Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-29, 11:49   #1
smutna85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 62
Question

Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?


Mam 22 lata, mniej więcej 7 miesięcy temu straciłam dziewictwo. Mój TŻ jest moim jedynym kochankiem. Mój pierwszy raz był bezbolesny, nie było też w ogóle krwi. No ale niestety cały czas mam taki problem, że podczas samego stosunku NIC nie czuję. Sprawia mi przyjemność gra wstępna, stymulowanie łechtaczki, ale poza samym momentem wkładania, nie czuję w sobie penisa. Do tego stopnia, że gdy jestem na górze, boję się gwałtowniej poruszać, bo mogłabym nie wyczuć, gdyby penis ze mnie "wypadł".
Mój TŻ jest dobrze wyposażony i on mówi, że czuje, że jest ciasno, jak we mnie wchodzi, dziwi się, że mnie nie boli.
Czy to możliwe, żebym miała niewrażliwe ścianki pochwy? A może jest jakaś szansa, że jeszcze zacznę coś czuć? Może któraś z Was spotkała się z takim przypadkiem?
Nie współżyjemy za często, mniej więcej co 2, 3 tygodnie mamy dla siebie weekend, bo mieszkamy w różnych miastach.
Ginekolog nie stwierdził żadnych nieprawidłowości.
Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi.
smutna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 17:38   #2
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Wiesz na pocieszenie ci powiem ze nie jestes w tym jedyna. Ja niedawno tez zaczełam wspołzycie tez niby wszystko jest wporzadku anatomicznie.. no ale mam tak jak ty.
Ale nie martwie sie tym, raz ze nie mamy jak tego praktykowac bo widuyjemy sie bardzo zadko ze wzgledu na odległosc a dwa.. wiesz gdzies kiedys czytałam ze przyjemności trzeba sie nauczyć. U jednych to przychodzi od razu u innych troche później..
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 23:07   #3
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Ja na początku też nie odczuwałam wszystkiego tak silnie jak teraz, wiec zgadzam sie z poprzedniczką, że z czasem "nauczysz się" swoich reakcji i potrzeb. Najwazniejsze jets to, żeby sie nie poddawać tylko ciagle ćwiczyc
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 08:06   #4
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Głowa do góry koleżanko! Daje sobie rękę uciąć ze z czasem to będzie sie zmieniac. Nie dołuj sie tylko z tego powodu i rób to w stanie maxymalnego odprężenia i szukaj tego czegoś.... w razie co zostaje jeszcze anal
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:16   #5
smutna85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 62
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Dziękuję Wam za te odpowiedzi Może jednak jest dla mnie jeszcze jakaś nadzieja
smutna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 11:46   #6
YochikoYankee
Przyczajenie
 
Avatar YochikoYankee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: To Tu To Tam
Wiadomości: 27
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Kochana te 7 miesięcy to dopiero początek wspaniałej przygody z seksem haha Najprawdopodobniej potrzebujesz czasu zeby się z tym oswoic i nauczyc sie czerpac radosc z seksu. Będzie dobrze.
__________________
YochikoYankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:15   #7
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

2,5 roku to tez jeszcze za mało??
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 12:19   #8
YochikoYankee
Przyczajenie
 
Avatar YochikoYankee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: To Tu To Tam
Wiadomości: 27
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

2,5 roku? To nie jest mało... Tyle że ja naprawdę zaczęłam cieszyc sie seksem po ponad roku od pierwszego razu i po ( co jest okrutne) zmianie partnera. Teraz jest cudownie ale wtedy hmm...

A te 2,5 roku to....???
__________________
YochikoYankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:22   #9
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez YochikoYankee Pokaż wiadomość
2,5 roku? To nie jest mało... Tyle że ja naprawdę zaczęłam cieszyc sie seksem po ponad roku od pierwszego razu i po ( co jest okrutne) zmianie partnera. Teraz jest cudownie ale wtedy hmm...

