Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 21:39   #1381
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Juz widze ze włosy sa nawilzone. Ale narazie mam straszny busz bo wiadomo po myciu, jutro będa lepsze.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:52   #1382
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

I pewno nieźle pachną?
A miała któraś odżywkę WAX? Bo dziś ją widziałam, a na wizażu jest chyba kultowa.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:53   #1383
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Pachną pachną.
Ja miałam była bardzo dobra . Mówie o polskim waxie.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:59   #1384
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

A to jest jakiś zagraniczny jeszcze?
Uwielbiam zapach kokosu...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:03   #1385
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Tak wejdź na podforum pielegnacja włosów i tam jest zakładka wax w pigułce i poczytaj
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 16:04   #1386
fuerta
Raczkowanie
 
Avatar fuerta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 125
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Olejek rycynowy wcierany w paznokcie daje fajne rezultaty
__________________
od 14.07 - codziennie, godzina 20.00- biegam!!!
fuerta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 16:19   #1387
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

jak przyjadę to biorę się za pielęgnację włosów, a wczoraj kupiłam sobie HerbaStudio i będę przez dwa tygodnie smarować, bo moje pazurki całkiem się połamały!
Ale damy radę.


Olejek rycynowy też daje fajne rezultaty.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 17:27   #1388
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ha, czytałam 3 dni i w końcu wszystko ja od jakichś 5 dni codziennie przy komputerze smaruję paznokietki oliwką KillyS i widzę, że skórki zrobiły się wyraźnie bardziej miękkie. Do tego od wczoraj na noc smaruję pazurki kapsułką witaminy A+E. Nie mam chęci jakoś na moczenie w oliwie, ale spróbuję jeszcze potrzymać w cytrynie. Jak się znajdzie czas to może jeszcze olejek rycynowy, ale nie wiem, czy będzie kiedy. Dołączam także zdjęcie moich paznokci, piszcie czy może jakiś inny kształt, czy może coś. Aha, kupiłabym balsamik Herba Studio, bo jak wszystkie tu piszecie jest podobno świetny. Niestety na moim zadupiu nie ma takich rzeczy, ehh. No chyba, że ktoś z Pułtuska wie gdzie to u nas sprzedają?
powodzenia w batalii o piękne i zdrowe paznokcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2942.jpg (58,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2946.jpg (62,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RSCN2943.jpg (27,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RSCN2948.jpg (22,9 KB, 28 załadowań)
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 17:43   #1389
Kanaig
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 456
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Szukałam w paru aptekach, Pułtusk, Maków, ale moja cierpliwość się wyczerpała i zamówiłam na stronie Herba Studio, dwa duże opakowania od razu bo za przesyłkę 6 zł. Czekałam 3 dni.
Życzę powodzenia w zapuszczaniu
Kanaig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 17:58   #1390
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Na stronie w zakładce Gdzie kupić są wyszczególnione apteki, gdzie można dostać ich produkty.
Ale zawsze można kupić na ich stronie, ja wczoraj za małe opakowanie dałam 8,50. Następnym razem zamówię z dwa duże na stronie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:47   #1391
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Miałam teraz prze półtora tygodnia pomalowane paznokcie(2 razy zmieniałam lakier). Pojawiły mi sie białe plamy na paznokciach- brak cynku. Dzisiaj tylko odżywka z miss sporty i na to lakki kwiatek(kciuk i wskazujący)
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 20:50   #1392
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Byłam na tej stronie i pisze, że w całym województwie mazowieckim można ten balsam kupić tylko w Warszawie i Radomiu. A nie mogę zamówić na internecie, bo nie mam jeszcze swojego konta w banku, a tata nie chce mi zrobić przelewu. Wrr!!
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:24   #1393
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

jedna z dziewczyn pisała, że można ten balsam dostać w aptekach dbam o zdrowie - trzeba tylko wcześniej zamówić, a potem płacisz i dobierasz w aptece
linki
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p9569-Balsa...okci_5_ml_45_g
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p9570-Balsam_do_paznokci_15_ml
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans


fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 17:21   #1394
Kanaig
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 456
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Serena125 Pokaż wiadomość
Byłam na tej stronie i pisze, że w całym województwie mazowieckim można ten balsam kupić tylko w Warszawie i Radomiu. A nie mogę zamówić na internecie, bo nie mam jeszcze swojego konta w banku, a tata nie chce mi zrobić przelewu. Wrr!!
Zawsze możesz sobie kupić na pocieszenie kapsułki keratynowe firmy Gal,
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html
też są fajne a łatwiej je znaleźć w aptekach
Kanaig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:04   #1395
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

