Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 12:43   #3151
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
U mnie chyba burza właśnie idzie. Nienawidzę burzy. Nie wiem czy mówiłam ale kiedyś mi w dom walnęła i się góra lekko zjarała. Uroki domków na wsi.
Effa, już podaję: Sandra Cabot - Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować Twoje życie. Od razu byłabym wdzięczna jakbyś mi powiedziała gdzie mniszka dorwałaś, bo tam prawie w każdym soku on jest, a ja nie wiem skąd dorwać.
dziekuje nie umiem znalezc jej na chomiku chyba bede musiala zakupic stacjonarie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Te Gwiazdy co ćwiczą Ewę Chodakowską niech się pomierzą i zobaczymy co będzie po miesiącu Ja już się zmierzyłam
wczoraj sciagnelam i moze tez zaczne cwiczyc
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 12:44   #3152
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ale wiesz, że nie chodzi mi o to by wywalać biust czy nogi, żeby krzyczeć strojem: Patrzcie mam cycki, prawda? Można się ubrac bardzo kobieco, delikatnie i z klasą. Wiesz, moja siostra dopiero po 30 zaczęła chodzić w spódnicach. Coś w tym jest, że kobiety odkrywają swoją kobiecość dopiero w późniejszym wieku. Ty nie czekaj do 30, nie ma sensu Ciesz się sobą. Każdy ma jakieś kompleksy, niedoskonałości i im bardziej się chowamy i wstydzimy tym bardziej je chyba widać... A jak się to olewa i eksponuje to co piękne (a każdy ma w sobie coś pięknego) to wygląda się o wiele wiele lepiej, a to ma wpływ na samopoczucie, pewność siebie itd. Dla siebei warto.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Effa brawo, powodzenia http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/moli-moli/Fitnes...+-+Shape+-+DVD spróbuj tutaj
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 12:55   #3153
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj pierwsze progi na uczelnie! Na farmację do Warszawy dostałabym się ze sporym zapasem (9pkt ponad próg mam). Na lekarski i stomatologię spadły znacznie w porównaniu z zeszłym rokiem i juuż się ucieszyłam, ale zorientowałam się, że tam jest wymagana fizyka, która w tym roku poszła kiepsko. Muszę czekać do jutra na resztę list. A stresik jest, nie powiem :P
Trzymam kciuki.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Każdy ma talię, co najwyżej ukrytą ale ma. Pracuj nad nią i podkreślaj ubiorem, jeśli masz chłopięcą sylwetkę.
Oj, znam osoby kompletnie bez talii. I to bardzo chude - są proste jak patyki. Oczywiście da się to zamaskować i imitować talię, ale w rzeczywistości jej nie mają. A moja mama dla odmiany nie ma pupy. I wszyscy (włącznie z nią) się z tego smieją. Dosłownie jest tam płaska jak deska, jakby ktoś jej odciął pośladki. Co ciekawe, biust ma duży i od lat była trochę puszysta, ale w tyłek nic jej nie poszło.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 13:01   #3154
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Justynko pewnie masz rację, ale nawet moja własna matka mówi, że po co mam kupować sukienkę czy spódnicę skoro wyglądam jak małe słoniątko, a takie ciuchy są dla szczupłych? Wsparcie przede wszystkim.
Nie rozumiem jej czasem. Jak nie jadłam nic i chudłam to wrzeszczała, że mam jeść, bo umrę, teraz mówi, że kiedyś byłam chuda, a co za tym idzie lepsza i ładniejsza i jak mogłam to zaprzepaścić. Trudno się tej kobiecie zdecydować.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 13:25   #3155
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Twoja mama ma ewidentnie problem z akceptacją siebie. Czytałam o tym, że są matki, które patrzą szczególnie na swoje pierwsze dziecko - córkę - bardzo krytycznie i negatywnie, ale podłożem tego jest to, że mają problem same ze sobą a córkę widzą jako swoje odzwierciedlenie. Więc olewaj, o ile to mozliwe, słowa mamy, bo pozytywnie na Ciebie to nie wpływa to raz, a dwa powiedzieć, że się wygląda jak słoniątko nie jest ani mądre ani konstruktywne. Nie w każdej sukience będzie Ci dobrze, ale też nie w każdej będzie źle. Ja np. w ogóle nie mogę nosić sukienek, bluzek, sweterków z bufkami, bo mam dość szerokie i chude ramiona i wyglądam wtedy jak facet albo pływaczka, ale nie ma problemu, nie składam się tylko z ramion przecież.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 13:51   #3156
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj pierwsze progi na uczelnie! Na farmację do Warszawy dostałabym się ze sporym zapasem (9pkt ponad próg mam). Na lekarski i stomatologię spadły znacznie w porównaniu z zeszłym rokiem i juuż się ucieszyłam, ale zorientowałam się, że tam jest wymagana fizyka, która w tym roku poszła kiepsko. Muszę czekać do jutra na resztę list. A stresik jest, nie powiem :P
Zuzia przyjeżdżaj do Warszawy Ja mieszkam niedaleko Uniwerku Medycznego, będę się Tobą opiekować Będę przychodzić w przerwach z kanapkami czy coś w tym stylu

