Jak podkreślić jasną cerę? część VIII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-18, 06:54   #91
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość


Potrzebuję trwałej kredki na linię wodną w kolorze cielistym, ale wpadającej w róż, a nie w żółć/beż.

Pomożecie?
może YR w odcieniu blanc, sama się wybieram po nią na dniach
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rd-3-en-1.html
Max Factor też ciekawie wygląda:
http://pieceofmoris.blogspot.com/201...nie-wodna.html
nie polecam kredek Paese
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 18:02   #92
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
może YR w odcieniu blanc, sama się wybieram po nią na dniach
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rd-3-en-1.html
Max Factor też ciekawie wygląda:
http://pieceofmoris.blogspot.com/201...nie-wodna.html
nie polecam kredek Paese
Na tę kredkę z Max Factora polowałam podczas promocji -40%, ale jej nie znalazłam w okolicznych Rossmannach
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 18:10   #93
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Na tę kredkę z Max Factora polowałam podczas promocji -40%, ale jej nie znalazłam w okolicznych Rossmannach
Ja tak samo Widziałam jedną, ale była już wymacana ;/
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 20:12   #94
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;42319438]Ja tak samo Widziałam jedną, ale była już wymacana ;/[/QUOTE]
Przy klasycznej kredce, którą się temperuje to nie jest taki problem - kilka razy zakręcisz w temperówce i zmacany kawałek pójdzie się dziobać, tyle że się jest stratnym ten kawałeczek.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 20:22   #95
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

No, ale mimo wszystko nie kupię wymacanej kredki. Nawet jeśli cena wynosi -40% to chcę pełnowymiarowy produkt, bez takich wad
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:03   #96
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Ja bardzo lubię kredkę Max Factor, ale nie powiedziałabym, że wpada w róż- to jasny cielisty kolor. Bez niej już się nie ruszam i nigdy nie wrócę do białej kredki.
Jestem ciekawa nowych podkładów matujących Catrice i przede wszystkim tego, czy najjaśniejszy kolor będzie choć trochę jaśniejszy od 010 Infinite Matt
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 23:08   #97
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;42321541]No, ale mimo wszystko nie kupię wymacanej kredki. Nawet jeśli cena wynosi -40% to chcę pełnowymiarowy produkt, bez takich wad [/QUOTE]

Mam tak samo Nie kupię bluzki, w której brakuje guzika, choćby była o połowę tańsza od pozostałych Wolę unikać zbędnych komplikacji
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 07:14   #98
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię kredkę Max Factor, ale nie powiedziałabym, że wpada w róż- to jasny cielisty kolor. Bez niej już się nie ruszam i nigdy nie wrócę do białej kredki.
Jestem ciekawa nowych podkładów matujących Catrice i przede wszystkim tego, czy najjaśniejszy kolor będzie choć trochę jaśniejszy od 010 Infinite Matt
z tego co oglądałam na swatchach to jaśniejszy nie będzie, powiedziałabym że jakby bardziej różowy i odrobinę ciemniejszy, hmmm.... ja po Catrice nic ekstra jasnego się nie spodziewam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 09:20   #99
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
używalam tych wilkinsonow ale nic specjalnego u mnie jednak najlepiej się sprawują gilette, chyba ostrza są ostrzejsze wiec mniej drapią skóre. ten krem mozna kupic np w rossmanie albo tesco?

btw., ktos wspominal o bardzo widocznych mieszkach wlosowych... dopiero teraz, kiedy chwilowo zamieniłam zwykłe maszynki na elektryczną golarke i całkiem mi zeszło podrażnienie (pierwszy raz od niepamiętnych czasów) okazało się, że tez takie mam. marzenia o ładnych nogach poszły się j****
tak samo jak o tym, że mi się trochę opalą. ostatnio pomagałam znajomej w sesji zdjęciowej (poza makijazem i fryzurą - trzymałam blendę) i część zdjęć robiona byla w wodzie, wiec z 2 godziny spędziłam na zmiane wchodząc do wody niemal po pas i wychodząc z niej, nawet sie nie wycierając. w tym czasie przypalił mi sie kark,ktory pozostal suchy i był na nim filtr, a nóg nie złapało NIC. więc jestem skazana na nogi biało-fioletowo-niebiesko-rozowe. albo samoopalacz.
Warsa to kupisz nawet w kiosku z gazetami
a te maszynki wilkinsona używałaś męskie czy damskie?
Po całym tygodniu na wsi mam na nogach przyciemnione tylko kolana