No właśnie myślałam o tych kapsułkach
a ze mnie taka niezdara jest, że oczywiście musiałam wylać pół buteleczki oliwki
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 17:46   #1396
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ejjjjjjjjj dziewczyny!!! Co z wami??? Pisać jak tam wasze pazurki...

PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 19:18   #1397
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Witam
Chciałabym dołączyć do wątku, bo, niestety, moje pazurki są w opłakanym stanie. I nawet nie chodzi tu o ich wygląd, który swoją drogą jest nie najlepszy, ale o to, że gram na gitarze właśnie paznokciami, a nie mogę ich zapuścić, bo ciągle się rozdwajają

Przeczytałam już wątek i wsmarowuje w paznokcie i skórki olej rycynowy, witaminki a+e, olej kokosowy, maść witaminową i krem do rąk. Staram się zerwać z nałogiem obdzierania skórek (nie obgryzam ich od 1,5 roku bo mam aparat i nie da się tego zrobić zbyt precyzyjnie). Ostatnio cały czas coś wcieram w pazurki i skórki, bo wtedy mogę czymś zając ręce i nie obdzieram, ale dalej się czasem zapominam. Na szczęście coraz rzadziej i skórki już całkiem nieźle wyglądają

Paznokcie mam twarde i tylko z rozdwajaniem mam straszne problemy. Dodatkowo 3 paznokcie mam jakby pęknięte od spodu, nie wiem, co to dokładnie jest, ale jak trochę urosną, to zawsze w tym samym miejscu robią się takie straszliwie rozwarstwione i miękkie No nic, mam nadzieję, że regularne wmasowywanie mazideł coś da.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:20   #1398
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

witaj jyyli bardzo fajna [ielegnacje wybrałas Myśle ze tak za 1-2 tyg powinny byc efekty. Nie mam pojecia czemu Ci tak pękają, bo nie znam sie. Moze to jakas choroba??
U moch pazurów okej pozatym ze sie nadal rozdwajają, spiłowałam ostatnio i na nowo zapuszczam i odzywiam nadl Herba Studio. Skórki mam świetne, w przyszłym tygodniu planuje jechac po odzywkę Rimmel bo szkoła sie zaczyna i musze je zabezpieczyc(nieszczesne wf). Nadla smaruje rycyną i mocze w oliwie+cytryna i końcówki mam bardzo białe.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę


Edytowane przez Magdzia94
Czas edycji: 2009-08-19 o 20:55
Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 00:24   #1399
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

a ja jestem normalnie oburzona bo mi się dwa pazurki zaczęły rozdwajać i do tego się połamały... a balsam jest codiennie... ale co tam - oby szybko odrosły
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans


fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 15:31   #1400
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Witam :P Ja właśnie po odżywce (pół cytrynki, łyżka miodu, łyżka oleju) i nawet po pierwszym użyciu zauważyłam że mam bielsze końcówki. Paznokcie jakoś przez lato przestały mi się łamać i rozdwajać (!!! SUKCES) i patrze jak ładnie rosną :P Tylko... nie które są takie... miękkie i dlatego zaczynam kuracje ww. ! Boję się, że jak pójde od września do szkoły to znowu się zniszczą, będą ciągle brudne i brzydkie... Poradźcie coś.

