Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 00:41   #91
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Co proszę?


Masakra, nic dodać nic ująć A później biedne dziewczęta kupują wymacane kosmetyki, ehh...

Wow, z wycofywanych to wywalają wszystkie lakiery jakie mają w ofercie, szczerze to i tak niczego mi nie żal Jedynie muszę zobaczyć tą szminkę Tell me a Berry Tail, bo ostatnio mam ciągoty na ciemne szminki i od dobrego miesiąca katuję tą z Revoltaire Red coś tam a chcę coś bardziej jagodowego/fiolet/czerwień i nie mogę znaleźć takiego idealnego połączenia kolorów
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 00:46   #92
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
nawet malowałam nim paznokieć na próbę
No sorry, bez komentarza..
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 01:21   #93
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

sorki, nie dopisałam, robiłam prezent dla mojej przyjaciółki (wstyd się przyznać ale dopiero w Wigilię) i kupiłam jej liner z limitki i właśnie ten lakier bo mówiła, że chciałaby cos takiego na Sylwestra. Już od dawna chciałam jej coś kupić z Catrice. Więc dlatego miałam okazje sobie pomalować nim paznokieć. Chciałabym mieć taki swój, bo głupio pozyczać cos co sie dało w prezencie. Nienawidze gdy szminki oraz inne kosmetyki są macane nawet gdy są do nich testery. Szkoda, że od razu tak osądzacie
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:50   #94
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Masakra, nic dodać nic ująć A później biedne dziewczęta kupują wymacane kosmetyki, ehh...

Wow, z wycofywanych to wywalają wszystkie lakiery jakie mają w ofercie, szczerze to i tak niczego mi nie żal Jedynie muszę zobaczyć tą szminkę Tell me a Berry Tail, bo ostatnio mam ciągoty na ciemne szminki i od dobrego miesiąca katuję tą z Revoltaire Red coś tam a chcę coś bardziej jagodowego/fiolet/czerwień i nie mogę znaleźć takiego idealnego połączenia kolorów

Z tego, co wiem to Klusia nasza miała i była zadowolona bardzo


Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
sorki, nie dopisałam, robiłam prezent dla mojej przyjaciółki (wstyd się przyznać ale dopiero w Wigilię) i kupiłam jej liner z limitki i właśnie ten lakier bo mówiła, że chciałaby cos takiego na Sylwestra. Już od dawna chciałam jej coś kupić z Catrice. Więc dlatego miałam okazje sobie pomalować nim paznokieć. Chciałabym mieć taki swój, bo głupio pozyczać cos co sie dało w prezencie. Nienawidze gdy szminki oraz inne kosmetyki są macane nawet gdy są do nich testery. Szkoda, że od razu tak osądzacie

Wiesz, to "od razu" bo my tu mamy lekkie zboczenie na tym punkcie, więc nie miej tego za złe Dziewczyny na pewno zwrócą honor, teraz, kiedy sytuacja się wyjaśniła
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:58   #95
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
sorki, nie dopisałam, robiłam prezent dla mojej przyjaciółki (wstyd się przyznać ale dopiero w Wigilię) i kupiłam jej liner z limitki i właśnie ten lakier bo mówiła, że chciałaby cos takiego na Sylwestra. Już od dawna chciałam jej coś kupić z Catrice. Więc dlatego miałam okazje sobie pomalować nim paznokieć. Chciałabym mieć taki swój, bo głupio pozyczać cos co sie dało w prezencie. Nienawidze gdy szminki oraz inne kosmetyki są macane nawet gdy są do nich testery. Szkoda, że od razu tak osądzacie
Ale nie jesteśmy jasnowidzami żeby wiedzieć że było tak jak napisałaś później. Mogłaś to sformułować od razu jaśniej.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:38   #96
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
sorki, nie dopisałam, robiłam prezent dla mojej przyjaciółki (wstyd się przyznać ale dopiero w Wigilię) i kupiłam jej liner z limitki i właśnie ten lakier bo mówiła, że chciałaby cos takiego na Sylwestra. Już od dawna chciałam jej coś kupić z Catrice. Więc dlatego miałam okazje sobie pomalować nim paznokieć. Chciałabym mieć taki swój, bo głupio pozyczać cos co sie dało w prezencie. Nienawidze gdy szminki oraz inne kosmetyki są macane nawet gdy są do nich testery. Szkoda, że od razu tak osądzacie
Nie osądzam, po prostu byłam w szoku. Jeśli jest tak jak mówisz to spoko i przepraszam za wjazd na Ciebie, ja też czasami napiszę coś ze skrótem myślowym i wszyscy myślą o co mi chodzi (może akurat nie tu na wizażu, bo jak widzisz też dopiero zaczynam). Myślę, że każdej kobiecie która dopiero w domu odkryła że ma zmacany kosmetyk zaświeciłaby się czerwona lampka

