Sztuczne rzęsy - zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 23:15   #631
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: sztuczne rzęsy

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
ale czarny zaschnięty glut też za dobrze nie będzie wyglądał
Owszem ! W takim bądź razie musisz szukać! Na pewno mają w hurtowni Sabell - wejdź na ich stronę internetową! Tylko, żeby od nich kupić przez sklep internetowy trzeba być zalogowanym i prowadzić działalność, ale gdybyś do nich napisała to pewnie sprzedają bez problemowo! Także prowadzą sklep i można do nich pojechać! Albo przejedz się na Piękną tam jest sklep Kryolana i tam na pewno mają jakieś dobre kleje do rzęs !
Nic innego mi na myśl nie przychodzi, nie jestem z Warszawy, więc ciężko mi coś więcej powiedzieć, ale polecałabym pojechać na Piękną - blisko, w centrum i na pewno mają jakieś dobre kleje!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 07:39   #632
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Ano właśnie, do Sabell pisałam, chyba ze dwa razy. Zero odpowiedzi
W kryolanie przerażają mnie ceny I boję się, ze taki profesjonalny klej będzie za mocny. I trzeba będzie jakiś zmywacz do niego dokupować...
A jak z ardellem, schodzi za pomocą mleczka? Jak dotąd do czynienia miałam jedynie z glutowatym klejem, dołączonym do rzęs TOP CHOICE. Trzyma całkiem nieźle, a jednocześnie łatwo się ściąga- wystarczy pociągnąć. Przeszkadza mi za to jego biały kolor, zresztą tego kleju jest bardzo mało- jeśli zużyje go całego do samych prób nakładania rzęs to trzeba będzie się rozejrzeć za czymś nowym, niestety. I za nowymi rzęsami tyż- "średnie" są, jak an moje kikutki, za długie i nie wyglądają naturalnie. Zostawię je na okazję, kiedy zacznę się sprawnie posługiwać krótkimi
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:59   #633
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Ano właśnie, do Sabell pisałam, chyba ze dwa razy. Zero odpowiedzi
W kryolanie przerażają mnie ceny I boję się, ze taki profesjonalny klej będzie za mocny. I trzeba będzie jakiś zmywacz do niego dokupować...
A jak z ardellem, schodzi za pomocą mleczka? Jak dotąd do czynienia miałam jedynie z glutowatym klejem, dołączonym do rzęs TOP CHOICE. Trzyma całkiem nieźle, a jednocześnie łatwo się ściąga- wystarczy pociągnąć. Przeszkadza mi za to jego biały kolor, zresztą tego kleju jest bardzo mało- jeśli zużyje go całego do samych prób nakładania rzęs to trzeba będzie się rozejrzeć za czymś nowym, niestety. I za nowymi rzęsami tyż- "średnie" są, jak an moje kikutki, za długie i nie wyglądają naturalnie. Zostawię je na okazję, kiedy zacznę się sprawnie posługiwać krótkimi
Jeśli chodzi o ten klej firmy Ardell to naprawdę nie ma żadnego problemu, żeby usunąć kępki, które były nim przyklejane! Ja jestem bardzo zadowolona z niego, rzęski się na nim utrzymują, a jak chce się ich pozbyć to przykładam do powieki wacik z płynem do demakijażu (ja używam dwufazowego, ale na mleczko też schodzi) i po paru sekundach już ich nie będzie! Czasami tylko jedna się za bardzo do mnie przywiąże i zejść nie chce , ale przykładam jeszcze raz wacikiem na troszkę dłużej i po sprawie!
Powiem szczerze, że używałam bardzo dużo specyfików do klejenia rzęs i z tego co pamiętam to żaden nie był na tyle wytrwały żeby utrzymywać się przez kilka dni !
A kupowałam je od zwykłych drogerii po sklepy z asortymentem do charakteryzacji, więc nie widzę obaw żeby się bać że klej będzie za mocny (przecież tego większość oczekuje ), jedynie czego należałoby uniknąć to przyklejenie kępki do własnej rzęsy! A jeśli się tak zdarzy to usuwać ją delikatnie, a najlepiej poczekać aż sama zejdzie, bo na siłę to tylko krzywdę można sobie zrobić!
Przypomniało mi się, że moja koleżanka kupowała niedawno rzęsy i klej w MACu w Złotych Tarasach i była bardzo zadowolona! Ja co prawda go nie miałam, ale jeśli ona powiedziała, że jest dobry to jest , bo akurat zna się kobitka na rzeczy!

