Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 21:04   #91
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ależ porównywałam (pisałam o tym w wątku głównym), właśnie Buff'd Original z EDM Intensive. Jedna grubsza warstwa Buff'd kryje lepiej niż dwie warstwy EDM (tak wykazały moje testy przy okazji swatcha).



Żółte tony wybijają się mocno na zdjęciu, bo nakładałam grubą warstwę podkładu, właśnie po to, żeby było widać tonację kolorystyczną. Przy cieniutkiej, roztartej warstwie nie będą aż tak wyraźne.
Ale mówisz o korektorach o nazwie intensive, a nie o intensive jako formule podkładu, tak?
Nie doczytałam jeśli tak, więc przepraszam
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 22:02   #92
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Mówię o podkładach Intensive (Linen, Perfect).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-07 o 02:24
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 07:03   #93
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Super Napisz, kiedy Ci wyślą, bo jestem ciekawa, czy tylko mnie nie lubią i się tak ociągają z wysyłką

Anecka - Spoko U mnie będzie podobnie, po urodzinach odkładam kasę na podatek a nadwyżka idzie na minerały tylko ja chcę już moje próbki!
UPS.. no wlasnie nie wzielam pod uwage ze vat bede placila.. AAA ja nie mam kasy juz loooool nie no i musze z PP znow na konto przelewac jak sie tak da ;]
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 08:31   #94
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Skusiłyście mnie , zamówiłam próbki.
Wzięłam: cornsilk, sungrass, biscuit, bisque i wool.
Bardzo się cieszę, bo to znając Twoje kolory EDM to znaczy że i moje typy są w miarę dobre (albo że obie się pomyliłyśmy)

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Super Napisz, kiedy Ci wyślą, bo jestem ciekawa, czy tylko mnie nie lubią i się tak ociągają z wysyłką

Anecka - Spoko U mnie będzie podobnie, po urodzinach odkładam kasę na podatek a nadwyżka idzie na minerały tylko ja chcę już moje próbki!
Ja zamówiłam wczoraj ok. 18, dziś o 2 naszego czasu dostałam maila o zmianie statusu zamówienia na shipped - może przyśpieszyli z uwagi na wzrost zamówień z Polski?
Ja oprócz próbek podkładów wzięłam próbkę setting powder, 1 cień i 1 pigment (wyśmienity 1 post - swatch'e cieni i pigmentów chyba najlepsze jakie widziałam - gratulacje dla założycielki wątku i wszystkich dorzucających linki)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 09:19   #95
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
UPS.. no wlasnie nie wzielam pod uwage ze vat bede placila.. AAA ja nie mam kasy juz loooool nie no i musze z PP znow na konto przelewac jak sie tak da ;]
A ja miałam sobie zostawić na koncie określoną sumę i nie ruszać, i tak kiedy uzbieram to coś wydam i tak w kółko Chwała Bogu zaraz urodziny i jakis przypływ gotówki powinien być

U mnie już shipped!
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 09:26   #96
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
U mnie już shipped!
U mnie też, a wzięłam próbki tylko cieni
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 09:44   #97
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Wklejam linki do kilku zdjęć. Podkłady aplikowałam pędzelkiem, żeby było widać, jak mniej więcej wyglądają po roztarciu, ale też całkowicie nie rozcierałam, bo za bardzo stopiłyby się ze skórą. Buff'd nakładałam jedną warstwę, EDM dwie lub trzy. Na ostatniej fotce widać różnicę między podkładami Buff'd i EDM: Buff'd są pozbawione rozświetlających drobinek miki, w EDM są one widoczne, szczególnie w formule Matte.

Buff'd Original w cieniu
Buff'd Original w słońcu
Buff'd i EDM w cieniu
Buff'd i EDM w słońcu
Buff'd i EDM, zbliżenie na mikę

Zaktualizowany opis odcieni Buff'd:

Fawn - ekstremalnie jasny, z leciutką nutką różu niewidoczną po roztarciu, absolutnie pozbawiony żółtych tonów; będzie idealny do porcelanowej karnacji;

Biscuit - pod względem jasności porównywalny do Fawn; wyważony beż, z delikatną przewagą żółtych tonów;

Sungrass - proszek wygląda niemal identycznie jak Biscue, w rzeczywistości jest jaśniejszy, zawiera czysty żółty pigment (podejrzewam, że jest to ciemniejsza wersja Cornsilk);

Bisque - podobny do Sungrass, ale oprócz wyraźnych żółtych tonów ma domieszkę beżu (po roztarciu będzie ciemniejszy niż Sungrass).