Zaraz wyruszam na noworoczne uzupełnianie zapasów, zobaczymy co mi z Catrice do koszyczka wpadnie
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:25   #97
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

http://kosmetikaddicted.blogspot.com...mmer-2013.html dziewczyny pisały do Cosnovy w sprawie wycofania Infinite Matt, ale jak widać na załączonym obrazku Cosnova mimo masy maili w tej sprawie podtrzymuje decyzję, ze względu na brak popytu. (ciekawe czy zaglądali na KWC)
I ma nadzieję że nowy BB zastąpi nam IM.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 15:30   #98
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Widziałam to, ale wydaje mi się, że ten BB to będą mogli sobie wiadomo gdzie wsadzić
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 17:57   #99
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Spoko, nie ma sprawy, dopiero jak to przeczytałam na spokonie to też tak bym sobie pomyślała. Wiem jak to jest ponieważ kiedyś kupiłam szminke, zobaczyłam tester i wzięłam pierwszą lepszą. Wyglądało jakby ktoś nią sobie po zębach przejechał. Teraz zaglądam do każdej od razu, jeśli chcem ją kupić. Ostatnio zrobiłam też zdjęcia mojej kolekcji z Catrice, niedługo wrzuce zdjęcia
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 18:02   #100
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wróciłam z Natury bez błyszczyka Berry Good (były dwa, jeden ostro zmacany, drugi jakiś taki zważony, aż tak zdesperowana nie jestem). Skusiłam się jeszcze na lakier Soulful i najjaśniejszą pomadkę, mimo wszystko, a co tam poza tym lubię opakowania od Catrice. Toppera i szampańskiego cienia dalej nigdzie nie widać za to nabrałam ochoty na cienie, wcześniej byłam nastawiona anty, ale przed wyjściem pomalowałam się delikatnie moim starożytnym już cieniem Art Deco (srebrnym, w zasadzie odcień identyczny z tym SpectaculART) i stwierdzam, że wygląda to dobrze, więc kto wie... Dobrze, że jednym z moich postanowiem noworocznych nie było "nie dam w tym roku zarobić Cosnovie".

Odnośnie wycofywanych matowych podkładów, byłam zainteresowana najjaśniejszym (z ciekawości, nie używałam wcześniej), ale nie zastałam ani jednej sztuki.
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 18:15   #101
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość


O rany, to mnie zabiłaś tym porównaniem aż poszłam powąchać ale nie, ewidentny zapach chemicznej truskawki, smażonej cebuli tam nie czuję
Zastanawiam się czy z tym moim błyszczykiem wszystko jest w porządku, bo nadal wyczuwam w tym błyszczyku tę "woń" już bym wolała naprawdę chemiczną truskawkę


