Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 09:57   #1231
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziękuję marejta

I wiecie co dopada i mnie kryzys wlosowy...
Przez to jak leżałam w łożku to wiadomo wlosy sie koltunily o poduszke- raz mialam warkocza ale glowa mnie tak bolala, ze wolalam spac w rozpuszczonych zeby dac sobie maksymalny luz.
No i nie czesalam ich bo wiadomo, brak sil, tyle co podczas ostatniego mycia.
Wczoraj poprosilam tz o rozczesanie mnie... nie czesane byly dopiero 3 dni... wiecie ile on sie naklał...ile wlosow wyrwalismy...
kołtun na kołtunie, rozczesywalismy pasemka doslownie 2-3 cm i w kazdym koltunik w pewnym momencie tz tak sie wsciekl ze powiedzial zebym wiecej nie robila tych fal metoda plunkingowania, bo mi to nie sluzy, a wlosy ostatnim razem nie byly wcale tak robione tylko po myciu rozczesane i zostawione do podsuszenia suszarka
nie wiem czy to wina tego ze 3 doby lezalam w lozku, czy dlugosci wlosow, czy rzeczywiscie fale im nie sluza bo tworza mi sie koltuny...

caskada mialas kiedykolwiek taki problem?

zastanawiam sie czy moje wlosy czasem nie wola jednak regularnego czesania, bo przezylam mala traume, myslalam ze wczoraj nozyczki pojda w ruch...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:17   #1232
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Bunny biedactwo

Dziewczyny to fal nie można czesać ? ja czesałam grzebieniem o szerokich ząbkach może dla tego wyszły jakieś beznadziejne ale wiem że ja bym nie wytrzymałą nie przeczesując więc chyba to nie dla mnie jak Wy sobie z tym radzicie?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:19   #1233
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
To całkiem normalne uczucie wbrew pozorom xD
a nie śmierdzi nic?
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jutro zrobię i wam pokażę - i przy okazji w żakieciku i spódnicy - to mi podpowiecie jakie buty do tego kupić bo ja za cholere nie wiem
oki, rób sesję, będziemy wspólnie radzić
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym podziękować Snow i Bunny, bo dzięki nim mam wreszcie "mój" kolor (przynajmniej teraz, tuż po farbowaniu, ale jednak ). Chodzi mi o XL1 Garniera- gdyby nie blog Bunny nie wiedziałabym, że ten kolor tak ładnie wychodzi i już myślałam, że będę musiała zacząć stosować oksydant 12%. Dzisiaj farbowałam po raz 2. no i kolor coraz fajniej wygląda. Wstawiłabym zdjęcia, ale to, co wyszło na moim starym aparacie nijak się ma do rzeczywistości, więc poczekam do jutra Strasznie się cieszę, bo mi się włosy baaardzo słabo rozjaśniają, a z XL1 mam wreszcie jasne.

Dzięki, Dziewczyny
super, kolejna zadowolona blondyneczka
Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Kitkulka gdybyś jednak nie znalazła tego wypełniacza w rossmannie to w hurtowni fryzjerskiej powinni mieć, ja dziś w jednej widziałam, ale akurat drogie mieli, bo ok. 20 zł kosztowały...
dzisiaj miałam zamiar skoczyć do rossmana albo jutro, jak nie znajdę to jeszcze popatrzę w świecie spinki czy coś takiego... 20 zł też bym nie dała za kawałek gąbki to już wtedy kupię sobie grubsze papiloty i wyjdzie na to samo
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kitkulka-też byłam dziś w MCD wciągnął mnie
on zawsze wciąga
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Chciałam pochwalić nową odżywkę Elseve z kolagenem bardzo przyjemna, ładnie pachnie, włoski mam teraz takie mięciutkie i jakby wygładzone poza tym włosy rzeczywiście są ciut odbite od nasady (starałam się kłaść jak najbliżej skóry ale nie tuż przy bo bałam się oklapu ale go nie ma na szczęście). Włoski są takie lekkie i puszyste, no podoba mi się
i następna do wypróbowania będzie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczyny a u mnie jakby przełamanie po pierwszej dobie z antybiotykiem.
Dziś juz mam 36.6!
Jestem słaba, przez te 3 dni gorączki schudłam 1,5kg... waze 46,5kg żebra mi stercza o matko... jak sie dzis w lustrze obejrzalam to myslalam jakbym chorowala wiele tygodni...
Teraz z trudem jem, przez 3 dni tylko piłam i zjadłam na dobe suchego wafla, jakis owoc, nic innego nie szło...
No i jak to u mnie, próbuje jesc- ale żołądek boli, jelita bulgocza- to sie zaraz zle skonczy!
Powrot do formy zajmie mi jakies 2 tyg., bo u mnie najgorsze w czasie choroby i po sa kwestie jedzenia- żoladek tak sie skurczyl, ze zjadlam dopiero 1 kromke chleba z maslem- boje sie rzucic cos ciezszego, i czuje ze zwymiotuje
masakra...nienawidze tego...
dobrze ze goraczki nie ma...
jeszcze 2 dni musza wytrzymac jelita...
Bede do was zagladac w miare samopoczucia...
dobrze, że już lepiej, oby tak dalej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:19   #1234
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

