Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 04:35   #391
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość

Lameczko, ja nigdy w życiu nie miałam takich problemów z zamówieniem nigdzie. Ale w samym tym wątku to już ich druga wtopa. Nie wiem, ja straciłam do nich zaufanie, tylko się odenerwowałam, co z tym wszystkim zrobić i żeby chociaż te kosmetyki w moim odczuciu były warte zachodu. Dobra, nie rozpisuję się, bo nie chcę robić OT.

rozumiem...tez bym sie denerwowala

ja na szczescie jestem z nich bardzo zadowolona...i powiem szczerze, ze duzo bardziej niz z ELFa
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 11:47   #392
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam wyjaśnienie od nich że ogólnie im przykro bla bla bla braki wynikają z błędu systemu, który ograniczył zamówienie do pierwszych 25 pozycji i taka faktura trafiła do magazynu do realizacji. No i że kasa została już zwrócona na moje konto (chociaż de facto jej tam nie widzę, no ale ok- może idzie).
Odpisałam im, że ogólnie dzięki, ale idzie im do bani i że jednak wolałabym dosłanie brakujących produktów, ale tak z tonu maila widzę, że chyba niewiele ugram ;/

Jutro porozsyłam to, co dziś nie zdążyłam i jeszcze raz sorki dziewczyny. Chociaż ja to jestem najbardziej wkurzona chyba, bo moje zamówienie było niejako "na końcu". Dobrze, że nic mi się nie podoba z tego, co zamówiłam. To pewnie te kredki też by mi nie leżały. A już ogólnie mam straszną niechęć do marki
nie oni jedni mają ograniczenia ilościowe -> tylko zwykle całe zamówienie jest anulowane
teraz wiadomo, że w zoevowym zamówieniu może być do 25

niestety ja jestem z pędzla zadowolona bardzo i pragnę więcej
kredka ma świetny kolor (nightwalker), jakościowo nie jest jakaś powalająca, ale jest zbliżona do kilku innych zdecydowanie lubianych kredek jakie mam (chyba najbardziej do gosha)

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Taa, ale wolałabym żeby mi dosłali to, co brakuje. .
znowu w środku nocy na wizażu


Zmówienie jest aktualne. Do rozdysponowania mamy 25 sztuk, ja biorę 2. Oprócz zgłoszeń poproszę o deklarację ilościową.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 12:00   #393
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
nie oni jedni mają ograniczenia ilościowe -> tylko zwykle całe zamówienie jest anulowane
teraz wiadomo, że w zoevowym zamówieniu może być do 25

niestety ja jestem z pędzla zadowolona bardzo i pragnę więcej
kredka ma świetny kolor (nightwalker), jakościowo nie jest jakaś powalająca, ale jest zbliżona do kilku innych zdecydowanie lubianych kredek jakie mam (chyba najbardziej do gosha)


znowu w środku nocy na wizażu


Zmówienie jest aktualne. Do rozdysponowania mamy 25 sztuk, ja biorę 2. Oprócz zgłoszeń poproszę o deklarację ilościową.
A bo ja mam takie nerwowe życie ;/ Te zakupy miały być przyjemnością, a jest jak jest...

Dziewczynki ode mnie ja już większość zamówień wysłałam. Zostały mi jeszcze te kłopotliwe i te gdzie było więcej pędzli, bo one się gną, a ja miałam za małe koperty. Wczoraj kupiłam większe i dziś spakuję, może dziś nawet wyślę.

Nadal czekam na wieści od Lirki, bo nakładają mi się kosmetyki i nie wiem, komu wysłać.

To tyle z update'a.


