Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-23, 09:53   #301
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ciê¿ko by³o uchwyciæ kolor. W rzeczywisto¶ci jest trochê ciemniejszy i wydaje mi siê, ¿e s± rudo-czerwone refleksy, do zaakceptowania. Jutro dok³adniej siê im w ¶wietle przyjrzê. Wrzucê lepsz± fotkê. W ka¿dym razie, dla Ciebie Kachula82 bêdzie za ciemny. Dla mnie jest w sam raz. Szkoda, ¿e nie by³o popielatej pi±tki, szósty poziom chyba jest. Zreszt± kolor na pewno siê wyp³ucze. W³osów trochê mi wypad³o, ale spodziewa³am siê tego. Oprócz zakwaszaj±cej maski pola³am w³osy na koniec sokiem z cytryny, ¿eby domkn±æ ³uskê w³osa czy jako¶ tak. Moje w³osy bardzo ¼le reaguj± na cytrynê, s± wysuszone, dlatego nie obra¿am siê na farbê i nie obwiniam jej za wysuszenie, bo najprawdopodobnie to wina cytryny. Zobaczymy jak bêdzie po kolejnym myciu. Farba bardzo ¼le siê zmywa, mam pami±tkê w postaci ciemnych plam. Dziwne, da³abym sobie rêkê uci±æ, ¿e jak w³osy by³y mokre, to odrosty wydawa³y siê o wiele ja¶niejsze. Teraz gdy s± suche nie widaæ wielkiej ró¿nicy, minimalna jednak jest, bardzo minimalna. Gdyby co¶ siê dzia³o nie tak, dam znaæ.
£adny kolor Ci wyszed³ taki akurat, nie za ciemny. Niestety mi te¿ Londa przesuszy³a w³osy i to przy skórze gdzie przecie¿ s± najzdrowsze nie zdarzy³o mi siê to chyba jeszcze nigdy. Dlatego chyba poeksperymentuje jeszcze z farbami mam ochote spróbowaæ jescze matrixa...

Kachula Twoje w³osy wygl±daj± swietnie po podciêciu, zyska³y na objêto¶ci.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:53   #302
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
no wlasnie kolory z pudelka tych aptecznych farb odstraszaja...

kurde a jak scinasz chlopcow maszynka? po calosci na jednej dlugosci?
To jest w³a¶nie powód, ¿e nadal siê na nie nie zdecydowa³am
A ch³opaków to ³atwo. Dwie d³ugo¶ci. Góra wiêcej i boki krócej. Np boki 3mm to góra ok 5mm - co¶ takiego. Jest czasem wrzask i krzyk i wyrywanie siê ale to zajmuje mniej ni¿ 5 min i od razu pod prysznic i p³uczemy te wstrêtne drapi±ce w³osy
Z ma³ymi dzieæmi to jak z psami Jak nie przyzwyczaisz od pocz±tku do pielêgnacji to potem nie bêdzie dawa³ siê wyczesaæ. Od ma³ego maszynka chodzi w ruch i starszy ju¿ jest spokojny tylko jeszcze m³odszy czasem siê wyrywa. Ale mama mocno trzyma. Nie tolerujê d³ugich w³osów u facetów, wiêc moje ch³opy musz± jak ³yse dresy chodziæ

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
£adny kolor Ci wyszed³ taki akurat, nie za ciemny. Niestety mi te¿ Londa przesuszy³a w³osy i to przy skórze gdzie przecie¿ s± najzdrowsze nie zdarzy³o mi siê to chyba jeszcze nigdy. Dlatego chyba poeksperymentuje jeszcze z farbami mam ochote spróbowaæ jescze matrixa...

