Filtry UV a makijaż - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-14, 08:37   #3301
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
jeśli to ta nowa emulsja, to chętnie ją od Ciebie przechwycę
Ash - już ją oddałam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 12:48   #3302
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja do dzisiejszego dnia nie doczekałam się tego kompaktu chanel DP

W sobotę idę na wesele, mam taki kolor kreacji, że nie moge sobie pozwolić na zaczerwienienia. Mam już dermablend ocien 15, ładnie kryje ale poprawki będą nieuniknione i tak sobie myśle że może chociaż narazie sam wkład tego chanel DP kupię, widziałam w sephorze coś ok 140 zł. Mam pytanie czy wkłady są z gąbeczką? Jeśli nie to wystarczy taka zwykła gąbeczka do podkładu kupiona w drogerii?

foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:04   #3303
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Filtry UV a makijaż

po prostu MUSZĘ Wam pokazać stronę, którą znalazłam na forum makijaże...

http://www.myspace.com/iheart_makeupartcosmetics

a to zbiory autorki ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC.jpg (55,7 KB, 126 załadowań)
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:14   #3304
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

foxina sam wkład jest z gąbeczką lateksową
DP możesz nakładać normalnie pędzlem do pudru sypkiego, a jak chcesz lepszego krycia to właśnie gąbeczką.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:18   #3305
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
foxina sam wkład jest z gąbeczką lateksową
DP możesz nakładać normalnie pędzlem do pudru sypkiego, a jak chcesz lepszego krycia to właśnie gąbeczką.
Dziękuję Contax!!! Jesteś niezastąpiona
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:23   #3306
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Dziękuję Contax!!! Jesteś niezastąpiona
Etam, nie ma za co
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:54   #3307
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Ja do dzisiejszego dnia nie doczekałam się tego kompaktu chanel DP

W sobotę idę na wesele, mam taki kolor kreacji, że nie moge sobie pozwolić na zaczerwienienia. Mam już dermablend ocien 15, ładnie kryje ale poprawki będą nieuniknione i tak sobie myśle że może chociaż narazie sam wkład tego chanel DP kupię, widziałam w sephorze coś ok 140 zł. Mam pytanie czy wkłady są z gąbeczką? Jeśli nie to wystarczy taka zwykła gąbeczka do podkładu kupiona w drogerii?

Foxino, miałaś już wcześniej Dermablend? Na mnie był koszmarnie nietrwały Warto byłoby poszukać jakiegoś fixatora
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 14:51   #3308
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Foxino, miałaś już wcześniej Dermablend? Na mnie był koszmarnie nietrwały Warto byłoby poszukać jakiegoś fixatora
Dzięki Agniesko, fixatora nie miałam okazji używać jeszcze. Chociaż jakiś czas temu zastanawiałam się nad tym z art deco.

Dermablend właśnie testuję od jakiegoś miesiąca. Co do trwałości to tragicznie u mnie nie jest, powiedziałabym przeciętnie raczej.
Zgrozą u mnie jest świecenie, a przy mojej suchej skórze to dość rzadkie zjawisko. Nawet jak zmatuję go od razu jedwabnym hauschki to po 6 godzinach błysk niemiłosierny, żaden tam subtelny głów.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 17:30   #3309
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
po prostu MUSZĘ Wam pokazać stronę, którą znalazłam na forum makijaże...

http://www.myspace.com/iheart_makeupartcosmetics

a to zbiory autorki ...
Imponujące, ale coś mi się wydaje, że na wizażu są "lepsze" kolekcjonerki
Swoją drogą, ciekawe czy ona tego wszystkiego używa ?
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 18:08   #3310
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z innej beczki, chyba w tym wątku może być ostatecznie- była już mowa o różnych mieszankach pudrowo-skrobiowych i opakowaniach do nich;
dziewczyny, proszę, pomóżcie, jaki puder ma najlepsze opakowanie do takich mieszanek?
- chodzi mi o to, żeby można je było zdemontować i wsypać swój i nosić ze sobą (żeby nie wysypywało się dużo przez kratki); ciężko to sprawdzić, bo w perfumeriach są tylko testery
zastanawiam się nad Clarinsem; proszę posiadaczki Clarinsa powiedzcie mi, czy można rozłożyć to opakowanie? (wygląda na odpowiednie, ale nie będę w perfumerii rozwalać )
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 00:00   #3311
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Dot.: Filtry UV a makijaż