PS: POLECAM SERDECZNIE:
- Nail Care Lovely Silky Power to jest odżywka z jedwabiem (zapobiega łamaniu, przebarwianiu płytek paznokci, z witaminami i filtrem UV, lekko biały kolor, który wygląda ślicznie na paznokciach)
- Nail Care Lovely Diamont Hardener odżywka z pyłkiem diamentowym (przezroczysta, można używać jako bazę pod lakier, zapobiega łamliwości)

Oba są w takich małych "słoiczkach" z Rossmana po ok.4zł 11ml

Mam zamiar jeszcze wypróbować Preparat do usuwania skórek z wyciągiem z aloesu. Napiszę Wam jaki jest jak kupię I oczywiście podzielę się "wrażeniami" z kuracji cytrynkowo-miodkowo-oliwkowej A jak tam Wasze pazurki?
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:36   #1401
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Cleverly Pokaż wiadomość
Witam :P Ja właśnie po odżywce (pół cytrynki, łyżka miodu, łyżka oleju) i nawet po pierwszym użyciu zauważyłam że mam bielsze końcówki. Paznokcie jakoś przez lato przestały mi się łamać i rozdwajać (!!! SUKCES) i patrze jak ładnie rosną :P Tylko... nie które są takie... miękkie i dlatego zaczynam kuracje ww. ! Boję się, że jak pójde od września do szkoły to znowu się zniszczą, będą ciągle brudne i brzydkie... Poradźcie coś.

PS: POLECAM SERDECZNIE:
- Nail Care Lovely Silky Power to jest odżywka z jedwabiem (zapobiega łamaniu, przebarwianiu płytek paznokci, z witaminami i filtrem UV, lekko biały kolor, który wygląda ślicznie na paznokciach)
- Nail Care Lovely Diamont Hardener odżywka z pyłkiem diamentowym (przezroczysta, można używać jako bazę pod lakier, zapobiega łamliwości)