Kachula Twoje w³osy wygl±daj± swietnie po podciêciu, zyska³y na objêto¶ci.
Tak to jest z tymi farbami Ja znalaz³am delikatn± dla swoich w³osów (color sync) ale franca siê szybko wyp³ukuje. Muszê jak±¶ trwalsz± znale¼æ i nie niszcz±c±.
A moje w³oski tez mi siê podobaj± teraz. Nawet ci±gle g³adszych koñców dotykam.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-23 o 10:51
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:03   #303
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

To znowu ja
Min±³ ju¿ tydzieñ od mojego farbowania z platynowej ¿ó³ci na br±z (Ce ce 4,0) kolr troszeñkê siê sp³uka³, ale tylko troszkê, a my³am w³osy prawie codziennie, co przy moich króciutkich w³oskach jest nieuniknione (wstaje rano i wygl±dam jak szopen ). zniknê³a zielona po¶wiata, póki co, mam w planie zapuszczaæ naturalki, o ile kolor nie zrobi siê jaki¶ strasznie dziwny
__________________
Styczeñ 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie w³osów START!
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:42   #304
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
To znowu ja
Min±³ ju¿ tydzieñ od mojego farbowania z platynowej ¿ó³ci na br±z (Ce ce 4,0) kolr troszeñkê siê sp³uka³, ale tylko troszkê, a my³am w³osy prawie codziennie, co przy moich króciutkich w³oskach jest nieuniknione (wstaje rano i wygl±dam jak szopen ). zniknê³a zielona po¶wiata, póki co, mam w planie zapuszczaæ naturalki, o ile kolor nie zrobi siê jaki¶ strasznie dziwny
By¶ siê pochwali³a fotkami
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:51   #305
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
By¶ siê pochwali³a fotkami
Bym posiada³a w domu aparat to bym siê pochwali³a a fotki telefonowe nie oddaj± ju¿ tego koloru
__________________
Styczeñ 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie w³osów START!
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:07   #306
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula masz racje z tym przyzwyczajaniem. Jak dobrze miec forumowa kolezanke z takim doswiadczeniem
Tz powiedzial, ze ma gdzies maszynke. Dzis bedziemy ciac trzymajcie kciuki.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:26   #307
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje a po ile w Realu one sa?
Szampon, od¿ywka 360ml i maska 225ml wszystko po 25,95 z³.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 12:52   #308
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula masz racje z tym przyzwyczajaniem. Jak dobrze miec forumowa kolezanke z takim doswiadczeniem
Tz powiedzial, ze ma gdzies maszynke. Dzis bedziemy ciac trzymajcie kciuki.
To powodzenia.

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
Bym posiada³a w domu aparat to bym siê pochwali³a a fotki telefonowe nie oddaj± ju¿ tego koloru
Oj tu musisz wstawiaæ fotki bo my wszystkie lubimy ogl±daæ zdjêcia w³osów


A swoj± drog± zapraszam na mój kola¿ ze zdjêciami kolorów w³osów jakie mia³am: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...l#comment-form
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 14:09   #309
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
£adny kolor Ci wyszed³ taki akurat, nie za ciemny. Niestety mi te¿ Londa przesuszy³a w³osy i to przy skórze gdzie przecie¿ s± najzdrowsze nie zdarzy³o mi siê to chyba jeszcze nigdy. Dlatego chyba poeksperymentuje jeszcze z farbami mam ochote spróbowaæ jescze matrixa...
A dziêkujê. Ja jeszcze nie wiem czy londa mi wysuszy³a w³osy, akurat w tej dziedzinie mam bardzo s³aby wzrok. W moim przypadku etap poznawczy musi potrwaæ. Matrix ma wiele plusów - cena, kolor bardzo mi siê podoba³, nie by³o plam po farbowaniu, wielgachna tuba. Ale mi w³osy wysuszy³, szkoda gadaæ, pisa³am ju¿ o tym. Nie jest powiedziane, ¿e Tobie wysuszy, bo wiele dziewczyn jest bardzo zadowolona z tej farby.

Nie mog³am wytrzymaæ cytrynowych w³osów , wiêc je umy³am, u¿y³am od¿ywki tej z linka. Wiedzia³am, ¿e mnie nie zawiedzie. W³osy miêciutkie, b³yszcz±ce. Jeszcze kilka razy siê ni± pacnê, potem przejdê do ³agodniejszych od¿ywek czyt. naturalnych.

