Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 17:43   #541
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Dlaczego mam cienie pod oczami ?

Cytat:
Napisane przez aniad61
* w aptekach jest krem CERNOL firmy AURIGA na sińce pod oczami.
co to za kremik? ktos go probowal? probowalam znalesc cos w necie i nic...
sama mam ogggromne since, zawsze i taka moja uroda, w zasadzie to juz sie z tym oswoilam, ale jak jest cos co moze pomoc?
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 06:30   #542
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Dołki pod oczami

prosze o jeszcze jakies rady
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 06:35   #543
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: zabiegi na podkrążone oczy

ja raczej śińców niemam tylko podkrązone ale tylko pod jednym okiem ,jes to widoczne przy bocznym świetle .Nie wiem co moze byc powodem mam to od paru miesiecy i nic niepomaga
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 09:26   #544
iwonka820401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Red face Cienie Pod Oczami !!!!!!!

Dzień Dobry Zwracam Się Do Pani Z Prośbą Aby Doradziła Mi Pani Czego Używać Na Cienie Pod Oczami. Są One Paskune A Kiedy Patrzę Na Siebie W Lustrze Do Bierze Mnie Obrzydzenie, Już Nie Mogę Tak Dalej Wyglądać! Swój Defekt W Wyglądzie Mam Od Bardzo Dawna. Używam Różnych Kosmetyków: Kremy- Ziaja 100% Pielęgnacji Krem Pod Oczy Korygujący, Ziaja Herbiks Plant Krem Pod Oczy Z Bławatkiem Rozjaśniający Cienie, Dr Irena Eris Lirene Krem Pod Oczy Cera Naczynkowa. Niestety Nie Pomagają. W Ciągu Dnia Aby Ukryć Te Brązowe Podkówki Używam Korektora Miss Sporty Ale I On Nie Ukrywa Cieni W Całości. Bardzo Panią Proszę Niech Mi Pani Coś Doradzi. Czy Są Jakieś Skuteczne Sposoby Na Pozbycie Się Lub Ukrycie Cieni?
iwonka820401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 10:22   #545
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Cienie Pod Oczami !!!!!!!

przejrzyj proszę :
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=759113
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 00:12   #546
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Unhappy Worki pod oczami...

Odkąd tylko pamiętam mam worki pod oczami, ale teraz objaw ten nasilił się, pewnie dlatego, że bardzo schudłam po twarzy. Jak się ich pozbyć, albo chociaż jak je zatuszować? Może potrzeba jakichś witamin, czy maseczek na oczy. A może wystarczy zwykły puder, choć jakoś nie jestem przekonana bo nie lubię pudrów... Z góry dziękuję za pomoc!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 11:45   #548
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Worki pod oczami...

mam dokładnie ten sam problem jak widzę te worki pod oczami to mnie po prostu trafia
często jest to sprawa genetyczna (mogłaś tę niefajną cechęnp. po mamie odziedziczyć), ale na since pod oczami wpływa także brak snu (późne kładzenie się spać, a wczesne wstawanie - ja tak mam ), ale także diety, przez które organizm traci wiele potrzebnych składników (jakieś witaminki, minerały i takie tam), a nie wspomnę już o tzw. "głodówkach", ja np. jestem wegetarianką od półtora roku i moja dieta jest słabo urozmaicona, a mało tego z badań wynika (kiepskie te moje wyniki), że jestem na granicy anemii (nie mylić z anoreksją!)
też niestety nie wiem co stosować na te worki, wiem jednak tyle, że młode osoby nie powinny stosować żadnych kremów pod oczy... JAK SIĘ TEGO POZBYĆ? Doradźcie coś, plisek
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:33   #549
bluppo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Cudowny srodek na cienie pod oczami??