Mnie też na szczęście z wycofywanych produktów nic nie kusi
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 19:04   #102
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja też bym z chęcią kupiła sobie jeszcze ten podkład. Używam narazie Photo Finish ale intryguje mnie Matt. Chyba odwiedze znów Nature. U mnie w koszyczku lezy limitka FF, ale zdziwiłam się bo na szminkach napisane jest, że kosztowały 19,99 a teraz są po 16,99. Ogólnie wydaje mi się, że te ceny są zawyżone i sprzedają je po starej cenie więc nie ma zbytnio okazji. Czy podkład Matt też pachnie tak jak PF?
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:06   #103
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wg mnie trochę mniej intensywnie.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 20:06   #104
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
Ja też bym z chęcią kupiła sobie jeszcze ten podkład. Używam narazie Photo Finish ale intryguje mnie Matt. Chyba odwiedze znów Nature. U mnie w koszyczku lezy limitka FF, ale zdziwiłam się bo na szminkach napisane jest, że kosztowały 19,99 a teraz są po 16,99. Ogólnie wydaje mi się, że te ceny są zawyżone i sprzedają je po starej cenie więc nie ma zbytnio okazji. Czy podkład Matt też pachnie tak jak PF?
U siebie też widziałam te "promocje"
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 21:20   #105
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Byłam dziś zmacać testerki
Cienie całkiem fajne, pomadki to jak dla mnie klapa- zbyt mało koloru, jak dla mnie. Lakiery ładne, ale nie potrzebuję. Kupiłam za to ostatni top pod Pocztą Główną, pomalowałam już jeden paluszek i jestem zakochana
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 02:23   #106
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
sorki, nie dopisałam, robiłam prezent dla mojej przyjaciółki (wstyd się przyznać ale dopiero w Wigilię) i kupiłam jej liner z limitki i właśnie ten lakier bo mówiła, że chciałaby cos takiego na Sylwestra. Już od dawna chciałam jej coś kupić z Catrice. Więc dlatego miałam okazje sobie pomalować nim paznokieć. Chciałabym mieć taki swój, bo głupio pozyczać cos co sie dało w prezencie. Nienawidze gdy szminki oraz inne kosmetyki są macane nawet gdy są do nich testery. Szkoda, że od razu tak osądzacie
Oj tam od razu atakuje. Po przeczytaniu Twojego posta, pierwsze skojarzenie, jakie się nasuwa: pewnie w sklepie. Jesteśmy szczególnie na to wyczulone Sorry, zwracam honory

Zmacałam ten najjaśniejszy cień i... podoba mi się. Ale twarda będę, nie miętka Chociaż może go przecenią szybko
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 11:53   #107
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Właśnie, mogliby przecenić limitkę tak jak kupiłam brązer Cucuba za 8 czy 9 złotych
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 12:07   #108
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Szkoda trochę tego Infinite Matt, bo to świetny podkład do szybkiego makijażu. Ładnie się stapia ze skórą i jest zupełnie niewidoczny, a aplikuje się go banalnie prosto palcami, niczym krem nawilżający. Niestety, nie matuje i ma niepraktyczną buteleczkę, przez co trudno go zużyć do końca.

To dobry podkład, ale nie ma też za czym płakać.

Lubię go, zostało mi chyba 1/5 buteleczki, ale chyba go nie kupię przed wycofaniem, bo żelek z Rimmela jest podobny, a dodatkowo matuje.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 13:31   #109
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziewczyny, pisze dla zainteresowanych. Wczoraj rano w Nautrze na nowym Dworcu w Katowicach była cała limitka, wszystko dostępne, oprócz rozświetlacza niestety, na jego miejscu wiało pustka... Wpadłam też do Naturury w Warszawie, w centrum, tej w pasażu w metrze i tam... wszystko! Cienie, lakiery, rozswietlacze... cała limitka nie ruszona!
pianistka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 16:58   #110
Diesel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 312
GG do Diesel
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziewczyny orientujecie się może jak z dostepnoscia limitki w Naturze przy metrze Stokłosy??
__________________
_______________


,,Wszyscy jesteśmy głupcami, jeśli chodzi o miłość."
Diesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 17:10   #111
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

A ja byłam wczoraj w Naturze i jedyne, co mogę napisać... jestem słaba
- szminka Artfully Lustrous
- rozświetlacz Artfully Lustrous - tester mnie ostatecznie przekonał ale nie wiem, czy będę go używać
- Infinite Matt odcień 010
- lakier Soulful - tylko widzę w nim jakieś drobiny! czy one są widoczne na paznokciu?
- wycofywana kredka automatyczna we filecie

Moireach, cieni najjaśniejszych już nie było, nie było nawet testera byłam w szoku. Jedyna rzecz z limitki której brakowało.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 17:53   #112
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A ja byłam wczoraj w Naturze i jedyne, co mogę napisać... jestem słaba
- szminka Artfully Lustrous
- rozświetlacz Artfully Lustrous - tester mnie ostatecznie przekonał ale nie wiem, czy będę go używać
- Infinite Matt odcień 010
- lakier Soulful - tylko widzę w nim jakieś drobiny! czy one są widoczne na paznokciu?
- wycofywana kredka automatyczna we filecie

