Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-23, 14:27   #1111
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a ten czerwony nos to chyba od wódy

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:

prawda

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 -------


Czyli zapytaæ ewentualnie fryzjerkê jaki dok³adnie kolor mi nak³ada i mog³abym wtedy sama sobie kupiæ taki sam i na³o¿yæ pó¼niej? Czy nadal to by mog³o wyj¶æ nie wiadomo co?

Cytat:
a Twoje znajome nie maj± jakiego¶ sprawdzonego fryzjera ?
Ta by³a od znajomych. Zreszt± wiêkszo¶æ by³a od znajomych
Spróbujê do tej W koñcu mnie czesze na ¶lub to mo¿e nie spieprzy mi w³osów
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 14:30   #1112
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez masija Poka¿ wiadomo¶æ

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



Czyli zapytaæ ewentualnie fryzjerkê jaki dok³adnie kolor mi nak³ada i mog³abym wtedy sama sobie kupiæ taki sam i na³o¿yæ pó¼niej? Czy nadal to by mog³o wyj¶æ nie wiadomo co?


Ta by³a od znajomych. Zreszt± wiêkszo¶æ by³a od znajomych
Spróbujê do tej W koñcu mnie czesze na ¶lub to mo¿e nie spieprzy mi w³osów
o ile Ci powie
musia³abys tez wiedzieæ jakiej wody uzy³a
przewa¿nie na odrosty nak³ada siê wodê o innym stê¿eniu ni¿ na resztê
mnie niestety nigdy kolor nie wyszed³ tak jednolicie jak po farbowaniu w salonie
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 14:30   #1113
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

hehe zaprezentowa³am kolorystykê p³yn±c± z mojego skalpu a tu tyle jeszcze innych pochlebnych komentarzy sie doczyta³am. Dzieki dziewczyny
Tak serio to tylko wam chcialam pokazac jak wychodzi poziom 6 w farbach ce-ce;]
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 14:33   #1114
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ineska to chyba Twojego zdjêcia szukam po ca³ym wizazu i nie moge znale¼æ
to by³ jaki¶ ciemny br±z z odcieniem mahoniu
pamiêtasz cos takiego??

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
hehe zaprezentowa³am kolorystykê p³yn±c± z mojego skalpu a tu tyle jeszcze innych pochlebnych komentarzy sie doczyta³am. Dzieki dziewczyny
Tak serio to tylko wam chcialam pokazac jak wychodzi poziom 6 w farbach ce-ce;]


czujemy siê naprawdê wyró¿nione
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 14:46   #1115
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dziêkuje dziewczynki **** ja jestem mega zadowolona w³osy posz³y bardziej w nature i odrost idealnie pokryty 1 siwki tez wiec sukces jest moze odrobine ciemniej ale u mnie to kwestia tygodnia i 2-3 olejowan najwazniejsze ¿e ja mego kobieco czuje siê w ciemnych w³osach i nie ma reflexu bordo


Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No z tymi brwiami to przywali³a¶ teraz Zapewniam Ciê, ¿e ja takich nie malujê
No a 4 wziê³±m bo w³asnie chcê ciemno.


Mo¿liwe, ¿e 4 wyjdzie czarno. ale tylko na pocz±tku, potem powinna siê zmyæ do br±zu... raczej. (?)
Czarnych nie chcê. Chcê bardzo ciemny br±z. Jak patrza³am na paletê i porównywa³am, to 5 mi siê nie podoba, za jasny. 4 jest idealna i gdyby wysz³a tak jak na palecie, to by³abym megazadowolona.
Ja nadal mam kilka ja¶niejszych pasm po bokach g³owy, dlatego celujê w ciemne kolory, w nadziei, ¿e kiedy¶ wreszcie i te pasma znikn±.

Blog mysi znam na pamiêæ Ale niestety nic to mi nie pomaga. Ja mam du¿y problem z moimi w³osami przez to, ¿e mia³am kiedy¶ rozja¶niane pasemka. Te pasemka s± zawsze ciut jasniejsze i do tej pory wyp³ukiwa³y siê do zielonego (po tym ostatnim farbowaniu z pigmentacj± jeszcze nie), a reszta w³osów jest bardzo ciemna, z wybijaj±c± czerwieni±/rudo¶ci±, której nie cierpiê.
¯eby zakryæ rudo¶æ powinnam u¿yæ ch³odnego odcienia, najlepiej ,1 ale wtedy moje wyp³ukuj±ce siê na zieleñ pasma ju¿ na 100% by³yby zielone.
Nie ma wiêc idealnego sposobu na moje w³osy. Najlepiej by by³o wybrac te wyp³ukuj±ce sie pasma i potraktowac je ciep³ym odcieniem br±zu mo¿e z ,3 lub ,45 natomiast pozosta³e pofarbowaæ ,1 No ale sama sobie tych pasm nie wydziubiê, a do fryzjera siê nie wybieram.
Mo¿e raz przyduszê córkê, ¿eby mi powydziubywa³a te paski. A jak nie da rady, to musze jechac po ca³o¶ci.