Siema, jestem chlopakiem i mam problem z cieniami pod oczami (gdzies od 3 lat, wczesniej tego nie bylo). Nie jest to spowodowane choroba bo mialem badania i wszystko ok. Probuje jakos sobie z tym poradzic i szukalem sporo w internecie o roznych kremach i natknalem sie na jeden, niby nr 1, hit w USA. Czytalem na zagranicznych stronach troche opinii ludzi ktorzy go stosowali i sa same pozytywne. Na polskich stronach nic nie ma na ten temat. Ktos moze go stosowal i podzieli sie opiniami? Zastanawiam sie czy sobie go nie kupic tylko ze jest drogi (ok 100zł). Myslicie ze razem z kremem Cernor (ponoc tez bardzo dobry) dalby rade? Probowalem juz wynalazkow typu Ziaja, Avon ale nic nie daly.
Ten 'cudowny' krem nazywa sie CIRCLE CLEAR

tutaj link do tego kremu:
http://www.feelconfident.co.uk/skin-...ear-p-204.html
http://www.body-care-shop.com/gip/da...under-eyes.htm
http://www.missgroovy.co.uk/product_...roducts_id=882
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1140125014

pozdrawiam
ps. jesli dzial jest zly to prosze przeniesc temat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ptyid1253.jpg (19,4 KB, 140 załadowań)
bluppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:55   #550
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

hmm a kto podpowiedzial ci poprzednie preparaty ziaji i avonu? jesli chodzi o kremy to spytaj sie jakiejs zaufanej kosmetyczki (jesli taka masz a jesli nie to popytaj sie wsrod kolezanek, kuzynek). na polskim rynku sa rownie dobre kosmetyki i kosmetyczki na ogol sa w nich zorientowane
jesli da rade to mozesz je nawet poprosic o probki (niektore kosmetyczki maja) i wyprobowac zeby nie marnowac kasy
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 01:12   #551
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

coś mi się wydaje, że ten cudowny krem to w istocie efekt korektora - przynajmniej na zdjęciu, które załączyłeś i obawiam się, że wydawanie pieniędzy nawet na drogie kremy, może nie przynieść spodziewanych efektów

Nie znam tego kremu niestety, ponieważ nie mam z tym aż takiego problemu ale to co mogę ci polecić doraźnie, zanim może uda ci się na dobre zlikwidować problem być może w jakiś inny sposób, to korektor L'oreal w pędzelku "Touche Magique" nr 2 albo jeśli masz ciemną karnację to ten o ton ciemniejszy. Te dwa są beżowe z żótym odcieniem, więc dobrze maskują cienie. Możesz się nie obawiać korektor nakłada się cieniutką warstwą, ładnie wtapia się w skórę, jest niewidoczny,więc nie będziesz wyglądał jakbyś się pomalował ale co najważniejsze ukryje cienie.

Powodzenia w poszukiwaniach.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 04:04   #552
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

zgadzam się z maniaaą, że to zwykły efekt makijażu a nie kremu. Sama takiego szukam, na razie jakoś bez efektów..euch. Przy bardzo silnych zasinieniach kremy mogą pomóc tylko w niewielkim stopniu, generalnie do ich maskowania służą własnie korektory. Njalepsze są te w formie płynnej-w tubce lub pisaku, bo najlepiej stapiają się ze skórą.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 09:56   #553
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

http://www.bielenda.pl/html_version/index.html

Usunąć, to on raczej cieni nie usunie, ale za to ładnie je zamaskuje, rozświetli nawilży skórę. Sama stosuję i jestem zadowolona. Jego cena ok. 14 zł.
Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:23   #554
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

Ja mam cernor. Zachwycona nie jestem. Chyba na mnie nie działa. Kosztuje jak na tyci malusią tubkę sporo, ale starcza na bardzo długo. Naprawdę na bardzo długo. Mam go 6 miesięcy, stosuję rano i wieczorem. Podobno jest dobry, więc może tylko na mnie nie działa?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 14:13   #555
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

