Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 22:09   #1981
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Viv, melduję złagodzony kształt pazurków!

jutro zmiana lakieru chyba, końcówki już mi się ścierają
To jutro musisz się pochwalić

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
na pewno


ja dzisiaj przez pół godziny wydeptałam 2256 kroków na stepperze
w czasie ćwiczeń sąsiadka waliła kijem od miotły w sufit, żebym przestała o godzinie 17
Ładnie ! Jak wrócę do siebie to muszę go chyba wytrzeć z kurzu i DAWAJ ! Moja mama też się wkurza bo zazwyczaj ćwiczyłam ok 22 i to stukanie ją dobijało PS. wyobraziłam sobie tą sąsiadke z kijem w ręce

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2013-02-18 o 22:10
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 22:10   #1982
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Chyba zakończy się na jednym ślimaku a resztę zostawię głównym zainteresowanym :P Ja coraz poważniej myślę o diecie No i pod koniec tygodnia już grafik na fitness "ułożony" i trzeba się brać za siebie !



Jakoś tak nudno to wygląda... Dziś zmalowałam a już mam ochotę zmywać a Ty maluj, maluj swoje bo coś dawno nie wrzucałaś !
oj tam dieta.. życie jest zbyt krótkie i jedzenie zbyt dobre aby iść na dietę..
nudne?! oszalałaś :P
przed zmyciem obowiązkowo fot!
ja jakoś nie mam weny ostatnio..
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja dzisiaj przez pół godziny wydeptałam 2256 kroków na stepperze
w czasie ćwiczeń sąsiadka waliła kijem od miotły w sufit, żebym przestała o godzinie 17
ehh kocham "upierdliwych" sąsiadów.. ja mam taką sąsiadkę że krzyczy na całą klatkę, że jesteśmy chuliganami, bandytami i pier****nymi studentami o.O a uważam że jesteśmy mega spokojnymi mieszkankami xD więc wiesz najlepszy był tekst z jej strony, że zepsułyśmy jej w mieszkaniu radio i telewizor mamy zdolności paranormalne

Edytowane przez bopp
Czas edycji: 2013-02-18 o 22:11
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 22:17   #1983
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
oj tam dieta.. życie jest zbyt krótkie i jedzenie zbyt dobre aby iść na dietę..
nudne?! oszalałaś :P
przed zmyciem obowiązkowo fot!
ja jakoś nie mam weny ostatnio..


ehh kocham "upierdliwych" sąsiadów.. ja mam taką sąsiadkę że krzyczy na całą klatkę, że jesteśmy chuliganami, bandytami i pier****nymi studentami o.O a uważam że jesteśmy mega spokojnymi mieszkankami xD więc wiesz najlepszy był tekst z jej strony, że zepsułyśmy jej w mieszkaniu radio i telewizor mamy zdolności paranormalne
No właśnie to jedzenie zbyt dobre....ehhh ja się generalnie głodna chyba urodziłam. Śmieję się, że zaraz po moim Partnerze i Rodzinie to kocham jedzenie Chociaż ćwiczeniami muszę to jakoś równoważyć.

Co do sąsiadów to tak to jest właśnie... A Pani zapewne ma 80tke i nic ciekawego do roboty Ja mam raczej przyjemnych sąsiadów (no może oprócz najbliższej Pani z którą się nie lubię) w tym również jedną bardzo czujną i wszechwiedzącą sąsiadkę ale to ma też swoje dobre strony ( jeśli o czujność sąsiedzką chodzi).
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 22:26   #1984
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
No właśnie to jedzenie zbyt dobre....ehhh ja się generalnie głodna chyba urodziłam. Śmieję się, że zaraz po moim Partnerze i Rodzinie to kocham jedzenie Chociaż ćwiczeniami muszę to jakoś równoważyć.

Co do sąsiadów to tak to jest właśnie... A Pani zapewne ma 80tke i nic ciekawego do roboty Ja mam raczej przyjemnych sąsiadów (no może oprócz najbliższej Pani z którą się nie lubię) w tym również jedną bardzo czujną i wszechwiedzącą sąsiadkę ale to ma też swoje dobre strony ( jeśli o czujność sąsiedzką chodzi).
a no wiek Pani oscyluje wokół 80.. ma i dobre ale ja póki co odczuwam jedynie złe z moimi dziewczynami uważamy że Pani za dużo leków bierze.. ew odstawiła niepotrzebnie.. wiem wredna jestem ale taka prawda.. kobieta jest naprawdę chora.. a czujność sąsiedzka w jej przypadku jest po prostu 24/7 xD


Dziewczęta powiedzcie JAK takie paznokcie zrobić bo się w nich zakochałam ) [KLIK] naklejki?