Dzi¶ idealna pogoda do strzelania fotek. Obiecane, bez flesza, w s³oñcu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9311.jpg (87,8 KB, 65 za³adowañ)
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 14:17   #310
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A swoj± drog± zapraszam na mój kola¿ ze zdjêciami kolorów w³osów jakie mia³am: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...l#comment-form
Prawdziwy kameleon z Ciebie. Ja chyba pozostanê wierna br±zowi do koñca moich dni.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 15:17   #311
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdziwy kameleon z Ciebie. Ja chyba pozostanê wierna br±zowi do koñca moich dni.
Ja od zawsze chcia³am mieæ ciemne w³osy bo mój naturalny by³ nijaki. Jak tylko posz³am do szko³y ¶redniej dosta³am pozwolenie od mamy na farbowanie i... bach granatowa czerñ (jak siostra). Ale potem jednak by³ br±z. Raz mahoñ - ble i znowu br±z, ciemna czekolada Palette Shampoo. Ale raz w ¿yciu chcia³am te¿ byæ blond, taki platynowy króliczek Playboya St±d blond. Potem powrót do br±zu po to by znowu raz w ¿yciu spróbowaæ byæ ruda. A teraz znowu br±z. Jednak ten odcieñ na zawsze skrad³ mi serce.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ idealna pogoda do strzelania fotek. Obiecane, bez flesza, w s³oñcu.
A¿ na takie ciemne nie wygl±daj±.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 15:49   #312
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej
By³am w tym tygodniu u pani fryz. Rozja¶nia³a mi w³osy.
Ogólnie nie jestem za bardzo zadowolona bo wyszed³ mi rudy kolor. Ale w sumie chyba nie mam za bardzo siê co burzyæ bo po ¶ci±ganiu koloru nie od razu wyjdzie mi taki, jakbym chcia³a, prawda?
Nie mniej jednak wygl±da to dziwnie (wstawiam zdjêcia) gdzieniegdzie s± tj. niepofarbowane, prze¶wituje pomarañcz/¿ó³æ. W³osy po prostu wygl±daj± nie fajnie..
Nie wiem czy tak ma byæ? Czy to jest normalne? Powiedzcie same bo ja w sumie nie znam siê na tym
D±¿ê do ³adnego jasnego br±zu ale bez rudo¶ci:/

Oprócz tego jeszcze chcia³am Was prosiæ o radê-jak mogê w miarê szybko zregenerowaæ w³osy? Nak³adam dzisiaj na noc olej lniany i tak codziennie przez nast. tydzieñ.
A czy jest sens najpierw zrobiæ maskê, trzymaæ 2 h a nastêpnie na³o¿yæ olej?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wloos.jpg (33,8 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (49,2 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (21,3 KB, 12 za³adowañ)
__________________


Edytowane przez masija
Czas edycji: 2013-03-23 o 15:51
masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 16:18   #313
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
By³am w tym tygodniu u pani fryz. Rozja¶nia³a mi w³osy.
Ogólnie nie jestem za bardzo zadowolona bo wyszed³ mi rudy kolor. Ale w sumie chyba nie mam za bardzo siê co burzyæ bo po ¶ci±ganiu koloru nie od razu wyjdzie mi taki, jakbym chcia³a, prawda?
Nie mniej jednak wygl±da to dziwnie (wstawiam zdjêcia) gdzieniegdzie s± tj. niepofarbowane, prze¶wituje pomarañcz/¿ó³æ. W³osy po prostu wygl±daj± nie fajnie..
Nie wiem czy tak ma byæ? Czy to jest normalne? Powiedzcie same bo ja w sumie nie znam siê na tym
D±¿ê do ³adnego jasnego br±zu ale bez rudo¶ci:/

Oprócz tego jeszcze chcia³am Was prosiæ o radê-jak mogê w miarê szybko zregenerowaæ w³osy? Nak³adam dzisiaj na noc olej lniany i tak codziennie przez nast. tydzieñ.
A czy jest sens najpierw zrobiæ maskê, trzymaæ 2 h a nastêpnie na³o¿yæ olej?
Jak na fryzjerkê to ci nierówno zrobi³a. Ona chyba tylko ¶ci±gnê³a ciemny kolor rozja¶niaczem i tak zostawi³a, bo nie widzê aby potem co¶ ci k³ad³a aby wyrównaæ czy co¶.
Na w³osy polecam ci maskê domowej roboty bo w³osy po niej s± od razu zregenerowane: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-maska-do.html Poza mn± ju¿ kilka z nas tutaj j± robi³o i potwierdzi³o dzia³anie.