A co do za długich rzęs to zawsze możesz je przyciąć nożyczkami, żeby były krótsze !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 11:56   #634
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Duo, ArDell
Ten Duo z MAC-a ? Bo ja sie nie znam za bardzo a kupilam sobie fajne rzeski tylko klej szajs jak nie wiem co , juz lepiej by sie na slinie trzymaly niz na tym co bylo w zestawie
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:12   #635
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
Ten Duo z MAC-a ? Bo ja sie nie znam za bardzo a kupilam sobie fajne rzeski tylko klej szajs jak nie wiem co , juz lepiej by sie na slinie trzymaly niz na tym co bylo w zestawie
Nie wiem jak on się nazywa, ale bodajże właśnie tak! Zresztą oni tam mają tylko jeden klej do rzęsek !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:47   #636
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
jedynie czego należałoby uniknąć to przyklejenie kępki do własnej rzęsy! A jeśli się tak zdarzy to usuwać ją delikatnie, a najlepiej poczekać aż sama zejdzie, bo na siłę to tylko krzywdę można sobie zrobić!
Te z to choice, z klejem top choice, tylko w ten sposób da radę- przyklejając do własnych rzęs.


Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
Ten Duo z MAC-a ? Bo ja sie nie znam za bardzo a kupilam sobie fajne rzeski tylko klej szajs jak nie wiem co , juz lepiej by sie na slinie trzymaly niz na tym co bylo w zestawie
DUO chodziło pewnie o ten:
http://www.kryolancitywarszawa.com.p...y/zoom/251.jpg
Dostępny w kryolanie, kosztuje 50 złotych.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:43   #637
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
DUO chodziło pewnie o ten:
http://www.kryolancitywarszawa.com.p...y/zoom/251.jpg
Dostępny w kryolanie, kosztuje 50 złotych.

Nie wiem czy to jest ten sam co posiadają w MACu, bo go nie widziałam, ale ten DUO ze zdjęcia też jest bardzo dobry, bo go kiedyś miałam !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 08:00   #638
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

A ile zapłaciłaś za niego?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 08:50   #639
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
A ile zapłaciłaś za niego?
Naprawdę już nie pamiętam ! Kupowałam go ze 2 lata temu! Ale skoro mówisz, że w Kryolanie kosztuje ok. 50 zł to ja też jakoś tak musiałam dać, bo też kupowałam w Kryolanie tylko że w Poznaniu !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 11:12   #640
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

agabil1

ktory lepszy klej ardell - czarny czy przejrzysty? i czym go zmyc jak sie nie ma tego zmywacza do kleju?

mozesz polecic jakies tanie dobre kepki?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 13:04   #641
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
agabil1

ktory lepszy klej ardell - czarny czy przejrzysty? i czym go zmyc jak sie nie ma tego zmywacza do kleju?

mozesz polecic jakies tanie dobre kepki?

Ja używałam tego i tego, ale jednak pozostałam przy czarnym ! Choć przezroczysty ma nad tym przewagę, że można go użyć nie tylko do przyklejania rzęs, ale również i innych pierdółek! Ale jeśli chodzi o kępki to jednak lepiej się trzymają na tym czarnym - takie przynajmniej jest moje odczucie !
A zmywam go dwufazowym płynem do demakijażu oczu Loreal i nie ma żadnego kłopotu!
A rzęsek i kępek jest naprawdę bardzo dużo i w przystępnej cenie - choćby nawet firmy Ardell czy Donegal, ale ja najbardziej lubię MACowe i ArtDeco (choć niektórzy mówią, że nie widzą różnicy )!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 13:31   #642
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Ja używałam tego i tego, ale jednak pozostałam przy czarnym ! Choć przezroczysty ma nad tym przewagę, że można go użyć nie tylko do przyklejania rzęs, ale również i innych pierdółek! Ale jeśli chodzi o kępki to jednak lepiej się trzymają na tym czarnym - takie przynajmniej jest moje odczucie !
A zmywam go dwufazowym płynem do demakijażu oczu Loreal i nie ma żadnego kłopotu!
A rzęsek i kępek jest naprawdę bardzo dużo i w przystępnej cenie - choćby nawet firmy Ardell czy Donegal, ale ja najbardziej lubię MACowe i ArtDeco (choć niektórzy mówią, że nie widzą różnicy )!
A jak długo trzymają ci się te kępki na kleju? Ja używam do zmywania makijażu codziennie płynów dwufazowych i nie wyobrażam sobie zmywać makijażu innym. Jednak wolałabym, żeby rzęsy trzymały się dłużej niż 1 dzień.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 20:31   #643
crazy_daria
Raczkowanie
 
