Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-08, 11:50   #4441
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: paznokcie-jak przyśpieszyć ich wzrost?

Cytat:
Napisane przez Iguuuuu Pokaż wiadomość
Cześć
Od niedawna przestałam obgryzać paznokcie, ale niestety znów zaczełam i obgryzłąm wszystkie a Chciała bym bardzo zapuścić.. Moje paznokcie są bardzo miękkie i łamliwe, pomimo tego ze już je zapuściłam, malowałam odżywkami ciągle się łamały, i bardzo wolno mi rosną, staram się nie obgryzać, bo strasznie nie ładnie to wygląda.
zakupiłam w ORIFLAME olejek stymulujący wzrost paznokci(Oriflame Beauty) pisze że przyśpiesza wzrost paznokci juz po 3 dniach, bla, bla, bla..
czy miała którąś z was już ten olejek, pomagał wam coś? bo mi za bardzo nie, może dlatego ze nie maluje nim paznokci codziennie? ;o


Oto zdjecie tego olejku:

ja miałam, nie wiem po co go kupiłam bo mam ładne, mocne paznikcie a po tym olejku tylko zaczeły się problemy, rozdwajanie, łamanie, ogólna masakra. Dlatego ja go nie polecam, z reszta na KWC dałam recenzję
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 19:11   #4442
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

a ja zaryzykuję i zaopatrzę się w ten Nail Tek, jak już wydawać kasę to na coś sensownego, w przyszłym tygodniu będę zamawiać, to może za dwa tygodnie zacznę używać, ju,ż się doczekać nie mogę, chociaż trzeba przyznać, że paznokcie dość dobrze się mają po zdjęciu tego żelu
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 19:51   #4443
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

z tego co widze na allegro to sa rozne ale czy wy mowicie o tym ? http://allegro.pl/nailtek-ii-intensi...701367268.html ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 20:08   #4444
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
z tego co widze na allegro to sa rozne ale czy wy mowicie o tym ? http://allegro.pl/nailtek-ii-intensi...701367268.html ?

tak, pzryanmniej ja mówię o tym
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 21:29   #4445
symtuastic
Raczkowanie
 
Avatar symtuastic
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 295
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

dziewczyny, po czterech miesiącach znowu zaczynam zapuszczać - dziś obcięłam na zero i voila, dołączam się do wątku again
symtuastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 21:56   #4446
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

moje pazurki były normalnie boskie zero rozdwajania twarde itp .. od niedawna połamały / ułamały / rozdoiły się niektóre paznokcie ....

oprócz tych 3 paznokci które nie wyglądają za fajnie [ kciuki , palec wskazujący u lewej ręki ] reszta jest boska ,

dziś pomalowałam sobie na moich fioletowych paznokciach lakierem pękającym i mówie wam cudo !! właśnie teraz maluje od nowa i pierwsze co na początek baza odżywka !! a potem bazowy lakier i mój pękający lakier z vipery

mówie wam dziewczyny warto ja swoje dłuższe pazurki mam już od stycznia i jestem happy !
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 11:38   #4447
rufii12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Najważniejsze to to żebyś piłowała paznokcie papierowym pilniczkiem z mała gradacją (to zależy od grubości paznokcia). Dostaniesz je w sklepach kosmetycznych (profesjonalnych)!
rufii12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 19:29   #4448
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A ja dzisiaj spiłowałam troche swoje pazurki... 2 były troche zniszczone więc je spiłowałam no a jak 2 były krótsze to te długie głupio wyglądały i spiłowałam wszystkie, szkoda mi troche ale przecież urosną poza tym 3 paznokcie były zafarbowane farbą do włosów i o ile pod lakierem nie było widac to jak zmyłam lakier już widac było bardzo więc też już wolałam chociaż trochę się tych farbowanych paznokci pozbyc
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:44   #4449
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj spiłowałam troche swoje pazurki... 2 były troche zniszczone więc je spiłowałam no a jak 2 były krótsze to te długie głupio wyglądały i spiłowałam wszystkie, szkoda mi troche ale przecież urosną poza tym 3 paznokcie były zafarbowane farbą do włosów i o ile pod lakierem nie było widac to jak zmyłam lakier już widac było bardzo więc też już wolałam chociaż trochę się tych farbowanych paznokci pozbyc

haha skąd ja to znam, ciągle mam zafarbowane paznokcie od spodu henna, bo jak zmywam klientka, to nieuniknione

