Marc Jacobs - kolorówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-25, 17:04   #1
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330

Marc Jacobs - kolorówka


Nie znalazłam istniejącego wątku, a że od niedawna kolorówka Marc Jacobs dostępna jest w polskich Sephorach to rzucam temat.

Miałyście styczność z kosmetykami tej marki? Zapraszam do dyskusji.

Ja na razie kupiłam podkład Genius Gel, myślę intensywnie nad paletą cieni
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 18:02   #2
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

O, wątek dla mnie! Super, że założyłaś Ja kupiłam paletkę The Lolita i jest bosssska Dawno nie miałam tak ślicznego makijażu oka, dostałam mnóstwo komplementów Wczoraj kliknęłam róż Reckless (przepiękny brudny róż) i błyszczyk Overprotected (mleczny baby pink) Jutro już będą u mnie

Paletka i makijaż zrobiony paletką (oczywiście aparat pozjadał kolory i te niuanse kolorystyczne )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07864 (Copy).jpg (139,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07882 (Copy).jpg (97,4 KB, 99 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 18:59   #3
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Ja też mam paletę Lolita, ale mam inne zdanie Jest zupełnie przeciętna, zarówno pod względem jakości cieni i pigmentacji, kolorystyki. Napaliłam się na nią i kupiłam bez oglądania i to był błąd, zmacawszy ją wybiłabym sobie zakup z głowy.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 19:06   #4
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Dołączam
Na razie mam tylko eyeliner, ale jeszcze go nawet nie testowałam. Dzisiaj zamówiłam za to w intenretowej S. paletkę cieni The Tease (fiolety) i kredkę do oczu Think (czy jakoś tak ). Na wszelki wypadek za bardzo się nie napalam, zobaczymy co to za cuda będą .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 19:10   #5
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Ja mam lakier do paznokci kolor Jezebel. W internecie wygląda na ciemne wino, na stronie sephory na brąz, na moich paznokciach jest ciemną, klasyczną czerwienią. Jestem z niego bardzo zadowolona, idealnie kryje, trzyma się bardzo długo, schnie momentalnie. Przede wszystkim uwielbiam jego konsystencję- jest jakby żelowa. Pierwszy raz w życiu nie upaćkałam sobie skórek przy malowaniu paznokci, pędzelek precyzyjnie maluje i równomiernie rozkłada lakier na płytce. Nie żałuję zakupu, bo kupiłam lakier z kodem 3za2 w sepho i to jest mój jedyny lakier, używam tylko czerwieni
Mam też dwie szminki Le Marc- So Sophia i Je t'aime. So sofia miała być koralową czerwienią a na moich ustach jest jakiś taki mocno różowy i bardzo intensywny. Nie za bardzo mi się udał ten kolor. Za to j'taime jest idealnie dopasowany do naturalnego koloru moich ust. To jest mocno brudny róż, lekko ciemny, ale naturalny. Szminki są bardzo trwałe (noszę bez konturówki) i nie schodzą z ust mimo jedzenia, picia, mówienia. Tarłam usta ręką i lekko ją barwił, ale na ustach kolor był. Kremowa, gęsta (ale nie ciężka) konsystencja. Mimo, że ma nawilżać, uważam, że usta muszą być odpowiednio zadbane przed nałożeniem tej pomadki. Jutro będę testować szminkę nakładając ją pędzelkiem, mam wrażenie, że efekt będzie lepszy.

Jak wykończę zapasy swoich eyelinerów i podkładów, będę się czaić na Genius Gel (chociaż nie wiem czy będzie dla mnie dobry, mam lekko suchą skórę), kredkę żelową, tusz do rzęs i może konturówkę.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 19:59   #6
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Ja też mam paletę Lolita, ale mam inne zdanie Jest zupełnie przeciętna, zarówno pod względem jakości cieni i pigmentacji, kolorystyki. Napaliłam się na nią i kupiłam bez oglądania i to był błąd, zmacawszy ją wybiłabym sobie zakup z głowy.
Kurcze szkoda, że Ci nie podpasowała Tak to jest, jeden produkt, a komuś pasuje, a komuś nie. Więc warto testować przed zakupem...

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A macałyście może cienie w kredce? O kurde, ale pigmentacja i konsystencja Ja macałam i pomyślałam tylko WOW! Mega są i kolory piękne
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 20:08   #7
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A macałyście może cienie w kredce? O kurde, ale pigmentacja i konsystencja Ja macałam i pomyślałam tylko WOW! Mega są i kolory piękne
Ja nie macałam, ale nie przeszkodziło mi to w zamówieniu jednej (wybrałam na razie granat). Właśnie o nich dużo dobrego słyszałam, więc zaryzykowałam bez testów .

Edit - pomyliłam wszystko. Ty o cieniu w sztyfcie, ja o kredce do powiek, sorry

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-03-25 o 22:06
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 20:08   #8
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A macałyście może cienie w kredce? O kurde, ale pigmentacja i konsystencja Ja macałam i pomyślałam tylko WOW! Mega są i kolory piękne

Macałam cienie w kredce, piękne są. I Lolitę też, przed zakupem powstrzymuje mnie tylko przytłaczająca ilośc już posiadanych cieni.

