MMowe plotki:) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-18, 08:56   #751
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie ryzykuje i zawsze biegne do mojego lekarza (nie chodzę do przychodni, u mnie to jakis dramat z pediatrami) jak moje dziecko ma gorączkę 2 dzień.

PS.
Cześć kobitki ! Ja wlasnie mam zebranko z dyrektorami : ))))
ja chodze tez prywatnie ale nasza lekarka przyjmuje tylko w czwartki (co to wogole za lekarka ktora nie przyjmuje w inne dni tygodnia ja sie pytam, ale fakt, zawsze jest pod telefonem..) a przychodnie mam pod blokiem wiec wygodnie i szybko. zalezy mi na tym tylko zeby go osluchali
jakby przepisali anybiotyk to w zyciu bym go nie podala bo ta pediatra u nas to pomylka... roztrzepana taka, ze tysiac razy sie pyta podczas wizyty czy przypadkiem mial gorczke jak ja powtrzam juz 10ty raz ze mial.. chore to!
w razie czego pozostaje wizyta domowa ..
no nic, n razie nie ma goraczki (od 3 w nocy) wiec jesli nie dostanie to nie pojde.. najwyzej jutro poprosze o wizyte domowa.. marteie sie bo za tydzien w niedz jedziemy nad morze i wolalabym, zeby synek byl zdrowy
i tak na zebraniu z nami rozmawiasz?:P
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:02   #752
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
w razie czego pozostaje wizyta domowa ..
no nic, n razie nie ma goraczki (od 3 w nocy) wiec jesli nie dostanie to nie pojde.. najwyzej jutro poprosze o wizyte domowa.. marteie sie bo za tydzien w niedz jedziemy nad morze i wolalabym, zeby synek byl zdrowy

Zycze zdrówka dzidzi. Moja jak ma temperature, nie sypiam w nocy. Bardzo to przeżywam i pilnuję...ehh..

i tak na zebraniu z nami rozmawiasz?:P
Udaje, że pracuje
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:29   #753
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

witam
ja już po śniadanku, piję kawkę, a Zuza oczywiście męczy Alvina...

GioseppeTwój synuś ma tylko gorączkę, bez innych objawów? może to trzydniówka? nie dostaje wysypki?

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

a moj tż zmienił wczoraj kartę graficzną i mam tak kiepski obraz... jak wróci z pracy do będzie znowu zmieniał
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:44   #754
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
GioseppeTwój synuś ma tylko gorączkę, bez innych objawów? może to trzydniówka? nie dostaje wysypki?
no wlasnie inych objawow brakwysypka wychodzi po 3 dniach
ostatnio mial 3dniowke
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:59   #755
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
no wlasnie inych objawow brakwysypka wychodzi po 3 dniach
ostatnio mial 3dniowke
a to jak miał, to już jej nie dostanie
to może to faktycznie na zęby? a że tak powiem widać w buzi zaczerwienione dziąsła? albo opuchnięte? mojej bardzo długo wychodziły - szczególnie pierwsze. Jak miała 5 mc to lekarka mi powiedziała, że za 2tyg mam się spodziewac pierwszego ząbka, a on wyszedł ... za 5 miesięcy, jak Zuza miała 10
ale w tym czasie często lekko gorączkowała bez innych objawów
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:12   #756
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
a to jak miał, to już jej nie dostanie
to może to faktycznie na zęby? a że tak powiem widać w buzi zaczerwienione dziąsła? albo opuchnięte? mojej bardzo długo wychodziły - szczególnie pierwsze. Jak miała 5 mc to lekarka mi powiedziała, że za 2tyg mam się spodziewac pierwszego ząbka, a on wyszedł ... za 5 miesięcy, jak Zuza miała 10
ale w tym czasie często lekko gorączkowała bez innych objawów
WIktorkoszmarnie przechodzi zabkowanie, goraczka ponad 40stopni
ale byly i nisze wiec zwalam na razie na zeby
poki co nie ma goraczki, bawi sie wszystko OK
jak tak dalej bedzie to nie ide do lekarza, wole w razie czego zamowic wizyte domowe jesli bedzie taka koniecznosc...kurcze my to zawsze tk mamy, planowalismy jutro wspolny obiad w restauracji i co, i nic z tego prawdopodobnie nie wyjdzie...ajj
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:28   #757
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
WIktorkoszmarnie przechodzi zabkowanie, goraczka ponad 40stopni
ale byly i nisze wiec zwalam na razie na zeby
poki co nie ma goraczki, bawi sie wszystko OK
jak tak dalej bedzie to nie ide do lekarza, wole w razie czego zamowic wizyte domowe jesli bedzie taka koniecznosc...kurcze my to zawsze tk mamy, planowalismy jutro wspolny obiad w restauracji i co, i nic z tego prawdopodobnie nie wyjdzie...ajj
a ja mam nadzieję, że wszystko się uda
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 10:42   #758
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
a ja mam nadzieję, że wszystko się uda
dzieki kochana
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:56   #759
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