Oba są w takich małych "słoiczkach" z Rossmana po ok.4zł 11ml

Mam zamiar jeszcze wypróbować Preparat do usuwania skórek z wyciągiem z aloesu. Napiszę Wam jaki jest jak kupię I oczywiście podzielę się "wrażeniami" z kuracji cytrynkowo-miodkowo-oliwkowej A jak tam Wasze pazurki?
No właśnie słyszałam o tych odzywkach Lovely,ale jakoś nigdy nie próbowałam kurcze a takie tanie sątylko ciągle jakoś nie po drodze mi do Rossmana, pozatym w domu mam 9 odżywek które nawet do połowy nie są zużyte prócz złotej SH i Nail Teka
Widzę,że ty dodajesz do domowej mikstury na paznokcie jeszcze miód-pierwsze słysze, on pewnie skóry zmiękcza i nawilża, prawda? Ja zawsze robiłam samą oliwę na ciepło i cytrynę i efekty super. Musze w takim razie spróbować z miodem,bo w sumie nie zaszkodzi a napewno pomoże
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:43   #1402
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
a ja jestem normalnie oburzona bo mi się dwa pazurki zaczęły rozdwajać i do tego się połamały... a balsam jest codiennie... ale co tam - oby szybko odrosły
wiem co czujesz, tez jestem zła, a wcieram codziennie od ponad 2 tyg+ olej rycynowy. Grrrrrrr
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:44   #1403
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
No właśnie słyszałam o tych odzywkach Lovely,ale jakoś nigdy nie próbowałam kurcze a takie tanie sątylko ciągle jakoś nie po drodze mi do Rossmana, pozatym w domu mam 9 odżywek które nawet do połowy nie są zużyte prócz złotej SH i Nail Teka
Widzę,że ty dodajesz do domowej mikstury na paznokcie jeszcze miód-pierwsze słysze, on pewnie skóry zmiękcza i nawilża, prawda? Ja zawsze robiłam samą oliwę na ciepło i cytrynę i efekty super. Musze w takim razie spróbować z miodem,bo w sumie nie zaszkodzi a napewno pomoże
Tak, miód dzisła zmiękczająco i nawilża Pewnie ma jeszcze jakieś inne właściwości o których nie wiem Jeszcze gdzieś tam przeczytałam że dla regeneracji skóry dłoni warto dosypać sól. Ale jakoś mi to nie odpowiada chociaż nie próbowałam skorzystałam jeszcze z porady żeby po mieszance nie myć odrazu rąk tylko założyć zimowe rękawiczki i tak sobie siedzieć ok.30min :P Przynajmniej klawiatura sie nie pobrudzi...
A tak poza tym to mi sie nie podoba że mam takie małe płytki paznokcia na środkowym i wskazującym palcu... tzn tak mało tego różowego a bardziej odepchnąć skórki się już nie da jakieś rady?
Będę wdzięczna ;**
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 07:25   #1404
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja mam krótszą płytkę na środkowym palcu.....chyba nie ma na to żadnych sposobó oprócz odpychania skórek nooo ewentualnie tipsy-czego szczerze mówiąc nie polecam...
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 19:43   #1405
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez PrincessSmall Pokaż wiadomość
Ja mam krótszą płytkę na środkowym palcu.....chyba nie ma na to żadnych sposobó oprócz odpychania skórek nooo ewentualnie tipsy-czego szczerze mówiąc nie polecam...
Nie nie... na tipsy na pewno się nie zdecyduje...! Poza tym narazie paznokietki są ok więc poodsuwam i będę czekać aż z upływem czasu będzie się polepszało :roll eyes:
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 10:44   #1406
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Cleverly Pokaż wiadomość
Tak, miód dzisła zmiękczająco i nawilża Pewnie ma jeszcze jakieś inne właściwości o których nie wiem Jeszcze gdzieś tam przeczytałam że dla regeneracji skóry dłoni warto dosypać sól. Ale jakoś mi to nie odpowiada chociaż nie próbowałam skorzystałam jeszcze z porady żeby po mieszance nie myć odrazu rąk tylko założyć zimowe rękawiczki i tak sobie siedzieć ok.30min :P Przynajmniej klawiatura sie nie pobrudzi...
A tak poza tym to mi sie nie podoba że mam takie małe płytki paznokcia na środkowym i wskazującym palcu... tzn tak mało tego różowego a bardziej odepchnąć skórki się już nie da jakieś rady?
Będę wdzięczna ;**
Soli nie polecam-ona przecież wysusza. A na małą płytkę już nic nie poradzisz raczej.

Cytat:
Napisane przez PrincessSmall Pokaż wiadomość
Ja mam krótszą płytkę na środkowym palcu.....chyba nie ma na to żadnych sposobó oprócz odpychania skórek nooo ewentualnie tipsy-czego szczerze mówiąc nie polecam...
Dobrze zrobione tipsy nie niszczą paznokci, mogą pomóc osobom które mają problem z obgryzaniem paznokci chociażby, czy chcą upiększyć dłonie w ten sposób. Wygląda to naturalnie, uważam że to dobry pomysł, ale już w ostateczności. A mamy jeszcze wiele innych rzeczy aby nasze paznokcie wyglądały pięknie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:00   #1407
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Tak....na pewno masz racje. Pewnie trafiłam na jakąś kiepską kosmetyczke.
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:38   #1408
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

kolejny złamany paznokciec- tym razem wskazujacy u prawej ręki. Grrrr, jak tak dalej pójdzie to po Rimmelu kupuje jakies tabletki.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 09:14   #1409
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Może połącz Rimmela z tabletkami, np. belissą, bo ta jest chyba poza silicą najlepsza. A najlepiej by było jakbyś się zdrowo odżywiała zamiast tego. Czyli codziennie jakiś owocek. I paznokciom nic nie będzie. Mnie po belissie mdliło.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 09:27   #1410
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Chciałam kupic tabletki które poleciła m wizażanka (Aanika), poniewaz jest w moim wieku (mam15 lat). Wiem ze je brała i była zadowolona, a na opakowaniu jest napisane ze dzieci od 10lat tez mogą przyjmowac.Chodzi mi o tabletki firmy Gorvita Silicum+ h ( krzem, biotyna). Szczerze mówiac troche sie boje tą bellise przyjmowac.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 21:23:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.