to raczej nie ja, bo ja ju¿ d³ugo nie widzia³am moich odrostów. Za czêsto farbujê


Ja nie wype³niam luk. Malujê w³a¶nie kreskê w ca³o¶ci.
Ale nie wkleja³y¶cie tu moich fotek, wiêc nie jest tak ¼le



Ifrit zabraniam ci wklejaæ tu tak piêknych w³osów bo pêknê z zazdro¶ci.
Masz cudowny kolor Marzê o takim i o takim stanie w³osów.
A czym farbowa³a¶? I jakimi kolorami? Bo chyba nie pisa³a¶, albo przeoczy³am.


doskonale wiem przez co przechodzisz ja z jasnego blondu chcia³am wrócic do naturalnych i glon na g³owie fryzjerka po³ozy³a ciemny blond z popiela i wysz³o zielono fotki kazda farba sp³ywa³a odrost ³apa³ a reszta by³a glonowata mia³am ochote chwycic maszynke i na 0 musia³am zdekoloryzowac bo same ³aty po³ozy³am pozniej garnier color&shine ciemny blond z³apa³o ale 1 warstwa w³osów nic nie ³apa³a foto 3 jest zielono-zó³to brzydko w³osy suche jak miot³a pozniej by³a wtopa z henna khadi w³osy sie zwmocni³y ale kolor by³ okropny po kilku tygodniach ... pozniej posz³am o pomoc do fryzjerki i londa tylko pokry³a moje hennowane w³osy kazda inna farba robi³a miedziany reflex londa profesional 5,73 na wodzie 3% i efekt 5,6 foto czyli po 2-3 myciach z pierwszej warstwy w³osów wszystko sp³ywa³o pigment wogóle sie nie trzyma³ ta warstwa zawsze wychodzi³a o wiele jasniej pozniej odkry³am produkt color fix diapo i uda³o mi sie pokryc jasniejsze pasma bo on wyrównuje porowatosc w³osów i ma wp³yw na rownomierna koloryzacje foto 7-8

ja teraz farbowa³am londa profesional 5,0 60ml +30ml 5,07 na wodzie 3% juz bez fixa hihi bo kolor ³apie równo

poprzednie brazy by³y ok tylko w s³oncu pojawi³o sie bordo ... zaraz po farbowaniu fajnie a pozniej reflex mnie wkurza³a natura ma w londzie najwiecej zielonego pigmentu wiec pad³o na nia na wodzie 3%

4 wychodzi mega ciemno czarno polecam jak juz 5 poziom w razie czego zawsze pozniej mozesz wybrac kolor ciemniejszy a w 2 strone bedzie ciezko próbniki sa robione na sztuznych w³osach wczesniej nie koloryzowanych wiec inaczej jeszcze wychodzi kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05650.jpg (115,3 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC05649.jpg (80,0 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06327.jpg (114,8 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06288.jpg (96,9 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07367.jpg (146,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06863.jpg (110,8 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07539.jpg (109,7 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07672.jpg (88,6 KB, 12 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-04-23 o 14:49
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 15:36   #1116
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ineska to chyba Twojego zdjêcia szukam po ca³ym wizazu i nie moge znale¼æ
to by³ jaki¶ ciemny br±z z odcieniem mahoniu
pamiêtasz cos takiego??