A te 2,5 roku to....???
to czas od mojego pierwszego razu, i okres mniej-wiecej regularnego współżycia z jednym partnerem
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:35   #10
YochikoYankee
Przyczajenie
 
Avatar YochikoYankee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: To Tu To Tam
Wiadomości: 27
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
to czas od mojego pierwszego razu, i okres mniej-wiecej regularnego współżycia z jednym partnerem

mineło 2,5 roku i nic? nie wierze... może trzeba zmienic..hmm..cos. Może nie jestes do konca pewna, nie mozesz sie odblokowac albo czegos sie boisz? Byłaś u lekarza? Albo problem tkwi w Twojej głowie?
__________________
YochikoYankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:37   #11
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

pewnie wszystko po troche, a czy z brakiem orgazmu trzeba isc do lekarza?? ( wiem wiem, glupio brzmi takie pytanie jak na 25latkę) moze to dlatego ze późno zaczełam??
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 12:45   #12
YochikoYankee
Przyczajenie
 
Avatar YochikoYankee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: To Tu To Tam
Wiadomości: 27
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Napewno wpływ na brak orgazmu ma fakt ze nie współżyjesz długo. Ale nie panikowałabym. Trzeba na to czasu. Czasami bardzo długo. Ja niestety też nie mam tego komfortu osiągania orgazmu za kazdym razem...

Bóg gdy stworzył mężczyznę dał mu wybór: sikanie na stojąco lub podwójny orgazm...

Ale mi sie wydaje ze tylko oni dostali co swoje. A my? ech....
__________________
YochikoYankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:50   #13
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez YochikoYankee Pokaż wiadomość
Napewno wpływ na brak orgazmu ma fakt ze nie współżyjesz długo. Ale nie panikowałabym. Trzeba na to czasu. Czasami bardzo długo. Ja niestety też nie mam tego komfortu osiągania orgazmu za kazdym razem...

Bóg gdy stworzył mężczyznę dał mu wybór: sikanie na stojąco lub podwójny orgazm...

Ale mi sie wydaje ze tylko oni dostali co swoje. A my? ech....
ale wiesz, to nie jest tak, ze nie czyje nic,na początku mam tak, jak autorka wątku, a potem... zaczyna mi być dobrze w momencie kiedy jest już po wszystkim, kiedy on już ma dość. Bywało mi dobrze, ale jeśli orgazm to to co czułam... to szczerze zawiedziona jestem...
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 13:04   #14
YochikoYankee
Przyczajenie
 
Avatar YochikoYankee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: To Tu To Tam
Wiadomości: 27
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
ale wiesz, to nie jest tak, ze nie czyje nic,na początku mam tak, jak autorka wątku, a potem... zaczyna mi być dobrze w momencie kiedy jest już po wszystkim, kiedy on już ma dość. Bywało mi dobrze, ale jeśli orgazm to to co czułam... to szczerze zawiedziona jestem...
Wiem co czujesz... Ja tłumaczyłam sobie to tak, ze na początku generalnie uwaga jest skupiona na mnie ( Tobie) Jest mi cudownie, milutko i ogólnie miodzio...ale....ileż facet może wytrzymac...jak zaczynały się konkrety to ja czułam sie jak jakis zbiornik na sperme...tfu...zero przyjemnosci....a po? zero przytulania, dotykania... Zryw z łóżka, on gacie na doope i po wszystkim...Zmieniłam faceta i zmieniło sie moje podejscie do seksu.

Teraz jest cudownie. Po wielu rozmowach wreszcie sie odblokowałam...

No i to co najlepsze w tym wszytskim to trening)
__________________
YochikoYankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 13:11   #15
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez YochikoYankee Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz... Ja tłumaczyłam sobie to tak, ze na początku generalnie uwaga jest skupiona na mnie ( Tobie) Jest mi cudownie, milutko i ogólnie miodzio...ale....ileż facet może wytrzymac...jak zaczynały się konkrety to ja czułam sie jak jakis zbiornik na sperme...tfu...zero przyjemnosci....a po? zero przytulania, dotykania... Zryw z łóżka, on gacie na doope i po wszystkim...Zmieniłam faceta i zmieniło sie moje podejscie do seksu.

Teraz jest cudownie. Po wielu rozmowach wreszcie sie odblokowałam...

No i to co najlepsze w tym wszystkim to trening)
z mojego pot leje sie strumieniami i zasypia właśnie, zaczynam czuć sie dobrze, kiedy on już kończy, kiedy "ruchy" są najszybsze i najsilniejsze, ale on tak długo nie da rady można sie zatrzymywać na chwilkę i jechać dalej... ale to i tak nie "to" ... heh.... czasem czuje ze zaczynam być coraz bardziej sfrustrowana w życiu przez to... :/
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 13:50   #16
YochikoYankee
Przyczajenie
 