Avatar crazy_daria
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 242
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Ja miałam zakładane kępki rzęs u kosmetyczki. Krótka długość przy całym oku, a przy zewnętrznych kącikach długie. Efekt był niesamowity i trzymały się ponad 3 tygodnie, więc byłam zadowolona. I jeszcze jak przyciągały spojrzenia
crazy_daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 01:56   #644
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez crazy_daria Pokaż wiadomość
Ja miałam zakładane kępki rzęs u kosmetyczki. Krótka długość przy całym oku, a przy zewnętrznych kącikach długie. Efekt był niesamowity i trzymały się ponad 3 tygodnie, więc byłam zadowolona. I jeszcze jak przyciągały spojrzenia
Wrażenie na pewno robiły! Moje niestety aż tyle się nie trzymają ! Ale to i tak może i lepiej, bo by mnie denerwowały ! A to by jakaś odpadła, a to by mnie uwierała, a zresztą pewnie by nawet i kształt straciła, albo się wywinęła nie w tą stronę co potrzeba !
A ta kosmetyczka Ci je doklejała czy dokładała Ci rzęsy na całej długości?
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 22:12   #645
crazy_daria
Raczkowanie
 
Avatar crazy_daria
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 242
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Dokładała rzęsy na całej długości.

Ach gdybym miała takie swoje prawdziwe!
crazy_daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:30   #646
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez crazy_daria Pokaż wiadomość
Dokładała rzęsy na całej długości.

Ach gdybym miała takie swoje prawdziwe!
Ślicznie wyglądają te paseczki sztucznych rzęsek , niestety bardzo krótko się trzymają i lubią się po bokach odklejać - niestety ! Ale efekt jak z bajki !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:40   #647
Lunyxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 142
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Princess_of_agony a na ile starcza tubka 7g kleju Ardell? Chciałabym kupić czarny, ale w elarto.pl jest tylko w wersji 7g, natomiast bezbarwny (w tej samej cenie) jest też o pojemności 22ml czyli aż 3 razy więcej go. Wolałabym czarny (skoro dłużej się trzyma, a i tak używam eyelinera który zakryje ewentualne czarne bobki ), ale nie chcę co miesiąc kupować nowego kleju. Jak tam z wydajnością?
__________________

Buszująca w zgiełku
Lunyxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 12:59   #648
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lunyxa Pokaż wiadomość
Princess_of_agony a na ile starcza tubka 7g kleju Ardell? Chciałabym kupić czarny, ale w elarto.pl jest tylko w wersji 7g, natomiast bezbarwny (w tej samej cenie) jest też o pojemności 22ml czyli aż 3 razy więcej go. Wolałabym czarny (skoro dłużej się trzyma, a i tak używam eyelinera który zakryje ewentualne czarne bobki ), ale nie chcę co miesiąc kupować nowego kleju. Jak tam z wydajnością?
Lunyxa ja swojego od 2 lat zużyć nie mogę ! Fakt, że mam ten 22g, ale szybciej go wyrzucę i kupię nowy niż się ta tubka skończy! A używam bardzo często! Więc ja także jak będę kupowała tym razem to ten 7g !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 11:50   #649
Lunyxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 142
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Dziękuję bardzo za rozwianie wątpliwości

A wie ktoś jak kosmetyczki to robą, że przyklejone kępki potrafią się trzymać 2-3 tygodnie, natomiast jak same sobie przyklejacie to wytrzymują dzień lub niewiele więcej? Szykuje mi się tygodniowy wyjazd i chciałabym by kępki wytrzymały chociaż ten tydzień bez poprawek
__________________

Buszująca w zgiełku
Lunyxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 13:47   #650
crazy_daria
Raczkowanie
 
Avatar crazy_daria
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 242
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Lunyxa mi się wydaję, że to zależy od używanego przez nich kleju bo nie przypominam sobie by ona mi jakiekolwiek "cudy" robiła z tymi moimi oczami. Jeszcze wtedy sama mnie wypytywała o zapalenia oczu itp. bo mówiła, że bardzo mocny ten klej...
__________________
"uciekamy przed sobą, przez dwa pokoje, kuchnię i łazienkę, a potem wpadasz na moje oczy i jesteś wirującym Szczęściem..."

<333
crazy_daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 15:12   #651
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

dziewczyny a czy ktoras z was miala problem pozniej z rzesami? bo mi wypadlo dosc sporo i nie wiem czy to wina kleju do tych sztucznych czy nie... ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 22:13   #652
speyer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

czy ktoś może mi doradzić która firma jest najlepsza w pernamentnym zagęszczaniu rzęs????????????????:conf used:
speyer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 22:28   #653
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy ktoras z was miala problem pozniej z rzesami? bo mi wypadlo dosc sporo i nie wiem czy to wina kleju do tych sztucznych czy nie... ?
Dimiti możliwe że od kleju - używany dość często może powodować osłabienie rzęs ! Albo rzęski, które miałaś doklejane były nawet minimalnie doklejone do Twoich naturalnych i automatycznie spowodowało to, że przy demakijażu czy też przy ich ściąganiu osłabiły się Twoje naturalne ! Ja tak kiedyś miałam ! Koleżanka mi dokleiła na szkoleniu z wizażu kępki ok. 20 sztuk na każde oko i niestety większość dokleiła się do moich naturalnych i zaczęły później wypadać !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 12:14   #654
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

