Dlaczego zawsze się zakochują ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 17:44   #1
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902

Dlaczego zawsze się zakochują ?


Wiele osob twierdzi,ze nie istnieje przyjazn damsko-meska,ze predzej czy pozniej jedno z dwojga sie zakochuje... ja przez wiele lat przyjaznilam sie z facetami ,dwoch z nich jest dla mnie jak bracia,nigdy o zadnym z moich "meskich przyjaciol" nie myslalam w zaden inny sposob jak o przyjaciolach ,nigdy miedzy nami nie dochodzilo do zadnych "krepujacych" ,dwuznacznych sytuacji,ktore moglyby wskazywac na to,ze ktos czuje do mnie cos wiecej niz tylko przyjazn .....
Moj przyjaciel,ktorego znam od paru ladnych lat,ktory zawsze traktowal mnie jak siostre nagle oswiadczyl mi ,ze sie zakochal we mnie .... mimo to kontynuowalismy nasza przyjazn,zadwalo mi sie,ze zrozumial iz dla mnie jest jak brat i nic wiecej miedzy nami nie bedzie ... po niespelna roku od tego wyznania powiedzial,ze nie moze mnie widywac,bo jest mu bardzo trudno ,poniewaz jest we mnie zakochany ,widywanie mnie ,sluchanie o innych mezczyznach ,bycie blisko mnie bez mozliwosci zblizenia sie to dla niego tortura....zrozumialam,po czulam sie zawiedziona i rozczarowana ,ale zrozumialam ,nie widujemy sie prawie wcale ,ale od czasu do czasu rozmawiamy przez telefon ... przykro mi ,ze tyle czasu pieknej przyjazni tak sie zakonczylo ....
To samo stalo sie w przypadku mojego drugiego przejaciela,
on byl i jest dla mnie osoba bardzo bliska ,nikt nie wie o mnie tyle co on,nikt nie zna moich tajemnic,sekretow ... on je zna .... jest pierwsza osoba,przez ktora sie otworzylam,ktora sprawila,ze jej zaufalam na tyle ,aby moc jej powierzac moje najintymniejsze rzeczy ....
no i zgadnijcie co ?.... zakochal sie we mnie .... stal sie bardzo zazdrosny,zaborczy,czasem wrecz nieprzyjemny,krytykuje kazdego z kim sie spotykam,kazdy mezczyzna to dla niego dran,ktory chce mnie wykorzystac,tylko on tak naprawde mnie kocha ..... wszystcy inni sa be !...
on zawiodl mnie jeszcze bardziej niz ten pierwszy ,nie spodziewalam sie po nim takiego zachowania .... przykro mi,ze tak sie dzieje ....
3 miesiace temu kolejny z moich przyjaciol ,nagle po naszym spotkaniu ,w grupie naszych wspolnych znajomych napisal do mnie,ze mnie kocha ... !
az mnie zimny pot oblal.... dlaczego tak sie dzieje ?,czy naprawde nie istnieje przyjazn miedzy kobieta i mezczyzna .. ? ,ja nigdy ,ale to nigdy w zaden sposob nie dalam do zrozumienia zadnemu z moich przyjaciol,ze miedzy nami mogloby cos byc.... ,z mojej strony,ani nawet z ich przez dlugi czas (a moze tylko tak mi sie wydawalo ?) nie bylo zadnego zainteresowania ,byla przyjazn .... nic pondto ...
Tak samo jest z moimi kolegami ,"kumplami" ... predzej czy pozniej zakochuja sie i wszystko sie konczy .... w 9 przypadkach na 10 tak jest ... nie wiem,czy ja robie cos zle ?,nigdy zadnego z nich nie prowokowalam,niczego nigdy nie sugerowalam w zaden soposob.... nigdy ,nawet przez ulamek sekundy nie przeszlo mi przez mysl,ze moglabym byc z ktoryms z nich ....

co jest nie tak ?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 17:56   #2
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Bo nie istnieje przyjaźń damsko-męska .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:01   #3
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Bo nie istnieje przyjaźń damsko-męska .

Istnieje. Mam przyjaciela, z którym sypiam w jednym łozku, razem komentujemy naszych tż, on mi zawsze powie w czym łądnie wygladam a w czym jak hipopotam i przez mysl by mu nie przeszło, ze moglibysmy byc razem, traktuje mnie jak faceta.