Moireach, cieni najjaśniejszych już nie było, nie było nawet testera byłam w szoku. Jedyna rzecz z limitki której brakowało.
Dziękuję za sprawdzenie Wygląda na to, że muszę poczekać aż limitka wejdzie do sprzedaży poza Naturami, mam nadzieję, że uda mi się dorwać ten cień w Hebe
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:26   #113
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A ja byłam wczoraj w Naturze i jedyne, co mogę napisać... jestem słaba
- szminka Artfully Lustrous
- rozświetlacz Artfully Lustrous - tester mnie ostatecznie przekonał ale nie wiem, czy będę go używać
- Infinite Matt odcień 010
- lakier Soulful - tylko widzę w nim jakieś drobiny! czy one są widoczne na paznokciu?
- wycofywana kredka automatyczna we filecie

Moireach, cieni najjaśniejszych już nie było, nie było nawet testera byłam w szoku. Jedyna rzecz z limitki której brakowało.
nie chcesz wrzucić jakiegoś swatcha rozświetlacza, zastanawiam się czy nie wrócić po niego
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 23:00   #114
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
- lakier Soulful - tylko widzę w nim jakieś drobiny! czy one są widoczne na paznokciu?
Prawie nie widać, ale odcień pięęęękny!
Ja też poproszę swatch rozświetlacza tak narzekałam a wychodzi na to, że całkiem sporo zgarnęłam z tej limitki, nadal myślę nad cieniami.
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 15:50   #115
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Jeśli któraś z Was jest zainteresowana, to mogę jutro zrobić swatche rozświetlacza. Moge porównać ten ze stałej ofert z tym z obecnej limitki. Ale zrobie to w świetle dziennym
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 16:45   #116
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
Jeśli któraś z Was jest zainteresowana, to mogę jutro zrobić swatche rozświetlacza. Moge porównać ten ze stałej ofert z tym z obecnej limitki. Ale zrobie to w świetle dziennym
poproszę
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 16:50   #117
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja wstawiałam swatche rozświetlacza z tej limitki, ale jedynie w dziennym świetle które było naprawdę kichowate :s klik ale naprawdę jak macie okazje to nie wahajcie się i kupujcie bo ten rozświetlacz po prostu kocham i tak namiętnie używam go że wgłębienie mi się pojawiło
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:02   #118
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Od rana starałam się zrobić dla Was zdjęcia rozświetlaczy. Próbowałam cyfrówką i lustrzanką i nic.... Jedno zdjęcie zrobiłam na dworze w dziennym świetle, na balkonie bo tylko tam świeciło słońce ale efekt jest marny. Jak dla mnie to ten ze stałej oferty jest bardziej złoty a ten z limitki taki pudrowy z drobinkami. Takie są moje odczucia. Jak dla mnie to oba są cudowne. Poza tym odwiedziłam dziś Nature i wyszłam z :
- lakier do paznokci z limitki C02 Holi Hai
- lakier do paznokci 400 blue Cara Ciao ( takiego niebieskiego szukałam już dawno)
- cień do powiek mono 280 Heidi Plum ( za 6,99)
- kredka, preparat do makijażu oczu z poprzedniej limitki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reka.jpg (59,8 KB, 87 załadowań)
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:42   #119
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja dziś zawitałam do N., żeby przypomnieć sobie jej wygląd bo nie byłam z miesiąc, jak nie więcej. U mnie SA cały czas dumnie pręży się na standzie. Wszystko oprócz rozświetlaczy jest. Pomacałam nawet z ciekawości najjaśniejszy cień, ale jedyne, co nadal mnie powala to cena za sztukę :/ Koniec końców nie zdecydowałam się na nic i jestem z siebie ponadprzeciętnie dumna
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 17:20   #120
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Hej dziewczyny,
Czy któraś z Was byłaby w stanie polecic mi odpowiednik różu catrice defining duo 020 peach sorbet? Nie pomyślałam, że aż tak go polubię i nie zrobiłam zapasu kiedy był wycofywany
__________________
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.