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

[/B]

czujemy siê naprawdê wyró¿nione
a no by³oooo by³ooo

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

ja farbowa³am poziomem 5 i po kropce 3 i zawsze mi wychodzi ciemny braz z czerwonym.;] i wyglada jak mahoñ, ale mi tak poprostu w³osy ³api±;]
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 15:39   #1117
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
a no by³oooo by³ooo

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

ja farbowa³am poziomem 5 i po kropce 3 i zawsze mi wychodzi ciemny braz z czerwonym.;] i wyglada jak mahoñ, ale mi tak poprostu w³osy ³api±;]
a wiesz gdzie moge je znale¼æ ?
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 18:27   #1118
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
o ile Ci powie
musia³abys tez wiedzieæ jakiej wody uzy³a
przewa¿nie na odrosty nak³ada siê wodê o innym stê¿eniu ni¿ na resztê
mnie niestety nigdy kolor nie wyszed³ tak jednolicie jak po farbowaniu w salonie
A no w³a¶nie..

Dobra, jutro dzwoniê T¯ mnie zabije za to farbowanie ale co tam - chce mieæ ³adn± dzio³chê to musi cierpieæ
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 20:42   #1119
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ifrit ale ³adnie opisa³a¶ przej¶cia z w³osami
Ja sie na razie bojê startowaæ z zielonymi odcieniami. Ju¿ wole rude ni¿ zielone
A póki co rudo¶c jeszcze nie wy³azi, zieleñ tez nie, wiêc mo¿e uda siê tym w³osom odpocz±æ przed kolejnym farbowaniem

No ale skoro mnie tak tu wszystkie przekonujecie, ¿e 4 wyjdzie czarno, to chyba dokupie jeszcze 5 i zmieszam pó³ na pó³.

No i poszukam tego fixu. Mo¿e mi te¿ pomo¿e.


A takiego glona co ja mia³am, to chyba ¿adna z was nie mia³a

Wklejam fotkê z moimi przemianami. Widaæ te¿ daty. Zmiany w przeci±gu 6 tygodni. Przesz³am farbowanie, dekoloryzacjê, k±piel rozja¶niaj±c± i kolejne farbowania amoniakowymi jak i bezamoniakowymi farbami drogeryjnymi jak i profesjonalnymi. Ju¿ nawet nie wiem ile farb nak³ada³am.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zmiana2.jpg (127,2 KB, 12 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-05-05 o 12:20
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 20:54   #1120
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ifrit ale ³adnie opisa³a¶ przej¶cia z w³osami
Ja sie na razie bojê startowaæ z zielonymi odcieniami. Ju¿ wole rude ni¿ zielone
A póki co rudo¶c jeszcze nie wy³azi, zieleñ tez nie, wiêc mo¿e uda siê tym w³osom odpocz±æ przed kolejnym farbowaniem

No ale skoro mnie tak tu wszystkie przekonujecie, ¿e 4 wyjdzie czarno, to chyba dokupie jeszcze 5 i zmieszam pó³ na pó³.

No i poszukam tego fixu. Mo¿e mi te¿ pomo¿e.


A takiego glona co ja mia³am, to chyba ¿adna z was nie mia³a
No my ci krzywdy zrobiæ nie chcemy Dlatego doradzamy Lub wybijamy z makówki
My¶lê, ¿e 5 pomieszana z 4 mo¿e byæ ju¿ o niebo lepsza. I nie wyjdzie za ciemno
To co, za 1,5 - 2 m-ce nowe foty bêd± ?
Swoj± drog±, sporo mia³a¶ na g³owie.


A tak off topem (sorry, znowu ja jestem królow± off-topu ) dzi¶ dermatolog zaproponowa³a mi kuracjê Izotekiem na mój cudny, co miesiêczny tr±dzik. Tylko tak czytam o tym i porównujê. W sumie to ja masakry na twarzy nie mam, wyskakuj± na twarzy po 3-5 gul co miesi±c, trochê wiêcej na pleckach. Ale uparte to dziadostwo jest i strasznie d³ugo siê goi...

Stosowa³a to która¶ lub zna kogo¶, kto zna kogo¶, kto stosowa³? Bo 120 z³ miesiêcznie za leki piechot± nie chodzi, a przynajmniej 4 m-ce trzeba to braæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 21:02   #1121
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance za jakie 2 m-ce? Ja tu siê zastanawiam jak ja miesi±c wytrzymam! Tydzieñ ju¿ min±³, wiêc jeszcze chocia¿ 3 tygodnie i farbujê.