Jak widać na zdjęciach, Biscuit idealnie stapia się z moją skórą na rękach, dla twarzy jestem ciemniejsza, myślę, że najlepszy będzie dla mnie miks Biscuit i Fair. Niedługo powinnam dostać Golden Fair i Sunkissed Fair z EDM, więc będę mogła porównać je z Buff'd. Jeśli chodzi o Fawn i Biscuit (prawdopodobnie także Cornsilk), to będą na pewno dobre dla osób używających najjaśniejszych odcieni EDM.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-13 o 09:45
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 10:53   #98
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
U mnie już shipped!
u mnie też u mnie też zamawiałam w sobotę wieczorem i już mam shipped. coś czuję, że jak przyjdą to będę zamawiała od razu całość no i oczywiście mam ochotę na wszystkie próbki cieni jakie są tam możliwe ale wezmę tylko kilka trzeba się trzymać w ryzach
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 11:28   #99
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
u mnie też u mnie też zamawiałam w sobotę wieczorem i już mam shipped. coś czuję, że jak przyjdą to będę zamawiała od razu całość no i oczywiście mam ochotę na wszystkie próbki cieni jakie są tam możliwe ale wezmę tylko kilka trzeba się trzymać w ryzach
A ja jeszcze nie wiem, bo mam zamówiony Buff, Rhea, EDM i Lumiere... Oby wszystko szybko poprzychodziło Lori, super praca, znowu
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:37   #100
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja dzis rano kolo 6 (wiec u nich noc była) zamowilam probki cieni a i tak na jeden juz mi kasy nie styklo :/ no i mike czystą.

Oto moje zamowienie, ktore juz jest shipped
Kompletnie nie wiedzialam jakie cienie brac! Nie wzielam zadnego brązu, mialam wziac turquoise, ale juz mi kasy nie starczylo hehe. Takze zapodalam sobie rdzawym, fuksja, zoltym (zastanawiam sie czy zolty mi bedzie pasowal taki mocny), jakis bordowo sliwkowy, no i czarny

1 x copper penny = $1.00
Size Sample Size
1 x fuchsia = $1.00
Size Sample Size
1 x lemon = $1.00
Size Sample Size
1 x electric = $1.00
Size Sample Size
1 x coal = $1.00
Size Sample Size
1 x sericite = $1.00
Size Sample Size
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:07   #101
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziewczyny - przede wszystkim chciałabym się przywitać Poczytuję Was już trochę i dzisiaj zrobiłam pierwsze zamówienie. Jakie to proste!!!! Wielkie buziaki dla wszystkich, którzy tworzyli instrukcje itp

Już się nie mogę doczekać aż moje próbeczki przyjdą
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 13:54   #102
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja dzis rano kolo 6 (wiec u nich noc była) zamowilam probki cieni a i tak na jeden juz mi kasy nie styklo :/ no i mike czystą.

Oto moje zamowienie, ktore juz jest shipped
Kompletnie nie wiedzialam jakie cienie brac! Nie wzielam zadnego brązu, mialam wziac turquoise, ale juz mi kasy nie starczylo hehe. Takze zapodalam sobie rdzawym, fuksja, zoltym (zastanawiam sie czy zolty mi bedzie pasowal taki mocny), jakis bordowo sliwkowy, no i czarny

1 x copper penny = $1.00
Size Sample Size
1 x fuchsia = $1.00
Size Sample Size
1 x lemon = $1.00
Size Sample Size
1 x electric = $1.00
Size Sample Size
1 x coal = $1.00
Size Sample Size
1 x sericite = $1.00
Size Sample Size
Ładne zakupy Potem koniecznie opisz, jak z jakością, trwałością i kolorami, bo jestem ciekawa.