mam okropnie kruche te paznokcie niestety, muszą chyba urosnąć całe nowe, to może będzie ok
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:05   #4450
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
haha skąd ja to znam, ciągle mam zafarbowane paznokcie od spodu henna, bo jak zmywam klientka, to nieuniknione

mam okropnie kruche te paznokcie niestety, muszą chyba urosnąć całe nowe, to może będzie ok
henna do brwi ? no ona chyba szybko łapie a ja bardzi inteligentnie zaczełam farbowac włosy na prawie czarny kolor bez rekawiczek no i z rąk farbe doczyściłam a raczej wyszorowałam ale w paznokcie tak ta farba wsiakła, ze od 2 tygonie może lekko puściła ale dalej jest więc trzeba będzie systematycznie piłować teraz farba została na 1 paznokciu no i na koniuszku drugiego

aaa mam pytanie, chciałyście kupić NailTeka a mnie ciekawi czy sa jakies inne dobre odżywki do paznokci i to bez koniecznosci zamiawiania przez internet ? bo chyba Sally Hansen widziałam w Douglas myślicie, ze to dobre odzywki ? bo na KWC jest troche mało recenzji
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:11   #4451
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
henna do brwi ? no ona chyba szybko łapie a ja bardzi inteligentnie zaczełam farbowac włosy na prawie czarny kolor bez rekawiczek no i z rąk farbe doczyściłam a raczej wyszorowałam ale w paznokcie tak ta farba wsiakła, ze od 2 tygonie może lekko puściła ale dalej jest więc trzeba będzie systematycznie piłować teraz farba została na 1 paznokciu no i na koniuszku drugiego

aaa mam pytanie, chciałyście kupić NailTeka a mnie ciekawi czy sa jakies inne dobre odżywki do paznokci i to bez koniecznosci zamiawiania przez internet ? bo chyba Sally Hansen widziałam w Douglas myślicie, ze to dobre odzywki ? bo na KWC jest troche mało recenzji

wymocz w soku z cytryny, powinno puścić mi pomaga

ja w sumie w życiu nie popróbowałam odżywek do paznokci, bo najpierw nie potrzebowałam, miałam zawsze ładne, mocne pzaurki, potem nosiłam ciągle żelowe, a teraz będę zamawiać tego nailteka więc ze mnie doradca mały, a nie lubie polecać znanego kosmetyku, bo chwali go masa ludzi, jeśli sama nie mam pojęcia jaki jest faktycznie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 20:30   #4452
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
wymocz w soku z cytryny, powinno puścić mi pomaga

ja w sumie w życiu nie popróbowałam odżywek do paznokci, bo najpierw nie potrzebowałam, miałam zawsze ładne, mocne pzaurki, potem nosiłam ciągle żelowe, a teraz będę zamawiać tego nailteka więc ze mnie doradca mały, a nie lubie polecać znanego kosmetyku, bo chwali go masa ludzi, jeśli sama nie mam pojęcia jaki jest faktycznie
kurcze troche drogie te odżywki z Sally Hansen wiec boję się zaryzykowac a tez chyba az tak bardzo nie potrzebuję zeby wydawac 50zł za 12 ml a nie orientujesz się może czy przy takich stoiskach w których kupuje się tipsy, lampy, zele i te wszytskie swiecidełka do tipsów sa jakies odzywki do paznokci ? albo np. w Inglocie ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:14   #4453
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
kurcze troche drogie te odżywki z Sally Hansen wiec boję się zaryzykowac a tez chyba az tak bardzo nie potrzebuję zeby wydawac 50zł za 12 ml a nie orientujesz się może czy przy takich stoiskach w których kupuje się tipsy, lampy, zele i te wszytskie swiecidełka do tipsów sa jakies odzywki do paznokci ? albo np. w Inglocie ?

oczywiście, są. Ale nie umiem powiedzieć czy coś zdziałają...ja jednak zaryzykuję i ściągnę tu sobie tego nail ek, nie będę wydawać kasy na coś co może nie zadziała
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 08:55   #4454
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
oczywiście, są. Ale nie umiem powiedzieć czy coś zdziałają...ja jednak zaryzykuję i ściągnę tu sobie tego nail ek, nie będę wydawać kasy na coś co może nie zadziała
no to musze to jeszcze przemyslec
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 10:51   #4455
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja też obgryzam pazurki ale tylko czasami, staram się nie obgryzać zapuszczam juz chyba setny raz, juz nie raz mialam ładną długość i sliczne paznokcie ale problem w tym ze stawały się strasznie miękkie i nie bylo wyjścia trzeba obciąć. teraz postanowiłam znów zapuścić znacie może jakieś odżywki na miękkie paznokcie?
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 16:54   #4456
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
no to musze to jeszcze przemyslec

od dziś zaczęłam używać odżywki Revlon Nail Builder intensive teraphy, puki nail tek nie przyjdzie bede tego sobie używać, ciekawa jestem czy wgl coś da
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:23   #4457
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Dziewczyny, ja zawsze miałam brzydkie, cienkie paznokcie. Nie byłam w stanie ich zapuścić, zawsze jeden lub dwa łamały się po tygodniu. Miałam nawet tipsy żelowe, ale zrezygnowałam z różnych powodów.