Ja polecam juvit- to taki syropek dla dzieci (ale nie multiwitamina tylko klasyczny z sama wit. C), dziewczyny robia sobie z tego serum, albo stosują am, prosto z butelki na całą twarz i pod oczy- ja tego używam dopiero od niedawna i na razie spektakularnych efektów jeszcze nie ma, ale cienie juz tak nie straszą jak kiedyś (chyba, że się zasiedzę do późnej nocy ma wizażu ) ale wiele dziewczyn chwaliło sobie kurację Juvitem i te, które prawie od zawsze walczyły z cieniami zauważyły znaczną poprawę . Juvit to witamina C (działa rozjaśniajaco, a przy tym jest antyoksydantem) i gliceryna, więc fajnie nawilży .
Juvit kosztuje 8 zł i jest bardzo wydajny- pod oczy wystarczy po kropelce.
Jedyna jego wada, to że jest trochę lepki, ale mozna stosować przecież na noc. Spróbuj, to naprawdę niewielki wydatek, a jak ci sie nie spodoba, to zawsze można zużyc wewnętrznie - tez dobrze zrobi, albo oddać mamie- na pewno będzie zachwycona (moja to już tylko juvit i juuvit i o innych cudach kosmetycznych nir chce słyszeć)- ale trzeba stosować regularnie i przez dłuższy czas, to na pewno będą efekty
Doraźnie to możesz korektora na dzień używać.
A te amerykańskie wynalazki to lepiej sobie odpuść- chyba, że będziesz znał skład kosmetyku- wtedy zawsze można to przeanalizować
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 14:44   #556
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

Cytat:
Napisane przez namiastka
Ja mam cernor. Zachwycona nie jestem. Chyba na mnie nie działa. Kosztuje jak na tyci malusią tubkę sporo, ale starcza na bardzo długo. Naprawdę na bardzo długo. Mam go 6 miesięcy, stosuję rano i wieczorem. Podobno jest dobry, więc może tylko na mnie nie działa?

Na mnie też nie działa :/ Dość długo go już stosuję, jak się nie mylę to jakies 7 miesięcy!! I nic
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 23:02   #557
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

Cytat:
Napisane przez Roksi
Na mnie też nie działa :/ Dość długo go już stosuję, jak się nie mylę to jakies 7 miesięcy!! I nic
to pocieszające, że nie jestem jedyna. może ten syropek spróbować..? Hej, jakiego on jest koloru? Jak się go ma pod oczami, to widać?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:00   #558
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

ja używam zwykłego żelu aloesowego pod oczy oriflame'u 2 razy dziennie i jest mniej więcej taki efekt jak na zdjęciu (AFTER), tyle że bez makijażu
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 08:44   #559
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Dołki pod oczami

może jednak sie ktoś znajdzie i poradzi co z tym zrobic
byłam u dermatologa i powiedziała mi ze to popekane naczynka lub tkanka mięsniowa niejest juz elastyczna i moze cepan pomoze ,nie wiem co robic
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 13:05   #560
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Dołki pod oczami

Moze chodzi o takie doleczki jakie miala pszczolka Maja?Po niewprawnym,samodzielnym wyduszaniu niespodzianek sie takie robia.
I chyba zostaja...Nie jestem pewna,czy o to chodzilo.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 05:56   #561
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Dołki pod oczami

to nie od tego moje dołki są pomiedzy okiem a policzkiem takie wgłębienia na szerokości oczu
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 11:18   #562
gozzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: WORKI POD OCZAMI

DO PANI BEATY

to jest pani wypowiedz dotycząca worków pod oczami z przed jakiegos czau.
"wyproboj moze zel przeciw workom pod oczami z serii Bio-Camile firmy Yves Rocher. naklada sie go schlodzony rano na podpuchniete oczy. Jeszcze nie jest az tak bardzo drogi, tubka 15 ml kosztuje 29.9 a ze sklepu znika bardzo szybko, widac musi byc skuteczny, ja go osobiscie nie uzywalam, ale uzywam inne kosmetyki z tej firmy i bardzo je sobie chwale, jak dal mnie super. Pozdrawiam
ps. jesli wyprobojesz go daj znac, czy dziala, moze kiedys tez bede zmuszona go uzyc, kto wie..."