Jak chcesz ch³odny odcieñ br±zu to farba profesjonalna i co¶ z poziomu 6. Za pierwszym razem mo¿e ci wychodziæ rudy spod farby ale z ka¿dym kolejnym farbowaniem powinno byæ lepiej. Tu masz mnie po Matrixie 6A: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=318

Jasno i ch³odno. Tyle, ¿e Color Sync siê zmywa.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-23 o 16:23
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 16:48   #314
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak na fryzjerkê to ci nierówno zrobi³a. Ona chyba tylko ¶ci±gnê³a ciemny kolor rozja¶niaczem i tak zostawi³a, bo nie widzê aby potem co¶ ci k³ad³a aby wyrównaæ czy co¶.
Na w³osy polecam ci maskê domowej roboty bo w³osy po niej s± od razu zregenerowane: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-maska-do.html Poza mn± ju¿ kilka z nas tutaj j± robi³o i potwierdzi³o dzia³anie.

Jak chcesz ch³odny odcieñ br±zu to farba profesjonalna i co¶ z poziomu 6. Za pierwszym razem mo¿e ci wychodziæ rudy spod farby ale z ka¿dym kolejnym farbowaniem powinno byæ lepiej. Tu masz mnie po Matrixie 6A: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=318

Jasno i ch³odno. Tyle, ¿e Color Sync siê zmywa.
Dziêki, idê robiæ-akurat mam wszystkie sk³adniki.

Ona w sumie pokaza³a mi paletê Matrixa i powiedzia³a, ¿e zmiesza mi kolor 6/4 i ten który by³ obok. By³a to tj. gama br±zy/blondy - niestety nie pamiêtam dok³adnie. Najpierw na³o¿y³a na górê, pó¼niej na ca³± d³ugo¶æ. Wysz³o...jak wysz³o. Nie wiem sama czy i¶æ do niej kiedykolwiek jeszcze czy nie...:/

6 A? http://www.fryzomania.pl/matrix-colo...-ton-84ml.html tutaj go nie widzê...
U Ciebie wygl±da b. ³adnie

Kurcze, sama ju¿ nie wiem czy kombinowaæ i w ogóle co.
Za pó³ roku mam ¶lub i nie chcê wygl±daæ jak wyp³osz:/ Ani tym bardziej mieæ zniszczonych w³osów
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:24   #315
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To powodzenia.



Oj tu musisz wstawiaæ fotki bo my wszystkie lubimy ogl±daæ zdjêcia w³osów


A swoj± drog± zapraszam na mój kola¿ ze zdjêciami kolorów w³osów jakie mia³am: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...l#comment-form


niez³a kolekcja

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
A dziêkujê. Ja jeszcze nie wiem czy londa mi wysuszy³a w³osy, akurat w tej dziedzinie mam bardzo s³aby wzrok. W moim przypadku etap poznawczy musi potrwaæ. Matrix ma wiele plusów - cena, kolor bardzo mi siê podoba³, nie by³o plam po farbowaniu, wielgachna tuba. Ale mi w³osy wysuszy³, szkoda gadaæ, pisa³am ju¿ o tym. Nie jest powiedziane, ¿e Tobie wysuszy, bo wiele dziewczyn jest bardzo zadowolona z tej farby.

Nie mog³am wytrzymaæ cytrynowych w³osów , wiêc je umy³am, u¿y³am od¿ywki tej z linka. Wiedzia³am, ¿e mnie nie zawiedzie. W³osy miêciutkie, b³yszcz±ce. Jeszcze kilka razy siê ni± pacnê, potem przejdê do ³agodniejszych od¿ywek czyt. naturalnych.