Odnalazłam NAIL TEK. Rewelacja. Trzeba tylko być cierpliwym, bo pazurki wzmacniają się przez kilka miesięcy a odżywkę nakłada się codziennie. Na szczęście szybko wysycha. Teraz mam długie, naprawdę ładne paznokcie, naturalne aż trudno mi się pisze na klawiaturze.


A wypróbowałam naprawdę wielu odżywek, to co mi pomogło to Nailtek II (biała baza+ przezroczysta odżywka).
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:39   #4458
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez amark Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja zawsze miałam brzydkie, cienkie paznokcie. Nie byłam w stanie ich zapuścić, zawsze jeden lub dwa łamały się po tygodniu. Miałam nawet tipsy żelowe, ale zrezygnowałam z różnych powodów.


Odnalazłam NAIL TEK. Rewelacja. Trzeba tylko być cierpliwym, bo pazurki wzmacniają się przez kilka miesięcy a odżywkę nakłada się codziennie. Na szczęście szybko wysycha. Teraz mam długie, naprawdę ładne paznokcie, naturalne aż trudno mi się pisze na klawiaturze.


A wypróbowałam naprawdę wielu odżywek, to co mi pomogło to Nailtek II (biała baza+ przezroczysta odżywka).

i właśnie ja słyszałam wiele podobnych opinii, dlatego tak bardzo chcę nabyć
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 22:01   #4459
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

kurde... zachęcacie do kupna a u mnie krucho z kaską i nie wiem czy kupowac
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 07:52   #4460
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
kurde... zachęcacie do kupna a u mnie krucho z kaską i nie wiem czy kupowac
jak krucho z kasą to może poczekaj trochę, a jak będzie lepiej to sobie na spokojnie zamówisz żeby się o nic nie stresować
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 07:39   #4461
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
kurcze troche drogie te odżywki z Sally Hansen wiec boję się zaryzykowac a tez chyba az tak bardzo nie potrzebuję zeby wydawac 50zł za 12 ml a nie orientujesz się może czy przy takich stoiskach w których kupuje się tipsy, lampy, zele i te wszytskie swiecidełka do tipsów sa jakies odzywki do paznokci ? albo np. w Inglocie ?
Jakie 50zł?
Sally Hansen (złotą) zamawiałam od zawsze na Allegro najpierw kosztowała około 13zł, niedawno podrożała do 16-18zł, nawet kiedy dodasz do tego przesyłkę to wyjdzie ci max 25zł.
Teraz używam SH complete 4 w 1 i także sobie chwalę, a kosztuje 11-13zł - trzeba tylko poszukać, a zaznaczam, że kupuję oryginale odżywki ze sklepów, nieużywane.
I jeszcze powiem, że nie używam odżywek SH z sentymentu czy innych głupot, tylko dlatego, że złota odżywka uratowała moje ogryzki - jak dla mnie nie ma lepszej odżywki
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 07:56   #4462
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jakie 50zł?
Sally Hansen (złotą) zamawiałam od zawsze na Allegro najpierw kosztowała około 13zł, niedawno podrożała do 16-18zł, nawet kiedy dodasz do tego przesyłkę to wyjdzie ci max 25zł.
Teraz używam SH complete 4 w 1 i także sobie chwalę, a kosztuje 11-13zł - trzeba tylko poszukać, a zaznaczam, że kupuję oryginale odżywki ze sklepów, nieużywane.
I jeszcze powiem, że nie używam odżywek SH z sentymentu czy innych głupot, tylko dlatego, że złota odżywka uratowała moje ogryzki - jak dla mnie nie ma lepszej odżywki
przepraszam, patrzyłam na podane ceny na KWC, nie na allegro itp. Niektóre odżywki na KWC mialy własnie taką cene i najwyraźniej zostałam wprowadzona w błąd
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 08:27   #4463
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
przepraszam, patrzyłam na podane ceny na KWC, nie na allegro itp. Niektóre odżywki na KWC mialy własnie taką cene i najwyraźniej zostałam wprowadzona w błąd
To są właśnie ceny z drogerii Dlatego nie ma co się bać zamawiać na All czy w sklepach internetowych, bo wychodzi naprawdę duuużo taniej
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 17:30   #4464
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