jezeli pani moze to prosze o podanie pełnej nazwy tego kremu.
z góry dziekuje
gozzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:49   #563
martta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
cienie pod oczami

dziewczyny proszę doradzcie mi jak walczyć z tymi okropnymi cieniami pod oczami,jakie kosmetyki i jaki korektor dobrać aby zatuszował tą niedoskonałość,wyglądam fatalnie..liczę na was kochane....
martta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 08:44   #564
babessa
Zadomowienie
 
Avatar babessa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 583
Dot.: cienie pod oczami

Radzę w wyszukiwarce poszukać, bo jest tam bardzo dużo wątków na ten temat. A jeśli chodzi o mnie, to mam cienie pod oczami od zawsze i bardzo pomógł mi żel arnikowy flosleku na sińce, potłuczenia i obrzmienia, dodatkowo stosuję krem Farmony Fitoodnowa. Zawsze jak nakładam krem wykonuję mały masaż skóry pod oczami, to też pomaga (poszukaj w google pod hasłem automasaż twarzy). Korektorów przetestowałam wiele, najlepszy okazal się kamuflaż nr 2 art deco, lubię też Touche eclat YSL, art deco też wprowadziło taki rozświetlacz w pędzelku - też jest świetny. Poza tym jak masz czas to warto robić kompresy z herbaty (przed większym wyjściem), mi pomagają.
babessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 21:16   #565
bluppo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Naraize kupilem juvit, zobaczymy czy pomoze. Mam brac jedna krople na palec i smarowac tym okolice oczu? Co do inynch preparatow to moze sprobuje pozniej. a jesli chodzi o korektor to nie wiem czy wypada chlopakowi jeszcze ktos zobaczy i siara bedzie. pozdrawiam
bluppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 21:32   #566
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Cudowny srodek na cienie pod oczami??

Poszukaj na forum nt. serum na bazie Juvitu, jest skuteczniejsze niż sam Juvit
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 10:28   #567
iwonka820401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Cienie Pod Oczami !!!!!!!

Mam Pytanie Do Tych, Którze Korzystają Z żelu Arnikowego Flosleku. Gdzie Można Go Kupić Oprócz Internetu I Czy Naprawdę Pomaga?
iwonka820401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 10:49   #568
iwonka820401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Smile Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez babessa
Radzę w wyszukiwarce poszukać, bo jest tam bardzo dużo wątków na ten temat. A jeśli chodzi o mnie, to mam cienie pod oczami od zawsze i bardzo pomógł mi żel arnikowy flosleku na sińce, potłuczenia i obrzmienia, dodatkowo stosuję krem Farmony Fitoodnowa. Zawsze jak nakładam krem wykonuję mały masaż skóry pod oczami, to też pomaga (poszukaj w google pod hasłem automasaż twarzy). Korektorów przetestowałam wiele, najlepszy okazal się kamuflaż nr 2 art deco, lubię też Touche eclat YSL, art deco też wprowadziło taki rozświetlacz w pędzelku - też jest świetny. Poza tym jak masz czas to warto robić kompresy z herbaty (przed większym wyjściem), mi pomagają.

a gzdzie można kupić ten żel arnikowy oprócz internetu, ten żel naprawdę pomaga?
iwonka820401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 12:09   #569
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Cienie Pod Oczami !!!!!!!

Trzeba sporo czasu poświęcić na zrozumienie Twoich wypowiedzi. Utrudniasz nam trochę pisząc każde słowo od dużej litery
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 13:08   #570
iwonka820401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Cienie Pod Oczami !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Trzeba sporo czasu poświęcić na zrozumienie Twoich wypowiedzi. Utrudniasz nam trochę pisząc każde słowo od dużej litery
ok chodzi mi o to gdzie moge kupic zel arnikowy i o nic wiecej
iwonka820401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.