Edytowane przez bopp
Czas edycji: 2013-02-18 o 22:28
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 22:29   #1985
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
dzisiaj kciuki poszły jutro reszta

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------


j169
Ukaże się jutro efekt tych piłowań ?

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
a no wiek Pani oscyluje wokół 80.. ma i dobre ale ja póki co odczuwam jedynie złe z moimi dziewczynami uważamy że Pani za dużo leków bierze.. ew odstawiła niepotrzebnie.. wiem wredna jestem ale taka prawda.. kobieta jest naprawdę chora.. a czujność sąsiedzka w jej przypadku jest po prostu 24/7 xD


Dziewczęta powiedzcie JAK takie paznokcie zrobić bo się w nich zakochałam ) KLIK
Bardzo możliwe z tymi lekami - może kobitka jest psychicznie chora i mówię tu serio Z takimi osobami niestety wszystko jest możliwe... Zwłaszcza jak Wam powiedziała o tym tv...

Co do pazurów to wygląda jak naklejki wodne
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 22:32   #1986
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
To jutro musisz się pochwalić
pochwalę, pochwalę
nie wiem tylko którą dziewicę ruszyć...
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 22:36   #1987
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
pochwalę, pochwalę
nie wiem tylko którą dziewicę ruszyć...
A między jakimi kolorkami się wahasz?

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Mom, please : http://www.niebieskamila.pl/index.ph...&a=show&id=301
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 22:37   #1988
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe z tymi lekami - może kobitka jest psychicznie chora i mówię tu serio Z takimi osobami niestety wszystko jest możliwe... Zwłaszcza jak Wam powiedziała o tym tv...

Co do pazurów to wygląda jak naklejki wodne
naklejki! za pomoc google tłumaczyłam francuski xD

nom.. aczkolwiek ona tak się zachowuje tylko w stosunku do nas... i nie przetłumaczy się... ewentualnie sklerotyczne.. aa nieważne.. powoli uczę się na nią nie zwracać uwagi... dobrze że mieszkanie wynajmowane a nie własne 4 kąty z taką sąsiadką..
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 22:42   #1989
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
naklejki! za pomoc google tłumaczyłam francuski xD

nom.. aczkolwiek ona tak się zachowuje tylko w stosunku do nas... i nie przetłumaczy się... ewentualnie sklerotyczne.. aa nieważne.. powoli uczę się na nią nie zwracać uwagi... dobrze że mieszkanie wynajmowane a nie własne 4 kąty z taką sąsiadką..
Nie bardzo zrozumiałam o co z tym francuskim chodzi Swoją drogą ciekawe ile takie naklejki się utrzymują...choć dziwnie bym się z tym na pazurach czuła

A jak mieszkanie wynajmowane to pół biedy... jeszcze się pewnie w niedalekiej przyszłości będziecie z tego śmiać no ale póki co musicie wytrzymać
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 22:46   #1990
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
A między jakimi kolorkami się wahasz?
załącznik 1 i 3 lakier.
a poza tym wiboś, albo noł mor drama, albo 60 innych propozycji?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2187.jpg (82,4 KB, 26 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 22:49   #1991
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Nie bardzo zrozumiałam o co z tym francuskim chodzi Swoją drogą ciekawe ile takie naklejki się utrzymują...choć dziwnie bym się z tym na pazurach czuła

A jak mieszkanie wynajmowane to pół biedy... jeszcze się pewnie w niedalekiej przyszłości będziecie z tego śmiać no ale póki co musicie wytrzymać
Autorka pazurków pochodzi z Francji a że po francusku rozumiem tyle co nic to google translate ogólnie piękne pazury ma dziewczyna
http://pshiiit.com/

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
załącznik 1 i 3 lakier.
a poza tym wiboś, albo noł mor drama, albo 60 innych propozycji?
1 szy
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 22:56   #1992
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
załącznik 1 i 3 lakier.
a poza tym wiboś, albo noł mor drama, albo 60 innych propozycji?
Hmmm... ciężki wybór. W sumie 1 ładna tak jak bopp mówi ale z kolei środkowy taki fajny delikatny i na Twoich migdałkach ładnie będzie wyglądać. Dla siebie z kolei wybrałabym tę miętę jako, że mój podobny, idealny kolor z Paese fatalnie się rozprowadza i jestem niespełniona w tej kwestii .



Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Autorka pazurków pochodzi z Francji a że po francusku rozumiem tyle co nic to google translate ogólnie piękne pazury ma dziewczyna
Nie widziałam tego bloga... Jutro pewnie będę z większą uwagą przeglądać ale już mogę powiedzieć, że fajnie zdobi i jakie pomysły...
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 23:01   #1993
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Polecam więc jeszcze moją największą inspirację pazurkową i przyznaję że zgapiam jak mogę ale do autorki mi jeszcze bardzo daleko.... http://www.nails-art.fr/ i jeszcze http://the-polished-perfectionist.blogspot.co m/

smoothly czekam na pazury!
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 23:06   #1994
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

wrzucę jutro na pewno!
mam na 14 więc mogę spamować do 13 od rana, o ile wstanę

to w pierwszej kolejności ten 1 GR pójdzie, drugi już rozdziewiczałam, był boski, a znowu tą miętę to wielbię i patrzę się na nią ale pomalować mi nie po drodze
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 23:07   #1995
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Polecam więc jeszcze moją największą inspirację pazurkową i przyznaję że zgapiam jak mogę ale do autorki mi jeszcze bardzo daleko.... http://www.nails-art.fr/ i jeszcze http://the-polished-perfectionist.blogspot.co m/
Już nie otwieram dziś linków bo wsiąknę i będę siedzieć do 2giej. Jutro będzie oglądanie i podziwianie a Ty się zainspiruj swoimi ulubienicami i wymaluj pazury !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 23:08   #1996
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wrzucę jutro na pewno!
mam na 14 więc mogę spamować do 13 od rana, o ile wstanę

to w pierwszej kolejności ten 1 GR pójdzie, drugi już rozdziewiczałam, był boski, a znowu tą miętę to wielbię i patrzę się na nią ale pomalować mi nie po drodze
czuję, że znów się wieczorem nie polapię z nadrabianiem wizazu... ale spamuj spamuj! czekam niecierpliwie jaki ma nr ten 2gi?
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 23:09   #1997
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wrzucę jutro na pewno!
mam na 14 więc mogę spamować do 13 od rana, o ile wstanę

to w pierwszej kolejności ten 1 GR pójdzie, drugi już rozdziewiczałam, był boski, a znowu tą miętę to wielbię i patrzę się na nią ale pomalować mi nie po drodze
Czyli jednak 1 no to ja tez czekam z niecierpliwością




Wczoraj kupiłam fajny bananowy kolor, nigdy takiego na pazurach nie miałam.... aż mi się chce zmyć aktualne i bananem "malnąć"...
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 23:30   #1998
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
czuję, że znów się wieczorem nie polapię z nadrabianiem wizazu... ale spamuj spamuj! czekam niecierpliwie jaki ma nr ten 2gi?
238


Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Czyli jednak 1 no to ja tez czekam z niecierpliwością




Wczoraj kupiłam fajny bananowy kolor, nigdy takiego na pazurach nie miałam.... aż mi się chce zmyć aktualne i bananem "malnąć"...
maluj banenem
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 00:39   #1999
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A wiesz ile ja mam nadrabiania?
Zawsze kiedy mnie nie ma, to naklikane 560486245 stron. A kiedy jestem mogę odświeżać stronę co minutę i cisza
Mam to samo..
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wiem, ale... nie. Z obu stron nie, tak że chyba fajnego kumpla zyskałam
To dobrze.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Słodziutkie. Lakier fajny, ale szkoda, że różowy
Hahha dzięki.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
No szybko rosną, trochę za szybko
Chciałabym mieć taki problem.
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na szybkich zakupach i na ulicy dostałam pierścionek zaręczynowy
Hhahaha zostałam rozbrojona..
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dziś widziałam w sklepie serię arganową Joanny ! Powstrzymałam się na szczęście....
Nie ma co się powstrzymywać. W Krk kupiłam całą serię w tej aptece co pisałaś, cudo. Włosy są mięciutkie i błyszczące.
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
UWAGA spam;p
Śliczne
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny Jeszcze trochę a niebieski to będzie mój aj kolor lakieru
W ogóle to zbieram na: KLIK . Ogólnie to nie lubię dotykowych, ale ten ma 5,5 cala więc przeżyje No i android... ale to nie będę się przyznawała
Śliczne pazurki. Dobrze Ci w niebieskim.
Miałam raz to ustrojstwo w rękach.. Nie potrafiłabym rozmawiać przez taki telefon.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 07:43   #2000
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Sucharek na dziś:

