Catrice - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 15:59   #4051
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
"przykładowo w Australii od przynajmniej kilku jeśli nie kilkunastu lat całkowicie normalnym strojem biurowym jest garnitur w połączeniu z klapkami bądź japonkami. Wszystkim to pasuje ponieważ jest wygodne a to dla obywateli Australii podstawa."
Haha, z tymi Aussie to akurat serio. Cały rok chodzą w japonkach Jak zobaczyłam te japonki w sklepie to własnie o nich pomyślałam .

Wpadłam na "genialny" pomysł. Może oni te paletki przydzielają losowo do drogerii? Wiecie, w jednej byłby Berlin i Londyn, w innej New York i Sydney itd.?
"Lungo, tak to sobie tłumacz"
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:15   #4052
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Catrice

U mnie w mieście pojawiła się szafa
Używał ktoś tego korektora? Nada się na sine cienie pod oczam?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:23   #4053
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Na youtube widziałam jakąś recenzję tego korektora (chyba u Inez82) i nie była ona pozytywna.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:32   #4054
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Heh, to najpierw go dobrze obejrzyj, bo teraz, po słoczowaniu na ręku, okazało się, że w sklepie wyglądała mocno inaczej nadal mi się podoba, ale mój opis tego koloru chyba nie jest adekwatny, a teraz to już sama nie wiem jak ten kolor opisać
tenebra i jej cudowne przekazywanie myśli
Byłam, widziałam. Dla mnie to taki hm.... pudrowy róż, coś takiego. Ładny kolor. Były dwie, ale kasy brakło. Musi poczekać A jak nie tzn. nie jest pisana
A u mnie jeszcze było 060, ciemny brąz.


---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
A może właśnie należałoby im podziękować, że chronią nasze portfele przed totalną zagładą?
Portfel mówi dziękuję, a serce płacze.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Julka-ztx Pokaż wiadomość
Nie no, mi chodzi o to że jesli w firmie jest jakiś dress code to nalezy go przestrzegac i tyle ( niezaleznie od tego czy ma polegac na białych koszulach czy zielonych butach- jesli firma ma takie widzimie sie to trudno). Najczęściej jest jak piszesz- jesli to typowe biuro ale bardziej luźne niż np banki, kolorowa marynarka, spódnica czy paznokcie nie będą nikomu przeszkadzać. Ale jak wiadomo nie dla wszystkich kontrolowany luz oznacza to samo i tak spotykam w pracy osoby w adidasach czy latem w szortach i japonkach i siłą rzeczy szef inaczej na nich patrzy niż na kogoś np w lnianej lekkiej sukience- to nie są dziwne priorytety tylko stara zasada "jak cie widza tak cie piszą". Sama mam tendencje do noszenia krótkich spodnic ale staram sie to stonowac dłuzszymi marynarkami i jak dotąd chyba jest ok. Tylko że makijaz to troche inna sprawa- tak jak smokey eye, tak strazacka czerwien nie sa jednak najczęsciej zbyt dobrze widziane w pracy ( w każdym razie innej niż wizazysta w perfumerii). To nie jest ten sam rodzja klasyki co mała czarna.
Jak dla mnie wszystko zależy do szefostwa, podejścia i dogadania się. Jak ma się ochotę na "ekstrawagancję' od dress codu, można pójść, porozmawiać. Jak dla mnie każdy jest człowiekiem.
Chyba, że ma się nad sobą typowego dupka.


---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Haha, z tymi Aussie to akurat serio. Cały rok chodzą w japonkach Jak zobaczyłam te japonki w sklepie to własnie o nich pomyślałam .

Wpadłam na "genialny" pomysł. Może oni te paletki przydzielają losowo do drogerii? Wiecie, w jednej byłby Berlin i Londyn, w innej New York i Sydney itd.?
"Lungo, tak to sobie tłumacz"
Mejaczek też tak sobie tłumaczy
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:42   #4055
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Na youtube widziałam jakąś recenzję tego korektora (chyba u Inez82) i nie była ona pozytywna.
Dzięki wielkie lecę szukać
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:48   #4056
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

To był filmik chyba z projektu denko/o zużytych kosmetykach, mam nadzieję że znajdziesz.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 00:27   #4057
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie lecę szukać
ten korektor z filmiku Inez, to jest zupełnie inny korektor. został już wycofany, więc nie sugerowałabym się tą recenzją.
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 10:21   #4058
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

To przepraszam za wprowadzenie w błąd.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 18:40   #4059
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Catrice