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - przede wszystkim chciałabym się przywitać Poczytuję Was już trochę i dzisiaj zrobiłam pierwsze zamówienie. Jakie to proste!!!! Wielkie buziaki dla wszystkich, którzy tworzyli instrukcje itp

Już się nie mogę doczekać aż moje próbeczki przyjdą
Bardzo się cieszę, że się udało No i mam nadzieję, że wszystko Ci podpasuje. A jakie wzięłaś kolory?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 14:08   #103
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Lorri swietne zdjecia, upewnilas mnie, ze dobrze wybralam kolory Podklad Biscuit pieknie sie stapia z twoja skora

iwi82 witaj Podziel sie z nami wrazeniam jak juz dostaniesz i pzrestestujesz mineraly, kazda opinia cenna

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-13 o 14:22
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 14:12   #104
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Lorri, jesteś niesamowita z tymi opisami. Gdyby nie Ty pewnie nie zamówiłabym buff'd już się nie mogę doczekać!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 15:10   #105
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dzięki dziewczyny za miłe powitanie
Oto moje zamówienie:

podkłady:

1 x ginger = $1.50
Size Sample Size
Formulation Original
1 x antique = $1.50
Size Sample Size
Formulation Original
1 x chamois = $1.50
Size Sample Size
Formulation Original
1 x wool = $1.50
Size Sample Size
Formulation Original
1 x sungrass = $1.50
Size Sample Size
Formulation Original

cienie: (ostatnio mam fazę na purpurę w różnych odcieniach)

1 x braisin = $1.00
Size Sample Size
1 x electric = $1.00
Size Sample Size
1 x awaken = $1.00
Size Sample Size
1 x indigo = $1.00
Size Sample Size

Ja generalnie mam jasną cerę ze zdecydowanymi żółtymi tonami (ciepła karnacja). Zawsze w normalnych podkładach przeszkadzały mi różowe tony - tutaj wreszcie mogę ich uniknąć.

Oczywiście jak próbeczki przyjdą, to nie omieszkam podzielić się opiniami i załączę zdjątka

Mam zamiar jeszcze zamówić na joppa, tylko czekam aż mi kasa na pay pala przyjdzie
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:14   #106
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ładne zakupy Potem koniecznie opisz, jak z jakością, trwałością i kolorami, bo jestem ciekawa.

Pewnie ze opisze, zrobie fotki itd Zupelnie przypadkowo wzielam te kolory, bo ja tylko brazami i czasami fioletem sie maluje.. wiec zolty, czarny i rudy to novum

Iwi82, tez bedziesz musiala fotkami zaświecic ciekawa jestem podkladow, szczegolnei wool i cieniu indigo
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:27   #107
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja generalnie mam jasną cerę ze zdecydowanymi żółtymi tonami (ciepła karnacja). Zawsze w normalnych podkładach przeszkadzały mi różowe tony - tutaj wreszcie mogę ich uniknąć.
Rzeczywiście, mam wrażenie, że Buff'd specjalizuje się w tych żółciach. To chyba z myślą o klientkach Azjatkach. Ja właśnie zamówiłam dwie sztuki Fair do miksów i dwie sztuki finishing powder Putty - przyznam, że z ciekawości, chcę się przekonać, czy rzeczywiście na tyle transparentny, że będzie dobry dla bladziochów.

Porobiłam screeny przy okazji zamawiania, to może jak znajdę chwilę, skleję z tego przewodnik ilustrowany .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 17:02   #108
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Iwi, ładne zamówienie, chociaż podkłady to nie moje kolory, ja więłam sobie tylko dwa najjaśniejsze, ale Ty raczej w kolorze mojej mamy jesteś, to będę polegać na Twoich odczuciach i fotkach

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Pewnie ze opisze, zrobie fotki itd Zupelnie przypadkowo wzielam te kolory, bo ja tylko brazami i czasami fioletem sie maluje.. wiec zolty, czarny i rudy to novum
A ja nie zamówiłam żadnych cieni a tak kusicie, że zaczynam żałować. A co do kolorów - trzeba odkrywać nowe lądy


Lorri, super, że wzięłaś ten Putty, mnie też interesuje a Ty jesteś taka dobra w tych zdjęciach i opisach, że można zaufać tej ocenie
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 23:29   #109
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

