makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 19:44   #2071
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie widziałam, żeby w Twojej czegoś brakowało
no własnie nic nie brakuje, i w tym cały problem od pewnego czasu robi sie jakby nadmiar...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 20:09   #2072
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Desti Ślicznie A cera przepiękna

Corii wspaniale ta czerwień na Twoich ustach prezentuje się niezwykle seksownie
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 20:34   #2073
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość

Wpędzacie mnie w dioroholizm i kompleksy Prześliczna dziewczyna z Ciebie.
Emmo, hmmm, no się zarumieniłam aże, na Twoje miłe słowa
Dziękuję
Tu każda która wchodzi, dostaje dioroholizmu, chociaż z mojej strony dzisiaj powinien wyjść macoholizm

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Corii wyglądasz sexi, a za takie zapadnięte polik to ja bym się dałą pokroić
niestety ja jestem słowiańska pyza
chyba najbardziej ze wszystkich makijaży podoba mi się ten dzisiejszy


Desti no przewietrzę je jutro
Pingwinek, dziękować serdecznie
Jak zobaczę, to uwierzę, że pyza, inaczej nie A cos mi mówi, że przesadzasz Poza tym, rumiane i pełne poliki to znak zdrowia, a zapadnieta paszcza, to biadola nad Tobą, że tak marnie wyglądasz

Też musze w końcu posmyrać munlajty, bo inaczej pomyślą, ze one tam maja jakies przywileje nietykaniowe
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no własnie nic nie brakuje, i w tym cały problem od pewnego czasu robi sie jakby nadmiar...
Monik, nadmiar to Ty zaczynasz mieć, ale myśli jakiś gooopich
Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Corii wspaniale ta czerwień na Twoich ustach prezentuje się niezwykle seksownie
Yasiu, dziękuję Ci
Przyznam, że pierwszy raz jej wypróbowałam i do końca nie jestem do takich kolorów przekonana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 20:52   #2074
me emma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Emmo, hmmm, no się zarumieniłam aże, na Twoje miłe słowa
Dziękuję
Tu każda która wchodzi, dostaje dioroholizmu, chociaż z mojej strony dzisiaj powinien wyjść macoholizm


Pingwinek, dziękować serdecznie
Jak zobaczę, to uwierzę, że pyza, inaczej nie A cos mi mówi, że przesadzasz Poza tym, rumiane i pełne poliki to znak zdrowia, a zapadnieta paszcza, to biadola nad Tobą, że tak marnie wyglądasz

Też musze w końcu posmyrać munlajty, bo inaczej pomyślą, ze one tam maja jakies przywileje nietykaniowe