bunny nigdy tak nie mialam a wiesz ze nie czesze wlosow tyle co dwa razy w tygodniu podczas mycia moze lezalas w rozpuszczonych i dlatego je zawsze robie warkocza i nic mnie nie boli nie moglabym spac w rozpuszczonych bo serce mi peka jak mysle ze wlosy tak szoruja o poduche to przez lezenie napewno sie potargaly ja codziennie tylko palcami przelatuje wlosy glowa w dol i juz nie mam zadnych koltunow
sluchaj kochana twoja sprawa jak postapisz ale z lokow beda nici jak bedziesz je czesac pozniej beda takie puchate prze to albo jestes kreconowlosa albo nie i od swiata robisz sobie loki
kuruj sie i przemysl co chcesz zreszta teraz jestes oslabiona wiec nie ma sensu sie denerwowac wlosami a one powinny byc na czas choroby zwiazane
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:34   #1235
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Caskada a ja wczoraj wstawiałam zdjęcie szamponu i jego składników czy byś mogła zerknąć czy go używać czy lepiej umyć podłogę?

bo mama go kupiła któregoś razu przez przypadek zamiast odżywki pomyliło jej się a to z tej niebieskiej, nawilżającej serii Herbala. Raz umyłam to włosy miałam beznadziejne po nim i stał, a przedwczoraj umyłam znowu i były super i teraz nie wiem co z nim zrobić

daję linka do zdjęcia samego, już bez posta
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1300285197
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:34   #1236
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja mam nad ustami i w nosie ale w nosie taki że w ogole go nie widać więc nie wiem po co go mam
czemu w miejscach nie widocznych odpada?
ja w pępku to zimą czasami nie noszę na lato, wiosnę zakładam i o dziwo nie zarasta
w języku wcale nie czuję jakby go nie było
a w uszach to też raz nosze raz nie włosy mi zakrywają przeważnie nie widać kolczyków
też chciałabym w języku kolczyk,mam w pępusiu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję marejta

I wiecie co dopada i mnie kryzys wlosowy...
Przez to jak leżałam w łożku to wiadomo wlosy sie koltunily o poduszke- raz mialam warkocza ale glowa mnie tak bolala, ze wolalam spac w rozpuszczonych zeby dac sobie maksymalny luz.
No i nie czesalam ich bo wiadomo, brak sil, tyle co podczas ostatniego mycia.
Wczoraj poprosilam tz o rozczesanie mnie... nie czesane byly dopiero 3 dni... wiecie ile on sie naklał...ile wlosow wyrwalismy...
kołtun na kołtunie, rozczesywalismy pasemka doslownie 2-3 cm i w kazdym koltunik w pewnym momencie tz tak sie wsciekl ze powiedzial zebym wiecej nie robila tych fal metoda plunkingowania, bo mi to nie sluzy, a wlosy ostatnim razem nie byly wcale tak robione tylko po myciu rozczesane i zostawione do podsuszenia suszarka
nie wiem czy to wina tego ze 3 doby lezalam w lozku, czy dlugosci wlosow, czy rzeczywiscie fale im nie sluza bo tworza mi sie koltuny...

caskada mialas kiedykolwiek taki problem?

zastanawiam sie czy moje wlosy czasem nie wola jednak regularnego czesania, bo przezylam mala traume, myslalam ze wczoraj nozyczki pojda w ruch...
to normalka że takie falki sie plączą mam to samo, dlatego jak ide do łózka to odrazu wiąże lub warkocz, bo sie kołtunią
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:36   #1237
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak po nocach się uczysz? Ojj..współczuje
Ja, gdybym mogła, pewnie bym już smacznie spała jak reszta dziewczyn
Też zawsze wolałam uczyć się w nocy i to nawet nie tyle, że cisza ale jakoś tak.. lepiej mi "wchodziło"