dziendobryyyyyyyyyyyyyyyy y
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 13:28   #760
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Dziewczyny, jak pewnie zauważyłyście nie raz u dołu strony - podczytuję Was regularnie, ale kompletnie nie mam głowy, żeby napisać choćby "Dzień dobry", ale teraz muszę się z Wami czymś podzielić, bo dostałam maila od pana promotora i mam zawał... Treść maila:

"planujemy zrobić obrony 12 lipca - może być?

--
Pozdrowienia
Jacek Paluchowski"

To znaczy, że mam 11 dni na dokończenie i złożenie ostatecznej wersji pracy
Migotanie...
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 13:32   #761
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak pewnie zauważyłyście nie raz u dołu strony - podczytuję Was regularnie, ale kompletnie nie mam głowy, żeby napisać choćby "Dzień dobry", ale teraz muszę się z Wami czymś podzielić, bo dostałam maila od pana promotora i mam zawał... Treść maila:

"planujemy zrobić obrony 12 lipca - może być?

--
Pozdrowienia
Jacek Paluchowski"

To znaczy, że mam 11 dni na dokończenie i złożenie ostatecznej wersji pracy
Migotanie...
Dasz radę, skoro promotor proponuje taki termin to wie że dasz radę. Skoro on w to wierzy to tym bardziej TY kochana powinnaś
Ja tez pamiętam stres przed obroną (ja oprócz pytań do pracy miałam listę ok 200 pytań z kilku przedmiotów których kilka zadawanych było na obronie) i jakoś się przeżyło z bardzo dobrym wynikiem he he
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 14:09   #762
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak pewnie zauważyłyście nie raz u dołu strony - podczytuję Was regularnie, ale kompletnie nie mam głowy, żeby napisać choćby "Dzień dobry", ale teraz muszę się z Wami czymś podzielić, bo dostałam maila od pana promotora i mam zawał... Treść maila:

"planujemy zrobić obrony 12 lipca - może być?

--
Pozdrowienia
Jacek Paluchowski"

To znaczy, że mam 11 dni na dokończenie i złożenie ostatecznej wersji pracy
Migotanie...
dzień dobry a ja mam pływający avatarek, przyszłam się pochwalić

Marakujko daaasz radę, pocieszyć Cię? ja mam obronę 15lipca, pracy niet!, jutro zdaję wniosek o przeniesienie obrony na wrzesień (i zdania pracy), najgorsze jest to że promotor ma tam wpisać % zaawansowania pracy... a zgadnij jaki jest jutro to ja będę dygotać
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 14:58   #763
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dasz radę, skoro promotor proponuje taki termin to wie że dasz radę. Skoro on w to wierzy to tym bardziej TY kochana powinnaś
Ja tez pamiętam stres przed obroną (ja oprócz pytań do pracy miałam listę ok 200 pytań z kilku przedmiotów których kilka zadawanych było na obronie) i jakoś się przeżyło z bardzo dobrym wynikiem he he
Dzięki Kasiu Przyznam szczerze, że jak zobaczyłam ile mnie jeszcze czeka to zbladłam I nawet już nie boję się tak bardzo samej obrony (choć też mam pytania do pracy + pytania z 5 lat studiów w tym szczegółowe, ze specjalności ) a właśnie tego, że nie wyrobię się z pracą Zwłaszcza, że teraz jeszcze muszę opisać badanie i wnioski z badania, że o takich pierdołach jak foty do dyplomu, opłata, wniosek o dyplom po ang, spis narzędzi, płyty i inne drobiazgi, które trzeba złożyć nie wspomnę Yhhh. Idę dłubać
Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
dzień dobry a ja mam pływający avatarek, przyszłam się pochwalić