Monik, nadmiar to Ty zaczynasz mieć, ale myśli jakiś gooopich

Yasiu, dziękuję Ci
Przyznam, że pierwszy raz jej wypróbowałam i do końca nie jestem do takich kolorów przekonana
Czerwień to Twój kolorek Tyle jej jest u samego Diora- Serum'y naprzykład też Ja zostaję przy różu.
Dioroholizm to mi poważnie grozi zresztą od kilku miesięcy. Ale innych uzależnień jak chaneloholizm czy guerlainoholizm nie stwierdzam więc jakoś chyba przeżyję.
me emma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:01   #2075
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
Czerwień to Twój kolorek Tyle jej jest u samego Diora- Serum'y naprzykład też Ja zostaję przy różu.
Dioroholizm to mi poważnie grozi zresztą od kilku miesięcy. Ale innych uzależnień jak chaneloholizm czy guerlainoholizm nie stwierdzam więc jakoś chyba przeżyję.
Ale w tym sęk, że w życiu nie użyłam ani razu czerwonej szminki - dzisiaj pierwszy raz się pobawiłam i to szminką, która mam wystawiona w wymiankowym, bo się nudziłam Dlatego, nie jestem przekonana do takiego koloru, a mam gdzies jeszcze 2 testery nie macane, ale tym razem taka wiśniowa czerwień.
Spróbuj cieni MAC-a a od razu przestaniesz aż tak kochac Diorki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 23:13   #2076
me emma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale w tym sęk, że w życiu nie użyłam ani razu czerwonej szminki - dzisiaj pierwszy raz się pobawiłam i to szminką, która mam wystawiona w wymiankowym, bo się nudziłam Dlatego, nie jestem przekonana do takiego koloru, a mam gdzies jeszcze 2 testery nie macane, ale tym razem taka wiśniowa czerwień.
Spróbuj cieni MAC-a a od razu przestaniesz aż tak kochac Diorki
Ale Diorki chcą żebym je kochała i nie chcą konkurencjiMAC'ow ych znam tylko nazwy, jakoś mnie nie ciągnęło do nich Z czerwienią mam odwrotnie niż Ty bo ja wypróbowałam sporo wariantów od szminek do błyszczyków chanelkowych i Fever Gloss Lancome- one miały być taką delikatną czerwienią. We wszystkich wyglądam jak mała dziewczynka która dorwała się do szminek mamy Mam lalkowato - dziecinną buzię - takie rysy i wydaje mi się że dobrze wyglądam w pinkach, takich bardzo naturalnych. W szminkach cielistych i matowych też nie za dobrze. Właściwie różana Bebe by wystarczyła ale będzie Serum i Lip Polish i...i INNE też będą, no bo co w końcu.
Dobranoc
Corii Ty się koniecznie pokaż w tej drugiej czerwieni -coś czuję że będzie znowu cud miód i orzeszki

Edytowane przez me emma
Czas edycji: 2010-09-09 o 23:15
me emma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 08:22   #2077
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cori pieknie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 08:35   #2078
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Corii tyknij munlajty, bo warto
ja je połączyłam z tym szalonym niebieskim z diorowych EL
i wstaw prosze też makijaż z EL - bardzo ładnie prosze
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:29   #2079
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
Ale Diorki chcą żebym je kochała i nie chcą konkurencjiMAC'ow ych znam tylko nazwy, jakoś mnie nie ciągnęło do nich Z czerwienią mam odwrotnie niż Ty bo ja wypróbowałam sporo wariantów od szminek do błyszczyków chanelkowych i Fever Gloss Lancome- one miały być taką delikatną czerwienią. We wszystkich wyglądam jak mała dziewczynka która dorwała się do szminek mamy Mam lalkowato - dziecinną buzię - takie rysy i wydaje mi się że dobrze wyglądam w pinkach, takich bardzo naturalnych. W szminkach cielistych i matowych też nie za dobrze. Właściwie różana Bebe by wystarczyła ale będzie Serum i Lip Polish i...i INNE też będą, no bo co w końcu.
Dobranoc
Corii Ty się koniecznie pokaż w tej drugiej czerwieni -coś czuję że będzie znowu cud miód i orzeszki
Emmo, wstaw cała buzię, bo lubię takie, jak opisujesz - dziecinne A ciekawa jestem teraz strasznie całości
Moje Diorki tez nie chciały konkurencji i co? I muszą się podzielić z MAc-ami rosnącymi w siłe
To naprawdę wciąga, raz się spróbuje i dalej leci. Świetnie się nakładają, cieniują, współgrają ze sobą i dają mocne nasycenie koloru
Jak zaczniesz z błyszczykami i szminkami , to pójdzie dalej samo Ja tego uzbierałam pudełko
Wstawię z tamtą szminką, ale przy okazji.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cori pieknie
Ola, dziękuję bardzo
Paczuszka poleciała wczoraj do Ciebie