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ale pięęękna!!!
Sama takiej teraz szukam
Powiedziałabym ci oddawaj, ale nie powiem bo za duzia na mnie...
Będziesz ślicznie wyglądala.
Dlaczego za duża? Ona ma rozmiar uniwersalny i materiał taki elastyczny, więc myślę, że ładnie by się na Tobie układała

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No i jak to u mnie, próbuje jesc- ale żołądek boli, jelita bulgocza- to sie zaraz zle skonczy!
Powrot do formy zajmie mi jakies 2 tyg., bo u mnie najgorsze w czasie choroby i po sa kwestie jedzenia- żoladek tak sie skurczyl, ze zjadlam dopiero 1 kromke chleba z maslem- boje sie rzucic cos ciezszego, i czuje ze zwymiotuje
masakra...nienawidze tego...
dobrze ze goraczki nie ma...
jeszcze 2 dni musza wytrzymac jelita...
Bede do was zagladac w miare samopoczucia...
No widzisz, my to mamy przerąbane - jak nie żołądek to co innego chore i antybiotykami się drażni
Ja jak brałam te leki na kręgosłup niby brałam osłonowe a g.. dały.. później żołądek 2 tygodnie wracał do normy
Współczuję Ci kochana

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja tez kolczykowa wariatka- mam w uszkach 7 i w pepku
chcialam tez w mrrr... ale dowiedzialam sie ze mozna stracic czucie i zrezygnowalam...
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja w pępku to zimą czasami nie noszę na lato, wiosnę zakładam i o dziwo nie zarasta
Nie żartuj, że nie zarasta ?? Ja miałam kiedyś kolczyk w pępku - w szczenięcych latach sobie zrobiłam.. Kiepsko się goiło i bolało mnie.. więc któregoś dnia, wyjęłam kolczyk i wsadziłam do szklanki z wodą utlenioną by dać pępkowi odpocząć i poszłam na rolki - po 2 godzinach jak wróciłam do domu już nie mogłam włożyć kolczyka bo był częściowo zarośnięty Została mi po nim tylko blizna..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 10:43   #1238
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Caskada a ja wczoraj wstawiałam zdjęcie szamponu i jego składników czy byś mogła zerknąć czy go używać czy lepiej umyć podłogę?

bo mama go kupiła któregoś razu przez przypadek zamiast odżywki pomyliło jej się a to z tej niebieskiej, nawilżającej serii Herbala. Raz umyłam to włosy miałam beznadziejne po nim i stał, a przedwczoraj umyłam znowu i były super i teraz nie wiem co z nim zrobić

daję linka do zdjęcia samego, już bez posta
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1300285197
no ma silikon jesli bedziesz nim ciagle myc pozniej odzywki silikonowe to na wlosach beda siedziec same nie zmyte silikony przez co wlosy beda szybciej sie przetluszczac beda oklapniete
mozesz go uzywac na zmiane z bezsilikonoym jakims szamponem bo jednak wlosy musza byc domyte az do skrzypieniainaczej nie beda lekkie i swieze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:44   #1239
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cześć

Kitkulka przymierzałam te sandałki z Reserved powiem tak- nie kupię ich niestety strasznie obciera/uwiera mnie miejsce nad piętą-miejsce gdzie jest zamek na długość świetne, paluszki z przodu nie wystają, nawet przy większym rozmiarze (ktory też przymierzałam) fajne są bo są wąskie, przylegające, idealnie leżą na stopach, ale dość dziwnie mi się w nich przechadzało , tak jakby miały bardzo płaską podeszwę, nie wygiętą (tak jak jest na zdjęciu). No i wydaje mi się, że są zdecydowanie wyższe ale bardziej na nodze podobały mi się czarne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (61,3 KB, 18 załadowań)
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-03-17 o 10:45
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:50   #1240
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

Kitkulka przymierzałam te sandałki z Reserved powiem tak- nie kupię ich niestety strasznie obciera/uwiera mnie miejsce nad piętą-miejsce gdzie jest zamek na długość świetne, paluszki z przodu nie wystają, nawet przy większym rozmiarze (ktory też przymierzałam) fajne są bo są wąskie, przylegające, idealnie leżą na stopach, ale dość dziwnie mi się w nich przechadzało , tak jakby miały bardzo płaską podeszwę, nie wygiętą (tak jak jest na zdjęciu). No i wydaje mi się, że są zdecydowanie wyższe ale bardziej na nodze podobały mi się czarne
mam podobne tyle ze obcas szerszy od gory i rowniez zamek z tylu i powiem tak ze na poczatku ociera i to jak cholera czasami plakalam ze takie buty sobie kupilam ale po pewnym czasie od ciaglego chodzenia noga kostka w ruchu i tam gdzie ten zamek i ta czesc wystajaca to sie poluzowalodzis nic mi nie obcierachociaz nie wiem jak bedzie po rocznej przerwie jak je zaloze ponownie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:52   #1241
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też zawsze wolałam uczyć się w nocy i to nawet nie tyle, że cisza ale jakoś tak.. lepiej mi "wchodziło"