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Oj, znam osoby kompletnie bez talii. I to bardzo chude - są proste jak patyki.
Na przykład ja
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:24   #3157
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Na przykład ja
i ja
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 15:55   #3158
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Korah jak gdzieś tam wklejałaś zdjęcia włosów to nie wydawało mi się abyś wcięcia nie miała.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=my6fpBp5crU&feature=plcp
Nie wierzę, powiedzcie mi, że ta babka nie gada tego serio. Aż mi się ciśnienie podniosło.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 15:58   #3159
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

http://www.youtube.com/watch?v=my6fpBp5crU&feature=plcp
Nie wierzę, powiedzcie mi, że ta babka nie gada tego serio. Aż mi się ciśnienie podniosło.
Jak dla mnie na 100% jakaś dziwna prowokacja
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 15:59   #3160
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie na 100% jakaś dziwna prowokacja
Ale ktoś taką osobę by namówił aby sobie jaja robiła? Z ciekawości inne filmiki zaczęłam oglądać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 16:03   #3161
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

[/COLOR]http://www.youtube.com/watch?v=my6fpBp5crU&feature=plcp
Nie wierzę, powiedzcie mi, że ta babka nie gada tego serio. Aż mi się ciśnienie podniosło.
A może zastosować tak światłe metody wychowawcze.

A tak na serio, coś wątpię, że ta pani pracuje w szkole. Nauczyciel nie może stosować takich metod, od razu wyleciałby z pracy. Nie ma po prostu takiej możliwości.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 16:05   #3162
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A może zastosować tak światłe metody wychowawcze.

A tak na serio, coś wątpię, że ta pani pracuje w szkole. Nauczyciel nie może stosować takich metod, od razu wyleciałby z pracy. Nie ma po prostu takiej możliwości.
Po pierwsze przez takie osoby ma się potem zdanie o nauczycielach jakie ma i zdanie o katolikach jakie ma.
Też mi się wydaje, że nie może pracować. Mi nigdy nie przyszłoby do głowy takie kary stosować.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 16:07   #3163
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ale ktoś taką osobę by namówił aby sobie jaja robiła? Z ciekawości inne filmiki zaczęłam oglądać.
Ale ja nie sądzę,że to tylko jaja; może kobita prowadzi jakąś osobliwą krucjatę

Powiem jedno: żaden katolik nie użyłby cytatu z Mszy Św. w takim kontekście (bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy)

Never.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 16:12   #3164
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Po pierwsze przez takie osoby ma się potem zdanie o nauczycielach jakie ma i zdanie o katolikach jakie ma.
Też mi się wydaje, że nie może pracować. Mi nigdy nie przyszłoby do głowy takie kary stosować.
Nawet jakbyś chciała, to nie możesz. Spróbowałabym kazać uczniowi uklęknąć z doniczką - następnego dnia miałabym kuratorium i prokuratora na karku. Nie wolno nawet podnosić głosu na klasę, co dopiero poniżać.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Powiem jedno: żaden katolik nie użyłby cytatu z Mszy Św. w takim kontekście (bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy)