Zazdroszczę uczestnictwa w sesji zdjęciowej

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
pogrubiła skóra? nie wiem czy mówimy o tym samym. Ja mówię o tych czerwonych kropeczkach przy każdym miejscu gdzie wyrasta włosek, Ty też?
A ja mam na myśli taki hmmm mały cień w pobliżu mieszka
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 10:59   #100
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
A ja mam na myśli taki hmmm mały cień w pobliżu mieszka
no właśnie, taka jakby sina mała plamka, właśnie coś jak cień
Wilkinsonów używałam męskich. Miałam jakiś epizod z damskimi (to były jakieś jednorazówki z 2 ostrzami) to okazało się, ze są identyczne jak męskie, tylko różowe i droższe, zresztą chyba zwykle tak jest z jednorazówkami
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 12:03   #101
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
no właśnie, taka jakby sina mała plamka, właśnie coś jak cień
Wilkinsonów używałam męskich. Miałam jakiś epizod z damskimi (to były jakieś jednorazówki z 2 ostrzami) to okazało się, ze są identyczne jak męskie, tylko różowe i droższe, zresztą chyba zwykle tak jest z jednorazówkami
Pytam bo czytałam artykuł czym różnią się damskie od męskich podobno dają bardziej miękkie ostrza i są delikatniejsze. Ja również używam męskich zielonych z trzema ostrzami no i zastanawiam się czy damskiej sobie nie nabyć. Męskie czasem powodują podrażnienia ale zazwyczaj przy pierwszym użyciu i kiedy zapomnę się i za mocno docisnę ostrza do nogi .no i po goleniu obowiązkowo czerwony garnier
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 12:34   #102
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Pytam bo czytałam artykuł czym różnią się damskie od męskich podobno dają bardziej miękkie ostrza i są delikatniejsze. Ja również używam męskich zielonych z trzema ostrzami no i zastanawiam się czy damskiej sobie nie nabyć. Męskie czasem powodują podrażnienia ale zazwyczaj przy pierwszym użyciu i kiedy zapomnę się i za mocno docisnę ostrza do nogi .no i po goleniu obowiązkowo czerwony garnier
hehe, ja za czerwonym garnierem nie przepadam, ani mi na podrażnienia nie działa, ani jakoś super nie nawilża - co dziwne, bo zwykle słyszy się o nim bardzo pozytywne opinie używam zwykle po goleniu kremu oliwkowego Herbamedicus (kupuję w Naturze, nie jest drogi a ma całkiem ładny skład) zmieszanego z olejem tamanu i/lub alantoiną następnym razem robiąz zamówienia półproduktowe zamówię też panthenol i też go spróbuję tak wykorzystywać