Arachnee,
ja dla siebie pędzli nie zamawiałam, a może szkoda, bo wyglądają na fajne. Ale ja z kolei lubię te sztuczne ELFowe i TBS, ewentualnie jakieś EDMowe cuda i te mnie na razie zaspokajają (mam jeszcze kilka doocznych pędzli WE-MY). Najbardziej napalona byłam na eyelinery no i tu rozczarowanie. Później były kredki, ale moja żadna nie doszła W sumie to może i dobrze, że ja zamawiałam dla siebie na końcu, bo bym miała chyba znacznie większe wyrzuty sumienia Jedynie jak już ze mnie trochę zeszło ciśnienie to zrehabilitowały się kredki do ust.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 14:06   #394
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Arachnee, ja dla siebie pędzli nie zamawiałam, a może szkoda, bo wyglądają na fajne. Ale ja z kolei lubię te sztuczne ELFowe i TBS, ewentualnie jakieś EDMowe cuda i te mnie na razie zaspokajają (mam jeszcze kilka doocznych pędzli WE-MY). Najbardziej napalona byłam na eyelinery no i tu rozczarowanie. Później były kredki, ale moja żadna nie doszła W sumie to może i dobrze, że ja zamawiałam dla siebie na końcu, bo bym miała chyba znacznie większe wyrzuty sumienia Jedynie jak już ze mnie trochę zeszło ciśnienie to zrehabilitowały się kredki do ust.
właśnie zoevowy ścięty do różu porównywałam z EDMowym i foto wklejałam
pokazuj, co masz ładnego - które kredki brałaś?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 15:12   #395
Tiger
Raczkowanie
 
Avatar Tiger
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 73
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
nie oni jedni mają ograniczenia ilościowe -> tylko zwykle całe zamówienie jest anulowane
teraz wiadomo, że w zoevowym zamówieniu może być do 25

niestety ja jestem z pędzla zadowolona bardzo i pragnę więcej
kredka ma świetny kolor (nightwalker), jakościowo nie jest jakaś powalająca, ale jest zbliżona do kilku innych zdecydowanie lubianych kredek jakie mam (chyba najbardziej do gosha)


znowu w środku nocy na wizażu


Zmówienie jest aktualne. Do rozdysponowania mamy 25 sztuk, ja biorę 2. Oprócz zgłoszeń poproszę o deklarację ilościową.
Czesc Dziewczyny, ja poproszę 3 szt. w takim razie, jutro podam szczegóły, bo jeszcze się waham
Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 17:18   #396
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Mari, biorę co jest czyli kredkę i pędzelek. Przecież to nie Twoja wina, że Zoeva tak działa, dziewczyno! Sorry, że się nie odzywałam, ale nie sprawdzałam ostatnio priva. Zaciekawiła mnie Twoja opinia na temat linerka, bo wiązałam z nim duże nadzieje. Jest słabo napigmentowany? Moje poszukiwania dla alternatywy Maca chyba kolejny raz spełzły na niczym. Powoli staje się ekspertem-od-kremowych-i-żelowych- eyelinerów-do-niczego.
lirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:53   #397
N:A:T:A:L:I:A
Raczkowanie
 
Avatar N:A:T:A:L:I:A
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 133
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

A wiesz juz moze cos o moim pedzelku czy dosla czy zwrot bedzie?
N:A:T:A:L:I:A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 22:12   #398
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez lirka Pokaż wiadomość
Mari, biorę co jest czyli kredkę i pędzelek. Przecież to nie Twoja wina, że Zoeva tak działa, dziewczyno! Sorry, że się nie odzywałam, ale nie sprawdzałam ostatnio priva. Zaciekawiła mnie Twoja opinia na temat linerka, bo wiązałam z nim duże nadzieje. Jest słabo napigmentowany? Moje poszukiwania dla alternatywy Maca chyba kolejny raz spełzły na niczym. Powoli staje się ekspertem-od-kremowych-i-żelowych- eyelinerów-do-niczego.

Może nie tyle są słabo napigmentowane, co trudne w obsłudze. W pierwszej chwili zapomniałam o recenzjach dziewczyn, że są miękkie i grzebnęłam w słoiczku tak jak robię to normalnie a tu jak w bagno... zatopiłam pół pędzla. Zapach jest jak dla mnie neutralny (jak się otwiera słoiczek to faktycznie uderza dziwna woń, ale z mojego już wywietrzało), kolor nijak się ma do tego, co jest pokazane na stronie, ale ok. Trwałość też dobra, zmywa się nieźle. Spróbuję jutro zrobić kreskę moim ulubionym pędzlem, ale czarno to widzę. Ja robię grube kreski i to dość szybko rano, więc dla mnie komfort używania jest bardzo ważny.