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Corii tyknij munlajty, bo warto
ja je połączyłam z tym szalonym niebieskim z diorowych EL
i wstaw prosze też makijaż z EL - bardzo ładnie prosze
Pingwinek, wiem, że warto, ale tak mi je szkoda rozdziewiczać pędzelkownią takie ładne sa nowiutkie
Ciekawa jestem połączenia Munlajtów z EL - a jakie kolry użyłas z Moonlightów?
Wstawię makijazyk EL, ale wieczorem, bpóźno wrócę, a mam gotowy na dysku gdzieś.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:43   #2080
me emma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Emmo, wstaw cała buzię, bo lubię takie, jak opisujesz - dziecinne A ciekawa jestem teraz strasznie całości
Moje Diorki tez nie chciały konkurencji i co? I muszą się podzielić z MAc-ami rosnącymi w siłe
To naprawdę wciąga, raz się spróbuje i dalej leci. Świetnie się nakładają, cieniują, współgrają ze sobą i dają mocne nasycenie koloru
Jak zaczniesz z błyszczykami i szminkami , to pójdzie dalej samo Ja tego uzbierałam pudełko
Wstawię z tamtą szminką, ale przy okazji.
.
Corii pomyślę Wy tu takie piekne i buzie i malowidła.
Najpierw muszę wymyśleć jakąś porządną paletkową kombinację i kupić Serum (to ostatnie to dziś mam nadzieję).
Narazie mam trzy błyszczyki - róż Lancome, brzoskwinię Chanel i ciemny róż Chanel. Szminka Coco Rouge Chinist - też różowy (czy nie przekręcam) z Chanel Jesień dotrze na początku października bo kupiła mi ją kochana osoba będąca za granicą. Serum będzie miało towarzystwo. Oby tylko był ten odcień co miała Esterr, inne wydają mi się za ciemne
me emma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:55   #2081
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aaaa laski, coś mi dzisiaj odpimpkało i poszalałam - zaaplikowałm sobie krwistoczerwoną szminkę do okóffff pomalowanych Macami, efekt poniżej
W tejm chwili, jak patrzę na swoje wklejone zdjęcie, to wyglądam, jak kłólik na moim avatarze
Corii prawdziwa kobieta wamp . Pięknie Ci w tej czerwieni, powinnaś częściej jej używać
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 10:13   #2082
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
Corii pomyślę Wy tu takie piekne i buzie i malowidła.
Najpierw muszę wymyśleć jakąś porządną paletkową kombinację i kupić Serum (to ostatnie to dziś mam nadzieję).
Narazie mam trzy błyszczyki - róż Lancome, brzoskwinię Chanel i ciemny róż Chanel. Szminka Coco Rouge Chinist - też różowy (czy nie przekręcam) z Chanel Jesień dotrze na początku października bo kupiła mi ją kochana osoba będąca za granicą. Serum będzie miało towarzystwo. Oby tylko był ten odcień co miała Esterr, inne wydają mi się za ciemne
No to czekam z niecierpliwością
Tez może sobie kupię serum, bo idę dzisiaj po nowy tusz, zostałam bez czarnego tuszu
Testowłam 2 szminki serum z jesiennej kolekcji, jedną z seri mauve coś tam, ale na buzi wcale nie wyglądała ciemno przeciwnie, rozowawo i delikatnie.
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Corii prawdziwa kobieta wamp . Pięknie Ci w tej czerwieni, powinnaś częściej jej używać
Esterek, dziękuję Kochana
Tylko jakoś nie czuję się wampem
A czerwień ... ale gdzie ją nosic? Do pracy odpada, do centrum handlowego też na imprezy nie chodzę ... no to nie ma gdzie używać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:15   #2083
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

A to wstawię dzisiejszy delikatniak, chociaż live oczywiście mocniejsze kolorki, jak zwykle cyfrak się pozywił kolorami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-18 o 16:04
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:33   #2084
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Esterek, dziękuję Kochana
Tylko jakoś nie czuję się wampem
A czerwień ... ale gdzie ją nosic? Do pracy odpada, do centrum handlowego też na imprezy nie chodzę ... no to nie ma gdzie używać
Ja Ci powiem, ze wszystko to kwestia przyzwyczajenia. Kiedyś nosiłam tylko czerwień na ustach, do pracy też , po czym przerzuciłam się na jaśniejsze i delikatniejsze kolorki i już nie mogę wrócić do czerwieni bo się źle w niej czuję, a czasami przydałoby się..