No tak jestem posiadaczka LRP i oczyiwscie tylko moge uzywac True match ale pomozcie pliss bylam w patece i pani pozkala mi jakis lekki fluid albo mleczko Aven i zapomnialm ktore to bylo....bo krem jest wlasnie ciezki....czy mozecie mi podopwiedziec co to moglo byc ;-) bede wdzieczna
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 13:15   #3312
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez neli Pokaż wiadomość
No tak jestem posiadaczka LRP i oczyiwscie tylko moge uzywac True match ale pomozcie pliss bylam w patece i pani pozkala mi jakis lekki fluid albo mleczko Aven i zapomnialm ktore to bylo....bo krem jest wlasnie ciezki....czy mozecie mi podopwiedziec co to moglo byc ;-) bede wdzieczna
chodzi Ci o filtr? Pani mogła Ci pokazać mleczko (dla dorosłych albo w wersji dla dzieci), emulsję lub spray. Jednak z tą "lekkością" to uważaj, bo np. dla mnie mleczko Avene jest nieznośnie cieżkim lepiszczem, znacznie przyjemniejszy w użyciu był krem. Próbki próbki i jeszcze raz próbki
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 11:22   #3313
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Filtry UV a makijaż

No cóż, ja od czasu maziania się filtrami podkładu używam tylko na specjalne okazje (bo mam taką ładną buzię ) i świetnie mi się go nakłada. Ale coś mi się dzieje teraz (mimo, że nie zmieniałam filtra, ani nic z kosmetyków), że właśnie ze skrobii robią mi się kluski na twarzy... okropnie to wygląda...

Jestem pewna, że to już tu było w wątku, ale nie mogę tego znaleźć, bo jest bardzo długi (a wyszukiwarka nie znalazła żadnych słów powiązanych z 'kluską' :embarrasment: ) Jeśli możecie mnie nakierować na numery postów to byłabym bardzo bardzo bardzo wdzięczna
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 11:30   #3314
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Filtry UV a makijaż

hmm........czyżby ktoś usunął mój post?
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 12:31   #3315
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
chodzi Ci o filtr? Pani mogła Ci pokazać mleczko (dla dorosłych albo w wersji dla dzieci), emulsję lub spray. Jednak z tą "lekkością" to uważaj, bo np. dla mnie mleczko Avene jest nieznośnie cieżkim lepiszczem, znacznie przyjemniejszy w użyciu był krem. Próbki próbki i jeszcze raz próbki
Tak, jak pisze Erato - dla jednych mleczko może być lepiszczem - a dla mnie jest znakomite.

Mnie zapchała emulsja Avene i okrutnie się lepiła - a mleczko ( dla dorosłych ) jest świetne.

Nie są to tanie kosmetyki i lepiej wyprosić próbkę - niż ryzykować zakup kosmetyku, który nie będzie nam pasować.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 16:24   #3316
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

dla mnie najlżejsza jest Bioderma w sprayu
ta duża 400 ml "czterdziestka"
używam do paszczy i mimio że mam wrażliwą cerę i używam retinoidów
jest super! świetnie się wchłania, nie bieli, nie migruje, nie podrażnia i nie czuję jej wcale na buzi
podkłady na tym spisują się super (citty mat, DMM)

miałam wcześnij SVR tonującą, avenkę 50 i 40-dzieciaczka
no i emulsję 40 z Iwostinu

ale... koleżanka ma już zupełnie inne spostrzeżenia
twierdzi że ją ta Bioderma bieli niemiłosiernie i marnie się wchłania
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 21:27   #3317
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nareszcie stałam się posiadaczką kompaktu DP chanel, dzięki Wam oczywiście

i w związku z tym, że nie zostało mi już zbyt dużo czasu na testy przed jutrzejszą imprezą..... Dziewczyny pomóżcie.

Czy mam go nałożyć metodą Smoka na hauschke, czy na mokro, czy na sucho. Jaki efekt jest trwalszy i bardziej delikatny, w którym przypadku bardziej stapia się z cerą?
Po prostu jutro muszę się pomalować, a wpadki na tego typu imprezach to moja specjalność.

foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 21:57   #3318
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Foxina a na co bedziesz nakladala DP?