Marakujko daaasz radę, pocieszyć Cię? ja mam obronę 15lipca, pracy niet!, jutro zdaję wniosek o przeniesienie obrony na wrzesień (i zdania pracy), najgorsze jest to że promotor ma tam wpisać % zaawansowania pracy... a zgadnij jaki jest jutro to ja będę dygotać
Moccarku, śliczny masz ten avatarek
No powiem Ci, że jeśli Twój procent zaawansowania jest tak mały jak mówisz, to powinien Ci bez problemu podpisać wrzesień - trzymam za to kciuki
Nic się nie bój, u nas na seminarium wczoraj nie podpisał jednej dziewczynie wniosku o przedłużenie do września bo właśnie jej praca wg niego była na takim etapie, że spokojnie zdąży do końca czerwca
Więc jak masz mniej to nawet lepiej, nie będzie robić problemów Tylko ułóż sobie jakąś mocną, naszpikowaną argumentami gadkę pod tytułem "dlaczego się nie wyrobiłaś"
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 15:20   #764
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Dzieeeń Dobry dziewczynki No może prawie powinnam napisać dobry wieczór Ale prawie , prawie

Marakujko Moja kochana dasz radę , Ja wierze w Ciebie całym sercem

U Mnie kochane wychodzi słońce W sensie , że humor Mi dopisuje Do fryzjera chciałam iść we Wtorek , alee dodzwonić się nie mogłam , w sumie to z drugiej strony dobrze , bo w poniedziałek miałam wypadek z paluchem to i tak bym nie poszła
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 15:36   #765
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Ja wrocilam ze spotkania z dyrektorami i... wnerwiona na maksa jestem. Z jednym z dyr troche sie scielam bo on nie lubi sprzeciwu. A ja śmialam powiedziec słowo "nie" . No i sie zaczeło...

A poza tą popie.... pracą jutro mam kilak makijaży na wesele. Jedna z "klientek" jest z Maroka !!! Nie wiem jaka będzie jej uroda i czy dam radę wykonać na niej jakikolwiek makijaż. Ręce pewnie będą mi się trzęsły i pewnie krzywo wyjdzie
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 15:46   #766
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak pewnie zauważyłyście nie raz u dołu strony - podczytuję Was regularnie, ale kompletnie nie mam głowy, żeby napisać choćby "Dzień dobry", ale teraz muszę się z Wami czymś podzielić, bo dostałam maila od pana promotora i mam zawał... Treść maila:

"planujemy zrobić obrony 12 lipca - może być?

--
Pozdrowienia
Jacek Paluchowski"

To znaczy, że mam 11 dni na dokończenie i złożenie ostatecznej wersji pracy
Migotanie...

Marakujko
wierze, że sobie poradzisz Trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Dzieeeń Dobry dziewczynki No może prawie powinnam napisać dobry wieczór Ale prawie , prawie

Marakujko Moja kochana dasz radę , Ja wierze w Ciebie całym sercem

U Mnie kochane wychodzi słońce W sensie , że humor Mi dopisuje Do fryzjera chciałam iść we Wtorek , alee dodzwonić się nie mogłam , w sumie to z drugiej strony dobrze , bo w poniedziałek miałam wypadek z paluchem to i tak bym nie poszła

cześć Ollemku Fajnie, że już coraz lepszy masz humorek Już się doczekać nie mogę Ciebie w nowej fryzurce

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Ja wrocilam ze spotkania z dyrektorami i... wnerwiona na maksa jestem. Z jednym z dyr troche sie scielam bo on nie lubi sprzeciwu. A ja śmialam powiedziec słowo "nie" . No i sie zaczeło...