Never.
Też mi to przyszło do głowy. Jeszcze z tak ważnego momentu Mszy. W zasadzie najwazniejszego
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 16:13   #3165
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nawet jakbyś chciała, to nie możesz. Spróbowałabym kazać uczniowi uklęknąć z doniczką - następnego dnia miałabym kuratorium i prokuratora na karku. Nie wolno nawet podnosić głosu na klasę, co dopiero poniżać.
Na praktykach miałam taką grupę gdzie było 30 dziewczyn, klasa sportowa. Te dziewczyny tylko na sporcie się skupiały. Raz mi się na lekcję 25 minut spóźniły i przyszły tylko dlatego, że je wychowawczyni znalazła. Podniosłam głos, a one że poskarżą się, że ja psychicznie się znęcam. Zaznaczam podniosłam głos, nie krzyknęłam. Dzieci teraz cwane są.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 19:15   #3166
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3...ologiczna.html
Czekałam na takie cudo w Polsce gdzie byłyby serwowane chociaż po części witariańskie jedzonka, gdzie wszystko byłoby ekologiczne, spora część rzeczy z odzysku i się doczekałam i to jeszcze we Wrocławiu.
Na dodatek właśnie się dowiedziałam, że Ewcia z bloga surowepożywienie zawita do Wrocławia. Ale jestem happy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 21:03   #3167
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Te Gwiazdy co ćwiczą Ewę Chodakowską niech się pomierzą i zobaczymy co będzie po miesiącu Ja już się zmierzyłam
No, to i ja *.* Jak mi zejdą centymetry z brzucha i talii to padnę ze szczęścia Od dzisiaj będę codziennie cisnąć skalpel i killer

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zuzia przyjeżdżaj do Warszawy Ja mieszkam niedaleko Uniwerku Medycznego, będę się Tobą opiekować Będę przychodzić w przerwach z kanapkami czy coś w tym stylu
albo z kosmetykami do testowania, yeeea

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-07-09 o 21:05
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 21:08   #3168
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zuzia przyjeżdżaj do Warszawy Ja mieszkam niedaleko Uniwerku Medycznego, będę się Tobą opiekować Będę przychodzić w przerwach z kanapkami czy coś w tym stylu

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Na przykład ja
No nie, mogłam tam złożyć, taki 'fullserwis' bym miała
podali progi w Gdańsku, wzrosły w porównaniu z zeszłym rokiem

wypiłam właśnie zmiksowanego grejfruta, pomarańczę i brzoskwinię, bardzo mi smakuje. Ale chyba najbardziej miks brzoskwinia+mango
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 21:14   #3169
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ja bym chciała odzyskać moje nogi patyki. To nic, że nie pasowały to mocno rozbudowanej góry, uwielbiałam je. Więc jak mi z ud zniknie moje zdobyte 10cm i z łydek jakieś 5 to będę happy. A teraz każde spodnie w kroku przecieram, bo mi uda o siebie ocierają, nie nadążam z kupnem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 21:17   #3170
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
No, to i ja *.* Jak mi zejdą centymetry z brzucha i talii to padnę ze szczęścia Od dzisiaj będę codziennie cisnąć skalpel i killer


Nie ćwiczymy codziennie!! mięśnie potrzebują czasu na regenerację! i jak zaczniesz codziennie robić obie płyty to szybko się zniechęcisz i tyle będzie. Ustal sobie plan, ćwicz 3 x w tygodniu albo np. 4x- 2x skalpel a 2x killer. Codzienne ćwiczenia obu płyt to nie jest dobry pomysł.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 21:21   #3171
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nie ćwiczymy codziennie!! mięśnie potrzebują czasu na regenerację! i jak zaczniesz codziennie robić obie płyty to szybko się zniechęcisz i tyle będzie. Ustal sobie plan, ćwicz 3 x w tygodniu albo np. 4x- 2x skalpel a 2x killer. Codzienne ćwiczenia obu płyt to nie jest dobry pomysł.
Gayenka ma rację.
A czy mogę Gayenko x3 bieganie, x3 Ewa w tygodniu?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 21:33   #3172
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ja też odradzam dziewczynom ktore chcą szybko osiągnąć efekty. Nie ma sposobu na szybko. NIGDY nie popełniajcie tego błędu i nie rzucajcie się od razu na głęboką wodę. Raz, że to niezdrowe, grozi kontuzjami i nawet zawałem. DWA, że możecie uzyskać rezultaty zupełnie odwrotne od zamierzonych. Przykładowo, chcecie zrzucić parę cm z brzucha. Zacznijcie od 10 brzuszków 2 razy dziennie, i co tydzień zwiększajcie ilość o 10-20. Jezeli od razu zaczniecie robić po 50-100 brzuszków, to cm Wam nie ubędzie, wręcz odwrotnie, tłuszcz, który tam macie zamieni Wam się w masywne mięśnie ala Serena Williams. Więc jeśli chcecie schudnąć, sylwetkę wyszczuplić, to najpierw dieta i lekkie ćwiczenia, dopiero po osiągnięciu prawie wymarzonej wagi zmiana diety na bardziej energetyczną i intensywniejsze ćwiczenia dla poprawy sylwetki, ujedrnienia i wzmocnienia mięśni