A ja juz mam shipped, lalalalala....
Watek UP!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 07:50   #110
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja też już mam shipped!!!! jupi
Trzeba przyznać, że oni błyskawica są

Fotki oczywiście będą jak tylko zamówienie dojdzie
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:02   #111
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziś otrzymałam próbki zamawiane tydzień temu . Tempo ekspresowe ! Tylko takie malutkie wyglądają . Wiem, wiem, to tylko próbki, ale nawet nie wiem jak się zabrac do testowania. Nie otrzymałam jeszcze pędzla z EDM. Mam zwykły, średniej klasy pędzel do pudru. Jest duży, jak każdy do pudru i mam wrażenie, że jak umaczam go w tych próbkach to już nic z nich nie zostanie. Nie wiem jak nakładac ten puder, czy próbowac na sucho, czy na mokro. A jeśli tak to jaką techniką . Możecie coś doradzic doświadczone fanki podkładów mineralnych ?
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:05   #112
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Dziś otrzymałam próbki zamawiane tydzień temu . Tempo ekspresowe ! Tylko takie malutkie wyglądają . Wiem, wiem, to tylko próbki, ale nawet nie wiem jak się zabrac do testowania. Nie otrzymałam jeszcze pędzla z EDM. Mam zwykły, średniej klasy pędzel do pudru. Jest duży, jak każdy do pudru i mam wrażenie, że jak umaczam go w tych próbkach to już nic z nich nie zostanie. Nie wiem jak nakładac ten puder, czy próbowac na sucho, czy na mokro. A jeśli tak to jaką techniką . Możecie coś doradzic doświadczone fanki podkładów mineralnych ?
Dokladnie ktorego zamawialas? Super ze doszly Tak więc co posiadasz na chwile obecną?
Same podklady czy rowneiz cienie?
Ja tez mam pedzel ale niskiej polki i do rozu i nim paćkam na twarzy buahaha.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:08   #113
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Jestem w szoku... Zamawiałam próbeczki wczoraj wieczorem, a już o 2 w nocy dostałam maila, że wysłane. Podejrzewam, że będą się bardzo starać jak najszybciej realizować zamówienia osób z lokalizacją Poland , bo nasz Wizażowy wątek, to chyba najdłuższy temat poświęcony Buff'd, jaki można znaleźć w necie. Mam nadzieję, że poczta też się postara i za tydzień będę już pracować nad formulacją idealnego odcienia podkładu .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:16   #114
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cześć wszystkim Dzikim Fankom Proszku,
od dłuższego czasu obserwuję te Wasze dyskusje o minerałkach i tak mnie zaraziłyście tymi kosmetykami mineralnymi, że też sobie trochę pozamawiałam. Dzisiaj dotarły do mnie buff'd zamówione tydzień temu. Niezbyt duże te próbeczki, ale za to dwie (co prawda jeszcze mniejsze) gratis z pudrem wykańczającym i nabłyszczaczem. Dziś już nie będę próbować, ale od jutra zacznę i dam znać jak się sprawują. Z EDM jestem jak na razie bardzo zadowolona
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:17   #115
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Wynika z tego, że tylko u mnie się nie popisali, próbki zamówiłam 6 stycznia, a wysłali 9 stycznia, czyli w piątek akurat przed weekendem, więc nic dziwnego, że jeszcze nie dotarły. Może teraz jak już wiedzą o nas działają szybciej
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:17   #116
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dokladnie ktorego zamawialas? Super ze doszly Tak więc co posiadasz na chwile obecną?
Same podklady czy rowneiz cienie?
Ja tez mam pedzel ale niskiej polki i do rozu i nim paćkam na twarzy buahaha.
Zamówienie złożyłam 6 stycznia i od razu zapłaciłam poprzez przelew internetowy. Otrzymałam podkłady, które zamówiłam:

bisque
cirnsilk
biscuit
lace

Otrzymałam gratisowo:
róż - petal
cień do powiek - eaa noa

Nie mam teraz czasu na testy. Pewnie wieczorem dokładnie poprzyglądam się kosmetykom. Na pewno inaczej będą wyglądały na skórze. Ale jak tak patrzę na pierwszy rzut oka widzę, że są dosyc jasne. Bisque i ewentualnie lace powinny najbardziej pasowac. Ale testy na skórze dopiero pokażą czy się nie mylę. Zastanawiam się tylko jak testowac. Od czego zacząc. Na sucho, na mokro, pędzlem czy może ... palcem...