Dlaczego za duża? Ona ma rozmiar uniwersalny i materiał taki elastyczny, więc myślę, że ładnie by się na Tobie układała



No widzisz, my to mamy przerąbane - jak nie żołądek to co innego chore i antybiotykami się drażni
Ja jak brałam te leki na kręgosłup niby brałam osłonowe a g.. dały.. później żołądek 2 tygodnie wracał do normy
Współczuję Ci kochana





Nie żartuj, że nie zarasta ?? Ja miałam kiedyś kolczyk w pępku - w szczenięcych latach sobie zrobiłam.. Kiepsko się goiło i bolało mnie.. więc któregoś dnia, wyjęłam kolczyk i wsadziłam do szklanki z wodą utlenioną by dać pępkowi odpocząć i poszłam na rolki - po 2 godzinach jak wróciłam do domu już nie mogłam włożyć kolczyka bo był częściowo zarośnięty Została mi po nim tylko blizna..
Kochana pewnie dlatego że to różnica wtedy jeszcze Ci się nie zagoiło dlatego zarosła dziurka moja koleżanka zrobiła podobnie i jak wstała już nie mogła włożyć
a ja mam kolczyk w pępku 6 lat jakoś albo dłużej i już jak wyciągnę to nie zarasta coś mi nie wiem czemu ale cieszę się praktycznie dziurki nie widać ale mogę nie nosić dłuższy czas i normalnie potem wsadzić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 10:52   #1242
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Nie żartuj, że nie zarasta ?? Ja miałam kiedyś kolczyk w pępku - w szczenięcych latach sobie zrobiłam.. Kiepsko się goiło i bolało mnie.. więc któregoś dnia, wyjęłam kolczyk i wsadziłam do szklanki z wodą utlenioną by dać pępkowi odpocząć i poszłam na rolki - po 2 godzinach jak wróciłam do domu już nie mogłam włożyć kolczyka bo był częściowo zarośnięty Została mi po nim tylko blizna..
bo dziurka byla świerza, a jeśli jest wygojona to tak jak z uszami nie zarośnie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:52   #1243
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny biedactwo

Dziewczyny to fal nie można czesać ? ja czesałam grzebieniem o szerokich ząbkach może dla tego wyszły jakieś beznadziejne ale wiem że ja bym nie wytrzymałą nie przeczesując więc chyba to nie dla mnie jak Wy sobie z tym radzicie?
Ja jak bym sprobowala rozczesac to bym łysa została- serio
Na początku nie mogłam się przyzwyczaić ale z czasem nawet fajne stalo sie czesanie 2-3x w tyg.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny nigdy tak nie mialam a wiesz ze nie czesze wlosow tyle co dwa razy w tygodniu podczas mycia moze lezalas w rozpuszczonych i dlatego je zawsze robie warkocza i nic mnie nie boli nie moglabym spac w rozpuszczonych bo serce mi peka jak mysle ze wlosy tak szoruja o poduche to przez lezenie napewno sie potargaly ja codziennie tylko palcami przelatuje wlosy glowa w dol i juz nie mam zadnych koltunow
sluchaj kochana twoja sprawa jak postapisz ale z lokow beda nici jak bedziesz je czesac pozniej beda takie puchate prze to albo jestes kreconowlosa albo nie i od swiata robisz sobie loki
kuruj sie i przemysl co chcesz zreszta teraz jestes oslabiona wiec nie ma sensu sie denerwowac wlosami a one powinny byc na czas choroby zwiazane
ja sie nie denerwuje tylko wczoraj już naprawde w pewnym momencie myslalam ze bedziemy ciać...
najgorzej skołtunil sie spod- tam gdzie zawsze mialam naturalne loczki i o dziwo sama gora tyl- czyli ja sobie tlumacze ze to tam gdzie wlosy sie tarly o poduszke i tam gdzie sie pocilam- kark...
ale pewnosci nie mam.
jakby nie tz to bym nigdy sama tego nie rozczesala.
jeszcze z tydzien i mialabym zaczatki dredow...
wczoraj poczulam sie mocno zmeczona takimi dlugimi wlosami i mialam ochote pojsc wziac nozyczki i w polowie upitolic...
a od warkocza bolal mnie kark lezec na nim, bo gruby i twardy, a jak na bok bralam to i tak uwieralo- wiecie inaczej spac noc a inaczej jak ja 3 doby prawie non stop budzialam sie i zasypialam i lezalam...
nigdy wiecej...