a ja muszę się pochwalić, w poniedziałek będzie miesiąc jak odrastają mi paznokcie po żelu a dziś patrzę i mam już 1/3 paznokcia nową pójdzie szybko w takim tempie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:26   #4465
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja tez rozpoczęłam akcję zapuszczanie pazurków od tygodnia. Co prawda nie obgryzałam ich jakoś strasznie, ale rozdwajają mi się i łamią więc zawsze piłowałam do zera. Kupiłam wzmacniacz ten taki srebrny z essence i przymierzam się do zakupienia jakiejś dobrej odżywki do paznokci. Skrzyp kiedyś jadłam nic nie pomógł. Mam tez straszny problem ze skórkami mimo, że ich nie obgryzam są jakieś takie nieregularne twarde i przymierzam się ponownie zakupic olejek rycynowy i wsmarowywac w płytę zobaczymy jak pójdzie. Utwradzacz z essence jak najbardziej polecam, fajnie utwardza płytke i paznokcie faktycznie szybko rosna pozdrawiam
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 13:03   #4466
mar_ysia
Przyczajenie
 
Avatar mar_ysia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 25
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Nail Tek slyszalam ze pomaga, ale wlasnie wymaga czasu, pare miesiecy to przymus! Ja sama odkrylam ze regularne spozywanie szpinaku (w moim przypadku swiezego) tak raz w tygodniu zadzialalo natychmiastowo! az sama sie zdziwilam jak szybko nabraly dlugosci a plytka paznokci wzmocnila sie i zrobila sie po prostu grubsza. Polecam dziewczyny zamiast salaty do kanapki swieze liscie mlodego szpinaczku badz tez np. dorzucac go do roladek z kurczaka z mozzarella, pychota!

Na skorki tylko jedna metoda: lepiej nie wycinanc obcazkami, chyba ze juz na prawde sa dosc grube i duze. Za to co wieczor/rano po kapieli/prysznicu cofac je szpatulka, drugim paznokciem itp. Juz po tygodniu zobaczycie zmiany
mar_ysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 14:47   #4467
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja na skórki polecam maść z witaminą A. Mam ją przy komputerze, dlatego tez nie zapominam o codziennym smarowaniu
Dlatego też skórki mam w bardzo dobrym stanie, niestety w przeciwieństwie do paznokci
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 14:57   #4468
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Ja na skórki polecam maść z witaminą A. Mam ją przy komputerze, dlatego tez nie zapominam o codziennym smarowaniu
Dlatego też skórki mam w bardzo dobrym stanie, niestety w przeciwieństwie do paznokci
a ja zawsze przy komputerze mam tez jakies serum do skórek i paznokci oraz krem do rak i paznokci smaruję kilka razy dziennie, dzieki temu, ze stoi przy laptopie to nie ma opcji zeby zapomniec posmarować łapki
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 15:02   #4469
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja zazwyczaj albo przy komputerze, albo przy łóżku trzymam


Spiłowałam pazurki totalnie na zero, pomalowałam odżywką utwardzającą essence, łykam cynk i czekam na efekty
Już nie wiem co kupić na te pazury, balsam Herba Studio mi nie pomógł, serum Wibo też nie
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 15:27   #4470
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj albo przy komputerze, albo przy łóżku trzymam


Spiłowałam pazurki totalnie na zero, pomalowałam odżywką utwardzającą essence, łykam cynk i czekam na efekty
Już nie wiem co kupić na te pazury, balsam Herba Studio mi nie pomógł, serum Wibo też nie
ja chyba z natury mam mocne paznokcie, czasem cos im sie dzieje jak za czesto maluje + za czesto zmywam zmywaczem a tak to nawet je lubię tak myślę czy by w sobotę nie wybrac się do kosmetyczki na manicure + może pedicure (zalezy od pogody)
ostatnio jak byłam to pokazała mi takie fajne oliwki do skórek i paznokci, o takie coś: http://allegro.pl/2za1-super-cena-wi...706102118.html
buteleczki wyglądają slicznie jak zreszta widac, ona nawet miała chyba z jakimis mini kamyczkami i kwiatuszkami, niestety po 1 razie nie mogę nic powiedzieć o takiej oliwce ale może się skuszę na zakup (widziałam na stoisku z przyborami dla kosmetyczek)
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.