Avatar YochikoYankee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: To Tu To Tam
Wiadomości: 27
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
z mojego pot leje sie strumieniami i zasypia właśnie, zaczynam czuć sie dobrze, kiedy on już kończy, kiedy "ruchy" są najszybsze i najsilniejsze, ale on tak długo nie da rady można sie zatrzymywać na chwilkę i jechać dalej... ale to i tak nie "to" ... heh.... czasem czuje ze zaczynam być coraz bardziej sfrustrowana w życiu przez to... :/

aalien no właśnie to nie to jak sie facet wybije z rytmu to koniec, umarł w butach Ale...Z moim eksem, pozycja ja na górze, zaczynam sie wczuwac nawet jest mi przyjemnie i nawet mi uuuuu...niedaleko...a on nagle NIE RUSZAJ SIE!! matko kochana, pytam co się stało( romantyzm uciekł przez otwarte okno) a on zamknięte oczy, skupiona twarz...iiii koniec!!

Widzisz jak to z nimi jest....
__________________
YochikoYankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 14:55   #17
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Moje drogie Panie.

Przykro slyszec, że kolejny facio za szybko konczy itp. Nie mówie, że u mnie jest inaczej ale kiedys to była tragedia. Nie wiedziałem co to jest odpowiedni nastrój, gra wstepna, ile powinna trwać itp. Po czasie powoli docierało do mnie, że tak nie może być. Zacząłem pracować nad sobą i czerpać inne niż do tamtej pory wnioski z filmów erotycznych Teraz jest juz o wiele lepiej. Polecam Wam dziewuszki pogadac z facetami (wiem że to nie jest łatwe). Pamiętajcie, że nam trzeba wszystko wykładac jak krowie na rowie, prosto z mostu, kawe na ławę, odkryte karty i nie bójcie sie ze sie zawstydzimy... Trzeba podjąć akcję aby uzykać pożądaną reakcję Rozmawiajmy !!

Peace
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 15:45   #18
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez Shady44 Pokaż wiadomość
Moje drogie Panie.

Przykro slyszec, że kolejny facio za szybko konczy itp. Nie mówie, że u mnie jest inaczej ale kiedys to była tragedia. Nie wiedziałem co to jest odpowiedni nastrój, gra wstepna, ile powinna trwać itp. Po czasie powoli docierało do mnie, że tak nie może być. Zacząłem pracować nad sobą i czerpać inne niż do tamtej pory wnioski z filmów erotycznych Teraz jest juz o wiele lepiej. Polecam Wam dziewuszki pogadac z facetami (wiem że to nie jest łatwe). Pamiętajcie, że nam trzeba wszystko wykładac jak krowie na rowie, prosto z mostu, kawe na ławę, odkryte karty i nie bójcie sie ze sie zawstydzimy... Trzeba podjąć akcję aby uzykać pożądaną reakcję Rozmawiajmy !!

Peace
opisałam sytuacje powyżej, wydaje mi sie ze ten problem leży po mojej stronie...myślę ze to nie jego wina (słowo wina chyba nie jest najlepsze, ale nie znalazłam innego).
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 17:12   #19
smutna85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 62
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
opisałam sytuacje powyżej, wydaje mi sie ze ten problem leży po mojej stronie...myślę ze to nie jego wina (słowo wina chyba nie jest najlepsze, ale nie znalazłam innego).
Mi też się wydaje, że to ze mną jest "coś nie tak". Mój partner jest bardzo czuły, stara się zrobić wszystko, żeby było mi dobrze, gra wstępna trwa długo, więc naprawdę nie wiem, o co chodzi. Dlatego zastanawiam się, czy możliwe jest coś takiego, jak niewrażliwość ścianek pochwy.. Uhh. A może macie rację i trzeba na to czasu..
smutna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 20:17   #20
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
2,5 roku to tez jeszcze za mało??
wiecie może byc tez tak że macie jakąś infekcje <np. nadżerkę> i one tez maja tutaj swoje 3 grosze.
Radze sie tak na wszelki wypadek pod tym kontem przebadać
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 20:20   #21
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez aalien Pokaż wiadomość
pewnie wszystko po troche, a czy z brakiem orgazmu trzeba isc do lekarza?? ( wiem wiem, glupio brzmi takie pytanie jak na 25latkę) moze to dlatego ze późno zaczełam??
aalien jesli o ciebie chodzi to hmm.. mysle ze poprostu mało znasz swoje cialo.. tak na prawdę..
nie bardzo wiesz co sprawia ci przyjemnosc. Może to głupio zabrzmi ale ja bym co poleciła mastrurbacje - tak najszybciej zrozumiesz co lubisz i w jakim tepie a potem bedziesz umiała to przekazac bedac z partnerem.
Gdybys miała prawdziwy orgazm to nie pomyliłabyś go z niczym innym.
Ja poprzez lata praktyki potrafie go wywołać w 15 sekund <przysiegam>.
To jest rzecz wyuczona a nie nabyta kochanie
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:07   #22
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
aalien jesli o ciebie chodzi to hmm.. mysle ze poprostu mało znasz swoje cialo.. tak na prawdę..
nie bardzo wiesz co sprawia ci przyjemnosc. Może to głupio zabrzmi ale ja bym co poleciła mastrurbacje - tak najszybciej zrozumiesz co lubisz i w jakim tepie a potem bedziesz umiała to przekazac bedac z partnerem.
Gdybys miała prawdziwy orgazm to nie pomyliłabyś go z niczym innym.
Ja poprzez lata praktyki potrafie go wywołać w 15 sekund <przysiegam>.
To jest rzecz wyuczona a nie nabyta kochanie
to prawda, na myśl o masturbacji robie sie czerwona jak burak. Zaczęłam bardzo późno, bo po 20 roku życia. I... tez sie zawiodłam... nie podobało mi sie, szybko sie zniechęciłam i przestałam...
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:13   #23
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