Mam koleżankę, która przedobrzyła jeżdżąc rowerkiem stacjonarnym po 4 godziny i jeszcze jakieś ćwiczenia, Po porodzie. Teraz ma udo, że hej i nawet jak schudnie, to uda dalej ma grube i twrde, nic ich nie chce ruszyć.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-07-09 o 21:37
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 22:00   #3173
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nie ćwiczymy codziennie!! mięśnie potrzebują czasu na regenerację! i jak zaczniesz codziennie robić obie płyty to szybko się zniechęcisz i tyle będzie. Ustal sobie plan, ćwicz 3 x w tygodniu albo np. 4x- 2x skalpel a 2x killer. Codzienne ćwiczenia obu płyt to nie jest dobry pomysł.
Ajajaj, źle się wyraziłam, oczywiście że nie będę codziennie i killera i skalpela bo bym chyba padła :P Miałam na myśli, że raz to raz to Faktycznie szybko się nudze, więc robię naprzemiennie z BBL i hula hopem itd itd

Melya wrzucałaś linki o szczotkowaniu.. a Ty to praktykujesz? Zastanawiam się gdzie taką fajną do buzi by można kupić ^^ W sumie khaja ma szczoty do masażu na sucho :3
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 22:04   #3174
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Melya wrzucałaś linki o szczotkowaniu.. a Ty to praktykujesz? Zastanawiam się gdzie taką fajną do buzi by można kupić ^^ W sumie khaja ma szczoty do masażu na sucho :3
Jeszcze nie praktykuję, ale się przymierzam. Chociaż myślę raczej o ciele, a nie twarzy.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:12   #3175
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Gayenka ma rację.
A czy mogę Gayenko x3 bieganie, x3 Ewa w tygodniu?
To zależy ile biegasz, jak biegasz, jaką masz motywację.. od wielu czynników. Optymalne ćwiczenie jest to ćwiczenie 4-5x na tydzieńNajważniejsze, żeby wprowadzać stopniowo ćwiczenia i aktywność fizyczną
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też odradzam dziewczynom ktore chcą szybko osiągnąć efekty. Nie ma sposobu na szybko. NIGDY nie popełniajcie tego błędu i nie rzucajcie się od razu na głęboką wodę. Raz, że to niezdrowe, grozi kontuzjami i nawet zawałem. DWA, że możecie uzyskać rezultaty zupełnie odwrotne od zamierzonych. Przykładowo, chcecie zrzucić parę cm z brzucha. Zacznijcie od 10 brzuszków 2 razy dziennie, i co tydzień zwiększajcie ilość o 10-20. Jezeli od razu zaczniecie robić po 50-100 brzuszków, to cm Wam nie ubędzie, wręcz odwrotnie, tłuszcz, który tam macie zamieni Wam się w masywne mięśnie ala Serena Williams. Więc jeśli chcecie schudnąć, sylwetkę wyszczuplić, to najpierw dieta i lekkie ćwiczenia, dopiero po osiągnięciu prawie wymarzonej wagi zmiana diety na bardziej energetyczną i intensywniejsze ćwiczenia dla poprawy sylwetki, ujedrnienia i wzmocnienia mięśni

Mam koleżankę, która przedobrzyła jeżdżąc rowerkiem stacjonarnym po 4 godziny i jeszcze jakieś ćwiczenia, Po porodzie. Teraz ma udo, że hej i nawet jak schudnie, to uda dalej ma grube i twrde, nic ich nie chce ruszyć.
Niemożliwa jest zamiana tłuszczu w mięśnie.
Można pozbyć się tłuszczu, nie całkowicie ale jego części i nabrać masy mięśniowej.
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ajajaj, źle się wyraziłam, oczywiście że nie będę codziennie i killera i skalpela bo bym chyba padła :P Miałam na myśli, że raz to raz to Faktycznie szybko się nudze, więc robię naprzemiennie z BBL i hula hopem itd itd

Melya wrzucałaś linki o szczotkowaniu.. a Ty to praktykujesz? Zastanawiam się gdzie taką fajną do buzi by można kupić ^^ W sumie khaja ma szczoty do masażu na sucho :3
To, że zamierzasz robić na zmianę - ok, ale nie codziennie. Mięśnie muszą mieć czas na odpoczynek i regenerację.