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
też chciałabym w języku kolczyk,mam w pępusiu



to normalka że takie falki sie plączą mam to samo, dlatego jak ide do łózka to odrazu wiąże lub warkocz, bo sie kołtunią
kotka wiem o tym, wiem...
mam nadzieje ze to od lezenia...


i wiecie co mam prosbe.
Zastanawia mnie od dawna kwestia mycia wlosow podczas choroby.
mama zawsze nie pozwalala mi myc glowy do czasu wyzdrowienia, czyli kolo 1,5 tyg. bo od nowa sie pochoruje.
szczerze to w to nie wierze, przeczytalam wiele badan nt, i nie ma dowodu ze mycie glowy podczas choroby wplywa zle- o ile nie wyjdzie sie z mokrymi na dwor, czy nie jest zimno w domu itp.
A jak umyje sie letnia woda to przeciez i goraczke lekko zbija i potem mozna wysuszyc suszarka w obawie przed choroba, nie?
Co wy o tym myslicie?
SONDA!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:53   #1244
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
też chciałabym w języku kolczyk,mam w pępusiu

to normalka że takie falki sie plączą mam to samo, dlatego jak ide do łózka to odrazu wiąże lub warkocz, bo sie kołtunią
to do dzieła nigdy jak idę do stomatologa nie wyciągam
kiedyś się nad tym zastanawiałam ale poszłam i nic nie mówią to po co
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:56   #1245
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no ma silikon jesli bedziesz nim ciagle myc pozniej odzywki silikonowe to na wlosach beda siedziec same nie zmyte silikony przez co wlosy beda szybciej sie przetluszczac beda oklapniete
mozesz go uzywac na zmiane z bezsilikonoym jakims szamponem bo jednak wlosy musza byc domyte az do skrzypieniainaczej nie beda lekkie i swieze
oki, dziękuję będę nim myć raz na jakiś czas w takim razie
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

Kitkulka przymierzałam te sandałki z Reserved powiem tak- nie kupię ich niestety strasznie obciera/uwiera mnie miejsce nad piętą-miejsce gdzie jest zamek na długość świetne, paluszki z przodu nie wystają, nawet przy większym rozmiarze (ktory też przymierzałam) fajne są bo są wąskie, przylegające, idealnie leżą na stopach, ale dość dziwnie mi się w nich przechadzało , tak jakby miały bardzo płaską podeszwę, nie wygiętą (tak jak jest na zdjęciu). No i wydaje mi się, że są zdecydowanie wyższe ale bardziej na nodze podobały mi się czarne
ooo dzięki za info
szkoda, skoro mowisz, że dziwnie się w nich chodziło to pewnie są kiepsko wyprofilowane, a nie ma nic gorszego od tego bo z obtarciami można sobie poradzić albo się trochę poluzuje albo nawet coś naszyć, a kiepsko wyprofilowany but to klops no cóż, poszukam też innych jeszcze sporo czasu do lata
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam podobne tyle ze obcas szerszy od gory i rowniez zamek z tylu i powiem tak ze na poczatku ociera i to jak cholera czasami plakalam ze takie buty sobie kupilam ale po pewnym czasie od ciaglego chodzenia noga kostka w ruchu i tam gdzie ten zamek i ta czesc wystajaca to sie poluzowalodzis nic mi nie obcierachociaz nie wiem jak bedzie po rocznej przerwie jak je zaloze ponownie
pewnie znowu obetrą, zawsze tak mam chociażby z japonkami :/

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i wiecie co mam prosbe.
Zastanawia mnie od dawna kwestia mycia wlosow podczas choroby.
mama zawsze nie pozwalala mi myc glowy do czasu wyzdrowienia, czyli kolo 1,5 tyg. bo od nowa sie pochoruje.
szczerze to w to nie wierze, przeczytalam wiele badan nt, i nie ma dowodu ze mycie glowy podczas choroby wplywa zle- o ile nie wyjdzie sie z mokrymi na dwor, czy nie jest zimno w domu itp.
A jak umyje sie letnia woda to przeciez i goraczke lekko zbija i potem mozna wysuszyc suszarka w obawie przed choroba, nie?
Co wy o tym myslicie?
SONDA!
ja myję jak jestem chora. Wiadomo - dopiero jak się poczuję na siłach, ale jednak myję. Nie wychodzę później z domu, więc czemu nie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:57   #1246
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oki, dziękuję będę nim myć raz na jakiś czas w takim razie