Cytat:
Napisane przez N:A:T:A:L:I:A Pokaż wiadomość
A wiesz juz moze cos o moim pedzelku czy dosla czy zwrot bedzie?
Nati, niestety dosyłki raczej nie będzie. Napisali o zwrocie, napisałam im w piątek popołudniu maila, że wolałabym brakujące przedmioty, ale nie wiem, czy to przejdzie. Paczek nie będę wysyłać z samego rana tylko tak koło 1o, więc dam im jeszcze szansę odpisać.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 22:46   #399
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

arrachne:
Dla mnie 2 rzeczy:
cream eye liner exotique 6. 20 euro https://www.zoeva-shop.de/_py_/a-123746/
pędzel 128 do różu 5,80 euro https://www.zoeva-shop.de/en/brushes/brush/104-buffer/a-123721/

Razem 12 euro bez przesyłki
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:38   #400
Tiger
Raczkowanie
 
Avatar Tiger
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 73
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Arrachne ja poprosze: https://www.zoeva-shop.de/brushes/br...tist/a-123715/ 9,20
Graphic Eyes FUNKY SOUL https://www.zoeva-shop.de/_py_/a-123655/ 4,20
i https://www.zoeva-shop.de/brushes/br...nder/a-123727/ 4,20, razem 17,60 nie licząc kosztów przesyłki, poprosze zatem o nr konta i kwotę do przelewu, z góry dziękuje

Edytowane przez Tiger
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:16
Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:13   #401
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

paletka do konturowania... wiecej info na blogu ...

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5736.jpg (8,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5949.jpg (11,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5737.jpg (8,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5951.jpg (9,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5739.jpg (8,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5950.jpg (10,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5738.jpg (8,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5952.jpg (9,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5953.jpg (10,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5742.jpg (24,5 KB, 3 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 12:13   #402
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Marigold, dostalam przesylke
dziekuje Ci!


Dzisiaj porobię zdjęcia i pokazę co mam
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:36   #403
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Marigold19 wysłałaś listy ekonomiczne czy priorytet , bo ja jeszcze swego nie dostałam ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:45   #404
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Kama, prio, ale Twój poszedł wczoraj, więc jeśli dziś nie dostałaś to jutro powinnaś mieć. Paczki były na 3 tury, bo bałam się o pędzelki żeby nie doszły pogniecione, bo te kartoniki to takie mizerne.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Marigold, dostalam przesylke
dziekuje Ci!


Dzisiaj porobię zdjęcia i pokazę co mam
Zrób, bo miałaś chyba najładniejszą kredeczkę do oczu funky soul Aha- żeby nie było- nie miziałam się broń Boże, ale pozwoliłam sobie odkorkować tę kredkę, bo byłam bardzo ciekawa i chciałam ją zamówić.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2011-04-12 o 18:46
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:55   #405
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

[QUOTE=Marigold19;26320089]Kama, prio, ale Twój poszedł wczoraj, więc jeśli dziś nie dostałaś to jutro powinnaś mieć. Paczki były na 3 tury, bo bałam się o pędzelki żeby nie doszły pogniecione, bo te kartoniki to takie mizerne.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------



Ok dzięki.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 19:18   #406
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kama, prio, ale Twój poszedł wczoraj, więc jeśli dziś nie dostałaś to jutro powinnaś mieć. Paczki były na 3 tury, bo bałam się o pędzelki żeby nie doszły pogniecione, bo te kartoniki to takie mizerne.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------



Zrób, bo miałaś chyba najładniejszą kredeczkę do oczu funky soul Aha- żeby nie było- nie miziałam się broń Boże, ale pozwoliłam sobie odkorkować tę kredkę, bo byłam bardzo ciekawa i chciałam ją zamówić.

trzeba bylos obie pomiziac!!!!!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 20:06   #407
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Mari, pędzelek doszedł cały i zdrowy dziekuję bardzo
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 23:01   #408
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

zdjęcia moich kredek tutaj
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:06   #409
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Marigold19 otrzymałam dziś przesyłkę ale z mojego zamówienia są tylko 3 rzeczy. Reszty nie zamawiałam. Brakuje 3 pędzli i jednej kredki. Mam w zamian eyeliner w kolorze Jardin, kredkę Soft Eye Kohl w kolorze Maritime, oraz dwie kredki/pomadki do ust, kolory : Vintage, Malibu Peach.