Dzi¶ idealna pogoda do strzelania fotek. Obiecane, bez flesza, w s³oñcu.
mnie siê podoba

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdziwy kameleon z Ciebie. Ja chyba pozostanê wierna br±zowi do koñca moich dni.


nigdy nie mów nigdy

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
By³am w tym tygodniu u pani fryz. Rozja¶nia³a mi w³osy.
Ogólnie nie jestem za bardzo zadowolona bo wyszed³ mi rudy kolor. Ale w sumie chyba nie mam za bardzo siê co burzyæ bo po ¶ci±ganiu koloru nie od razu wyjdzie mi taki, jakbym chcia³a, prawda?
Nie mniej jednak wygl±da to dziwnie (wstawiam zdjêcia) gdzieniegdzie s± tj. niepofarbowane, prze¶wituje pomarañcz/¿ó³æ. W³osy po prostu wygl±daj± nie fajnie..
Nie wiem czy tak ma byæ? Czy to jest normalne? Powiedzcie same bo ja w sumie nie znam siê na tym
D±¿ê do ³adnego jasnego br±zu ale bez rudo¶ci:/

Oprócz tego jeszcze chcia³am Was prosiæ o radê-jak mogê w miarê szybko zregenerowaæ w³osy? Nak³adam dzisiaj na noc olej lniany i tak codziennie przez nast. tydzieñ.
A czy jest sens najpierw zrobiæ maskê, trzymaæ 2 h a nastêpnie na³o¿yæ olej?
moim zdaniem fryzjerka spapra³a robotê co nie oznacza ze kolor wygl±da ¼le, na zdjêciu widaæ, ze kolor jest nierówny
ja nie raz mia³am ¶ci±gany kolor z bardzo ciemnego koloru i wychodzi³am z piekn± jasn± miedzi± b±d¼ blondem bez takich niespodzianek

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, idê robiæ-akurat mam wszystkie sk³adniki.

Ona w sumie pokaza³a mi paletê Matrixa i powiedzia³a, ¿e zmiesza mi kolor 6/4 i ten który by³ obok. By³a to tj. gama br±zy/blondy - niestety nie pamiêtam dok³adnie. Najpierw na³o¿y³a na górê, pó¼niej na ca³± d³ugo¶æ. Wysz³o...jak wysz³o. Nie wiem sama czy i¶æ do niej kiedykolwiek jeszcze czy nie...:/

6 A? http://www.fryzomania.pl/matrix-colo...-ton-84ml.html tutaj go nie widzê...
U Ciebie wygl±da b. ³adnie

Kurcze, sama ju¿ nie wiem czy kombinowaæ i w ogóle co.
Za pó³ roku mam ¶lub i nie chcê wygl±daæ jak wyp³osz:/ Ani tym bardziej mieæ zniszczonych w³osów

to mo¿e spróbuj z tym czym robi³a Kachula aby wyrównaæ kolor i intensywnie od¿ywiaj
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:17   #316
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, idê robiæ-akurat mam wszystkie sk³adniki.

Ona w sumie pokaza³a mi paletê Matrixa i powiedzia³a, ¿e zmiesza mi kolor 6/4 i ten który by³ obok. By³a to tj. gama br±zy/blondy - niestety nie pamiêtam dok³adnie. Najpierw na³o¿y³a na górê, pó¼niej na ca³± d³ugo¶æ. Wysz³o...jak wysz³o. Nie wiem sama czy i¶æ do niej kiedykolwiek jeszcze czy nie...:/

6 A? http://www.fryzomania.pl/matrix-colo...-ton-84ml.html tutaj go nie widzê...
U Ciebie wygl±da b. ³adnie

Kurcze, sama ju¿ nie wiem czy kombinowaæ i w ogóle co.
Za pó³ roku mam ¶lub i nie chcê wygl±daæ jak wyp³osz:/ Ani tym bardziej mieæ zniszczonych w³osów
Fryzjerkê t± sobie daruj. Poza tym Matrix nie ma kolorów 6/4 tylko ma w nazwach litery wiêc sk±d ten 6/4? A je¶li jakim¶ cudem ma taki odcieñ, to nawet je¶li chcia³a¶ co¶ ch³odnego to po co k³ad³a 4 po przecinku jak to jest mied¼?!