Autorko, mozliwe, że dawałas nieswiadomie jakies sygnały w stylu, niewinne zarty dla ciebie, a dla niego płomienne nadzieje.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:03   #4
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Widocznie u niej nie. Zresztą nie rozumiem dlaczego miałoby być coś nie tak. Miałaś pecha i już.

Edytowane przez SdC
Czas edycji: 2009-05-17 o 18:07
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:12   #5
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Ja też myślałam że istnieje przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną, ale niestety zawsze jedno prędzej czy później się zakocha i....kaplica.
Ja miałam takiego "przyjaciela" i odcięłam się od niego bo był na końcu nie do zniesienia.
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:40   #6
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Ja rownież nie wierzę w przyjaźn damsko -męską..z własnego doświadczenia.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:51   #7
Szokolate
Raczkowanie
 
Avatar Szokolate
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 288
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Też miałam kolegę,któremu nigdy nie dałam do zrozumienia,że może liczyć na coś więcej i też w pewnego pięknego Sylwestra zadzwonił do mnie i powiedział,że mnie kocha,a potem się rozpłakał.Podejrzewam,że już nie mógł dłużej tego w sobie 3mać i postawił wszystko na jedną kartę.Spotkaliśmy się później,ale ja nie mogłam się do niego przekonać,bo widziałam w nim kolegę,takiego jakich mam wielu...Ale na uczucia nie ma rady,czasem można być dla kogoś niemiłym i on też się zakocha.Nikt na to jeszcze wytłumaczenia nie znalazł.Nie trzeba tutaj dawać żadnych znaków,żadnego przyzwolenia.Wystarczy Twój uśmiech,jakiś gest,z którego Ty sobie nawet nie zdajesz spraw,bo on jest częścią Ciebie,nie możesz się za to obwiniać...
Moja koleżanka zakochała się w swoim przyjacielu,byli razem,ale potem wszystko się rozpadło....Dziś oboje mają innych partnerów i nie utrzymują kontaktu...
__________________

Lek.med.-17.06.2011
Szokolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 19:07   #8
COOKIESmonster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Offenbach
Wiadomości: 149
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

taka miłość istnieje , ale między kobietą a mężczyzną homoseksualnym ; )
__________________
22.11.
COOKIESmonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:12   #9
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Również z własnego doświadczenia nie wierze w przyjaźń między kobietą a mężczyzną.Szkoda że tak jest.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:17   #10
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Moim zdaniem prawdziwa przyjaźń istnieje, bardzo, bardzo rzadko.
jeśli jednak istnieje przyjaźń między tymi samymi płciami, dlaczego nie może istnieć między kobietą a mężczyzną?
Moim zdaniem prawdziwa przyjaźń jest bezpłciowa.
Moja znajomość z jednym chłopakiem mogłabym podac za przykład. Nie wiem czy mogłabym o nim powiedzieć przyjaciel, ale na pewno jest osobą, której mogłabym wszystko powiedzieć.
Kompletnie mnie nie pociąga, tak jak ja jego. Nie wyobrażam sobie żadnej sytuacji w łóżku z nim. Nawet nie wiem jak mogłabym go pocałować....
Przecież nie każda znajomość z płcią przeciwną powinna kończyć się w łóżku.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:30   #11
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Moim zdaniem taka przyjaźń istnieje ale zdarza się niezwykle rzadko bo nie każdy mężczyzna i nie każda kobieta jest zdolny/a stworzyć taką przyjaźń. Mi osobiście się taka zdarzyła...ale do czasu- finał był taki jak u autorki
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 19:30   #12
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

a moim zdaniem nie istnieje, pare miesiecy temu jeszcze w to wierzylam, ale teraz z autopsji wiem, ze predzej czy pozniej jedna strona sie zakocha
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:03   #13
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
a moim zdaniem nie istnieje, pare miesiecy temu jeszcze w to wierzylam, ale teraz z autopsji wiem, ze predzej czy pozniej jedna strona sie zakocha
dokładnie.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:14   #14
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