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to wstawię dzisiejszy delikatniak, chociaż live oczywiście mocniejsze kolorki, jak zwykle cyfrak się pozywił kolorami
Piękny ten dzienniak , nic dodać nic ująć . Podoba mi się jak zaznaczasz zewnętrzny kącik oka .
Zastanawiałam się nad tą paletką, macałam ją kilka razy ale jakoś zdecydować się nie mogę , chyba przez nieciekawe opinie nt tej serii .
Ja dzisiaj pomazałam się Petal Shine ale jakoś efekt nie podoba mi się i tak się zastanawiam czy zostawić ją, czy puścić w świat .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:43   #2085
me emma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Corii ślicznie z tą paletką, wybierałam miezy nią a Smoky Mauve i wybrałam Smoky. Ale tu też są piękne kolory- jest różowo delikatnie tak jak ja sama lubię najbardziej.
Wygląda na to że wykupimy Serum w ten weekend
A bez tuszu i tak masz firanki

Esterr- w czerwieni napewno wyglądałaś super Z tego co wczoraj widziałam- można sobie wyobrazić.
me emma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:17   #2086
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ola, dziękuję bardzo
Paczuszka poleciała wczoraj do Ciebie

Cori dziekuje, ja do Ciebie wysle wieczoram bo sie rozchorowałam razem z dzieciem

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez może sobie kupię serum, bo idę dzisiaj po nowy tusz, zostałam bez czarnego tuszu
na jaki tusz sie zasadzasz tym razem

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to wstawię dzisiejszy delikatniak, chociaż live oczywiście mocniejsze kolorki, jak zwykle cyfrak się pozywił kolorami
sliczny
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:26   #2087
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem, ze wszystko to kwestia przyzwyczajenia. Kiedyś nosiłam tylko czerwień na ustach, do pracy też , po czym przerzuciłam się na jaśniejsze i delikatniejsze kolorki i już nie mogę wrócić do czerwieni bo się źle w niej czuję, a czasami przydałoby się..



Piękny ten dzienniak , nic dodać nic ująć . Podoba mi się jak zaznaczasz zewnętrzny kącik oka .
Zastanawiałam się nad tą paletką, macałam ją kilka razy ale jakoś zdecydować się nie mogę , chyba przez nieciekawe opinie nt tej serii .
Ja dzisiaj pomazałam się Petal Shine ale jakoś efekt nie podoba mi się i tak się zastanawiam czy zostawić ją, czy puścić w świat .
Esterr, być może, ale uwierz głupio mi jakos iść wymalowana tak do pracy, wczoraj poszłam po bandzie i poleciałam w tej czerwieni na pocztę paczki nadać i miałam wrażenie, ze lud się gapił, jak na jakaś łatwa Panią
Esterku, ja prosze przy następnej okazji, zebyś umalowała usta jakas czerwienią, bo uważam, jak Emma, ze Ci w niej boski musi być
Na Artistry Palette nie narzekałam nigdy, a ta 808 jest jakby lepsza od starych, albo mnie sie tak tylko wydaje. Poza tym ma naprawde ładne kolorki
Zewnętrzny kącik oka przeciagam w óre pędzelkiem, bo jakoś tak urwany z końcem powieki dziwnie dla mnie wygląda, poza tym lubie tzw. kocie oko, chociaz ja takiego kształtu nie mam niestety
Esterek, wrzuc dzisiejszy makeup, to powiemy, czy oddać masz, czy zsotawić
Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
Corii ślicznie z tą paletką, wybierałam miezy nią a Smoky Mauve i wybrałam Smoky. Ale tu też są piękne kolory- jest różowo delikatnie tak jak ja sama lubię najbardziej.
Wygląda na to że wykupimy Serum w ten weekend
A bez tuszu i tak masz firanki