Mój kolor tu jest http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...ix-color-sync/ i na tej co poda³a¶ te¿, ale tam takie marne zdjêcie

Je¶li bardzo jeste¶ w kropce to napisz do blond bunny: http://blogblondbunny.blogspot.com/ Opisz co zrobi³a fryzjerka, dodaj fotki obecnych w³osów i napisz co chcesz uzyskaæ. Ona ci doradzi tak aby ci przypadkiem po tym rozja¶nianiu zielone w³oski nie wysz³y. Mi kiedy¶ pomog³a i nie tylko mi, wiêc warto napisaæ bo zawsze odpisuje i doradza.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
[/B]

niez³a kolekcja
Mo¿e ty zrób swój kola¿ to pewnie mój przebije
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:35   #317
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
[/B]



moim zdaniem fryzjerka spapra³a robotê co nie oznacza ze kolor wygl±da ¼le, na zdjêciu widaæ, ze kolor jest nierówny
ja nie raz mia³am ¶ci±gany kolor z bardzo ciemnego koloru i wychodzi³am z piekn± jasn± miedzi± b±d¼ blondem bez takich niespodzianek

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------




to mo¿e spróbuj z tym czym robi³a Kachula aby wyrównaæ kolor i intensywnie od¿ywiaj
No to faktycznie super...
Tzn. w rzeczywisto¶ci mo¿e nie jest a¿ tak to widoczne jak na zdjêciach, ale na samym ¶rodku w³osów mam tak± na 7cm szerok± krechê ja¶niejszych w³osów
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Fryzjerkê t± sobie daruj. Poza tym Matrix nie ma kolorów 6/4 tylko ma w nazwach litery wiêc sk±d ten 6/4? A je¶li jakim¶ cudem ma taki odcieñ, to nawet je¶li chcia³a¶ co¶ ch³odnego to po co k³ad³a 4 po przecinku jak to jest mied¼?!

Mój kolor tu jest http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...ix-color-sync/ i na tej co poda³a¶ te¿, ale tam takie marne zdjêcie

Je¶li bardzo jeste¶ w kropce to napisz do blond bunny: http://blogblondbunny.blogspot.com/ Opisz co zrobi³a fryzjerka, dodaj fotki obecnych w³osów i napisz co chcesz uzyskaæ. Ona ci doradzi tak aby ci przypadkiem po tym rozja¶nianiu zielone w³oski nie wysz³y. Mi kiedy¶ pomog³a i nie tylko mi, wiêc warto napisaæ bo zawsze odpisuje i doradza.

Dziêkujê Ci bardzo
Tzn. ona mia³a powy¿ej oryginalnych nazw dopisane d³ugopisem swoje.

Na pewno napiszê-nie zostawiê tak tych w³osów.


A powiedzcie mi czy jak wytrzymam miesi±c, góra dwa i bêdê farbowa³a to raczej zielony nie powinien wyj¶æ?
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:51   #318
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ

A powiedzcie mi czy jak wytrzymam miesi±c, góra dwa i bêdê farbowa³a to raczej zielony nie powinien wyj¶æ?
Ciê¿ko doradzaæ jak siê nie jest fryzjerk± Ogólnie jak bêdziesz k³ad³a co¶ popielatego na ciep³y to mo¿e zieleñ wyj¶æ. Dlatego kaza³am ci napisaæ do blond bunny. Ka¿demu te¿ inaczej w³osy reaguj±. Jednym zieleñ siê szybko zmywa a innym siedzi we w³osach.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 20:13   #319
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciê¿ko doradzaæ jak siê nie jest fryzjerk± Ogólnie jak bêdziesz k³ad³a co¶ popielatego na ciep³y to mo¿e zieleñ wyj¶æ. Dlatego kaza³am ci napisaæ do blond bunny. Ka¿demu te¿ inaczej w³osy reaguj±. Jednym zieleñ siê szybko zmywa a innym siedzi we w³osach.
Niestety z tego co przeczyta³am na je blogu zawiesza odpisywanie na maile. Napisa³am jej mimo wszystko maila ale teraz w±tpiê, ¿e odpisze, niestety
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 20:44   #320
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety z tego co przeczyta³am na je blogu zawiesza odpisywanie na maile. Napisa³am jej mimo wszystko maila ale teraz w±tpiê, ¿e odpisze, niestety
Ojejku... Je¶li Ci nie odpisze to szkoda. Ale zawsze jest jeszcze Mysia: http://kokardka-mysi.blogspot.com/ mo¿e ona doradzi
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 21:38   #321
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ojejku... Je¶li Ci nie odpisze to szkoda. Ale zawsze jest jeszcze Mysia: http://kokardka-mysi.blogspot.com/ mo¿e ona doradzi
Dziêkujê Ci jeszcze raz serdecznie Za pomoc i rady
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 06:03   #322
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

obcielismy maszynka syna kasa zaoszczedzona a efekt lepszy niz jak byl u fruzjerki. Nawet sie nei wiercil i mu sie podobalo wiec Kachula dzieki!
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 07:34   #323
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
obcielismy maszynka syna kasa zaoszczedzona a efekt lepszy niz jak byl u fruzjerki. Nawet sie nei wiercil i mu sie podobalo wiec Kachula dzieki!
Mówi³am Tanio, szybko i tak jak ty chcesz a nie jakie¶ wymy¶lne fryzurki na disco polo czy z grzywka jak Bieber

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci jeszcze raz serdecznie Za pomoc i rady
Po to tu jeste¶my. Trzeba sobie pomagaæ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 08:11   #324
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mówi³am Tanio, szybko i tak jak ty chcesz a nie jakie¶ wymy¶lne fryzurki na disco polo czy z grzywka jak Bieber

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------



Po to tu jeste¶my. Trzeba sobie pomagaæ
tylko maszynke musimy kupic nowa bo ta co mamy to jakis stary philips strasznie stepiony bo pies byl nia scinany (terrier wiec siersc gesta strasznie)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 08:20   #325
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

Tak to jest z tymi farbami Ja znalaz³am delikatn± dla swoich w³osów (color sync) ale franca siê szybko wyp³ukuje. Muszê jak±¶ trwalsz± znale¼æ i nie niszcz±c±.
A moje w³oski tez mi siê podobaj± teraz. Nawet ci±gle g³adszych koñców dotykam.
ja mo¿e teraz spróbujê farby Oyster bo po tym kallosie wkurza mnie rudo-z³oty refleks... po ka¿dym odcieniu mi wychodzi... bardzo lubiê odcienie ciep³e, ale jak farbowa³am drogeryjnymi to nie mia³am z tym refleksem ¿adnych problemów... a zawsze farbowa³am ciep³ymi

a teraz nie wiem co jest, nawet fix ifrit nie pomóg³....

no to trzeba szukaæ czego¶ innego ale nie mam kompletnie pojêcia jaki kolor wybraæ czy bardziej rudy, czy br±zowy czy czekoladowy jestem w kropce
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 08:43   #326
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
tylko maszynke musimy kupic nowa bo ta co mamy to jakis stary philips strasznie stepiony bo pies byl nia scinany (terrier wiec siersc gesta strasznie)
no to trzeba kupiæ. My mamy zwyk³±: http://www.ceneo.pl/14104400 Kupili¶my za 59z³ i nie narzekamy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja mo¿e teraz spróbujê farby Oyster bo po tym kallosie wkurza mnie rudo-z³oty refleks... po ka¿dym odcieniu mi wychodzi... bardzo lubiê odcienie ciep³e, ale jak farbowa³am drogeryjnymi to nie mia³am z tym refleksem ¿adnych problemów... a zawsze farbowa³am ciep³ymi

a teraz nie wiem co jest, nawet fix ifrit nie pomóg³....