ja zaczełam dosyc młodo <ehh te hormony > ale wspołzycie całkiem niedawno kilka miesiecy temu, mam 24 lata wiec mozna powiedziec ze jesteśmy na równi.
Wierz mi - jak wiesz co lubisz to i seks robi sie przyjemniejszy
moj partner umiał wywołac u mnie orgazm juz na drugim naszym intymnym zbliżeniu

Nie wstydz sie własnego ciała, jedyne co cie blokuje to ta bariera psychiczna, ale pomyśl sobie ze jestes sama, nikt cie nie widzi, daj upust swojemu popedowi a wierz mi ze bedzie dobrze.
Najgorszy jest ten pierwszy wstyd a potem jak sie nauczysz to bedziesz najszczesliwsza na swiecie ze tak dobrze znasz swoje ciało a ono ciebie

I co najwazniejsze nie śpiesz sie, nie koncentruj sie na zdobyciu orgazmu jako celu samego w sobie tylko na tym zeby było przyjemnie.. a samo przyjdzie. Jesli powiesz sobie ze kochasz siebie i ze to nic zakazanego i niewłasciwego to bedzie dobrze zobaczysz
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 19:55   #24
teh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

chyba mam podobny problem. seks uprawiam od niedawna i niezbyt często (ale z jednym partnerem). podczas pierwszego razu nie leciała mi krew i ból był bardzo mały. było całkiem przyjemnie. to, że nie osiągam orgazmu na razie nie jest dla mnie problemem, mam nadzieję, że to przyjdzie z czasem tylko, że zawsze wyobrażałam sobie, że kiedy facet wejdzie we mnie będę go czuła (penis jest wielki przeciez z porównaniu z tamponem :p). nie wiem, moze to kwestia dobrego nawilżenia podczas stosunku (nie mam z tym problemu i mój facet mówi mi że jestem w tym świetna).
podczas pierwszego razu miałam niewyraźną minę i mój chłopak zapytał się o co chodzi, odpowiedziałam, że chyba ma problem żeby we mnie wejśc, bo nie czuję prawie nic, a tym bardzie bólu.
on już po wszystkim śmiał się, że w pełni stosunku kobieta mówi, że on ma problemy z wejściem we mnie. poczuł się taki malutki. ale nie zniechęciło go moje stwierdzenie, bo nie ma problemu z rozmiarami swojej męskości
pozdrawiam
teh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 21:07   #25
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

ja współżyje od 6 lat i powiem Wam, ze czasem tez tak mam, czasem jestem super wrażliwa a czasem jakaś znieczulica mnie dopada ...
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 14:57   #26
pinusia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 69
GG do pinusia007
Post Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Witam wszystkich serdecznie ;]
Ja biorę tabletki antykoncepcyjne od 4-ch lat i jestem z niego zadowolona
Ale jest problem bo nie mam ochoty na seks nie wiem czy to od tabletek czy są inne przyczyny. Raz odstawiałam tabletki na 2 miesiące i było wszystko okej wtedy bardzo miałam ochotę się kochać. Czy ta niechęć może być spowodowana przez tabletki czy są także inne przyczyny? Proszę o pomoc
pinusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 22:44   #27
agata1340
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 59
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Do koleżanki wyżej:
Ochota na seks nie jest uwarunkowana chyba tym jak długo bierzesz tabletki. Jeśli jesteś z facetem już długo i jest on Twoim jedynym kochankiem to być może ochoty na seks brakuje bo wszystko co będzie się działo w trakcie jest przewidywalne? Pomyśl o tym. A co do tej przerwy w tabletkach - ja jestem zdania, że zakazany owoc lepiej smakuje i jeśli nie planujesz dzidziusia to po prostu świadomość, że możliwość się zwiększa sprawia, że czujesz trochę adrenaliny i nabierasz większej ochoty. To chyba normalne u kobiet.