Esterr- w czerwieni napewno wyglądałaś super Z tego co wczoraj widziałam- można sobie wyobrazić.
Emmo
Tylko ja nie wiem czy kupię serum, i nie wiem czy nie ciemniejsze niż Esterr.
No dzisiaj znalazłam jakąs próbkę czarnego tuszu w szufladzie, wiec miałam czym pomaziać, ale nie lubie próbke, bo źle mi się maluje takimi krótkimi szczoteczkami, poza tym ledwo makijaż zrobiłam, a upaprałam powiekę tuszem i musiałam poprawiac, stad jest no-perfection

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cori dziekuje, ja do Ciebie wysle wieczoram bo sie rozchorowałam razem z dzieciem
Biedactwo mam nadzieję, ze szybko minie taki stan

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
na jaki tusz sie zasadzasz tym razem
jak zwykle ysl tym razem wezmę do spróbowania Noir Radical, obczaję, czy lepszy będzie od klasycznego efc

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
sliczny
Dziękuję

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

A i Dziewczyny, mogę rzetelnie powiedzieć, po 2 dniach testów, ze Kryolan anti-shine nałożony rano na podkład wytrzymuje bez świecenia cały boży dzień Przynajmniej na mojej buzi I nie wyglądam, jak trupek, bo tez daję go naprawdę odrobinę na pędzelku. Nie podkreślił mi też żadnych skórek.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:33   #2088
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Esterr, być może, ale uwierz głupio mi jakos iść wymalowana tak do pracy, wczoraj poszłam po bandzie i poleciałam w tej czerwieni na pocztę paczki nadać i miałam wrażenie, ze lud się gapił, jak na jakaś łatwa Panią


Biedactwo mam nadzieję, ze szybko minie taki stan


jak zwykle ysl tym razem wezmę do spróbowania Noir Radical, obczaję, czy lepszy będzie od klasycznego efc


---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

A i Dziewczyny, mogę rzetelnie powiedzieć, po 2 dniach testów, ze Kryolan anti-shine nałożony rano na podkład wytrzymuje bez świecenia cały boży dzień Przynajmniej na mojej buzi I nie wyglądam, jak trupek, bo tez daję go naprawdę odrobinę na pędzelku. Nie podkreślił mi też żadnych skórek.
Dzieki Cori kiepsko sie czuje choć ja do marud chorowitków nie należę ale mnie rozlozył tym razem


oo to super ze kupisz Nior ciekawa jestem czy lepsz/gorszy/taki sam jak tradycyjny YSL EFC

no to mamy KWC sypańców
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:49   #2089
me emma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Esterr, być może, ale uwierz głupio mi jakos iść wymalowana tak do pracy, wczoraj poszłam po bandzie i poleciałam w tej czerwieni na pocztę paczki nadać i miałam wrażenie, ze lud się gapił, jak na jakaś łatwa Panią
Esterku, ja prosze przy następnej okazji, zebyś umalowała usta jakas czerwienią, bo uważam, jak Emma, ze Ci w niej boski musi być
Na Artistry Palette nie narzekałam nigdy, a ta 808 jest jakby lepsza od starych, albo mnie sie tak tylko wydaje. Poza tym ma naprawde ładne kolorki
Zewnętrzny kącik oka przeciagam w óre pędzelkiem, bo jakoś tak urwany z końcem powieki dziwnie dla mnie wygląda, poza tym lubie tzw. kocie oko, chociaz ja takiego kształtu nie mam niestety
Esterek, wrzuc dzisiejszy makeup, to powiemy, czy oddać masz, czy zsotawić

Emmo
Tylko ja nie wiem czy kupię serum, i nie wiem czy nie ciemniejsze niż Esterr.
No dzisiaj znalazłam jakąs próbkę czarnego tuszu w szufladzie, wiec miałam czym pomaziać, ale nie lubie próbke, bo źle mi się maluje takimi krótkimi szczoteczkami, poza tym ledwo makijaż zrobiłam, a upaprałam powiekę tuszem i musiałam poprawiac, stad jest no-perfection