Cytat:
Mąż do żony:
- A z Brucem Willisem za milion dolarów byś się przespała?
- Jakbym nazbierała...


Dzień dobry
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:07   #2001
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a, czyli tajemnica rozwiązana. Oglądałam zdjęcia u Maliny i pomyślałam,że to chyba najładniejszy z tych jj i że jak ja mogłam nie zauważyć go wśród innych a to nowość
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Widziałam chcę 119
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Ostatnio była promocja a teraz doszły nowe.... Ja również jak cooone jestem zachwycona 119
ja też chcę ale nie wiem jakie muszę widzieć na swatchu albo na żywo ale wyglądają ciekawie. Niestety

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
za rok może dwa...


no weź! byłam tam raz, targ jest tak skonstruowany że... i szukaj sklepiku...
się nie śmiej niestety nic nie ma od razu.
Ja też czasem jestem strasznie niezadowolona ze zdjęć, ehh.

no rozzumiem, czasem tak jest ale tak fajnie to wyszło w rozmowie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jak zwykle jestem zacofana
już nie jesteś

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Chyba że tak na to spojrzeć. Z drugiej strony nawet gęściory używają czegoś na przetłuszczanie, wypadanie, łupież i szybszy porost. Wszystkiego są wady i zalety przecież.
no tak.. zresztą kazda włosomaniaczka znajdzie powód do wydawania kasy

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

UWAGA spam;p
ładne ale zdjęcia coś teges niewyraźne?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:10   #2002
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez kasiek17b Pokaż wiadomość
Tak sobie podglądam Was od czasu do czasu i dziś po zakupie lakieru JJ z GR (który wyhaczyłam w wątku Karoli20 ) postanowiłam wrzucić swoje zdjęcie wybaczcie za jakość i od razu proszę, może doradzicie mi coś z kształtem? Wczesniej obgzyzałam trochę no i mam efekty
Czeeeeść
U Ciebie jakoś ładniej pokrył płytkę
A co do kształtu to faktycznie pasują i kwadraty i migdałki. Musisz je trochę podrównać, bo każdy ma inny kształt. Jeśli boisz się o długośc to piłuj etapami i metodą prób i błędów

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
przybrudzony błękit... cudeńko
Oooojjjj cudeńko

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
W ramach pocieszenia po niedoszłym małżu??
Tak. Poszłam odreagować, że zostawił mnie w kilka sekund po spektakularnych zaręczynach

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wiecie że są nowe JJ? na ich stronie zdjęcia butelek, a jeden swatch u Malinki
Wiem. Znaczy wiem od wczorajszego wieczoru
Chcę 118, albo 123

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
UWAGA spam;p
Bana jej! Paznokcie na paznokciowym Tak się nie robi
Jaka piękna, wiosenna łączka
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:25   #2003
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Śniegowa, box jest niesamowity!
Tak. Cudowny
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Cześć kasiek wydaje mi się , że kwadraty nie są dla ciebie ale próbowac mozna

UWAGA spam;p
Cudowny gradient.....

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny Jeszcze trochę a niebieski to będzie mój aj kolor lakieru
W ogóle to zbieram na: KLIK . Ogólnie to nie lubię dotykowych, ale ten ma 5,5 cala więc przeżyje No i android... ale to nie będę się przyznawała
Ja mam ZTE Grand X In. Zadowolonam
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Taka ło. Jakiś czas temu było dość głośno o jej bananowej siostrze. Jak poużywam to mogę dać znać, jak się sprawuję

Tak się zastanawiam, tym zmywaczem z EF da się może zmyć brokat bez folii?
Aha.

