Na pewno widzialyscie te trylogie co?? Ta aktorka Romy Schneider Ogladalam te trylogie setki razy (teraz tez wlasnie patrze) i jak widze te wlosy matko droga-sa przepiekne Wiem,ze to peruka,na dodatek 5kilowa ale jak ja bym chciala miec takie wlosy
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:38   #3028
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No wlasnie co dalej... Ja jak weszlam na watek ''wlosy rozjasniamy........ " to musialam szybko z niego uciekac bo jak zobaczylam te blondy,to normalnie myslalam,ze zaras swoje odrosty farbne Musze a raczej musimy dac rade...Najwazniejsze jest jednak,bysmy dobrze sie czuly z naturalnymi wlosami a ja sie boje,ze jak mi w koncu odrosna,to kolor mi sie znudzi i znowu je zafarbuje

No wlasnie tez to zauwazylam


Dziewczyny tak w ogóle chce Wam powiedziec,ze bardzo ale to baaardzo podobaja mi sie wlosy Sissi Na pewno widzialyscie te trylogie co?? Ta aktorka Romy Schneider Ogladalam te trylogie setki razy (teraz tez wlasnie patrze) i jak widze te wlosy matko droga-sa przepiekne Wiem,ze to peruka,na dodatek 5kilowa ale jak ja bym chciala miec takie wlosy

Taaakk!! Piękne miała włosy. One na pewno jej były ? Czy peruka czy cuś? W ogól była ładna. Taka sympatyczna z buźki.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:39   #3029
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

anngeli jakie święto kościelne? Ja nic nie wiem... o.O Co do ścięcia włosów - skoro masz jakiekolwiek "ale" to tego nie rób, bo na pewno będziesz żałować

xyolax śliczne włoski! Oby tak dalej
__________________
Znowu henna!
19.10.2013

Edytowane przez Chardon
Czas edycji: 2011-02-01 o 21:40
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:49   #3030
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No wlasnie co dalej... Ja jak weszlam na watek ''wlosy rozjasniamy........ " to musialam szybko z niego uciekac bo jak zobaczylam te blondy,to normalnie myslalam,ze zaras swoje odrosty farbne Musze a raczej musimy dac rade...Najwazniejsze jest jednak,bysmy dobrze sie czuly z naturalnymi wlosami a ja sie boje,ze jak mi w koncu odrosna,to kolor mi sie znudzi i znowu je zafarbuje

No wlasnie tez to zauwazylam


Dziewczyny tak w ogóle chce Wam powiedziec,ze bardzo ale to baaardzo podobaja mi sie wlosy Sissi Na pewno widzialyscie te trylogie co?? Ta aktorka Romy Schneider Ogladalam te trylogie setki razy (teraz tez wlasnie patrze) i jak widze te wlosy matko droga-sa przepiekne Wiem,ze to peruka,na dodatek 5kilowa ale jak ja bym chciala miec takie wlosy
Właśnie nie zauważyłam wcześniej tego

Ooo też lubię wejść na wątek 'włosy rozjaśniamy...' jakie one tam mają zadbane te włoski, ja to jak miałam blond to w ogóle o nie nie dbałam i w efekcie miałam siano ale w końcu zmądrzałam

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
anngeli jakie święto kościelne? Ja nic nie wiem... o.O Co do ścięcia włosów - skoro masz jakiekolwiek "ale" to tego nie rób, bo na pewno będziesz żałować

xyolax śliczne włoski! Oby tak dalej
Oby, oby Dziękuję
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.