Ktoś na wątku pisał że słabo kryje, a ja mam taaaakie cienie
Jutro się przejdę po nudziakową pomadkę
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:04   #4060
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

Hej dziewczyny

czy moglybyscie mi powiedziec czy znajde z Catrice szminke.. taka prawdziwa piekna czerwien? widzialam, ze pisalyscie wczesniej o dress codzie i wlasnie czerwonych ustach. od jakiegos czasu marzy mi sie taki piekny look z czarnymi kreskami i czerwonymi ustami
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:06   #4061
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Wprawdzie nie z Catrice, ale ja znalazłam z Rimmela z tej samej serii co Airy fairy kolor 170 - alarm. Jest boska-megaczerwona, kryjąca, no idealna chyba
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 19:22   #4062
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Wprawdzie nie z Catrice, ale ja znalazłam z Rimmela z tej samej serii co Airy fairy kolor 170 - alarm. Jest boska-megaczerwona, kryjąca, no idealna chyba
ooo, dziekuje, obczaje ja.. ale jak ktoras wie co z tym catrice, to niech da znac
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:22   #4063
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Wprawdzie nie z Catrice, ale ja znalazłam z Rimmela z tej samej serii co Airy fairy kolor 170 - alarm. Jest boska-megaczerwona, kryjąca, no idealna chyba
Popieram w całej rozciągłości-Rimmel,numer 170-Alarm.Cudowny odcień czerwieni-wręcz idealny
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:23   #4064
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Popieram w całej rozciągłości-Rimmel,numer 170-Alarm.Cudowny odcień czerwieni-wręcz idealny
no dobra... juz chyba wiem co kupie daaruje sobie catrica dzieki dziewczyny
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:24   #4065
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no dobra... juz chyba wiem co kupie daaruje sobie catrica dzieki dziewczyny
Kupuj i pokazuj się nam z czerwienią na ustach
Btw.jeśli to są Twoje włosy w avatarze,to są mega piękne
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:30   #4066
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Kupuj i pokazuj się nam z czerwienią na ustach
Btw.jeśli to są Twoje włosy w avatarze,to są mega piękne
hahaha nieeeee, to moje marzenie moze kiedys dane mi bedzie miec takie piekne wlosy

ok, jak kupie to cos wrzuce bede szla za tydzien na slub, to moze sie tak odstawie.. myslicie, ze czerwien na ustach da rade na slub cywilny?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:40   #4067
tufi
Przyczajenie
 
Avatar tufi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 13
Dot.: Catrice

Kochane powiedzcie mi, kończy się mój ulubiony róż Catrice, ten mineralny, matowy. Byłam ostatnio w DN i już ich nie ma . Te nowe nie są już matowe i jakieś kolory inne. Ten mój jest w kolorze light burgund, o ile się nie mylę. Czy znajdę w Naturze jakiś jego odpowiednik????Będę wdzięczna za pomoc
tufi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:43   #4068
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

czy moglybyscie mi powiedziec czy znajde z Catrice szminke.. taka prawdziwa piekna czerwien? widzialam, ze pisalyscie wczesniej o dress codzie i wlasnie czerwonych ustach. od jakiegos czasu marzy mi sie taki piekny look z czarnymi kreskami i czerwonymi ustami
To ja żeby jeszcze zamotać polecam szminkę Maybelline 535 Passion Red piękna czerwień.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:46   #4069
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To ja żeby jeszcze zamotać polecam szminkę Maybelline 535 Passion Red piękna czerwień.
hahaha dzieki ulatwilas
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 20:03   #4070
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
hahaha nieeeee, to moje marzenie moze kiedys dane mi bedzie miec takie piekne wlosy