Jak jak aplikuje na filtr, to wczesniej matuje Hauschka i na to pedzlem do pudru na sucho nakladam DP. Jak robie to gabeczka to na filtrze wychodzi tapeta. Z kolei jak klade tylko na baze silikonowa (bez filtrow) to mozna uzyc gabeczki bez obawy zrobienia sobie maski na twarzy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 22:45   #3319
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Foxino - wiem jedno, na pewno ma byc sucha gąbka, nie mokra.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 23:22   #3320
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Foxina a na co bedziesz nakladala DP?

Jak jak aplikuje na filtr, to wczesniej matuje Hauschka i na to pedzlem do pudru na sucho nakladam DP. Jak robie to gabeczka to na filtrze wychodzi tapeta. Z kolei jak klade tylko na baze silikonowa (bez filtrow) to mozna uzyc gabeczki bez obawy zrobienia sobie maski na twarzy.
Contax no właśnie tego nie wiem jeszcze. Że też tak czekałam do ostatniej chwili
Więc albo nałoże go na filtr-hauschka albo odpuszczę filtr i użyję tylko kremu nawilżającego (mam suchą skórę), ewentualnie bazy. Nie wiem po czym efekt będzie bardziej naturalny i mniej matowy? Pisałaś że gąbeczką na filtrze wychodzi Tobie efekt maski, ale dosłownie na filtrze bez hauschki czy na hauschce?

Ale makijaż makijażem ...a moja sukienka jeszcze "się szyje"

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Foxino - wiem jedno, na pewno ma byc sucha gąbka, nie mokra.
Smok, dziękuję
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 00:00   #3321
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
szukalam transa sypkiego nr.02 i nigdzie nie znalazlam,pol Krakowa zeszlam i jedynie gdzieniegdzie byl tylko ten ciemniejszy kolor, i plotka jakoby juz go nie bylo w sprzedazy jest prawdziwa.
Znalazlam na stronie loreala wlasnie taki sypki z pedzlem,tylko nie znam angielskiego coby poczytac cos na jego temat,pisze tylko co zrozumialam ze jest mineralny, nic mi niewiadomo czy sklad ten sam co byl,pewnie i u nas niebawem sie pojawi.
czy wiecie cos na temat tego pudru??
http://www.lorealparis.fr/produit-be...-mineral.xhtml
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18928

Wlasnie tydzien temu kupilam ten puder. Postaram sie wysmarowac recenzje wkrotce Niestety pomylilam sie przy zglaszaniu produktu, ma on talk w skladzie. Pierwsze wrazenia pozytywne
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 10:55   #3322
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Wracając do kompaktu DP......
Wiem, wiem monotematyczna jestem


Moje wrażenia z pierwszego tygodnia użytkowania:

- sobotni makijaż na wesele: filtr, hauschka, na to kompakt DP, niestety efekt mnie przeraził i zmyłam po kilkunastu minutach, wróciłam do wypróbowanego wcześniej dermablendu. Zaznaczam, że to jest mój 2 kompakt ( pierwszy lata temu) i moja umiejętność posługiwania się nim była znikoma.
Ale miałam go ze sobą przez całe wesele i tutaj do poprawek makijażu okazał się strzałem w dziesiątkę - w parę sekund miałam makijaż w idealnym stanie, aż do następnej godziny. Efekt bardzo krótkotrwały

- niedzielny popołudniowy makijaż - następne podejście tym razem na krem nawilżający, zmyłam po kilkunastu minutach, podkład zrobił się bardzo widoczny, za ciemny i jakiś taki nieapetyczny ,

- nie poddaję się jednak i od poniedziałku stosuję go codziennie na hauschke i z dnia na dzień jestem coraz bardziej zachwycona,

Więc jak widzicie moje nastroje z DP były totalnie skrajne. Miłość trudna, z ciężkim początkiem, ale zapewne na całe lata. Teraz na pewno dokupię puderniczką, ale z jaśniejszy odcieniem jednak na zimę (chyba 50).
No i muszę nauczyć się nakładania go również solo ( apropo Contax zdradź proszę na jaką bazę go nakładasz? ). Bo póki co na większe wyjścia nie radzę sobie jeszcze z nim.

Ale nauka warta jest poświęcenia, bo w efekcie końcowym ten kompakt jest boski!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 11:15   #3323
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Foxina cieszę się, że mimo przygód jesteś zadowlona z DP

50 jest do kupienia tylko za garnicą albo na allegro.