A co do off-topu. Ja mia³am ma¶æ Izotrexin, ale mi bardzo zale¿a³o na zdzieraniu skóry, bo mia³am du¿o blizn i przebarwieñ. Skóra siê z³uszcza jak z wê¿a. No i przede wszystkim bez filtra 50+ nie ma szans. Tym bardziej takiej kuracji nie powinno siê zaczynaæ latem, chyba ¿e oprócz filtra do³o¿ysz kapelusz z du¿ym rondem, albo nie bêdziesz wychodzic z domu
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 08:24   #1122
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a wiesz gdzie moge je znale¼æ ?
hmmm chyba w k±pieli rozjasniajacej- bo chai³am siê tych k³aków pozbyc frabowalam garnier color shine 5.35 i podobny efekt mialam tez po tej samej farbie w odcieniu mahon 5.5
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 08:40   #1123
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance za jakie 2 m-ce? Ja tu siê zastanawiam jak ja miesi±c wytrzymam! Tydzieñ ju¿ min±³, wiêc jeszcze chocia¿ 3 tygodnie i farbujê.


A co do off-topu. Ja mia³am ma¶æ Izotrexin, ale mi bardzo zale¿a³o na zdzieraniu skóry, bo mia³am du¿o blizn i przebarwieñ. Skóra siê z³uszcza jak z wê¿a. No i przede wszystkim bez filtra 50+ nie ma szans. Tym bardziej takiej kuracji nie powinno siê zaczynaæ latem, chyba ¿e oprócz filtra do³o¿ysz kapelusz z du¿ym rondem, albo nie bêdziesz wychodzic z domu
Oj niecierpliwa ty, niecierpliwa

Ja tez my¶la³am nad czym¶ do smarowania, ale babka chce mi daæ te tabletki, bo podobno lepsze i skuteczniejsze.
W sumie i tak nienawidzê siê opalaæ, filtr 50+ (koreañski, a co ) te¿ ju¿ mam. Na ¿adne wakacje siê nigdzie nie wybieram.
No i zdajê sobie sprawê, ¿e bêdê siê ³uszczyæ. Ale to by akurat dobre by³o, bo mam sporo przebarwieñ na ¿uchwie i plecach.

Tylko w³a¶nie martwiê siê tym latem.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 09:05   #1124
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ifrit ale ³adnie opisa³a¶ przej¶cia z w³osami
Ja sie na razie bojê startowaæ z zielonymi odcieniami. Ju¿ wole rude ni¿ zielone
A póki co rudo¶c jeszcze nie wy³azi, zieleñ tez nie, wiêc mo¿e uda siê tym w³osom odpocz±æ przed kolejnym farbowaniem

No ale skoro mnie tak tu wszystkie przekonujecie, ¿e 4 wyjdzie czarno, to chyba dokupie jeszcze 5 i zmieszam pó³ na pó³.

No i poszukam tego fixu. Mo¿e mi te¿ pomo¿e.


A takiego glona co ja mia³am, to chyba ¿adna z was nie mia³a

Wklejam fotkê z moimi przemianami. Widaæ te¿ daty. Zmiany w przeci±gu 6 tygodni. Przesz³am farbowanie, dekoloryzacjê, k±piel rozja¶niaj±c± i kolejne farbowania amoniakowymi jak i bezamoniakowymi farbami drogeryjnymi jak i profesjonalnymi. Ju¿ nawet nie wiem ile farb nak³ada³am.
No przyznam ze jeste¶ lepsza ode mnie

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No my ci krzywdy zrobiæ nie chcemy Dlatego doradzamy Lub wybijamy z makówki
My¶lê, ¿e 5 pomieszana z 4 mo¿e byæ ju¿ o niebo lepsza. I nie wyjdzie za ciemno
To co, za 1,5 - 2 m-ce nowe foty bêd± ?
Swoj± drog±, sporo mia³a¶ na g³owie.


A tak off topem (sorry, znowu ja jestem królow± off-topu ) dzi¶ dermatolog zaproponowa³a mi kuracjê Izotekiem na mój cudny, co miesiêczny tr±dzik. Tylko tak czytam o tym i porównujê. W sumie to ja masakry na twarzy nie mam, wyskakuj± na twarzy po 3-5 gul co miesi±c, trochê wiêcej na pleckach. Ale uparte to dziadostwo jest i strasznie d³ugo siê goi...