wg mnie po prostu taka przyjazn nie istnieje. i zdania nie zmienie
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 22:32   #15
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Nie ma takiej przyjaźni wiem to z własnego doświadczenia .Po jakimś czasie zawsze jedna ze stron się angażuje bardziej.
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 22:46   #16
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Niestety, ja też mimo moich usilnych prób udowodnienia, że jednak przyjaźń damsko-męska istnieje muszę stwierdzić, że w moim przypadku to nieprawda. Każda z moich przyjaźni (lub też uczucia które było na jak najlepszej drodze by nazywać je przyjaźnią...) kończyła się w ten sam sposób - facet się we mnie zakochiwał... :/ Nieważne czy byłam wolna czy zajęta... wszelkie próby bliższego kontaktu kończyły się tak samo... Tragedia, po prostu
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 23:08   #17
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

moim zdaniem też istnieje. Mam przyjaciela-faceta(bo baby to zawistne zołzy). on chciał czegoś więcej ale jasno wyjaśniliśmy ze nic z tego nei będzie i nadal jestesmy przyjaciółmi.
Najlepiej odrazu sobie wyjaśnić tą kwestie.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 23:24   #18
SickAtHeart
Raczkowanie
 
Avatar SickAtHeart
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Moim zdaniem prawdziwa przyjaźń istnieje, bardzo, bardzo rzadko.
jeśli jednak istnieje przyjaźń między tymi samymi płciami, dlaczego nie może istnieć między kobietą a mężczyzną?
Moim zdaniem prawdziwa przyjaźń jest bezpłciowa.
Moja znajomość z jednym chłopakiem mogłabym podac za przykład. Nie wiem czy mogłabym o nim powiedzieć przyjaciel, ale na pewno jest osobą, której mogłabym wszystko powiedzieć.
Kompletnie mnie nie pociąga, tak jak ja jego. Nie wyobrażam sobie żadnej sytuacji w łóżku z nim. Nawet nie wiem jak mogłabym go pocałować....
Przecież nie każda znajomość z płcią przeciwną powinna kończyć się w łóżku.
Hm po części się zgadzam. Przyjaźń to w dzisiejszych czasach bardzo rzadko spotykana więź łącząca ludzi. Wielu nadużywa tego znaczenia. I chyba trzeba tutaj rozpatrzeć kwestię doboru osób, a nie płci.
Miałam kilka przypadków, kiedy moj przyjaciel się we mnie zakochywał. Niestety wtedy już ta przyjaźń się kończyła... Bo i jemu było ciężko się spotykać ze mną (mając w świadomości to, iż tak naprawdę więcej nas nic nie połączy), i mi z nim (bo nie wiedziałam, jak mam się w stosunku do niego zachować). Ale mam jednego bardzo dobrego kumpla, z którym łączy mnie czysto koleżeńska więź. Oboje jesteśmy dla siebie aseksualni i podobnie jak pisała SamaraMorganx o swojej sytuacji, nie wyobrażam sobie z nim żadnej bliższej sytuacji.
To jest możliwe, ale należy pamiętać, że im bardziej się zwierzamy, ufamy itd. tym większa zaczyna nas łączyć więź, a co za tym idzie stajemy się sobie bliźsi

Do autorki wątku- może trafiasz na nieodpowiednie osoby, albo po prostu jesteś tak wspaniałą dziewczyną, że żaden facet nie jest w stanie Ci się oprzeć? albo może dajesz im nieświadomie jakieś sygnały? Życzę szczęścia, żeby następny przyjaciel został tylko przyjacielem!
__________________
Uczę się żyć na nowo...
SickAtHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 23:42   #19
naftalia1990
Rozeznanie
 
Avatar naftalia1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 967
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

dla mnie taka przyjaźń nie istnieje... niedawno "przyjaciółeczka"już mojego byłego chłopaka mi go odbiła...koszmar..
__________________
"Nie należy się powtarzać? Psst! |
Niech tego nie usłyszy szczęście!"

Stanisław Jerzy Lec


7.05.2011
5.04.2012 - prawko za pierwszym razem

zapuszczam odrosty - ostatni raz farbowane 14 września 2012
_________________

25.10.2011 [*] w moim sercu na zawsze
naftalia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 23:46   #20
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Cytat:
Napisane przez SickAtHeart Pokaż wiadomość
Do autorki wątku- może trafiasz na nieodpowiednie osoby, albo po prostu jesteś tak wspaniałą dziewczyną, że żaden facet nie jest w stanie Ci się oprzeć? albo może dajesz im nieświadomie jakieś sygnały? Życzę szczęścia, żeby następny przyjaciel został tylko przyjacielem!