Niektóre.. JJ na pewno nie
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Sucharek na dziś:




Dzień dobry
O masz... Hahahaha


Widzialyście nową reklame Golfa?

KLIK
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-02-19 o 08:28
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:27   #2004
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Fajniutkie miałam ostatnio takie ale w odwrotnej kolejności
Wyglądają jak obłoczki

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
paznokcie nie cycki...
Zaczyna się

Cytat:
Napisane przez kasiek17b Pokaż wiadomość
No tak, tylko znając mnie tu mi się nie spodoba, tam mi się nie spodoba i w końcu zostanę bez paznokci
Ale jak nie zaczniesz to się nie przekonasz ;D

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Weźcie mnie, zjadłam całą czekoladę
Ja w niedzielę z mamą zjadłam jedną na spółę i do tej pory mam przerzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Ależ proszę bardzo
Widzę ładne mani na kciuku

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
oj tam dieta.. życie jest zbyt krótkie i jedzenie zbyt dobre aby iść na dietę..
Dieta polega na tym, że jesz to samo co przed nią... Tylko masz wyrzuty sumienia
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:33   #2005
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez kasiek17b Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź a nie uważacie, że w kwadratach mogą wyglądać jak łopaty?
Taaak, moja koleżanka kupiła dziś nowy, numeru nie pamiętam, ale śliczny był
Może będę brutalna, ale w takim wydaniu jak teraz wyglądają najmniej korzystnie jak mogą. I co z tej upragnionej długości?
Jak wypiłujesz porządne kwadraty, zrobi się porządny tunel to nie będą jak łopaty
Tak samo jak je wysmuklisz w kształcie migdałowatym będzie dobrze
Wiem, ze się możesz trochę bać, ale... w ten sposób samo się nie zrobi piłuj powoli, bez nieprzemyslanych ruchów, sprawdzaj kształt z różnych perspektyw i nie powinno być źle. Większość z nas musiała się nauczyć, popełniać błędy itd.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Czy ja się kiedykolwiek nauczę zdejmować buty jak normalny człowiek?! Urwał nać, znowu ułamałam boczek i wszystkie na zeroo
ałć dobrze że szybko rosną

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
nic nie wiem! Są jakieś normalne zdjęcia tych nowych?
chyba tylko na stronie GR zdjęcia butelek...

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość

ja nie wtajemniczona.. jakiej Malinki? (nie bijcie ) na stronie prezentują się całkiem całkiem
Już ktoś widzę zapodał link
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:43   #2006
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Widzialyście nową reklame Golfa?

KLIK

hehe, świetna reklama.
Ciekawe ile mu zapłacili
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:45   #2007
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
hehe, świetna reklama.
Ciekawe ile mu zapłacili
Zrobiła mi dzień
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:54   #2008
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cześć, przyszłam się przywitać

Skończyłam walkę z boxem, zrzucam zdjęcia i wrzucam do klubu. Matko, jestem wykończona... fizycznie i psychicznie
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 09:00   #2009
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3931937 5]Cześć, przyszłam się przywitać

Skończyłam walkę z boxem, zrzucam zdjęcia i wrzucam do klubu. Matko, jestem wykończona... fizycznie i psychicznie [/QUOTE]
dawaj Nefty dawaj!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 09:14   #2010
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Sucharek na dziś:
o masakra


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
się nie śmiej niestety nic nie ma od razu.
Ja też czasem jestem strasznie niezadowolona ze zdjęć, ehh.

no rozzumiem, czasem tak jest ale tak fajnie to wyszło w rozmowie
zamknę się jeszcze w sobie jak mi nie wyjdzie kolejna fotka i będę robić kalkulatorem

ponownie co najmniej śmiesznie wyszło w rozmowie...


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Zaczyna się
nigdy się nie skończyło


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3931937 5]Cześć, przyszłam się przywitać

Skończyłam walkę z boxem, zrzucam zdjęcia i wrzucam do klubu. Matko, jestem wykończona... fizycznie i psychicznie [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dawaj Nefty dawaj!
już widziałam co odpiszę Nefty, a tam Anula
hahaha
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.