Prześwity blondu po farbowaniu na brąz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-18, 11:54   #1
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654

Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.


Cześć.

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/jasny brąz. Kiedyś bardzo długo miałam baleyage [oczywiscie blond - rozjasniaczem], potem zdecydowałam się pomalować na brąz, później znowu pasemka rozjaśniaczem i potem znów wchodzenie na brąz, troche tego było. Od momentu, gdy zaczęłam malować włosy na brąz po ok 2tyg dzieje się z nimi coś dziwacznego, bo tak: maluje na brąz, wychodzą bardzo ciemne, niekiedy pod czarne podchodzą, a po ok 2tyg widać na nich prześwity blondu, wygląda to tak jakby włosy były "niedomalowane" dobrze, aczkolwiek dopiero po jakimś czasie od malowania. Wiadomo kolor się zmywa, zdaje sobie z tego sprawę, ale dlaczego mam prześwity blondu, skoro włosy od ok pół roku maluje na ciemny brąz? Czym to może być spowodowane? Dodam, że maluję włosy palette albo garnier.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 12:23   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

tym, że rozjaśniacz wyzera kolor w włosów i z niego wszelkie kolory zmywają sie błyskawicznie i niczym tego nie pokryjesze względnie trwale tak naprawdę - problem zniknie jak zetniesz to co ruszałaś rozjaśniaczem
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 12:37   #3
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

Eyo, moja mama też miala baleyage [rozjaśniaczem] bardzo długo, potem farbowała na brąz i kolor sie trzyma elegancko zawsze. Dlatego mnie to dziwi i nie wiem ocb.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 14:13   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

to dziwne jest raczej u Twojej mamy a nie u ciebie - poczytaj na forum bo tutaj się każdy raz na jakiś czas żali, że mu farba po rozjaśniaczu nie trzyma
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 16:21   #5
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

ok dzięki Eyo
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 16:27   #6
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

Ja rowniez mialam rozjasniane wlosy i za pierwszymu dwoma malowaniami blond mi przeswitywal, ale pozniej juz nie. Nawlizaj wlosy i pielegnuj, to na pewno wiesz, ale moze byc tak ze masz suche wlosy i kolor sie nie trzyma. Ponadto Palette powszechnie jest "zla" Ja robilam Lorealem Majirelem - moze sprobuj zmienic farbe, to tez sporo daje. I nie myj wlosow szamponem przeciwlupiezowym ani oczyszczajacym, to wyplukuje kolor
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 18:36   #7
dziewcze22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Cześć.

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/jasny brąz. Kiedyś bardzo długo miałam baleyage [oczywiscie blond - rozjasniaczem], potem zdecydowałam się pomalować na brąz, później znowu pasemka rozjaśniaczem i potem znów wchodzenie na brąz, troche tego było. Od momentu, gdy zaczęłam malować włosy na brąz po ok 2tyg dzieje się z nimi coś dziwacznego, bo tak: maluje na brąz, wychodzą bardzo ciemne, niekiedy pod czarne podchodzą, a po ok 2tyg widać na nich prześwity blondu, wygląda to tak jakby włosy były "niedomalowane" dobrze, aczkolwiek dopiero po jakimś czasie od malowania. Wiadomo kolor się zmywa, zdaje sobie z tego sprawę, ale dlaczego mam prześwity blondu, skoro włosy od ok pół roku maluje na ciemny brąz? Czym to może być spowodowane? Dodam, że maluję włosy palette albo garnier.
Witaj!!!!!
Na początek powiem tak: STOP FARBOM PALETTE!!!!
Jest to najgorsza farba na rynku i to nie jest tylko wyłącznie moja opinia!
Skoro farbujesz już włosy od tak dlugiego czasu na brąz i nic..to moze czas odwiedzić dobry salon fryzjerski
Twój pigment we włosie jest po prostu tak wypłukany i trza cos temu zaradzić.proponował abym profesjonalne farby.a potem oczywiście odpowiednia pielegnację!
Czyli szampon i odżywka do wlosow farbowanych(w żadnuym wypadku 2w1)to tylko obciąża wlosy...........
Pamietaj rownież że stosowanie szamponów przeciwłupieżowych i roślinnych również wypłukuje kolor..........
Jak masz jeszcze jakieś pytani to pisz
Pozdrawiam
dziewcze22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 22:46   #8
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

Nie stosuję szamponów przeciwłupieżowych
a co do rodzaju farb to slyszę różne opinie: że garnier zła, bo brąz robi się zielony, że joanna wysusza włosy, że palette najmocniej niszczy, jednocześne slysząc, że palette się na włosach długo trzyma, że londa to najgorsza farba...ble ble ble, także co osoba to opinia stosuję odżywki itd, fakt mam wysuszone włosy, ale pierwszo słyszę, aby to miało jakiś wpływ na trzymanie si.ę farby na włosach ;> czy farba loreal ta z drogerii - ok 20zł będzie lepsza? ;> bo narazie nie mam funduszy na te droższe...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 08:51   #9
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

Garnierem maluje moja Mama i bardzo sobie chwali.
Sprobuj zainwestowac w jakies maseczki nawilzajace, z wytrawionych wlosow farba schodzi, sprobuj maske Kallosa mleczna, ma litr pojemnosci a kosztuje moze 20zł
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 09:36   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

mi na rozjaśnianych garnier spłynął po miesiącu...

co do pallete to też zawsze myslałam, że paskudztwo się tak wżera, że nie puszcza


btw - profesjonalne farby możesz kupić np. na allegro, dzieywczyny tutaj o nich sporo piszą a koszt też nie będzie szalony
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 10:39   #11
stricte
Raczkowanie
 
Avatar stricte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 385
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

zgadzam się z przedmówczyniami - to normalne, że blond prześwituje i wydaje mi się, że już zawsze będzie nieco inny niż pozostałe - nierozjaśniane włosy. Z czasem ta różnica w kolorze i wypłukiwaniu będzie coraz mniejsza także cierpliwości.

Polecam również zmianę farb. Nie wszystkie profesjonalne farby są drogie, jeśli nie stać Cię na te pro z L'oreala to może jakiejś innej firmy fryzjerskiej? Farbę profesjonalną możesz kupić nawet za ok 20 zł
Na pewno będą lepsze od tych sklepowych.
__________________
' Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.
Bezsens przecież nie boli.
Bezsens jest obojętnością.'
stricte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 12:48   #12
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Prześwity blondu po farbowaniu na brąz.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Garnierem maluje moja Mama i bardzo sobie chwali.
Sprobuj zainwestowac w jakies maseczki nawilzajace, z wytrawionych wlosow farba schodzi, sprobuj maske Kallosa mleczna, ma litr pojemnosci a kosztuje moze 20zł
Stosuję kallosa mlecznego już 2 lata, maski na włosy też staram się kłaść raz na tydzien, dwa tyg - wiadomo nie zawsze się pamięta

Jeżeli chodzi o farby fryzjerskie to są lepsze bo....? mniej niszczą włosy? dłużej się trzymają na włosach?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.