Rzecz w tym,ze wlasnie nie daje im zadnych sygnalow ....absolutnie,nigdy mi nawet nie przyszlo do glowy ,zeby chocby sprowokowac u ktoregokolwiek z nich tego typu mysli ,zawsze byli dla mnie tylko i wylacznie przyjaciolmy ,dla mnie byli i sa kompletnie ....aseksualni ! oni tez nie wydawali mi sie zainteresowani,a potem nagle takie wyznania... zawsze jest to samo

dziekuje za zyczenia
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 00:48   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Może nic nie jest "nie tak". Może po prostu nie ma przyjaźni między kobietą a mężczyzną... Ja nie wiem. Kiedyś myślałam że jest, teraz już nie jestem taka pewna. Może jest, ale występuje jako bardzo rzadkie zjawisko...?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 00:56   #22
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Rzecz w tym,ze wlasnie nie daje im zadnych sygnalow ....absolutnie,nigdy mi nawet nie przyszlo do glowy ,zeby chocby sprowokowac u ktoregokolwiek z nich tego typu mysli ,zawsze byli dla mnie tylko i wylacznie przyjaciolmy ,dla mnie byli i sa kompletnie ....aseksualni ! oni tez nie wydawali mi sie zainteresowani,a potem nagle takie wyznania... zawsze jest to samo

dziekuje za zyczenia
okropny styl czcionki. nic nie widać...

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

wg mnie nie ma przyjaźni między kobietą a mężczyzną. może jest, ale mnie to nie spotkało i ja w to nie wierzę.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 01:04   #23
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Romanaccia mam podobne doswiadczenia jak Ty. Pierwszy kumpel i najlepszy jakiego do tej pory mialam /mam jest we mnie zakochany od 6/7 lat. Teraz jest w Londynie od 2 lat, widzielismy sie od czasu jego wyjazdu tylko raz, ale wciaz pisze, dzwoni, mowi jak mnie kocha, jak teskni, ze jestem jedyna jaka chce, ze mial mnostwo dziewczyn, ale kazda ma te wade ze nie jest mna. Od jakiegos czasu juz rozumie, ze nic z tego nie bedzie, ale na poczatku byla tragedia, obrazanie sie, potem przepraszanie i znowu fochy, proszenie, obiecywanie zlotych gor, nieodzywanie przez kilka miesiecy itd. Drugi przyjaciel, podobnie. Najpierw wydawalo sie ze jest ok, a potem... napisal mi smsa dzien przed moim wyjazdem zagranice, ze mnie kocha, ja odpisalam, ale jakos tak zbywajaco, myslalam ze moze mu przejdzie zanim wroce (ok 2 miesiecy), ale niestety. Skonczylo sie wielkim wyzwaniem mnie, jaka to ja jestem kur.. itp. Nie odzywalismy sie rok do siebie, potem przeprosil i byl jakis ograniczony kontakt, po kolejnym roku znow zaczelismy sie przyjaznic. Teraz niby jest ok, ale wciaz mam wrazenie, ze nie jestem mu do konca obojetna. Trzeci- costam wspomnial ze dwa razy, ze chcialby ze mna byc , wytlumaczylam mu ze jest dla mnie jak brat i na szczescie dal sobie spokoj. Teraz jest zagranica i praktycznie nie mam z nim kontaktu. Czasem kiedy sie z kims czesto widujesz latwo jest przekroczyc granice miedzy przyjaznia a czyms wiecej.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 01:07   #24
SickAtHeart
Raczkowanie
 
Avatar SickAtHeart
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Cytat:
Napisane przez naftalia1990 Pokaż wiadomość
dla mnie taka przyjaźń nie istnieje... niedawno "przyjaciółeczka"już mojego byłego chłopaka mi go odbiła...koszmar..
echh też miała kilka miesięcy temu taką sytuację... A kiedy w końcu zaakceptowałam ten ich związek i zaczęłam z nim normalnie rozmawiać (bo z nią już nigdy nie będę chyba potrafiła normalnie porozmawiać) to im się wszystko zepsuło ale ja w tym palców nie maczałam