ok, jak kupie to cos wrzuce bede szla za tydzien na slub, to moze sie tak odstawie.. myslicie, ze czerwien na ustach da rade na slub cywilny?
Te włosy są zniewalające Myślę,że czerwień na ustach da radę Ostatnio moja mama mi odpowiadała,że widziała zdjęcie koleżanki z pracy ze ślubu cywilnego,która miała na sobie czerwoną sukienkę,miała wpięty we włosy czerwony kwiat i główną rolę w makijażu grały czerwone usta i czarna kreska na górnej powiece i podobno wyglądała bardzo ładnie więc myślę,że Ty również możesz zaryzykować Szczególnie jeśli lubisz tak mocne kolory i nie boisz się rzucać w oczy Ja lubię wyrazisty makijaż więc dla mnie czerwona szminka na ślubie cywilnym nie byłaby żadnym problemem
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:05   #4071
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Te włosy są zniewalające Myślę,że czerwień na ustach da radę Ostatnio moja mama mi odpowiadała,że widziała zdjęcie koleżanki z pracy ze ślubu cywilnego,która miała na sobie czerwoną sukienkę,miała wpięty we włosy czerwony kwiat i główną rolę w makijażu grały czerwone usta i czarna kreska na górnej powiece i podobno wyglądała bardzo ładnie więc myślę,że Ty również możesz zaryzykować Szczególnie jeśli lubisz tak mocne kolory i nie boisz się rzucać w oczy Ja lubię wyrazisty makijaż więc dla mnie czerwona szminka na ślubie cywilnym nie byłaby żadnym problemem
hmmm, tyle, ze ja bede miala sukienke granatowa... nie bedzie sie to gryzlo?? chociaz w sumie chyba nie powinno, co?
a no i to nie moj slub, zeby nie bylo hahaha
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:08   #4072
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
hmmm, tyle, ze ja bede miala sukienke granatowa... nie bedzie sie to gryzlo?? chociaz w sumie chyba nie powinno, co?
a no i to nie moj slub, zeby nie bylo hahaha
Nieważne czy Twój ślub,czy też nie-czerwień na ustach zawsze pasuje Sukienka granatowa jak najbardziej odpowiada i myślę,że będzie się bardzo ładnie komponowała z czerwienią
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:10   #4073
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

czy moglybyscie mi powiedziec czy znajde z Catrice szminke.. taka prawdziwa piekna czerwien? widzialam, ze pisalyscie wczesniej o dress codzie i wlasnie czerwonych ustach. od jakiegos czasu marzy mi sie taki piekny look z czarnymi kreskami i czerwonymi ustami
Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ooo, dziekuje, obczaje ja.. ale jak ktoras wie co z tym catrice, to niech da znac
To zależy jaki masz typ kolorystyczny bo na ciepłej cerze inaczej będzie wyglądać konkretna czerwień niż na zimnej. Pozostają jeszcze neutralne cery i czerwony
Ja mam z Catrice czerwoną Ultimate colour nr 090 Like my high heels i jest to piękny odcień ciepłej czerwieni. Jak kupowałam to sprawdzałam kilka różnych i są również ładne zimne czerwienie, niektóre mają bardzo malutkie drobinki więc też trzeba się przyjrzeć.

Mi się marzy ostatnio burgund/kolor wina na ustach jak z pokazów jesiennych ale gdzie w takim czymś wyjść?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:11   #4074
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nieważne czy Twój ślub,czy też nie-czerwień na ustach zawsze pasuje Sukienka granatowa jak najbardziej odpowiada i myślę,że będzie się bardzo ładnie komponowała z czerwienią
hah
dobra, dzieki za porade w takim razie pewnie tak zrobie. granatowa kiecka i ta czerwona szminka.. teraz tylko musze wymyslec co zrobic z wlosami, ale to juz chyba najmniejszy problem
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:19   #4075
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Mi się marzy ostatnio burgund/kolor wina na ustach jak z pokazów jesiennych ale gdzie w takim czymś wyjść?
Ja też miałam ochotę na taki kolor i kupiłam pomadkę z Catrice w odcieniu 160 Tell Me a Berry-tale i ja nosze ją na co dzień Jest to właśnie piękny odcień burgundu/wina i ja jestem nią oczarowana Może i jestem dziwna iż noszę ją tak normalnie na co dzień ale powtarzam to wiele razy i powtórzę jeszcze raz-nie boję się tak mocnych kolorów,lubię eksperymentować i po prostu dobrze się czuję w wyraźnych barwach Jeśli chcesz ją kupić,to nie zastanawiaj się

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
hah
dobra, dzieki za porade w takim razie pewnie tak zrobie. granatowa kiecka i ta czerwona szminka.. teraz tylko musze wymyslec co zrobic z wlosami, ale to juz chyba najmniejszy problem
Nie ma za co Włosy to najmniejszy problem-jeśli masz długie,to są tysiące fryzur,które możesz sobie zrobić.Nawet jak masz krótkie,to fryzjerka może Ci je tak ładnie wymodelować,że będziesz wyglądała jak z obrazka
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:23   #4076
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość

Nie ma za co Włosy to najmniejszy problem-jeśli masz długie,to są tysiące fryzur,które możesz sobie zrobić.Nawet jak masz krótkie,to fryzjerka może Ci je tak ładnie wymodelować,że będziesz wyglądała jak z obrazka
hahaha tylko zebym panny "mlodej" nie zacmila
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:24   #4077
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja też miałam ochotę na taki kolor i kupiłam pomadkę z Catrice w odcieniu 160 Tell Me a Berry-tale i ja nosze ją na co dzień Jest to właśnie piękny odcień burgundu/wina i ja jestem nią oczarowana Może i jestem dziwna iż noszę ją tak normalnie na co dzień ale powtarzam to wiele razy i powtórzę jeszcze raz-nie boję się tak mocnych kolorów,lubię eksperymentować i po prostu dobrze się czuję w wyraźnych barwach Jeśli chcesz ją kupić,to nie zastanawiaj się

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------



Nie ma za co Włosy to najmniejszy problem-jeśli masz długie,to są tysiące fryzur,które możesz sobie zrobić.Nawet jak masz krótkie,to fryzjerka może Ci je tak ładnie wymodelować,że będziesz wyglądała jak z obrazka
Ja bym chętnie na wieczór, wyjście tak zaszalała ale rzadko się to zdarza w moim wypadku. Na co dzień odpada bo mam wrażenie że ludzie się na mnie patrzą na uczelni (Politechnika a więc większość faceci). Nie chcę zwracać na siebie uwagi żeby nie wskazywali mnie rozwiązywania skomplikowanych zadań na tablicy :P
Dzisiaj o dziwo odważyłam się na wklepanie mojej czerwonej szminki palcem i na to błyszczyk essence SWM Candy Bar Polecam te błyszczydło dla początkujących z czerwonymi ustami.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:27   #4078
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie na wieczór, wyjście tak zaszalała ale rzadko się to zdarza w moim wypadku. Na co dzień odpada bo mam wrażenie że ludzie się na mnie patrzą na uczelni (Politechnika a więc większość faceci). Nie chcę zwracać na siebie uwagi żeby nie wskazywali mnie rozwiązywania skomplikowanych zadań na tablicy :P
Dzisiaj o dziwo odważyłam się na wklepanie mojej czerwonej szminki palcem i na to błyszczyk essence SWM Candy Bar Polecam te błyszczydło dla początkujących z czerwonymi ustami.
Jeśli rzeczywiście boisz się malować tak na co dzień,to możesz spróbować właśnie na wieczorne wyjścia,czy na imprezy żeby się trochę oswoić z takim kolorem Zobaczysz,że później tak Ci się spodoba,że będziesz chciała mieć burgundowe usta nawet codziennie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:34   #4079
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

czy moglybyscie mi powiedziec czy znajde z Catrice szminke.. taka prawdziwa piekna czerwien? widzialam, ze pisalyscie wczesniej o dress codzie i wlasnie czerwonych ustach. od jakiegos czasu marzy mi sie taki piekny look z czarnymi kreskami i czerwonymi ustami
Z tego co wiem, to z tej serii za 17,99 zł jest tam jakaś czerwień.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
hahaha nieeeee, to moje marzenie moze kiedys dane mi bedzie miec takie piekne wlosy

ok, jak kupie to cos wrzuce bede szla za tydzien na slub, to moze sie tak odstawie.. myslicie, ze czerwien na ustach da rade na slub cywilny?
Oczywiście

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
hmmm, tyle, ze ja bede miala sukienke granatowa... nie bedzie sie to gryzlo?? chociaz w sumie chyba nie powinno, co?
a no i to nie moj slub, zeby nie bylo hahaha
Miałam na weselu sis sukienkę chabrowo/granatową i czerwone usta. Było bosko
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 20:50   #4080
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

czy moglybyscie mi powiedziec czy znajde z Catrice szminke.. taka prawdziwa piekna czerwien? widzialam, ze pisalyscie wczesniej o dress codzie i wlasnie czerwonych ustach. od jakiegos czasu marzy mi sie taki piekny look z czarnymi kreskami i czerwonymi ustami
Gdzieś może natrafisz jeszcze na piekną czerwień Luxury Red z serii cudownych pomadek AM: Zdjęcia: KLIK Nie jestem pewna czy wśród nowej serii znalazł sie jej odpowiednik
W ogóle jak gdzieś spotkasz pomadki z serii AM to bierz bez zastanowienia
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Wprawdzie nie z Catrice, ale ja znalazłam z Rimmela z tej samej serii co Airy fairy kolor 170 - alarm. Jest boska-megaczerwona, kryjąca, no idealna chyba
Zgadzam się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje+123.jpg (236,1 KB, 48 załadowań)
__________________
F. Herbert Diuna

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2011-11-09 o 20:51
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.