DP nakładam na serum z antyoksydantami Pauli Choice => http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13802, ale generalnie chodzi o bazę z silikonami, czyli mogą to być typowe bazy po makijaż ale też kremy naszpikowane silikonami. Bardzo ważne - między bazą, a DP trzeba odczekać co najmniej 10 minut; baza musi dobrze połączyć się ze skórą, bo inaczej może się zwałkować i skóra będzie nierówno łapać puder.

Przy DP jak i innych kompakatach pudrowych ważny też jest sposób nakładania - czyli pędzel = lżejsze krycie i matowienie, gąbeczka = mocne krycie i mat. Ja osobiście wolę wariant z pędzlem.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 11:39   #3324
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

dziękuję Contax.

Wydaje mi się, że powodem spływania makijażu -> DP juz po godzinie był też po części użyty wcześniej filtr + stres + ruch oczywiście. Niedługo czeka mnie kolejne wesele więc na pewno zaopatrzę się w jakąś bazę. Widziałam w superpharm akurat w promocji bazę kaszmirową daxa. Recenzje na KWC od zachwytu po rozpacz, ale chyba przetestuję ją.
Zauważyłam też, że im bardziej staram się dopracować makijaż, tym on bardziej jest niewdzięczny później
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 16:24   #3325
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
dziękuję Contax.

Wydaje mi się, że powodem spływania makijażu -> DP juz po godzinie był też po części użyty wcześniej filtr + stres + ruch oczywiście. Niedługo czeka mnie kolejne wesele więc na pewno zaopatrzę się w jakąś bazę. Widziałam w superpharm akurat w promocji bazę kaszmirową daxa. Recenzje na KWC od zachwytu po rozpacz, ale chyba przetestuję ją.
Zauważyłam też, że im bardziej staram się dopracować makijaż, tym on bardziej jest niewdzięczny później
Ja na wieczorne bezfiltrowe wyjscia kładę DP na Hydrozel Olay lub krem Antybakteryjny AA - na obu spisuje się świetnie
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 13:49   #3326
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Podbijam pytanie vincecika z poprzedniej strony. Czy można nakładać filtr-skrobia-filtr? Czy tak rozdzialona dawka filtru się sumuje? Bo wygląda to na mnie śwtienie, ale jeszcze żeby dzialało...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 15:40   #3327
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Wrzucam zdjęcie porównawcze najjaśniejszego kompaktu Smashboxa (dziś przyszedł, więc na prawdę nie wiem jak się spisuje ) i najjaśniejszego DP - nr 50.

Fatalne światło, ciemno na zewnątrz i dodatkowo przyciemnione szyby - zdjęcia bez lampy robione były przy górnym świetle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z lampą.JPG (110,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez lampy.JPG (99,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez lampy2.JPG (80,0 KB, 99 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 17:48   #3328
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Aga chyba masz w koncu dobrze dobrany pyder. Nie powinien byc za ciemny.

Straszna jest ta czarna gabka do aplikacji

A'propos Smashboxa Siedze z ich baza zielona baza na paszczy i tak na szybko Baza jest transparentna, zaraz po nalozeniu skora robi sie zielonkawa, ale w trakce wsmarowywania i wtapiania sie w skore kolor zupelnie znika i skora jest lekko rojasniona i matowa. Raczej bez eyforii
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 23:16   #3329
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie powinien, choć i do DP się przekonałam i nanoszony pędzlem na zmatowiony filtr wygląda naturalnie ale nie powiem, wkurza mnie ta rozwalona puderniczka

Co do zielonej bazy - muszę ją przetestować, bo za bardzo mi siedzi w głowie zielony korektor nałożony w normalnej ilości (a nie jak dziś, z rozpędu dałam tyle, że podkład ledwo sobie poradził) też się wtapia i po chwili znika, więc muszę porównać na własnej skórze efekty ale to następną razą w Sephorze
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 07:38   #3330
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

ładny ten kolorek smashboxa Aga daj znać później jak się ma trwałość w stosunku do DP proszę


Do mnie właśnie leci 50 DP ->ta już z pudernicą. Obecna 40 jest ok dla mnie ale nałożona na hauschke, przez co rozjaśniona przez nią. Solo potrzebuje coś ciut bardziej jaśniejszego.
Powoli coraz bardziej rozkochuję się w kompaktach
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.