co myslicie o tych rzesach? http://www.dcdpaznokcie.pl/index.php/produkt,384
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 20:32   #655
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Dimiti możliwe że od kleju - używany dość często może powodować osłabienie rzęs ! Albo rzęski, które miałaś doklejane były nawet minimalnie doklejone do Twoich naturalnych i automatycznie spowodowało to, że przy demakijażu czy też przy ich ściąganiu osłabiły się Twoje naturalne ! Ja tak kiedyś miałam ! Koleżanka mi dokleiła na szkoleniu z wizażu kępki ok. 20 sztuk na każde oko i niestety większość dokleiła się do moich naturalnych i zaczęły później wypadać !
no to to drugie bardziej mozliwe...sztuczne rzesy mialam tylko 2 razy w ciagu 2 lat ostatnio na studniowce i mozliwe ze oslabily mi rzesy, szczygolnie na lewej powiece bo mam 2/3 dziurki ktore powoli wypelniaja sie malymi rzesami ale jak tuszuje rzesy to troche to brzydko wyglada no i teraz musze sie chyba pozegnac z takimi sztucznymi rzesami
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 23:37   #656
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

no to to drugie bardziej mozliwe...sztuczne rzesy mialam tylko 2 razy w ciagu 2 lat ostatnio na studniowce i mozliwe ze oslabily mi rzesy, szczygolnie na lewej powiece bo mam 2/3 dziurki ktore powoli wypelniaja sie malymi rzesami ale jak tuszuje rzesy to troche to brzydko wyglada no i teraz musze sie chyba pozegnac z takimi sztucznymi rzesami

Także to przerabiałam ! Niestety trzeba poczekać aż odrosną! Ale najważniejsze, że już się malutkie rzęski pojawiły ! A na drugi raz musisz bardziej uważnie je doklejać, tak abyś starała się jak najmniej doklejać do swoich !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 08:25   #657
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
no to to drugie bardziej mozliwe...sztuczne rzesy mialam tylko 2 razy w ciagu 2 lat ostatnio na studniowce i mozliwe ze oslabily mi rzesy, szczygolnie na lewej powiece bo mam 2/3 dziurki ktore powoli wypelniaja sie malymi rzesami ale jak tuszuje rzesy to troche to brzydko wyglada no i teraz musze sie chyba pozegnac z takimi sztucznymi rzesami

Także to przerabiałam ! Niestety trzeba poczekać aż odrosną! Ale najważniejsze, że już się malutkie rzęski pojawiły ! A na drugi raz musisz bardziej uważnie je doklejać, tak abyś starała się jak najmniej doklejać do swoich !
ehm wlasnie czekam i czekam juz jakis czas az odrosna i cos wolno im to idzie ale lepsze to niz gdyby stwierdzily ze nie odrosna! narazie zrezygnuje z doklejania rzes heh moze troszke lepiej im idzie dzieki olejkowi rycynowemu ale nadal znajduje rzesy pojedyncze na policzkach dzieki za odp
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 10:49   #658
hanuta20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Ja ostatnio przykleiłam sobie kępki u kosmetyczki, ładnie trzymaly sie przez 2 tygodnie, ale kiedy je ściagnelam zauwazylam ze przy okazji pozbylam się połowy swoich rzes a te co zostaly staly się o polowe krótsze jak dlugo bede czekac az moje rzesy odrosna??
hanuta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 17:41   #659
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Kurcze,muszę szybko kupić jakiś dobry klej do kępek.
Potrzebny mi na jeden raz,więc powinien być tani.No i do kupienia w sklepie bo z wysyłką będzie za długo trwało.
Możecie coś takiego polecić?
Ten Ardell jest niedrogi i z tego co piszecie dobry...ale nigdzie go nie mogę znaleźć(oprócz hurtowni,gdzie nie chcą sprzedawać pojedynczo).Co myślicie o takim zwyklym kleju,dołączonym do rzęs Sephorowskich?
Kurcze jak się wkurzę to przykleję na zwykły lateks
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 20:30   #660
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hanuta20 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przykleiłam sobie kępki u kosmetyczki, ładnie trzymaly sie przez 2 tygodnie, ale kiedy je ściagnelam zauwazylam ze przy okazji pozbylam się połowy swoich rzes a te co zostaly staly się o polowe krótsze jak dlugo bede czekac az moje rzesy odrosna??
zalezy mi rosna juz miesiac a i tak dopiero polowa ich odrosla rpznie trzeba czekac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 14:50:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.