3-ostrzowe miałam może ze 2-3 razy ale zwykle wykraczają one poza moje możliwości finansowe Choć pewnie kiedyś zainwestuję w lepszą maszynkę z wymiennymi głowicami. Albo w lepszą elektryczną maszynkę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 16:17   #103
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Ja zawsze uzywam 3 ostrzowej, nie ma porownania z 2 lub 1 ostrzowymi. Mam tez wrazenie, ze porzadna jednorazowka z 3 ostrzami wystarcza mi na dluzej niz taka z dwoma, wiec w efekcie nie wychodzi tak drogo.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 20:16   #104
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Muszę zarekomendować posiadaczkom: cery suchej, używających pudrowych podkładów, cerom bez blasku, i tym którym przeszkadza zbyt suche wykończenie makijażu wodę-eliksir rozświetlający Caudalie No nie, jak ktoś ma suche skóry wiszące jak wiórki podczas kwaszenia ale faktycznie niweluje pudrowe wykończenie, makijaż po kilku minutach bardziej się wtapia i wygląda po prostu ładniej, zdrowiej cera robi się bardziej miękka wizualnie. Dobra rzecz jak mamy puder fixujący który daje tępy mat, wtedy ten eliksir pięknie poprawia wykończenie a jednocześnie utrwala make up. Podoba mnie się on
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 20:20   #105
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
3-ostrzowe miałam może ze 2-3 razy ale zwykle wykraczają one poza moje możliwości finansowe Choć pewnie kiedyś zainwestuję w lepszą maszynkę z wymiennymi głowicami. Albo w lepszą elektryczną maszynkę
To nie jest super drogo w promocji można trafić, jedna starcza mi na miesiąc, golenie nóg raz w tygodniu, do tego pach kilka razy w tygodniu + okolice bikinii Tyle że nie wiadomo czy Ci przypasują.
Więcej ostrzy to mniej pociągnięć. Wystarczy raz przejechać nie trzeba poprawiać

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja zawsze uzywam 3 ostrzowej, nie ma porownania z 2 lub 1 ostrzowymi. Mam tez wrazenie, ze porzadna jednorazowka z 3 ostrzami wystarcza mi na dluzej niz taka z dwoma, wiec w efekcie nie wychodzi tak drogo.
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 21:25   #106
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
z tego co oglądałam na swatchach to jaśniejszy nie będzie, powiedziałabym że jakby bardziej różowy i odrobinę ciemniejszy, hmmm.... ja po Catrice nic ekstra jasnego się nie spodziewam
łee, czyli nie ma na co czekać... to chore, że jest popyt na jasne podkłady, a producenci mają to gdzieś
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 22:43   #107
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
łee, czyli nie ma na co czekać... to chore, że jest popyt na jasne podkłady, a producenci mają to gdzieś
sam swatch też nie zawsze oddaje rzeczywistość, czasem coś dużo jaśnieje na facjacie choć podkłady zazwyczaj nie. Jak komuś pasował Infinite matt to pewnie będzie ok.
Ja na jesień mam już fajne i całkiem jasne mazidełko, już po drogeriach latać nie będę
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 01:59   #108
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

a z więcej niż trzema ostrzami? (najlepiej pięcioma ) polecacie coś?
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:02   #109
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Re: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Może masz chłodną beżową karnację? Część BB kremów ma kolor chłodno beżowy, naprawdę chłodny, u mnie na pysku daje pięknie szarawy efekt, wyglądam jakbym miała martwicę. U mojej koleżanki (typ urody chłodnej zimy) pasuje na 100%. Jak jej umieszałam minerałki to zrobiłam szarawe i też się wtopiły ładnie.
Mam z tym problem. Teraz zainwestowałam w Holika holika aqua petit jelly, przyszło mi beżowe, nie żółte i nie różowe i bałam się, że wyjdzie mi truposz na twarzy, tymczasem wychodzi przepięknie.
Puder kupiłam sobie z kolei z mocno różowymi podtonami i w ogóle na mnie tej różowości nie widać, przepięknie ożywia cerę.

A jak już zmyję makijaż, wcale nie jestem żółta
Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość

Podobno sporo Koreańczyków ma taką karnację, ale też wydaje mi się, że te kosmetyki azjatyckie, które mają bardziej różowy kolor nie są przeznaczone do cery różowawej, tylko do korekcji karnacji zbyt żółtej.
Nie jestem pewna. Ale przypuszczam, że jest w tym trochę racji.
I niektórzy zalecają używanie różowawych rzeczy żółtawym osobom, natomiast tym z różowymi podtonami-korygowanie ich lekko żółtawymi kosmetykami. Kolor skóry to diabelnie indywidualna sprawa, na to wychodzi.


Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
W Polsce typowe, durne tłumaczenie producentów "bo nie ma popytu". Nie ma produktu, to jak kto ma kupować? Poza tym sprzedawczynie są niedouczone i najczęściej dobierają za ciemny, już nie mówiąc o takich kruczkach jak pamiętanie o ciemnieniu.
O tak...kupiłam kiedyś maybelline, pani pomagała, byla urocza i sympatyczna, dwoiła się i troiła, przynosiła kolory, po czym wyszłam z zakupem, a w domu odkryłam żółte plamy na całej twarzy. Ale skoro polscy producenci i przedstawiciele niepolskich marek mają moją karnację w pupie, to kupuję od koreańskich i jestem dość zadowolona. Poza tym, nie wiem, jak oni to robią, ale wiele azjatyckich bb kremów daje taki efekt fotoszopa, jak żaden europejski kosmetyk.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 11:05   #110
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
sam swatch też nie zawsze oddaje rzeczywistość, czasem coś dużo jaśnieje na facjacie choć podkłady zazwyczaj nie. Jak komuś pasował Infinite matt to pewnie będzie ok.
Ja na jesień mam już fajne i całkiem jasne mazidełko, już po drogeriach latać nie będę
A co, a co?
Ja mam ochotę na coś z wyższej półki, ale wartego tych pieniędzy. Muszę przejść się do Sephory i popatrzeć, szkoda że nie ma u mnie MACa
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:20   #111
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Re: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Mowisz o podkladzie? Jaka masz cere? Ja nie rozstaje sie z Armanim Lasting Silk Jesli nie masz bardzo jasnej karnacji, to pewnie jeszcze cos by sie innego znalazlo, ale uwazam, ze LS to absolutnie swietny podklad. Chociaz LS i tak jest dla mnie za ciemny, nie bardzo (w pospiechu czasami uzyje samego i jest dosc ok), ale musze rozjasniac bialym.

Edit: A jesli nie o podklad chodzi, to szmnki Chanel (rouge allure sa cudooowne ), roz w kremie Bobbi Brown, roz w kremie YSL, puder BB Brightening Finishing Powder (ta jasna wersja, porcelain pearl), Fix Makeup Clarinsa, baza L'or Guerlain... to moje ulubione ostatnio

Edit2: ja MACa tak sobie lubie. Mam od nich mase szminek (bo sa relatywnie tanie i jest duzy wybor kolorow), mam konturowki do ust, mam lakier do paznokci, mam rozswietlacz w kremie i pewnie jeszcze kilka rzeczy... ale nie jestem ogolnie powalona. Sa ok jak na cene (taka miedzy nizsza/srednia polka a markami selektywnymi), podobnie stoja z jakoscia (chociaz akurat szminki z wykonczeniem matowym i konturowki sa faktycznie IMHO swietne), ale nie uwazam, zeby to bylo jakies nie wiadomo co. Jak cos od nich kupuje to jestem zadowolona, ale to prawie nigdy nie jest cos "wow".
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2013-08-20 o 11:34
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:27   #112
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Re: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mowisz o podkladzie? Jaka masz cere? Ja nie rozstaje sie z Armanim Lasting Silk Jesli nie masz bardzo jasnej karnacji, to pewnie jeszcze cos by sie innego znalazlo, ale uwazam, ze LS to absolutnie swietny podklad. Chociaz LS i tak jest dla mnie za ciemny, nie bardzo (w pospiechu czasami uzyje samego i jest dosc ok), ale musze rozjasniac bialym.

Edit: A jesli nie o podklad chodzi, to szmnki Chanel (rouge allure sa cudooowne ), roz w kremie Bobbi Brown, roz w kremie YSL, puder BB Brightening Finishing Powder (ta jasna wersja, porcelain pearl), Fix Makeup Clarinsa, baza L'or Guerlain... to moje ulubione ostatnio
Mieszaną i podatną na zapychanie, nie sprawdzają się u mnie silikonowe podkłady i kremy BB Chciałabym coś o średnim kryciu, ale dającego efekt wow i najlepiej w neutralnej tonacji, bez żółtego tonu.
A w kwestii szminek, też chciałabym coś luksusowego w ramach prezentu urodzinowego, na pocieszenie, że jestem już taka stara
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.