ooo dzięki za info
szkoda, skoro mowisz, że dziwnie się w nich chodziło to pewnie są kiepsko wyprofilowane, a nie ma nic gorszego od tego bo z obtarciami można sobie poradzić albo się trochę poluzuje albo nawet coś naszyć, a kiepsko wyprofilowany but to klops no cóż, poszukam też innych jeszcze sporo czasu do lata

pewnie znowu obetrą, zawsze tak mam chociażby z japonkami :/
Nie, no ja nie odradzam, ale radzę przymierzyć może dla Ciebie będą w sam raz, na moją nogę niestety nie pasują Najlepsze jest to, ze w Madisonie w centrum nie ma ich, a w Leclercu na Przymorzu są
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:58   #1247
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie, no ja nie odradzam, ale radzę przymierzyć może dla Ciebie będą w sam raz, na moją nogę niestety nie pasują Najlepsze jest to, ze w Madisonie w centrum nie ma ich, a w Leclercu na Przymorzu są
w Leclerku? tam nie byłam nigdy
na Przymorzu to tylko w Galerii Przymorze, bo tam to buty są zawsze w CCC albo w Deichmanie, jak nie ma w innych sklepach to zawsze ostatnia nadzieja na Przymorze, bo tam pustki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:00   #1248
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Hej kochane blondyneczki!

ale miałam nadrabiania
jeszcze zajrze do klubiku

a więc tak po krótce co pamiętam :
czekoladowo włoski wyszły świetnie, bardzo mi się podobaja

snow jak zwykle pięknie ,ale czekam na świeżutkie fotki po farbowaniu

Bunny oj bidulko wymęczyło Cię ale dobrze że już lepiej

na szczęście u mnie spokój zapanował .Synek już po wszystkim , jesteśmy już w domku ,ale tak mi go żal bidoczka... bo ledwo chodzi, ale był dzielny i jestem z niego dumna
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:00   #1249
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

kotka wiem o tym, wiem...
mam nadzieje ze to od lezenia...


i wiecie co mam prosbe.
Zastanawia mnie od dawna kwestia mycia wlosow podczas choroby.
mama zawsze nie pozwalala mi myc glowy do czasu wyzdrowienia, czyli kolo 1,5 tyg. bo od nowa sie pochoruje.
szczerze to w to nie wierze, przeczytalam wiele badan nt, i nie ma dowodu ze mycie glowy podczas choroby wplywa zle- o ile nie wyjdzie sie z mokrymi na dwor, czy nie jest zimno w domu itp.
A jak umyje sie letnia woda to przeciez i goraczke lekko zbija i potem mozna wysuszyc suszarka w obawie przed choroba, nie?
Co wy o tym myslicie?
SONDA!
ja nie myje bo zawsze sie pochoruje i lepiej nie myć, ja myje jak już sie lepiej poczuje zawsze

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to do dzieła nigdy jak idę do stomatologa nie wyciągam
kiedyś się nad tym zastanawiałam ale poszłam i nic nie mówią to po co
strasznie boje sie igieł... a boli przekłucie jezyka?? i długo sie goi??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 11:01   #1250
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w Leclerku? tam nie byłam nigdy
na Przymorzu to tylko w Galerii Przymorze, bo tam to buty są zawsze w CCC albo w Deichmanie, jak nie ma w innych sklepach to zawsze ostatnia nadzieja na Przymorze, bo tam pustki
tak, tzn w galerii Przymorze tam jest tez Leclerc dlatego tak napisałam ale w centrum jeszcze ich nie mieli, bo pytałam się babeczki- poradziła mi żebym sprawdziła w Bałtyckiej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:02   #1251
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Pewnie macie racje co do tego pepuszka

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i wiecie co mam prosbe.
Zastanawia mnie od dawna kwestia mycia wlosow podczas choroby.
mama zawsze nie pozwalala mi myc glowy do czasu wyzdrowienia, czyli kolo 1,5 tyg. bo od nowa sie pochoruje.
szczerze to w to nie wierze, przeczytalam wiele badan nt, i nie ma dowodu ze mycie glowy podczas choroby wplywa zle- o ile nie wyjdzie sie z mokrymi na dwor, czy nie jest zimno w domu itp.
A jak umyje sie letnia woda to przeciez i goraczke lekko zbija i potem mozna wysuszyc suszarka w obawie przed choroba, nie?
Co wy o tym myslicie?
SONDA!
Ja nie myje głowy jak jestem chora - i to nie dlatego, że nie pomoże mi to wyzdrowieć a zwyczajnie to nie ma sensu.. Bo jak mam gorączkę i leżę w łóżku i się pocę to umyje głowę i za 5 min znów są tak samo spocone
Jeśli masz siłę i chęć to wg mnie możesz myć tylko wiesz.. nie chodź po domku na golasa ubierz się ciepło i z mokrymi włosami za długo nie siedź