Stosowa³a to która¶ lub zna kogo¶, kto zna kogo¶, kto stosowa³? Bo 120 z³ miesiêcznie za leki piechot± nie chodzi, a przynajmniej 4 m-ce trzeba to braæ.
Ja nigdy nie uzywalam takich specyfików
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 09:16   #1125
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nigdy nie uzywalam takich specyfików
To ciesz siê metaxa. Ja tak czytam o tym i coraz bardziej jestem przera¿ona skutkami ubocznymi.
Chocia¿ ja siê bujam z tym ch****m od pocz±tku gimnazjum co miesi±c i mam ju¿ do¶æ. Wiêc mo¿e rzeczywi¶cie tak± armatê wezmê i "mo¿e" przejdzie raz na zawsze.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 11:18   #1126
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
hm...ja widzê róznicê w kolorze
Twój bardziej mi siê podoba

o niszczeniu nie ma mowy
juz sobie to kiedy¶ zrobi³am i ¶ciê³am 30 cm
zastanawiam sie nad przyciemnieniem

mia³am kiedys cos takiego

wyszpera³am dzis jeszcze taki kolor
wow ale ³adne kolorki i bardzo Ci ³adnie zdradzisz jak± farb± robi³a¶.
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 13:58   #1127
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To ciesz siê metaxa. Ja tak czytam o tym i coraz bardziej jestem przera¿ona skutkami ubocznymi.
Chocia¿ ja siê bujam z tym ch****m od pocz±tku gimnazjum co miesi±c i mam ju¿ do¶æ. Wiêc mo¿e rzeczywi¶cie tak± armatê wezmê i "mo¿e" przejdzie raz na zawsze.
czasem wyskoczy mi jakis pryszcz po zjedzeniu czekolady ale to tyle
w zamian jednak biore inne pyszno¶ci

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
wow ale ³adne kolorki i bardzo Ci ³adnie zdradzisz jak± farb± robi³a¶.
dziêkujê

chcia³abym ale kolor by³ robiony u fryzjera
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 14:07   #1128
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
czasem wyskoczy mi jakis pryszcz po zjedzeniu czekolady ale to tyle
w zamian jednak biore inne pyszno¶ci
No to nie ma siê co cieszyæ.
Kurde, poczyta³am jeszcze wiêcej i poprzegl±da³am zdjêcia i dosz³am do wniosku, ¿e na razie nie chcê tego Izoteku. Ludzie dostaj± go w naprawdê krytycznych przypadkach, a ja z pewno¶ci± takim nie jestem. Ju¿ wolê zbadaæ hormony i ewentualnie wzi±æ anty, bo to ma mniej skutków ubocznych ni¿ Izotek.

Albo spróbujê przekonaæ dermatologa/¿kê ¿eby mi przepisa³a Atrederm, bo tym siê z zewn±trz smaruje. A jak cos bêdzie nie tak to zawsze mo¿na przestaæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 14:10   #1129
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No to nie ma siê co cieszyæ.
Kurde, poczyta³am jeszcze wiêcej i poprzegl±da³am zdjêcia i dosz³am do wniosku, ¿e na razie nie chcê tego Izoteku. Ludzie dostaj± go w naprawdê krytycznych przypadkach, a ja z pewno¶ci± takim nie jestem. Ju¿ wolê zbadaæ hormony i ewentualnie wzi±æ anty, bo to ma mniej skutków ubocznych ni¿ Izotek.

Albo spróbujê przekonaæ dermatologa/¿kê ¿eby mi przepisa³a Atrederm, bo tym siê z zewn±trz smaruje. A jak cos bêdzie nie tak to zawsze mo¿na przestaæ.
ja mam ponad polowe Atredermu na zbyciu, nie moge go uzywac bo skora za mocno mi schodzila, a ja musze na studia jezdzic
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 14:10   #1130
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No to nie ma siê co cieszyæ.
Kurde, poczyta³am jeszcze wiêcej i poprzegl±da³am zdjêcia i dosz³am do wniosku, ¿e na razie nie chcê tego Izoteku. Ludzie dostaj± go w naprawdê krytycznych przypadkach, a ja z pewno¶ci± takim nie jestem. Ju¿ wolê zbadaæ hormony i ewentualnie wzi±æ anty, bo to ma mniej skutków ubocznych ni¿ Izotek.