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------


Biedactwo mam nadzieję, ze szybko minie taki stan


jak zwykle ysl tym razem wezmę do spróbowania Noir Radical, obczaję, czy lepszy będzie od klasycznego efc



Dziękuję

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

A i Dziewczyny, mogę rzetelnie powiedzieć, po 2 dniach testów, ze Kryolan anti-shine nałożony rano na podkład wytrzymuje bez świecenia cały boży dzień Przynajmniej na mojej buzi I nie wyglądam, jak trupek, bo tez daję go naprawdę odrobinę na pędzelku. Nie podkreślił mi też żadnych skórek.

Ja idę dziś i nie wyjdę bez Serum Tusze mam dwa nieużywane w zapasie- kupione w bezcłowym raju
Corii czyli mówisz, że Pink Design jest lepsza od tych czterech starszych?

Edytowane przez me emma
Czas edycji: 2010-09-10 o 11:50
me emma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 11:59   #2090
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dzieki Cori kiepsko sie czuje choć ja do marud chorowitków nie należę ale mnie rozlozył tym razem


oo to super ze kupisz Nior ciekawa jestem czy lepsz/gorszy/taki sam jak tradycyjny YSL EFC

no to mamy KWC sypańców
No ciągle gdzies czytam, że kogoś cos łąpie, modlę się, żeby i mnie nie dopadło Ale wyleżysz i będzie dobrze
A miałam pytać - jak Twoje oczęta, już nic nie wraca? Bo ja odkąd zaczęłam zmywać oczy Bi-facils zapomniałam co to zaropiałe oczy. Płyn rewelacja!


Wg KWC lepszy niźli efc klasyczny, wg Pań w S. które go używały, równiez lepszy, bo bardziej głeboka czerń, a sama coś powiem za kilka dni
A klasyczny efc powinien Ci jeszcze długo posłużyć, bo mokry jest jeszcze. Uwielbiam zapach tego tuszu, mam nadzieję, ze w Noir nie zmienili nic

A co do pudru - przetestujesz na sobie i zobaczymy, jakie będa Twoje opinie. Tylko Ola, naprawdę bardzo oszczędnie go nakładaj, jeśli nie chcesz robic za gejszę

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
Ja idę dziś i nie wyjdę bez Serum Tusze mam dwa nieużywane w zapasie- kupione w bezcłowym raju
Corii czyli mówisz, że Pink Design jest lepsza od tych czterech starszych?
A może wyjdziesz z innym kolorkiem, niż Esterek?
A jakie masz zapasowe tusze? Ja w sumie też mam, ale kolorowe, a te rzadko używam, na co dzień klasyczna czerń
Używałam ze starszych Artistry 2 paletek i ta wydaje mi się być lepsza pod względem konsystencji ale może to tylko moje subiektywne wrażenie
W każdym jak ktoś lubi róż i fiolet, to polecam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-10 o 11:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:53   #2091
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ciągle gdzies czytam, że kogoś cos łąpie, modlę się, żeby i mnie nie dopadło Ale wyleżysz i będzie dobrze
A miałam pytać - jak Twoje oczęta, już nic nie wraca? Bo ja odkąd zaczęłam zmywać oczy Bi-facils zapomniałam co to zaropiałe oczy. Płyn rewelacja!


Wg KWC lepszy niźli efc klasyczny, wg Pań w S. które go używały, równiez lepszy, bo bardziej głeboka czerń, a sama coś powiem za kilka dni
A klasyczny efc powinien Ci jeszcze długo posłużyć, bo mokry jest jeszcze. Uwielbiam zapach tego tuszu, mam nadzieję, ze w Noir nie zmienili nic