A poza tą popie.... pracą jutro mam kilak makijaży na wesele. Jedna z "klientek" jest z Maroka !!! Nie wiem jaka będzie jej uroda i czy dam radę wykonać na niej jakikolwiek makijaż. Ręce pewnie będą mi się trzęsły i pewnie krzywo wyjdzie

natala79 na pewno pomalujesz ją cudnie Znając Twoje zdolności to na pewno będzie zachwycona tym jakie cudo z niej zrobisz
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 15:47   #767
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość

"planujemy zrobić obrony 12 lipca - może być?
dasz rade
jak sobie przypomne moje przejscia z promotorka... matko kochana, ile ja nerwow przez nia zjadlam
na szczescie poszlam po rozum do glowy i na ostatnim semestrze z niej zrezygnowalam, zmienilam promotora, poszlam wiec do niej z prosba o podpisanie papierka ze zgadza sie na rezygnacje wspolpracy ze mna i zmiane na nowego (sic!) podpisala z laska i malpa pobiegla do nowego promotora, zeby go przede mna ostrzec taka jestem strasznie niebezpieczna, wiec dziewczyny, strzecie sie!!!! nie wiecie z kim macie do czynienia ahaha
teraz sie z tego smieje ale wtedy myslalam ze ja zatluke... nowy promotor=nowe zycie - kulturka i cud miod facet

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
A poza tą popie.... pracą jutro mam kilak makijaży na wesele. Jedna z "klientek" jest z Maroka !!! Nie wiem jaka będzie jej uroda i czy dam radę wykonać na niej jakikolwiek makijaż. Ręce pewnie będą mi się trzęsły i pewnie krzywo wyjdzie
wow, ale czad! mnie by chyba popuscily wodze fantazji i bym jej z rak nie wypuscila
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 15:48   #768
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Cześć, dziewczyny

Maraqjowa- ja podobnie jak dziewczyny, wierzę, że spokojnie się ze wszystkim wyrobisz i obronisz się w wielkim stylu
Poza tym założę się, że cały wizaż będzie za Ciebie trzymał kciuki! W takiej sytuacji nie ma opcji, że coś się nie powiedzie

Moccari- uroczy masz ten avatarek
Oczywiście trzymam kciuki, żeby promotor okazał się chętny do współpracy

Emalko-
skąd w ogóle pomysł, że mogłybyśmy o Tobie zapomnieć? Stuknij się w swoje piękne czółko, moja droga!
Wręcz przeciwnie. Będziemy bardzo tęsknić i niecierpliwie wypatrywać Twojego powrotu

Natala-
ale Ty jesteś aparatka
Ja też wizażuję w pracy, nie twierdzę, że nie, ale na spotkaniu z szefem jeszcze mi się nie zdarzyło
Kłótnia z szefem rzecz niefajna, ale czasem nie da się tego uniknąć... Mam nadzieję, że szybko się dogadacie i cały spór nie będzie miał jakichś przykrych konsekwencji.
A jutro na pewno umalujesz wszystkie klientki jak totalna profesjonalistka! Może namówisz je, żeby pozwoliły sobie zrobić zdjęcia (oczywiście celem zamieszczenia na MM)?

oLLeM- co Ci się w końcu stało w ten paluch? Albo mi to umknęło w ferworze dyskusji albo się z nami nie podzieliłaś tą fascynującą informacją

Gioseppe- mam nadzieję, że synuś już wkrótce poczuje się lepiej

Cukierku- uuuuuuuwielbiaaaam Twojeeee przeeeeciąganie nieeeektórych głooosek

Dziewuszki, wreszcie weekendzik
Co za radość

Zmykam ogarnąć mój pokój, w którym jest bałagan nie z tej ziemi, a później pewnie pójdę na jakieś piffko ze znajomymi.
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 15:58   #769
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Moniś- Aaa Ja też już nie mogę się doczekać Moje końcówki popalone krzyczą już 'Pooomoocy , pooomocy'
Limonko- To było tak... Ja chciaałam się pobawić w boba budowniczegoo iii ( nie no żartuję) Tak poważnie , chciałam zobaczyć czy się nie rusza noga w wysepce i jeszcze gościu pytał się o piżamy czy mamy () to jak sobie kciuka wygięłam to tyły , jak Mi coś strzeliło w palcu , od razu łzy Mi poleciały () i z rykiem do Niego 'Nie mamy piżam!!' i pobiegłam ... haha , miałam rentgen i nie jest na szczęscie złamany , ale boolał jak nie powiem co teraz też boli , ale już trochę mniej , muszę smarować go maścią
Natalio- Ooo ale super , właśnie porób zdjęcia Myślę , że super pomalujesz tą Panią
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 16:09   #770
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Jak kobitka da sie sfotografować, to wkleję. Chyba, że makijaż bedzie porażką totalną, wtedy wstyd i pokaze figę z makiem Nie mam weny cos, nawet na nagrywanie filmików na YT. Jakas depresja letnia mnie dopadła...
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 16:13   #771
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Jak kobitka da sie sfotografować, to wkleję. Chyba, że makijaż bedzie porażką totalną, wtedy wstyd i pokaze figę z makiem Nie mam weny cos, nawet na nagrywanie filmików na YT. Jakas depresja letnia mnie dopadła...
Echh... Tak to jest czasami niestety Ale myślę , że będzie super , wierze w Ciebie! Talent masz , pomysły masz super , więc inaczej być nie może
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 16:19   #772
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Nie wiem czy moge tu wklejac (najwyzej sie usunie), ale ten makijaż jest boski:
Moze zafunduję jej coś takiego
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 16:46   #773
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Cześć kochane
Ja dzisiaj odebrałam wyniki, w poniedzialek ze wszystkimi wynikami do lekarza ide
Bede wszystko wiedzieć.
Teraz sie umawiam z kolezanka na 2 sesje z moim udzialem ktore beda w sobote za tydzien mam nadzieje
Jak bede miec fotki to wkleje