Cytat:
Napisane przez Romanaccia
Rzecz w tym,ze wlasnie nie daje im zadnych sygnalow ....absolutnie,nigdy mi nawet nie przyszlo do glowy ,zeby chocby sprowokowac u ktoregokolwiek z nich tego typu mysli ,zawsze byli dla mnie tylko i wylacznie przyjaciolmy ,dla mnie byli i sa kompletnie ....aseksualni ! oni tez nie wydawali mi sie zainteresowani,a potem nagle takie wyznania... zawsze jest to samo
to już nie wiem, co może być tego powodem! może po prostu masz "pecha"?! jeśli da to się nazwać pechem
__________________
Uczę się żyć na nowo...
SickAtHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 03:35   #25
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Cytat:
Napisane przez SickAtHeart Pokaż wiadomość
to już nie wiem, co może być tego powodem! może po prostu masz "pecha"?! jeśli da to się nazwać pechem
No tak ....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 07:23   #26
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Z doświadczenia powiem tyle, że taka prawdziwa przyjaźń damsko męska nie istnieje... Jeśli zaczniesz mówić przyjacielowi o swoich problemach, wypłaczesz się, przytulisz to w nim to wyzwoli pewne emocje, chęć zaopiekowania się Tobą... Z drugiej strony wspólne wypady, wygłupy jeszcze bardziej zbliżają do siebie.. bo skoro tak dobrze się dogadujecie jako przyjaciele to jak mogłoby być cudownie będąc parą? i czemu by nie spróbować?

A tak poza znam wiele dziewczyn, które jak uważają "nie dawały żadnych sygnałów" ale z boku wyglądało to zupełnbie inaczej... bez obrazy oczywiście wobec Ciebie Przemyśl swoje postępowanie czy aby napewno nie dajesz im złudzeń...

Edytowane przez pogodynka20
Czas edycji: 2009-05-18 o 07:26
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 07:41   #27
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

istnieje przyjazn damsko meska..

mam przyjaciela od pieluch i mozemy sobie powiedziec wszystko, zawsze mnie rozumie, moje pseudo przyjaciolki zawsze nie sa godne zaufania, wydaje mi sie ze mam przyjaciolke a jak ja czegos potrzebuj to nikogo nie ma przy mnie. a jak one potrzebowaly to od razu widzialy czlowieka:/
a on jest inny. moze to wyjatek, nie wiem
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 07:48   #28
Niebieski motylek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Też kiedyś wierzyłam, że przyjaźń damsko-męska bez podtekstów istnieje. Ważne jest to słowo bez podtekstów. Ale tak nie jest. Mój Przyjaciel zakochał się we mnie po 4,5 roku przyjaźni. Różnica jest taka, że ja postanowiłam dać mu szansę. Doszło do mnie, że nie znajdę wspanialszego człowieka, który wie o mnie wszystko, szanuje i zawsze pomoże w każdej sytuacji. Minęło trochę czasu, a i ja go pokochałam. Jesteśmy Razem od 1,5 roku.
Zaznaczam, że dalej jest moim Najlepszym Przyjacielem. Po prostu przeszliśmy na kolejny etap, co nie zniszczyło tej przyjaźni, jest ona inna owszem, ale wciąż trwa.
Niebieski motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:02   #29
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Uważam, że jest możliwa. Doświadczyłam i doświadczam. Ale w moim przypadku droga do tej przyjaźni była długa i skomplikowana - i niestety musiała przejść przez etap nieodwzajemnionego uczucia z mojej strony i długiego "leczenia się" z niego.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:09   #30
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Przyjaźń damsko-męska nie istniała, nie istnieje i istnieć nie będzie

Niestety tak jesteśmy skonstruowani, że prędzej czy później jedna lub dwie strony zakochują się bądź kończą w łóżku

Ja mam przyjaciela już 19 lat, uwielbiam go, nie raz spaliśmy w jednym łóżku, mył mi plecki, zawsze doradza w sprawie fryzur, ciuchów..jest naprawdę przecudowny i jest........zadeklarowany m gejem
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.