Oho.. au mnie się rozpadało.. cudownie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:05   #1252
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
na szczęście u mnie spokój zapanował .Synek już po wszystkim , jesteśmy już w domku ,ale tak mi go żal bidoczka... bo ledwo chodzi, ale był dzielny i jestem z niego dumna
no to super, mówiłyśmy, że wszystko będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak, tzn w galerii Przymorze tam jest tez Leclerc dlatego tak napisałam ale w centrum jeszcze ich nie mieli, bo pytałam się babeczki- poradziła mi żebym sprawdziła w Bałtyckiej
a to jedno i to samo nie wiedziałam, że tam jest Leclerk, bo tylko bywałam w sklepach
to tam też jest RESERVED?! i ja nic o tym nie wiedziałam już ja się rozprawię z TŻ jak wróci
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:06   #1253
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też zawsze wolałam uczyć się w nocy i to nawet nie tyle, że cisza ale jakoś tak.. lepiej mi "wchodziło"



Dlaczego za duża? Ona ma rozmiar uniwersalny i materiał taki elastyczny, więc myślę, że ładnie by się na Tobie układała



No widzisz, my to mamy przerąbane - jak nie żołądek to co innego chore i antybiotykami się drażni
Ja jak brałam te leki na kręgosłup niby brałam osłonowe a g.. dały.. później żołądek 2 tygodnie wracał do normy
Współczuję Ci kochana





Nie żartuj, że nie zarasta ?? Ja miałam kiedyś kolczyk w pępku - w szczenięcych latach sobie zrobiłam.. Kiepsko się goiło i bolało mnie.. więc któregoś dnia, wyjęłam kolczyk i wsadziłam do szklanki z wodą utlenioną by dać pępkowi odpocząć i poszłam na rolki - po 2 godzinach jak wróciłam do domu już nie mogłam włożyć kolczyka bo był częściowo zarośnięty Została mi po nim tylko blizna..
To ja jestem lepsza ja zawsze biore oslonowe na zoladek i drugi oslonowy na kobiece bajery... a i tak w wiekszosci w trakcie kuracji lub po laduje u gastro i u gina dlatego tego nienawidze ja nie wiem jestem jakas inna, moze to przez to wczesniactwo
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

Kitkulka przymierzałam te sandałki z Reserved powiem tak- nie kupię ich niestety strasznie obciera/uwiera mnie miejsce nad piętą-miejsce gdzie jest zamek na długość świetne, paluszki z przodu nie wystają, nawet przy większym rozmiarze (ktory też przymierzałam) fajne są bo są wąskie, przylegające, idealnie leżą na stopach, ale dość dziwnie mi się w nich przechadzało, tak jakby miały bardzo płaską podeszwę, nie wygiętą (tak jak jest na zdjęciu). No i wydaje mi się, że są zdecydowanie wyższe ale bardziej na nodze podobały mi się czarne
Mialam wam wtedy pisac i zapomnialam wlasnie... ja mam takie czarne z de identyko tylko z nitami i wlasnie jedna pietka mnie obciera do krwi jak noga bardzo sie spoci latem...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kochana pewnie dlatego że to różnica wtedy jeszcze Ci się nie zagoiło dlatego zarosła dziurka moja koleżanka zrobiła podobnie i jak wstała już nie mogła włożyć
a ja mam kolczyk w pępku 6 lat jakoś albo dłużej i już jak wyciągnę to nie zarasta coś mi nie wiem czemu ale cieszę się praktycznie dziurki nie widać ale mogę nie nosić dłuższy czas i normalnie potem wsadzić
ja mam w pepku od 10 lat i nie bylo dnia zebym jakiegos kolczyka tam nie miala to wam nie powiem
nie wyobrazam sobie miec tam takiej brzydkiej dziury
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:06   #1254
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

asiu jejku jak sie ciesze ze juz po wszystkim a mam takie pytanie czy jak synek by mniejszy to nie mial z tym problemow???


bunny jak czujesz sie na silach to mozna myc wloski tylko wiadomo nie wychodzic na zewnatrz i cieplo sie ubrac bo jednak cale cieplo ucieka z organizmu poprzez glowe i stopydlatego jak myjesz wlosy to zawsze nam zimniej wtedy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:12   #1255
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

To mamy remis na razie
na nie mycie- 1 glos
na tak- 1 glos
i na fifty/fifty- 1 glos

Nie to że ja chce myc, tylko czasem sie zastanawiam...
bo jutro bede musiala umyc- weekend w szkole i chyba bede musiala pojechac...