W następnej kolejności chyba skuszę się na lakier.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 20:17   #9
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Ja z kolei też napalona, ale muszę zaczekać do wypłaty
Czaję się na szminki Georgie Girl i może Core Cora, jeśli nie będzie zbyt podobna do Adriano (True Coral) Toma Forda, poza tym szminka Strange Magic - tylko tu się waham, bo wygląda pięknie, kolor też świetny jak dla mnie, niestety ma błyszczące wykończenie i znika w tempie ekspresowym...stwierdziła m to jednak po jednym teście, więc daję jej jeszcze szansę.
Poza tym Dziewczyny na wątku promocyjnym kusiły korektorem, też chcę
I bardzo mi się marzy duo Mirage do konturowania, ale najchętniej bym przetestowała przed zakupem, a do testera wszyscy pchają brudne paluchy i nie widzi mi się nakładać tego na twarz. Ciekawa jestem, jak wygląda "matowy rozświetlacz", czy nie jest to po prostu zwykły jasny puder, no i jak się ma sam bronzer do takich kolorów, jak MACowy Taupe albo Next to skin.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 20:28   #10
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja z kolei też napalona, ale muszę zaczekać do wypłaty
Czaję się na szminki Georgie Girl i może Core Cora, jeśli nie będzie zbyt podobna do Adriano (True Coral) Toma Forda, poza tym szminka Strange Magic - tylko tu się waham, bo wygląda pięknie, kolor też świetny jak dla mnie, niestety ma błyszczące wykończenie i znika w tempie ekspresowym...stwierdziła m to jednak po jednym teście, więc daję jej jeszcze szansę.
Poza tym Dziewczyny na wątku promocyjnym kusiły korektorem, też chcę
I bardzo mi się marzy duo Mirage do konturowania, ale najchętniej bym przetestowała przed zakupem, a do testera wszyscy pchają brudne paluchy i nie widzi mi się nakładać tego na twarz. Ciekawa jestem, jak wygląda "matowy rozświetlacz", czy nie jest to po prostu zwykły jasny puder, no i jak się ma sam bronzer do takich kolorów, jak MACowy Taupe albo Next to skin.
Strange Magic to taki baby pink? Wszędzie na swatchach się różni
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 21:20   #11
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Mnie kuszą cienie w kredce, swatche wyglądają pięknie. Na pewno przyjrzę się na żywo podkładowi, Lolicie (na zdjęciach taki zwyklak, może na żywo bęzie lepiej?) i duo do konturowania.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 21:28   #12
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Mnie kuszą cienie w kredce, swatche wyglądają pięknie. Na pewno przyjrzę się na żywo podkładowi, Lolicie (na zdjęciach taki zwyklak, może na żywo bęzie lepiej?) i duo do konturowania.
O podkładzie na razie mogę powiedzieć tylko, że co prawda potrafi podkreślić suche skórki ale kiedy tego nie robi daje piękny efekt. Coś czuję, że to będzie miłość.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 21:36   #13
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Jaką masz cerę?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 21:42   #14
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Jaką masz cerę?

Suchą, bez niedoskonałości, z drobnymi zmarszczkami mimicznymi.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 21:48   #15
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Dziewczyny,a czy testowałyście lub chociaż widziałyście ten duet konturująco - rozświetlający, jak wygląda ten jaśniejszy kolor?

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/K...2_3_Contouring

Na KWC póki co jedna opinia
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 22:03   #16
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Szkoda, że nie wprowadzili tych szmineczek, na pewno bym którąś capnęła http://2.bp.blogspot.com/-Vgj7xrgKe6...lor-Sticks.jpg
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 22:11   #17
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Mam problem z cytowaniem. Dzięki za odpowiedź, Kumiho. Ja mam za to mieszaną, myślę, że przed zakupem poproszę o próbkę tego geniusza.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 22:18   #18
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Mam problem z cytowaniem. Dzięki za odpowiedź, Kumiho. Ja mam za to mieszaną, myślę, że przed zakupem poproszę o próbkę tego geniusza.
Poproś koniecznie, bo ma mieszane opinie. Będę aktualizować moje wrażenia z noszenia
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 22:22   #19
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Chętnie poczytam. Napisz jeszcze proszę, jaki wybrałaś kolor? I jaki masz kolor zazwyczaj np. w MAC?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 22:34   #20
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Do Poziomki (też mam problem z cytowaniem):

Strange Magic to trochę straszny kolorek jeśli komuś nie jest dobrze w totalnych, rozbielonych nudziakach. To taki różowawy, raczej chłodny bardzo blady beż, najjaśniejszy ze wszystkiego, co mam. Jest nawet trochę jaśniejszy, niż Nude Vanilla Toma Forda, ale zbliżony do tego odcienia, może odrobinę bardziej chłodny. Z tym, że przez inne wykończenie daje też inny efekt. Kolor można stopniować, pierwsza warstwa jest dość delikatna, następne dają mocny, jasny kolor.