no to trzeba szukaæ czego¶ innego ale nie mam kompletnie pojêcia jaki kolor wybraæ czy bardziej rudy, czy br±zowy czy czekoladowy jestem w kropce
Czekoladowy Zawsze lubi³am czekoladki Mi rudo z³oty refleks wychodzi³ po ka¿dej Joannie. Nie wa¿ne jaki odcieñ k³ad³am, rudo z³oty szybko wychodzi³.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-24 o 08:45
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 08:50   #327
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
no to trzeba kupiæ. My mamy zwyk³±: http://www.ceneo.pl/14104400 Kupili¶my za 59z³ i nie narzekamy.



Czekoladowy Zawsze lubi³am czekoladki Mi rudo z³oty refleks wychodzi³ po ka¿dej Joannie. Nie wa¿ne jaki odcieñ k³ad³am, rudo z³oty szybko wychodzi³.
hahahha a wiesz i le jest tych odcieni czekoladowych no i ja chcê co¶ na poziomie 7
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 10:31   #328
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
hahahha a wiesz i le jest tych odcieni czekoladowych no i ja chcê co¶ na poziomie 7
No to jaka¶ mleczna musi byæ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 10:42   #329
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Angry Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
A dziêkujê. Ja jeszcze nie wiem czy londa mi wysuszy³a w³osy, akurat w tej dziedzinie mam bardzo s³aby wzrok. W moim przypadku etap poznawczy musi potrwaæ. Matrix ma wiele plusów - cena, kolor bardzo mi siê podoba³, nie by³o plam po farbowaniu, wielgachna tuba. Ale mi w³osy wysuszy³, szkoda gadaæ, pisa³am ju¿ o tym. Nie jest powiedziane, ¿e Tobie wysuszy, bo wiele dziewczyn jest bardzo zadowolona z tej farby.

Nie mog³am wytrzymaæ cytrynowych w³osów , wiêc je umy³am, u¿y³am od¿ywki tej z linka. Wiedzia³am, ¿e mnie nie zawiedzie. W³osy miêciutkie, b³yszcz±ce. Jeszcze kilka razy siê ni± pacnê, potem przejdê do ³agodniejszych od¿ywek czyt. naturalnych.

Dzi¶ idealna pogoda do strzelania fotek. Obiecane, bez flesza, w s³oñcu.
Piêkny kolor a jakie b³yszcz±ce w³osy
Ja dzis znów siê olejowa³am, mam okropny susz na g³owie po tej Londzie, ju¿ jej w ¿yciu nie kupiê
Szukam wiêc nadal farby idealnej... bardzo pasowa³a mi cece ale 5 wychodzi mi za ciemno a 6 rudo...

Kachula czy Matrix ten ³agodny wyp³uka³ Ci siê na rudo? Bo my¶lê ¿eby go wypróbowaæ ale pisa³a¶ ¿e szybko siê wymywa?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 11:09   #330
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkny kolor a jakie b³yszcz±ce w³osy
Ja dzis znów siê olejowa³am, mam okropny susz na g³owie po tej Londzie, ju¿ jej w ¿yciu nie kupiê
Szukam wiêc nadal farby idealnej... bardzo pasowa³a mi cece ale 5 wychodzi mi za ciemno a 6 rudo...

Kachula czy Matrix ten ³agodny wyp³uka³ Ci siê na rudo? Bo my¶lê ¿eby go wypróbowaæ ale pisa³a¶ ¿e szybko siê wymywa?
Wypuka³ mi siê ale nadal co¶ tam popielatego by³o. Wiadomo, ¿e wychodzi³y jeszcze rudo¶ci, które mia³am ale na co dzieñ tego nie widzia³am. Zobacz: http://4.bp.blogspot.com/-NTsvy79bi2...si%C4%99cy.jpg
Listopad przed farbowaniem, grudzieñ zdjêcie w ten sam dzieñ co farbowanie, a styczeñ to miesi±c po farbowaniu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.