Albo spróbujê przekonaæ dermatologa/¿kê ¿eby mi przepisa³a Atrederm, bo tym siê z zewn±trz smaruje. A jak cos bêdzie nie tak to zawsze mo¿na przestaæ.
ja sie tam na tym nie znam
najlepiej jak pogadasz z lekarzem
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 14:11   #1131
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

przyszly moje farby

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

ja biorac teraz tabsy anty przez 4mce mialam boska cere
odstawilam i juz kaszana mi sie robi...
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 14:39   #1132
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam ponad polowe Atredermu na zbyciu, nie moge go uzywac bo skora za mocno mi schodzila, a ja musze na studia jezdzic
No czyta³am, ¿e jest efekt jaszczurki. Ale przy Izotecu jest prawie to samo, wiêc tak czy siak bym siê ³uszczy³a.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja sie tam na tym nie znam
najlepiej jak pogadasz z lekarzem
No muszê, bo ¶rednio mi siê u¶miecha depresja albo nocna ¶lepota po Izoteku...

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
przyszly moje farby

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

ja biorac teraz tabsy anty przez 4mce mialam boska cere
odstawilam i juz kaszana mi sie robi...
To fajno. Kiedy bêdziesz kombinowaæ z farbowaniem?
Wiesz, tabsy u ka¿dego inaczej dzia³aj±. Mo¿e mi trzeba zwyczajnie unormowania poziomu hormonów czy co. Ch*** wie z reszt±. Bo wolê nie mieæ piêknej cery kosztem zniszczonej w±troby. Zw³aszcza, ¿e ani nie pijê ani nie palê i dbam o ni±, bo jedna jest
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:36   #1133
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
przyszly moje farby
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ


---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

ja biorac teraz tabsy anty przez 4mce mialam boska cere
odstawilam i juz kaszana mi sie robi...
bêd± foty, bêd± foty

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No czyta³am, ¿e jest efekt jaszczurki. Ale przy Izotecu jest prawie to samo, wiêc tak czy siak bym siê ³uszczy³a.



No muszê, bo ¶rednio mi siê u¶miecha depresja albo nocna ¶lepota po Izoteku...



To fajno. Kiedy bêdziesz kombinowaæ z farbowaniem?
Wiesz, tabsy u ka¿dego inaczej dzia³aj±. Mo¿e mi trzeba zwyczajnie unormowania poziomu hormonów czy co. Ch*** wie z reszt±. Bo wolê nie mieæ piêknej cery kosztem zniszczonej w±troby. Zw³aszcza, ¿e ani nie pijê ani nie palê i dbam o ni±, bo jedna jest
no, ta nocna ¶lepota gro¼nie brzmi
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:44   #1134
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

W³osy mojej mamy po farbie Inebrya 5,3: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=349
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:46   #1135
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
no, ta nocna ¶lepota gro¼nie brzmi
No serio, w skutkach ubocznych by³a pomroczno¶æ nocna i nie radz± prowadziæ po zmroku
Depresja te¿ za fajna nie jest, wiêc ja dziêkujê. Ju¿ wolê te moje 3 krostki na krzy¿.

A moja farba nadal jest fajna Oby tak dalej, oby tak dalej.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:47   #1136
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
przyszly moje farby

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

ja biorac teraz tabsy anty przez 4mce mialam boska cere
odstawilam i juz kaszana mi sie robi...
To w koñcu czym farbujesz?
A co do anty to ja nigdy nie mia³am ¿adnych problemów z cer± a teraz po odstawieniu i to drugi miesi±c i kaszana te¿.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:49   #1137
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy mojej mamy po farbie Inebrya 5,3: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=349
Fajnie wysz³o. Kiedy robione?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:52   #1138
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie wysz³o. Kiedy robione?
W t± sobotê co by³a.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:57   #1139
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy mojej mamy po farbie Inebrya 5,3: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=349
ja te¿ by³a zadowolona z tej farby
jest mega delikatna i wydajna

kolor wyszed³ bardzo ³adnie
w s³oñcu rzeczywi¶cie widaæ odrobine bordo
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 18:59   #1140
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W t± sobotê co by³a.
Fajno
Bardzo ³adnie wysz³o. Mojej jak bym taki wybra³a to by by³o: "O matko, co takie ciemne mi chcesz robiæ ?!"
Z reszt± moja mama ma ciemniejsz± karnacjê ode mnie, wiêc jej blond, nawet miodowy, lepiej pasuje ni¿ ciemne.


A swoj± droga to chyba umrê na niepewno¶æ do poniedzia³ku
Kang-Chi wczoraj pod koniec odcinka transformowa³ w czasie walki w gumiho, a Yeo-Wool to widzia³a i...
I zasrañce z ekipy filmowej nie dali zapowiedzi/podgl±du kolejnego odcinka
No niepewno¶æ ze¿re mnie ¿ywcem Ale i tak ju¿ kocham ta dramê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.