A co do pudru - przetestujesz na sobie i zobaczymy, jakie będa Twoje opinie. Tylko Ola, naprawdę bardzo oszczędnie go nakładaj, jeśli nie chcesz robic za gejszę
Biore leki, herbata z morzem cytryny - małż sie martwi że będę taka cierpka jak cytryna po ilości jaka zużyłam
oczy odpukac po tamtym incydencie ok, używam micela z biodermy i jest ok o bi-facil tez zahaczyłam bo miałam mini kiedyś dodany do zakupów i gdyby nie byl tak choro drogi to pewnie bym nim zmywała ale cena powala ale gdzyby mi wszystko inne robiło krzywde to bym go kupowała. powiedz na ile wystarcza Ci buteleczka 125ml?

to czekam na paczuszke od Ciebie i na recenzje tuszu
ja do gejszy mam daleko bo mam żółtawy odień skóry a i po lecie opalenizna jeszcze jest dziekuje za próbke i opina sie podzielę na 100%
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:58   #2092
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Biore leki, herbata z morzem cytryny - małż sie martwi że będę taka cierpka jak cytryna po ilości jaka zużyłam
oczy odpukac po tamtym incydencie ok, używam micela z biodermy i jest ok o bi-facil tez zahaczyłam bo miałam mini kiedyś dodany do zakupów i gdyby nie byl tak choro drogi to pewnie bym nim zmywała ale cena powala ale gdzyby mi wszystko inne robiło krzywde to bym go kupowała. powiedz na ile wystarcza Ci buteleczka 125ml?

to czekam na paczuszke od Ciebie i na recenzje tuszu
ja do gejszy mam daleko bo mam żółtawy odień skóry a i po lecie opalenizna jeszcze jest dziekuje za próbke i opina sie podzielę na 100%
No owszem, wszystko tańsze mnie uczulało i robiło krzywdę I tez miałam, jak Ty buteleczke malutka najpierw dodaną do zakupów i to własnie dzięki niej znalazłam dla mnie idealny zmywacz. I uwierz mi, jak zobaczyłam zawartość i cenę, to nie kupiłam, tylko 2 tygodnie łaziłam koło niego i sie zastanawiałam. Ale w końcu co było robic...próbka się skończyła, so ... brałam go na -20%
Zaczęłam pełnowymiarowe opakowanie używac 2 tygodnie temu, sama jestem ciekawa na ile mi starczy. Dam znać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:07   #2093
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Esterr, być może, ale uwierz głupio mi jakos iść wymalowana tak do pracy, wczoraj poszłam po bandzie i poleciałam w tej czerwieni na pocztę paczki nadać i miałam wrażenie, ze lud się gapił, jak na jakaś łatwa Panią
Esterku, ja prosze przy następnej okazji, zebyś umalowała usta jakas czerwienią, bo uważam, jak Emma, ze Ci w niej boski musi być
Na Artistry Palette nie narzekałam nigdy, a ta 808 jest jakby lepsza od starych, albo mnie sie tak tylko wydaje. Poza tym ma naprawde ładne kolorki
Zewnętrzny kącik oka przeciagam w óre pędzelkiem, bo jakoś tak urwany z końcem powieki dziwnie dla mnie wygląda, poza tym lubie tzw. kocie oko, chociaz ja takiego kształtu nie mam niestety
Esterek, wrzuc dzisiejszy makeup, to powiemy, czy oddać masz, czy zsotawić
Corii sęk w tym że ja żadnej czerwonej pomadki nie posiadam, bo nie maluję już na czerwono ust
No i wrzucam dziesiejsze fotki mejkapu..paletka Petal Shine
__________________
Wymianka

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2010-09-10 o 13:53
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:14   #2094
me emma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Corii sęk w tym że ja żadnej czerwonej pomadki nie posiadam, bo nie maluję już na czerwono ust
No i wrzucam dziesiejsze fotki mejkapu..paletka Petal Shine
Esterr - miałam nadzieję że będziesz nie tak śliczna w całości
Pięknie wyglądają na Tobie Petal Shine i nie w tym sensie, że taka śliczna dziewcyzna to w każdym kolrze ładnie. Pasują i tyle.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ciągle gdzies czytam, że kogoś cos łąpie, modlę się, żeby i mnie nie dopadło Ale wyleżysz i będzie dobrze
A miałam pytać - jak Twoje oczęta, już nic nie wraca? Bo ja odkąd zaczęłam zmywać oczy Bi-facils zapomniałam co to zaropiałe oczy. Płyn rewelacja!