Odnosząc się ogólnie do wątku:

Myślę, że to tylko kwestia czasu kiedy poczujesz więcej niż tylko przyjemność ze stymulacji łechtaczki. Dajcie sobie na wstrzymanie, u niektórych trwa to dłużej, u niektórych krócej. Głowa do góry. ;**
agata1340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 03:05   #28
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez agata1340 Pokaż wiadomość
Do koleżanki wyżej:
Ochota na seks nie jest uwarunkowana chyba tym jak długo bierzesz tabletki. Jeśli jesteś z facetem już długo i jest on Twoim jedynym kochankiem to być może ochoty na seks brakuje bo wszystko co będzie się działo w trakcie jest przewidywalne? Pomyśl o tym. A co do tej przerwy w tabletkach - ja jestem zdania, że zakazany owoc lepiej smakuje i jeśli nie planujesz dzidziusia to po prostu świadomość, że możliwość się zwiększa sprawia, że czujesz trochę adrenaliny i nabierasz większej ochoty. To chyba normalne u kobiet.
Hmm Niestety nie masz racji. Ale z jednym się zgodzę Ochota na seks nie jest uwarunkowana tym jak długo bierze się tabletki tylko tym , iż w ogóle się je zarzywa. Nie wierzę ,że nigdy o tym nie czytałyście
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 02:29   #29
fizelina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 020
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Cytat:
Napisane przez MissHuffy Pokaż wiadomość
Hmm Niestety nie masz racji. Ale z jednym się zgodzę Ochota na seks nie jest uwarunkowana tym jak długo bierze się tabletki tylko tym , iż w ogóle się je zarzywa. Nie wierzę ,że nigdy o tym nie czytałyście
trochę jednak jest to kwestia tego, jak długo je się bierze, bo jeśli dane tabletki wpływają na nasze libido, to nie zniknie ono z dnia na dzień, tylko będzie sukcesywnie opadać [możliwe, że z początku całkiem niezauważalnie]..


koniec końców jednak jest bezpośrednie powiązanie między pigułkami a ochotą na seks.. warto pogadać o tym z ginekologiem, może zmiana pigułek byłaby pomocna.

Edytowane przez fizelina
Czas edycji: 2009-10-19 o 02:31
fizelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 21:55   #30
moodygirl
Raczkowanie
 
Avatar moodygirl
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 250
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

Dołączam się do wątku , nie chce zakładać nowego, a tematyka podobna
współżyć zaczęliśm y miesiąc temu, dzisiaj kochaliśmy się po raz trzeci. Noo i ja również jakAutorka wątku mało czułam. tzn na początku, kiedy byłam dobrze rozgrzana przez grę wstępną, czułam, było mi przyjemnie, jednak później to stopniowo malało , a pod koniec już prawie nic.
piszecie, że wszystko przychodzi z czasem.. mi się jednak wydaje, że za pierwszym i drugim razem bardziej wszystko odczuwałam (choć za pierwszym bolało)miałam wrażenie, ze orgazm juuż, już niedaleko , jednak wtedy TŻ doszedł..
może problemem jest nieodpowiednia pozycja? w tych, które dziś testowaliśmy On nie miał możliwości wejść we mnie do końca i może temu?

dodam, że nigdy nie miałam problemu z orgazmem łechtaczkowym. dość długo zajmowaliśmy się z TŻ peetingiem, wiec swoje ciało już znam dobrze, tak mi się wydaje

i jeszcze jedno pytanie- podczas pozycji na jeźdźca odczuwałam dziwny ból w podbrzuszu. coś jak ból jajników przed okresem.. oczywiście, kiedy tylko go zaczynałam czuć, rezgynowaliśmy z tej pozycji. czy to nie jest nic złego ?
__________________
what is love?
moodygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-26 22:46:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.