Czy to wynik Twojej pomyłki, bo pisałaś że tylko kilku rzeczy nie przysłali i nie wymieniałaś w tym moich.








Z tego co właśnie zauważyłam czytając zamówienia że wysłałaś do mnie zamówienie smash . U mnie jest wszystko co Ona zamawiała.

Edytowane przez kama150
Czas edycji: 2011-04-13 o 11:17
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 17:58   #410
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Mari, dostałam dzisiaj pędzelek i kredkę. Dzięki - nie spodziewałam się, że tak szybko Jak będzie zwrotka kaski od Zoevy to za moje rzeczy, których nie było wychodzi 10,40 Eur.
Z tego co mam jestem bardzo zadowolona, kredka hypnotic to fiolet z domieszką czerwonego pigmentu - bardzo ładny no i trwały jak tatuaż.
Pencil 230 w porównaniu z MAC-owym 219 jest miększy niż MAC, mniej gęsty i mniej zbity, ale dość porządnie wykonany i daje radę.
Jeszcze raz dziękuję .
lirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:44   #411
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Marigold19 otrzymałam dziś przesyłkę ale z mojego zamówienia są tylko 3 rzeczy. Reszty nie zamawiałam. Brakuje 3 pędzli i jednej kredki. Mam w zamian eyeliner w kolorze Jardin, kredkę Soft Eye Kohl w kolorze Maritime, oraz dwie kredki/pomadki do ust, kolory : Vintage, Malibu Peach.

Czy to wynik Twojej pomyłki, bo pisałaś że tylko kilku rzeczy nie przysłali i nie wymieniałaś w tym moich.








Z tego co właśnie zauważyłam czytając zamówienia że wysłałaś do mnie zamówienie smash . U mnie jest wszystko co Ona zamawiała.

O shit, kurcze- nie wiem, jakim cudem to zrobiłam, bo wszystko mam dobrze zapisane- widać machnęłam się na etapie pakowania. To pewnie Smash dostanie Twoje. No nic dziewczyny- moja wina- będę musiała Was prosić żebyście sobie poprzesyłały, oczywiście koszty zwrócę. Ale kurcze dziwne, bo każdą paczkę pakowałam po kolei. Twoje rzeczy i wszystko przyszło tylko tym razem ja zawaliłam. Cholera, jakieś pechowe te zakupy ;/


No i przede wszystkim przepraszam


Ponadto, muszę troszkę odczarować eyelinery, które może przez moje totalne rozdrażnienie zamówieniem odebrałam jak odebrałam. Dobrym, grubszym pędzelkiem da się nałożyć je całkiem nieźle, a dziś zebrałam bardzo dużo komplementów za makijać wykonany kolorem Velvet Flame. Za kolejne zakupy się nie biorę w tej firmie, bo mam złe skojarzenia, ale nie byłabym obiektywna tylko krytykując.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2011-04-13 o 18:54
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:03   #412
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez lirka Pokaż wiadomość
Mari, dostałam dzisiaj pędzelek i kredkę. Dzięki - nie spodziewałam się, że tak szybko Jak będzie zwrotka kaski od Zoevy to za moje rzeczy, których nie było wychodzi 10,40 Eur.
Z tego co mam jestem bardzo zadowolona, kredka hypnotic to fiolet z domieszką czerwonego pigmentu - bardzo ładny no i trwały jak tatuaż.
Pencil 230 w porównaniu z MAC-owym 219 jest miększy niż MAC, mniej gęsty i mniej zbity, ale dość porządnie wykonany i daje radę.
Jeszcze raz dziękuję .
Hmm, to moje rzeczy... Ale zamawiałam troche wiecej tzn

pedzel powder brush https://www.zoeva-shop.de/brushes/br...wder/a-123714/ 8,20 EUR

lip crayon - https://www.zoeva-shop.de/gutscheine...ayon/a-123653/ 4,50 EUR 2 szt kolor Malibu Peach i Vintage