Edytowane przez Lukrecja_Borgia
Czas edycji: 2013-08-20 o 11:28
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:41   #113
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Re: Dot.: Re: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Mieszaną i podatną na zapychanie, nie sprawdzają się u mnie silikonowe podkłady i kremy BB Chciałabym coś o średnim kryciu, ale dającego efekt wow i najlepiej w neutralnej tonacji, bez żółtego tonu.
A w kwestii szminek, też chciałabym coś luksusowego w ramach prezentu urodzinowego, na pocieszenie, że jestem już taka stara
Do mieszanej sie on chyba sprawdza niezle (z tego, co czytalam), ale nie wiem czy on nie ma silikonow. Poza tym on wlasnie taki jest, srednie krycie i efekt ladnej, zdrowej cery. Najjasniejszy jest zoltawy ale to nie taka zupelna zolc, ladnie sie wtapia w moja chlodna, oliwkowo-neutralna cere.

Co do szminek - serio, Chanel Rouge Allure chociaz inne tez sa podobno swietne, tylko ja lubie szminki mocno kryjace, trwale i z satynowym/matowym wykonczeniem. Ew. szminki Guerlain - to juz serio powiew luksusu. YSL ma tez ponoc fajne, ale ja sie przejechalam na ich matowej z limitki i mam mieszane uczucia zwiazane z Glossy stain, wiec omijam ich mazidla do ust szerokim lukiem.

Edit: wrzucam sklad Lasting Silk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8732789135_7355aa06c9_z.jpg (63,5 KB, 13 załadowań)
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2013-08-20 o 11:43
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:52   #114
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Re: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Ja będę musiała sobie sprawić jakiś podkład jak wakacje się skończą... Byłam pewna MAPa ale kurde jest kapryśny i podrożał :/ może polecicie coś w tej kolorystyce lub ciut jaśniejszego?(MAP okropnie na mnie ciemnieje)
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:55   #115
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Re: Dot.: Re: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Na pewno zerknę na ten podkład, już kiedyś o nim czytałam w tym wątku Na razie mam i lubię podkład Bobbi Brown, ale człowieka ciągle kusi do szukania czegoś nowego W tym tygodniu planuję zrobić mały zwiad w perfumeriach, już daawno tak nie chodziłam.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 13:02   #116
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Odp: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Mam szminke chanel rouge allure i szczerze mnie nie powala. Nie wiem czy to na moich ustach szminki slabo sie trzymaja czy trwalosc chanel jest dla mnie niewystarczajaca albo mam wygorowane wymagania odnosnie szminek ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 13:28   #117
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Odp: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Ja uwielbiam te szminki przede wszystkim za konsystencje i wykonczenie (i ciut, ciut za rewelacyjne opakowanie). Uwazam, ze swietnie wygladaja na ustach, trwalosc jest u mnie raczej ok - bez cudow, ale nikt tez nie probuje ich sprzedawac jako czegos co wytrzyma caly dzien.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 14:12   #118
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
a z więcej niż trzema ostrzami? (najlepiej pięcioma ) polecacie coś?
Miałam z 4 ema i nie polecam , zapycha się bardzo do tego ciężko docisnąć głowicę do nogi
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 14:28   #119
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Re: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Mam z tym problem. Teraz zainwestowałam w Holika holika aqua petit jelly, przyszło mi beżowe, nie żółte i nie różowe i bałam się, że wyjdzie mi truposz na twarzy, tymczasem wychodzi przepięknie.
Puder kupiłam sobie z kolei z mocno różowymi podtonami i w ogóle na mnie tej różowości nie widać, przepięknie ożywia cerę.
Mogłabyś coś więcej o tym bb napisać, jak z zapychaniem, kryciem?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 14:53   #120
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Miałam z 4 ema i nie polecam , zapycha się bardzo do tego ciężko docisnąć głowicę do nogi
No popatrz. Ja mam z 4 i też zapycha się bardzo. Myślałam, ze to zła maszynka czyli z 3 zawsze lepsza?
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 16:12:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.