Zapomniałam dodac, że 8 wysłali

Edytowane przez _marcepanka_
Czas edycji: 2009-01-14 o 19:18 Powód: data wysyłki
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:21   #117
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

ja też zamówiłam 6 stycznia i 8 wysłali... więc może już niedługo
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:30   #118
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Oczywiście nie mogłam sie powstrzymac i musiałam otworzyc próbeczki
I jeśli chodzi o wrażenia tak na szybko, to już zdaję relację:

Zanurzyłam palec w woreczku i nałożyłam na sucho odrobinę podkładu. W szoku jestem jak kryje . W sztucznym świetle idealny wydaje się byc bisque, natomiast lace powinien ładnie wyglądac na policzkach . Pozostałe są chyba za jasne. Ale sprawdzę jeszcze dokładnie jutro w naturalnym świetle.
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:31   #119
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Nie otrzymałam jeszcze pędzla z EDM. Mam zwykły, średniej klasy pędzel do pudru. Jest duży, jak każdy do pudru i mam wrażenie, że jak umaczam go w tych próbkach to już nic z nich nie zostanie. Nie wiem jak nakładac ten puder, czy próbowac na sucho, czy na mokro. A jeśli tak to jaką techniką . Możecie coś doradzic doświadczone fanki podkładów mineralnych ?
Mam identyczną sytuację. Czekam na pędzle EDM, a póki co próbowałam aplikować zwykłym dużym do pudru, z naturalnego włosia.

Marcepanko, nie maczaj pędzla w całej próbce, bo zrobisz sobie na twarzy maskę na miarę mumii egipskiej . Odrobinkę, dosłownie odrobinkę podkładu wysyp z woreczka na czysty (najlepiej przetarty spirytusem), dość szeroki spodeczek - to może być pokrywka od jakiegoś pudru lub kremu, i dopiero tę drobinkę nabieraj na pędzel, ale też nie całość na raz, tylko najpierw spróbuj mniejszą ilość. Postaraj się nabrać podkład na pędzel równomiernie, w taki sposób, żeby nie było na nim widać żadnych grudek, jeśli będą to otrzep lekko pędzel lub rozmiażdż grudki na spodku.

Podkład Buff'd Original jest mega wydajny, bo bardzo kryjący. Na początek trzeba aplikować możliwie małą ilość i dopiero potem ewentualnie ją zwiększać. Zwykłym pędzlem dość ciężko się nakłada. Ja rozprowadzałam podkład na twarzy tradycyjną "minerałową" metodą - robiąc kółka. Nie polecam aplikacji palcami, nawet miejscowej - warstwa podkładu będzie za gruba i trudna do rozprowadzenia.

Jak już będę miała pędzle to wypróbuję metodę na mokro, chociaż obiło mi się o... oczy, że Buff'd w tej wersji nakłada się dość opornie. Przetestujemy, ocenimy. Inna sprawa, że ze względu na wypryskofobię, wolałabym kłaść na twarz czyste minerały bez wody czy innych dodatków. Brak wilgoci oznacza dla bakterii utrudniony rozwój .

Powrzucam za jakiś czas linki do instrukcji aplikacyjnych (w pierwszym poście).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:44   #120
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Dziś otrzymałam próbki zamawiane tydzień temu . Tempo ekspresowe !
Zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Dzikim Fankom Proszku,
od dłuższego czasu obserwuję te Wasze dyskusje o minerałkach i tak mnie zaraziłyście tymi kosmetykami mineralnymi, że też sobie trochę pozamawiałam. Dzisiaj dotarły do mnie buff'd zamówione tydzień temu. Niezbyt duże te próbeczki, ale za to dwie (co prawda jeszcze mniejsze) gratis z pudrem wykańczającym i nabłyszczaczem. Dziś już nie będę próbować, ale od jutra zacznę i dam znać jak się sprawują. Z EDM jestem jak na razie bardzo zadowolona
Witamy fajne gratisy, też bym takie chciała
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.