Wydaje mi się, że jeśli masz ochotę na nude, a nie masz pewności co do tego, jak byłoby Ci akurat w tym kolorze, lepiej będzie celować w Moody Margot (swoją drogą też śliczna). Tu swatche na ustach tych pomadek. Dziewczyna ma ciemną karnację, ale kolory na swatchach na ustach nie są przekłamane.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 23:04   #21
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Do Poziomki (też mam problem z cytowaniem):

Strange Magic to trochę straszny kolorek jeśli komuś nie jest dobrze w totalnych, rozbielonych nudziakach. To taki różowawy, raczej chłodny bardzo blady beż, najjaśniejszy ze wszystkiego, co mam. Jest nawet trochę jaśniejszy, niż Nude Vanilla Toma Forda, ale zbliżony do tego odcienia, może odrobinę bardziej chłodny. Z tym, że przez inne wykończenie daje też inny efekt. Kolor można stopniować, pierwsza warstwa jest dość delikatna, następne dają mocny, jasny kolor.

Wydaje mi się, że jeśli masz ochotę na nude, a nie masz pewności co do tego, jak byłoby Ci akurat w tym kolorze, lepiej będzie celować w Moody Margot (swoją drogą też śliczna). Tu swatche na ustach tych pomadek. Dziewczyna ma ciemną karnację, ale kolory na swatchach na ustach nie są przekłamane.
Oj to Strange Magic nie dla mnie.. byłabym jak trupek w niej..
Ale Moody Margot wpada w brzoskwinię, a ja na ustach toleruję tylko róże tak naprawdę..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 13:25   #22
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Chętnie poczytam. Napisz jeszcze proszę, jaki wybrałaś kolor? I jaki masz kolor zazwyczaj np. w MAC?
Mam kolor 22 Light Bisque, w MAC mam NC20.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 13:43   #23
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Dziękuję, ja podobnie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 23:00   #24
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Ja dziś zamówiłam duo do konturowania
Macałam w Sephorze szminki, bardzo fajna, masełkowata konsystencja i podobały mi się trójki cieni, szczególnie najjaśniejszy- piękna, lśniąca tafla
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 23:22   #25
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ja dziś zamówiłam duo do konturowania
Macałam w Sephorze szminki, bardzo fajna, masełkowata konsystencja i podobały mi się trójki cieni, szczególnie najjaśniejszy- piękna, lśniąca tafla
Ooo to koniecznie daj znać, jak się będzie sprawowało. Ja się ciągle waham, bo drogie to, a chcę zrobić hurtowe zakupy. Który kolor wzięłaś?

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Oj to Strange Magic nie dla mnie.. byłabym jak trupek w niej..
Ale Moody Margot wpada w brzoskwinię, a ja na ustach toleruję tylko róże tak naprawdę..
No mógłby być efekt jak na obrazku Jak będziesz miała możliwość, to sobie przetestuj, a może będzie trafiony?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 23:29   #26
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

MissScareAll dam znać jak dojdzie wypróbuje Zamówiłam kolor Mirage


Czytałam, ze zastanawiacie się nad tym jaśniejszym odcieniem z duo, no cóż typowym rozświetlaczem to nie jest. To taki bardziej puder modelujący, przy świetlówkach było widać, że ma delikatne zdolności odbijajace światło, ale nie jest to typowy rozświetlacz
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:41   #27
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Też jestem bardzo ciekawa tego duo w tym średnim odcieniu i chyba dziś się skuszę na nie
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:44   #28
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
MissScareAll dam znać jak dojdzie wypróbuje Zamówiłam kolor Mirage


Czytałam, ze zastanawiacie się nad tym jaśniejszym odcieniem z duo, no cóż typowym rozświetlaczem to nie jest. To taki bardziej puder modelujący, przy świetlówkach było widać, że ma delikatne zdolności odbijajace światło, ale nie jest to typowy rozświetlacz
Nie mogę się doczekać
Właśnie Mirage też mnie bardzo kusi. Ten jaśniejszy puder wydał mi się po prostu takim zwykłym pudrem, których (właśnie takich jasnych) mam całe mnóstwo... Te "normalne" też często odbijają światło. Jestem więc ciekawa, czy to chwyt marketingowy typu upchnięcie brązera i jasnego pudru w jednym, czy rzeczywiście daje jakiś wyjątkowy efekt.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:29   #29
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Dziewczyny, któraś wie czy dodają w Sephora mini szminkę MJ przy zakupie normalnej ? Trzeba mieć jakiś kupon?
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 10:31   #30
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ^ Red dress ^ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś wie czy dodają w Sephora mini szminkę MJ przy zakupie normalnej ? Trzeba mieć jakiś kupon?
Podobno jak kupisz rzeczy z MJ za 169 (?) to dostajesz mini szminkę, ale też jestem ciekawa czy trzeba mieć jakiś kupon...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 21:16:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.