cream eye liner https://www.zoeva-shop.de/_py_/a-123746/ - kolor Jardin 6,20 EUR

kredka Graphic eyes https://www.zoeva-shop.de/_py_/a-123746/ - kolor Paradise - 4,20 EUR

primer https://www.zoeva-shop.de/_py_/a-123657/ = 3,80 EUR

soft eye kohl https://www.zoeva-shop.de/_py_/a-123654/ - kolor Maritime - 3,80 EUR

razem 35,20 o ile dobrze licze
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:03   #413
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
O shit, kurcze- nie wiem, jakim cudem to zrobiłam, bo wszystko mam dobrze zapisane- widać machnęłam się na etapie pakowania. To pewnie Smash dostanie Twoje. No nic dziewczyny- moja wina- będę musiała Was prosić żebyście sobie poprzesyłały, oczywiście koszty zwrócę. Ale kurcze dziwne, bo każdą paczkę pakowałam po kolei. Twoje rzeczy i wszystko przyszło tylko tym razem ja zawaliłam. Cholera, jakieś pechowe te zakupy ;/


No i przede wszystkim przepraszam


Nic się nie stało, każdy mógłby się pomylić. Trzeba poczekać aż smash się odezwie .
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:04   #414
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Marigold19 otrzymałam dziś przesyłkę ale z mojego zamówienia są tylko 3 rzeczy. Reszty nie zamawiałam. Brakuje 3 pędzli i jednej kredki. Mam w zamian eyeliner w kolorze Jardin, kredkę Soft Eye Kohl w kolorze Maritime, oraz dwie kredki/pomadki do ust, kolory : Vintage, Malibu Peach.

Czy to wynik Twojej pomyłki, bo pisałaś że tylko kilku rzeczy nie przysłali i nie wymieniałaś w tym moich.








Z tego co właśnie zauważyłam czytając zamówienia że wysłałaś do mnie zamówienie smash . U mnie jest wszystko co Ona zamawiała.
Chodziło mi ofc o posta kamy
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:12   #415
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Chodziło mi ofc o posta kamy

Chodzi o to że 3 rzeczy zamawiałyśmy takie same ( pędzel do pudru, kredka i baza pod cienie). Więc ja mam Twoje 4 kosmetyki a Ty moje.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:15   #416
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Smash, Wasze rzeczy były wszystkie- napisałabym jakby było inaczej- naprawdę brakowało tylko moich rzeczy, jednego produktu u Natalii i jednego u Lirki.

Miałyście obie primery, pędzel bodajże 106 i hypnotiki z tego, co pamiętam.

Przykro mi, że jeszcze ja się do tego machnęłam, ale dałabym sobie obie kończyny uciąć, że wysłałam dobrze. Szczególnie, że dokładnie wiedziałam, co do kogo idzie- Kamila miała dużo pędzelków, a u Ciebie były fajne kredki do ust Więc no musiałam jakimś cudem włożyć do kopert. Naprawdę nie wiem. Kurde mol, tyle zamówień, tyle wspólnych zakupów, ale takiego pechowego zamówienia i takich wtop jeszcze nie miałam. Chyba za duża przerwa ;/
Smash, a Ty już dostałaś swoją paczkę?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2011-04-13 o 19:18
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:46   #417
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

UuuUu to widze, ze oni tak lubia "gubic" rzeczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:47   #418
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Chodzi o to że 3 rzeczy zamawiałyśmy takie same ( pędzel do pudru, kredka i baza pod cienie). Więc ja mam Twoje 4 kosmetyki a Ty moje.
Dobra, zobaczymy co ja dostane i wtedy sie spikniemy.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Smash, Wasze rzeczy były wszystkie- napisałabym jakby było inaczej- naprawdę brakowało tylko moich rzeczy, jednego produktu u Natalii i jednego u Lirki.

Miałyście obie primery, pędzel bodajże 106 i hypnotiki z tego, co pamiętam.