Mój poranny koktajl:
maliny, borówki amerykańskie, odrobina mleka, jogurt grecki, siemię lniane i mus z jabłek i gruszek- zmiksowane

Aaa Melya ja też mam szczotkę z TBS, kiedyś się szczotkowałam, chyba trzeba spróbować jeszcze raz dziękuję za przypomnienie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2012-07-10 o 10:14
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:16   #3176
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Niemożliwa jest zamiana tłuszczu w mięśnie.
Można pozbyć się tłuszczu, nie całkowicie ale jego części i nabrać masy mięśniowej.
Skąd masz tą informację? Masy mięsniowej nabiera się miedzy innymi po przez spalanie tkanki tłuszczowej. Do budowy mięśni potrzebny jest budulec, a tłuszcz jest tym budulcem.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-07-10 o 10:27
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:26   #3177
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Skąd masz tą informację? Masy mięsniowej nabiera się miedzy innymi po przez spalanie tkanki tłuszczowej.
Korah- spalamy tłuszcz i nabieramy masy mięśniowej. Ale ona nie pochodzi z tłuszczu. Z anatomicznego punktu widzenia to po prostu niemożliwe- jak chcesz zamienić tłuszcz w mięśnie?

Bliska mi osoba zajmuje się kulturystyką zawodowo, stąd też moje informacje. Zajrzyj też na fora kulturystyczne czy fitnessowe np:
http://www.sfd.pl/Zamiana_t%C5%82usz...j-t438871.html
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:39   #3178
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ja słyszałam że aby u kobiety zaczęły się budować mieśnie w jakiejś części ciała to nie może być tam więcej niż 0,3% tłuszczu (u facetów chyba 1,1%). Wtedy mięśnie dopiero wychodzą, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Gayenko ja biegam z treningiem ze strony bieganie.pl, o z tym biegam: http://bieganie.natemat.pl/5617,jak-...acego-biegacza Miałam 3 albo 4 lata przerwy i nie chciałam się przeforsować, więc zaczęłam powolutku. Jestem dopiero na 2 tygodniu, w sobotę zacznę 3, więc jak widzisz nie ma tego jeszcze za dużo.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-07-10 o 10:40
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:39   #3179
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Korah- spalamy tłuszcz i nabieramy masy mięśniowej. Ale ona nie pochodzi z tłuszczu. Z anatomicznego punktu widzenia to po prostu niemożliwe- jak chcesz zamienić tłuszcz w mięśnie?

Bliska mi osoba zajmuje się kulturystyką zawodowo, stąd też moje informacje. Zajrzyj też na fora kulturystyczne czy fitnessowe np:
http://www.sfd.pl/Zamiana_t%C5%82uszczu_w_m i%C4%99%C5%9Bnie_!!!!!_ty lko_tutaj-t438871.html
Ale nie muszę nigdzie zaglądać, bo dla mnie to jest jasne jak słońce, bez udziału tłuszczu nie wyrobisz mięśni. Dlatego, im więcej tłuszczu ktoś ma, musi go najpierw spalić samą dietą, jeśli chce schudnąć (wysiłek wskazany, ale lekki). Kulturyści rządzą się innymi prawami, bo nie muszą chudnąć.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-07-10 o 10:42
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:51   #3180
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale nie muszę nigdzie zaglądać, bo dla mnie to jest jasne jak słońce, bez udziału tłuszczu nie wyrobisz mięśni. Dlatego, im więcej tłuszczu ktoś ma, musi go najpierw spalić samą dietą, jeśli chce schudnąć (wysiłek wskazany, ale lekki). Kulturyści rządzą się innymi prawami, bo nie muszą chudnąć.
Korah właśnie o tym piszę. Najpierw spalamy, potem budujemy mięśnie. Natomiast Ty napisałaś, "tłuszcz, który tam macie zamieni się wam w masywne mięśnie". Być może użyłaś po prostu skrótu myślowego, natomiast po moim wyjaśnieniu dalej się upierałaś, dopiero teraz zaczynasz pisać zgodnie z prawdą. Co do tego jaki wysiłek przy jakiej ilości tłuszczu- nie będę się kłócić, ja jednak myślę, że w takich przypadkach trzeba pozostawić to specjalistom.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2012-07-10 o 10:57
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.