Dziękuje wszystkim za wsparcie

Marakujko poradzisz sobie Trzymam kciuki

Emilko czekamy na Ciebie z utęsknieniem

Gioseppe
życze zdróweczka dla synka
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 16:48   #774
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Limonkaaaaaaaaaaaaaaa:P:P
a ja wlasnie mam kota na rece,ciacho z truskawkami w ppiekarniku , zupke na gazie i piwko zimneeeee

Nataliooo..ja wlasnie siedze na Twoim yt i po pomyslach wiem ze cos wymyslisz dla tej marokanki czy kim tam ona jest
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 17:24   #775
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Marakujko daaasz radę

a ja byłam trochę kasy wydać i się na lato obkupić w końcu dopadłam szafę Essence w Naturze a i sukienkę kupiłam - naawet dwie, klapki na kaczuszce, portki zielooone i jestem normalnie happy

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Limonkaaaaaaaaaaaaaaa:P:P
a ja wlasnie mam kota na rece,ciacho z truskawkami w ppiekarniku , zupke na gazie i piwko zimneeeee

Nataliooo..ja wlasnie siedze na Twoim yt i po pomyslach wiem ze cos wymyslisz dla tej marokanki czy kim tam ona jest
i na mnie dzisiaj znowu piwko czeka
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 17:24   #776
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Marakujko daaasz radę

a ja byłam trochę kasy wydać i się na lato obkupić w końcu dopadłam szafę Essence w Naturze a i sukienkę kupiłam - naawet dwie, klapki na kaczuszce, portki zielooone i jestem normalnie happy

Anusiu gratuluje zakupków i wcale się nie dziwię, że jesteś happy Takie łowy udane,że grzechem byłoby się nie cieszyć
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 17:32   #777
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Marakujko daaasz radę

a ja byłam trochę kasy wydać i się na lato obkupić w końcu dopadłam szafę Essence w Naturze a i sukienkę kupiłam - naawet dwie, klapki na kaczuszce, portki zielooone i jestem normalnie happy

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------


i na mnie dzisiaj znowu piwko czeka
Anusiu no to zakupy zrobiłaś niezłeNie dziwie sie, że jesteś szczęśliwa

A u mnie nigdzie nie ma Rossmana i Natury

Jedynie w Krakowie
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 17:37   #778
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Moniś, Asiu a dziekuję Wam

Asiu, nie ma u Ciebie nawet Natury? toż to nawet u mojej mamy w Krośnie Odrz. jest mała, ale zawsze

ja odwiedziłam Galerię Pestkę i w sumie tam chyba jedyna Natura w Poznaniu jest...? kiedyś była na Św Marcinie, ale już ni ma
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 17:41   #779
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Moniś, Asiu a dziekuję Wam

Asiu, nie ma u Ciebie nawet Natury? toż to nawet u mojej mamy w Krośnie Odrz. jest mała, ale zawsze

ja odwiedziłam Galerię Pestkę i w sumie tam chyba jedyna Natura w Poznaniu jest...? kiedyś była na Św Marcinie, ale już ni ma
No właśnie nie ma, dlatego nie moge za bardzo sobie kupować kosmetyków
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 17:50   #780
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
No właśnie nie ma, dlatego nie moge za bardzo sobie kupować kosmetyków
to cho do Poznania
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.