Przykro mi, że jeszcze ja się do tego machnęłam, ale dałabym sobie obie kończyny uciąć, że wysłałam dobrze. Szczególnie, że dokładnie wiedziałam, co do kogo idzie- Kamila miała dużo pędzelków, a u Ciebie były fajne kredki do ust Więc no musiałam jakimś cudem włożyć do kopert. Naprawdę nie wiem. Kurde mol, tyle zamówień, tyle wspólnych zakupów, ale takiego pechowego zamówienia i takich wtop jeszcze nie miałam. Chyba za duża przerwa ;/
Smash, a Ty już dostałaś swoją paczkę?
Mari - mam awizo z dzisiaj. Podejde jutro rano na poczte i zobacze czy to paczucha od Ciebie i ofc dam znac.

Faktycznie jakies kurczaki fatum ciazy na tym zamowieniu. Pewnie Ci sie kochana na jakis czas odechcialo co?
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 07:12   #419
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dobra, zobaczymy co ja dostane i wtedy sie spikniemy.



Mari - mam awizo z dzisiaj. Podejde jutro rano na poczte i zobacze czy to paczucha od Ciebie i ofc dam znac.

Faktycznie jakies kurczaki fatum ciazy na tym zamowieniu. Pewnie Ci sie kochana na jakis czas odechcialo co?
Smash, ja mogę czarodziejską kulą stwierdzić, co dostaniesz. Tylko mi się w mojej małej głowie nie mieści jak ja to wywinęłam. Wprawdzie owszem- wysyłałam te paczki razem, ale każdą pakowałam po kolei i nie było tak, że najpierw porobiłam koperty a potem pakowałam zawartość. Szczególnie, że Wasze zamówienia były największe i mimo, że wywaliłam listę to mniej więcej pamiętam, co do której szło. No po prostu nie wiem- dlatego wybaczcie.

A co do fatum to faktycznie, ale jakoś tak już mi się zdarzyło, że jak się w jednej sprawie coś wali to od początku do końca, dlatego w związku z tym, że już się odenerwowałam na etapie braków w zamówieniu to wybaczycie mi tę pomyłkę. Ustalcie dziewczyny między sobą, co i jak, a ja Wam zwrócę wszelkie koszty, bo już chcę zamknąć sprawę tego zamówienia

Troszkę mi się faktycznie odechciało, ale to takie fatum, troszkę się jeszcze powkurzam na Zoevę, na siebie i pewnie mi przejdzie. Może los mówi- daj sobie siana, na co Ci tyle malowideł?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 09:22   #420
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Spoko, luz. Daj sobie siana z tym kosztem wysyłki - pisalas cos chyba, ze sie kurs zmienił wiec i tak pewnie Ci cos wisimy . Ja tam i tak jestem zadowolona z zamowienia. Mnie kosmetyki ZOEVY b. odpowiadaja i nawet to małe zamieszanie mnie nie zniechecilo. Wszyscy jestesmy tylko ludzmi i tyle.

Dostałam primer, pedzel do pudru 108 i kredke Paradise (czyli moje ) oraz kredke Hypnotic i pedzelki do oczu - 228, 230 i 315.

Kama - zapraszam na PW - moge Ci poleconym prio wysłac jeszcze dzisiaj.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Smash, ja mogę czarodziejską kulą stwierdzić, co dostaniesz. Tylko mi się w mojej małej głowie nie mieści jak ja to wywinęłam. Wprawdzie owszem- wysyłałam te paczki razem, ale każdą pakowałam po kolei i nie było tak, że najpierw porobiłam koperty a potem pakowałam zawartość. Szczególnie, że Wasze zamówienia były największe i mimo, że wywaliłam listę to mniej więcej pamiętam, co do której szło. No po prostu nie wiem- dlatego wybaczcie.

A co do fatum to faktycznie, ale jakoś tak już mi się zdarzyło, że jak się w jednej sprawie coś wali to od początku do końca, dlatego w związku z tym, że już się odenerwowałam na etapie braków w zamówieniu to wybaczycie mi tę pomyłkę. Ustalcie dziewczyny między sobą, co i jak, a ja Wam zwrócę wszelkie koszty, bo już chcę zamknąć sprawę tego zamówienia

Troszkę mi się faktycznie odechciało, ale to takie fatum, troszkę się jeszcze powkurzam na Zoevę, na siebie i pewnie mi przejdzie. Może los mówi- daj sobie siana, na co Ci tyle malowideł?
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-28 18:50:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.