Juz nie ma remisu- 2 na tak.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2011-03-17 o 11:13
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:12   #1256
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to super, mówiłyśmy, że wszystko będzie dobrze

a to jedno i to samo nie wiedziałam, że tam jest Leclerk, bo tylko bywałam w sklepach
to tam też jest RESERVED?! i ja nic o tym nie wiedziałam już ja się rozprawię z TŻ jak wróci
haha jest jest ja mowię o tym centrum http://galeriaprzymorze.eu/index.php?site=main
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Mialam wam wtedy pisac i zapomnialam wlasnie... ja mam takie czarne z de identyko tylko z nitami i wlasnie jedna pietka mnie obciera do krwi jak noga bardzo sie spoci latem...
no wlasnie, tego sie obawiam... bo kawałek żeby przejść to można wytrzymać to obcieranie, ale żeby normalnie w nich chodzić to już raczej nie albo ja mam takie dziwne nogi, no cóż, dla mnie te butki nie są znajde jakieś inne
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:17   #1257
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To ja jestem lepsza ja zawsze biore oslonowe na zoladek i drugi oslonowy na kobiece bajery... a i tak w wiekszosci w trakcie kuracji lub po laduje u gastro i u gina dlatego tego nienawidze ja nie wiem jestem jakas inna, moze to przez to wczesniactwo
Jakie tam wcześniacwo - ja nie jestem wcześniak a też mam problemy
No cóż jakoś musisz to przecierpieć, mam nadzieję, że obędzie się bez dodatkowych wizyt u lekarza



Asiu gdzieś mi umknęła Twoja wypowiedź - ale także się cieszę, że już po strachu

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
haha jest jest ja mowię o tym centrum http://galeriaprzymorze.eu/index.php?site=main

no wlasnie, tego sie obawiam... bo kawałek żeby przejść to można wytrzymać to obcieranie, ale żeby normalnie w nich chodzić to już raczej nie albo ja mam takie dziwne nogi, no cóż, dla mnie te butki nie są znajde jakieś inne
Widziałam kiedyś w naturze gdzieś obok tych żelowych wkładek co się pod stope zakłada, żeby nie latała po bucie.. Były tez takie żelowe kółeczka do przyklejania właśnie w rejonie piety czy palcy tam gdzie nas najbardziej but obciera, żeby nie było odcisków
Może tego poszukaj?

No tak.. tylko, że jak tam jest zapięcie buta to nie przykleisz, o ja głuptak
No ale może się wam ogólnie to przyda, jak nie na piętę to przy paluszkach
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:18   #1258
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
haha jest jest ja mowię o tym centrum http://galeriaprzymorze.eu/index.php?site=main
hmm to chyba ta tylko ja zawsze od strony parkingów wchodzę, więc tego wejścia nie poznaję w każdym razie to ta przy falowcu, nie?

Bunny ja też byłam na mycie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:19   #1259
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
asiu jejku jak sie ciesze ze juz po wszystkim a mam takie pytanie czy jak synek by mniejszy to nie mial z tym problemow???


bunny jak czujesz sie na silach to mozna myc wloski tylko wiadomo nie wychodzic na zewnatrz i cieplo sie ubrac bo jednak cale cieplo ucieka z organizmu poprzez glowe i stopydlatego jak myjesz wlosy to zawsze nam zimniej wtedy
no właśnie nie miał jeszcze rok temu na bilansie i wszystko było super aż tu nagle bach! za to młodszy miał i jeździłam z nim po lekarzach, a teraz wszystko jest na miejscu także pilnuj swojego synka bo nie wiadomo kiedy może się coś stać .Oczywiście odpukać w niemalowane oby sie nie przytrafiło

dziękuje wam kochane za miłe słówka i za to że trzymałyście kciuki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-03-17 o 11:20
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:20   #1260
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hmm to chyba ta tylko ja zawsze od strony parkingów wchodzę, więc tego wejścia nie poznaję w każdym razie to ta przy falowcu, nie?

Bunny ja też byłam na mycie
tak to ta
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.