Wg KWC lepszy niźli efc klasyczny, wg Pań w S. które go używały, równiez lepszy, bo bardziej głeboka czerń, a sama coś powiem za kilka dni
A klasyczny efc powinien Ci jeszcze długo posłużyć, bo mokry jest jeszcze. Uwielbiam zapach tego tuszu, mam nadzieję, ze w Noir nie zmienili nic

A co do pudru - przetestujesz na sobie i zobaczymy, jakie będa Twoje opinie. Tylko Ola, naprawdę bardzo oszczędnie go nakładaj, jeśli nie chcesz robic za gejszę

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------



A może wyjdziesz z innym kolorkiem, niż Esterek?
A jakie masz zapasowe tusze? Ja w sumie też mam, ale kolorowe, a te rzadko używam, na co dzień klasyczna czerń
Używałam ze starszych Artistry 2 paletek i ta wydaje mi się być lepsza pod względem konsystencji ale może to tylko moje subiektywne wrażenie
W każdym jak ktoś lubi róż i fiolet, to polecam

Diorshow i YSL Singulier. Oba noir. Ja nie mam jakichś specjalnych rzęs (jak co poniektórzy tutaj) takie zwyklaki i dlatego za każdym razem łudzę się że będą jak u Belluccialbo jak u Corii (teraz będę mieć taką wizję)
me emma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:31   #2095
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Corii sęk w tym że ja żadnej czerwonej pomadki nie posiadam, bo nie maluję już na czerwono ust
No i wrzucam dziesiejsze fotki mejkapu..paletka Petal Shine
Szkoda, ze nie masz juz czerwieni
Esterku, nei oddawaj Petali, ślicznie wyglądaja na Twoich oczach
Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
Diorshow i YSL Singulier. Oba noir. Ja nie mam jakichś specjalnych rzęs (jak co poniektórzy tutaj) takie zwyklaki i dlatego za każdym razem łudzę się że będą jak u Belluccialbo jak u Corii (teraz będę mieć taką wizję)
Nie zawstydzaj mnie, pliiiz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:38   #2096
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to wstawię dzisiejszy delikatniak, chociaż live oczywiście mocniejsze kolorki, jak zwykle cyfrak się pozywił kolorami
Przepięknie Śliczna kreska

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Corii sęk w tym że ja żadnej czerwonej pomadki nie posiadam, bo nie maluję już na czerwono ust
No i wrzucam dziesiejsze fotki mejkapu..paletka Petal Shine
Pięknie Ładnie Ci w tych kolorkach
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:43   #2097
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Przepięknie Śliczna kreska
Yasiu i dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:49   #2098
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

piękne makijaże
Corii robisz kreskę rym z kompletu czy Kryolanem?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:50   #2099
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez me emma Pokaż wiadomość
Esterr - miałam nadzieję że będziesz nie tak śliczna w całości
Pięknie wyglądają na Tobie Petal Shine i nie w tym sensie, że taka śliczna dziewcyzna to w każdym kolrze ładnie. Pasują i tyle.
Emmo dziękuję

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda, ze nie masz juz czerwieni
Esterku, nei oddawaj Petali, ślicznie wyglądaja na Twoich oczach

Nie zawstydzaj mnie, pliiiz
OK, Petali nie oddam i znalazłam najbardziej czerwony błyszczol jaki mam , foto poniżej

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Pięknie Ładnie Ci w tych kolorkach
Dziękuję Yasiu

Czerowny błyszczol na mnie
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:52   #2100
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Esterr jaka Ty jesteś niesamowicie piekna, no cudo po prost
i wy wszystkie jesteście takie kobiece, a ja wyglądam jak pyzata dziewczynka
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.